|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
31.12.2016 13:16:53
|
|
|
Viimane update 2.2.10 ja telefon ei leia enam kella mingist asendist üles
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
31.12.2016 14:35:10
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Viimane update 2.2.10 ja telefon ei leia enam kella mingist asendist üles  |
mul sellist probleemi ei ole
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
31.12.2016 18:15:25
|
|
|
No ma ei tea. Kell töötab ise ilusti, näitab kõik.
Sinihammas leiab kella üles, ühendada ei lase.
Kustutasin kella ka ühendatud seadmete alt ära.
Telefonile resa, korduvalt sinihammast sisse/välja lülitanud.
Tegin 2.2.9 ja 2.2.8 downgrade.
Mi Fiti tühjaks lasknud.
Kella 100% peale laadinud (oli 56% peal).
2.2.9 pealt 2.2.10 peale minnes ei olnud kella tarkvara uuendust ka.
Mõistus otsas, selline tunne nagu keegi oleks kella ära kaaperdanud kuidagi ning oma toruga ühildanud ja nüüd ma ei saa ligi.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
31.12.2016 19:45:21
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| Mõistus otsas, selline tunne nagu keegi oleks kella ära kaaperdanud kuidagi ning oma toruga ühildanud ja nüüd ma ei saa ligi. |
Äkki siit leab miskit infot? http://en.miui.com/thread-298737-1-1.html
Proovisin vahepeal ka aku kestvust jälgida koos öise südamejälgijaga ja olen rohkem andmeid syncinud. Tulemus on see, et varem kaotas päevas 2.4% akut (ca 35-40 päeva), aga nüüd 3.3% ehk 30 päevaga sai juba tühjaks.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
01.01.2017 14:37:27
|
|
|
VR53, sealsed variandid kõik läbi proovitud.
Proovisin isegi naise Xperia Z3C ja läpakaga ühildada, tulutult.
Hoidsin tunnike sügavkülmas (väidetavalt pidavat jahedus kaasa aitama).
Alles on jäänud ainult aku tühjaks lasta.
Hetkel keevitan reconnecti elu eest, et äkki kunagi sajast katsest õnnestub miskit.
Lapates foorumeid, siis väga paljudel selline jama ja mõnel üksikul lambist, et kas aku tühjaks saanud ja töötama hakanud või paar nädalat vedelenud ja proovinud ning töötab
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
02.01.2017 16:24:19
|
|
|
| tiigrik kirjutas: |
Võibolla kellelgi veel selle vastu siin huvi, ehk et peale mõningast pusimist sain oma Mi Band 2-l tööle funktsioon, et näitab ka helistaja nime (loomulikult, kui helistaja nimi on sul kontaktides olemas)
Suurim miinus selle asja puhul, et pidin pärast telefoni keeleks valima inglise keele, muidu ei toimi enam.
Eks asi oli rohkem põhimõtteline, et kuidas ei saa , sest helistaja ainult viimase kolme nr näit ajas närvi ilgelt.
Asi tegelt väga lihtne, vaja telefon viia korraks hiina keelele, siis Mi Fit app kukub kohe installima su bandile uut tarkvarajuppi ja peale seda tekib ka appi endasse lisaks menüüvalik, et lülida sisse helistaja nime näit.
Peale seda toimingut jääb helistaja nime näit alles, kui liigutad telefoni keeleks inglise keele, eesti keele puhul kaob nii menüüpunkt kui ka nimenäidu funktsioon....
Eks selle protsessi keerukus oleneb vist ka nägemismälust, mul suht peas oma tel menüüd ja vahet polnud ka hiina keeles seal surfata, niiet mina ei vastutust ei võta,kui kellelgi pärast hiinakeelne telefon  |
Redmi Note 3
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skyline
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
03.01.2017 13:03:51
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
VR53, sealsed variandid kõik läbi proovitud.
Proovisin isegi naise Xperia Z3C ja läpakaga ühildada, tulutult.
Hoidsin tunnike sügavkülmas (väidetavalt pidavat jahedus kaasa aitama).
Alles on jäänud ainult aku tühjaks lasta.
Hetkel keevitan reconnecti elu eest, et äkki kunagi sajast katsest õnnestub miskit.
Lapates foorumeid, siis väga paljudel selline jama ja mõnel üksikul lambist, et kas aku tühjaks saanud ja töötama hakanud või paar nädalat vedelenud ja proovinud ning töötab  |
Miband 1-ga oli sama jama. Sai ka kõik taolised lahendused läbi proovitud kuid tulutult, jäi vist sahtlisse vedelema või viskasin üldse ära.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
04.01.2017 19:38:29
|
|
|
Ma lugesin siiani neid kurtmisi mi band2 rihma kvaliteedi osas ja mõtlesin, et mingi pseudoprobleem aga eile hommikul oli minu oma ka rihma seest irvakil ja nüüd irdus see sisu sellest rihmast täielikult. Superglue tegi asja ainult hullemaks. Põhimõtteliselt kaotasin ma ta korra juba isegi ära aga mingi õnneliku juhuse läbi leidsin uuesti üles ja nüüd katsetan mingi elastsema Moment kummiliimiga. Ikka närvi ajab küll. Tegelikult peaks vist selle hiina poega ühendust võtma, kust ma ostsin.
Uut rihma võib ka soovitada kui keegi teab kust tellida, et kindlasti originaal oleks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmbs
HV kasutaja
liitunud: 01.04.2012
|
04.01.2017 20:17:48
|
|
|
| Hmm, kuidas "missed call" märguannet mi band 2-s kuvada?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
04.01.2017 20:23:00
|
|
|
kjaups, mul oli ka sama jama (kuigi esimese versiooniga).
Toimima sain nii, et bluetooth scanneriga leidsin seadme MAC aadressi. Mi fit notify appiga sain pärast ebaõnnestunud otsimist MAC-i käsitsi sisestada ja siis mi fit-ga syncides sai ka mi fit app selle info kätte. Mi fit äpis sai siis juba ära paaritada.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
04.01.2017 22:03:21
|
|
|
Proovisin sellist varianti. Käib Loading stabiilselt ees, vahepeal viskab Connecting to me band või Done või syncing, kuid lõppvastust on ikkagi Last sync not available
Hetkel ootan millal aku koti jookseb ja siis äkki hakkab tööle.
[LISA] Miskit sinihamba bruteforce või ülekoormamis äppi/koodijupi (näiteks Kalis) on kusalgi, prooviks mac aadressiga üle koormata ja restarti sundida kuidagi...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
05.01.2017 03:16:36
|
|
|
kjaups, kui mac sisestatud, siis ei pea mi bandiga ühendust looma, vaid mi fit-ga. Seal kuskil vaja samad andmed sisestada, mis mi fit-s on ja mi fit kasutajakood vms ka küsis ühe korra. Sellega loob mi fit-ga ühenduse ja mi fit saab siis selle MAC-i kätte. Pärast seda võid fitness äpi maha lasta kasvõi. Mi fit apis siis teed selle paaritamise ära.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
05.01.2017 07:25:19
|
|
|
The_Boss, sync failed.
Lootusetu juhtum, kas keegi on lihtsalt kuidagi mu seadme kaaperdanud või tal endal on midagi andmetes lolliks läinud.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmbs
HV kasutaja
liitunud: 01.04.2012
|
05.01.2017 11:08:34
|
|
|
| xmbs kirjutas: |
| Hmm, kuidas "missed call" märguannet mi band 2-s kuvada? |
Olen vist aru saanud, et kui näiteks messenger/missed call/sms tuleb, siis ta näitab seda korra ja kella peale enam nö püsima ei jää.
Küsimus Sleebi-time kohta. Pole päris hästi aru saanud, et kuidas töötab. Panen ise alati aja paika milllal uinun ja ärkan? ja mi band 2 saab aru, et kui siplen, siis vastavalt sellele koostab graafiku - kui palju sügavas unes jne olin
Millegipärast on mu äpil vist kuupäev segi?
Laseb Eilset (04.01) ja Tänast lisada (05.01). Aga 6.01 ei saa lisada..
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.01.2017 11:20:00
|
|
|
| tsitaat: |
Panen ise alati aja paika milllal uinun ja ärkan?
|
Sellega sa parandad oma magama jäämist/ärkamise aega kui miband ehk pani midagi puusse.
Homset magama jäämise/ärkamise aega ei saagi panna, sest sa pole veel maganud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmbs
HV kasutaja
liitunud: 01.04.2012
|
05.01.2017 11:42:34
|
|
|
Küsimused veel
Kuidas Mi Band 2 aru saab, et ma jäin magama? Panen''DO Not Disturb' (23-06.00). Hommikul korrigeerin Sleep funktsiooni et mis kell magasin ja ärkasin? Nutikell saab juba aru,et 23-6 läksin magama ja tegi vastavad arvutused?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.01.2017 11:48:42
|
|
|
Ei saada sulle teateid sätitud ajavahemikus.
See aja korrigeerimine peale ärkamist on suht mõttetu tegevus pikemas perspektiivis, üldjuhul ega ta väga puusse ajaliselt ei pane
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
05.01.2017 11:50:36
|
|
|
xmbs, miks seda uneaega eraldi korrigeerida vaja on? Do not disturb ei ole unega seotud, sa võid suvalised kellaajad sinna panna, lihtsalt siis ei kuvata teavitusi.
Mina olen mitu kuud kasutanud ja pidevalt on magamajäämisaeg ja ärkamisaeg õiged tundunud. Eks kui voodis pikalt nt raamatut lugeda ja või videot vaadata, võib ta arvata, et sa magad, kuna aktiivsus puudub. Samas ei tea kuidas ta päeval magades toimiks, kes erinevates vahetustes töötab võib seda kommenteerida
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmbs
HV kasutaja
liitunud: 01.04.2012
|
05.01.2017 11:57:49
|
|
|
Selge, aitäh!
KUidas Steps välja kujuneb?
KUi liigud arvuti tagant vetsu, siis ei lähe see kõndimise alla, ja seda eraldi ei kuvata? Ala 10.56-10.57
Aga kui 11.00-11.15 on liikumine intensiivne, siis tekib inimese liikumise märk STEPS alla; 11.00-11.15 | steps | walking time ?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.01.2017 12:02:32
|
|
|
| ära vaeva oma pead nende küsimustega
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
05.01.2017 12:25:19
|
|
|
xmbs, kõik läheb kõndmise alla, aga pikemad tegevused ilmuvad sinna eraldi, ei tea, kas kuskil on kirjas mis mahus või intensiivsuses tegevus eraldi äramärkimist hakkab väärima.
Igapäevases kasutamises näed, et jalutuskäik bussi peale, bussilt tööle kajastuvad sammude all, aga ilmselgelt pole need ainukesed sammud mis sa tegid, seda näed juba lihtsalt neid samme võrreldes kogu päeva sammudega- ei klapi ju.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
05.01.2017 12:25:19
|
|
|
Kui esimesel versioonil oli sammulugeja täiesti metsas, siis Mi Band 2 saab oma tööga päris normaalselt hakkama.
Esimesel versioonil oli vibra ka parem (tugevam).
Nädalaga on päris mitu kriimu tekkinud, aga kile jõuab kahjuks alles paari nädala pärast kohale. Loodan, et väga koledaks ei lähe selle ajaga.
viimati muutis alpha 05.01.2017 12:25:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
05.01.2017 14:32:39
|
|
|
Hommikune dushi all käik tekitab mul 100-200 sammu juurde. Oleneb kui aktiivne olen
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.01.2017 14:42:56
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
Hommikune dushi all käik tekitab mul 100-200 sammu juurde. Oleneb kui aktiivne olen  |
Kummakäeline oled?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
05.01.2017 14:46:47
|
|
|
| Juuste pesemine tekitab raputamiseffekti mida kell loeb sammudeks...
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.01.2017 14:47:46
|
|
|
| kindel, et juuste pesemine?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.01.2017 14:50:01
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| kindel, et juuste pesemine? |
"juukseid" leidub ka mujal
Aga eks ta fikseerib iga liigutuse.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
05.01.2017 14:50:05
|
|
|
Kindlasti üks osa kogu pesemisprotsessist. Täpsustades kogu keha pesemine tekitab fantoomsamme juurde.
Samas kogu päevasaldo juures see mõned sajad sammud tühine veaprotsent.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.01.2017 14:58:29
|
|
|
Kuidas seda junni sportimisel saaks kasulikult rakendada? Suusatamine (murdmaa), ujumine, jooks.
miband 2
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.01.2017 15:00:13
|
|
|
üleval vasakul nurgas on mehikese nupuke, pane aktiivseks ja siis ta vist mõõdab pulssi kogu aeg.
Lisaks midagi nipet-näpet veel seal seadete all
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.01.2017 15:41:09
|
|
|
| Anti kirjutas: |
Kuidas seda junni sportimisel saaks kasulikult rakendada? Suusatamine (murdmaa), ujumine, jooks.
miband 2 |
Siin tihti kuuleb, et kasutatakse seda endomondo asjandust. Pidavat popp olema ja Mibandiga ka töötama, ise ei tea, kogemus puudub.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.endomondo.android&hl=et
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
05.01.2017 16:09:17
|
|
|
| Ägedam oleks, kui selle pulsinäidu saaks sportimise ajaks kellale kuvada, mitte et pärast kuskilt arhiivist vaatad. Kahjuks minimalismi tõttu ei kujuta muidugi ette kuidas see välja näeks. Nt raputad kätt ja näitab pulssi?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.01.2017 16:22:01
|
|
|
| kui ikka spordimees oled, ostad õige spordikella. Need xiaomid rohkem arvutipoistele, et tekitada illusioon füüsilisest aktiivsusest.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
09.01.2017 21:22:37
|
|
|
lahe kell, ostsin ka. Kas kannate päris kellaga koos? Naljakas näeb välja 2 asja vasakul käel.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.01.2017 22:05:13
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| lahe kell, ostsin ka. Kas kannate päris kellaga koos? Naljakas näeb välja 2 asja vasakul käel. |
Pane siis paremale käele , isegi eraldi valik seadete all
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
09.01.2017 22:10:46
|
|
|
| öeldi et non-dominant käel peaks olema, see tähendab et paremakäelisuse puhul peaks olema vasakul käel.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.01.2017 22:19:45
|
|
|
No kanna siis koos kellaga
Mina kandsin igatahes paremal käel.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
10.01.2017 10:19:31
|
|
|
| Täpsustaks hetkel miband 2-l, et kui ütleme 3-5x nädalas, 2h järjest trenni teha ja selle aja jooksul on kogu aeg heart rate sisse lülitatud, siis akut saab 1x nädalas laadida. Kui ei kasuta, siis saab laadida 20+ päeva tagant.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
16.01.2017 21:43:11
|
|
|
Tellisin endale ja ühele pereliikmele ka Mi Band 2 ära, vana Mi Band 1 andsin enda sõbrale eelmine aasta. Loodetavasti ei kuku tolliamet jälle kraaksuma, kui pakk siia hakkab jõudma..
Muidu soovitan veel sellist asjapulka siin nagu Mi Smart Scale, see kasutab sama programmi, mis Mi Band - ehk siis Mi Fit. Sain selle nädalaga kätte, väga täpselt kaalub ja salvestab kõik minu Mi Fit'i profiili. Põhimõtteliselt nii täpne kaal, et kui juua klaasikene vett ära, siis näitab selle ka väga täpselt ära.
Panen pildi, kui juhuslikult keegi pole mujal teemas seda näinud http://imgur.com/a/kULhW
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.01.2017 22:45:11
|
|
|
No klaasike vett on mingi 200g. Kas mõni teine kaal teil siis ei näita seda lisandunud massi?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
16.01.2017 22:48:49
|
|
|
Athunik, kas ja siis kuidas see kaal erinevaid kasutajaid suudab hallata? Oled proovinud?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
17.01.2017 01:23:57
|
|
|
jägaja, mõned päevad tagasi astusid kõik pereliikmed korra kaalule. Seal samuses Mi Fit programmis on võimalik luua mitu profiili, pärast esimest kaalumist on kaal piisavalt tark, et saab enamvähem aru, kuhu profiili mingi kaal salvestada. Manuaali kohaselt saab kuni 15 inimest korraga ära salvestada, aga muidugi see salvestamine pole tingimata tähtis.
Super AMOLED, ega ma üldiselt pole varem nii täpset kaalu omanud. Minu varasemad kaalud on olnud kas mehaanilised või odavamat sorti digitaalsed, mis nii täpselt grammi järgi asja ei näidanud. Muidugi see pole nii väga vajalik kah, aga siiski..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
17.01.2017 08:22:32
|
|
|
Athunik, tänud . Peab vist ka ikka vaatama, kust tellida hea hinnaga. Praegune on mehhaaniline kaal
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
17.01.2017 09:54:36
|
|
|
Kas Samsungi (A5 2016) puhul peaks MiBand 2 ka ekraanil helistamise korral mingit kolme viimast või helistaja täisnubrit kuvama? Hetkel näitab ainult telefonitoru. Peal viimane soft ja kuskilt ei oska mingeid lisalubasid ka enam jagada
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
17.01.2017 11:26:03
|
|
|
| aksel, siin oli sellest juttu, ega sul juhtumisi eesti keel telefonis kasutusel pole?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
17.01.2017 12:38:35
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
| aksel, siin oli sellest juttu, ega sul juhtumisi eesti keel telefonis kasutusel pole? |
On küll jah . Lugesin siin eelnevat juttu ka aga sain aru, et 3 viimast nr nagu peaks kõigil näitama ja kui hiinakeelseks teha korraks, siis kogu nime või nr. ju siis sain valesti aru
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
21.01.2017 20:30:21
|
|
|
| Täna avastasin, et mi band 2 oli lõplikult lahkunud rihma seest. Huvitav kui keegi selle leiab, kas ta näeb mu andmeid ka? Ma vist järgmist ei osta, liiga lõdva on see rihm
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.01.2017 11:00:45
|
|
|
osta metallist raamiga rihm juurde
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati29
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
22.01.2017 13:10:10
|
|
|
Kui keegi tellib uue rihma, lööks kampa.. kusagil eespool oli veel keegi, kes tahtis uut rihma..
_________________ Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.01.2017 14:10:12
|
|
|
| miks ise ei telli?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|