|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.12.2016 14:03:32
|
|
|
ilmselt pole vahet, kuhu süngib, probleem paistab just selles olevat, et neid kusagile süngitakse ja siis neid sealt lugeda ei suudeta.
Vahemalt samale probleemile olen sellise selgituse leidnud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joos
HV kasutaja
liitunud: 25.05.2002
|
05.01.2017 01:39:55
|
|
|
| On kellelgi värskemat infot millal meil need telefonid poodi jõuavad. Novembris Elisast öeldi, et töö käib?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
05.01.2017 12:08:42
|
|
|
| Joos kirjutas: |
| On kellelgi värskemat infot millal meil need telefonid poodi jõuavad. Novembris Elisast öeldi, et töö käib? |
1/3, 8:39am
Elisa Eesti
"Tere, hetkel pole uut informatsiooni OnePlus müüki jõudsime kohta saabunud."
Tellisin ise 03.01 OnePlus lehelt ning hetkel ütleb, et 17ndaks peaks kohal olema.
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
05.01.2017 13:01:41
|
|
|
Mis teema sellega on, et tihti (paar x nädalas kindlasti) on telefonil helisedes lihtsalt tavaline lock screen ees, pean telefoni lukust lahti tegema,
ülevalt taskbari ette libistama, ja sealt saan siis kõne vastu võtta - praegu ka juhtus, ja ei olnud taskus telefon ega midagi, oli
laua peal lihtsalt, siiani olen märganud taskust telefoni võttes seda, aga nüüd sai kopp ette krt.
|
|
| Kommentaarid: 207 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
05.01.2017 13:57:58
|
|
|
| Ei tea, aga mul ka poole aasta jooksul paar korda sellist asja olnud. Päris paari nädala tagant korra pole.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.01.2017 15:07:25
|
|
|
| ot: |
| eile oli mul galaxy S7 sama asi. Nougat beta |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.01.2017 15:43:39
|
|
|
PAUKA, mul OP2 ja selle täpselt sama jama. See mingi tarkvara probleem.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.01.2017 16:35:04
|
|
|
| Pigem Androidist endast sügavamalt tulenev probleem, vahest harva sai ka Nexus 4 peal seda nähtud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
05.01.2017 16:50:40
|
|
|
| PAUKA kirjutas: |
Mis teema sellega on, et tihti (paar x nädalas kindlasti) on telefonil helisedes lihtsalt tavaline lock screen ees, pean telefoni lukust lahti tegema,
ülevalt taskbari ette libistama, ja sealt saan siis kõne vastu võtta - praegu ka juhtus, ja ei olnud taskus telefon ega midagi, oli
laua peal lihtsalt, siiani olen märganud taskust telefoni võttes seda, aga nüüd sai kopp ette krt. |
Mu Nexus 5 teeb ka seda janti Android 7ga.
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
05.01.2017 16:51:30
|
|
|
| PAUKA kirjutas: |
Mis teema sellega on, et tihti (paar x nädalas kindlasti) on telefonil helisedes lihtsalt tavaline lock screen ees, pean telefoni lukust lahti tegema,
ülevalt taskbari ette libistama, ja sealt saan siis kõne vastu võtta - praegu ka juhtus, ja ei olnud taskus telefon ega midagi, oli
laua peal lihtsalt, siiani olen märganud taskust telefoni võttes seda, aga nüüd sai kopp ette krt. |
Algul oli päris palju seda, peale uuendusi juhtub ikka väga harva. Hetkel ei meenugi enam, millal oli pime helisev telefon
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
05.01.2017 17:41:02
|
|
|
Mul igast htc, sony, samsa jms telefone olnud siin vahepeal ja ükski pole teinud seda...
Ega ta väga hull polegi, aga kui on vaja 1 käega opereerida, siis ajab pisut närvi
Kas keegi soodsalt display assembly't ka müügis on näinud, õnnestus mõni aeg tagasi enda oma nurgast ämblikuks saada 3m õhulennuga..
|
|
| Kommentaarid: 207 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KRJ
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009
|
05.01.2017 20:18:08
|
|
|
| miqu kirjutas: |
Mu Nexus 5 teeb ka seda janti Android 7ga. |
Mul pole N5 kordagi sellist asja teinud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
06.01.2017 12:07:57
|
|
|
11:00 hakkas 3T kuldsete müük
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.01.2017 19:22:33
|
|
|
Tänasest pakutakse Nougat7 telefonidele.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
07.01.2017 19:35:36
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Tänasest pakutakse Nougat7 telefonidele. |
Oma telefon pole märku veel andnud
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.01.2017 19:40:13
|
|
|
| Minu oma ka mitte
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
07.01.2017 21:17:01
|
|
|
Läbi TWRP saab juba 4.0.1 peale lasta, laeb hetkel alla. 4.0.0 (Nougat) läks juba soetamise järgsel päeval peale (enne jõule).
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.01.2017 21:23:18
|
|
|
| Millal ametlik tuleb, kaua võib oodata?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
07.01.2017 21:27:54
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Millal ametlik tuleb, kaua võib oodata? |
Ega ta tulemata jää
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.01.2017 21:29:03
|
|
|
| Panin just vpn ja tirima, ei viitsi enam oodata.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
07.01.2017 22:21:16
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Panin just vpn ja tirima, ei viitsi enam oodata. |
Sama siin 4.0.1 juba treitud
Edit: peale ta läks, vast siis töötab ka
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raino12
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2013
|
07.01.2017 22:58:32
|
|
|
| Keegi oskab 3Tle korralikku nahast ümbrist soovitada koos kaanega? Mõtlen just sellist millel on see magnetiga "lible" ka küljes, ma kardan et ilma selle libleta telo maha kukkudes võivad kaaned lahti lennata ja maandub ikka ekraanile? Amazonis neid on päris palju, aga ei julge igat suvalist ligi ka tõmmata kohe.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raino12
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2013
|
08.01.2017 00:46:36
|
|
|
Sellest müsteeriumist ma aru ei saa miks seda "lible" paremale poole topitakse, kas see kasutamise ajal telefonile ei vaju? Mul vanal telefonil oli see samune "lible" vasakul pool kaane küljes, ehk siis ei jäänud ette tilberdama telefoni ekraanile, kui telefon külili asendis vms, või see minu enda idiootne ettekujutus ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
08.01.2017 11:16:37
|
|
|
| raino12 kirjutas: |
Sellest müsteeriumist ma aru ei saa miks seda "lible" paremale poole topitakse, kas see kasutamise ajal telefonile ei vaju? Mul vanal telefonil oli see samune "lible" vasakul pool kaane küljes, ehk siis ei jäänud ette tilberdama telefoni ekraanile, kui telefon külili asendis vms, või see minu enda idiootne ettekujutus ? |
Minu kasutuse olevatel pruunidel saab "lible" teisele poole magnetiga kinnitada (kirjelduses ka mainitud Double magnet!) Mustadel see funktsioon puudub.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jorks
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2014
|
08.01.2017 12:27:17
|
|
|
Tellisin 6.01 1+3T Soft Goldi ära, 9.01 posti ja 16.01 kohal, ehk jõuab ikka varem, kui Poolast saadavad mulle!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
08.01.2017 17:27:46
|
|
|
| Kas ainult mulle tundub või nougat aitab ka akul kauem kesta? 7+ h screen on time
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antiz
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2002
|
10.01.2017 11:31:24
|
|
|
| tellitud 27.12.16 käes 09.01.17....puhas nauding senimaani
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taix11
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2006
|
10.01.2017 15:55:06
|
|
|
| Kas mõnel on veel probleemi bluetoothi ühendamisel autoga. Õigemini bluetooth ühendab autoga ära aga muusikat kuulates ei saa roolilt (ja ka auto meediast) lugusi edasi panna ja ei näita ka mis lugu mängib.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.01.2017 16:00:29
|
|
|
| taix11 kirjutas: |
| Kas mõnel on veel probleemi bluetoothi ühendamisel autoga. Õigemini bluetooth ühendab autoga ära aga muusikat kuulates ei saa roolilt (ja ka auto meediast) lugusi edasi panna ja ei näita ka mis lugu mängib. |
Mis variandis see varem töötanud on?
St mis telefoni ja mis rakendusega?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taix11
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2006
|
10.01.2017 16:28:49
|
|
|
| Kasutan nii Spotifyid kui ka soundcloudi ja Samsung galaxy5 töötab kõik väga hästi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.01.2017 17:15:08
|
|
|
| taix11 kirjutas: |
| Kasutan nii Spotifyid kui ka soundcloudi ja Samsung galaxy5 töötab kõik väga hästi. |
Kui sa võtad telefoni seadetest BT lahti ja sealt paaritatud seadmed ehk oma auto - kas on mingeid linnukesi, mida saab lisaks panna?
Ma täpselt ei tea kuidas see kontroll töötab, kas on eraldi BT profiil vms.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.01.2017 17:23:03
|
|
|
| 2 linnukest on tavaliselt: call audio ja BT audio. taix11, kui sa nö tavalise musapleieri mõne mp3 failiga tööle paned, kas siis ei saa ka juhtida?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007

|
10.01.2017 19:30:31
|
|
|
Pole küll auto, aga on Bluetooth kõrvaklapid, nende küljes olevad nupud töötavad küll ilusti.
Seadmeks 3T.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.01.2017 23:50:05
|
|
|
| taix11 kirjutas: |
| Kasutan nii Spotifyid kui ka soundcloudi ja Samsung galaxy5 töötab kõik väga hästi. |
Tüüplahendus BT probleemide osas on kustutada paaring ära mõlemas pooles - st nii auto kui telefoni poolt ja siis uuesti paaritada.
Auto osas pead manuaalist vaatama kuidas kustutada, ma Fordi puhul vähemalt ei suutnud seda autos istudes niisama välja mõelda kuidas käib.
Kui mul handsfreega on probleeme olnud siis uuesti paaritamine enamasti on aidanud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorks
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2014
|
11.01.2017 15:45:10
|
|
|
Kas meil peaks Nougat update juba olemas olema? Sain just telefoni kätte näitab up to date, OS 3.5.3 ja andorid 6.0.1
_________________ Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on? |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
11.01.2017 15:49:16
|
|
|
| jorks kirjutas: |
| Kas meil peaks Nougat update juba olemas olema? Sain just telefoni kätte näitab up to date, OS 3.5.3 ja andorid 6.0.1 |
Sikuta Opera VPN, asusta ennast Saksamaale ja nagu võluväel saad selle uuenduse.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorks
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2014
|
11.01.2017 15:57:08
|
|
|
ja muud erinevust polegi sellel, midagi vussi ei tohiks keerata?
_________________ Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on? |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
11.01.2017 16:04:33
|
|
|
| jorks kirjutas: |
| ja muud erinevust polegi sellel, midagi vussi ei tohiks keerata? |
Minu teada mitte.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
11.01.2017 17:17:58
|
|
|
| Kas Oneplus 3T on juba eestikeelse menüüga?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
11.01.2017 18:03:38
|
|
|
| Pigem võiks küsida, kas enam on. Minu Oneplus One on kohe kindlasti, tuttaval X enam mitte.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
11.01.2017 18:12:02
|
|
|
| Keegi oskab öelda, kas Soome Elisast väljastavad Eesti ettevöttele kirjutatud KM-vaba arvet ? Yrityksille.elisa.fi
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
11.01.2017 18:52:40
|
|
|
| erkin kirjutas: |
| Kas Oneplus 3T on juba eestikeelse menüüga? |
Originaal Oxygen OS'il pole, aga mõnel custom ROMil vast ikka on. XDA foorumist saab täpsemat infot.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorks
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2014
|
12.01.2017 12:22:47
|
|
|
| Esimene päev möödas, tirisin 7.0 kohe peale. Esmamulje on suurepärane, võimalik et põhjuseks see, et kunagi enne pole sellise hinnaga telefoni soetanud, eelmine oli Zenfone 5. Rosewood official case on isegi parem kui ootasin, tundub nagu päris puidune, mitte puhtalt imitatsioon. Telefoni kooma ei ole suutnud veel ajada. Telefon tuli 50%ga ja peale 11h+ ei ole suutnud pideva kasutamisega ikka tühjaks ajada. Ainuke asi, mis häirib vist paljusi, on see mobiilse neti sisselülitamine notificationi alt, st. enam ei saa ühe vajutusega tööle panna vaid peab kaks korda vajutama, peale esimest avaneb mingi mõttetu aken, millel mingit kasu tavakasutajale põhimõtteliselt ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.01.2017 14:07:24
|
|
|
Sarnane lahendus (oskas wifi sisse ja välja lülitada vastavalt asukohale) oli varem Sony telefonides sisse ehitatud (näiteks Xperia SP). Kahjuks uuemates enam ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.01.2017 14:10:51
|
|
|
Palju akut säästab sellega, et Wifi ei skänni?
Boonus Wifi sees hoidmisel on täpsem telefoni asukoht (kasvõi tagantjärgi trackimisel) ja kiirem GPS lock, kui peaks vaja minema.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|