Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 798, 799, 800 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 22:56:52 vasta tsitaadiga

Vana nutiga ma ei näe mummukesi kanali vahetamisel, pole kunagi näinud. Töötab perfektselt
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 09:50:50 vasta tsitaadiga

Mul pole pärast sügisest uuendust Arrisega mitte mingeid probleeme olnud. Digiboksi olen pidanud restartima vaid siis, kui mingit lisateenust vaja nähtavale tuua (jõulukanal vms).
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 10:38:00 vasta tsitaadiga

Minumeelest ei ole see normaalne seis kui mingi teenuse kasutamisel ei tohi nuppude vajutamise aeg olla alla 2 sekundi, sest muidu app crashib. Tõsiselt! Sellist asja eest oleks isegi IT eriala programmeerimise praktikumis "mitte arvestatud" saanud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 26.01.2017 12:25:28 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Minumeelest ei ole see normaalne seis kui mingi teenuse kasutamisel ei tohi nuppude vajutamise aeg olla alla 2 sekundi, sest muidu app crashib. Tõsiselt! Sellist asja eest oleks isegi IT eriala programmeerimise praktikumis "mitte arvestatud" saanud.


Anna näide, mis vaade, millises kohas, mis nuppu kaua all hoidma pead, mis crashini viib. Vaatame üle.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 13:52:27 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Minumeelest ei ole see normaalne seis kui mingi teenuse kasutamisel ei tohi nuppude vajutamise aeg olla alla 2 sekundi, sest muidu app crashib. Tõsiselt! Sellist asja eest oleks isegi IT eriala programmeerimise praktikumis "mitte arvestatud" saanud.


Anna näide, mis vaade, millises kohas, mis nuppu kaua all hoidma pead, mis crashini viib. Vaatame üle.

Kuidagi jäi puudu sõna "vahe". Peaks olema nuppude vajutamise vahe aeg olla alla 2 sekundi. Ikka see filmiriiul. Eile tegin 3 ringi enne kui Hannibalini välja jõudsin. Iga kord crashis.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 26.01.2017 19:39:47 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Cloner, anna andeks, hetkel ei saanud küll mina aru, mismoodi teenust tarbid ja millist saadet vaadata üritad?

Oletan, et tegu on Arrise digiboksi kaudu ühendatud MinuTV teenusega, sest telerid ei oska üldjuhul otse flashi maha mängida ja android põhistes telerites ei ole ühilduvus tasemel.


Minu TV äpp iPhone ja iPad ja arrise box.
Ükskõik mis saadet üritasin läbi boxi vaadata andis veateadet.
Täna üritasin iPhone kaudu lapsele kidzone pealt Thomase multikat näidata, veateadet ei tulnud, ainult hakkiv heli ja pilt must.
Ei ütleks et äge teenus on, ilmselgelt mõni sii. Ei saanud sarkasmist aru.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 12:08:06 vasta tsitaadiga

sukelduja, tegin su jutu peale katse. Nagu videost kuulda, siis klõpsin nuppu rohkem kui vaja. Ülim oleks muidugi kui see menüü reaalselt ka sellise klõpsimise peale 1:1 liiguks icon_lol.gif
https://youtu.be/cmiEtUY352M
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 12:09:46 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
sukelduja, tegin su jutu peale katse. Nagu videost kuulda, siis klõpsin nuppu rohkem kui vaja. Ülim oleks muidugi kui see menüü reaalselt ka sellise klõpsimise peale 1:1 liiguks icon_lol.gif
https://youtu.be/cmiEtUY352M

Mul on Motorola.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 12:11:18 vasta tsitaadiga

sukelduja, a ok. Siis see vb ei suuda taluda kiiret klõpsimist jah icon_neutral.gif
Arris igatahes alla ei vannu.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 12:12:04 vasta tsitaadiga

Pole hullu, varsti muudetakse Arris samasuguseks. Peale seda kui järgmine boks müügile tuleb.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 12:14:40 vasta tsitaadiga

Las muudavad, võtan siis ka uue. Mul eluaeg loll kiiks olnud, et kõik seadmed peavad kõige uuemad olema icon_redface.gif
Võtaksin ka selle Inteno 400 ruuteri, aga AC wifist tolku poleks, sest eramajas ja leviulatuses pole ühtegi teist wifit mis segaks. 40/10 tuleb üle wifi ka inteno 300-ga ilusti ära.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 12:18:22 vasta tsitaadiga

Kanal2 HD-st pole enam midagi kuulda olnud?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 17:05:03 vasta tsitaadiga

Viimaste juttude järgi pidid mingid tehnilised probleemid vaevama
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 20:54:14 vasta tsitaadiga

Digitv on terve nädala tiba hakkinud, täna ikka päris masendav see värk thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 20:56:56 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Digitv on terve nädala tiba hakkinud, täna ikka päris masendav see värk thumbs_down.gif

ma täheldanud õhtuti uudiste ajal seda kella 18.30 paiku @etv

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 21:04:34 vasta tsitaadiga

Tavalisel K2-l on ka juba mitmendat päeva kiri all "Hetkel esineb kanalil tehnilisi probleeme".
Miski teine kanal oli veel sama teatega.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 21:26:30 vasta tsitaadiga

Minul küll seda teksti pole vana nutiga
Samas vanat ei arendata, järelikult vigu ka ei tule juurde icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 13:34:04 vasta tsitaadiga

Mingi päev üle skippides jäi vanaga ka see teade silma
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 13:50:12 vasta tsitaadiga

Kanal2 [11 ja 12 ehk ka?] (tegelikult ka ERR kanalite) väljastusel oligi mingi õhtu probleeme ja need lõid mingitel hetkedel välja. Tekst on seni kuni probleem on kindlalt kadunud.
Eks TTV kasutajad näevad teksti ja teavad, et on probleeme, vana nutiTV kasutajad lihtsalt vaatavad hakkivat kanalit ja helistavad 123 kus automaat vastab.
Millest küsimus üldse oli?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 15:25:37 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal päris tihti probleeme järelvaatamisega. Näiteks praegu tahtsin vaadata järele naiste kiirlaskumist Eurosport 2 pealt (algusega 11.15), aga ilmnes tehniline viga. Mustal taustal hakkas mingi ring pöörlema ja ära ka ei kao. Vaid boksi sulgemisega sai sellest lahti.

Edit: nüüd töötab korralikult
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.01.2017 17:18:55 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kanal2 [11 ja 12 ehk ka?] (tegelikult ka ERR kanalite) väljastusel oligi mingi õhtu probleeme ja need lõid mingitel hetkedel välja. Tekst on seni kuni probleem on kindlalt kadunud.
Eks TTV kasutajad näevad teksti ja teavad, et on probleeme, vana nutiTV kasutajad lihtsalt vaatavad hakkivat kanalit ja helistavad 123 kus automaat vastab.
Millest küsimus üldse oli?

Hakkinud on kanalid 11 ja 12 küll nädalajagu (määdunud pühapäevast alates vististi), ETV kanalitel täheldasin ajuti samuti probleeme.

Oled sa kindel oma väites, et..?
Tänase seisuga, vana NutiTV kuvab küll teksti kanalil, kui sellel on tehnlised probleemid. TTV puhul pole probleemidest teavitavat teksti tähele pannud, küll aga hakkivat pilti. Probleemidest sain teada, kui vana menüüga boksi taha kolisin.
Et ehk ajasid sassi midagi?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 17:25:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Millest küsimus üldse oli?

Küsimust polnudki, raporteeriti probleeme icon_idea.gif
Ja seda mitmest erinevast kohast. Kuna probleem polnud tappev, siis eeldati et piisab siin teada anda, aga tundub, et asja parandamiseks vihjatakse, et helistage tehnilisse toesse.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 28.01.2017 18:21:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Millest küsimus üldse oli?

Küsimust polnudki, raporteeriti probleeme icon_idea.gif
Ja seda mitmest erinevast kohast. Kuna probleem polnud tappev, siis eeldati et piisab siin teada anda, aga tundub, et asja parandamiseks vihjatakse, et helistage tehnilisse toesse.


Eeldamine on kurjast. Lükkan ümber väite, et siit saadi info ja siis alles tegeletakse. Mainitud probleem on tuvastatud palju varem, kui siin sellest üldse juttu tuli. Tegevused vea kõrvaldamiseks ja vähendamiseks on võetud ette. K2, K11 ja k12 osas on tehtud Telia poolt kõik, mis teha annab. Korjame tagasisidet kõikjalt (on ka monitooring). Kõiki kasutajaid puudutavad striimi hakkimised on alati kõrgendatud tähelepaneku all.

Mis ERR kanalitega? Kas kõikidel hakivad?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 18:26:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eeldamine on kurjast. Lükkan ümber väite, et siit saadi info ja siis alles tegeletakse

Ma polegi väitnud seda.
Mainiti, et probleem on olemas. Aga kuna see polnud 1 problem in world, siis ei hakka keegi helistama siinsetest kasutajatest.
Varem ikka (nagu praegugi) viskab tehniline/arendajate tugi silma peale siinsele foorumile.
Nii et mainida ikka tasub

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 28.01.2017 18:35:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Eeldamine on kurjast. Lükkan ümber väite, et siit saadi info ja siis alles tegeletakse

Ma polegi väitnud seda.
Mainiti, et probleem on olemas. Aga kuna see polnud 1 problem in world, siis ei hakka keegi helistama siinsetest kasutajatest.
Varem ikka (nagu praegugi) viskab tehniline/arendajate tugi silma peale siinsele foorumile.
Nii et mainida ikka tasub


Tõsi. Tundsin, et tegin sulle liiga. Iva polnud sulle ära panna. Nõustun su arvamusega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2017 18:47:47 vasta tsitaadiga

ERR pealt käis tõesti lõuna ajal väike krõbin läbi, kuid nüüd OK. Minu mäletamise mööda on ülekandel kaks õlga, seega pole suur mure.

Kanal2-ga seoses loodan, et nad saavad HD edastuse peale üle minnes oma probleemidest lahti.

armjan, kas Telia transport striimi on plaanis muuta RTSP pealt? Tahaks lisafunktsioone ja seadme paindlikkumat kasutust ja unistan MinuTV pildi vaatamisest kerimise ajal. icon_cry.gif #1stworldproblems.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.01.2017 18:51:15 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Mis ERR kanalitega? Kas kõikidel hakivad?

ERR puhul väideti olevat nendepoolne probleem, mis hetkeks paistab lahendatud olevat. See oli pigem möödunud nädalavahetuse probleem, vähemalt minu silmade läbi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 29.01.2017 03:56:22 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kanal2 [11 ja 12 ehk ka?] (tegelikult ka ERR kanalite) väljastusel oligi mingi õhtu probleeme ja need lõid mingitel hetkedel välja. Tekst on seni kuni probleem on kindlalt kadunud.
Eks TTV kasutajad näevad teksti ja teavad, et on probleeme, vana nutiTV kasutajad lihtsalt vaatavad hakkivat kanalit ja helistavad 123 kus automaat vastab.

Ära iroonitse. Vanal menüül on ilusti mitmetel kanalitel (ka K2) see tehnilise probleemi teade olemas. Ja hakivad teatud kanalid juba mitu päeva aegajal. Teliast isegi helistati ja öeldi, et neil ongi mure sellega. Ise ma ei helistanud kuhugi.
Muidugi mul see vana menüü uue teenuse peal...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2017 18:55:28 vasta tsitaadiga

seeru, lugesin sellist teksti:
jeesus188 kirjutas:
Minul küll seda teksti pole vana nutiga
Samas vanat ei arendata, järelikult vigu ka ei tule juurde icon_lol.gif


kanalite probleemid on juba selgitatud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 29.01.2017 22:34:30 vasta tsitaadiga

Kogu selle probleemide jutu jada peale mõtlesin, et vaatan, mida Arris teeb. Huvitav, et box oli nii kokku jooksnud, et tuli alt nupust resettida. Kuigi Arris ise vooluvõrgus ei olnudki juba kaua, aga no neti kaabel oli küljes. Siis oli vaja back nuppu vajutada, et edasi saada ja siis ei mõikand pult üldse. No esimese hooga panin uued patareid icon_smile.gif aga jah kui natuke mõtlesin, siis tuli meelde, et vaja S5 pult ka resettida.
Häälestamise juures oli kõige hullem uuesti lemmiklisti tegemine. See on ikka jube võrreldes vana menüüga, kui lihtsalt tahad kõik kanalid omale meeldivasse järjekorda panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2017 22:55:16 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
...et tuli alt nupust resettida.
...
Häälestamise juures oli kõige hullem uuesti lemmiklisti tegemine.

See nupuresett kaotas lemmiklisti ära? Huvitav, minul küll seadistuses mitte midagi ära ei kaotanud, tuli vaid pulti resettida.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 30.01.2017 05:34:09 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
seeru kirjutas:
...et tuli alt nupust resettida.
...
Häälestamise juures oli kõige hullem uuesti lemmiklisti tegemine.

See nupuresett kaotas lemmiklisti ära? Huvitav, minul küll seadistuses mitte midagi ära ei kaotanud, tuli vaid pulti resettida.
 

Ma tegin tegelt kaks korda seda resetti. (tegin ka selle hard variandi - nupp all vool tagant ja tagasi tead küll) Ja box laadis ikka mitu korda uuesti tarkvara. Lemmiklisti kui sellist peale seda üldse enam ei eksisteerinud. Ja kõik teised sätted tuli ka uuesti teha alates keele valikust jne.
Aga põhimõttelt võiks lemmiklisti tegemine kuidagi lihtsamalt käia, mitte lõputu nooltega sõudmine. Sada kanalit omale sisseharjunud numbrite alla panna on ikka paras keberniit.
Saaks seda teha arvutis kuskil iseteeninduses oleks juba hea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 09:09:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Saaks seda teha arvutis kuskil iseteeninduses oleks juba hea.

Väärt mõte thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 09:22:23 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Ma tegin tegelt kaks korda seda resetti. (tegin ka selle hard variandi - nupp all vool tagant ja tagasi tead küll) Ja box laadis ikka mitu korda uuesti tarkvara.

Tegid siis menüüst ka reseti? Mina ainult selle nupureseti tegingi, samuti laadis pikalt tarkvara alla. Midagi muud ei juhtunud kui et HDMI ühendus hakkas jälle tööle ning pult tahtis resetti, kõik muu jäi puutumata. Valmistusin ka halvimaks, aga läks suuremate probleemideta.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 30.01.2017 09:45:30 vasta tsitaadiga

Huvitav,et mu motorolla Vip 1003 andis seistes saba. Mõtlesin et kasutaks aga ükski tuluke ei põle kuigi voolu adapter on terve.
Kas on kellelgi ideid.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 10:18:22 vasta tsitaadiga

Oled päris kindel, et adapter on terve ja boksi minev kaabel on samuti terve ning välja tuleb vajalik pinge? Siis pead ilmselt boksi laiali lammutama.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 30.01.2017 12:14:24 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Oled päris kindel, et adapter on terve ja boksi minev kaabel on samuti terve ning välja tuleb vajalik pinge? Siis pead ilmselt boksi laiali lammutama.

Olen mõõtsin testriga ja proovisin töötava digiboxi adapterit icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 13:27:56 vasta tsitaadiga

Helistati täna teliast
öeldi, et suvel peab puldid ära vahetama ja vana menüü kaob. Praegusel kujul tuleb mul kuumakse 2 euro võrra kallimaks. Mul kolm pulti vaja, öeldi et teevad sooduskampaania 5€/tk ja lisaks mingeid pakette 30 päeva tasuta.
Ei oska nutta ka sellise jutu peale.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 13:39:05 vasta tsitaadiga

Nii et see lõpp on käes thumbs_down.gif
Uut boxi veel pole tulemas? (20 korda küsinud, kõik vaikivad) icon_lol.gif
Jätaks arrise vahele.

See sooduskampaania on aastaringselt neil
https://pood.telia.ee/productInfo/57/telia-tv-numbritega-pult-s5/2955M-ELION

E:

aga kas see tähendab ka seda, et aminodel tõmmatakse juhe seinast?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.01.2017 13:51:13 vasta tsitaadiga

Suur võrdlustabel. http://pluss.postimees.ee/3992109/hurraa-me-elame-teleseriaalide-kuldajastul
Lühikokuvõte.
tsitaat:
FOXplay
3/5
Pluss: Telia põhipaketi klientidele tasuta.
Miinus: no las ta olla, ega ta leiba küsi, aga pikalt siin vaadata pole.


tsitaat:
Telia MinuTV filmiriiul
3/5
Pluss: nii-öelda täitsa tasuta, koos Telia teenusega, eestikeelne sisu.

Miinus: värskuselt ja kvaliteedilt B-kategooria kraam, ebamugav kasutajaliides.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 30.01.2017 14:16:39 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Helistati täna teliast
öeldi, et suvel peab puldid ära vahetama ja vana menüü kaob. Praegusel kujul tuleb mul kuumakse 2 euro võrra kallimaks. Mul kolm pulti vaja, öeldi et teevad sooduskampaania 5€/tk ja lisaks mingeid pakette 30 päeva tasuta.
Ei oska nutta ka sellise jutu peale.


Mulle tuli umbes selline kiri, mitte kõne. Ilmselgelt koostatud detsembris, sest nimetati kanalite hulgas ka Seitset, mida aga teatavasti aasta algusest saati ju pole enam. Uuem pult on viieka eest kodus küll juba, aga ei kiirusta veel menüüd vahetama. Nooleratas töötab vanas menüüs sama edukalt.

"Viime kliente uuele lahendusele, kus on meeldivam sisu, mugavam kasutada, põhipaketis on rohkem kanaleid.--- Lähiajal ka Motorolla digiboksi pult vajab vahetust ja kuni märtsi lõpuni maksab see ainult 5€." Nujah.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 14:25:14 vasta tsitaadiga

Mul oli mingi kiri, et äkki tahad uut nutit proovida vms (neid aegajalt ikka tuleb) . Aga mingit juttu nagu ei mäleta, et varsti on finito vanaga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 30.01.2017 17:36:27 vasta tsitaadiga

uut boxi on jah vaja 4gb rammiga mis suudaks kõik uued javascripti moeröögatused välja vedada
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 30.01.2017 20:16:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mul oli mingi kiri, et äkki tahad uut nutit proovida vms (neid aegajalt ikka tuleb) . Aga mingit juttu nagu ei mäleta, et varsti on finito vanaga


Ei usu, et finito. Aminosid ikka palju veel kasutuses. Ma arvan, et lüke tehakse motorola omanikega ära ja viiakse poolvägisi uuele. Et kõik aminod nüüd suvest tummad on, no ei usu. Mul amino igapäevaselt kasutuses lisaks motorolale ja mingit kirja tulnud ei ole. Pole kuulda ka, et mingit diili pakutaks aminote asemele.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 20:20:46 vasta tsitaadiga

Et siis kolime motorola pealt amino peale icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 20:28:20 vasta tsitaadiga

Vahet ei ole, on see see või järgmine aasta. Mida kiiremini aminod ja vana pult kaob, seda varem saab edasi arendama hakata. (arvestades viimaste aastate trendi siis ei ole ületamatu võimalus need selle aasta sees turult minema saada)
TeliaTV muutust selliselt nagu vana vs. uus oli, enam vist ei tule, pigem kerge version update, mõningad muutused ja kõik.
Uut boksi veel plaanis väga pole (nõus, et mingi püss võiks tulla), või ei tea mina midagi. Samas oli ka arendajaid, kes seda siin minumeelest mainisid.
Et mitte "10 aasta pärast" oma sõnu süüa siis tegemist on minu arvamuse või kuuldustega mitte mingi Telia infoportaali uudisega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 20:31:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Uut boksi veel plaanis väga pole (nõus, et mingi püss võiks tulla), või ei tea mina midagi. Samas oli ka arendajaid, kes seda siin minumeelest mainisid.

Mainit vaid rootsis olevat boksi kasutajate poolt.
Samas ma uut nutit motorolale ei taha ja seda arrist ka mitte.
Kui võtta, siis kohe püss (vaevalt samasugune tuleks kui arris)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 20:34:52 vasta tsitaadiga

Selline Arris võiks ju tulla...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 20:37:20 vasta tsitaadiga

Täna hakib see jura ikka eriti räigelt thumbs_down.gif icon_evil.gif
Kõik kanalid, kurat kui ei oska teenust pakkuda siis ära paku.


viimati muutis Winterwind 30.01.2017 20:37:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 20:37:32 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Selline Arris võiks ju tulla...

Pm võiks jah.
Ruuteritel on nüüd ju valik olemas, tavaline ja nn premium.
Sama võiks ka boksidega teha thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 798, 799, 800 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.