Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Juba ostetud.
14%
 14%  [ 61 ]
Ostan.
26%
 26%  [ 113 ]
Ootan hinna langust ja ostan siis.
35%
 35%  [ 149 ]
Ei osta.
23%
 23%  [ 98 ]
hääli kokku : 421

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 18:28:18 vasta tsitaadiga

kavinsky kirjutas:
Mis hetkel odavaim võimalus mäng omale soetada? Või soovib keegi oma Origini kontot laenata/sellest vabaneda kui omal seisab?


allkeyshop

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 18:33:11 vasta tsitaadiga

hetkel on originis ju sama odav kui allkeyshopis, kui just iga viimast kui senti ei loe.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 18:42:20 vasta tsitaadiga

kavinsky kirjutas:
Mis hetkel odavaim võimalus mäng omale soetada? Või soovib keegi oma Origini kontot laenata/sellest vabaneda kui omal seisab?


Korea VPN'iga saab 20€ sentidega kätte, ise ostsin ja 10+ tean veel kes odavalt saanud. 15€ peaks juba enamvähem ming võiduna tunduma.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 03.01.2017 14:52:14 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
hetkel on originis ju sama odav kui allkeyshopis, kui just iga viimast kui senti ei loe.


Selles asi ongi.. et siin loetakse igat senti.
Mina pooldan ka ametlikest poodidest soodukaga ostusid eriti veel selliste mängude puhul.

Olen ka ise küll keyshopist ostnud ...aga siis ostan ikkagi Global litsentsiga tooteid. VPN-iga jurada lihtsalt ei viitsi.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 05.01.2017 02:10:30 vasta tsitaadiga

Olgem ausad, et ootasin BF1-st siba rohkem, kuigi ei eita esmamulje oli hea. Vasikavaimustus nüüdseks juba üle läinud, ei saa teda kuidagi asetada B-F4 ja BF 3-ga samale pulgale mängitavuse poolest. Ei pea silmas silmailu aga just seda mis kisukus mängima. BF 3-s ja BF4-s oli see olemas aga BF1-s on kõik hea mis oli minema visatud ja proovitud teha midagi sootuks muud mis minu jaoks ei ole enam see mis....
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 05.01.2017 16:38:35 vasta tsitaadiga

Kas see on tavaline bug et pärast mängu ei loe xp ega medaleid ära? Või tuleb hiljem järgi? Dice get your shit together..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 18:53:04 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
Kas see on tavaline bug et pärast mängu ei loe xp ega medaleid ära? Või tuleb hiljem järgi? Dice get your shit together..


Ei ole aru saanud millest see tuleb, aga mul pole ka alati ära lugenud.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 10.01.2017 10:51:38 vasta tsitaadiga

Tuletan veelkord kõigile Battlefield 1 mängijatele meelde, et need kes ei viitsi üksinda mängida on oodatud EBV teamspeaki, et koos lahingusse minna. Õhtuti on tavaliselt 10 inimest ikka ts-s ja saab koos korralikult Operationit teha.
Teamspeaki aadress: www.ebvteam.eu

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 10:05:57 vasta tsitaadiga

Pean meeles kui peale tööd alla laen thumbs_up.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 11:47:00 vasta tsitaadiga

Pole 1.5 kuud Battlefield 1 mänginud, sest viimased buggid ja glitchid (medalite trackimine oli vigane jpm) ajasid korralikult närvi. Kas vahepeal on tulnud update, mis need vead kõrvaldanud? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 12.01.2017 19:54:16 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Pole 1.5 kuud Battlefield 1 mänginud, sest viimased buggid ja glitchid (medalite trackimine oli vigane jpm) ajasid korralikult närvi. Kas vahepeal on tulnud update, mis need vead kõrvaldanud? icon_rolleyes.gif


Vahepeal on tulnud küll üks suurem uuendus ja 1 uus kaart ka. Medalid peaks nüüd töötama ja muud asjad ka enam-vähem. Eks vigu leiab alati ja kindlasti on asju mida parandada. Uus uuendus on tulemas veebruaris.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2017 02:42:31 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
X-Tream99 kirjutas:
Pole 1.5 kuud Battlefield 1 mänginud, sest viimased buggid ja glitchid (medalite trackimine oli vigane jpm) ajasid korralikult närvi. Kas vahepeal on tulnud update, mis need vead kõrvaldanud? icon_rolleyes.gif


Vahepeal on tulnud küll üks suurem uuendus ja 1 uus kaart ka. Medalid peaks nüüd töötama ja muud asjad ka enam-vähem. Eks vigu leiab alati ja kindlasti on asju mida parandada. Uus uuendus on tulemas veebruaris.


Ehk siis peale uuendust võib tagasi vaadata icon_lol.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2017 22:19:41 vasta tsitaadiga

Medalitega on endiselt mingi kamm, näitab medaleid mis juba korra tehtud nagu oleks tegemata? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 16.01.2017 14:58:34 vasta tsitaadiga

Võin eksida aga minu arust pead sa medaleid tegema alati 5/5 mitte 1-4/5-st. Endal olnud ka alati mingi kala sees:)
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hard0wn3r
HV kasutaja
hard0wn3r

liitunud: 08.09.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 11:42:44 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Olgem ausad, et ootasin BF1-st siba rohkem, kuigi ei eita esmamulje oli hea. Vasikavaimustus nüüdseks juba üle läinud, ei saa teda kuidagi asetada B-F4 ja BF 3-ga samale pulgale mängitavuse poolest. Ei pea silmas silmailu aga just seda mis kisukus mängima. BF 3-s ja BF4-s oli see olemas aga BF1-s on kõik hea mis oli minema visatud ja proovitud teha midagi sootuks muud mis minu jaoks ei ole enam see mis....


Olles ise mänginud aastaid nii BF 3 kui ka BF 4, siis ise tõden, et BF1 on jah tõesti midagi hoopis teistsugust aga mu arust see on nendest kolmest parim BF. Puhtalt sellepärast et mäng on mul vähemalt ülisujuv, seda nii Graphics kui gameplay poolest imo. Jah, gaasigranaadid vahepeal ajavad endast välja, kui pidevalt bolt actioniga agressive reconit mängida, aga see on väike mure.

Paar pisiasja jah: medalid ei toimi päris reaalajas vaid mingi delayga ja võiks saada otse mängust välja minna, mitte menüüsse (pole varem niipalju pidanud kasutama ALT+F4). Visuaalselt ja gameplay poolest väga awesome mäng.

Aga eks oleneb maitsest see kõik siiski.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2017 11:44:51 vasta tsitaadiga

pea 2 kuud pole seda mängu mänginud, on vahepeal midagi muutunud ka?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.01.2017 13:05:21 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
pea 2 kuud pole seda mängu mänginud, on vahepeal midagi muutunud ka?


Mis sa selle muutumise all täpsemalt siis mõtled ? kui mõtled uusi kaarte,siis peale ühe kaardi mis tuli detsembri updatega pole midagi muutunud. esimene dlc tuleb vist märtsis alles ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shaqx
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 14:05:12 vasta tsitaadiga

Milles probleem? 2 arvutis proovitud, battlefield 1 crashib, has stopped working ? Olen originis mängu proovinud repairida, vahel töötab ilusti, vahel läheb mängu ära, toimetab mõnda aega ja viskab veateate ette. Event viewerist vaadates on selline veateade Exception Info: exception code c0000005
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 17:02:08 vasta tsitaadiga

Shaqx kirjutas:
Milles probleem? 2 arvutis proovitud, battlefield 1 crashib, has stopped working ? Olen originis mängu proovinud repairida, vahel töötab ilusti, vahel läheb mängu ära, toimetab mõnda aega ja viskab veateate ette. Event viewerist vaadates on selline veateade Exception Info: exception code c0000005


Prose/video klokitud? Mis windows?

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shaqx
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 20:16:30 vasta tsitaadiga

Prose on jah kloki peal 4.5 GHz ja samuti teisel arvutil prosel klokk peal. Videot pole klokkinud, kuigi MSI afterburner töötab pela ajal ja siis olen täheldanud rohkem crashimist. Olen proovinud ka siis kui afterburner kinni vahel viskab vahel mitte.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2017 20:25:26 vasta tsitaadiga

Võta prooviks clock maha protsessoril mõneks ajaks. BF1 on prosenõudlik mäng ning vb pole ikkagi see klokk nii stabiilne. Teiseks proovi erineva aja draivereid videokaardile.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pez001
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2007




sõnum 25.01.2017 14:45:56 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Tuletan veelkord kõigile Battlefield 1 mängijatele meelde, et need kes ei viitsi üksinda mängida on oodatud EBV teamspeaki, et koos lahingusse minna. Õhtuti on tavaliselt 10 inimest ikka ts-s ja saab koos korralikult Operationit teha.
Teamspeaki aadress: www.ebvteam.eu


Tervitus, sai ka soetatud BF1. Pole veel katsetanud, kuid multiplayer on põhiline. Küsimus, kuidas see teamspeak seal töötab, ei saa aru icon_smile.gif. Vajutan Platooni teamspeak, kuid midagi ei juhtu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 16:42:04 vasta tsitaadiga

hard0wn3r kirjutas:
aim17 kirjutas:
Olgem ausad, et ootasin BF1-st siba rohkem, kuigi ei eita esmamulje oli hea. Vasikavaimustus nüüdseks juba üle läinud, ei saa teda kuidagi asetada B-F4 ja BF 3-ga samale pulgale mängitavuse poolest. Ei pea silmas silmailu aga just seda mis kisukus mängima. BF 3-s ja BF4-s oli see olemas aga BF1-s on kõik hea mis oli minema visatud ja proovitud teha midagi sootuks muud mis minu jaoks ei ole enam see mis....


Olles ise mänginud aastaid nii BF 3 kui ka BF 4, siis ise tõden, et BF1 on jah tõesti midagi hoopis teistsugust aga mu arust see on nendest kolmest parim BF. Puhtalt sellepärast et mäng on mul vähemalt ülisujuv, seda nii Graphics kui gameplay poolest imo. Jah, gaasigranaadid vahepeal ajavad endast välja, kui pidevalt bolt actioniga agressive reconit mängida, aga see on väike mure.

Paar pisiasja jah: medalid ei toimi päris reaalajas vaid mingi delayga ja võiks saada otse mängust välja minna, mitte menüüsse (pole varem niipalju pidanud kasutama ALT+F4). Visuaalselt ja gameplay poolest väga awesome mäng.

Aga eks oleneb maitsest see kõik siiski.


icon_question.gif BF3 ja BF4 on kõvasti sujuvamad, kui BF1.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 25.01.2017 18:15:42 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Tuletan veelkord kõigile Battlefield 1 mängijatele meelde, et need kes ei viitsi üksinda mängida on oodatud EBV teamspeaki, et koos lahingusse minna. Õhtuti on tavaliselt 10 inimest ikka ts-s ja saab koos korralikult Operationit teha.
Teamspeaki aadress: www.ebvteam.eu



Proovin õhtul liituda teiega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2017 19:53:48 vasta tsitaadiga

https://www.battlefield.com/games/battlefield-1/they-shall-not-pass

Prantsuse tüübil Chauchat käes, et upcoming supporti relv siis ka teada.


When you make a joke about france but he heard you icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.01.2017 20:55:21 vasta tsitaadiga

Originis on praegu BF1 40% allahindlusega. Vanilla maksab seega vaid 35€.

Päris harjumatu on nüüd see mängusisene süsteem. Alguses ei meeldinud mulle BF4 brauseripõhine süsteem, kuid mida rohkem BF1te mängin, seda rohkem igatsen seda battlelogi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 25.01.2017 22:37:29 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Originis on praegu BF1 40% allahindlusega. Vanilla maksab seega vaid 35€.

Päris harjumatu on nüüd see mängusisene süsteem. Alguses ei meeldinud mulle BF4 brauseripõhine süsteem, kuid mida rohkem BF1te mängin, seda rohkem igatsen seda battlelogi icon_biggrin.gif


Kui piisavalt kaua mängid, siis harjud ära. icon_smile.gif

Aga jah... Battlelogil oli palju võimalusi, mida praegune süsteem ei võimalda. Loodame, et ühtteist tulevikus lisatakse ja erinevused vähenevad.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.01.2017 10:02:03 vasta tsitaadiga

Krt, ei mina sellega harju. Tegin elus esimest korda mängule refundi... Lasen BF4 edasi, huvitaval kombel oleks seal nagu isegi rohkem mängijsid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 10:31:38 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Krt, ei mina sellega harju. Tegin elus esimest korda mängule refundi... Lasen BF4 edasi, huvitaval kombel oleks seal nagu isegi rohkem mängijsid.


Battlefield 4 on PC currently online 5,547; peak 16,274
Battlefield 1 on PC currently online 16,360; peak 46,087
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.01.2017 17:28:16 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Krt, ei mina sellega harju. Tegin elus esimest korda mängule refundi... Lasen BF4 edasi, huvitaval kombel oleks seal nagu isegi rohkem mängijaid.


Battlefield 4 on PC currently online 5,547; peak 16,274
Battlefield 1 on PC currently online 16,360; peak 46,087


Ei tea siis. Server browseris oli küll nagu parajalt niru valik, või siis ise panin millegagi mööda Jään siiski BF4 juurde.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 26.01.2017 19:05:10 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Krt, ei mina sellega harju. Tegin elus esimest korda mängule refundi... Lasen BF4 edasi, huvitaval kombel oleks seal nagu isegi rohkem mängijaid.


Battlefield 4 on PC currently online 5,547; peak 16,274
Battlefield 1 on PC currently online 16,360; peak 46,087


Ei tea siis. Server browseris oli küll nagu parajalt niru valik, või siis ise panin millegagi mööda Jään siiski BF4 juurde.


Good for you.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 19:28:58 vasta tsitaadiga

SilQ ilmselt mängisid sina mõni päev tagasi Sinai Desert conquesti nime all SILQ ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2017 20:01:28 vasta tsitaadiga

kuna praegu soodukaga siis krt dilemma ees, kas võtta või mitte. Lähiajal vist soodsamaks nagunii ei lähe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 26.01.2017 20:16:41 vasta tsitaadiga

heretic666, Võimalik, aga mul ei ole suured tähed.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 26.01.2017 20:23:32 vasta tsitaadiga

Slinky kirjutas:
kuna praegu soodukaga siis krt dilemma ees, kas võtta või mitte. Lähiajal vist soodsamaks nagunii ei lähe icon_biggrin.gif


Ega ta vist soodsamaks ei lähe jah. Vahepeal on hind kohati isegi tõusnud. Kui praegu saab Originist soodukaga, siis tasub osta küll. Mängijaid jätkub ja meilgi oma punt iga õhtu mängimas.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
quickmix
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 15:52:15 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Slinky kirjutas:
kuna praegu soodukaga siis krt dilemma ees, kas võtta või mitte. Lähiajal vist soodsamaks nagunii ei lähe icon_biggrin.gif


Ega ta vist soodsamaks ei lähe jah. Vahepeal on hind kohati isegi tõusnud. Kui praegu saab Originist soodukaga, siis tasub osta küll. Mängijaid jätkub ja meilgi oma punt iga õhtu mängimas.

Kasutaja "dUUUmzz" on teie pundis ?
https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/dUUUmzz
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 27.01.2017 16:03:38 vasta tsitaadiga

quickmix kirjutas:
kaido163 kirjutas:
Slinky kirjutas:
kuna praegu soodukaga siis krt dilemma ees, kas võtta või mitte. Lähiajal vist soodsamaks nagunii ei lähe icon_biggrin.gif


Ega ta vist soodsamaks ei lähe jah. Vahepeal on hind kohati isegi tõusnud. Kui praegu saab Originist soodukaga, siis tasub osta küll. Mängijaid jätkub ja meilgi oma punt iga õhtu mängimas.

Kasutaja "dUUUmzz" on teie pundis ?
https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/dUUUmzz


Jah, on küll! Miks sa küsid?

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
quickmix
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2017 16:27:08 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
quickmix kirjutas:
kaido163 kirjutas:
Slinky kirjutas:
kuna praegu soodukaga siis krt dilemma ees, kas võtta või mitte. Lähiajal vist soodsamaks nagunii ei lähe icon_biggrin.gif


Ega ta vist soodsamaks ei lähe jah. Vahepeal on hind kohati isegi tõusnud. Kui praegu saab Originist soodukaga, siis tasub osta küll. Mängijaid jätkub ja meilgi oma punt iga õhtu mängimas.

Kasutaja "dUUUmzz" on teie pundis ?
https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/dUUUmzz


Jah, on küll! Miks sa küsid?

Tahtsin teada, mis tasemel te umbes mängite.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 27.01.2017 16:34:09 vasta tsitaadiga

quickmix, Tasemeid on erinevaid, aga päris tumedaid ei ole.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 27.01.2017 22:35:45 vasta tsitaadiga

quickmix kirjutas:
kaido163 kirjutas:
quickmix kirjutas:
kaido163 kirjutas:
Slinky kirjutas:
kuna praegu soodukaga siis krt dilemma ees, kas võtta või mitte. Lähiajal vist soodsamaks nagunii ei lähe icon_biggrin.gif


Ega ta vist soodsamaks ei lähe jah. Vahepeal on hind kohati isegi tõusnud. Kui praegu saab Originist soodukaga, siis tasub osta küll. Mängijaid jätkub ja meilgi oma punt iga õhtu mängimas.

Kasutaja "dUUUmzz" on teie pundis ?
https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/dUUUmzz


Jah, on küll! Miks sa küsid?

Tahtsin teada, mis tasemel te umbes mängite.


dUUUmzz on muidugi üks osavamaid...ja tema järgi päris kogu meie punti hinnata ei saa...
Eks meil ole osavamaid ja vähem osavaid...aga peaasi, et koos on lõbus ja huvitav mängida.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 29.01.2017 19:37:15 vasta tsitaadiga

dUUUmzz on osav väga osav isegi nii osav, et minul on olnud kahtlused/kõhklused, et päris ausat mängu ta ei mängi. Päris palju temalt tulnud neid kille, et mida fucki kust ja kuidas j.n.e. Ei viitsi pikalt lahata aga kõhklus jääb ikka. Teades kui lihtne on mängu jooksul hack peale panna ja samas kohe maha võtta.
Ja seda on ka teised mängu logis kirunud, et mida kuradit? Aga rõhutan, et see vaid oletus ja midagi kindlat väita ei saa. Ja loodan tõesti et eesti mees on nii hea selles mängus nagu ta seda on:))

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 30.01.2017 15:15:21 vasta tsitaadiga

Mida kuradit Duumz ette ja taha. Normaalne meha aga sureb nagu koer, ei ole kordagi näinud, et oleks JUMAL. Lihtsalt vihaseks ajab , et isegi vingerdab vahest rohkem kui ussikene... Osavus kohati teeb kadedaks, aga kõige parem ego laks on kui Duumz on alistatud ja saab "tip,tip,tip" tehtud. icon_cool.gif . Poisid kutsun teid veelkord rahunema ja ennem kui teil pole mingeid fakte ja video tõestusi, et Duumz on häkker, siis möla maha. Olen Duumziga mänginud erinevatel liigadel ja võistlustel. Võin vabalt öelda, et luurele läheks aga lahingusse mitte, sest killimise mõnu jääb temale .. Endale jääb laipade lugemise rõõm. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shaqx
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 21:26:24 vasta tsitaadiga

Ikka mäng crashib, võtsin proselt kloki maha. Installisin mängu uuesti peale. Vahepeal toimib ilusti, vahel on lootusetu mängu saada. Või on asi afterburneris või rivatuner? On kellelgi sama probleem olnud?

tsitaat:

Milles probleem? 2 arvutis proovitud, battlefield 1 crashib, has stopped working ? Olen originis mängu proovinud repairida, vahel töötab ilusti, vahel läheb mängu ära, toimetab mõnda aega ja viskab veateate ette. Event viewerist vaadates on selline veateade Exception Info: exception code c0000005



tsitaat:

Prose on jah kloki peal 4.5 GHz ja samuti teisel arvutil prosel klokk peal. Videot pole klokkinud, kuigi MSI afterburner töötab pela ajal ja siis olen täheldanud rohkem crashimist. Olen proovinud ka siis kui afterburner kinni vahel viskab vahel mitte.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 22:04:12 vasta tsitaadiga

Erinevad driverid proovitud? Mis video sul on? Mul oli kastis GTX 770 ja see crashis ka koguaeg, nüüd see vist korda tehtud, aga enne jõudsin video maha müüa.
_________________
3D printeri filamendid - www.spooly.ee
Pakun ka FDM printimist.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shaqx
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2017 23:14:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Erinevad driverid proovitud? Mis video sul on? Mul oli kastis GTX 770 ja see crashis ka koguaeg, nüüd see vist korda tehtud, aga enne jõudsin video maha müüa.

gtx 1080, kõige uuemad draiverid peal.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2017 10:13:17 vasta tsitaadiga

Shaqx kirjutas:
tsitaat:

Erinevad driverid proovitud? Mis video sul on? Mul oli kastis GTX 770 ja see crashis ka koguaeg, nüüd see vist korda tehtud, aga enne jõudsin video maha müüa.

gtx 1080, kõige uuemad draiverid peal.


https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/38431/cant-play-crashes-on-startup-immediately-battlefield-1-has-stopped-working

Loe seda teemat, seal mõned fixid mida pakutakse välja ja mis mõne puhul töötavad. Näiteks proovi seda:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui ei tööta, vaata mis seal veel pakutakse.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 13.02.2017 13:10:48 vasta tsitaadiga

Shaqx kirjutas:
tsitaat:

Erinevad driverid proovitud? Mis video sul on? Mul oli kastis GTX 770 ja see crashis ka koguaeg, nüüd see vist korda tehtud, aga enne jõudsin video maha müüa.

gtx 1080, kõige uuemad draiverid peal.


Kui sa uued driverid peale panid, kas enne seda DDU-ga ka puhastasid?

Homme tulemas uus patch. Täna õhtul peaks olema youtubes ja twitchis ka ülekanne uue patchi sisu kohta. (Algus kell 23.00 vist)

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2017 16:33:29 vasta tsitaadiga

Palju siin full hardcore mängijaid on?
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 13.02.2017 17:12:59 vasta tsitaadiga

Kui uus patch väljas tulen kaema icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 13.02.2017 18:23:10 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Kui uus patch väljas tulen kaema icon_smile.gif


Ahh sind laiskvorsti küll.... teised muudkui mängivad ja sina puhkad ning ootad patchi!

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.