|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
12.01.2017 13:34:17
|
|
|
3ndal veebruaril õnnestub mul seda riistapuud ka siis katsuda. Hetke info kohaselt on lubatud ka pildistamine ja filmimine. Üritan nii plaju infot jagada kui lubatakse.
Kontseptsioon on vägev, kuid kas see kõik ka nii toimib, saame näha
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
13.01.2017 14:52:23
|
|
|
| Shade kirjutas: |
3ndal veebruaril õnnestub mul seda riistapuud ka siis katsuda. Hetke info kohaselt on lubatud ka pildistamine ja filmimine. Üritan nii plaju infot jagada kui lubatakse.
Kontseptsioon on vägev, kuid kas see kõik ka nii toimib, saame näha |
Jagage siis kindlasti muljeid ja visuaalset materjali. Nõustun, et konseptsioon, kui selline on väga hea. Just minule sobilik. Huvitav, kas ka Eestis on võimalik eeltellimine, või peaks vaatama mujalt.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
13.01.2017 14:55:00
|
|
|
| Kõik mängud ikka vähemalt 1080p? 2017 oleks tiba imelik midagi 1600x või alla FHD jooksmas näha imo.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.01.2017 14:55:20
|
|
|
| tsitaat: |
Jagage siis kindlasti muljeid ja visuaalset materjali. Nõustun, et konseptsioon, kui selline on väga hea. Just minule sobilik. Huvitav, kas ka Eestis on võimalik eeltellimine, või peaks vaatama mujalt.
|
https://www.facebook.com/pg/euronicsgames
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
13.01.2017 14:55:52
|
|
|
| Upscale kindlasti
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.01.2017 15:16:44
|
|
|
| virx kirjutas: |
| Kõik mängud ikka vähemalt 1080p? 2017 oleks tiba imelik midagi 1600x või alla FHD jooksmas näha imo. |
"Pihukonsoolina" jooksevad mängud 720p; TV taga siis upscale'tud 1080p (ma eriti ei usu, et tal FHD jaoks jõudlust oleks)?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
13.01.2017 17:41:31
|
|
|
| virx kirjutas: |
| Kõik mängud ikka vähemalt 1080p? 2017 oleks tiba imelik midagi 1600x või alla FHD jooksmas näha imo. |
ei usu et puhast full hd pilti näeb selle masinaga telekas,isegi xone jookseb enamus mänge 720-900p upscale
momendil on turul vaid üks masin mis mängib 1080p ja upscale sellest 2160 p-ni ja see on ps pro
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
13.01.2017 23:59:12
|
|
|
| Status0 kirjutas: |
| Shade kirjutas: |
3ndal veebruaril õnnestub mul seda riistapuud ka siis katsuda. Hetke info kohaselt on lubatud ka pildistamine ja filmimine. Üritan nii plaju infot jagada kui lubatakse.
Kontseptsioon on vägev, kuid kas see kõik ka nii toimib, saame näha |
Jagage siis kindlasti muljeid ja visuaalset materjali. Nõustun, et konseptsioon, kui selline on väga hea. Just minule sobilik. Huvitav, kas ka Eestis on võimalik eeltellimine, või peaks vaatama mujalt. |
Nintendo lubas järgmine nädal täpsed hinnad ja esmased kogused anda, mis saame, siis saame ka eeltellimuse võimaluse ülesse panna
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.01.2017 17:23:15
|
|
|
Pole midagi üllatavat - eelmistel Nintendo konsoolidel samuti puudu...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
14.01.2017 17:47:53
|
|
|
| Kõik on okei, kui hind on paigas aga kui ei ole, siis see ei ole naljakas..kust saadakse konsooli kõva hind, arvestades mida ta kohe kaasa pakub..kallim ja aeglasem kui Xbox One S isegi..ilma blu-ray, HDD ja korraliku puldita..rääkimata LAN.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cOpY
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
14.01.2017 21:20:36
|
|
|
Üle mõistuse kallis, ootasin midagi palju odavamat.
Switch 330€ + Zelda 70€ + Pro Controller 70€ + 1-2 Switch 50€
Oleks 300€ Zelda bundle olnud, siis vist ostaks ja see 1-2 mäng võiks tasuta iga konsooliga kaasas olla.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
14.01.2017 21:35:23
|
|
|
Esialgse traileri järgi tundus üldse midagi muud. Switchi reveal evendil tuli välja, et tegemist on konsooliga, millel on jälle gimmick motion controllerid. Kurat teie konsool tuleb suht varsti välja ja suht palju infot on ikka müstika. OS, Interneti funktsionaalsus etc. Tasakesi tilgub infot siit ja sealt, kuid kõik pole 100% kindel. Oleks pakkunud, et näitavad asjalikku infot evendil, kuid põhiline fookus oli sellel, et kui head controllerid need joy-conid on.
Konsool:
Plussid minu jaoks:
* Konsool on regiooni vaba
* Osad third party mängud läheks mulle väga peale
Miinused:
* Hind on ulmeline. Mida rohkem loen infot selle kohta seda rohkem paneb imestama, et kuidas Nintendo sellise hinna pani sellele.
* Paid online
* Launch lineup on ikka väga kehva. Arvestades, et WIIU'l pole paar viimast aastat mitte midagi suurt asjalikku saanud. Ootasin, et neil on ikka rohkem näidata
* Osad mängude hinnad. 1-2 switch peaks olema bundles
* Voice chati kasutamiseks peab kasutama smartphone appi.[/list]
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.01.2017 22:40:52
|
|
|
virx, lugedes su postitusi tekib tunne, et sa pole vist kunagi ühtegi Nintendo konsooli omanud?
Day 1 mänguvalik on üllatavalt kehv ja veel üks "tore" üllatus - neid "tasuta" NES ja SNES mänge saad ainult ühe kuu mängida
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
15.01.2017 01:00:26
|
|
|
| business insideri artiklis oli hea kild "is still no iPad in terms of power" WTF
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
15.01.2017 01:01:09
|
|
|
kas mitte ainult 5 mängu ongi day 1-l,momendil ainult uus zelda jääbki silma mida mängiks veel,kas zelda wiiu-le ka tuleb
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
15.01.2017 11:58:52
|
|
|
| Vici kirjutas: |
| kas zelda wiiu-le ka tuleb |
Jah tuleb, samal päeval, 3. märts.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
son4x
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2004
|
18.01.2017 15:21:01
|
|
|
Nintendo Switch - EELTELLIMINE
Tundub, et esimesed võimalused Nintendo switchi soetada eestis hakkavad tekkima.
Ei oska kommenteerida kas see legit või mitte, kui leidsin googledades sellise lehe
http://konsoolid.com/NS/NS-konsoolid
319.00 euro eest siis võimalik eeltellida.
_________________ friends are for life, system's are the creation's of life |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
19.01.2017 14:38:39
|
|
|
Ulme kallis, arvestades mida pakub
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
28.02.2017 12:11:05
|
|
|
| Ei tea kas konsool juba Euronicsis ladudes kohal, ootamas launchi.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
28.02.2017 12:26:11
|
|
|
link :: Joy-Con sync problem
Vasakul Joy-Conil esineb sünkroniseerimise probleeme.
Eeltellimisel tasuks see info igaks juhuks teadmiseks võtta.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
28.02.2017 14:01:09
|
|
|
| bjaka kirjutas: |
| Ei tea kas konsool juba Euronicsis ladudes kohal, ootamas launchi. |
Homme hommikul jõuavad lattu Siis saame reedeks ilusti kõigile kätte toimetada
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
28.02.2017 15:04:54
|
|
|
| See Joyconi asi on pseudoprobleem, kuna keegi ei mängi läbi akvaariumi või selja tagant. Bluetoothi signaali blokeerimine suure veesisaldusega objektidega võib seda põhjustada.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.03.2017 11:37:42
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| bjaka kirjutas: |
| Ei tea kas konsool juba Euronicsis ladudes kohal, ootamas launchi. |
Homme hommikul jõuavad lattu Siis saame reedeks ilusti kõigile kätte toimetada |
Kas reedel saab Euronicsist kohapealt ka Tallinnas osta või peaks ette ära võtma veel täna?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.03.2017 11:52:42
|
|
|
Scart, eeltellides on ju 20eur soodsam
Tellid e-poest ära ja märgid, et lähed ise Tammsaare Euronics'isse järgi (e-pood peaks samas majas asuma ja kauba saatmisele ei kulu aega).
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.03.2017 12:23:25
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Scart, eeltellides on ju 20eur soodsam
Tellid e-poest ära ja märgid, et lähed ise Tammsaare Euronics'isse järgi (e-pood peaks samas majas asuma ja kauba saatmisele ei kulu aega). |
Väga hea point. Teeb nii
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
01.03.2017 13:37:24
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| bjaka kirjutas: |
| Ei tea kas konsool juba Euronicsis ladudes kohal, ootamas launchi. |
Homme hommikul jõuavad lattu Siis saame reedeks ilusti kõigile kätte toimetada |
Kas jõudsid lattu? Kui ma täna e-poes tellimuse teen, kui tõenäoline on et saan selle reedel Pärnu poest kätte?
Küsin selle pärast et mul on Amazon.de preorder olemas, aga kui teilt saaks reedel kätte, siis ilmselt tühistaks preorderi ja ostaks euronicsist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.03.2017 13:48:54
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Shade kirjutas: |
| bjaka kirjutas: |
| Ei tea kas konsool juba Euronicsis ladudes kohal, ootamas launchi. |
Homme hommikul jõuavad lattu Siis saame reedeks ilusti kõigile kätte toimetada |
Kas jõudsid lattu? Kui ma täna e-poes tellimuse teen, kui tõenäoline on et saan selle reedel Pärnu poest kätte?
Küsin selle pärast et mul on Amazon.de preorder olemas, aga kui teilt saaks reedel kätte, siis ilmselt tühistaks preorderi ja ostaks euronicsist. |
Klienditeeninduse helistasid?
Saad sealt vast kiirema ja konkreetsema vastuse kuna minu teada Shade e-poega ei tegele.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
01.03.2017 13:57:15
|
|
|
Selle pärast ma siin küsingi et saatsin klienditoele e-kirja, aga mitte mingit konkreetset vastust ei saanud. Kas helistades saab parema vastuse kui kirja saates?
Vastus:
| tsitaat: |
03.03.2017 on eeldatav aeg mil toode jõuab Euronicsi ladudesse. Peale Euronicsi lattu saabumist hakkab toode liikuma Kliendini sobival tarne viisil. Kahjuks ei saa keegi garanteerida, et kuupäevad vastavad 100% tõele kuna transpordil võib alati esineda tõrkeid millest eeltellitud konsooli Kliente kindlasti teavitatakse.
Laost tarne Pärnu Euronicsisse 3-5 tööpäeva, hetkeseisuga alates 03.03.2017 |
Ma loen sellest välja et alles 3'ndal jõuab Euronicsi lattu ja siis parimal juhul alles kolmapäeval jõuaks Pärnu. Peale seda vastust loobusin Euronicsist ostmisest, aga nüüd sattusin selle teema otsa siin kus paistab et asjad päris nii ei ole nagu klienditeenindus vastas...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
01.03.2017 14:12:36
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
Selle pärast ma siin küsingi et saatsin klienditoele e-kirja, aga mitte mingit konkreetset vastust ei saanud. Kas helistades saab parema vastuse kui kirja saates?
Vastus:
| tsitaat: |
03.03.2017 on eeldatav aeg mil toode jõuab Euronicsi ladudesse. Peale Euronicsi lattu saabumist hakkab toode liikuma Kliendini sobival tarne viisil. Kahjuks ei saa keegi garanteerida, et kuupäevad vastavad 100% tõele kuna transpordil võib alati esineda tõrkeid millest eeltellitud konsooli Kliente kindlasti teavitatakse.
Laost tarne Pärnu Euronicsisse 3-5 tööpäeva, hetkeseisuga alates 03.03.2017 |
Ma loen sellest välja et alles 3'ndal jõuab Euronicsi lattu ja siis parimal juhul alles kolmapäeval jõuaks Pärnu. Peale seda vastust loobusin Euronicsist ostmisest, aga nüüd sattusin selle teema otsa siin kus paistab et asjad päris nii ei ole nagu klienditeenindus vastas... |
Täna jõuavad lattu ja homme valmistab epood kõik eeltellimused ette - nende kiirust ma kahjuks ennustada ei oska. Kuid ideeliselt ei tohiks olla probleeme reedel kätte saamisega
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
01.03.2017 15:44:31
|
|
|
| Tänud Shade! Tegin e-poes tellimuse...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
01.03.2017 17:45:28
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Tänud Shade! Tegin e-poes tellimuse... |
Teatan pidulikult, et SWITCH nüüd laos hommikut ootamas, kus hakatakse eeltellimusi laiali saatma (epoe laiali saatmise kiirus kahjuks ei sõltu minust). Kes veel tahab eeltellida, siis saab kuni homme hommikuni seda teha
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
01.03.2017 18:38:34
|
|
|
Ma valisin kättesaamiseks Pärnu poe. Kui ma hästi mäletan, siis reede oli teil siin vist kaubapäev, seega lootust ilmselt on...
Igaljuhul tühistasin nüüd oma Amazon.de preorderi ka ära, nii et kui Euronicsist ei saa, siis ei saa nii pea ilmselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
02.03.2017 11:38:51
|
|
|
Yay, tuligi mail, et tarne homme 9-11 vahel
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
02.03.2017 12:18:35
|
|
|
| Mul tuli arve, aga kuskil pole kirjas millal kätte võiks saada...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
02.03.2017 12:31:16
|
|
|
Kahju, et mänge veel üldse pole tulemas.
Ei julge osta veel, pärast mängidki ainult lüpsmist ja zeldat
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.03.2017 13:31:29
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Mul tuli arve, aga kuskil pole kirjas millal kätte võiks saada... |
Mul arvega tulnud kirjas olnud selline lause:
XXX Euronics võtab Teiega ise ühendust, kui tellitud kaup on saabunud kauplusesse – palun kontrollige, kas olete sisestanud tellimusse korrektse kontaktnumbri.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
02.03.2017 15:22:32
|
|
|
| Jah, ma sain sama sisuga kirja, aga kuskil ei ole mingit ennustust millal see juhtuma peaks. Eks loodame parimat. Laps lihtsalt küsib iga natukese aja tagant et kas ikka saab homme kätte, ma ei oska talle midagi lubada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
02.03.2017 16:50:32
|
|
|
| Huvitav kas tõesti Euronics'is otsas Switchid. Siin nagu Shade kirjutas, et täna hommikuni saab eeltellida samas enda arust juba eile õhtul otsisin epoest ja polnud leitav (äkki eksin ja vaatasin täna hommikul), täna pole kindlasti valikus olnud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
02.03.2017 17:20:13
|
|
|
| Tundub jah, et läksid nagu soojad Switchid.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|