Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 18:22:51 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Kuidas need Xiaomi stock ROMid muidu on? Selle Redmi 4 Prime hind on päris hea aga ei ole kindel kas S5(SD801) pealt sinna SD625 üleminek mingisugune edasiminek ka on või hoopis tagasiminek icon_lol.gif

Olen ka seda mudelit jälginud.
Siin korralik arvustus https://youtu.be/OOftP5TC6qU
Telefonil on mega aku kestvus, pideva koormuse all tuli testis sot 9 ja pool tundi.
Kaamera oli vist hämarates tingimudtes kehvake.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 10.01.2017 21:48:44 vasta tsitaadiga

Ega need Xiaomi kaamerad pole vist ükski teab mis suuremad asjad. Asja ajavad ära, aga ei midagi enamat. Kui endale hiinakat valisin, siis tahtsin:
1. Suur ekraan - 5,5" (üle selle juba palju, v.a Mi Mix mille saadavus ja hind on jälle üle mõistuse)
2. 800 Mhz tugi, kuna ei liigu ainult linnas
3. Normaalne hind

Tuli Redmi Note 3 International version.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 21:59:06 vasta tsitaadiga

Sathanas kirjutas:
C1rca kirjutas:
Kuidas need Xiaomi stock ROMid muidu on? Selle Redmi 4 Prime hind on päris hea aga ei ole kindel kas S5(SD801) pealt sinna SD625 üleminek mingisugune edasiminek ka on või hoopis tagasiminek icon_lol.gif

Olen ka seda mudelit jälginud.
Siin korralik arvustus https://youtu.be/OOftP5TC6qU
Telefonil on mega aku kestvus, pideva koormuse all tuli testis sot 9 ja pool tundi.
Kaamera oli vist hämarates tingimudtes kehvake.


Sõber sai Redmi 4 pro kätte mõned päevad tagasi ja kurdab, et 4g ja helistamine samal ajal ei toimi, mingi anomaalia. Tellis Aliexpressist.

Mul tellitud samasuguseid 2tk HinnaVaatluse kasutaja kaudu, peaksid loodetavasti varsti jõudma ja saan siis asjasse süübida.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 22:15:33 vasta tsitaadiga

redmi 4 prime EU versiooni kohta ka kuskil mingeid kõlakaid on?

tahaks uue telefoni osta ja 200-250 kanti max kulutada, samas selle eest okei sisu saada ning sagedused võiks ka olemas olla..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 22:53:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sõber sai Redmi 4 pro kätte mõned päevad tagasi ja kurdab, et 4g ja helistamine samal ajal ei toimi, mingi anomaalia.

Ei tööta kellelgi, va. paar isendit Telia võrgus mis on testimisel.
VoLTE on asja nimi https://en.wikipedia.org/wiki/Voice_over_LTE

https://www.telia.ee/era/koned/mobiiltelefoniga/volte

"Lähiajal" kui ma liitusin ca 6+kuud tagasi ei ole asi grammigi edasi liikunud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 23:25:26 vasta tsitaadiga

Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme. Originaal ROMi ei sagi vist krüptida ja ei tea kas customit on, millel toimiks krüpt. Lisaks on küsimärgiall MobiilID jms. Eks hind on nendel muidugi vastav aga kas lõpuks kulutad närve, et saada igapäev asjad tööle ja vahetad iga nädal 3x ROMi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 11.01.2017 10:00:06 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme. Originaal ROMi ei sagi vist krüptida ja ei tea kas customit on, millel toimiks krüpt. Lisaks on küsimärgiall MobiilID jms. Eks hind on nendel muidugi vastav aga kas lõpuks kulutad närve, et saada igapäev asjad tööle ja vahetad iga nädal 3x ROMi. icon_biggrin.gif

Huvitav miks peaks ROMi krüptima? icon_rolleyes.gif On ka enda telefonis selline koht täitsa olemas, võimalik et huvi pärast teinekord uurin kuidas toimib. Aga mobiil ID töötab laitmatult, vähemalt minu isendiga ja Elisas.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 10:30:37 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
C1rca kirjutas:
Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme. Originaal ROMi ei sagi vist krüptida ja ei tea kas customit on, millel toimiks krüpt. Lisaks on küsimärgiall MobiilID jms. Eks hind on nendel muidugi vastav aga kas lõpuks kulutad närve, et saada igapäev asjad tööle ja vahetad iga nädal 3x ROMi. icon_biggrin.gif

Huvitav miks peaks ROMi krüptima? icon_rolleyes.gif On ka enda telefonis selline koht täitsa olemas, võimalik et huvi pärast teinekord uurin kuidas toimib. Aga mobiil ID töötab laitmatult, vähemalt minu isendiga ja Elisas.


Selle jaoks, et telefonis kasutada e-maili klienti? Töömeilide lugemiseks peab mul see funktsioon olema kindlasti toimiv.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morik
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 13:17:00 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme. Originaal ROMi ei sagi vist krüptida ja ei tea kas customit on, millel toimiks krüpt. Lisaks on küsimärgiall MobiilID jms. Eks hind on nendel muidugi vastav aga kas lõpuks kulutad närve, et saada igapäev asjad tööle ja vahetad iga nädal 3x ROMi. icon_biggrin.gif


Xiaomi redmi note 3 pro international versioonil töötab mobiil-id laitmatult ja töö e-mailide lugemiseks on krüptimine peal ning ka see töötab ilusti.
Custom rommidega pole viitsinud mässata kuna originaal töötab ilusti.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 14:11:15 vasta tsitaadiga

oskab keegi targem öelda, kas mu Lenovo Vibe Shot'il on mingi sagedus puudu, seadistus vale või mis värk, et Tallinna kesklinnas on internet tubli 30+ Mbps, Tartus ja enamus vahepealses alas võitle EDGEga nagu oleks aasta 2008.
Kas on mingit äppi, mis näitaks ära, mis sagedust telefon parajasti kasutab?
http://www.gsmarena.com/lenovo_vibe_shot-7046.php

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 14:40:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme.

EU romil ei tohi flashida rooti, siis krüptib ilusti ära. Kui tuleb tehase CN romiga, siis see juba krüpteeritud. CN romiga ei töötanud mul mobiil-id + hiina keelt oli süsteemis (ja bloatwaret, mida sai küll eemaldada). EU romiga bloati vähem, google apps integreeritud, keel kõik inglise keelne, mobiil id töötab.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 14:56:21 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
oskab keegi targem öelda, kas mu Lenovo Vibe Shot'il on mingi sagedus puudu, seadistus vale või mis värk, et Tallinna kesklinnas on internet tubli 30+ Mbps, Tartus ja enamus vahepealses alas võitle EDGEga nagu oleks aasta 2008.
Kas on mingit äppi, mis näitaks ära, mis sagedust telefon parajasti kasutab?
http://www.gsmarena.com/lenovo_vibe_shot-7046.php

Mingi hiinast ostetud?
Pakun, mingi 800 Mhz jama ehk puudub
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 15:44:24 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Murdock kirjutas:
C1rca kirjutas:
Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme. Originaal ROMi ei sagi vist krüptida ja ei tea kas customit on, millel toimiks krüpt. Lisaks on küsimärgiall MobiilID jms. Eks hind on nendel muidugi vastav aga kas lõpuks kulutad närve, et saada igapäev asjad tööle ja vahetad iga nädal 3x ROMi. icon_biggrin.gif

Huvitav miks peaks ROMi krüptima? icon_rolleyes.gif On ka enda telefonis selline koht täitsa olemas, võimalik et huvi pärast teinekord uurin kuidas toimib. Aga mobiil ID töötab laitmatult, vähemalt minu isendiga ja Elisas.


Selle jaoks, et telefonis kasutada e-maili klienti? Töömeilide lugemiseks peab mul see funktsioon olema kindlasti toimiv.


See vist on firmasisene poliitika eks? Mul ka töö exchange töötab, aga krüptitud ei pea olema telefon. Enda privaatsuse huvides kasutan sõrmejäljelugejat telefoni avamiseks, aga proovisin just ja meil töötab ka ilma selleta edasi ilusti.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 16:35:22 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
C1rca kirjutas:
Murdock kirjutas:
C1rca kirjutas:
Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme. Originaal ROMi ei sagi vist krüptida ja ei tea kas customit on, millel toimiks krüpt. Lisaks on küsimärgiall MobiilID jms. Eks hind on nendel muidugi vastav aga kas lõpuks kulutad närve, et saada igapäev asjad tööle ja vahetad iga nädal 3x ROMi. icon_biggrin.gif

Huvitav miks peaks ROMi krüptima? icon_rolleyes.gif On ka enda telefonis selline koht täitsa olemas, võimalik et huvi pärast teinekord uurin kuidas toimib. Aga mobiil ID töötab laitmatult, vähemalt minu isendiga ja Elisas.


Selle jaoks, et telefonis kasutada e-maili klienti? Töömeilide lugemiseks peab mul see funktsioon olema kindlasti toimiv.


See vist on firmasisene poliitika eks? Mul ka töö exchange töötab, aga krüptitud ei pea olema telefon. Enda privaatsuse huvides kasutan sõrmejäljelugejat telefoni avamiseks, aga proovisin just ja meil töötab ka ilma selleta edasi ilusti.


Just. Kas muidu kedagi siin teemas, kes on selle Redmi 4 Prime ise näppinud ja oskab midagi öelda kiiruse kohta? icon_rolleyes.gif Jõle jama oleks ikka ära osta ja siis avastada 2 tunni jooksul, et jääb aeglaseks.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 16:51:18 vasta tsitaadiga

Aga kas üleüldse mobiili-ID töötab kui tel. on rootitud?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 17:18:40 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Aga kas üleüldse mobiili-ID töötab kui tel. on rootitud?

Mul on olnud HTC, Samsung, Jiayu ja UMI. Kõik rooditud, kõigi peal on murevabalt töötanud.

_________________
-- Aarne bloog --
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 17:24:39 vasta tsitaadiga

aarnet kirjutas:
pois11 kirjutas:
Aga kas üleüldse mobiili-ID töötab kui tel. on rootitud?

Mul on olnud HTC, Samsung, Jiayu ja UMI. Kõik rooditud, kõigi peal on murevabalt töötanud.


Xiaomi, Jiayu, Elephone, Oukitel, Ulefone... kõigil on mobiil-id toiminud.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 18:00:18 vasta tsitaadiga

MID puhul root ei mängi rolli, oleks soft based lahendus siis teised jutud.
Ilma SIM-ita ei ole MID-i ja SIM-i haximine on tiba keerulisem arutelu.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004



Online
sõnum 11.01.2017 22:52:11 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
olafsand kirjutas:
C1rca kirjutas:
Murdock kirjutas:
C1rca kirjutas:
Nende ROMidega on palju probleem, olen aru ka saanud, et Xiaomil on krüptimisega probleeme. Originaal ROMi ei sagi vist krüptida ja ei tea kas customit on, millel toimiks krüpt. Lisaks on küsimärgiall MobiilID jms. Eks hind on nendel muidugi vastav aga kas lõpuks kulutad närve, et saada igapäev asjad tööle ja vahetad iga nädal 3x ROMi. icon_biggrin.gif

Huvitav miks peaks ROMi krüptima? icon_rolleyes.gif On ka enda telefonis selline koht täitsa olemas, võimalik et huvi pärast teinekord uurin kuidas toimib. Aga mobiil ID töötab laitmatult, vähemalt minu isendiga ja Elisas.


Selle jaoks, et telefonis kasutada e-maili klienti? Töömeilide lugemiseks peab mul see funktsioon olema kindlasti toimiv.


See vist on firmasisene poliitika eks? Mul ka töö exchange töötab, aga krüptitud ei pea olema telefon. Enda privaatsuse huvides kasutan sõrmejäljelugejat telefoni avamiseks, aga proovisin just ja meil töötab ka ilma selleta edasi ilusti.


Just. Kas muidu kedagi siin teemas, kes on selle Redmi 4 Prime ise näppinud ja oskab midagi öelda kiiruse kohta? icon_rolleyes.gif Jõle jama oleks ikka ära osta ja siis avastada 2 tunni jooksul, et jääb aeglaseks.


Küsiks ka, Redmi 4 Prime. Oluline on, et exchange töötaks. Loen siin ja ikka kahevahel, kas ilma igasugu ROMi vahetuse ja flashimise ja pea peal seismiseta hiinlasel töötab, või mitte?
Kiiruses ja akus ma ei kahtle eriti (aku ongi kriteerium tegelt, miks selle poole kaldun) - aga jah, outlook peab töötama, midu häda.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 02:55:34 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
oskab keegi targem öelda, kas mu Lenovo Vibe Shot'il on mingi sagedus puudu, seadistus vale või mis värk, et Tallinna kesklinnas on internet tubli 30+ Mbps, Tartus ja enamus vahepealses alas võitle EDGEga nagu oleks aasta 2008.

Isegi kui 4G 800MHz on puudu, siis peaks telefon 3G 900MHz kaugsagedusel väga hästi toimima, isegi maapiirkonnas 10Mbps. Kui aga 3G 900MHz sagedus on puudu, vat siis on jama. Näiteks vanematel USA telefonidel oli 900 asemel 850MHz, millega Eestis polnud suurt midagi teha. Uuematel telefonidel on üldiselt 850 ja 900MHz mõlemad olemas.

2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
3G: WCDMA 850/900/1900/2100MHz
4G: FDD-LTE 800/1800/2100/2600MHz

Nagu varasemalt maininud olen, ei ole 4G 800MHz sageduse puudumine suur probleem 90% kasutajate jaoks. Jah, 4G 800MHz on kiirem, aga pole ju erilist vahet kas interneti kiirus on 10Mbps või 30Mbps, kui ping samas suurusjärgus. Kes on hardcore 4K striimija või meeletu downloadija, siis ehk tõesti icon_rolleyes.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9317528#9317528

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 03:27:35 vasta tsitaadiga

Huvitav miks redmi 4 primele eriti konkurente ei eksisteeri. Tahaks just sellist 5 tollist suure aku ja efektiivse energiatarbega aga kvaliteetsete komponentidega telefoni. Miks peavad kvaliteetsed kaamerad olema ainult niiöelda "high end" telefonidel? Enamus inimestel on mingist 3d gaming jura võimekusest telefonis täiesti savi.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 03:55:52 vasta tsitaadiga

Need, kes Hiinast gearbestist või aliexpressist tellinud Xiaomisid, kas teil on olnud CE märgistus telefonil või karbil olemas? Huvitaks näiteks Xiaomi Redmi 4 Prime ja Xiaomi Redmi 3S.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 08:20:04 vasta tsitaadiga

VR53, kõige suurem probleem 3G'ga on see, et operaatorid tõmbavad oma 3G võrku aina enam koomale. Seega, kui 4G'd sul pole, siis 3G'd sa ka ei leia ja kukudki 2G'ga EDGE otsa...
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 08:30:16 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Need, kes Hiinast gearbestist või aliexpressist tellinud Xiaomisid, kas teil on olnud CE märgistus telefonil või karbil olemas? Huvitaks näiteks Xiaomi Redmi 4 Prime ja Xiaomi Redmi 3S.


Naisele tellisin eelmine aasta, tuli kenasti kohale. CE märgistus oli vist puudu küll aga toll paki lahti ei teinud. Käibemaksu tuli maksta. Tel. niipalju, et kui kaamera välja jätta siis tegemist on tiptop mudeliga. Kiire ja aku peab väga hästi vastu. Natukene on keeruline seadistada aga kui see ka tehtud siis töötab laitmatult.
800MHz puudumist pole suutnud veel märgata.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 09:07:53 vasta tsitaadiga

VR53, äkki vanemal on korraga nii 800mhz ja 900mhz puudu? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 11:05:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
VR53, äkki vanemal on korraga nii 800mhz ja 900mhz puudu? icon_rolleyes.gif

3G 900MHz on nii tähtis ja levinud sagedus. Raske uskuda, et see tänapäeval mõnel telefonil puudu on.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 18:46:38 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
VR53, kõige suurem probleem 3G'ga on see, et operaatorid tõmbavad oma 3G võrku aina enam koomale. Seega, kui 4G'd sul pole, siis 3G'd sa ka ei leia ja kukudki 2G'ga EDGE otsa...


Pole ka seda 2G-d enam icon_neutral.gif
Mul ajast ammusest olnud probleeme 2/3,5G jms nodiga, hea levi tuli 4G-ga, kuid mis tast kasu kui seal kõne ei liigu.
Üleeile oli just case, kus soovisin logida MID-iga Energiasse ning SEB-i ja ei saanudki.
Uurimise peale miks ma ei saanud koode telefoni ja MID-i kasutada tuli teadmine, et telefon ei olnud levis ning SMS ei liikunud.
Tõsi, kui 4G maha lulitada siis 1 hädine pulk 2G-d veel paistab.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 13.01.2017 16:26:18 vasta tsitaadiga

Sain enda Mi Smart Scale ka kätte, tellisin selle 7 jaanuar ja kätte jõudis 13 jaanaur. See on kõigest 7 päeva, kaup tuli Aliexpressist! icon_eek.gif
Seni on minu muljed väga head, saab salvestada Mi Fit programmi ka teisi pereliikmeid ja puha. Siin on paar pilti sellest vigurist http://imgur.com/a/kULhW

// Tundub, et pakk on DHL'st tulnud ja Omniva kuller tõi selle mulle kätte ka. Shipping ise oli isegi imekombel tasuta.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 15.01.2017 00:22:02 vasta tsitaadiga

Tellisin ka Gearbestist. Kaal ise 18 raha, saatmine 33 raha. Seega keskmine hind hetkel ikkagi 50 raha. Vahet pole kuidas veebipoed hinda serveerivad...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 16.01.2017 21:04:59 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
redmi 4 prime EU versiooni kohta ka kuskil mingeid kõlakaid on?
tahaks uue telefoni osta ja 200-250 kanti max kulutada, samas selle eest okei sisu saada ning sagedused võiks ka olemas olla..

Sama keiss. Tahaks isale sünnipäevaks uut telefoni kinkida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004



Online
sõnum 16.01.2017 22:34:54 vasta tsitaadiga

Arvestades, et redmi 4 note international tuleb kohe välja (mingi 20 jaanuar +-) ja sellel on LTE B1/B3/B5/B7/B8 - ehk 800 MHz puudu, siis isegi kui Redmi 4 Prime international tuleb, siis 800 MHz arvatavasti mitte.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 17.01.2017 00:02:38 vasta tsitaadiga

Mida see "international" juurde annab üldse siis?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l4d
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2017 00:28:27 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:
Arvestades, et redmi 4 note international tuleb kohe välja (mingi 20 jaanuar +-) ja sellel on LTE B1/B3/B5/B7/B8 - ehk 800 MHz puudu, siis isegi kui Redmi 4 Prime international tuleb, siis 800 MHz arvatavasti mitte.

Kus kohast sa selle sageduste infi võtad? Kuskilt lambist Gearbestist vms?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2017 08:59:04 vasta tsitaadiga

Uskumatult odavaks lähevad ikka need hiina tel. Üks odav luts aga kindlasti selle raha eest asjalik ost: http://www.banggood.com/OUKITEL-U15S-5_5-Inch-Fingerprint-4GB-RAM-32GB-ROM-MTK6750T-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1119630.html?utmid=1323

http://deals.banggood.com/deals/edm/topic/u15s170116.html?bid=28604&utmid=1323&rmmds=home-top-bBanner
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004



Online
sõnum 17.01.2017 11:02:11 vasta tsitaadiga

l4d kirjutas:
630 kirjutas:
Arvestades, et redmi 4 note international tuleb kohe välja (mingi 20 jaanuar +-) ja sellel on LTE B1/B3/B5/B7/B8 - ehk 800 MHz puudu, siis isegi kui Redmi 4 Prime international tuleb, siis 800 MHz arvatavasti mitte.

Kus kohast sa selle sageduste infi võtad? Kuskilt lambist Gearbestist vms?


Xiaomi kodulehelt.
http://www.mi.com/en/redmipro/#param

FDD-LTE B1/B3/ B5/B7/ B8

B20 on puudu.


International annab ainult international versiooni nende tarkvarast, niipalju kui ma aru olen saanud.
Samas, ei pretendeeri absoluutsele tõele.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2017 11:18:56 vasta tsitaadiga

Millest nüüd räägid: Redmi 4 Note, Redmi 4 Pro või Redmi Pro mudelist?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l4d
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2017 14:19:15 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:
l4d kirjutas:
630 kirjutas:
Arvestades, et redmi 4 note international tuleb kohe välja (mingi 20 jaanuar +-) ja sellel on LTE B1/B3/B5/B7/B8 - ehk 800 MHz puudu, siis isegi kui Redmi 4 Prime international tuleb, siis 800 MHz arvatavasti mitte.

Kus kohast sa selle sageduste infi võtad? Kuskilt lambist Gearbestist vms?


Xiaomi kodulehelt.
http://www.mi.com/en/redmipro/#param

FDD-LTE B1/B3/ B5/B7/ B8

B20 on puudu.


International annab ainult international versiooni nende tarkvarast, niipalju kui ma aru olen saanud.
Samas, ei pretendeeri absoluutsele tõele.


Need kaks erinevat seadet ju. Rääkisid redmi note 4 (international edition), mis nüüd lähipäeval välja tuleb, aga saatsid mulle redmi pro "specification sheedi", mis on juba ammu välja tulnud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2017 14:23:20 vasta tsitaadiga

Kas hiinakatel on mingi lihtsam rootimise variant ka olemas? Sain Blackview BV5000 kätte millel on android 6 peal. Tahaks ära rootida aga praegu ei saa küll pihta kuidas seda teha.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 17.01.2017 14:37:17 vasta tsitaadiga

pois11, ma ise kunagi rootisin enda vana LG ja vana Xiaomi, kasutades KingRoot'i. Mõni siinne SuperSU mees tõmbab kindlasti nina kortsu selle peale, aga töötas päris korralikult. Ma ei tea kas Blackviewil on oma foorum, aga Xiaomi foorumis on pidevalt erinevatel mudelitel õpetused üleval, et kuidas miskit rootida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2017 19:24:31 vasta tsitaadiga

Keegi siin neid LeEco sid ka on proovinud? Mis konks nendega on? Selle raha eest paistab kuidagi liiga palju olevat - kõik sagedused, kiirlaadimine, kõik võimalikud andurid, ir on olemas :/.
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-letv-max-2-x820
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004



Online
sõnum 17.01.2017 22:51:39 vasta tsitaadiga

l4d kirjutas:
630 kirjutas:
l4d kirjutas:
630 kirjutas:
Arvestades, et redmi 4 note international tuleb kohe välja (mingi 20 jaanuar +-) ja sellel on LTE B1/B3/B5/B7/B8 - ehk 800 MHz puudu, siis isegi kui Redmi 4 Prime international tuleb, siis 800 MHz arvatavasti mitte.

Kus kohast sa selle sageduste infi võtad? Kuskilt lambist Gearbestist vms?


Xiaomi kodulehelt.
http://www.mi.com/en/redmipro/#param

FDD-LTE B1/B3/ B5/B7/ B8

B20 on puudu.


International annab ainult international versiooni nende tarkvarast, niipalju kui ma aru olen saanud.
Samas, ei pretendeeri absoluutsele tõele.


Need kaks erinevat seadet ju. Rääkisid redmi note 4 (international edition), mis nüüd lähipäeval välja tuleb, aga saatsid mulle redmi pro "specification sheedi", mis on juba ammu välja tulnud.


Absoluutselt, ongi kaks erinevat seadet. Aga - pro on ka international version. Ja kõik poed, mis redmi note 4 int praegu preorderida lasevad, näitavad FDD-LTE B1/B3/ B5/B7/ B8 - ehk minu küsimus on - kust see kaljukindel veendumus, et B20 band on tulemas?
India jaoks seda vaja ei ole ja just selle turu jaoks lastakse int. versioon välja, mitte kellegi eu jaoks.
Ehk nagu ma ütlesin - kõik näitab, et b20 sagedus on puudu (redmi note 4 int. versioonil) - samas, 4 prime pole isegi välja hõigatud veel ja redmi 3 pro tuli lõpuks (siis, kui tootmine tegelikult juba lõpetati) ka band b20 ja eu turu jaoks - aga praegu ei ole seda ühegi märgi ega rumori järgi näha.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2017 23:59:08 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi huvi, siis tundub päris hea pakkumine.

http://www.banggood.com/Lenovo-ZUK-Z2-5_0-inch-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-820-2_15GHz-Quad-core-4G-Smartphone-p-1064299.html
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l4d
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 00:02:39 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:
l4d kirjutas:
630 kirjutas:
l4d kirjutas:
630 kirjutas:
Arvestades, et redmi 4 note international tuleb kohe välja (mingi 20 jaanuar +-) ja sellel on LTE B1/B3/B5/B7/B8 - ehk 800 MHz puudu, siis isegi kui Redmi 4 Prime international tuleb, siis 800 MHz arvatavasti mitte.

Kus kohast sa selle sageduste infi võtad? Kuskilt lambist Gearbestist vms?


Xiaomi kodulehelt.
http://www.mi.com/en/redmipro/#param

FDD-LTE B1/B3/ B5/B7/ B8

B20 on puudu.


International annab ainult international versiooni nende tarkvarast, niipalju kui ma aru olen saanud.
Samas, ei pretendeeri absoluutsele tõele.


Need kaks erinevat seadet ju. Rääkisid redmi note 4 (international edition), mis nüüd lähipäeval välja tuleb, aga saatsid mulle redmi pro "specification sheedi", mis on juba ammu välja tulnud.


Absoluutselt, ongi kaks erinevat seadet. Aga - pro on ka international version. Ja kõik poed, mis redmi note 4 int praegu preorderida lasevad, näitavad FDD-LTE B1/B3/ B5/B7/ B8 - ehk minu küsimus on - kust see kaljukindel veendumus, et B20 band on tulemas?
India jaoks seda vaja ei ole ja just selle turu jaoks lastakse int. versioon välja, mitte kellegi eu jaoks.
Ehk nagu ma ütlesin - kõik näitab, et b20 sagedus on puudu (redmi note 4 int. versioonil) - samas, 4 prime pole isegi välja hõigatud veel ja redmi 3 pro tuli lõpuks (siis, kui tootmine tegelikult juba lõpetati) ka band b20 ja eu turu jaoks - aga praegu ei ole seda ühegi märgi ega rumori järgi näha.


Mina pole täheldanud, et keegi oleks "kaljukindlalt" veendunud selles, et B20 tuleb. Lihtsalt ei saa nendes sinu mainitud sagedustes samuti kindel olla ennem, kui seade pole veel välja tulnudki. Gearbestid/Geekbuyingud ja muud poed riputavad need uued telod küll varakult üles oma veebipoodi, aga tihtipeale valede tehniliste näitajatega (uuendavad alles siis, kui "reaalne" seade on välja tulnud) - kõike selleks, et nende nö netipood oleks kohe nähtaval, kui keegi googeldab "xiaomi redmi note 4X" vms. Aeg aga näitab, et aina enam hakkavad hiinakad võtma kasutuasele B20 - minu teada 2015 ei olnud ühtegi xiaomi nutikat B20 toega, 2016 juba ilmusid esimesed "international" mudelid B20 toega, seega oletan ka, et 2017 liigub selles suunas... samuti võin mainida veel Meizut, mis pole B20 kasutanud yheski oma telos, kuni oma viimase mudelini - meizu m5 note (B20 olemas). Elame-näeme...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2017 10:19:25 vasta tsitaadiga

Redmi note 4 snapdragon versioon avalikustatud, aga konks sellels, et proseks on snapdragon 625. See on lahjem kui snapdragon 650 redmi note 3.el
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 21.01.2017 22:00:35 vasta tsitaadiga

devean kirjutas:
Redmi note 4 snapdragon versioon avalikustatud, aga konks sellels, et proseks on snapdragon 625. See on lahjem kui snapdragon 650 redmi note 3.el


Võimsus (650) versus aku kestvus (625)...
https://www.quora.com/Which-is-better-Snapdragon-625-or-Snapdragon-650
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 13:04:23 vasta tsitaadiga

Ei saa öelda, et redmi note 3elgi kehva akukestvus oleks . . .
Ise oleksin kaalunud upgrademist kui oleks tulnud snapdragon 653.ega ja parema kaamerasensoriga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2017 11:27:20 vasta tsitaadiga

Panin eile Redmi 4 Prime'i oma kaardi sisse, tuli DHLiga Gearbestist nelja päevaga (eelmisel kolmapäeval tellimus sisse, reedel võttis DHL paki, esmaspäeva hommikul oli Tallinnas) siiani ainult kiidan.

M-id toimib ilusti.
Aku thumbs_up.gif
Pilti teeb kah normaalselt.
Kiiruselt ei oska väga midagi rohkemat tahta.
Sõrmejäljelugeja toimib kiirelt.
4G on minu liikumisalas pidevalt olemas.

Hetkel ootan, et saaks EU romi peale panna, siis saab täpsemalt vaadata ja kokkuvõtet teha.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2017 12:54:43 vasta tsitaadiga

Sellel quickcharge ka on?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2017 13:04:07 vasta tsitaadiga

Riistvara toetab kuid ei ole tarkvaraliselt lubatud. Samas, quickcharge ei ole väga oluline kuna aku kestab loomamoodi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2017 13:21:40 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Panin eile Redmi 4 Prime'i oma kaardi sisse, tuli DHLiga Gearbestist nelja päevaga (eelmisel kolmapäeval tellimus sisse, reedel võttis DHL paki, esmaspäeva hommikul oli Tallinnas) siiani ainult kiidan.

M-id toimib ilusti.
Aku thumbs_up.gif
Pilti teeb kah normaalselt.
Kiiruselt ei oska väga midagi rohkemat tahta.
Sõrmejäljelugeja toimib kiirelt.
4G on minu liikumisalas pidevalt olemas.

Hetkel ootan, et saaks EU romi peale panna, siis saab täpsemalt vaadata ja kokkuvõtet teha.


Väga hea, anna veel tagasisidet, kui miskit muutub. Kas sa oskad ise mõne teise androidiga kiiruse poolest võrrelda? Mõtlen siis tõmmata paraleele mingit tuntud mudeliga.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.