|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
25.01.2017 17:09:29
|
|
|
Veel on selline variant https://www.youtube.com/watch?v=rNUvzLk2LGY lamp töötab auto akutoitelt, ja kui auto küljest ära võtad töötab lambi sisemise akuga - aku on koguaeg täis, ja lambil kindel koht autos. Ainuke miinus, et selle lambiga koos peab ka auto ostma
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
26.01.2017 17:21:27
|
|
|
Vabandust kui on juttu olnud, aga ei leidnud kusagilt.
Kas volino.eu on mingi selline viisakas koht, millest tellida tasub? On kellelgi kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
26.01.2017 17:26:31
|
|
|
| netcat kirjutas: |
Vabandust kui on juttu olnud, aga ei leidnud kusagilt.
Kas volino.eu on mingi selline viisakas koht, millest tellida tasub? On kellelgi kogemusi? |
PayPal'iga saad ju maksta, see peaks tagama mingil tasemel ostu garantii
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
27.01.2017 16:51:47
|
|
|
Oskab keegi soovitada meie kliimas hästi vastupidavat auto T5 pesas LEDe? Võiks valge valgusega (mitte sinine) olla ja anda umbes sama palju või hästi sutsu rohkem valgust kui tavaline 5w5.
Paljud kipuvad liiga kirkad olema või meie kliimas vilkuma hakkama...
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
viimati muutis udumees 27.01.2017 21:13:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
27.01.2017 18:30:11
|
|
|
| udumees kirjutas: |
Oskab keegi soovitada meie kliimas hästi vastupidavat auto T5 pesas LEDe? Võiks valge valgusega (mitte sinine) olla ja anda umbes sama palju või hästi sutsu rohkem valgust kui tavaline 5w5.
Paljud kipuvad liiga kirkad olema või meie kllimas vilkuma hakkama... |
Otsin ise ka Ei viitsi igat sorti alist tellima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
04.03.2017 22:48:14
|
|
|
| Milliseid led lampe soovitate elutuppa, halogeenidest kopp ees, neid peab kartulikotiga ostma jõle ruttu saavad otsa, eeldaks ledidele pikemat eluiga. E14 oli vist pesaks.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
05.03.2017 20:39:19
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Milliseid led lampe soovitate elutuppa, halogeenidest kopp ees, neid peab kartulikotiga ostma jõle ruttu saavad otsa, eeldaks ledidele pikemat eluiga. E14 oli vist pesaks. |
Üks võimalus peaks olema ka "dimmer" lüliti asemel. Selline kõige algelisem, mis lülitamisel alustab miinimumist ja läheb keerates maks. peale. Muidugi kui tihe lülitamine siis on ebamugav ning diimmer ise, võib mingi aja pärast läbi minna.
Mul pidas elutoa ~300W halogeentoru vist 2 aastat vastu. Samasuguseid kulus ehitusprošedes ~1tk nädalas.
"Trikk" on siis selles, et hõõgniit ei saa kohe täispinget peale. Vastasel korral saab hõõgniit lülitusel, hetkeks suure ülekoormuse kuna takistus on arvestatud töötemperatuurile.
Ehk võib hoida kokku raha ja päästa maailma ... samas võib eurodirektiivide kiuste, paitada oma silmi värelusvaba valguse ja suhteliselt loomuliku spektriga. Lisaks ei ela me soojal maal, seega väike lisaradikas ei küta niisama.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
05.03.2017 22:21:03
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Milliseid led lampe soovitate elutuppa, halogeenidest kopp ees, neid peab kartulikotiga ostma jõle ruttu saavad otsa, eeldaks ledidele pikemat eluiga. E14 oli vist pesaks. |
Oomipoes müüakse juba sama hinnaga mis Hiinas neid "hõõgniidiga" LED-e.
Keegi võiks proovida kas need vilguvad? Mul on allergia värelemise vastu.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
05.03.2017 22:37:59
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Milliseid led lampe soovitate elutuppa, halogeenidest kopp ees, neid peab kartulikotiga ostma jõle ruttu saavad otsa, eeldaks ledidele pikemat eluiga. E14 oli vist pesaks. |
Oomipoes müüakse juba sama hinnaga mis Hiinas neid "hõõgniidiga" LED-e.
Keegi võiks proovida kas need vilguvad? Mul on allergia värelemise vastu. |
Aga mine ja lase poes demoda:
Bauhof
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
06.03.2017 00:58:15
|
|
|
Halb kogemus selliste "cob filament" lampidega. 6tk (E27 14W) sai e-bayst ~6-8kuud tagasi tellitud ning nüüd on juba 2tk saba andnud.
Elektroonika osa on tõenäoliselt läbi kärsanud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
06.03.2017 01:20:57
|
|
|
Bauhofis odavam kui Hiinast tellides
Võtan mõne ja testin
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
06.03.2017 08:22:45
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Milliseid led lampe soovitate elutuppa, halogeenidest kopp ees, neid peab kartulikotiga ostma jõle ruttu saavad otsa, eeldaks ledidele pikemat eluiga. E14 oli vist pesaks. |
Oomipoes müüakse juba sama hinnaga mis Hiinas neid "hõõgniidiga" LED-e.
Keegi võiks proovida kas need vilguvad? Mul on allergia värelemise vastu. |
Ostsin elutuppa ja magamistuppa osrami 6 ja 12W, Sutsu võib-olla kollakam on aga väga ehe värk. Valgustab sitta kanti. Ei värele!
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
06.03.2017 11:19:30
|
|
|
Anna teada siis, endale sai kunagi erinevaid testides ka selgeks, et kõige olulisem parameeter on väreluse puudumine ja seda karbile ei kirjutata kahjuks. Ei satu Bauoffi eriti, muidu proviks ka, polegi ammu enam keras ühtegi mõõtnud...
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
06.03.2017 11:28:58
|
|
|
| Espakist pidi neid 1€-ga saama, lähen täna vaatan.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
06.03.2017 14:03:38
|
|
|
| Mul see bauhofi lingil olev on olemas, ei värele.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.03.2017 17:58:11
|
|
|
Mis teema nende LED FILAMENT ehk höögniidi disainiga lampidega on-kas mingi moekaup mis hakkas alles nüüd laialdasemalt levima mis töi hinnad alla?
Kuna ise sai ostetud neid 2 lühtrile 30tk aasta tagasi ja siis maksid nad 12-15€/tk.
Leidsin imekombel Eestist netipoe mis suutis neid 6,15€ / tk müüa ja olin megarahul et önnestus ca 50% säästa.
Nüüd aga vaatan et Oomipoes samad -50% soodukaga 2.40€ ja tavalistes Bauhofides jne 4.50€.
_________________ 2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811 |
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
07.03.2017 20:21:35
|
|
|
Jah LED hinnad on langenud ropult. 100W LED element maksab 1,7€! jne
Sorry mulle aeti udu, et Epakis LED 1€. Seal olid tavalise hõõgniidiga 1€/tk
Filament LED 4W on praegu Espakis 20€/tk
Aga seeest seal automaatkaitsmed erinevad 0,5€/tk ja kolmefaasilised 1€/tk
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
07.03.2017 20:46:22
|
|
|
Kuda valgus on?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
07.03.2017 21:37:35
|
|
|
Olfsand väitis, et ei värele.
Bauhofis vormistavad tellimust 1-2n
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
07.03.2017 22:03:38
|
|
|
"Hinnad võivad e-poes ja kauplustes erineda"
Palju poes maksab?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
08.03.2017 13:30:26
|
|
|
Üritan korterit valgemaks saada. Kuid kohe üldse ei tahaks uusi lampe üürikasse osta. Ostsin siis sellised pirnid kööki ja elutoa põrandalampi.
Köögis oli enne säästukas ja seal oli uuest pirnist korralikult kasu, päris hea valge. Elutoas tõmbas ka valgemaks aga ikka veidi pime.
Mõtlesin et prooviks elutoas laelambis ka vahetada pirnid ära.. ehk saab rohkem luminaid välja pigistada.
Hetkel on laes 5x20W halogeenid (või noh 4x kuna ühel on vist pistik katki või ostsin viimati poest katkise pirni). Silma järgi tundusid G4 sokliga.
Kas annaks sinna ka äkki LED-e toppida sisse või otsida suurema LM-iga halogeene? Samas pole aimugi kui tugeva valgusvooga pirnid seal hetkel sees on - eelmisest omanikust jäänud sinna.
Või oskab ehk keegi soovitada mõnda targemat lahendust?
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.03.2017 13:45:53
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Kuda valgus on? |
Valgus on ok, aga läks seinalampi. Laelambis jäi nõrgaks. 420lm on mul, aga 800 oleks umbes vaja mulle tundub.
Karbi peal on aadress: www.ledlamp.ee
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
08.03.2017 16:27:20
|
|
|
420lm annab välja 30w halogeen. See ikka paras mutiauk...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.03.2017 16:31:01
|
|
|
| bladerunner, just. ma selle tegelikult esimese hooga ostsin laualampi, aga siis selgus, et mul peab seal olema nö väike pall (vana laevalamp on ehitatud laualambiks) ja panin laelampi. Esimese hooga tundus ok, aga üpris ruttu oli aru saada, et lahja ikka. Nüüd plaan võimsam sama osta.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
08.03.2017 16:41:57
|
|
|
olafsand, see lingitud pirn väidab ju 720LM olevat, mitte 420.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
08.03.2017 16:48:47
|
|
|
| stks kirjutas: |
Üritan korterit valgemaks saada. Kuid kohe üldse ei tahaks uusi lampe üürikasse osta. Ostsin siis sellised pirnid kööki ja elutoa põrandalampi.
Köögis oli enne säästukas ja seal oli uuest pirnist korralikult kasu, päris hea valge. Elutoas tõmbas ka valgemaks aga ikka veidi pime.
Mõtlesin et prooviks elutoas laelambis ka vahetada pirnid ära.. ehk saab rohkem luminaid välja pigistada.
Hetkel on laes 5x20W halogeenid (või noh 4x kuna ühel on vist pistik katki või ostsin viimati poest katkise pirni). Silma järgi tundusid G4 sokliga.
Kas annaks sinna ka äkki LED-e toppida sisse või otsida suurema LM-iga halogeene? Samas pole aimugi kui tugeva valgusvooga pirnid seal hetkel sees on - eelmisest omanikust jäänud sinna.
Või oskab ehk keegi soovitada mõnda targemat lahendust? |
G4 ledid on üks paras ikaldus ja downgrade. Odavam on neid halogeene seal põletada kui hakata led-e ostma või lamp üldse välja vahetada.
Omal sama teema, terve korter(üürikas) G9 lampe täis topitud. LED-e asemele panna ei anna, sest sel juhul valgus kannatab. Lampe ka asendama ei taha hakata, tasuvusaeg on üsna pikk..
Hiina G9 (link) tegi hiljuti laelambis pauku. Kondekas ilmselt, lõi terve majapidamise pimedaks. Hea oli, et läbi läks, nüüd halogeeniga ikka hulga valgem
Kui ikka tellida tahad siis minuarvates on need kõige asjalikumad: link
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
08.03.2017 17:52:30
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
G4 ledid on üks paras ikaldus ja downgrade. Odavam on neid halogeene seal põletada kui hakata led-e ostma või lamp üldse välja vahetada.
Omal sama teema, terve korter(üürikas) G9 lampe täis topitud. LED-e asemele panna ei anna, sest sel juhul valgus kannatab. Lampe ka asendama ei taha hakata, tasuvusaeg on üsna pikk..
Hiina G9 (link) tegi hiljuti laelambis pauku. Kondekas ilmselt, lõi terve majapidamise pimedaks. Hea oli, et läbi läks, nüüd halogeeniga ikka hulga valgem
Kui ikka tellida tahad siis minuarvates on need kõige asjalikumad: link |
Ei taha väga hiinakatega eksperimenteerima hakata.
Tuleb siis otsima minna kõige suurema luminatega halogeene. Hetkel ei leidnud, et keegi suudaks rohkem välja pigistada G4 20W@12V kui need.
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
08.03.2017 19:18:11
|
|
|
stks, G4 peaks ju ka 35W olema?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
08.03.2017 21:30:05
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| stks, G4 peaks ju ka 35W olema? |
Lambil peal kirjas 20W. Tõenäoliselt ei tohi rohkem sisse ka panna
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.03.2017 21:49:46
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| olafsand, see lingitud pirn väidab ju 720LM olevat, mitte 420. |
Seda küll jah, sry. Mul sama pirn, aga 4W
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
09.03.2017 09:00:35
|
|
|
4W ikka väga niru pirn. Lae lampi alla 10W jääb üldjuhul lahjaks.
10W LED siis võrdne nii 60W tava hõõgniidiga või ehk tiba parem.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.03.2017 10:36:11
|
|
|
Ise panin kolmesa E27 jagajaga kolm 10W osrami leed pirni lühtrisse ja alles siis tekkis toas valgus. Ühe pirniga on ikka suht hämar 4x5m2 tuba.
Luumeneid ei tule sealt pirnist lihtsalt piisavalt välja.
Väike vatt on elektri kokkuhoiu mõttes hea, valgustugevust mõõdetakse ikka luumenites ja neid peab jälle palju olema.
Väike vatt tähendab aga ka vähe luumenid. Et saada ligilähedaselt 100W hõõgniidiga lambi valgustugevus kätte, peaks ikka 20-25 vatti E27 sokliga LED pirne asemele panema.
Või siis panna süvistatavaid LED valgusteid lakke paras rida, et soovitud koht oleks ühtlaselt valgustatud. Ühtlane valgustatus katab mõningase valgustugevuse kao. Mingi lühter keset tuba aga mõne pisikese LED lambiga jätab tihtipeale hämara tunde ruumis olles.
Muidugi, mulle meeldib valgus. Nii mõnigi ütleb, et talle selline hämarus jälle meeldib.
Kui aga arvestada kogemusel põhinevat tulemit LED hind + selle tehnoloogiaga valgusti kestvust siis ei tasu nendele kulutatud raha ennast kunagi ära.
Ka tööstuses kasutstavad LED valgustid põlevad kogu aeg läbi, kodustest Osramitest või hiinakatest rääkimata.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
09.03.2017 11:25:32
|
|
|
Kas sellist led lampi on keegi ostnud ja kasutanud:
annab piisavalt algust välja, luumeneid on mehiselt ?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.03.2017 14:24:38
|
|
|
Ilmselgelt tegimist nn. ripplagedesse paigaldatava valgustiga. Vähemalt mõõtkava viitab sellele.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
10.03.2017 11:21:32
|
|
|
Sellise hinna eest võtaks isegi veel mõned. On see individuaalne kood?
Olen küll EE klient, aga läbi korteriomaniku
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
10.03.2017 11:33:25
|
|
|
stks, kirjas ju et vaja vaid kampaania koodi, ühtegi tuttavat pole siis koodi annaks? Isegi kui individuaalne, ega keegi ei hakka tuvastama seal isiku ja koodi kokkusobimist.
viimati muutis KillFrenzy 10.03.2017 11:34:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
10.03.2017 11:33:54
|
|
|
| EE4321 - kuju järgi otsustades ei usu mina, et see individuaalne on.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
10.03.2017 11:36:23
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| EE4321 - kuju järgi otsustades ei usu mina, et see individuaalne on. |
Mul sama kood. Kes tahab võib minu koodi kasutada, kui A.S. oma ei sobi.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
10.03.2017 11:47:13
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| stks, kirjas ju et vaja vaid kampaania koodi, ühtegi tuttavat pole siis koodi annaks? Isegi kui individuaalne, ega keegi ei hakka tuvastama seal isiku ja koodi kokkusobimist. |
Sellepärast küsisingi koodi. Pealegist HV-st saan kiiremini vastuse kui tuttavatelt hakat otsima kes EE klient. Sugulased elavad Viimsis Imatra küljes, teisi küll ei tea.
| lauri kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
| EE4321 - kuju järgi otsustades ei usu mina, et see individuaalne on. |
Mul sama kood. Kes tahab võib minu koodi kasutada, kui A.S. oma ei sobi. |
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.03.2017 12:22:58
|
|
|
Mul ka sama EE4321
Juhin tähelepanu, et odavad pole hõõgniidiga LEDid vaid muud. Siiski võtan mõne 10W-se prooviks.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.03.2017 13:48:08
|
|
|
Kui proovitud, siis andke teada, kuidas on. Huvitaks ka just 10W
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.03.2017 15:18:34
|
|
|
"Hetkel otsas, vabandame" (Tallinna Espak)
3,5€ hõõgniidiga varianti ja mitte E27 sokliga varianti oli.
Unustasin küsida, millal tuleb.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
10.03.2017 15:39:15
|
|
|
| Mis magad nii kaua, pakkumine on tegelikult ju juba üsna vana, kiri igatahes tuli üle paari nädala tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
14.03.2017 09:02:41
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
...
Ka tööstuses kasutstavad LED valgustid põlevad kogu aeg läbi, kodustest Osramitest või hiinakatest rääkimata. |
Kui oled tähele pannud siis tööstusvalgustite hinnaerinevused on kordades. Ja enamasti "võisteldakse" selles, et kes kõige odavamalt saab konteineri "CE" märgistusega valgusallikaid/valgusteid hiinast kohale tuua.
Ma tean konkreetset kohta, kus vana elavhõbe asendati õues, 5a. tagasi odava LED hiinakaga. Üllatuslikult töötab siiamaani.
Samas teises kohas, kus müügisaali ja lao 58W torud asendati LED torudega, oli 1 kuu aja pärast, ~4tk juba läbi - ei tahaks seal hooldaja olla - kaup on nii oskuslikult paigutatud, et müügisaalis tõstukiga pooltesse kohtadesse ligi ei pääse - ainult A redel 6m kõrgusele...
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.03.2017 11:09:09
|
|
|
mis loogika alusel need asukohad välja valiti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
14.03.2017 11:56:44
|
|
|
| Ju siis teistes Espaki filiaalides neid konkreetseid lambikesi lihtsalt ei müüda?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
15.03.2017 19:09:21
|
|
|
Valitud on tähtsamad linnad.
Eile oli tuld neid 10W-seid Tallinna Espaki
Võtsin kõik ära. Tavahind muidu 2,2€, soodushind EE4321 koodi ütlemisel 1,7€
Valgustab 4x4m toa ilusti ära ja ei värele, meeldib
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|