Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  DIY Elektrijalgratas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 95, 96, 97  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2016 13:49:05 vasta tsitaadiga

IndrekM80, tulevad
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vootele
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2006




sõnum 11.11.2016 10:19:37 vasta tsitaadiga

Väike drift session. Madala ja pika rattaga on ikka palju mugavam driftida, kui tolle punasega.

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 11.11.2016 22:03:14 ... vasta tsitaadiga

Kus kandis te asute nendega tavaliselt..tuleks ka enda chopperiga peole:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vootele
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2006




sõnum 12.11.2016 01:04:36 vasta tsitaadiga

Pesa on Kultuurikatla keldris.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 10:45:54 vasta tsitaadiga

http://e4bike.ru/page/battery-shape-configurator icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2016 11:22:05 vasta tsitaadiga

Aku ja mootoridoonoriks?
http://tallinncity.postimees.ee/3950939/pildid-ja-video-tallinnas-sai-veoki-ja-auto-kokkuporkes-viga-kaks-inimest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 10.01.2017 21:56:50 ... vasta tsitaadiga

Bafangi mootor ei kannata vist kõva miinust, tegin kiiremaid ringe siin -15C ja plastik hammakas sai ümaraks sõidetud.
muud põhjust ei suutnud tuvastada:( aga 16.- usd ja uus juba postis. pidaski teine 6000+km vastu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 13.01.2017 22:05:20 vasta tsitaadiga

Pilt asjast oleks posti juppmaad värvikamaks teinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janva
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2016




sõnum 19.01.2017 13:05:59 vasta tsitaadiga

Panen ka lõpuks oma rattast pildi üles, enne kui jälle ära ununeb.
Pooltuhat kilti edukalt seljataga icon_biggrin.gif
https://www.upload.ee/files/6574750/IMG_2444.jpg.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veikkovart
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2017




sõnum 19.01.2017 20:24:14 vasta tsitaadiga

Tere. http://www.akupluss.ee/ müüb sellist komplekti 250W 36V 26'' mootoriga esi- või tagaratas*
kontroller
karp kontrolleri jaoks
gaasihoob
pedaalimisandur
LED paneel
Pudeli kujuline 36V 13Ah aku

Minu küsimus kui sellele komp panna 48v aku,kas siis põleb maha? Olen uurinud ja näinud et paljudel teistel komplektidel on võimalik kasutada 36v ja 48 v akusi ilma et kontrollerit peaks vahetama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 25.01.2017 00:02:44 vasta tsitaadiga

Las ma arvan, Muhu saarel ?

Janva kirjutas:
Panen ka lõpuks oma rattast pildi üles, enne kui jälle ära ununeb.
Pooltuhat kilti edukalt seljataga icon_biggrin.gif
https://www.upload.ee/files/6574750/IMG_2444.jpg.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janva
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2016




sõnum 25.01.2017 13:25:54 vasta tsitaadiga

Õigesti arvatud. Info levib tänapäeva digiajastul. Või oled oma silmaga näinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 15:11:42 vasta tsitaadiga

veikkovart kirjutas:
Tere. http://www.akupluss.ee/ müüb sellist komplekti 250W 36V 26'' mootoriga esi- või tagaratas*
Minu küsimus kui sellele komp panna 48v aku,kas siis põleb maha? Olen uurinud ja näinud et paljudel teistel komplektidel on võimalik kasutada 36v ja 48 v akusi ilma et kontrollerit peaks vahetama.

Tuleb kontrollerile sisse vaadata ja kindlaks teha kas:
Sisendkonded on vähemalt 63V
DC-DC konverter toetab kuni 60V
FETid toetavad vähemalt 72V

Häkkimine ei tasuks vaeva ära, 48V kontrollerid maksavad alates 16€.

Mootori osas vist piirangut pole?
Ise sõidan 48V mootoriga 92V-ga. Plaanis on 115V-ga sõitma hakata.

Pakun, et nende akupluss käkkidega kiirus sul üle 20 km/h ei lähe icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veikkovart
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2017




sõnum 25.01.2017 20:27:40 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
veikkovart kirjutas:
Tere. http://www.akupluss.ee/ müüb sellist komplekti 250W 36V 26'' mootoriga esi- või tagaratas*
Minu küsimus kui sellele komp panna 48v aku,kas siis põleb maha? Olen uurinud ja näinud et paljudel teistel komplektidel on võimalik kasutada 36v ja 48 v akusi ilma et kontrollerit peaks vahetama.

Tuleb kontrollerile sisse vaadata ja kindlaks teha kas:
Sisendkonded on vähemalt 63V
DC-DC konverter toetab kuni 60V
FETid toetavad vähemalt 72V

Häkkimine ei tasuks vaeva ära, 48V kontrollerid maksavad alates 16€.

Mootori osas vist piirangut pole?
Ise sõidan 48V mootoriga 92V-ga. Plaanis on 115V-ga sõitma hakata.

Pakun, et nende akupluss käkkidega kiirus sul üle 20 km/h ei lähe icon_rolleyes.gif


Tere. Aitäh vastamast. Läheb 26-27 km-h.Aga ma tahan osta esiratast https://www.ev-power.eu/EVBike-Kits-1-1/E-bike-conversion-kit-EVBike-36V-48V-500-750W-Front-26.html?cur=1 et siis saaks mõlemale mootorile 48v kasutada. Aga ma uurin seda kontrollerit mis seal karu kõhus on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 31.01.2017 14:49:35 vasta tsitaadiga

Olen Magic Pie III lasknud reaalpingega kuskil 105V ja mingeid probleeme pole olnud... kuskilt lugesin, et 150-200V peaks mootor kannatama küll, enne kui kaarleek kuhugi mähisesse tekib icon_smile.gif Aga võta näpust, 105V juures läheb 20'' ratas ~70km/h välja ja seda on juba liiga palju minu jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 15:27:16 vasta tsitaadiga

Ega pole siis ju kohustus sõita niikiiresti kui välja võtab. Pealegi on ju 3-speed lüliti ka.
Kui vaja vahest rolleri- või lycramehele koht ette näidata siis... icon_razz.gif

Hakkan uut Lyen kontrollerit tellima, et saaks 2x48V (osa maja akust) akut järjestikku panna. 48V oleks kiirus liiga madal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 01.02.2017 14:35:38 vasta tsitaadiga

Mul on üks 150V 18FET Lyeni kontroller olemas... aga see ei olnud eriti odav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2017 15:24:55 vasta tsitaadiga

Mõtlen seda osta + 5tk püsikiirusehoidjat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 12:14:27 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mõni ikka veel antiikset Lifepo4 tehnoloogiat kasutab icon_rolleyes.gif

Mis sel viga on?

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 12:46:59 vasta tsitaadiga

2x kallim, 2x raskem, 2x ruumalalt suurem. Kestab kauem ainult väga väikeste vooludega <0,5C
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IndrekM80
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2013




sõnum 07.02.2017 13:19:01 vasta tsitaadiga

Nii on jämedates joontes... kuid on üks asi veel - nimel AEG mis kulub nendest pudinatest (18650) aku kokkupanemise peale. Iseendale nokitsedes muidugi on see üks teema kuid kui teed asju müügiks ja ühe puhul on ajakulu X ja teise puhul 5X siis tuleb ka selle peale mõelda.

DVDRW kirjutas:
2x kallim, 2x raskem, 2x ruumalalt suurem. Kestab kauem ainult väga väikeste vooludega <0,5C
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2017 23:09:21 vasta tsitaadiga

See, kes Tartus siin suure külmaga MP mootoriga ringi laseb esiveolisena. Tõsiselt soovitaks ka mingi nähtavad tuled omale külge tekitada. Lihtsalt pole näha. 22:00 ajal olid sel nädal Soinaste-Aardla ringil.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 00:47:27 vasta tsitaadiga

https://electrek.co/2016/11/02/tesla-panasonic-2170-battery-cell-highest-energy-density-cell-world-cheapest-elon-musk/

ja

https://electrek.co/2017/01/04/tesla-2170-battery-cell-production-gigafactory-model-3/

ehk siis pulgafännidele rõõmu miski aja pärast... icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2017 07:44:10 vasta tsitaadiga

Need on praegu 250 wh/kg.
Ehk läheb 2170 aja jooksul paremaks.
Kas üldse neid 2170 celle niimoodi üksikult eraisikule ka müügile tuleb on kahtlane.
Loodame, et hakkab mõjutama 18650 hindu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 24.02.2017 17:46:28 vasta tsitaadiga

Siin lingil https://endless-sphere.com/forums/viewtopic.php?f=14&t=68005 on toodud nikkellindi soovituslikud voolutugevused, millest kinni pidada. Plaanin ühel vanal akutrellil, mis varasemalt nimh akudel 18650 liitiumakud sisse toppida. Selleks kasutan kuni 30A lubatud voolutugevusega elemente, tahaks punktkeevitusega akupaki kokku liita, aga nikkellindi max voolutugevus saaks jõulisematel hetkedel tugevalt ületatud seal lingil toodud soovituste järgi. Kasutaks 10mm x 0,15mm linti, selle talutav voolutugevus oleks ca 10A, keevitaks esimese lindi ära ja tikiks tihedalt keevituspunkte täis kontaktikohad, siis paneks järgmise kihi peale ja keeevitaks uuesti ning siis kolmas kiht veel otsa. On keegi proovinud sedasi ja kas toimiks nõnda? Paksemat linti kasutada ei tahaks, kuna mu isetehtud keevitus ei võtaks sealt hästi läbi ma kardan.[/url]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 02:55:18 vasta tsitaadiga

Peaks toimima küll, mul sama mõte plaanis.
Samas võib ka joota vaskjuhtme, juhib 4x paremini voolu. Ehk 1,5mm2 vaskjuhe = 3x 10x0,15 nikkelriba.
Põhjalikum tabel:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 25.02.2017 09:29:17 vasta tsitaadiga

Jootmisega läheb aku parajalt soojaks ja ei pidanud seetõttu hea olema, mistõttu pigem keevitaks, keevitusega läheb keevituskoht vaevalt leigeks, kui korduvalt sama akut järjest ei keevita, Ühele akule kaks punkti ära, siis järgmise kallale ja varsti ringiga tagasi, siis soojenemine põhimõtteliselt puudub. Samas kui liitiumaku lahkamisvideosid vaadata, siis + poolus tundub on väheke eemal akukeemiast ja klemmi soojenemine otseselt sinna fooliumirullini võibolla ei jõuagi, - poolus on küll suht selle sisikonna vastas seal, selle jootmine küll kütab sisikonda parajalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 11:47:13 vasta tsitaadiga

Ega jootmisel ka ei või pikalt sussida, kui kahe sekundiga tehtud ei saa siis jätad rahule.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 25.02.2017 16:32:05 vasta tsitaadiga

Kindel see, et ei või, lihtsalt jootes läheb isegi paari sekundilise jootmise aeg see jootepind igaljuhul 300+ kraadini(teist samapalju ka sellesama silindri sisepind ja krt seda teab palju sisuni lõpuks jõuab), peale punktkeevitust see soojus aku sisemusse põhimõtteliselt ei jõuagi, kohe peale punktkeevitust võin sellesama keevituskoha vastu põske panna ja tunnen, et ainult kergelt leige, seega temperatuuride vahe on meeletu tegelikult võrreldes jootmisega. Ja kui kolmekordne lint pidav on, siis igaljuhul ennem keevitada, lihtsalt ehk keegi proovinud juba ja jagab kogemusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 20:15:34 vasta tsitaadiga

Selle üle vaieldakse siiamaani. Vähemalt kõik kes on jootmise abil oma pakke ehitanud pole probleeme täheldanud. Kas jootmine aku eluiga lühendab pole vist keegi testinud. Ma ehk teen ära kui viitsin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 22:38:02 vasta tsitaadiga

Selle peale tuli isu läpaka akul elemendid ära vahetada. 2 sekki tundub juba liiga palju, sekundiga saab hakkama. Kokku kaks või kolm korda, sõltub mis tulemus peab jääma.
Esimese korraga tina peale, teisega leht külge ja kui vaja siis kolmandaga kruvika vms abil ligi pressida et paksusest ruumi ei võta.
350C kolb ja 190C tina, mõni hetk peale joodet oli miinuspool ainult leige.

Sellegipoolest soovitan keevitust kui võimalus on.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 22:43:07 vasta tsitaadiga

Lihtsam on läpkale uus aku osta, kallim ka ei tule. Aga trellile tasub küll teha, võidab korralikult.
Ja muidugi elektrirattale thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2017 23:04:40 vasta tsitaadiga

Vahepeal tuleb kätt harjutada icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2017 01:21:55 vasta tsitaadiga

Lifepo4 ajastu on läbi, viimane Kadaka aku läheb offgrid süsteemi.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 26.02.2017 13:51:27 vasta tsitaadiga

Läpakale pole mingit pointi joota kah, seal voolud nii väikesed, võib vabalt peenikese lindiga keevitada. Kougi kusagilt pigem mõni vana mikrouun ja keri selle trafo keevituseks ümber, sealt seest saad ka relee, siis miski impulsi tekitaja, et murdosa sekundist lülitad trafot sisse ja saab täitsa talutava keevituse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 23:11:52 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Lifepo4 36V aku jaoks silma jäänud mingit laadijat, mis võtab toidet 12V pealt?
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 23:25:47 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Kas kellelgi on Lifepo4 36V aku jaoks silma jäänud mingit laadijat, mis võtab toidet 12V pealt?
Otsi: "cc cv boost"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2017 01:14:47 vasta tsitaadiga

Sellel 15A input, seega saad ehk 4A kätte 36V juures.
Ise kasutan igalpool neid thumbs_up.gif
48V -> 72V aku laadimine:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mdgfa
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2016




sõnum 06.03.2017 01:19:52 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Kas kellelgi on Lifepo4 36V aku jaoks silma jäänud mingit laadijat, mis võtab toidet 12V pealt?


http://www.ebay.com/itm/BST-900W-DC-DC-CNC-Boost-Converter-8-60V-Step-up-10-120V-Solar-Charging-CVCC-new-/112256499806?hash=item1a2302405e:g:y0kAAOSwnHZYahMY
Kasutan ka ise sellist ja soovitan soojalt, sest võimaldab laadida praktiliselt igat elektrijalgratta akut, nii täiesti täis, kui ka madalamale pingele, et pikendada aku eluiga. Samuti saab valida sobiva voolutugevuse. Tuleb silmas pidada ainult, et sissetuleva voolu max. voolutugevus on 15A, mistõttu 36V puhul laeb 12V toite korral mitte enam kui 4A vooluga.Digitaalne displei teeb kasutamise hõlpsamaks kui DVDRW poolt pakutud konverteri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2017 01:22:48 vasta tsitaadiga

No tegelikult oleks mu ideaalne üldse 1A vooluga laadimine icon_biggrin.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 08.03.2017 11:36:11 vasta tsitaadiga

Olen ise sama probleemi ees. Oleks vaja 60V saada 67V. Kas oled reaalselt sinna sisse proovinud 60,0V sisse lasta?

mdgfa kirjutas:
ranel kirjutas:
Kas kellelgi on Lifepo4 36V aku jaoks silma jäänud mingit laadijat, mis võtab toidet 12V pealt?


http://www.ebay.com/itm/BST-900W-DC-DC-CNC-Boost-Converter-8-60V-Step-up-10-120V-Solar-Charging-CVCC-new-/112256499806?hash=item1a2302405e:g:y0kAAOSwnHZYahMY
Kasutan ka ise sellist ja soovitan soojalt, sest võimaldab laadida praktiliselt igat elektrijalgratta akut, nii täiesti täis, kui ka madalamale pingele, et pikendada aku eluiga. Samuti saab valida sobiva voolutugevuse. Tuleb silmas pidada ainult, et sissetuleva voolu max. voolutugevus on 15A, mistõttu 36V puhul laeb 12V toite korral mitte enam kui 4A vooluga.Digitaalne displei teeb kasutamise hõlpsamaks kui DVDRW poolt pakutud konverteri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 12:00:33 vasta tsitaadiga

10-60V on kirjas, 60V input olen proovind ka - töötab.
Kuni 95V output olen julenud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mdgfa
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2016




sõnum 08.03.2017 14:52:18 vasta tsitaadiga

Maidor kirjutas:
Olen ise sama probleemi ees. Oleks vaja 60V saada 67V. Kas oled reaalselt sinna sisse proovinud 60,0V sisse lasta?



Ei, kasutan toitena 3 järjestikku ühendatud (alalisvoolu maanduseta) arvuti toiteplokki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 16:34:23 vasta tsitaadiga

https://www.indiegogo.com/projects/podride-a-practical-and-fun-bicycle-car-bike-bicycle--2#/ "PodRide is a 4 wheel electric bike, with full weather protection. Cycle to work, dry & in comfort. "
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 16:56:12 vasta tsitaadiga

Kui sellega 70 km/h sõita, jääd kohe vahele. Tavalise väljanägemisega rattaga võib rahulikult 70 km/h panna, keegi ei pane tähele.
25 km/h saab jalgsi kiiremini icon_lol.gif
Ise lähen tulevikus elektriautopeale üle. Ilmad on ikkagi liiga tihti halvad erattaga sõitmiseks icon_rolleyes.gif
Elektriautoga on ju ka tasuta sõitmine anyway thumbs_up.gif Kindlustus + ülevaatus 10€/kuu kannatab ära.
Elekter tuleb mul päikesest ja tuulest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 16:59:10 vasta tsitaadiga

Olen viimasel ajal mõelnud, et ideaalne oleks vist osta "mopeedauto" ja sellele elektrimootor peale arendada.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 17:11:28 vasta tsitaadiga

Pakun, et rahas eriti ei võida.
Parem võtta siis juba iMiev ~7000€ ja saab normaalse kiirusega sõita ka ja ei pea ise midagi leiutama.
Ehitada ehk lisaaku juurde, saab Tln - Trt vahet ka sõita ühe laadimisega.

Huvitav kas omavalmistatud rollerauto on võtta lihtsam arvele kui isetehtud elektriauto?

link icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 23:41:33 vasta tsitaadiga

Ma olen ise ka sellele mõelnud, et peaks järgmise auto elektriauto võtma. 95% sõitudest on sellised, et elektriga saaks kenasti ära sõita. Kahju ainult, et keset Tartut tuulegeneraatorit püsti ei tohi panna. Siis oleks hea öösel akut ka laadida. Paneelidega on see probleem, et kõige magusama aja ollakse siiski kodust ära. Kui maja elektrivõrku uuendama hakkan, siis läheb küll dubleeritud süsteem taastuvenergia jaoks.

Elektrirolleri osas ei usu, sildade massid on kerge lõhki ajada. Ja noh miev on 7k müügis, siis natuke pointless tundub ise ehitama hakata asja, mida pead veel registri ka saama.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vootele
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2006




sõnum 09.03.2017 23:46:43 vasta tsitaadiga

Minu teada peaks Zev motorsi hiina smart müügis olema, kui just maha pole müüdud juba.
Kõik peale akude oli peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 17.03.2017 19:15:37 vasta tsitaadiga

Mis võib viga olla? Kõik numbrid on nüüd 88888. Eile töötas ilusti ja täna enam mitte. Kas ehk niiskus puges sisse? Reset ei mõju ka midagi.
http://www.ebay.com/itm/100A-DC-Digital-LED-Power-Meter-Monitor-Energy-Voltmeter-Ammeter-50AShunt-/321957878300?hash=item4af62f5a1c
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  DIY Elektrijalgratas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 95, 96, 97  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.