|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.01.2017 22:56:52
|
|
|
Vana nutiga ma ei näe mummukesi kanali vahetamisel, pole kunagi näinud. Töötab perfektselt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
26.01.2017 10:38:00
|
|
|
| Minumeelest ei ole see normaalne seis kui mingi teenuse kasutamisel ei tohi nuppude vajutamise aeg olla alla 2 sekundi, sest muidu app crashib. Tõsiselt! Sellist asja eest oleks isegi IT eriala programmeerimise praktikumis "mitte arvestatud" saanud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
26.01.2017 12:25:28
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Minumeelest ei ole see normaalne seis kui mingi teenuse kasutamisel ei tohi nuppude vajutamise aeg olla alla 2 sekundi, sest muidu app crashib. Tõsiselt! Sellist asja eest oleks isegi IT eriala programmeerimise praktikumis "mitte arvestatud" saanud. |
Anna näide, mis vaade, millises kohas, mis nuppu kaua all hoidma pead, mis crashini viib. Vaatame üle.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
26.01.2017 13:52:27
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
| Minumeelest ei ole see normaalne seis kui mingi teenuse kasutamisel ei tohi nuppude vajutamise aeg olla alla 2 sekundi, sest muidu app crashib. Tõsiselt! Sellist asja eest oleks isegi IT eriala programmeerimise praktikumis "mitte arvestatud" saanud. |
Anna näide, mis vaade, millises kohas, mis nuppu kaua all hoidma pead, mis crashini viib. Vaatame üle. |
Kuidagi jäi puudu sõna "vahe". Peaks olema nuppude vajutamise vahe aeg olla alla 2 sekundi. Ikka see filmiriiul. Eile tegin 3 ringi enne kui Hannibalini välja jõudsin. Iga kord crashis.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
26.01.2017 19:39:47
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Cloner, anna andeks, hetkel ei saanud küll mina aru, mismoodi teenust tarbid ja millist saadet vaadata üritad?
Oletan, et tegu on Arrise digiboksi kaudu ühendatud MinuTV teenusega, sest telerid ei oska üldjuhul otse flashi maha mängida ja android põhistes telerites ei ole ühilduvus tasemel. |
Minu TV äpp iPhone ja iPad ja arrise box.
Ükskõik mis saadet üritasin läbi boxi vaadata andis veateadet.
Täna üritasin iPhone kaudu lapsele kidzone pealt Thomase multikat näidata, veateadet ei tulnud, ainult hakkiv heli ja pilt must.
Ei ütleks et äge teenus on, ilmselgelt mõni sii. Ei saanud sarkasmist aru.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.01.2017 12:08:06
|
|
|
sukelduja, tegin su jutu peale katse. Nagu videost kuulda, siis klõpsin nuppu rohkem kui vaja. Ülim oleks muidugi kui see menüü reaalselt ka sellise klõpsimise peale 1:1 liiguks
https://youtu.be/cmiEtUY352M
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
27.01.2017 12:09:46
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
sukelduja, tegin su jutu peale katse. Nagu videost kuulda, siis klõpsin nuppu rohkem kui vaja. Ülim oleks muidugi kui see menüü reaalselt ka sellise klõpsimise peale 1:1 liiguks
https://youtu.be/cmiEtUY352M |
Mul on Motorola.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.01.2017 12:11:18
|
|
|
sukelduja, a ok. Siis see vb ei suuda taluda kiiret klõpsimist jah
Arris igatahes alla ei vannu.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
27.01.2017 12:12:04
|
|
|
| Pole hullu, varsti muudetakse Arris samasuguseks. Peale seda kui järgmine boks müügile tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.01.2017 12:14:40
|
|
|
Las muudavad, võtan siis ka uue. Mul eluaeg loll kiiks olnud, et kõik seadmed peavad kõige uuemad olema
Võtaksin ka selle Inteno 400 ruuteri, aga AC wifist tolku poleks, sest eramajas ja leviulatuses pole ühtegi teist wifit mis segaks. 40/10 tuleb üle wifi ka inteno 300-ga ilusti ära.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.01.2017 12:18:22
|
|
|
Kanal2 HD-st pole enam midagi kuulda olnud?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.01.2017 17:05:03
|
|
|
Viimaste juttude järgi pidid mingid tehnilised probleemid vaevama
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.01.2017 20:54:14
|
|
|
Digitv on terve nädala tiba hakkinud, täna ikka päris masendav see värk
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.01.2017 20:56:56
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Digitv on terve nädala tiba hakkinud, täna ikka päris masendav see värk  |
ma täheldanud õhtuti uudiste ajal seda kella 18.30 paiku @etv
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
27.01.2017 21:04:34
|
|
|
Tavalisel K2-l on ka juba mitmendat päeva kiri all "Hetkel esineb kanalil tehnilisi probleeme".
Miski teine kanal oli veel sama teatega.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.01.2017 21:26:30
|
|
|
Minul küll seda teksti pole vana nutiga
Samas vanat ei arendata, järelikult vigu ka ei tule juurde
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.01.2017 13:34:04
|
|
|
Mingi päev üle skippides jäi vanaga ka see teade silma
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.01.2017 13:50:12
|
|
|
Kanal2 [11 ja 12 ehk ka?] (tegelikult ka ERR kanalite) väljastusel oligi mingi õhtu probleeme ja need lõid mingitel hetkedel välja. Tekst on seni kuni probleem on kindlalt kadunud.
Eks TTV kasutajad näevad teksti ja teavad, et on probleeme, vana nutiTV kasutajad lihtsalt vaatavad hakkivat kanalit ja helistavad 123 kus automaat vastab.
Millest küsimus üldse oli?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
28.01.2017 15:25:37
|
|
|
Viimasel ajal päris tihti probleeme järelvaatamisega. Näiteks praegu tahtsin vaadata järele naiste kiirlaskumist Eurosport 2 pealt (algusega 11.15), aga ilmnes tehniline viga. Mustal taustal hakkas mingi ring pöörlema ja ära ka ei kao. Vaid boksi sulgemisega sai sellest lahti.
Edit: nüüd töötab korralikult
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.01.2017 17:18:55
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Kanal2 [11 ja 12 ehk ka?] (tegelikult ka ERR kanalite) väljastusel oligi mingi õhtu probleeme ja need lõid mingitel hetkedel välja. Tekst on seni kuni probleem on kindlalt kadunud.
Eks TTV kasutajad näevad teksti ja teavad, et on probleeme, vana nutiTV kasutajad lihtsalt vaatavad hakkivat kanalit ja helistavad 123 kus automaat vastab.
Millest küsimus üldse oli? |
Hakkinud on kanalid 11 ja 12 küll nädalajagu (määdunud pühapäevast alates vististi), ETV kanalitel täheldasin ajuti samuti probleeme.
Oled sa kindel oma väites, et..?
Tänase seisuga, vana NutiTV kuvab küll teksti kanalil, kui sellel on tehnlised probleemid. TTV puhul pole probleemidest teavitavat teksti tähele pannud, küll aga hakkivat pilti. Probleemidest sain teada, kui vana menüüga boksi taha kolisin.
Et ehk ajasid sassi midagi?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.01.2017 17:25:39
|
|
|
| tsitaat: |
Millest küsimus üldse oli?
|
Küsimust polnudki, raporteeriti probleeme
Ja seda mitmest erinevast kohast. Kuna probleem polnud tappev, siis eeldati et piisab siin teada anda, aga tundub, et asja parandamiseks vihjatakse, et helistage tehnilisse toesse.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
28.01.2017 18:21:35
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Millest küsimus üldse oli?
|
Küsimust polnudki, raporteeriti probleeme
Ja seda mitmest erinevast kohast. Kuna probleem polnud tappev, siis eeldati et piisab siin teada anda, aga tundub, et asja parandamiseks vihjatakse, et helistage tehnilisse toesse. |
Eeldamine on kurjast. Lükkan ümber väite, et siit saadi info ja siis alles tegeletakse. Mainitud probleem on tuvastatud palju varem, kui siin sellest üldse juttu tuli. Tegevused vea kõrvaldamiseks ja vähendamiseks on võetud ette. K2, K11 ja k12 osas on tehtud Telia poolt kõik, mis teha annab. Korjame tagasisidet kõikjalt (on ka monitooring). Kõiki kasutajaid puudutavad striimi hakkimised on alati kõrgendatud tähelepaneku all.
Mis ERR kanalitega? Kas kõikidel hakivad?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.01.2017 18:26:53
|
|
|
| tsitaat: |
Eeldamine on kurjast. Lükkan ümber väite, et siit saadi info ja siis alles tegeletakse
|
Ma polegi väitnud seda.
Mainiti, et probleem on olemas. Aga kuna see polnud 1 problem in world, siis ei hakka keegi helistama siinsetest kasutajatest.
Varem ikka (nagu praegugi) viskab tehniline/arendajate tugi silma peale siinsele foorumile.
Nii et mainida ikka tasub
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
28.01.2017 18:35:19
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Eeldamine on kurjast. Lükkan ümber väite, et siit saadi info ja siis alles tegeletakse
|
Ma polegi väitnud seda.
Mainiti, et probleem on olemas. Aga kuna see polnud 1 problem in world, siis ei hakka keegi helistama siinsetest kasutajatest.
Varem ikka (nagu praegugi) viskab tehniline/arendajate tugi silma peale siinsele foorumile.
Nii et mainida ikka tasub |
Tõsi. Tundsin, et tegin sulle liiga. Iva polnud sulle ära panna. Nõustun su arvamusega.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
28.01.2017 18:47:47
|
|
|
ERR pealt käis tõesti lõuna ajal väike krõbin läbi, kuid nüüd OK. Minu mäletamise mööda on ülekandel kaks õlga, seega pole suur mure.
Kanal2-ga seoses loodan, et nad saavad HD edastuse peale üle minnes oma probleemidest lahti.
armjan, kas Telia transport striimi on plaanis muuta RTSP pealt? Tahaks lisafunktsioone ja seadme paindlikkumat kasutust ja unistan MinuTV pildi vaatamisest kerimise ajal. #1stworldproblems.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.01.2017 18:51:15
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| Mis ERR kanalitega? Kas kõikidel hakivad? |
ERR puhul väideti olevat nendepoolne probleem, mis hetkeks paistab lahendatud olevat. See oli pigem möödunud nädalavahetuse probleem, vähemalt minu silmade läbi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
29.01.2017 03:56:22
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Kanal2 [11 ja 12 ehk ka?] (tegelikult ka ERR kanalite) väljastusel oligi mingi õhtu probleeme ja need lõid mingitel hetkedel välja. Tekst on seni kuni probleem on kindlalt kadunud.
Eks TTV kasutajad näevad teksti ja teavad, et on probleeme, vana nutiTV kasutajad lihtsalt vaatavad hakkivat kanalit ja helistavad 123 kus automaat vastab. |
Ära iroonitse. Vanal menüül on ilusti mitmetel kanalitel (ka K2) see tehnilise probleemi teade olemas. Ja hakivad teatud kanalid juba mitu päeva aegajal. Teliast isegi helistati ja öeldi, et neil ongi mure sellega. Ise ma ei helistanud kuhugi.
Muidugi mul see vana menüü uue teenuse peal...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.01.2017 18:55:28
|
|
|
seeru, lugesin sellist teksti:
| jeesus188 kirjutas: |
Minul küll seda teksti pole vana nutiga
Samas vanat ei arendata, järelikult vigu ka ei tule juurde  |
kanalite probleemid on juba selgitatud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
29.01.2017 22:34:30
|
|
|
Kogu selle probleemide jutu jada peale mõtlesin, et vaatan, mida Arris teeb. Huvitav, et box oli nii kokku jooksnud, et tuli alt nupust resettida. Kuigi Arris ise vooluvõrgus ei olnudki juba kaua, aga no neti kaabel oli küljes. Siis oli vaja back nuppu vajutada, et edasi saada ja siis ei mõikand pult üldse. No esimese hooga panin uued patareid aga jah kui natuke mõtlesin, siis tuli meelde, et vaja S5 pult ka resettida.
Häälestamise juures oli kõige hullem uuesti lemmiklisti tegemine. See on ikka jube võrreldes vana menüüga, kui lihtsalt tahad kõik kanalid omale meeldivasse järjekorda panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
29.01.2017 22:55:16
|
|
|
| seeru kirjutas: |
...et tuli alt nupust resettida.
...
Häälestamise juures oli kõige hullem uuesti lemmiklisti tegemine. |
See nupuresett kaotas lemmiklisti ära? Huvitav, minul küll seadistuses mitte midagi ära ei kaotanud, tuli vaid pulti resettida.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
30.01.2017 05:34:09
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
...et tuli alt nupust resettida.
...
Häälestamise juures oli kõige hullem uuesti lemmiklisti tegemine. |
See nupuresett kaotas lemmiklisti ära? Huvitav, minul küll seadistuses mitte midagi ära ei kaotanud, tuli vaid pulti resettida.
|
Ma tegin tegelt kaks korda seda resetti. (tegin ka selle hard variandi - nupp all vool tagant ja tagasi tead küll) Ja box laadis ikka mitu korda uuesti tarkvara. Lemmiklisti kui sellist peale seda üldse enam ei eksisteerinud. Ja kõik teised sätted tuli ka uuesti teha alates keele valikust jne.
Aga põhimõttelt võiks lemmiklisti tegemine kuidagi lihtsamalt käia, mitte lõputu nooltega sõudmine. Sada kanalit omale sisseharjunud numbrite alla panna on ikka paras keberniit.
Saaks seda teha arvutis kuskil iseteeninduses oleks juba hea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.01.2017 09:09:10
|
|
|
| tsitaat: |
Saaks seda teha arvutis kuskil iseteeninduses oleks juba hea.
|
Väärt mõte
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.01.2017 09:22:23
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| Ma tegin tegelt kaks korda seda resetti. (tegin ka selle hard variandi - nupp all vool tagant ja tagasi tead küll) Ja box laadis ikka mitu korda uuesti tarkvara. |
Tegid siis menüüst ka reseti? Mina ainult selle nupureseti tegingi, samuti laadis pikalt tarkvara alla. Midagi muud ei juhtunud kui et HDMI ühendus hakkas jälle tööle ning pult tahtis resetti, kõik muu jäi puutumata. Valmistusin ka halvimaks, aga läks suuremate probleemideta.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
30.01.2017 09:45:30
|
|
|
Huvitav,et mu motorolla Vip 1003 andis seistes saba. Mõtlesin et kasutaks aga ükski tuluke ei põle kuigi voolu adapter on terve.
Kas on kellelgi ideid.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.01.2017 10:18:22
|
|
|
| Oled päris kindel, et adapter on terve ja boksi minev kaabel on samuti terve ning välja tuleb vajalik pinge? Siis pead ilmselt boksi laiali lammutama.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
30.01.2017 12:14:24
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Oled päris kindel, et adapter on terve ja boksi minev kaabel on samuti terve ning välja tuleb vajalik pinge? Siis pead ilmselt boksi laiali lammutama. |
Olen mõõtsin testriga ja proovisin töötava digiboxi adapterit
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
30.01.2017 13:27:56
|
|
|
Helistati täna teliast
öeldi, et suvel peab puldid ära vahetama ja vana menüü kaob. Praegusel kujul tuleb mul kuumakse 2 euro võrra kallimaks. Mul kolm pulti vaja, öeldi et teevad sooduskampaania 5€/tk ja lisaks mingeid pakette 30 päeva tasuta.
Ei oska nutta ka sellise jutu peale.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.01.2017 13:39:05
|
|
|
Nii et see lõpp on käes
Uut boxi veel pole tulemas? (20 korda küsinud, kõik vaikivad)
Jätaks arrise vahele.
See sooduskampaania on aastaringselt neil
https://pood.telia.ee/productInfo/57/telia-tv-numbritega-pult-s5/2955M-ELION
E:
aga kas see tähendab ka seda, et aminodel tõmmatakse juhe seinast?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
30.01.2017 13:51:13
|
|
|
Suur võrdlustabel. http://pluss.postimees.ee/3992109/hurraa-me-elame-teleseriaalide-kuldajastul
Lühikokuvõte.
| tsitaat: |
FOXplay
3/5
Pluss: Telia põhipaketi klientidele tasuta.
Miinus: no las ta olla, ega ta leiba küsi, aga pikalt siin vaadata pole. |
| tsitaat: |
Telia MinuTV filmiriiul
3/5
Pluss: nii-öelda täitsa tasuta, koos Telia teenusega, eestikeelne sisu.
Miinus: värskuselt ja kvaliteedilt B-kategooria kraam, ebamugav kasutajaliides. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
30.01.2017 14:16:39
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
Helistati täna teliast
öeldi, et suvel peab puldid ära vahetama ja vana menüü kaob. Praegusel kujul tuleb mul kuumakse 2 euro võrra kallimaks. Mul kolm pulti vaja, öeldi et teevad sooduskampaania 5€/tk ja lisaks mingeid pakette 30 päeva tasuta.
Ei oska nutta ka sellise jutu peale. |
Mulle tuli umbes selline kiri, mitte kõne. Ilmselgelt koostatud detsembris, sest nimetati kanalite hulgas ka Seitset, mida aga teatavasti aasta algusest saati ju pole enam. Uuem pult on viieka eest kodus küll juba, aga ei kiirusta veel menüüd vahetama. Nooleratas töötab vanas menüüs sama edukalt.
"Viime kliente uuele lahendusele, kus on meeldivam sisu, mugavam kasutada, põhipaketis on rohkem kanaleid.--- Lähiajal ka Motorolla digiboksi pult vajab vahetust ja kuni märtsi lõpuni maksab see ainult 5€." Nujah.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.01.2017 14:25:14
|
|
|
Mul oli mingi kiri, et äkki tahad uut nutit proovida vms (neid aegajalt ikka tuleb) . Aga mingit juttu nagu ei mäleta, et varsti on finito vanaga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
30.01.2017 17:36:27
|
|
|
| uut boxi on jah vaja 4gb rammiga mis suudaks kõik uued javascripti moeröögatused välja vedada
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
30.01.2017 20:16:35
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Mul oli mingi kiri, et äkki tahad uut nutit proovida vms (neid aegajalt ikka tuleb) . Aga mingit juttu nagu ei mäleta, et varsti on finito vanaga |
Ei usu, et finito. Aminosid ikka palju veel kasutuses. Ma arvan, et lüke tehakse motorola omanikega ära ja viiakse poolvägisi uuele. Et kõik aminod nüüd suvest tummad on, no ei usu. Mul amino igapäevaselt kasutuses lisaks motorolale ja mingit kirja tulnud ei ole. Pole kuulda ka, et mingit diili pakutaks aminote asemele.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.01.2017 20:20:46
|
|
|
Et siis kolime motorola pealt amino peale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.01.2017 20:28:20
|
|
|
Vahet ei ole, on see see või järgmine aasta. Mida kiiremini aminod ja vana pult kaob, seda varem saab edasi arendama hakata. (arvestades viimaste aastate trendi siis ei ole ületamatu võimalus need selle aasta sees turult minema saada)
TeliaTV muutust selliselt nagu vana vs. uus oli, enam vist ei tule, pigem kerge version update, mõningad muutused ja kõik.
Uut boksi veel plaanis väga pole (nõus, et mingi püss võiks tulla), või ei tea mina midagi. Samas oli ka arendajaid, kes seda siin minumeelest mainisid.
Et mitte "10 aasta pärast" oma sõnu süüa siis tegemist on minu arvamuse või kuuldustega mitte mingi Telia infoportaali uudisega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.01.2017 20:31:00
|
|
|
| tsitaat: |
Uut boksi veel plaanis väga pole (nõus, et mingi püss võiks tulla), või ei tea mina midagi. Samas oli ka arendajaid, kes seda siin minumeelest mainisid.
|
Mainit vaid rootsis olevat boksi kasutajate poolt.
Samas ma uut nutit motorolale ei taha ja seda arrist ka mitte.
Kui võtta, siis kohe püss (vaevalt samasugune tuleks kui arris)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
30.01.2017 20:34:52
|
|
|
| Selline Arris võiks ju tulla...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
30.01.2017 20:37:20
|
|
|
Täna hakib see jura ikka eriti räigelt
Kõik kanalid, kurat kui ei oska teenust pakkuda siis ära paku.
viimati muutis Winterwind 30.01.2017 20:37:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.01.2017 20:37:32
|
|
|
| Six kirjutas: |
| Selline Arris võiks ju tulla... |
Pm võiks jah.
Ruuteritel on nüüd ju valik olemas, tavaline ja nn premium.
Sama võiks ka boksidega teha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|