Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2016 13:16:53 vasta tsitaadiga

Viimane update 2.2.10 ja telefon ei leia enam kella mingist asendist üles thumbs_down.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2016 14:35:10 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Viimane update 2.2.10 ja telefon ei leia enam kella mingist asendist üles thumbs_down.gif
mul sellist probleemi ei ole
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2016 18:15:25 vasta tsitaadiga

No ma ei tea. Kell töötab ise ilusti, näitab kõik.
Sinihammas leiab kella üles, ühendada ei lase.
Kustutasin kella ka ühendatud seadmete alt ära.
Telefonile resa, korduvalt sinihammast sisse/välja lülitanud.
Tegin 2.2.9 ja 2.2.8 downgrade.
Mi Fiti tühjaks lasknud.
Kella 100% peale laadinud (oli 56% peal).

2.2.9 pealt 2.2.10 peale minnes ei olnud kella tarkvara uuendust ka.
Mõistus otsas, selline tunne nagu keegi oleks kella ära kaaperdanud kuidagi ning oma toruga ühildanud ja nüüd ma ei saa ligi.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2016 19:45:21 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mõistus otsas, selline tunne nagu keegi oleks kella ära kaaperdanud kuidagi ning oma toruga ühildanud ja nüüd ma ei saa ligi.

Äkki siit leab miskit infot? http://en.miui.com/thread-298737-1-1.html


Proovisin vahepeal ka aku kestvust jälgida koos öise südamejälgijaga ja olen rohkem andmeid syncinud. Tulemus on see, et varem kaotas päevas 2.4% akut (ca 35-40 päeva), aga nüüd 3.3% ehk 30 päevaga sai juba tühjaks.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2017 14:37:27 vasta tsitaadiga

VR53, sealsed variandid kõik läbi proovitud.
Proovisin isegi naise Xperia Z3C ja läpakaga ühildada, tulutult.
Hoidsin tunnike sügavkülmas (väidetavalt pidavat jahedus kaasa aitama).
Alles on jäänud ainult aku tühjaks lasta.

Hetkel keevitan reconnecti elu eest, et äkki kunagi sajast katsest õnnestub miskit.

Lapates foorumeid, siis väga paljudel selline jama ja mõnel üksikul lambist, et kas aku tühjaks saanud ja töötama hakanud või paar nädalat vedelenud ja proovinud ning töötab icon_rolleyes.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 02.01.2017 16:24:19 vasta tsitaadiga

tiigrik kirjutas:
Võibolla kellelgi veel selle vastu siin huvi, ehk et peale mõningast pusimist sain oma Mi Band 2-l tööle funktsioon, et näitab ka helistaja nime (loomulikult, kui helistaja nimi on sul kontaktides olemas)
Suurim miinus selle asja puhul, et pidin pärast telefoni keeleks valima inglise keele, muidu ei toimi enam.
Eks asi oli rohkem põhimõtteline, et kuidas ei saa , sest helistaja ainult viimase kolme nr näit ajas närvi ilgelt.
Asi tegelt väga lihtne, vaja telefon viia korraks hiina keelele, siis Mi Fit app kukub kohe installima su bandile uut tarkvarajuppi ja peale seda tekib ka appi endasse lisaks menüüvalik, et lülida sisse helistaja nime näit.
Peale seda toimingut jääb helistaja nime näit alles, kui liigutad telefoni keeleks inglise keele, eesti keele puhul kaob nii menüüpunkt kui ka nimenäidu funktsioon....
Eks selle protsessi keerukus oleneb vist ka nägemismälust, mul suht peas oma tel menüüd ja vahet polnud ka hiina keeles seal surfata, niiet mina ei vastutust ei võta,kui kellelgi pärast hiinakeelne telefon icon_biggrin.gif


Redmi Note 3 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2017 13:03:51 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
VR53, sealsed variandid kõik läbi proovitud.
Proovisin isegi naise Xperia Z3C ja läpakaga ühildada, tulutult.
Hoidsin tunnike sügavkülmas (väidetavalt pidavat jahedus kaasa aitama).
Alles on jäänud ainult aku tühjaks lasta.

Hetkel keevitan reconnecti elu eest, et äkki kunagi sajast katsest õnnestub miskit.

Lapates foorumeid, siis väga paljudel selline jama ja mõnel üksikul lambist, et kas aku tühjaks saanud ja töötama hakanud või paar nädalat vedelenud ja proovinud ning töötab icon_rolleyes.gif

Miband 1-ga oli sama jama. Sai ka kõik taolised lahendused läbi proovitud kuid tulutult, jäi vist sahtlisse vedelema või viskasin üldse ära.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 04.01.2017 19:38:29 vasta tsitaadiga

Ma lugesin siiani neid kurtmisi mi band2 rihma kvaliteedi osas ja mõtlesin, et mingi pseudoprobleem aga eile hommikul oli minu oma ka rihma seest irvakil ja nüüd irdus see sisu sellest rihmast täielikult. Superglue tegi asja ainult hullemaks. Põhimõtteliselt kaotasin ma ta korra juba isegi ära aga mingi õnneliku juhuse läbi leidsin uuesti üles ja nüüd katsetan mingi elastsema Moment kummiliimiga. Ikka närvi ajab küll. Tegelikult peaks vist selle hiina poega ühendust võtma, kust ma ostsin.
Uut rihma võib ka soovitada kui keegi teab kust tellida, et kindlasti originaal oleks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmbs
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 20:17:48 vasta tsitaadiga

Hmm, kuidas "missed call" märguannet mi band 2-s kuvada?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 20:23:00 vasta tsitaadiga

kjaups, mul oli ka sama jama (kuigi esimese versiooniga).

Toimima sain nii, et bluetooth scanneriga leidsin seadme MAC aadressi. Mi fit notify appiga sain pärast ebaõnnestunud otsimist MAC-i käsitsi sisestada ja siis mi fit-ga syncides sai ka mi fit app selle info kätte. Mi fit äpis sai siis juba ära paaritada.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 22:03:21 vasta tsitaadiga

Proovisin sellist varianti. Käib Loading stabiilselt ees, vahepeal viskab Connecting to me band või Done või syncing, kuid lõppvastust on ikkagi Last sync not available thumbs_down.gif
Hetkel ootan millal aku koti jookseb ja siis äkki hakkab tööle.

[LISA] Miskit sinihamba bruteforce või ülekoormamis äppi/koodijupi (näiteks Kalis) on kusalgi, prooviks mac aadressiga üle koormata ja restarti sundida kuidagi...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 03:16:36 vasta tsitaadiga

kjaups, kui mac sisestatud, siis ei pea mi bandiga ühendust looma, vaid mi fit-ga. Seal kuskil vaja samad andmed sisestada, mis mi fit-s on ja mi fit kasutajakood vms ka küsis ühe korra. Sellega loob mi fit-ga ühenduse ja mi fit saab siis selle MAC-i kätte. Pärast seda võid fitness äpi maha lasta kasvõi. Mi fit apis siis teed selle paaritamise ära.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 07:25:19 vasta tsitaadiga

The_Boss, sync failed.
Lootusetu juhtum, kas keegi on lihtsalt kuidagi mu seadme kaaperdanud või tal endal on midagi andmetes lolliks läinud.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmbs
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 11:08:34 vasta tsitaadiga

xmbs kirjutas:
Hmm, kuidas "missed call" märguannet mi band 2-s kuvada?


Olen vist aru saanud, et kui näiteks messenger/missed call/sms tuleb, siis ta näitab seda korra ja kella peale enam nö püsima ei jää.

Küsimus Sleebi-time kohta. Pole päris hästi aru saanud, et kuidas töötab. Panen ise alati aja paika milllal uinun ja ärkan? ja mi band 2 saab aru, et kui siplen, siis vastavalt sellele koostab graafiku - kui palju sügavas unes jne olin
Millegipärast on mu äpil vist kuupäev segi?
Laseb Eilset (04.01) ja Tänast lisada (05.01). Aga 6.01 ei saa lisada..
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 11:20:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Panen ise alati aja paika milllal uinun ja ärkan?

Sellega sa parandad oma magama jäämist/ärkamise aega kui miband ehk pani midagi puusse.
Homset magama jäämise/ärkamise aega ei saagi panna, sest sa pole veel maganud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmbs
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 11:42:34 vasta tsitaadiga

Küsimused veel icon_biggrin.gif
Kuidas Mi Band 2 aru saab, et ma jäin magama? Panen''DO Not Disturb' (23-06.00). Hommikul korrigeerin Sleep funktsiooni et mis kell magasin ja ärkasin? Nutikell saab juba aru,et 23-6 läksin magama ja tegi vastavad arvutused?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 11:48:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

DO Not Disturb

Ei saada sulle teateid sätitud ajavahemikus.
See aja korrigeerimine peale ärkamist on suht mõttetu tegevus pikemas perspektiivis, üldjuhul ega ta väga puusse ajaliselt ei pane

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 11:50:36 vasta tsitaadiga

xmbs, miks seda uneaega eraldi korrigeerida vaja on? Do not disturb ei ole unega seotud, sa võid suvalised kellaajad sinna panna, lihtsalt siis ei kuvata teavitusi.
Mina olen mitu kuud kasutanud ja pidevalt on magamajäämisaeg ja ärkamisaeg õiged tundunud. Eks kui voodis pikalt nt raamatut lugeda ja või videot vaadata, võib ta arvata, et sa magad, kuna aktiivsus puudub. Samas ei tea kuidas ta päeval magades toimiks, kes erinevates vahetustes töötab võib seda kommenteerida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmbs
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 11:57:49 vasta tsitaadiga

Selge, aitäh!

KUidas Steps välja kujuneb?
KUi liigud arvuti tagant vetsu, siis ei lähe see kõndimise alla, ja seda eraldi ei kuvata? Ala 10.56-10.57
Aga kui 11.00-11.15 on liikumine intensiivne, siis tekib inimese liikumise märk STEPS alla; 11.00-11.15 | steps | walking time ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 12:02:32 vasta tsitaadiga

ära vaeva oma pead nende küsimustega
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 12:25:19 vasta tsitaadiga

xmbs, kõik läheb kõndmise alla, aga pikemad tegevused ilmuvad sinna eraldi, ei tea, kas kuskil on kirjas mis mahus või intensiivsuses tegevus eraldi äramärkimist hakkab väärima.
Igapäevases kasutamises näed, et jalutuskäik bussi peale, bussilt tööle kajastuvad sammude all, aga ilmselgelt pole need ainukesed sammud mis sa tegid, seda näed juba lihtsalt neid samme võrreldes kogu päeva sammudega- ei klapi ju.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 12:25:19 vasta tsitaadiga

Kui esimesel versioonil oli sammulugeja täiesti metsas, siis Mi Band 2 saab oma tööga päris normaalselt hakkama.
Esimesel versioonil oli vibra ka parem (tugevam).
Nädalaga on päris mitu kriimu tekkinud, aga kile jõuab kahjuks alles paari nädala pärast kohale. Loodan, et väga koledaks ei lähe selle ajaga.


viimati muutis alpha 05.01.2017 12:25:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 05.01.2017 14:32:39 vasta tsitaadiga

Hommikune dushi all käik tekitab mul 100-200 sammu juurde. Oleneb kui aktiivne olen icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.01.2017 14:42:56 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Hommikune dushi all käik tekitab mul 100-200 sammu juurde. Oleneb kui aktiivne olen icon_biggrin.gif
Kummakäeline oled?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 05.01.2017 14:46:47 vasta tsitaadiga

Juuste pesemine tekitab raputamiseffekti mida kell loeb sammudeks...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 14:47:46 vasta tsitaadiga

kindel, et juuste pesemine?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 14:50:01 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
kindel, et juuste pesemine?

"juukseid" leidub ka mujal
Aga eks ta fikseerib iga liigutuse.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 05.01.2017 14:50:05 vasta tsitaadiga

Kindlasti üks osa kogu pesemisprotsessist. Täpsustades kogu keha pesemine tekitab fantoomsamme juurde.
Samas kogu päevasaldo juures see mõned sajad sammud tühine veaprotsent.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 14:58:29 vasta tsitaadiga

Kuidas seda junni sportimisel saaks kasulikult rakendada? Suusatamine (murdmaa), ujumine, jooks.

miband 2
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 15:00:13 vasta tsitaadiga

üleval vasakul nurgas on mehikese nupuke, pane aktiivseks ja siis ta vist mõõdab pulssi kogu aeg.
Lisaks midagi nipet-näpet veel seal seadete all

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.01.2017 15:41:09 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Kuidas seda junni sportimisel saaks kasulikult rakendada? Suusatamine (murdmaa), ujumine, jooks.

miband 2


Siin tihti kuuleb, et kasutatakse seda endomondo asjandust. Pidavat popp olema ja Mibandiga ka töötama, ise ei tea, kogemus puudub.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.endomondo.android&hl=et

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 16:09:17 vasta tsitaadiga

Ägedam oleks, kui selle pulsinäidu saaks sportimise ajaks kellale kuvada, mitte et pärast kuskilt arhiivist vaatad. Kahjuks minimalismi tõttu ei kujuta muidugi ette kuidas see välja näeks. Nt raputad kätt ja näitab pulssi?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 16:22:01 vasta tsitaadiga

kui ikka spordimees oled, ostad õige spordikella. Need xiaomid rohkem arvutipoistele, et tekitada illusioon füüsilisest aktiivsusest.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2017 21:22:37 vasta tsitaadiga

lahe kell, ostsin ka. Kas kannate päris kellaga koos? Naljakas näeb välja 2 asja vasakul käel.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2017 22:05:13 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
lahe kell, ostsin ka. Kas kannate päris kellaga koos? Naljakas näeb välja 2 asja vasakul käel.

Pane siis paremale käele , isegi eraldi valik seadete all doh.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2017 22:10:46 vasta tsitaadiga

öeldi et non-dominant käel peaks olema, see tähendab et paremakäelisuse puhul peaks olema vasakul käel.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2017 22:19:45 vasta tsitaadiga

No kanna siis koos kellaga thumbs_up.gif
Mina kandsin igatahes paremal käel.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 10:19:31 vasta tsitaadiga

Täpsustaks hetkel miband 2-l, et kui ütleme 3-5x nädalas, 2h järjest trenni teha ja selle aja jooksul on kogu aeg heart rate sisse lülitatud, siis akut saab 1x nädalas laadida. Kui ei kasuta, siis saab laadida 20+ päeva tagant.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 16.01.2017 21:43:11 vasta tsitaadiga

Tellisin endale ja ühele pereliikmele ka Mi Band 2 ära, vana Mi Band 1 andsin enda sõbrale eelmine aasta. Loodetavasti ei kuku tolliamet jälle kraaksuma, kui pakk siia hakkab jõudma..
Muidu soovitan veel sellist asjapulka siin nagu Mi Smart Scale, see kasutab sama programmi, mis Mi Band - ehk siis Mi Fit. Sain selle nädalaga kätte, väga täpselt kaalub ja salvestab kõik minu Mi Fit'i profiili. Põhimõtteliselt nii täpne kaal, et kui juua klaasikene vett ära, siis näitab selle ka väga täpselt ära. icon_rolleyes.gif
Panen pildi, kui juhuslikult keegi pole mujal teemas seda näinud http://imgur.com/a/kULhW thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2017 22:45:11 vasta tsitaadiga

No klaasike vett on mingi 200g. Kas mõni teine kaal teil siis ei näita seda lisandunud massi?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.01.2017 22:48:49 vasta tsitaadiga

Athunik, kas ja siis kuidas see kaal erinevaid kasutajaid suudab hallata? Oled proovinud?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 17.01.2017 01:23:57 vasta tsitaadiga

jägaja, mõned päevad tagasi astusid kõik pereliikmed korra kaalule. Seal samuses Mi Fit programmis on võimalik luua mitu profiili, pärast esimest kaalumist on kaal piisavalt tark, et saab enamvähem aru, kuhu profiili mingi kaal salvestada. Manuaali kohaselt saab kuni 15 inimest korraga ära salvestada, aga muidugi see salvestamine pole tingimata tähtis.

Super AMOLED, ega ma üldiselt pole varem nii täpset kaalu omanud. Minu varasemad kaalud on olnud kas mehaanilised või odavamat sorti digitaalsed, mis nii täpselt grammi järgi asja ei näidanud. Muidugi see pole nii väga vajalik kah, aga siiski.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.01.2017 08:22:32 vasta tsitaadiga

Athunik, tänud thumbs_up.gif . Peab vist ka ikka vaatama, kust tellida hea hinnaga. Praegune on mehhaaniline kaal thumbs_down.gif icon_lol.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2017 09:54:36 vasta tsitaadiga

Kas Samsungi (A5 2016) puhul peaks MiBand 2 ka ekraanil helistamise korral mingit kolme viimast või helistaja täisnubrit kuvama? Hetkel näitab ainult telefonitoru. Peal viimane soft ja kuskilt ei oska mingeid lisalubasid ka enam jagada icon_redface.gif
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2017 11:26:03 vasta tsitaadiga

aksel, siin oli sellest juttu, ega sul juhtumisi eesti keel telefonis kasutusel pole?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2017 12:38:35 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
aksel, siin oli sellest juttu, ega sul juhtumisi eesti keel telefonis kasutusel pole?


On küll jah . Lugesin siin eelnevat juttu ka aga sain aru, et 3 viimast nr nagu peaks kõigil näitama ja kui hiinakeelseks teha korraks, siis kogu nime või nr. ju siis sain valesti aru icon_smile.gif

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 21.01.2017 20:30:21 vasta tsitaadiga

Täna avastasin, et mi band 2 oli lõplikult lahkunud rihma seest. Huvitav kui keegi selle leiab, kas ta näeb mu andmeid ka? Ma vist järgmist ei osta, liiga lõdva on see rihm
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 11:00:45 vasta tsitaadiga

osta metallist raamiga rihm juurde
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 13:10:10 vasta tsitaadiga

Kui keegi tellib uue rihma, lööks kampa.. kusagil eespool oli veel keegi, kes tahtis uut rihma..
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2017 14:10:12 vasta tsitaadiga

miks ise ei telli?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.