Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 16:51:46 vasta tsitaadiga

ei no hambapastat saabki kasutada ja olen kasutanud ka vahel mingite ajutiste installide puhul, siin pole naljakat midagi icon_biggrin.gif kummiliimi on ka suratud. sitt on, ärge testima hakake, aga annab niipalju sooja edasi ikka kui hädasti tarvis
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.01.2017 19:44:49 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
ei no hambapastat saabki kasutada ja olen kasutanud ka vahel mingite ajutiste installide puhul, siin pole naljakat midagi icon_biggrin.gif kummiliimi on ka suratud. sitt on, ärge testima hakake, aga annab niipalju sooja edasi ikka kui hädasti tarvis
loomulikult saab, aga kui me räägime deliddimise kontekstis, siis ma arvan, et on küll ikka naljakas, kui võetakse kaas maha selleks, et nutella vahetada blendamedi vastu ja siis teed suure produktsiooni eelarvega videoülevaate kokkuvõttega, et näe, ei muutunudku suurt midagi.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 20:31:47 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif no samas seda oleks lõbus vaadata ja naerda thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.01.2017 20:40:58 vasta tsitaadiga

ot:
Wiltz kirjutas:
icon_lol.gif no samas seda oleks lõbus vaadata ja naerda thumbs_up.gif
minu eelmises postituses olevas spoileris on selline video juba olemas. vaata ja naera terviseks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 21:23:17 vasta tsitaadiga

WOW see tüüp on ikka lausidioot thumbs_up.gif icon_cool.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 08:30:12 vasta tsitaadiga

Vaatasin ise ka seda videot mõniaeg tagasi. Kui ühed räägivad muudab palju siis seal videos ei muutunud midagi. Suhteliselt ma ei võta tõsiselt seda kanalit. See nutella vahetamine oli küll jabur ettevõtmine hambapasta vastu.

Vend pani päris pirakad koogid sinna pole ime et midagi ei muutunud, veelvähem poleeritud IHS oli kasutusel. Demonstreeris seda IHS ka.

Kui rohkem videosid ja asju lugeda sis saadakse ikka korralikke numbreid osad on lausa 30 kraadi maha saanud tundub ulme.

Ma ei tea palju talle maksti ,et teha video kus midagi ei muutu. Enamuse youtuberi kanalid teenivad raha ja siis väntavad ülevaateid, osad ostavad ise kola kokku. Vaatasin ühte kanalit kus vend oli oma raha eest ostnud 7 1070 kaarti ja siis tegi ülevaate. Siis raha neil nagu muda.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 16:09:39 vasta tsitaadiga

vaevalt talle selle tola mängimise eest midagi maksti. viisil nagu tema seda tegi ei saanudki "midagi muutuda" - kuigi noh ka see on tegelikult ju vale. muutus kui mälu ei peta kuskil 3 kraadi ja ikka allapoole. oleks tolbajoobik pinget lisanud ja mingit max overklokki proovinud, ilmselt oleks seegi number suurem olnud. aga üldiselt jah, ei ole mõtet teha võrdlustesti kui pole õrna aimugi kuidas seda tegema peaks. samas näha oli kohe, et see mees on showmees, mitte tõsiselt võetav teadusemees
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.01.2017 16:57:04 vasta tsitaadiga

Wiltz, linustechtips on üks suurimaid arvutitehnika kanaleid youtubes. tüübid tegelevad sellega raha teenimise eesmärgil ja produktsioon üksi on juba kallim, kui siin meie need keskmised kellapid ja kelgukoerad jms pläust. üldiselt ta ikka teab asjadest, aga selle testiga pani küll ikka korralikult pange.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 17:05:45 vasta tsitaadiga

nojah, ma ei jälgi juutuub kellapeid, ei siinseid ega sealseid. kuigi mingit selle tüübi videot olen vist korra varem näinud, monitoride teemalist. anyway, kui vaadata kuidas see video tehtud oli (produktsioon jne) siis on küll võimatu mõista, misasi täpsemalt seal nii kallis oli, pitsapaus või kaameraga ekraani pealt värisevate numbrite sihtimine
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.01.2017 17:46:37 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
nojah, ma ei jälgi juutuub kellapeid, ei siinseid ega sealseid. kuigi mingit selle tüübi videot olen vist korra varem näinud, monitoride teemalist. anyway, kui vaadata kuidas see video tehtud oli (produktsioon jne) siis on küll võimatu mõista, misasi täpsemalt seal nii kallis oli, pitsapaus või kaameraga ekraani pealt värisevate numbrite sihtimine
vaata teisi videoid sellelt kanalilt. see konkreetine tundub üldse olema kiirkorras mingi asi ära tehtud. ülejäänd materjal väga kvaliteetne produktsiooni mõistes. sisu on nii ja naa.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 18:28:59 vasta tsitaadiga

no nagu ütlesin siis ühte teist olen näinud ka vähemalt. spetsiaalselt nüüd mingit maratoni tegema ei hakka. see molu ülevaade ei olnud ka millegi poolest nii hirmus eriline produktsioonilt...kõva jutumees on, muud midagi. meenutab natuke eesti oma HD'd. tehnilise poole pealt polnud midagi märkimisväärset ja sisult samuti mitte. samas jah, vb ma ei tea mis on keskmine tase sellistel asjadel juutuubis

aga see selleks, offtopic juba antud kontekstis icon_rolleyes.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 20:04:35 vasta tsitaadiga

Uuendan veel teemat.
Ei andnud rahu, täna läks CLP vahele. H110 watercooling siis otse core'i peal. Eelnevalt veel lihvisin talla korralikult läikima. CLP läks mõlemale pinnale.
Loomulikult oli vasele seda palju lihtsam kanda, kui ränikiibile. Pool tundi jändamist.

Tulemus (VID 1,255V, 4,6GHz, Prime95 15min)
AS5 - 82C/79C/81C/78C (CPU cooler 1500RPM)
CLP - 54C/56C/59C/54C (CPU cooler 1200RPM)

Nagu enne kirjutasin, AS5 oli ilmselt natuke paksuks kuivanud, sellest ka kõrge temperatuur, aga võrdlusmoment olemas, u 20C+ võitsin igal juhul.
Enam polnud tarvis talda väga pingule keerata. Nüüd aeg kõrgemate sagedustega proovida, aga väike risk tasus end kindlasti ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 07.01.2017 20:58:29 vasta tsitaadiga

seb kirjutas:
Uuendan veel teemat.
Ei andnud rahu, täna läks CLP vahele. H110 watercooling siis otse core'i peal. Eelnevalt veel lihvisin talla korralikult läikima. CLP läks mõlemale pinnale.
Loomulikult oli vasele seda palju lihtsam kanda, kui ränikiibile. Pool tundi jändamist.

Tulemus (VID 1,255V, 4,6GHz, Prime95 15min)
AS5 - 82C/79C/81C/78C (CPU cooler 1500RPM)
CLP - 54C/56C/59C/54C (CPU cooler 1200RPM)

Nagu enne kirjutasin, AS5 oli ilmselt natuke paksuks kuivanud, sellest ka kõrge temperatuur, aga võrdlusmoment olemas, u 20C+ võitsin igal juhul.
Enam polnud tarvis talda väga pingule keerata. Nüüd aeg kõrgemate sagedustega proovida, aga väike risk tasus end kindlasti ära icon_smile.gif


Peab ikka delidi ära tegema, need näitajad on väga head icon_razz.gif

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.01.2017 21:38:29 vasta tsitaadiga

seb, kas sul oli as5 ka otse core peal samamoodi nagu clp'ga?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 22:08:54 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
seb, kas sul oli as5 ka otse core peal samamoodi nagu clp'ga?

Jep, täpselt samamoodi.
Mul on see AS5 suurem süstal (12g) ja kui nüüd katsun meenutada, siis ega ta oluliselt vedelam ka eelmisel süstaldel polnud.

Mis aga puutub OC-sse, siis 4,6 pealt 4,7 peale nõuab siiski 1,28V (1,27 polnud stabiilne) mis tähendab temp. 65/67/69/66
CPU vent aga endiselt 1300RPM (max. 1500). Pakun, et 4,8 peale oleks juba päris raske minna.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 22:25:40 vasta tsitaadiga

tore näha, et ikka leidub veel ka hardcore oc vendi, kes ei karda teha seda, mis vaja, et mhz välja pigistada ja temp madalal hoida icon_cool.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.01.2017 22:32:35 vasta tsitaadiga

seb, 1,28 ei tundu väga hullu. mul 4,6GHz oli 1,25V, 4.7 tuli 1,3V üles, aga temp läks kontrolli alt ja ei olnud stabiilne. edasi enam ei viitsind jaurata.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 22:33:13 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
tore näha, et ikka leidub veel ka hardcore oc vendi, kes ei karda teha seda, mis vaja, et mhz välja pigistada ja temp madalal hoida icon_cool.gif

Tänud icon_smile.gif
See on haigus. Algas kõik sellest, kui 75MHz Pentium sai 100MHz peale aetud. Jah, megahertsid. Kes seda aastat muidugi enam mäletab...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2017 12:39:21 vasta tsitaadiga

ma katsun 4,9 peal stabiilseks saada hetkel 4.8 ilmselt IHS eemaldamine annab ehk stabiilsust juurde kaks kihti pastat ei ole hea.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2017 16:51:40 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
ma katsun 4,9 peal stabiilseks saada hetkel 4.8 ilmselt IHS eemaldamine annab ehk stabiilsust juurde kaks kihti pastat ei ole hea.

Margus palju sul pinge on, temperatuurid ja milline jahutus/fanspeed?

Endale tundub, et päevaga on olukord paremaks läinud, temperatuurid langenud (a võibolla oli rõduuks lihtsalt kauem lahti), võiks nüüd ka ülespoole proovida.
Peaks BIOS's kuidagi üritama CPU ventikad täisvõimsusel tööle juba 60C juures, aga idle ikka vaikseks nagu nüüdki.

edit. Ikka peab icon_cool.gif

PRIME95 smallFFT CPU vent 1500RPM

4,8GHz 62-65-68-63 1,300V 122W
4,9GHz 69-73-75-69 1,370V 143W

Viimane siis ilmselt jääbki, ei tahaks temp'i üle 75C väga lasta. Vähemalt 15min oli stabiilne,
eks lisan veel 0,01V kui hakkab kunagi BSOD'i näitama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2017 22:15:50 vasta tsitaadiga

Skylakele delid tehtud, kasutasin Dreamloveri teenust!

Temperatuurid on ülihead ikka, ei lootnud nii suurt erinevust.

http://imgur.com/a/QyiCX las pildid räägivad enda eest thumbs_up.gif

Btw ma kasutasin õhkjahutit ja ei midagi fancyt, arctic freezer pro 13 heatsink koos ek vardar fanniga.

edit: panin nüüd Hyperthreadingu sisse ja lasin uuesti stresstesti Coretempid järgnevad - 77, 72, 71, 68, package 77. Enne poleks ma seda teha saanud, 95 kandis olevad tempid ei ole mulle väga mugavad icon_biggrin.gif
Nii palju võin veel öelda, et need oc tempid on paremad kui mu kunagised load tempid ilma oc'ta. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 10.01.2017 00:34:39 vasta tsitaadiga

Sants5, no oleks madalamad kui oma voldid sinna 1.35x kanti paneksid.
Imelik,et sa jooksutad 4.6'te 1.4'ga kui mul 4.8 stable 1.365'ega

Keegi pärnus ka seda teenust pakub?

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 00:36:01 vasta tsitaadiga

-myyr- kirjutas:
Sants5, no oleks madalamad kui oma voldid sinna 1.35x kanti paneksid.
Imelik,et sa jooksutad 4.6'te 1.4'ga kui mul 4.8 stable 1.365'ega

Keegi pärnus ka seda teenust pakub?


Jooksutaks hea meelega madalamalt kui ta stabiilne ka oleks, 1.344v on mul 4.5ghz sealt edasi peab juba päris mõnusalt volti tõstma. Oleks mul vee all siis võiks 4.7 ka proovida. Silicon lottery at it's finest
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 10.01.2017 00:37:17 vasta tsitaadiga

Sants5, No kurat.. see natuke jama tõesti icon_sad.gif

Endal h100i v2 jahutab aga ju mul siis joppas cpu'ga. Dreamloveri käest soetasin icon_lol.gif

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 12:15:11 vasta tsitaadiga

-myyr- kirjutas:
Sants5, No kurat.. see natuke jama tõesti icon_sad.gif

Endal h100i v2 jahutab aga ju mul siis joppas cpu'ga. Dreamloveri käest soetasin icon_lol.gif

Ma juba mõtlesin et vahetan prose ära, aga pärast saan veel hullema icon_lol.gif icon_lol.gif et käib vast see praegune ka.

Edit: Lasin pulli pärast Stock voltage (1.2v) ja stock clockiga ühe ringi. Ma sain Kraken x61 cooleriga samasse auku tempid kunagi kui nüüd mingi 4-heatpipe aircooleriga, pmst suure hyper 212 evoga icon_lol.gif icon_lol.gif Uusim Prime95 tõmbas 20w prosest rohkem ja ajas tempid 62 kanti
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.01.2017 12:19:41 vasta tsitaadiga

Mul on mingi Asuse ülekiirendamistööriist, see pani 6700K 4,4 GHz juures automaatselt 1,37V. Kas on palju? Peaks programmi maha võtma ja UEFI-st käsitsi määrama?
Üle 4,4 GHz ei saa temperatuuride pärast minna. 4,5 peal on juba kõvasti üle 80 kraadi.
Asuse UEFI on krdi keeruline, Gigabyte'i omas leidsin palju paremini vajalikud asjad üles.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 12:39:30 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Mul on mingi Asuse ülekiirendamistööriist, see pani 6700K 4,4 GHz juures automaatselt 1,37V. Kas on palju? Peaks programmi maha võtma ja UEFI-st käsitsi määrama?
Üle 4,4 GHz ei saa temperatuuride pärast minna. 4,5 peal on juba kõvasti üle 80 kraadi.
Asuse UEFI on krdi keeruline, Gigabyte'i omas leidsin palju paremini vajalikud asjad üles.

Kuna mulle on juba igavene pask kiip sattunud siis 4.4 ja 1.37v on isegi minu jaoks liiga palju icon_lol.gif
Seda programmi ma kasutan fanspeedi muutmiseks aga see OC tool seal on jah natuke halb. 4.5 GHz ja 1.35 kandis peaks stabiilne olema enamus 6700k'si.
Mis programmiga sa muidu stress testid?
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.01.2017 13:45:22 vasta tsitaadiga

Prime 95 ja Aida 64.
4,6 GHz peal pani kuumuse tõttu pildi kotti.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 13:47:40 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Prime 95 ja Aida 64.
4,6 GHz peal pani kuumuse tõttu pildi kotti.

Proovi äkki x264'ga hoopis, ma omal sain 4.6ghz ja isegi 1.402v peal sellega stressitud, tempid jäid alla 80 peale delidi.
http://www.overclock.net/t/1570313/skylake-overclocking-guide-with-statistics see leht oli päris kasulik ja seal lingid ka stress test progedele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 13:50:21 vasta tsitaadiga

asus z170 extreme lasi mul 6700k panna 4,8 peale stabiilselt läbi asus utiliidi, volt oli see juures 1,35 või midagi sinna kanti aga tembid läksid sinna 80 piiridesse

delidding tegemata, kuna custom loobi lõhkumine pole eriti meeldiv tegevus, eriti kui on full cover veeplokk emaplaadil peal

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 14:04:20 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
asus z170 extreme lasi mul 6700k panna 4,8 peale stabiilselt läbi asus utiliidi, volt oli see juures 1,35 või midagi sinna kanti aga tembid läksid sinna 80 piiridesse

delidding tegemata, kuna custom loobi lõhkumine pole eriti meeldiv tegevus, eriti kui on full cover veeplokk emaplaadil peal

Kuule ma vahetan enda delidded isendi selle prose vastu sul icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 14:15:46 vasta tsitaadiga

Sants5 kirjutas:
Dreamlover kirjutas:
asus z170 extreme lasi mul 6700k panna 4,8 peale stabiilselt läbi asus utiliidi, volt oli see juures 1,35 või midagi sinna kanti aga tembid läksid sinna 80 piiridesse

delidding tegemata, kuna custom loobi lõhkumine pole eriti meeldiv tegevus, eriti kui on full cover veeplokk emaplaadil peal

Kuule ma vahetan enda delidded isendi selle prose vastu sul icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif



mõne nädala pärast saab ehk kaubale icon_biggrin.gif

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 16:13:08 vasta tsitaadiga

Minu rockit on tollis kuradi kalliks läheb kõik ilmselt peaks vidin ennast tagasi teenima kuigipalju. Kes rockitit tellib peab maksud eestis tasuma. See kergitab veel hinda jubinale. Teenusega kellegilt oleks vist vähe odavam kui toy osta. Kui hästi läheb siis reedel kui kauem siis järgmine nädal.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 16:29:33 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Minu rockit on tollis kuradi kalliks läheb kõik ilmselt peaks vidin ennast tagasi teenima kuigipalju. Kes rockitit tellib peab maksud eestis tasuma. See kergitab veel hinda jubinale. Teenusega kellegilt oleks vist vähe odavam kui toy osta. Kui hästi läheb siis reedel kui kauem siis järgmine nädal.


Oleks siit võtt oleks 4,45'ga saand - http://www.bauhof.ee/kruustangid-mini-60mm.html
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 16:38:05 vasta tsitaadiga

Kruustangid pole efektiivne kui midagi nihu läheb ja oma 300 eurosest prosest vaadad vigastatud serva ja halad
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 16:39:25 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Kruustangid pole efektiivne kui midagi nihu läheb ja oma 300 eurosest prosest vaadad vigastatud serva ja halad

mhm, lolli peaga võib igast asju juhtuda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 16:47:17 vasta tsitaadiga

nojaa kes korra kruustange kasutanud on kergem ka järgminekord teha. Aga see ei välista riski mis võib juhtuda. Tihtipeale oled teadlik kuidas käituda aga praktikas juhtub apsakaid kas tahad või ei taha.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 16:48:10 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Kruustangid pole efektiivne kui midagi nihu läheb ja oma 300 eurosest prosest vaadad vigastatud serva ja halad
Siiamaani kõik prosed kruustangidega delidding ja servadega saab seal samapalju midagi nihu minna kui selle ülehinnatud junniga icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 17:01:50 vasta tsitaadiga

Sants5 kirjutas:
von Wu kirjutas:
Mul on mingi Asuse ülekiirendamistööriist, see pani 6700K 4,4 GHz juures automaatselt 1,37V. Kas on palju? Peaks programmi maha võtma ja UEFI-st käsitsi määrama?
Üle 4,4 GHz ei saa temperatuuride pärast minna. 4,5 peal on juba kõvasti üle 80 kraadi.
Asuse UEFI on krdi keeruline, Gigabyte'i omas leidsin palju paremini vajalikud asjad üles.

Kuna mulle on juba igavene piix kiip sattunud siis 4.4 ja 1.37v on isegi minu jaoks liiga palju icon_lol.gif
Seda programmi ma kasutan fanspeedi muutmiseks aga see OC tool seal on jah natuke halb. 4.5 GHz ja 1.35 kandis peaks stabiilne olema enamus 6700k'si.
Mis programmiga sa muidu stress testid?


See kellamine viitab kehvale rauale mis segab kellamist. Ise maadlesin MSI GTX970 GAMING 4G mis tegi kellamise jamaks. Viskasin kaardi eemale ja +100-200 sai prosele juurde kruttida mida kompott plnud suurt suuteline ennem.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 22:16:24 vasta tsitaadiga

Nii sai ka ära tehtud kruustangi meetodiga. icon_smile.gif Mitte nii hullult kui mõni mees vast. Vaikselt nii umbes pool mm ühele poole siis teisele poole jne mängides. Tuli suht kergelt maha.

CPU: i7 4790K

IHS ja kiibi vahele sai CLU ning jahutuse ja IHS vahele sai MX4.
Testid tegin Corsair H110i GTX jahutusega. (Pump miinimum ja ventilaatorid seatud 75% peale).
Kestvus: 20-30 min.
Stock kelladel on CPU undervolt 0.050V
Radikat jahutavad Noctua vendid (RPM: 1080 = 75%).
Toa temperatuur: 24-25 kraadi

Enne: Max: 79 kraadi
Avg: 75 kraadi
Vesi: 41,8 kraadi

Pärast: Max: 62 kraadi (17 kraadi madalam)
Avg: 58 kraadi (17 kraadi madalam)
Vesi: 36,7 kraadi (5,1 kraadi madalam)

Lasin 10 min veel testi ja tulemused järgmised ( 20 min + 10 min )
Max: 62 kraadi (17 kraadi madalam)
Avg: 58 kraadi (17 kraadi madalam)
Vesi: 37,2 kraadi (4,6 kraadi madalam)

Võimalik, et tulemused paranevad veidi kuna termopasta sisse töötmata.

Kinnitamata andmed aga Prime95 max heat testi lastes oli ennem üle 90 kraadi peale 1 minutit nüüd 64 umbes.

Olen tulemusega ise rahul icon_biggrin.gif

Edit: Prime95 max temp pärast 10 min 66 kraadi.



Idle:
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 22:24:05 vasta tsitaadiga

17c langust pole paha igati võib rahule jääda.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 00:06:39 vasta tsitaadiga

Yep, vaatan, et 4790k'l on veel seal need kondekad kiibi kõrval, mu 6700k'l polnud mitte midagi seal, nii et CLU'ga sai eriti vabalt möllatud täiesti ilma riskita. Ma ise sain ka umbes sama palju kraadi alla nii, et võib igati rahule jääda! thumbs_up.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 00:17:32 vasta tsitaadiga

Sellest mustalt liimist/silikonist sain lahti lihtsalt plastik kaardiga vaikselt kraapides. Liimi jäljed nühksin nii palju kui sain maha isopropaaniga. CLU peale kandmine oli pintsliga tegelikult ülaltavalt lihtne. Aga see inteli möga seal vahel oli tõesti kõva. IHS pealt koorus tükkidena nind kiibi ümbert sellised nagu kummi riba venitaks maha. Kartsin, et hullem ette võtmine aga kui mõistust peas ja saad aru mida sa teed ja kuidas mis asi mõjub siis lihtne. Mõnes mõttes kruustangidega oli hea vaikselt teha. Oli hästi näha kruustange pingutades kui IHS liikus. Isegi seda poolt millimeetrit. Tundub, et pikema varrega kruustange mis laua külge jäigalt kinnitatud on kergem kontrollida kui palju peale keerad. Võrreldes selle nö delid boxiga. Sellised siis minu kogemused ja arvamused. beer_yum.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2017 08:39:17 vasta tsitaadiga

Ei saa aru miks Intel kotib kliente, toppides ~400 eurose protsessori ja IHS vahele mingi budget pasta.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 18:38:34 vasta tsitaadiga

et sa ei klokiks seda nende 600 euroseks proseks ja ei räägiks kõigile, et nii saab raha kokku hoida icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 20:49:40 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
et sa ei klokiks seda nende 600 euroseks proseks ja ei räägiks kõigile, et nii saab raha kokku hoida icon_biggrin.gif


+1 thumbs_up.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2017 23:01:58 vasta tsitaadiga

https://www.youmagine.com/designs/skylake-delid-tool

Keegi midagi sellist ka katsetanud?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2017 05:37:58 vasta tsitaadiga

milleks, tänapäeva itvendadel nii vedelad näpud juba, et ei suuda üht asja näpuvahel kinni hoida ja teisega lõigata või? icon_lol.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2017 07:55:02 vasta tsitaadiga

Wiltz,

kui IT vend enda näpu maha lõikab siis on tema IT alalisel tööl kriips peal Ja võib minna puusepaks XD

Aga teades mida m6mmikiisu, teeb, siis loogiline et talle sobib kruustangi meetod kõikse paremini.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2017 10:33:30 vasta tsitaadiga

Sisuliselt need delid toolid teevad sama asja mis kruustangidega deliddimine - PCB surutakse üht äärtpidi nö. kinni samal ajal kui IHS'si pressitakse kuni see järgi annab.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.