Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 08:42:03 [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu vasta tsitaadiga


Siia teemasse kõik Nintendo Switch'i puudutav - uudised ja arutelu icon_exclaim.gif
Üldinfo:
https://www.nintendo.com/switch

First Look at Nintendo Switch
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:
http://www.eurogamer.net/articles/2016-10-20-everything-new-in-the-nintendo-switch-trailer

EDIT 2:
http://www.eurogamer.net/articles/2016-10-22-nintendo-switch-nx-games-specs-release-date

EDIT 3:
http://gematsu.com/2016/10/nintendo-switch-release-date-price-games-lineup-announced-january-12

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 08.12.2016 12:24:24 vasta tsitaadiga

Switch Jimmy Fallon'i saates (4:53). Pisut Zelda gameplayd.
*Esmalt tutvustatakse "Mario Run" mobiilimängu.
YouTube viide: https://www.youtube.com/watch?v=7TJ7IUNWGl4
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 15:35:42 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-nintendo-switch-spec-analysis
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 12.01.2017 12:22:30 vasta tsitaadiga

Loetud tunnid Switch-i tutvustuskonverentsini, Viide YouTube kanalile
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 13:34:17 vasta tsitaadiga

3ndal veebruaril õnnestub mul seda riistapuud ka siis katsuda. Hetke info kohaselt on lubatud ka pildistamine ja filmimine. Üritan nii plaju infot jagada kui lubatakse.

Kontseptsioon on vägev, kuid kas see kõik ka nii toimib, saame näha

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2017 11:28:48 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/everything-we-know-about-nintendo-switch-updating-1791137531
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 13.01.2017 14:52:23 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
3ndal veebruaril õnnestub mul seda riistapuud ka siis katsuda. Hetke info kohaselt on lubatud ka pildistamine ja filmimine. Üritan nii plaju infot jagada kui lubatakse.

Kontseptsioon on vägev, kuid kas see kõik ka nii toimib, saame näha


Jagage siis kindlasti muljeid ja visuaalset materjali. Nõustun, et konseptsioon, kui selline on väga hea. Just minule sobilik. Huvitav, kas ka Eestis on võimalik eeltellimine, või peaks vaatama mujalt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2017 14:55:00 vasta tsitaadiga

Kõik mängud ikka vähemalt 1080p? 2017 oleks tiba imelik midagi 1600x või alla FHD jooksmas näha imo.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2017 14:55:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jagage siis kindlasti muljeid ja visuaalset materjali. Nõustun, et konseptsioon, kui selline on väga hea. Just minule sobilik. Huvitav, kas ka Eestis on võimalik eeltellimine, või peaks vaatama mujalt.

https://www.facebook.com/pg/euronicsgames

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2017 14:55:52 vasta tsitaadiga

Upscale kindlasti
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2017 15:16:44 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Kõik mängud ikka vähemalt 1080p? 2017 oleks tiba imelik midagi 1600x või alla FHD jooksmas näha imo.

"Pihukonsoolina" jooksevad mängud 720p; TV taga siis upscale'tud 1080p (ma eriti ei usu, et tal FHD jaoks jõudlust oleks)?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 13.01.2017 17:41:31 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Kõik mängud ikka vähemalt 1080p? 2017 oleks tiba imelik midagi 1600x või alla FHD jooksmas näha imo.


ei usu et puhast full hd pilti näeb selle masinaga telekas,isegi xone jookseb enamus mänge 720-900p upscale
momendil on turul vaid üks masin mis mängib 1080p ja upscale sellest 2160 p-ni ja see on ps pro

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2017 23:59:12 vasta tsitaadiga

Status0 kirjutas:
Shade kirjutas:
3ndal veebruaril õnnestub mul seda riistapuud ka siis katsuda. Hetke info kohaselt on lubatud ka pildistamine ja filmimine. Üritan nii plaju infot jagada kui lubatakse.

Kontseptsioon on vägev, kuid kas see kõik ka nii toimib, saame näha


Jagage siis kindlasti muljeid ja visuaalset materjali. Nõustun, et konseptsioon, kui selline on väga hea. Just minule sobilik. Huvitav, kas ka Eestis on võimalik eeltellimine, või peaks vaatama mujalt.

Nintendo lubas järgmine nädal täpsed hinnad ja esmased kogused anda, mis saame, siis saame ka eeltellimuse võimaluse ülesse panna

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 16:10:52 vasta tsitaadiga

1TFlops of power (1600x resod) ja esimene ost läheb ca 600€ eeldatavasti (koos 2 mänguga, 1 aasta subi, tava pult lisaks ja eraldi suurem mälukaart) .. päris hea diil icon_biggrin.gif

Natuke vara veel aprillinaljaks..
http://n4g.com/news/2004263/nintendo-switch-will-come-without-lan-adapter-apparently
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 17:23:15 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:

Natuke vara veel aprillinaljaks..
http://n4g.com/news/2004263/nintendo-switch-will-come-without-lan-adapter-apparently

Pole midagi üllatavat - eelmistel Nintendo konsoolidel samuti puudu...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 17:47:53 vasta tsitaadiga

Kõik on okei, kui hind on paigas aga kui ei ole, siis see ei ole naljakas..kust saadakse konsooli kõva hind, arvestades mida ta kohe kaasa pakub..kallim ja aeglasem kui Xbox One S isegi..ilma blu-ray, HDD ja korraliku puldita..rääkimata LAN.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cOpY
HV kasutaja
cOpY

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 21:20:36 vasta tsitaadiga

Üle mõistuse kallis, ootasin midagi palju odavamat. icon_rolleyes.gif
Switch 330€ + Zelda 70€ + Pro Controller 70€ + 1-2 Switch 50€
Oleks 300€ Zelda bundle olnud, siis vist ostaks ja see 1-2 mäng võiks tasuta iga konsooliga kaasas olla.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 14.01.2017 21:35:23 vasta tsitaadiga

Esialgse traileri järgi tundus üldse midagi muud. Switchi reveal evendil tuli välja, et tegemist on konsooliga, millel on jälle gimmick motion controllerid. Kurat teie konsool tuleb suht varsti välja ja suht palju infot on ikka müstika. OS, Interneti funktsionaalsus etc. Tasakesi tilgub infot siit ja sealt, kuid kõik pole 100% kindel. Oleks pakkunud, et näitavad asjalikku infot evendil, kuid põhiline fookus oli sellel, et kui head controllerid need joy-conid on.

Konsool:
Plussid minu jaoks:
* Konsool on regiooni vaba
* Osad third party mängud läheks mulle väga peale

Miinused:
* Hind on ulmeline. Mida rohkem loen infot selle kohta seda rohkem paneb imestama, et kuidas Nintendo sellise hinna pani sellele.
* Paid online
* Launch lineup on ikka väga kehva. Arvestades, et WIIU'l pole paar viimast aastat mitte midagi suurt asjalikku saanud. Ootasin, et neil on ikka rohkem näidata
* Osad mängude hinnad. 1-2 switch peaks olema bundles
* Voice chati kasutamiseks peab kasutama smartphone appi.[/list]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 22:40:52 vasta tsitaadiga

virx, lugedes su postitusi tekib tunne, et sa pole vist kunagi ühtegi Nintendo konsooli omanud?

Day 1 mänguvalik on üllatavalt kehv ja veel üks "tore" üllatus - neid "tasuta" NES ja SNES mänge saad ainult ühe kuu mängida thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2017 01:00:26 vasta tsitaadiga

business insideri artiklis oli hea kild "is still no iPad in terms of power" WTF
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 15.01.2017 01:01:09 vasta tsitaadiga

kas mitte ainult 5 mängu ongi day 1-l,momendil ainult uus zelda jääbki silma mida mängiks veel,kas zelda wiiu-le ka tuleb
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 15.01.2017 11:58:52 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
kas zelda wiiu-le ka tuleb

Jah tuleb, samal päeval, 3. märts.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 12:02:19 vasta tsitaadiga

OT:
Tähelepanelik külastaja märkas Switch'i Tokyo üritusel Sony bossi Shuhei Yoshida'd.
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:
tsitaat:

"Pihukonsoolina" jooksevad mängud 720p; TV taga siis upscale'tud 1080p (ma eriti ei usu, et tal FHD jaoks jõudlust oleks)?

The Legend of Zelda: Breath of the Wild jookseb telekas 900p
http://www.ign.com/articles/2017/01/17/nintendo-explains-differences-between-switch-wii-u-versions-of-zelda-breath-of-the-wild

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
son4x
HV vaatleja
son4x

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 15:21:01 vasta tsitaadiga

Nintendo Switch - EELTELLIMINE
Tundub, et esimesed võimalused Nintendo switchi soetada eestis hakkavad tekkima.
Ei oska kommenteerida kas see legit või mitte, kui leidsin googledades sellise lehe
http://konsoolid.com/NS/NS-konsoolid
319.00 euro eest siis võimalik eeltellida.

_________________
friends are for life, system's are the creation's of life
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2017 14:22:47 vasta tsitaadiga

Rääkisime sel korral podcastis Nintendo Switchist hästi palju.
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2017 14:38:39 vasta tsitaadiga

Ulme kallis, arvestades mida pakub icon_neutral.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 23:41:30 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/tooted?query=nintendo+switch
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2017 17:38:06 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/guy-gets-switch-two-weeks-early-shows-off-ui-1792450851

EDIT:
Nintendo Switch Unboxing
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 12:11:05 vasta tsitaadiga

Ei tea kas konsool juba Euronicsis ladudes kohal, ootamas launchi.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 12:26:11 vasta tsitaadiga

link :: Joy-Con sync problem

Vasakul Joy-Conil esineb sünkroniseerimise probleeme.
Eeltellimisel tasuks see info igaks juhuks teadmiseks võtta.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 14:01:09 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Ei tea kas konsool juba Euronicsis ladudes kohal, ootamas launchi.

Homme hommikul jõuavad lattu icon_smile.gif Siis saame reedeks ilusti kõigile kätte toimetada

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 15:04:54 vasta tsitaadiga

See Joyconi asi on pseudoprobleem, kuna keegi ei mängi läbi akvaariumi või selja tagant. Bluetoothi signaali blokeerimine suure veesisaldusega objektidega võib seda põhjustada.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2017 16:50:05 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-new-performance-mode-boosts-handheld-switch-clocks-by-25-per-cent

http://www.eurogamer.net/articles/2017-02-27-nintendo-switch-has-its-first-touchscreen-only-game

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 11:37:42 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
bjaka kirjutas:
Ei tea kas konsool juba Euronicsis ladudes kohal, ootamas launchi.

Homme hommikul jõuavad lattu icon_smile.gif Siis saame reedeks ilusti kõigile kätte toimetada


Kas reedel saab Euronicsist kohapealt ka Tallinnas osta või peaks ette ära võtma veel täna?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 11:52:42 vasta tsitaadiga

Scart, eeltellides on ju 20eur soodsam icon_wink.gif
Tellid e-poest ära ja märgid, et lähed ise Tammsaare Euronics'isse järgi (e-pood peaks samas majas asuma ja kauba saatmisele ei kulu aega).

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 12:23:25 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Scart, eeltellides on ju 20eur soodsam icon_wink.gif
Tellid e-poest ära ja märgid, et lähed ise Tammsaare Euronics'isse järgi (e-pood peaks samas majas asuma ja kauba saatmisele ei kulu aega).


Väga hea point. Teeb nii thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 01.03.2017 13:37:24 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
bjaka kirjutas:
Ei tea kas konsool juba Euronicsis ladudes kohal, ootamas launchi.

Homme hommikul jõuavad lattu icon_smile.gif Siis saame reedeks ilusti kõigile kätte toimetada

Kas jõudsid lattu? Kui ma täna e-poes tellimuse teen, kui tõenäoline on et saan selle reedel Pärnu poest kätte?
Küsin selle pärast et mul on Amazon.de preorder olemas, aga kui teilt saaks reedel kätte, siis ilmselt tühistaks preorderi ja ostaks euronicsist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 13:48:54 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Shade kirjutas:
bjaka kirjutas:
Ei tea kas konsool juba Euronicsis ladudes kohal, ootamas launchi.

Homme hommikul jõuavad lattu icon_smile.gif Siis saame reedeks ilusti kõigile kätte toimetada

Kas jõudsid lattu? Kui ma täna e-poes tellimuse teen, kui tõenäoline on et saan selle reedel Pärnu poest kätte?
Küsin selle pärast et mul on Amazon.de preorder olemas, aga kui teilt saaks reedel kätte, siis ilmselt tühistaks preorderi ja ostaks euronicsist.

Klienditeeninduse helistasid?
Saad sealt vast kiirema ja konkreetsema vastuse kuna minu teada Shade e-poega ei tegele.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 01.03.2017 13:57:15 vasta tsitaadiga

Selle pärast ma siin küsingi et saatsin klienditoele e-kirja, aga mitte mingit konkreetset vastust ei saanud. Kas helistades saab parema vastuse kui kirja saates?

Vastus:
tsitaat:
03.03.2017 on eeldatav aeg mil toode jõuab Euronicsi ladudesse. Peale Euronicsi lattu saabumist hakkab toode liikuma Kliendini sobival tarne viisil. Kahjuks ei saa keegi garanteerida, et kuupäevad vastavad 100% tõele kuna transpordil võib alati esineda tõrkeid millest eeltellitud konsooli Kliente kindlasti teavitatakse.

Laost tarne Pärnu Euronicsisse 3-5 tööpäeva, hetkeseisuga alates 03.03.2017

Ma loen sellest välja et alles 3'ndal jõuab Euronicsi lattu ja siis parimal juhul alles kolmapäeval jõuaks Pärnu. Peale seda vastust loobusin Euronicsist ostmisest, aga nüüd sattusin selle teema otsa siin kus paistab et asjad päris nii ei ole nagu klienditeenindus vastas...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 14:12:36 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Selle pärast ma siin küsingi et saatsin klienditoele e-kirja, aga mitte mingit konkreetset vastust ei saanud. Kas helistades saab parema vastuse kui kirja saates?

Vastus:
tsitaat:
03.03.2017 on eeldatav aeg mil toode jõuab Euronicsi ladudesse. Peale Euronicsi lattu saabumist hakkab toode liikuma Kliendini sobival tarne viisil. Kahjuks ei saa keegi garanteerida, et kuupäevad vastavad 100% tõele kuna transpordil võib alati esineda tõrkeid millest eeltellitud konsooli Kliente kindlasti teavitatakse.

Laost tarne Pärnu Euronicsisse 3-5 tööpäeva, hetkeseisuga alates 03.03.2017

Ma loen sellest välja et alles 3'ndal jõuab Euronicsi lattu ja siis parimal juhul alles kolmapäeval jõuaks Pärnu. Peale seda vastust loobusin Euronicsist ostmisest, aga nüüd sattusin selle teema otsa siin kus paistab et asjad päris nii ei ole nagu klienditeenindus vastas...

Täna jõuavad lattu ja homme valmistab epood kõik eeltellimused ette - nende kiirust ma kahjuks ennustada ei oska. Kuid ideeliselt ei tohiks olla probleeme reedel kätte saamisega

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 01.03.2017 15:44:31 vasta tsitaadiga

Tänud Shade! Tegin e-poes tellimuse...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 17:45:28 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Tänud Shade! Tegin e-poes tellimuse...

Teatan pidulikult, et SWITCH nüüd laos hommikut ootamas, kus hakatakse eeltellimusi laiali saatma (epoe laiali saatmise kiirus kahjuks ei sõltu minust). Kes veel tahab eeltellida, siis saab kuni homme hommikuni seda teha

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 01.03.2017 18:38:34 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Ma valisin kättesaamiseks Pärnu poe. Kui ma hästi mäletan, siis reede oli teil siin vist kaubapäev, seega lootust ilmselt on...

Igaljuhul tühistasin nüüd oma Amazon.de preorderi ka ära, nii et kui Euronicsist ei saa, siis ei saa nii pea ilmselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 11:38:51 vasta tsitaadiga

Yay, tuligi mail, et tarne homme 9-11 vahel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 02.03.2017 12:18:35 vasta tsitaadiga

Mul tuli arve, aga kuskil pole kirjas millal kätte võiks saada...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 12:31:16 vasta tsitaadiga

Kahju, et mänge veel üldse pole tulemas.
Ei julge osta veel, pärast mängidki ainult lüpsmist ja zeldat icon_lol.gif

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 13:31:29 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Mul tuli arve, aga kuskil pole kirjas millal kätte võiks saada...

Mul arvega tulnud kirjas olnud selline lause:
XXX Euronics võtab Teiega ise ühendust, kui tellitud kaup on saabunud kauplusesse – palun kontrollige, kas olete sisestanud tellimusse korrektse kontaktnumbri.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 02.03.2017 15:22:32 vasta tsitaadiga

Jah, ma sain sama sisuga kirja, aga kuskil ei ole mingit ennustust millal see juhtuma peaks. Eks loodame parimat. Laps lihtsalt küsib iga natukese aja tagant et kas ikka saab homme kätte, ma ei oska talle midagi lubada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 16:50:32 vasta tsitaadiga

Huvitav kas tõesti Euronics'is otsas Switchid. Siin nagu Shade kirjutas, et täna hommikuni saab eeltellida samas enda arust juba eile õhtul otsisin epoest ja polnud leitav (äkki eksin ja vaatasin täna hommikul), täna pole kindlasti valikus olnud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 17:20:13 vasta tsitaadiga

Tundub jah, et läksid nagu soojad Switchid.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.