|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Ostad? |
| Juba ostetud. |
|
14% |
[ 61 ] |
| Ostan. |
|
26% |
[ 113 ] |
| Ootan hinna langust ja ostan siis. |
|
35% |
[ 149 ] |
| Ei osta. |
|
23% |
[ 98 ] |
|
| hääli kokku : 421 |
|
| autor |
|
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
02.01.2017 18:28:18
|
|
|
| kavinsky kirjutas: |
| Mis hetkel odavaim võimalus mäng omale soetada? Või soovib keegi oma Origini kontot laenata/sellest vabaneda kui omal seisab? |
allkeyshop
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
02.01.2017 18:33:11
|
|
|
| hetkel on originis ju sama odav kui allkeyshopis, kui just iga viimast kui senti ei loe.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
02.01.2017 18:42:20
|
|
|
| kavinsky kirjutas: |
| Mis hetkel odavaim võimalus mäng omale soetada? Või soovib keegi oma Origini kontot laenata/sellest vabaneda kui omal seisab? |
Korea VPN'iga saab 20€ sentidega kätte, ise ostsin ja 10+ tean veel kes odavalt saanud. 15€ peaks juba enamvähem ming võiduna tunduma.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
03.01.2017 14:52:14
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| hetkel on originis ju sama odav kui allkeyshopis, kui just iga viimast kui senti ei loe. |
Selles asi ongi.. et siin loetakse igat senti.
Mina pooldan ka ametlikest poodidest soodukaga ostusid eriti veel selliste mängude puhul.
Olen ka ise küll keyshopist ostnud ...aga siis ostan ikkagi Global litsentsiga tooteid. VPN-iga jurada lihtsalt ei viitsi.
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
05.01.2017 02:10:30
|
|
|
Olgem ausad, et ootasin BF1-st siba rohkem, kuigi ei eita esmamulje oli hea. Vasikavaimustus nüüdseks juba üle läinud, ei saa teda kuidagi asetada B-F4 ja BF 3-ga samale pulgale mängitavuse poolest. Ei pea silmas silmailu aga just seda mis kisukus mängima. BF 3-s ja BF4-s oli see olemas aga BF1-s on kõik hea mis oli minema visatud ja proovitud teha midagi sootuks muud mis minu jaoks ei ole enam see mis....
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
05.01.2017 16:38:35
|
|
|
| Kas see on tavaline bug et pärast mängu ei loe xp ega medaleid ära? Või tuleb hiljem järgi? Dice get your shit together..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirjumega
HV veteran

liitunud: 25.10.2014
|
05.01.2017 18:53:04
|
|
|
| Naysayer kirjutas: |
| Kas see on tavaline bug et pärast mängu ei loe xp ega medaleid ära? Või tuleb hiljem järgi? Dice get your shit together.. |
Ei ole aru saanud millest see tuleb, aga mul pole ka alati ära lugenud.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
10.01.2017 10:51:38
|
|
|
Tuletan veelkord kõigile Battlefield 1 mängijatele meelde, et need kes ei viitsi üksinda mängida on oodatud EBV teamspeaki, et koos lahingusse minna. Õhtuti on tavaliselt 10 inimest ikka ts-s ja saab koos korralikult Operationit teha.
Teamspeaki aadress: www.ebvteam.eu
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
12.01.2017 10:05:57
|
|
|
Pean meeles kui peale tööd alla laen
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-Tream99
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2003
|
12.01.2017 11:47:00
|
|
|
Pole 1.5 kuud Battlefield 1 mänginud, sest viimased buggid ja glitchid (medalite trackimine oli vigane jpm) ajasid korralikult närvi. Kas vahepeal on tulnud update, mis need vead kõrvaldanud?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
12.01.2017 19:54:16
|
|
|
| X-Tream99 kirjutas: |
Pole 1.5 kuud Battlefield 1 mänginud, sest viimased buggid ja glitchid (medalite trackimine oli vigane jpm) ajasid korralikult närvi. Kas vahepeal on tulnud update, mis need vead kõrvaldanud?  |
Vahepeal on tulnud küll üks suurem uuendus ja 1 uus kaart ka. Medalid peaks nüüd töötama ja muud asjad ka enam-vähem. Eks vigu leiab alati ja kindlasti on asju mida parandada. Uus uuendus on tulemas veebruaris.
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
15.01.2017 02:42:31
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
| X-Tream99 kirjutas: |
Pole 1.5 kuud Battlefield 1 mänginud, sest viimased buggid ja glitchid (medalite trackimine oli vigane jpm) ajasid korralikult närvi. Kas vahepeal on tulnud update, mis need vead kõrvaldanud?  |
Vahepeal on tulnud küll üks suurem uuendus ja 1 uus kaart ka. Medalid peaks nüüd töötama ja muud asjad ka enam-vähem. Eks vigu leiab alati ja kindlasti on asju mida parandada. Uus uuendus on tulemas veebruaris. |
Ehk siis peale uuendust võib tagasi vaadata
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
15.01.2017 22:19:41
|
|
|
Medalitega on endiselt mingi kamm, näitab medaleid mis juba korra tehtud nagu oleks tegemata?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
16.01.2017 14:58:34
|
|
|
Võin eksida aga minu arust pead sa medaleid tegema alati 5/5 mitte 1-4/5-st. Endal olnud ka alati mingi kala sees:)
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hard0wn3r
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2016
|
18.01.2017 11:42:44
|
|
|
| aim17 kirjutas: |
| Olgem ausad, et ootasin BF1-st siba rohkem, kuigi ei eita esmamulje oli hea. Vasikavaimustus nüüdseks juba üle läinud, ei saa teda kuidagi asetada B-F4 ja BF 3-ga samale pulgale mängitavuse poolest. Ei pea silmas silmailu aga just seda mis kisukus mängima. BF 3-s ja BF4-s oli see olemas aga BF1-s on kõik hea mis oli minema visatud ja proovitud teha midagi sootuks muud mis minu jaoks ei ole enam see mis.... |
Olles ise mänginud aastaid nii BF 3 kui ka BF 4, siis ise tõden, et BF1 on jah tõesti midagi hoopis teistsugust aga mu arust see on nendest kolmest parim BF. Puhtalt sellepärast et mäng on mul vähemalt ülisujuv, seda nii Graphics kui gameplay poolest imo. Jah, gaasigranaadid vahepeal ajavad endast välja, kui pidevalt bolt actioniga agressive reconit mängida, aga see on väike mure.
Paar pisiasja jah: medalid ei toimi päris reaalajas vaid mingi delayga ja võiks saada otse mängust välja minna, mitte menüüsse (pole varem niipalju pidanud kasutama ALT+F4). Visuaalselt ja gameplay poolest väga awesome mäng.
Aga eks oleneb maitsest see kõik siiski.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
18.01.2017 11:44:51
|
|
|
| pea 2 kuud pole seda mängu mänginud, on vahepeal midagi muutunud ka?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
18.01.2017 13:05:21
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| pea 2 kuud pole seda mängu mänginud, on vahepeal midagi muutunud ka? |
Mis sa selle muutumise all täpsemalt siis mõtled ? kui mõtled uusi kaarte,siis peale ühe kaardi mis tuli detsembri updatega pole midagi muutunud. esimene dlc tuleb vist märtsis alles ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shaqx
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2014
|
20.01.2017 14:05:12
|
|
|
| Milles probleem? 2 arvutis proovitud, battlefield 1 crashib, has stopped working ? Olen originis mängu proovinud repairida, vahel töötab ilusti, vahel läheb mängu ära, toimetab mõnda aega ja viskab veateate ette. Event viewerist vaadates on selline veateade Exception Info: exception code c0000005
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
20.01.2017 17:02:08
|
|
|
| Shaqx kirjutas: |
| Milles probleem? 2 arvutis proovitud, battlefield 1 crashib, has stopped working ? Olen originis mängu proovinud repairida, vahel töötab ilusti, vahel läheb mängu ära, toimetab mõnda aega ja viskab veateate ette. Event viewerist vaadates on selline veateade Exception Info: exception code c0000005 |
Prose/video klokitud? Mis windows?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shaqx
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2014
|
20.01.2017 20:16:30
|
|
|
| Prose on jah kloki peal 4.5 GHz ja samuti teisel arvutil prosel klokk peal. Videot pole klokkinud, kuigi MSI afterburner töötab pela ajal ja siis olen täheldanud rohkem crashimist. Olen proovinud ka siis kui afterburner kinni vahel viskab vahel mitte.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
20.01.2017 20:25:26
|
|
|
Võta prooviks clock maha protsessoril mõneks ajaks. BF1 on prosenõudlik mäng ning vb pole ikkagi see klokk nii stabiilne. Teiseks proovi erineva aja draivereid videokaardile.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pez001
HV vaatleja
liitunud: 15.11.2007
|
25.01.2017 14:45:56
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
Tuletan veelkord kõigile Battlefield 1 mängijatele meelde, et need kes ei viitsi üksinda mängida on oodatud EBV teamspeaki, et koos lahingusse minna. Õhtuti on tavaliselt 10 inimest ikka ts-s ja saab koos korralikult Operationit teha.
Teamspeaki aadress: www.ebvteam.eu |
Tervitus, sai ka soetatud BF1. Pole veel katsetanud, kuid multiplayer on põhiline. Küsimus, kuidas see teamspeak seal töötab, ei saa aru . Vajutan Platooni teamspeak, kuid midagi ei juhtu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
25.01.2017 16:42:04
|
|
|
| hard0wn3r kirjutas: |
| aim17 kirjutas: |
| Olgem ausad, et ootasin BF1-st siba rohkem, kuigi ei eita esmamulje oli hea. Vasikavaimustus nüüdseks juba üle läinud, ei saa teda kuidagi asetada B-F4 ja BF 3-ga samale pulgale mängitavuse poolest. Ei pea silmas silmailu aga just seda mis kisukus mängima. BF 3-s ja BF4-s oli see olemas aga BF1-s on kõik hea mis oli minema visatud ja proovitud teha midagi sootuks muud mis minu jaoks ei ole enam see mis.... |
Olles ise mänginud aastaid nii BF 3 kui ka BF 4, siis ise tõden, et BF1 on jah tõesti midagi hoopis teistsugust aga mu arust see on nendest kolmest parim BF. Puhtalt sellepärast et mäng on mul vähemalt ülisujuv, seda nii Graphics kui gameplay poolest imo. Jah, gaasigranaadid vahepeal ajavad endast välja, kui pidevalt bolt actioniga agressive reconit mängida, aga see on väike mure.
Paar pisiasja jah: medalid ei toimi päris reaalajas vaid mingi delayga ja võiks saada otse mängust välja minna, mitte menüüsse (pole varem niipalju pidanud kasutama ALT+F4). Visuaalselt ja gameplay poolest väga awesome mäng.
Aga eks oleneb maitsest see kõik siiski. |
BF3 ja BF4 on kõvasti sujuvamad, kui BF1.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
25.01.2017 18:15:42
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
Tuletan veelkord kõigile Battlefield 1 mängijatele meelde, et need kes ei viitsi üksinda mängida on oodatud EBV teamspeaki, et koos lahingusse minna. Õhtuti on tavaliselt 10 inimest ikka ts-s ja saab koos korralikult Operationit teha.
Teamspeaki aadress: www.ebvteam.eu |
Proovin õhtul liituda teiega
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
25.01.2017 20:55:21
|
|
|
Originis on praegu BF1 40% allahindlusega. Vanilla maksab seega vaid 35€.
Päris harjumatu on nüüd see mängusisene süsteem. Alguses ei meeldinud mulle BF4 brauseripõhine süsteem, kuid mida rohkem BF1te mängin, seda rohkem igatsen seda battlelogi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
25.01.2017 22:37:29
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Originis on praegu BF1 40% allahindlusega. Vanilla maksab seega vaid 35€.
Päris harjumatu on nüüd see mängusisene süsteem. Alguses ei meeldinud mulle BF4 brauseripõhine süsteem, kuid mida rohkem BF1te mängin, seda rohkem igatsen seda battlelogi  |
Kui piisavalt kaua mängid, siis harjud ära.
Aga jah... Battlelogil oli palju võimalusi, mida praegune süsteem ei võimalda. Loodame, et ühtteist tulevikus lisatakse ja erinevused vähenevad.
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
26.01.2017 10:02:03
|
|
|
| Krt, ei mina sellega harju. Tegin elus esimest korda mängule refundi... Lasen BF4 edasi, huvitaval kombel oleks seal nagu isegi rohkem mängijsid.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
26.01.2017 10:31:38
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Krt, ei mina sellega harju. Tegin elus esimest korda mängule refundi... Lasen BF4 edasi, huvitaval kombel oleks seal nagu isegi rohkem mängijsid. |
Battlefield 4 on PC currently online 5,547; peak 16,274
Battlefield 1 on PC currently online 16,360; peak 46,087
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
26.01.2017 17:28:16
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
| Krt, ei mina sellega harju. Tegin elus esimest korda mängule refundi... Lasen BF4 edasi, huvitaval kombel oleks seal nagu isegi rohkem mängijaid. |
Battlefield 4 on PC currently online 5,547; peak 16,274
Battlefield 1 on PC currently online 16,360; peak 46,087 |
Ei tea siis. Server browseris oli küll nagu parajalt niru valik, või siis ise panin millegagi mööda Jään siiski BF4 juurde.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
26.01.2017 19:05:10
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
| Krt, ei mina sellega harju. Tegin elus esimest korda mängule refundi... Lasen BF4 edasi, huvitaval kombel oleks seal nagu isegi rohkem mängijaid. |
Battlefield 4 on PC currently online 5,547; peak 16,274
Battlefield 1 on PC currently online 16,360; peak 46,087 |
Ei tea siis. Server browseris oli küll nagu parajalt niru valik, või siis ise panin millegagi mööda Jään siiski BF4 juurde. |
Good for you.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
26.01.2017 19:28:58
|
|
|
| SilQ ilmselt mängisid sina mõni päev tagasi Sinai Desert conquesti nime all SILQ ?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slinky
HV kasutaja
liitunud: 20.09.2015
|
26.01.2017 20:01:28
|
|
|
kuna praegu soodukaga siis krt dilemma ees, kas võtta või mitte. Lähiajal vist soodsamaks nagunii ei lähe
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
26.01.2017 20:16:41
|
|
|
heretic666, Võimalik, aga mul ei ole suured tähed.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
26.01.2017 20:23:32
|
|
|
| Slinky kirjutas: |
kuna praegu soodukaga siis krt dilemma ees, kas võtta või mitte. Lähiajal vist soodsamaks nagunii ei lähe  |
Ega ta vist soodsamaks ei lähe jah. Vahepeal on hind kohati isegi tõusnud. Kui praegu saab Originist soodukaga, siis tasub osta küll. Mängijaid jätkub ja meilgi oma punt iga õhtu mängimas.
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
quickmix
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2002
|
27.01.2017 15:52:15
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
| Slinky kirjutas: |
kuna praegu soodukaga siis krt dilemma ees, kas võtta või mitte. Lähiajal vist soodsamaks nagunii ei lähe  |
Ega ta vist soodsamaks ei lähe jah. Vahepeal on hind kohati isegi tõusnud. Kui praegu saab Originist soodukaga, siis tasub osta küll. Mängijaid jätkub ja meilgi oma punt iga õhtu mängimas. |
Kasutaja "dUUUmzz" on teie pundis ?
https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/dUUUmzz
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
27.01.2017 16:03:38
|
|
|
| quickmix kirjutas: |
| kaido163 kirjutas: |
| Slinky kirjutas: |
kuna praegu soodukaga siis krt dilemma ees, kas võtta või mitte. Lähiajal vist soodsamaks nagunii ei lähe  |
Ega ta vist soodsamaks ei lähe jah. Vahepeal on hind kohati isegi tõusnud. Kui praegu saab Originist soodukaga, siis tasub osta küll. Mängijaid jätkub ja meilgi oma punt iga õhtu mängimas. |
Kasutaja "dUUUmzz" on teie pundis ?
https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/dUUUmzz |
Jah, on küll! Miks sa küsid?
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
quickmix
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2002
|
27.01.2017 16:27:08
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
| quickmix kirjutas: |
| kaido163 kirjutas: |
| Slinky kirjutas: |
kuna praegu soodukaga siis krt dilemma ees, kas võtta või mitte. Lähiajal vist soodsamaks nagunii ei lähe  |
Ega ta vist soodsamaks ei lähe jah. Vahepeal on hind kohati isegi tõusnud. Kui praegu saab Originist soodukaga, siis tasub osta küll. Mängijaid jätkub ja meilgi oma punt iga õhtu mängimas. |
Kasutaja "dUUUmzz" on teie pundis ?
https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/dUUUmzz |
Jah, on küll! Miks sa küsid? |
Tahtsin teada, mis tasemel te umbes mängite.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
27.01.2017 16:34:09
|
|
|
quickmix, Tasemeid on erinevaid, aga päris tumedaid ei ole.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
27.01.2017 22:35:45
|
|
|
| quickmix kirjutas: |
| kaido163 kirjutas: |
| quickmix kirjutas: |
| kaido163 kirjutas: |
| Slinky kirjutas: |
kuna praegu soodukaga siis krt dilemma ees, kas võtta või mitte. Lähiajal vist soodsamaks nagunii ei lähe  |
Ega ta vist soodsamaks ei lähe jah. Vahepeal on hind kohati isegi tõusnud. Kui praegu saab Originist soodukaga, siis tasub osta küll. Mängijaid jätkub ja meilgi oma punt iga õhtu mängimas. |
Kasutaja "dUUUmzz" on teie pundis ?
https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/dUUUmzz |
Jah, on küll! Miks sa küsid? |
Tahtsin teada, mis tasemel te umbes mängite. |
dUUUmzz on muidugi üks osavamaid...ja tema järgi päris kogu meie punti hinnata ei saa...
Eks meil ole osavamaid ja vähem osavaid...aga peaasi, et koos on lõbus ja huvitav mängida.
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
29.01.2017 19:37:15
|
|
|
dUUUmzz on osav väga osav isegi nii osav, et minul on olnud kahtlused/kõhklused, et päris ausat mängu ta ei mängi. Päris palju temalt tulnud neid kille, et mida fucki kust ja kuidas j.n.e. Ei viitsi pikalt lahata aga kõhklus jääb ikka. Teades kui lihtne on mängu jooksul hack peale panna ja samas kohe maha võtta.
Ja seda on ka teised mängu logis kirunud, et mida kuradit? Aga rõhutan, et see vaid oletus ja midagi kindlat väita ei saa. Ja loodan tõesti et eesti mees on nii hea selles mängus nagu ta seda on:))
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
30.01.2017 15:15:21
|
|
|
Mida kuradit Duumz ette ja taha. Normaalne meha aga sureb nagu koer, ei ole kordagi näinud, et oleks JUMAL. Lihtsalt vihaseks ajab , et isegi vingerdab vahest rohkem kui ussikene... Osavus kohati teeb kadedaks, aga kõige parem ego laks on kui Duumz on alistatud ja saab "tip,tip,tip" tehtud. . Poisid kutsun teid veelkord rahunema ja ennem kui teil pole mingeid fakte ja video tõestusi, et Duumz on häkker, siis möla maha. Olen Duumziga mänginud erinevatel liigadel ja võistlustel. Võin vabalt öelda, et luurele läheks aga lahingusse mitte, sest killimise mõnu jääb temale .. Endale jääb laipade lugemise rõõm.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shaqx
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2014
|
30.01.2017 21:26:24
|
|
|
Ikka mäng crashib, võtsin proselt kloki maha. Installisin mängu uuesti peale. Vahepeal toimib ilusti, vahel on lootusetu mängu saada. Või on asi afterburneris või rivatuner? On kellelgi sama probleem olnud?
| tsitaat: |
Milles probleem? 2 arvutis proovitud, battlefield 1 crashib, has stopped working ? Olen originis mängu proovinud repairida, vahel töötab ilusti, vahel läheb mängu ära, toimetab mõnda aega ja viskab veateate ette. Event viewerist vaadates on selline veateade Exception Info: exception code c0000005
|
| tsitaat: |
Prose on jah kloki peal 4.5 GHz ja samuti teisel arvutil prosel klokk peal. Videot pole klokkinud, kuigi MSI afterburner töötab pela ajal ja siis olen täheldanud rohkem crashimist. Olen proovinud ka siis kui afterburner kinni vahel viskab vahel mitte.
|
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirjumega
HV veteran

liitunud: 25.10.2014
|
30.01.2017 22:04:12
|
|
|
Erinevad driverid proovitud? Mis video sul on? Mul oli kastis GTX 770 ja see crashis ka koguaeg, nüüd see vist korda tehtud, aga enne jõudsin video maha müüa.
_________________ 3D printeri filamendid - www.spooly.ee
Pakun ka FDM printimist. |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shaqx
HV kasutaja
liitunud: 11.01.2014
|
30.01.2017 23:14:31
|
|
|
| tsitaat: |
Erinevad driverid proovitud? Mis video sul on? Mul oli kastis GTX 770 ja see crashis ka koguaeg, nüüd see vist korda tehtud, aga enne jõudsin video maha müüa.
|
gtx 1080, kõige uuemad draiverid peal.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
31.01.2017 10:13:17
|
|
|
| Shaqx kirjutas: |
| tsitaat: |
Erinevad driverid proovitud? Mis video sul on? Mul oli kastis GTX 770 ja see crashis ka koguaeg, nüüd see vist korda tehtud, aga enne jõudsin video maha müüa.
|
gtx 1080, kõige uuemad draiverid peal. |
https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/38431/cant-play-crashes-on-startup-immediately-battlefield-1-has-stopped-working
Loe seda teemat, seal mõned fixid mida pakutakse välja ja mis mõne puhul töötavad. Näiteks proovi seda:
Spoiler 
| tsitaat: |
- shut down BF1 and Origin
- on your system, navigate to "This PC" then "Documents"
- open the "Battlefield 1" folder and then delete all the folders within it (e.g. "Screenshots", etc - so you may want to save any you have elsewhere first!)
- launch Origin and BF1, then navigate to "Options" then "Video" then "Advanced"
- Make sure that DX12 is NOT enabled
|
Kui ei tööta, vaata mis seal veel pakutakse.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
13.02.2017 13:10:48
|
|
|
| Shaqx kirjutas: |
| tsitaat: |
Erinevad driverid proovitud? Mis video sul on? Mul oli kastis GTX 770 ja see crashis ka koguaeg, nüüd see vist korda tehtud, aga enne jõudsin video maha müüa.
|
gtx 1080, kõige uuemad draiverid peal. |
Kui sa uued driverid peale panid, kas enne seda DDU-ga ka puhastasid?
Homme tulemas uus patch. Täna õhtul peaks olema youtubes ja twitchis ka ülekanne uue patchi sisu kohta. (Algus kell 23.00 vist)
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZuluXE
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2006
|
13.02.2017 16:33:29
|
|
|
Palju siin full hardcore mängijaid on?
_________________ Vaata asukohta |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
13.02.2017 17:12:59
|
|
|
Kui uus patch väljas tulen kaema
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
13.02.2017 18:23:10
|
|
|
| niijana kirjutas: |
Kui uus patch väljas tulen kaema  |
Ahh sind laiskvorsti küll.... teised muudkui mängivad ja sina puhkad ning ootad patchi!
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|