|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
10.01.2017 18:22:51
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
Kuidas need Xiaomi stock ROMid muidu on? Selle Redmi 4 Prime hind on päris hea aga ei ole kindel kas S5(SD801) pealt sinna SD625 üleminek mingisugune edasiminek ka on või hoopis tagasiminek  |
Olen ka seda mudelit jälginud.
Siin korralik arvustus https://youtu.be/OOftP5TC6qU
Telefonil on mega aku kestvus, pideva koormuse all tuli testis sot 9 ja pool tundi.
Kaamera oli vist hämarates tingimudtes kehvake.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
10.01.2017 21:48:44
|
|
|
Ega need Xiaomi kaamerad pole vist ükski teab mis suuremad asjad. Asja ajavad ära, aga ei midagi enamat. Kui endale hiinakat valisin, siis tahtsin:
1. Suur ekraan - 5,5" (üle selle juba palju, v.a Mi Mix mille saadavus ja hind on jälle üle mõistuse)
2. 800 Mhz tugi, kuna ei liigu ainult linnas
3. Normaalne hind
Tuli Redmi Note 3 International version.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
10.01.2017 21:59:06
|
|
|
| Sathanas kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
Kuidas need Xiaomi stock ROMid muidu on? Selle Redmi 4 Prime hind on päris hea aga ei ole kindel kas S5(SD801) pealt sinna SD625 üleminek mingisugune edasiminek ka on või hoopis tagasiminek  |
Olen ka seda mudelit jälginud.
Siin korralik arvustus https://youtu.be/OOftP5TC6qU
Telefonil on mega aku kestvus, pideva koormuse all tuli testis sot 9 ja pool tundi.
Kaamera oli vist hämarates tingimudtes kehvake. |
Sõber sai Redmi 4 pro kätte mõned päevad tagasi ja kurdab, et 4g ja helistamine samal ajal ei toimi, mingi anomaalia. Tellis Aliexpressist.
Mul tellitud samasuguseid 2tk HinnaVaatluse kasutaja kaudu, peaksid loodetavasti varsti jõudma ja saan siis asjasse süübida.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.01.2017 22:15:33
|
|
|
redmi 4 prime EU versiooni kohta ka kuskil mingeid kõlakaid on?
tahaks uue telefoni osta ja 200-250 kanti max kulutada, samas selle eest okei sisu saada ning sagedused võiks ka olemas olla..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
10.01.2017 23:25:26
|
|
|
Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme. Originaal ROMi ei sagi vist krüptida ja ei tea kas customit on, millel toimiks krüpt. Lisaks on küsimärgiall MobiilID jms. Eks hind on nendel muidugi vastav aga kas lõpuks kulutad närve, et saada igapäev asjad tööle ja vahetad iga nädal 3x ROMi.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
11.01.2017 10:00:06
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme. Originaal ROMi ei sagi vist krüptida ja ei tea kas customit on, millel toimiks krüpt. Lisaks on küsimärgiall MobiilID jms. Eks hind on nendel muidugi vastav aga kas lõpuks kulutad närve, et saada igapäev asjad tööle ja vahetad iga nädal 3x ROMi.  |
Huvitav miks peaks ROMi krüptima? On ka enda telefonis selline koht täitsa olemas, võimalik et huvi pärast teinekord uurin kuidas toimib. Aga mobiil ID töötab laitmatult, vähemalt minu isendiga ja Elisas.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
11.01.2017 10:30:37
|
|
|
| Murdock kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme. Originaal ROMi ei sagi vist krüptida ja ei tea kas customit on, millel toimiks krüpt. Lisaks on küsimärgiall MobiilID jms. Eks hind on nendel muidugi vastav aga kas lõpuks kulutad närve, et saada igapäev asjad tööle ja vahetad iga nädal 3x ROMi.  |
Huvitav miks peaks ROMi krüptima? On ka enda telefonis selline koht täitsa olemas, võimalik et huvi pärast teinekord uurin kuidas toimib. Aga mobiil ID töötab laitmatult, vähemalt minu isendiga ja Elisas. |
Selle jaoks, et telefonis kasutada e-maili klienti? Töömeilide lugemiseks peab mul see funktsioon olema kindlasti toimiv.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morik
HV kasutaja
liitunud: 29.09.2003
|
11.01.2017 13:17:00
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme. Originaal ROMi ei sagi vist krüptida ja ei tea kas customit on, millel toimiks krüpt. Lisaks on küsimärgiall MobiilID jms. Eks hind on nendel muidugi vastav aga kas lõpuks kulutad närve, et saada igapäev asjad tööle ja vahetad iga nädal 3x ROMi.  |
Xiaomi redmi note 3 pro international versioonil töötab mobiil-id laitmatult ja töö e-mailide lugemiseks on krüptimine peal ning ka see töötab ilusti.
Custom rommidega pole viitsinud mässata kuna originaal töötab ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
11.01.2017 14:11:15
|
|
|
oskab keegi targem öelda, kas mu Lenovo Vibe Shot'il on mingi sagedus puudu, seadistus vale või mis värk, et Tallinna kesklinnas on internet tubli 30+ Mbps, Tartus ja enamus vahepealses alas võitle EDGEga nagu oleks aasta 2008.
Kas on mingit äppi, mis näitaks ära, mis sagedust telefon parajasti kasutab?
http://www.gsmarena.com/lenovo_vibe_shot-7046.php
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.01.2017 14:40:02
|
|
|
| tsitaat: |
Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme.
|
EU romil ei tohi flashida rooti, siis krüptib ilusti ära. Kui tuleb tehase CN romiga, siis see juba krüpteeritud. CN romiga ei töötanud mul mobiil-id + hiina keelt oli süsteemis (ja bloatwaret, mida sai küll eemaldada). EU romiga bloati vähem, google apps integreeritud, keel kõik inglise keelne, mobiil id töötab.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.01.2017 14:56:21
|
|
|
| RandomHero kirjutas: |
oskab keegi targem öelda, kas mu Lenovo Vibe Shot'il on mingi sagedus puudu, seadistus vale või mis värk, et Tallinna kesklinnas on internet tubli 30+ Mbps, Tartus ja enamus vahepealses alas võitle EDGEga nagu oleks aasta 2008.
Kas on mingit äppi, mis näitaks ära, mis sagedust telefon parajasti kasutab?
http://www.gsmarena.com/lenovo_vibe_shot-7046.php |
Mingi hiinast ostetud?
Pakun, mingi 800 Mhz jama ehk puudub
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
11.01.2017 15:44:24
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Murdock kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme. Originaal ROMi ei sagi vist krüptida ja ei tea kas customit on, millel toimiks krüpt. Lisaks on küsimärgiall MobiilID jms. Eks hind on nendel muidugi vastav aga kas lõpuks kulutad närve, et saada igapäev asjad tööle ja vahetad iga nädal 3x ROMi.  |
Huvitav miks peaks ROMi krüptima? On ka enda telefonis selline koht täitsa olemas, võimalik et huvi pärast teinekord uurin kuidas toimib. Aga mobiil ID töötab laitmatult, vähemalt minu isendiga ja Elisas. |
Selle jaoks, et telefonis kasutada e-maili klienti? Töömeilide lugemiseks peab mul see funktsioon olema kindlasti toimiv. |
See vist on firmasisene poliitika eks? Mul ka töö exchange töötab, aga krüptitud ei pea olema telefon. Enda privaatsuse huvides kasutan sõrmejäljelugejat telefoni avamiseks, aga proovisin just ja meil töötab ka ilma selleta edasi ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
11.01.2017 16:35:22
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
| Murdock kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme. Originaal ROMi ei sagi vist krüptida ja ei tea kas customit on, millel toimiks krüpt. Lisaks on küsimärgiall MobiilID jms. Eks hind on nendel muidugi vastav aga kas lõpuks kulutad närve, et saada igapäev asjad tööle ja vahetad iga nädal 3x ROMi.  |
Huvitav miks peaks ROMi krüptima? On ka enda telefonis selline koht täitsa olemas, võimalik et huvi pärast teinekord uurin kuidas toimib. Aga mobiil ID töötab laitmatult, vähemalt minu isendiga ja Elisas. |
Selle jaoks, et telefonis kasutada e-maili klienti? Töömeilide lugemiseks peab mul see funktsioon olema kindlasti toimiv. |
See vist on firmasisene poliitika eks? Mul ka töö exchange töötab, aga krüptitud ei pea olema telefon. Enda privaatsuse huvides kasutan sõrmejäljelugejat telefoni avamiseks, aga proovisin just ja meil töötab ka ilma selleta edasi ilusti. |
Just. Kas muidu kedagi siin teemas, kes on selle Redmi 4 Prime ise näppinud ja oskab midagi öelda kiiruse kohta? Jõle jama oleks ikka ära osta ja siis avastada 2 tunni jooksul, et jääb aeglaseks.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
11.01.2017 16:51:18
|
|
|
| Aga kas üleüldse mobiili-ID töötab kui tel. on rootitud?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aarnet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003
|
11.01.2017 17:18:40
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Aga kas üleüldse mobiili-ID töötab kui tel. on rootitud? |
Mul on olnud HTC, Samsung, Jiayu ja UMI. Kõik rooditud, kõigi peal on murevabalt töötanud.
_________________ -- Aarne bloog -- |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
11.01.2017 17:24:39
|
|
|
| aarnet kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| Aga kas üleüldse mobiili-ID töötab kui tel. on rootitud? |
Mul on olnud HTC, Samsung, Jiayu ja UMI. Kõik rooditud, kõigi peal on murevabalt töötanud. |
Xiaomi, Jiayu, Elephone, Oukitel, Ulefone... kõigil on mobiil-id toiminud.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.01.2017 18:00:18
|
|
|
MID puhul root ei mängi rolli, oleks soft based lahendus siis teised jutud.
Ilma SIM-ita ei ole MID-i ja SIM-i haximine on tiba keerulisem arutelu.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
11.01.2017 22:52:11
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
| Murdock kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme. Originaal ROMi ei sagi vist krüptida ja ei tea kas customit on, millel toimiks krüpt. Lisaks on küsimärgiall MobiilID jms. Eks hind on nendel muidugi vastav aga kas lõpuks kulutad närve, et saada igapäev asjad tööle ja vahetad iga nädal 3x ROMi.  |
Huvitav miks peaks ROMi krüptima? On ka enda telefonis selline koht täitsa olemas, võimalik et huvi pärast teinekord uurin kuidas toimib. Aga mobiil ID töötab laitmatult, vähemalt minu isendiga ja Elisas. |
Selle jaoks, et telefonis kasutada e-maili klienti? Töömeilide lugemiseks peab mul see funktsioon olema kindlasti toimiv. |
See vist on firmasisene poliitika eks? Mul ka töö exchange töötab, aga krüptitud ei pea olema telefon. Enda privaatsuse huvides kasutan sõrmejäljelugejat telefoni avamiseks, aga proovisin just ja meil töötab ka ilma selleta edasi ilusti. |
Just. Kas muidu kedagi siin teemas, kes on selle Redmi 4 Prime ise näppinud ja oskab midagi öelda kiiruse kohta? Jõle jama oleks ikka ära osta ja siis avastada 2 tunni jooksul, et jääb aeglaseks. |
Küsiks ka, Redmi 4 Prime. Oluline on, et exchange töötaks. Loen siin ja ikka kahevahel, kas ilma igasugu ROMi vahetuse ja flashimise ja pea peal seismiseta hiinlasel töötab, või mitte?
Kiiruses ja akus ma ei kahtle eriti (aku ongi kriteerium tegelt, miks selle poole kaldun) - aga jah, outlook peab töötama, midu häda.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
12.01.2017 02:55:34
|
|
|
| RandomHero kirjutas: |
| oskab keegi targem öelda, kas mu Lenovo Vibe Shot'il on mingi sagedus puudu, seadistus vale või mis värk, et Tallinna kesklinnas on internet tubli 30+ Mbps, Tartus ja enamus vahepealses alas võitle EDGEga nagu oleks aasta 2008. |
Isegi kui 4G 800MHz on puudu, siis peaks telefon 3G 900MHz kaugsagedusel väga hästi toimima, isegi maapiirkonnas 10Mbps. Kui aga 3G 900MHz sagedus on puudu, vat siis on jama. Näiteks vanematel USA telefonidel oli 900 asemel 850MHz, millega Eestis polnud suurt midagi teha. Uuematel telefonidel on üldiselt 850 ja 900MHz mõlemad olemas.
2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
3G: WCDMA 850/900/1900/2100MHz
4G: FDD-LTE 800/1800/2100/2600MHz
Nagu varasemalt maininud olen, ei ole 4G 800MHz sageduse puudumine suur probleem 90% kasutajate jaoks. Jah, 4G 800MHz on kiirem, aga pole ju erilist vahet kas interneti kiirus on 10Mbps või 30Mbps, kui ping samas suurusjärgus. Kes on hardcore 4K striimija või meeletu downloadija, siis ehk tõesti
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9317528#9317528
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
12.01.2017 03:27:35
|
|
|
| Huvitav miks redmi 4 primele eriti konkurente ei eksisteeri. Tahaks just sellist 5 tollist suure aku ja efektiivse energiatarbega aga kvaliteetsete komponentidega telefoni. Miks peavad kvaliteetsed kaamerad olema ainult niiöelda "high end" telefonidel? Enamus inimestel on mingist 3d gaming jura võimekusest telefonis täiesti savi.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
12.01.2017 03:55:52
|
|
|
Need, kes Hiinast gearbestist või aliexpressist tellinud Xiaomisid, kas teil on olnud CE märgistus telefonil või karbil olemas? Huvitaks näiteks Xiaomi Redmi 4 Prime ja Xiaomi Redmi 3S.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
12.01.2017 08:20:04
|
|
|
VR53, kõige suurem probleem 3G'ga on see, et operaatorid tõmbavad oma 3G võrku aina enam koomale. Seega, kui 4G'd sul pole, siis 3G'd sa ka ei leia ja kukudki 2G'ga EDGE otsa...
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
12.01.2017 08:30:16
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
| Need, kes Hiinast gearbestist või aliexpressist tellinud Xiaomisid, kas teil on olnud CE märgistus telefonil või karbil olemas? Huvitaks näiteks Xiaomi Redmi 4 Prime ja Xiaomi Redmi 3S. |
Naisele tellisin eelmine aasta, tuli kenasti kohale. CE märgistus oli vist puudu küll aga toll paki lahti ei teinud. Käibemaksu tuli maksta. Tel. niipalju, et kui kaamera välja jätta siis tegemist on tiptop mudeliga. Kiire ja aku peab väga hästi vastu. Natukene on keeruline seadistada aga kui see ka tehtud siis töötab laitmatult.
800MHz puudumist pole suutnud veel märgata.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.01.2017 09:07:53
|
|
|
VR53, äkki vanemal on korraga nii 800mhz ja 900mhz puudu?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
12.01.2017 11:05:16
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
VR53, äkki vanemal on korraga nii 800mhz ja 900mhz puudu?  |
3G 900MHz on nii tähtis ja levinud sagedus. Raske uskuda, et see tänapäeval mõnel telefonil puudu on.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.01.2017 18:46:38
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| VR53, kõige suurem probleem 3G'ga on see, et operaatorid tõmbavad oma 3G võrku aina enam koomale. Seega, kui 4G'd sul pole, siis 3G'd sa ka ei leia ja kukudki 2G'ga EDGE otsa... |
Pole ka seda 2G-d enam
Mul ajast ammusest olnud probleeme 2/3,5G jms nodiga, hea levi tuli 4G-ga, kuid mis tast kasu kui seal kõne ei liigu.
Üleeile oli just case, kus soovisin logida MID-iga Energiasse ning SEB-i ja ei saanudki.
Uurimise peale miks ma ei saanud koode telefoni ja MID-i kasutada tuli teadmine, et telefon ei olnud levis ning SMS ei liikunud.
Tõsi, kui 4G maha lulitada siis 1 hädine pulk 2G-d veel paistab.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
13.01.2017 16:26:18
|
|
|
Sain enda Mi Smart Scale ka kätte, tellisin selle 7 jaanuar ja kätte jõudis 13 jaanaur. See on kõigest 7 päeva, kaup tuli Aliexpressist!
Seni on minu muljed väga head, saab salvestada Mi Fit programmi ka teisi pereliikmeid ja puha. Siin on paar pilti sellest vigurist http://imgur.com/a/kULhW
// Tundub, et pakk on DHL'st tulnud ja Omniva kuller tõi selle mulle kätte ka. Shipping ise oli isegi imekombel tasuta..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
15.01.2017 00:22:02
|
|
|
| Tellisin ka Gearbestist. Kaal ise 18 raha, saatmine 33 raha. Seega keskmine hind hetkel ikkagi 50 raha. Vahet pole kuidas veebipoed hinda serveerivad...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
16.01.2017 21:04:59
|
|
|
| rmc kirjutas: |
redmi 4 prime EU versiooni kohta ka kuskil mingeid kõlakaid on?
tahaks uue telefoni osta ja 200-250 kanti max kulutada, samas selle eest okei sisu saada ning sagedused võiks ka olemas olla.. |
Sama keiss. Tahaks isale sünnipäevaks uut telefoni kinkida.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
16.01.2017 22:34:54
|
|
|
| Arvestades, et redmi 4 note international tuleb kohe välja (mingi 20 jaanuar +-) ja sellel on LTE B1/B3/B5/B7/B8 - ehk 800 MHz puudu, siis isegi kui Redmi 4 Prime international tuleb, siis 800 MHz arvatavasti mitte.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
17.01.2017 00:02:38
|
|
|
| Mida see "international" juurde annab üldse siis?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l4d
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2016
|
17.01.2017 00:28:27
|
|
|
| 630 kirjutas: |
| Arvestades, et redmi 4 note international tuleb kohe välja (mingi 20 jaanuar +-) ja sellel on LTE B1/B3/B5/B7/B8 - ehk 800 MHz puudu, siis isegi kui Redmi 4 Prime international tuleb, siis 800 MHz arvatavasti mitte. |
Kus kohast sa selle sageduste infi võtad? Kuskilt lambist Gearbestist vms?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
17.01.2017 11:02:11
|
|
|
| l4d kirjutas: |
| 630 kirjutas: |
| Arvestades, et redmi 4 note international tuleb kohe välja (mingi 20 jaanuar +-) ja sellel on LTE B1/B3/B5/B7/B8 - ehk 800 MHz puudu, siis isegi kui Redmi 4 Prime international tuleb, siis 800 MHz arvatavasti mitte. |
Kus kohast sa selle sageduste infi võtad? Kuskilt lambist Gearbestist vms? |
Xiaomi kodulehelt.
http://www.mi.com/en/redmipro/#param
FDD-LTE B1/B3/ B5/B7/ B8
B20 on puudu.
International annab ainult international versiooni nende tarkvarast, niipalju kui ma aru olen saanud.
Samas, ei pretendeeri absoluutsele tõele.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
17.01.2017 11:18:56
|
|
|
| Millest nüüd räägid: Redmi 4 Note, Redmi 4 Pro või Redmi Pro mudelist?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l4d
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2016
|
17.01.2017 14:19:15
|
|
|
| 630 kirjutas: |
| l4d kirjutas: |
| 630 kirjutas: |
| Arvestades, et redmi 4 note international tuleb kohe välja (mingi 20 jaanuar +-) ja sellel on LTE B1/B3/B5/B7/B8 - ehk 800 MHz puudu, siis isegi kui Redmi 4 Prime international tuleb, siis 800 MHz arvatavasti mitte. |
Kus kohast sa selle sageduste infi võtad? Kuskilt lambist Gearbestist vms? |
Xiaomi kodulehelt.
http://www.mi.com/en/redmipro/#param
FDD-LTE B1/B3/ B5/B7/ B8
B20 on puudu.
International annab ainult international versiooni nende tarkvarast, niipalju kui ma aru olen saanud.
Samas, ei pretendeeri absoluutsele tõele. |
Need kaks erinevat seadet ju. Rääkisid redmi note 4 (international edition), mis nüüd lähipäeval välja tuleb, aga saatsid mulle redmi pro "specification sheedi", mis on juba ammu välja tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.01.2017 14:23:20
|
|
|
| Kas hiinakatel on mingi lihtsam rootimise variant ka olemas? Sain Blackview BV5000 kätte millel on android 6 peal. Tahaks ära rootida aga praegu ei saa küll pihta kuidas seda teha.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
17.01.2017 14:37:17
|
|
|
| pois11, ma ise kunagi rootisin enda vana LG ja vana Xiaomi, kasutades KingRoot'i. Mõni siinne SuperSU mees tõmbab kindlasti nina kortsu selle peale, aga töötas päris korralikult. Ma ei tea kas Blackviewil on oma foorum, aga Xiaomi foorumis on pidevalt erinevatel mudelitel õpetused üleval, et kuidas miskit rootida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
17.01.2017 22:51:39
|
|
|
| l4d kirjutas: |
| 630 kirjutas: |
| l4d kirjutas: |
| 630 kirjutas: |
| Arvestades, et redmi 4 note international tuleb kohe välja (mingi 20 jaanuar +-) ja sellel on LTE B1/B3/B5/B7/B8 - ehk 800 MHz puudu, siis isegi kui Redmi 4 Prime international tuleb, siis 800 MHz arvatavasti mitte. |
Kus kohast sa selle sageduste infi võtad? Kuskilt lambist Gearbestist vms? |
Xiaomi kodulehelt.
http://www.mi.com/en/redmipro/#param
FDD-LTE B1/B3/ B5/B7/ B8
B20 on puudu.
International annab ainult international versiooni nende tarkvarast, niipalju kui ma aru olen saanud.
Samas, ei pretendeeri absoluutsele tõele. |
Need kaks erinevat seadet ju. Rääkisid redmi note 4 (international edition), mis nüüd lähipäeval välja tuleb, aga saatsid mulle redmi pro "specification sheedi", mis on juba ammu välja tulnud. |
Absoluutselt, ongi kaks erinevat seadet. Aga - pro on ka international version. Ja kõik poed, mis redmi note 4 int praegu preorderida lasevad, näitavad FDD-LTE B1/B3/ B5/B7/ B8 - ehk minu küsimus on - kust see kaljukindel veendumus, et B20 band on tulemas?
India jaoks seda vaja ei ole ja just selle turu jaoks lastakse int. versioon välja, mitte kellegi eu jaoks.
Ehk nagu ma ütlesin - kõik näitab, et b20 sagedus on puudu (redmi note 4 int. versioonil) - samas, 4 prime pole isegi välja hõigatud veel ja redmi 3 pro tuli lõpuks (siis, kui tootmine tegelikult juba lõpetati) ka band b20 ja eu turu jaoks - aga praegu ei ole seda ühegi märgi ega rumori järgi näha.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l4d
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2016
|
18.01.2017 00:02:39
|
|
|
| 630 kirjutas: |
| l4d kirjutas: |
| 630 kirjutas: |
| l4d kirjutas: |
| 630 kirjutas: |
| Arvestades, et redmi 4 note international tuleb kohe välja (mingi 20 jaanuar +-) ja sellel on LTE B1/B3/B5/B7/B8 - ehk 800 MHz puudu, siis isegi kui Redmi 4 Prime international tuleb, siis 800 MHz arvatavasti mitte. |
Kus kohast sa selle sageduste infi võtad? Kuskilt lambist Gearbestist vms? |
Xiaomi kodulehelt.
http://www.mi.com/en/redmipro/#param
FDD-LTE B1/B3/ B5/B7/ B8
B20 on puudu.
International annab ainult international versiooni nende tarkvarast, niipalju kui ma aru olen saanud.
Samas, ei pretendeeri absoluutsele tõele. |
Need kaks erinevat seadet ju. Rääkisid redmi note 4 (international edition), mis nüüd lähipäeval välja tuleb, aga saatsid mulle redmi pro "specification sheedi", mis on juba ammu välja tulnud. |
Absoluutselt, ongi kaks erinevat seadet. Aga - pro on ka international version. Ja kõik poed, mis redmi note 4 int praegu preorderida lasevad, näitavad FDD-LTE B1/B3/ B5/B7/ B8 - ehk minu küsimus on - kust see kaljukindel veendumus, et B20 band on tulemas?
India jaoks seda vaja ei ole ja just selle turu jaoks lastakse int. versioon välja, mitte kellegi eu jaoks.
Ehk nagu ma ütlesin - kõik näitab, et b20 sagedus on puudu (redmi note 4 int. versioonil) - samas, 4 prime pole isegi välja hõigatud veel ja redmi 3 pro tuli lõpuks (siis, kui tootmine tegelikult juba lõpetati) ka band b20 ja eu turu jaoks - aga praegu ei ole seda ühegi märgi ega rumori järgi näha. |
Mina pole täheldanud, et keegi oleks "kaljukindlalt" veendunud selles, et B20 tuleb. Lihtsalt ei saa nendes sinu mainitud sagedustes samuti kindel olla ennem, kui seade pole veel välja tulnudki. Gearbestid/Geekbuyingud ja muud poed riputavad need uued telod küll varakult üles oma veebipoodi, aga tihtipeale valede tehniliste näitajatega (uuendavad alles siis, kui "reaalne" seade on välja tulnud) - kõike selleks, et nende nö netipood oleks kohe nähtaval, kui keegi googeldab "xiaomi redmi note 4X" vms. Aeg aga näitab, et aina enam hakkavad hiinakad võtma kasutuasele B20 - minu teada 2015 ei olnud ühtegi xiaomi nutikat B20 toega, 2016 juba ilmusid esimesed "international" mudelid B20 toega, seega oletan ka, et 2017 liigub selles suunas... samuti võin mainida veel Meizut, mis pole B20 kasutanud yheski oma telos, kuni oma viimase mudelini - meizu m5 note (B20 olemas). Elame-näeme...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
21.01.2017 10:19:25
|
|
|
| Redmi note 4 snapdragon versioon avalikustatud, aga konks sellels, et proseks on snapdragon 625. See on lahjem kui snapdragon 650 redmi note 3.el
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
22.01.2017 13:04:23
|
|
|
Ei saa öelda, et redmi note 3elgi kehva akukestvus oleks . . .
Ise oleksin kaalunud upgrademist kui oleks tulnud snapdragon 653.ega ja parema kaamerasensoriga.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
24.01.2017 11:27:20
|
|
|
Panin eile Redmi 4 Prime'i oma kaardi sisse, tuli DHLiga Gearbestist nelja päevaga (eelmisel kolmapäeval tellimus sisse, reedel võttis DHL paki, esmaspäeva hommikul oli Tallinnas) siiani ainult kiidan.
M-id toimib ilusti.
Aku
Pilti teeb kah normaalselt.
Kiiruselt ei oska väga midagi rohkemat tahta.
Sõrmejäljelugeja toimib kiirelt.
4G on minu liikumisalas pidevalt olemas.
Hetkel ootan, et saaks EU romi peale panna, siis saab täpsemalt vaadata ja kokkuvõtet teha.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
24.01.2017 12:54:43
|
|
|
| Sellel quickcharge ka on?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
24.01.2017 13:04:07
|
|
|
| Riistvara toetab kuid ei ole tarkvaraliselt lubatud. Samas, quickcharge ei ole väga oluline kuna aku kestab loomamoodi.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
24.01.2017 13:21:40
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Panin eile Redmi 4 Prime'i oma kaardi sisse, tuli DHLiga Gearbestist nelja päevaga (eelmisel kolmapäeval tellimus sisse, reedel võttis DHL paki, esmaspäeva hommikul oli Tallinnas) siiani ainult kiidan.
M-id toimib ilusti.
Aku
Pilti teeb kah normaalselt.
Kiiruselt ei oska väga midagi rohkemat tahta.
Sõrmejäljelugeja toimib kiirelt.
4G on minu liikumisalas pidevalt olemas.
Hetkel ootan, et saaks EU romi peale panna, siis saab täpsemalt vaadata ja kokkuvõtet teha. |
Väga hea, anna veel tagasisidet, kui miskit muutub. Kas sa oskad ise mõne teise androidiga kiiruse poolest võrrelda? Mõtlen siis tõmmata paraleele mingit tuntud mudeliga.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|