Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.12.2016 14:03:32 vasta tsitaadiga

ilmselt pole vahet, kuhu süngib, probleem paistab just selles olevat, et neid kusagile süngitakse ja siis neid sealt lugeda ei suudeta.

Vahemalt samale probleemile olen sellise selgituse leidnud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 01.01.2017 18:25:16 vasta tsitaadiga

OxygenOS 4.0 ehk Android 7 Nougat uuendus on lõpuks väljas. Hetkel sain läbi Hispaania VPNi tirima, muidu peab Eestis veel mõned päevad ootama.


_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Joos
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002




sõnum 05.01.2017 01:39:55 vasta tsitaadiga

On kellelgi värskemat infot millal meil need telefonid poodi jõuavad. Novembris Elisast öeldi, et töö käib?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 12:08:42 vasta tsitaadiga

Joos kirjutas:
On kellelgi värskemat infot millal meil need telefonid poodi jõuavad. Novembris Elisast öeldi, et töö käib?



1/3, 8:39am
Elisa Eesti
"Tere, hetkel pole uut informatsiooni OnePlus müüki jõudsime kohta saabunud."

Tellisin ise 03.01 OnePlus lehelt ning hetkel ütleb, et 17ndaks peaks kohal olema.

_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 13:01:41 vasta tsitaadiga

Mis teema sellega on, et tihti (paar x nädalas kindlasti) on telefonil helisedes lihtsalt tavaline lock screen ees, pean telefoni lukust lahti tegema,
ülevalt taskbari ette libistama, ja sealt saan siis kõne vastu võtta - praegu ka juhtus, ja ei olnud taskus telefon ega midagi, oli
laua peal lihtsalt, siiani olen märganud taskust telefoni võttes seda, aga nüüd sai kopp ette krt.
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 13:57:58 vasta tsitaadiga

Ei tea, aga mul ka poole aasta jooksul paar korda sellist asja olnud. Päris paari nädala tagant korra pole.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 15:07:25 vasta tsitaadiga

ot:
eile oli mul galaxy S7 sama asi. Nougat beta
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.01.2017 15:43:39 vasta tsitaadiga

PAUKA, mul OP2 ja selle täpselt sama jama. See mingi tarkvara probleem.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.01.2017 16:35:04 vasta tsitaadiga

Pigem Androidist endast sügavamalt tulenev probleem, vahest harva sai ka Nexus 4 peal seda nähtud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 16:50:40 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
Mis teema sellega on, et tihti (paar x nädalas kindlasti) on telefonil helisedes lihtsalt tavaline lock screen ees, pean telefoni lukust lahti tegema,
ülevalt taskbari ette libistama, ja sealt saan siis kõne vastu võtta - praegu ka juhtus, ja ei olnud taskus telefon ega midagi, oli
laua peal lihtsalt, siiani olen märganud taskust telefoni võttes seda, aga nüüd sai kopp ette krt.


Mu Nexus 5 teeb ka seda janti Android 7ga.

_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 16:51:30 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
Mis teema sellega on, et tihti (paar x nädalas kindlasti) on telefonil helisedes lihtsalt tavaline lock screen ees, pean telefoni lukust lahti tegema,
ülevalt taskbari ette libistama, ja sealt saan siis kõne vastu võtta - praegu ka juhtus, ja ei olnud taskus telefon ega midagi, oli
laua peal lihtsalt, siiani olen märganud taskust telefoni võttes seda, aga nüüd sai kopp ette krt.


Algul oli päris palju seda, peale uuendusi juhtub ikka väga harva. Hetkel ei meenugi enam, millal oli pime helisev telefon
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 17:41:02 vasta tsitaadiga

Mul igast htc, sony, samsa jms telefone olnud siin vahepeal ja ükski pole teinud seda...
Ega ta väga hull polegi, aga kui on vaja 1 käega opereerida, siis ajab pisut närvi icon_smile.gif

Kas keegi soodsalt display assembly't ka müügis on näinud, õnnestus mõni aeg tagasi enda oma nurgast ämblikuks saada 3m õhulennuga..
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 05.01.2017 20:18:08 vasta tsitaadiga

miqu kirjutas:

Mu Nexus 5 teeb ka seda janti Android 7ga.

Mul pole N5 kordagi sellist asja teinud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 12:07:57 vasta tsitaadiga

11:00 hakkas 3T kuldsete müük icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.01.2017 19:22:33 vasta tsitaadiga

Tänasest pakutakse Nougat7 telefonidele.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 19:35:36 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Tänasest pakutakse Nougat7 telefonidele.

Oma telefon pole märku veel andnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 19:40:13 vasta tsitaadiga

Minu oma ka mitte
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 21:17:01 vasta tsitaadiga

Läbi TWRP saab juba 4.0.1 peale lasta, laeb hetkel alla. 4.0.0 (Nougat) läks juba soetamise järgsel päeval peale (enne jõule).
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 21:23:18 vasta tsitaadiga

Millal ametlik tuleb, kaua võib oodata?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 21:27:54 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Millal ametlik tuleb, kaua võib oodata?

Ega ta tulemata jää
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 21:29:03 vasta tsitaadiga

Panin just vpn ja tirima, ei viitsi enam oodata.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 21:49:48 vasta tsitaadiga

https://forum.xda-developers.com/oneplus-3t/how-to/rom-oos4-0-nougat-op3t-leaked-t3523482
Ise siit sikutanud. Peab olema Unlocked bootloader koos TWRP'ga.

Kui 4.0.0 peale lasin, siis läks vast 4-5 päeva aega, kui sõber sai oma 3'le ka ametliku uuenduse teha.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 22:21:16 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Panin just vpn ja tirima, ei viitsi enam oodata.

Sama siin icon_lol.gif 4.0.1 juba treitud

Edit: peale ta läks, vast siis töötab ka
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raino12
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 22:58:32 vasta tsitaadiga

Keegi oskab 3Tle korralikku nahast ümbrist soovitada koos kaanega? Mõtlen just sellist millel on see magnetiga "lible" ka küljes, ma kardan et ilma selle libleta telo maha kukkudes võivad kaaned lahti lennata ja maandub ikka ekraanile? Amazonis neid on päris palju, aga ei julge igat suvalist ligi ka tõmmata kohe.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 23:12:14 vasta tsitaadiga

raino12 kirjutas:
Keegi oskab 3Tle korralikku nahast ümbrist soovitada koos kaanega? Mõtlen just sellist millel on see magnetiga "lible" ka küljes, ma kardan et ilma selle libleta telo maha kukkudes võivad kaaned lahti lennata ja maandub ikka ekraanile? Amazonis neid on päris palju, aga ei julge igat suvalist ligi ka tõmmata kohe.


Ma ei tea kui korralikud võrreldes orikaga on hiinakad, aga mina olen rahul.

Olemas pruun selline, teeb natsa paksuks aga tundub kvaliteetne https://www.aliexpress.com/item/Oneplus-3-Three-Case-5-5-inch-Flip-Wallet-Genuine-Leather-Cover-For-Oneplus-Three-Oneplus3/32746576702.html
Ja olemas ka must see, hetkel kasutusel ja meeldib rohkem https://www.aliexpress.com/item/Case-For-Oneplus-3-Luxury-PU-Leather-Wallet-Stand-Coque-One-Plus-3-Phone-Flip-Bag/32714159282.html

Samas ei maksa ju ka midagi, et proovida kas meeldib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raino12
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2017 00:46:36 vasta tsitaadiga

Sellest müsteeriumist ma aru ei saa miks seda "lible" paremale poole topitakse, kas see kasutamise ajal telefonile ei vaju? Mul vanal telefonil oli see samune "lible" vasakul pool kaane küljes, ehk siis ei jäänud ette tilberdama telefoni ekraanile, kui telefon külili asendis vms, või see minu enda idiootne ettekujutus icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2017 11:16:37 vasta tsitaadiga

raino12 kirjutas:
Sellest müsteeriumist ma aru ei saa miks seda "lible" paremale poole topitakse, kas see kasutamise ajal telefonile ei vaju? Mul vanal telefonil oli see samune "lible" vasakul pool kaane küljes, ehk siis ei jäänud ette tilberdama telefoni ekraanile, kui telefon külili asendis vms, või see minu enda idiootne ettekujutus icon_biggrin.gif?


Minu kasutuse olevatel pruunidel saab "lible" teisele poole magnetiga kinnitada (kirjelduses ka mainitud Double magnet!) Mustadel see funktsioon puudub.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 08.01.2017 11:17:39 vasta tsitaadiga

Keegi seda oskab kommenteerida, mis see endast täpselt kujutab, teeb paremaid pilte?
http://gizchina.it/2017/01/oneplus-3t-installare-snapdragoncamera/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorks
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2014




sõnum 08.01.2017 12:27:17 vasta tsitaadiga

Tellisin 6.01 1+3T Soft Goldi ära, 9.01 posti ja 16.01 kohal, ehk jõuab ikka varem, kui Poolast saadavad mulle! icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2017 17:27:46 vasta tsitaadiga

Kas ainult mulle tundub või nougat aitab ka akul kauem kesta? 7+ h screen on time
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antiz
HV vaatleja
antiz

liitunud: 21.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 11:31:24 vasta tsitaadiga

tellitud 27.12.16 käes 09.01.17....puhas nauding senimaani
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taix11
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2006




sõnum 10.01.2017 15:55:06 vasta tsitaadiga

Kas mõnel on veel probleemi bluetoothi ühendamisel autoga. Õigemini bluetooth ühendab autoga ära aga muusikat kuulates ei saa roolilt (ja ka auto meediast) lugusi edasi panna ja ei näita ka mis lugu mängib.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 16:00:29 vasta tsitaadiga

taix11 kirjutas:
Kas mõnel on veel probleemi bluetoothi ühendamisel autoga. Õigemini bluetooth ühendab autoga ära aga muusikat kuulates ei saa roolilt (ja ka auto meediast) lugusi edasi panna ja ei näita ka mis lugu mängib.


Mis variandis see varem töötanud on?
St mis telefoni ja mis rakendusega?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taix11
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2006




sõnum 10.01.2017 16:28:49 vasta tsitaadiga

Kasutan nii Spotifyid kui ka soundcloudi ja Samsung galaxy5 töötab kõik väga hästi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 17:15:08 vasta tsitaadiga

taix11 kirjutas:
Kasutan nii Spotifyid kui ka soundcloudi ja Samsung galaxy5 töötab kõik väga hästi.


Kui sa võtad telefoni seadetest BT lahti ja sealt paaritatud seadmed ehk oma auto - kas on mingeid linnukesi, mida saab lisaks panna?
Ma täpselt ei tea kuidas see kontroll töötab, kas on eraldi BT profiil vms.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 17:23:03 vasta tsitaadiga

2 linnukest on tavaliselt: call audio ja BT audio. taix11, kui sa nö tavalise musapleieri mõne mp3 failiga tööle paned, kas siis ei saa ka juhtida?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 19:30:31 vasta tsitaadiga

Pole küll auto, aga on Bluetooth kõrvaklapid, nende küljes olevad nupud töötavad küll ilusti.
Seadmeks 3T.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 23:50:05 vasta tsitaadiga

taix11 kirjutas:
Kasutan nii Spotifyid kui ka soundcloudi ja Samsung galaxy5 töötab kõik väga hästi.


Tüüplahendus BT probleemide osas on kustutada paaring ära mõlemas pooles - st nii auto kui telefoni poolt ja siis uuesti paaritada.
Auto osas pead manuaalist vaatama kuidas kustutada, ma Fordi puhul vähemalt ei suutnud seda autos istudes niisama välja mõelda kuidas käib.

Kui mul handsfreega on probleeme olnud siis uuesti paaritamine enamasti on aidanud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorks
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2014




sõnum 11.01.2017 15:45:10 vasta tsitaadiga

Kas meil peaks Nougat update juba olemas olema? Sain just telefoni kätte näitab up to date, OS 3.5.3 ja andorid 6.0.1
_________________
Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 15:49:16 vasta tsitaadiga

jorks kirjutas:
Kas meil peaks Nougat update juba olemas olema? Sain just telefoni kätte näitab up to date, OS 3.5.3 ja andorid 6.0.1


Sikuta Opera VPN, asusta ennast Saksamaale ja nagu võluväel saad selle uuenduse. icon_wink.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorks
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2014




sõnum 11.01.2017 15:57:08 vasta tsitaadiga

ja muud erinevust polegi sellel, midagi vussi ei tohiks keerata?
_________________
Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 16:04:33 vasta tsitaadiga

jorks kirjutas:
ja muud erinevust polegi sellel, midagi vussi ei tohiks keerata?


Minu teada mitte.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 17:17:58 vasta tsitaadiga

Kas Oneplus 3T on juba eestikeelse menüüga?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 18:03:38 vasta tsitaadiga

Pigem võiks küsida, kas enam on. Minu Oneplus One on kohe kindlasti, tuttaval X enam mitte.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 18:12:02 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kas Soome Elisast väljastavad Eesti ettevöttele kirjutatud KM-vaba arvet ? Yrityksille.elisa.fi
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 18:52:40 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Kas Oneplus 3T on juba eestikeelse menüüga?

Originaal Oxygen OS'il pole, aga mõnel custom ROMil vast ikka on. XDA foorumist saab täpsemat infot.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorks
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2014




sõnum 12.01.2017 12:22:47 vasta tsitaadiga

Esimene päev möödas, tirisin 7.0 kohe peale. Esmamulje on suurepärane, võimalik et põhjuseks see, et kunagi enne pole sellise hinnaga telefoni soetanud, eelmine oli Zenfone 5. Rosewood official case on isegi parem kui ootasin, tundub nagu päris puidune, mitte puhtalt imitatsioon. Telefoni kooma ei ole suutnud veel ajada. Telefon tuli 50%ga ja peale 11h+ ei ole suutnud pideva kasutamisega ikka tühjaks ajada. Ainuke asi, mis häirib vist paljusi, on see mobiilse neti sisselülitamine notificationi alt, st. enam ei saa ühe vajutusega tööle panna vaid peab kaks korda vajutama, peale esimest avaneb mingi mõttetu aken, millel mingit kasu tavakasutajale põhimõtteliselt ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 12:28:15 vasta tsitaadiga

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sebouh00.smartwifitoggler

Pole vaja käsitsi valida wifi ja mobiilse vahel, lisaks säästab ka mobiilset mahtu, sest läheb tihtipeale meelest kodus olles wifi peale lülitada.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 14:07:24 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sebouh00.smartwifitoggler

Pole vaja käsitsi valida wifi ja mobiilse vahel, lisaks säästab ka mobiilset mahtu, sest läheb tihtipeale meelest kodus olles wifi peale lülitada.


Sarnane lahendus (oskas wifi sisse ja välja lülitada vastavalt asukohale) oli varem Sony telefonides sisse ehitatud (näiteks Xperia SP). Kahjuks uuemates enam ei ole.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.01.2017 14:10:51 vasta tsitaadiga

Palju akut säästab sellega, et Wifi ei skänni?
Boonus Wifi sees hoidmisel on täpsem telefoni asukoht (kasvõi tagantjärgi trackimisel) ja kiirem GPS lock, kui peaks vaja minema.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.