|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
04.01.2017 16:51:46
|
|
|
ei no hambapastat saabki kasutada ja olen kasutanud ka vahel mingite ajutiste installide puhul, siin pole naljakat midagi kummiliimi on ka suratud. sitt on, ärge testima hakake, aga annab niipalju sooja edasi ikka kui hädasti tarvis
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
04.01.2017 19:44:49
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
ei no hambapastat saabki kasutada ja olen kasutanud ka vahel mingite ajutiste installide puhul, siin pole naljakat midagi kummiliimi on ka suratud. sitt on, ärge testima hakake, aga annab niipalju sooja edasi ikka kui hädasti tarvis |
loomulikult saab, aga kui me räägime deliddimise kontekstis, siis ma arvan, et on küll ikka naljakas, kui võetakse kaas maha selleks, et nutella vahetada blendamedi vastu ja siis teed suure produktsiooni eelarvega videoülevaate kokkuvõttega, et näe, ei muutunudku suurt midagi.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
04.01.2017 20:31:47
|
|
|
no samas seda oleks lõbus vaadata ja naerda
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
04.01.2017 20:40:58
|
|
|
| ot: |
| Wiltz kirjutas: |
no samas seda oleks lõbus vaadata ja naerda  |
minu eelmises postituses olevas spoileris on selline video juba olemas. vaata ja naera terviseks  |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
04.01.2017 21:23:17
|
|
|
WOW see tüüp on ikka lausidioot
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
05.01.2017 08:30:12
|
|
|
Vaatasin ise ka seda videot mõniaeg tagasi. Kui ühed räägivad muudab palju siis seal videos ei muutunud midagi. Suhteliselt ma ei võta tõsiselt seda kanalit. See nutella vahetamine oli küll jabur ettevõtmine hambapasta vastu.
Vend pani päris pirakad koogid sinna pole ime et midagi ei muutunud, veelvähem poleeritud IHS oli kasutusel. Demonstreeris seda IHS ka.
Kui rohkem videosid ja asju lugeda sis saadakse ikka korralikke numbreid osad on lausa 30 kraadi maha saanud tundub ulme.
Ma ei tea palju talle maksti ,et teha video kus midagi ei muutu. Enamuse youtuberi kanalid teenivad raha ja siis väntavad ülevaateid, osad ostavad ise kola kokku. Vaatasin ühte kanalit kus vend oli oma raha eest ostnud 7 1070 kaarti ja siis tegi ülevaate. Siis raha neil nagu muda.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
05.01.2017 16:09:39
|
|
|
vaevalt talle selle tola mängimise eest midagi maksti. viisil nagu tema seda tegi ei saanudki "midagi muutuda" - kuigi noh ka see on tegelikult ju vale. muutus kui mälu ei peta kuskil 3 kraadi ja ikka allapoole. oleks tolbajoobik pinget lisanud ja mingit max overklokki proovinud, ilmselt oleks seegi number suurem olnud. aga üldiselt jah, ei ole mõtet teha võrdlustesti kui pole õrna aimugi kuidas seda tegema peaks. samas näha oli kohe, et see mees on showmees, mitte tõsiselt võetav teadusemees
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.01.2017 16:57:04
|
|
|
| Wiltz, linustechtips on üks suurimaid arvutitehnika kanaleid youtubes. tüübid tegelevad sellega raha teenimise eesmärgil ja produktsioon üksi on juba kallim, kui siin meie need keskmised kellapid ja kelgukoerad jms pläust. üldiselt ta ikka teab asjadest, aga selle testiga pani küll ikka korralikult pange.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
05.01.2017 17:05:45
|
|
|
nojah, ma ei jälgi juutuub kellapeid, ei siinseid ega sealseid. kuigi mingit selle tüübi videot olen vist korra varem näinud, monitoride teemalist. anyway, kui vaadata kuidas see video tehtud oli (produktsioon jne) siis on küll võimatu mõista, misasi täpsemalt seal nii kallis oli, pitsapaus või kaameraga ekraani pealt värisevate numbrite sihtimine
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.01.2017 17:46:37
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
| nojah, ma ei jälgi juutuub kellapeid, ei siinseid ega sealseid. kuigi mingit selle tüübi videot olen vist korra varem näinud, monitoride teemalist. anyway, kui vaadata kuidas see video tehtud oli (produktsioon jne) siis on küll võimatu mõista, misasi täpsemalt seal nii kallis oli, pitsapaus või kaameraga ekraani pealt värisevate numbrite sihtimine |
vaata teisi videoid sellelt kanalilt. see konkreetine tundub üldse olema kiirkorras mingi asi ära tehtud. ülejäänd materjal väga kvaliteetne produktsiooni mõistes. sisu on nii ja naa.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
05.01.2017 18:28:59
|
|
|
no nagu ütlesin siis ühte teist olen näinud ka vähemalt. spetsiaalselt nüüd mingit maratoni tegema ei hakka. see molu ülevaade ei olnud ka millegi poolest nii hirmus eriline produktsioonilt...kõva jutumees on, muud midagi. meenutab natuke eesti oma HD'd. tehnilise poole pealt polnud midagi märkimisväärset ja sisult samuti mitte. samas jah, vb ma ei tea mis on keskmine tase sellistel asjadel juutuubis
aga see selleks, offtopic juba antud kontekstis
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
07.01.2017 20:04:35
|
|
|
Uuendan veel teemat.
Ei andnud rahu, täna läks CLP vahele. H110 watercooling siis otse core'i peal. Eelnevalt veel lihvisin talla korralikult läikima. CLP läks mõlemale pinnale.
Loomulikult oli vasele seda palju lihtsam kanda, kui ränikiibile. Pool tundi jändamist.
Tulemus (VID 1,255V, 4,6GHz, Prime95 15min)
AS5 - 82C/79C/81C/78C (CPU cooler 1500RPM)
CLP - 54C/56C/59C/54C (CPU cooler 1200RPM)
Nagu enne kirjutasin, AS5 oli ilmselt natuke paksuks kuivanud, sellest ka kõrge temperatuur, aga võrdlusmoment olemas, u 20C+ võitsin igal juhul.
Enam polnud tarvis talda väga pingule keerata. Nüüd aeg kõrgemate sagedustega proovida, aga väike risk tasus end kindlasti ära
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
07.01.2017 20:58:29
|
|
|
| seb kirjutas: |
Uuendan veel teemat.
Ei andnud rahu, täna läks CLP vahele. H110 watercooling siis otse core'i peal. Eelnevalt veel lihvisin talla korralikult läikima. CLP läks mõlemale pinnale.
Loomulikult oli vasele seda palju lihtsam kanda, kui ränikiibile. Pool tundi jändamist.
Tulemus (VID 1,255V, 4,6GHz, Prime95 15min)
AS5 - 82C/79C/81C/78C (CPU cooler 1500RPM)
CLP - 54C/56C/59C/54C (CPU cooler 1200RPM)
Nagu enne kirjutasin, AS5 oli ilmselt natuke paksuks kuivanud, sellest ka kõrge temperatuur, aga võrdlusmoment olemas, u 20C+ võitsin igal juhul.
Enam polnud tarvis talda väga pingule keerata. Nüüd aeg kõrgemate sagedustega proovida, aga väike risk tasus end kindlasti ära  |
Peab ikka delidi ära tegema, need näitajad on väga head
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.01.2017 21:38:29
|
|
|
| seb, kas sul oli as5 ka otse core peal samamoodi nagu clp'ga?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
07.01.2017 22:08:54
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| seb, kas sul oli as5 ka otse core peal samamoodi nagu clp'ga? |
Jep, täpselt samamoodi.
Mul on see AS5 suurem süstal (12g) ja kui nüüd katsun meenutada, siis ega ta oluliselt vedelam ka eelmisel süstaldel polnud.
Mis aga puutub OC-sse, siis 4,6 pealt 4,7 peale nõuab siiski 1,28V (1,27 polnud stabiilne) mis tähendab temp. 65/67/69/66
CPU vent aga endiselt 1300RPM (max. 1500). Pakun, et 4,8 peale oleks juba päris raske minna.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
07.01.2017 22:25:40
|
|
|
tore näha, et ikka leidub veel ka hardcore oc vendi, kes ei karda teha seda, mis vaja, et mhz välja pigistada ja temp madalal hoida
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.01.2017 22:32:35
|
|
|
| seb, 1,28 ei tundu väga hullu. mul 4,6GHz oli 1,25V, 4.7 tuli 1,3V üles, aga temp läks kontrolli alt ja ei olnud stabiilne. edasi enam ei viitsind jaurata.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
07.01.2017 22:33:13
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
tore näha, et ikka leidub veel ka hardcore oc vendi, kes ei karda teha seda, mis vaja, et mhz välja pigistada ja temp madalal hoida  |
Tänud
See on haigus. Algas kõik sellest, kui 75MHz Pentium sai 100MHz peale aetud. Jah, megahertsid. Kes seda aastat muidugi enam mäletab...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
08.01.2017 12:39:21
|
|
|
ma katsun 4,9 peal stabiilseks saada hetkel 4.8 ilmselt IHS eemaldamine annab ehk stabiilsust juurde kaks kihti pastat ei ole hea.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
08.01.2017 16:51:40
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| ma katsun 4,9 peal stabiilseks saada hetkel 4.8 ilmselt IHS eemaldamine annab ehk stabiilsust juurde kaks kihti pastat ei ole hea. |
Margus palju sul pinge on, temperatuurid ja milline jahutus/fanspeed?
Endale tundub, et päevaga on olukord paremaks läinud, temperatuurid langenud (a võibolla oli rõduuks lihtsalt kauem lahti), võiks nüüd ka ülespoole proovida.
Peaks BIOS's kuidagi üritama CPU ventikad täisvõimsusel tööle juba 60C juures, aga idle ikka vaikseks nagu nüüdki.
edit. Ikka peab
PRIME95 smallFFT CPU vent 1500RPM
4,8GHz 62-65-68-63 1,300V 122W
4,9GHz 69-73-75-69 1,370V 143W
Viimane siis ilmselt jääbki, ei tahaks temp'i üle 75C väga lasta. Vähemalt 15min oli stabiilne,
eks lisan veel 0,01V kui hakkab kunagi BSOD'i näitama.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
09.01.2017 22:15:50
|
|
|
Skylakele delid tehtud, kasutasin Dreamloveri teenust!
Temperatuurid on ülihead ikka, ei lootnud nii suurt erinevust.
http://imgur.com/a/QyiCX las pildid räägivad enda eest
Btw ma kasutasin õhkjahutit ja ei midagi fancyt, arctic freezer pro 13 heatsink koos ek vardar fanniga.
edit: panin nüüd Hyperthreadingu sisse ja lasin uuesti stresstesti Coretempid järgnevad - 77, 72, 71, 68, package 77. Enne poleks ma seda teha saanud, 95 kandis olevad tempid ei ole mulle väga mugavad
Nii palju võin veel öelda, et need oc tempid on paremad kui mu kunagised load tempid ilma oc'ta.
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
10.01.2017 00:34:39
|
|
|
Sants5, no oleks madalamad kui oma voldid sinna 1.35x kanti paneksid.
Imelik,et sa jooksutad 4.6'te 1.4'ga kui mul 4.8 stable 1.365'ega
Keegi pärnus ka seda teenust pakub?
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
10.01.2017 00:36:01
|
|
|
| -myyr- kirjutas: |
Sants5, no oleks madalamad kui oma voldid sinna 1.35x kanti paneksid.
Imelik,et sa jooksutad 4.6'te 1.4'ga kui mul 4.8 stable 1.365'ega
Keegi pärnus ka seda teenust pakub? |
Jooksutaks hea meelega madalamalt kui ta stabiilne ka oleks, 1.344v on mul 4.5ghz sealt edasi peab juba päris mõnusalt volti tõstma. Oleks mul vee all siis võiks 4.7 ka proovida. Silicon lottery at it's finest
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
10.01.2017 00:37:17
|
|
|
Sants5, No kurat.. see natuke jama tõesti
Endal h100i v2 jahutab aga ju mul siis joppas cpu'ga. Dreamloveri käest soetasin
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
10.01.2017 12:15:11
|
|
|
| -myyr- kirjutas: |
Sants5, No kurat.. see natuke jama tõesti
Endal h100i v2 jahutab aga ju mul siis joppas cpu'ga. Dreamloveri käest soetasin  |
Ma juba mõtlesin et vahetan prose ära, aga pärast saan veel hullema et käib vast see praegune ka.
Edit: Lasin pulli pärast Stock voltage (1.2v) ja stock clockiga ühe ringi. Ma sain Kraken x61 cooleriga samasse auku tempid kunagi kui nüüd mingi 4-heatpipe aircooleriga, pmst suure hyper 212 evoga Uusim Prime95 tõmbas 20w prosest rohkem ja ajas tempid 62 kanti
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
10.01.2017 12:19:41
|
|
|
Mul on mingi Asuse ülekiirendamistööriist, see pani 6700K 4,4 GHz juures automaatselt 1,37V. Kas on palju? Peaks programmi maha võtma ja UEFI-st käsitsi määrama?
Üle 4,4 GHz ei saa temperatuuride pärast minna. 4,5 peal on juba kõvasti üle 80 kraadi.
Asuse UEFI on krdi keeruline, Gigabyte'i omas leidsin palju paremini vajalikud asjad üles.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
10.01.2017 12:39:30
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
Mul on mingi Asuse ülekiirendamistööriist, see pani 6700K 4,4 GHz juures automaatselt 1,37V. Kas on palju? Peaks programmi maha võtma ja UEFI-st käsitsi määrama?
Üle 4,4 GHz ei saa temperatuuride pärast minna. 4,5 peal on juba kõvasti üle 80 kraadi.
Asuse UEFI on krdi keeruline, Gigabyte'i omas leidsin palju paremini vajalikud asjad üles. |
Kuna mulle on juba igavene pask kiip sattunud siis 4.4 ja 1.37v on isegi minu jaoks liiga palju
Seda programmi ma kasutan fanspeedi muutmiseks aga see OC tool seal on jah natuke halb. 4.5 GHz ja 1.35 kandis peaks stabiilne olema enamus 6700k'si.
Mis programmiga sa muidu stress testid?
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
10.01.2017 13:45:22
|
|
|
Prime 95 ja Aida 64.
4,6 GHz peal pani kuumuse tõttu pildi kotti.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
10.01.2017 13:50:21
|
|
|
asus z170 extreme lasi mul 6700k panna 4,8 peale stabiilselt läbi asus utiliidi, volt oli see juures 1,35 või midagi sinna kanti aga tembid läksid sinna 80 piiridesse
delidding tegemata, kuna custom loobi lõhkumine pole eriti meeldiv tegevus, eriti kui on full cover veeplokk emaplaadil peal
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
10.01.2017 14:04:20
|
|
|
| Dreamlover kirjutas: |
asus z170 extreme lasi mul 6700k panna 4,8 peale stabiilselt läbi asus utiliidi, volt oli see juures 1,35 või midagi sinna kanti aga tembid läksid sinna 80 piiridesse
delidding tegemata, kuna custom loobi lõhkumine pole eriti meeldiv tegevus, eriti kui on full cover veeplokk emaplaadil peal |
Kuule ma vahetan enda delidded isendi selle prose vastu sul
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
10.01.2017 14:15:46
|
|
|
| Sants5 kirjutas: |
| Dreamlover kirjutas: |
asus z170 extreme lasi mul 6700k panna 4,8 peale stabiilselt läbi asus utiliidi, volt oli see juures 1,35 või midagi sinna kanti aga tembid läksid sinna 80 piiridesse
delidding tegemata, kuna custom loobi lõhkumine pole eriti meeldiv tegevus, eriti kui on full cover veeplokk emaplaadil peal |
Kuule ma vahetan enda delidded isendi selle prose vastu sul  |
mõne nädala pärast saab ehk kaubale
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
11.01.2017 16:13:08
|
|
|
Minu rockit on tollis kuradi kalliks läheb kõik ilmselt peaks vidin ennast tagasi teenima kuigipalju. Kes rockitit tellib peab maksud eestis tasuma. See kergitab veel hinda jubinale. Teenusega kellegilt oleks vist vähe odavam kui toy osta. Kui hästi läheb siis reedel kui kauem siis järgmine nädal.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.01.2017 16:29:33
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| Minu rockit on tollis kuradi kalliks läheb kõik ilmselt peaks vidin ennast tagasi teenima kuigipalju. Kes rockitit tellib peab maksud eestis tasuma. See kergitab veel hinda jubinale. Teenusega kellegilt oleks vist vähe odavam kui toy osta. Kui hästi läheb siis reedel kui kauem siis järgmine nädal. |
Oleks siit võtt oleks 4,45'ga saand - http://www.bauhof.ee/kruustangid-mini-60mm.html
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
11.01.2017 16:38:05
|
|
|
Kruustangid pole efektiivne kui midagi nihu läheb ja oma 300 eurosest prosest vaadad vigastatud serva ja halad
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.01.2017 16:39:25
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| Kruustangid pole efektiivne kui midagi nihu läheb ja oma 300 eurosest prosest vaadad vigastatud serva ja halad |
mhm, lolli peaga võib igast asju juhtuda.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
11.01.2017 16:47:17
|
|
|
nojaa kes korra kruustange kasutanud on kergem ka järgminekord teha. Aga see ei välista riski mis võib juhtuda. Tihtipeale oled teadlik kuidas käituda aga praktikas juhtub apsakaid kas tahad või ei taha.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.01.2017 16:48:10
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| Kruustangid pole efektiivne kui midagi nihu läheb ja oma 300 eurosest prosest vaadad vigastatud serva ja halad |
Siiamaani kõik prosed kruustangidega delidding ja servadega saab seal samapalju midagi nihu minna kui selle ülehinnatud junniga
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
11.01.2017 17:01:50
|
|
|
| Sants5 kirjutas: |
| von Wu kirjutas: |
Mul on mingi Asuse ülekiirendamistööriist, see pani 6700K 4,4 GHz juures automaatselt 1,37V. Kas on palju? Peaks programmi maha võtma ja UEFI-st käsitsi määrama?
Üle 4,4 GHz ei saa temperatuuride pärast minna. 4,5 peal on juba kõvasti üle 80 kraadi.
Asuse UEFI on krdi keeruline, Gigabyte'i omas leidsin palju paremini vajalikud asjad üles. |
Kuna mulle on juba igavene piix kiip sattunud siis 4.4 ja 1.37v on isegi minu jaoks liiga palju
Seda programmi ma kasutan fanspeedi muutmiseks aga see OC tool seal on jah natuke halb. 4.5 GHz ja 1.35 kandis peaks stabiilne olema enamus 6700k'si.
Mis programmiga sa muidu stress testid? |
See kellamine viitab kehvale rauale mis segab kellamist. Ise maadlesin MSI GTX970 GAMING 4G mis tegi kellamise jamaks. Viskasin kaardi eemale ja +100-200 sai prosele juurde kruttida mida kompott plnud suurt suuteline ennem.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6mmikiisu
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2009
|
11.01.2017 22:16:24
|
|
|
Nii sai ka ära tehtud kruustangi meetodiga. Mitte nii hullult kui mõni mees vast. Vaikselt nii umbes pool mm ühele poole siis teisele poole jne mängides. Tuli suht kergelt maha.
CPU: i7 4790K
IHS ja kiibi vahele sai CLU ning jahutuse ja IHS vahele sai MX4.
Testid tegin Corsair H110i GTX jahutusega. (Pump miinimum ja ventilaatorid seatud 75% peale).
Kestvus: 20-30 min.
Stock kelladel on CPU undervolt 0.050V
Radikat jahutavad Noctua vendid (RPM: 1080 = 75%).
Toa temperatuur: 24-25 kraadi
Enne: Max: 79 kraadi
Avg: 75 kraadi
Vesi: 41,8 kraadi
Pärast: Max: 62 kraadi (17 kraadi madalam)
Avg: 58 kraadi (17 kraadi madalam)
Vesi: 36,7 kraadi (5,1 kraadi madalam)
Lasin 10 min veel testi ja tulemused järgmised ( 20 min + 10 min )
Max: 62 kraadi (17 kraadi madalam)
Avg: 58 kraadi (17 kraadi madalam)
Vesi: 37,2 kraadi (4,6 kraadi madalam)
Võimalik, et tulemused paranevad veidi kuna termopasta sisse töötmata.
Kinnitamata andmed aga Prime95 max heat testi lastes oli ennem üle 90 kraadi peale 1 minutit nüüd 64 umbes.
Olen tulemusega ise rahul
Edit: Prime95 max temp pärast 10 min 66 kraadi.
Idle:
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
11.01.2017 22:24:05
|
|
|
17c langust pole paha igati võib rahule jääda.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
12.01.2017 00:06:39
|
|
|
Yep, vaatan, et 4790k'l on veel seal need kondekad kiibi kõrval, mu 6700k'l polnud mitte midagi seal, nii et CLU'ga sai eriti vabalt möllatud täiesti ilma riskita. Ma ise sain ka umbes sama palju kraadi alla nii, et võib igati rahule jääda!
_________________ Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/ |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6mmikiisu
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2009
|
12.01.2017 00:17:32
|
|
|
Sellest mustalt liimist/silikonist sain lahti lihtsalt plastik kaardiga vaikselt kraapides. Liimi jäljed nühksin nii palju kui sain maha isopropaaniga. CLU peale kandmine oli pintsliga tegelikult ülaltavalt lihtne. Aga see inteli möga seal vahel oli tõesti kõva. IHS pealt koorus tükkidena nind kiibi ümbert sellised nagu kummi riba venitaks maha. Kartsin, et hullem ette võtmine aga kui mõistust peas ja saad aru mida sa teed ja kuidas mis asi mõjub siis lihtne. Mõnes mõttes kruustangidega oli hea vaikselt teha. Oli hästi näha kruustange pingutades kui IHS liikus. Isegi seda poolt millimeetrit. Tundub, et pikema varrega kruustange mis laua külge jäigalt kinnitatud on kergem kontrollida kui palju peale keerad. Võrreldes selle nö delid boxiga. Sellised siis minu kogemused ja arvamused.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
12.01.2017 08:39:17
|
|
|
| Ei saa aru miks Intel kotib kliente, toppides ~400 eurose protsessori ja IHS vahele mingi budget pasta.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
12.01.2017 18:38:34
|
|
|
et sa ei klokiks seda nende 600 euroseks proseks ja ei räägiks kõigile, et nii saab raha kokku hoida
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
12.01.2017 20:49:40
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
et sa ei klokiks seda nende 600 euroseks proseks ja ei räägiks kõigile, et nii saab raha kokku hoida  |
+1
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6mmikiisu
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.01.2017 05:37:58
|
|
|
milleks, tänapäeva itvendadel nii vedelad näpud juba, et ei suuda üht asja näpuvahel kinni hoida ja teisega lõigata või?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
16.01.2017 07:55:02
|
|
|
Wiltz,
kui IT vend enda näpu maha lõikab siis on tema IT alalisel tööl kriips peal Ja võib minna puusepaks XD
Aga teades mida m6mmikiisu, teeb, siis loogiline et talle sobib kruustangi meetod kõikse paremini.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.01.2017 10:33:30
|
|
|
| Sisuliselt need delid toolid teevad sama asja mis kruustangidega deliddimine - PCB surutakse üht äärtpidi nö. kinni samal ajal kui IHS'si pressitakse kuni see järgi annab.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|