Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 12.12.2016 15:59:18 vasta tsitaadiga

hippokrates, mina just arvan, et seal on ühed unimütsid tööl. Pool tuleb läbi ja pool ei tule läbi, ning see 20% pole tõesti suur summa. Aga küsimus, et kui sul juhuslikult peaks ka kaup tollist niisama läbi tulema, kas sul plaanis kohe neile helistada peale seda ja rõhutada oma soovi tollimaksu maksta? Siiski pole ju aus, kui kaup ilma maksudeta läbi tuleb? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 12.12.2016 17:09:26 vasta tsitaadiga

Kui nüüd punktuaalselt täpne olla, siis tuleb maksta käibemaksu. Tollimaksu ei pea telefonide puhul maksma.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3wb0y
HV kasutaja
n3wb0y

liitunud: 25.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 19:26:17 vasta tsitaadiga

sain ka oma Redmi 3S geekbuyingust kätte. 129€ ja kuller tõi koju ära ka, superlux icon_biggrin.gif ja kui vana Motorolaga võrrelda siis tundub ikka väga äss diil!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joos
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002




sõnum 14.12.2016 11:49:35 vasta tsitaadiga

n3wb0y kirjutas:
sain ka oma Redmi 3S geekbuyingust kätte. 129€ ja kuller tõi koju ära ka, superlux icon_biggrin.gif ja kui vana Motorolaga võrrelda siis tundub ikka väga äss diil!


Kas selline hind koju kätte? Euro variant või?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3wb0y
HV kasutaja
n3wb0y

liitunud: 25.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 16:54:10 vasta tsitaadiga

Laoks oli Hiina kui ei eksi. Saadetud EU Priority Mail - Tax included (hinnaks 7.28€). Telefon ise: [Official International Version] XIAOMI Redmi 3S 5.0inch HD 4G LTE MIUI 7 Smartphone Qualcomm Snapdragon 430 Octa Core 3GB 32GB 13.0MP Touch ID Fast Charge 4100mAh - Dark Gray Kokku kogu kraam: EUR 128.73 (DPD tõi koju icon_smile.gif )
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 17:53:26 vasta tsitaadiga

n3wb0y, viska link
Also: kaua läks?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3wb0y
HV kasutaja
n3wb0y

liitunud: 25.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 18:59:02 vasta tsitaadiga

See alega tellitud ja ale nüüdseks läbi (http://www.geekbuying.com/item/International-Version-Xiaomi-Redmi-3S-3GB-32GB-Smartphone---Dark-Gray-371273.html)
Aega läks 10.nov õhtul maksin ja 12.dets lõunaks käes.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 16.12.2016 15:50:50 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Murdock, ma tellisin sama müüja poolt Redmi 3S Prime'i.
Las müüja paneb pakile väärtuseks $20 või midagi. Mul pani mingi $25 ja vist sellepärast jäi ka tollile rohkem silma, pidin igatahes tollideklaratsiooni ära tegema.

Ei aita. Müüja pani (omal algatusel) hinnaks 20 taala ja "gift". Täna tuli teade, et kaup tollilaos ja ootab maksude tasumist icon_neutral.gif
Kirjutasin müüjale, et saatku normaalne arve.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 16:01:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei tasu arvata, et tollis päris eilased tööl on... Ja kammoon piipol, kui on raha telefon osta peaks olema ka see +20% et oma maksud ausalt ära maksta.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 16:06:17 vasta tsitaadiga

Murdock, pane kaardi väljavõte neile arveks, peaks sobima icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 17:19:22 vasta tsitaadiga

Piisab ka täiesti aliexpressi poe tellimuse trükist.
Ma enamasti selle info tollimisel saadan ja senini on sobinud.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 18:00:03 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
Piisab ka täiesti aliexpressi poe tellimuse trükist.
Ma enamasti selle info tollimisel saadan ja senini on sobinud.

Tavaliselt saan ka nii hakkama aga täna küsiti ladustamise teadet koos paki sildiga. Tähendas kohe +1 päeva lisaaega kuna omniva materjalid saatis.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 21.12.2016 13:36:25 vasta tsitaadiga

Redmi note 3 kohal. Esmamulje on hea. Kiire, soliidne. Aga pakub kohe süsteemi uuendust. Huvitav kas lasta uuendada või on oht et midagi läheb tuksi?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 13:49:09 vasta tsitaadiga

Miks peaks midagi tuksi minema?
Mine käi xiaomi foorumis, sealt lugedes peaks kohe selge olema, kas on probleeme või mitte icon_smile.gif
http://en.miui.com/forum-86-1.html

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 21.12.2016 19:11:09 vasta tsitaadiga

Murdock, ma tellisin samalt müüjalt Redmi 3S Prime'i. Mul oli peal MIUI 8 Global Beta, niiet ma soovitan flashida üle ja panna MIUI 8 Global Stable peale. Endal lihtsam, vähem katki asjad ja uuendused tulevad ehk kord kuus - muidu iga paari päeva tagant.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 21.12.2016 22:17:32 vasta tsitaadiga

Lasin uuenduse peale. Ja ei olnud enam MIUI 8 beeta, oli juba stable versioon. Hetkel kõik toimib.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raatz
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2016




sõnum 22.12.2016 00:30:11 vasta tsitaadiga

Mul kukkus S tolli kinni icon_smile.gif Müüa oli pannud mingi arusaamatu väärtuse pakile - 45 taala icon_rolleyes.gif
Üldiselt mul käibeka maksmise vastu pole midagi ka. Loodan homme kätte saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenkauksi
HV veteran

liitunud: 30.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 01:06:06 vasta tsitaadiga

Tellisin just selle ära.

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Nutitelefon-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-32GB-kuldne-CE-245607

Eks saab homme häkkima hakata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 22.12.2016 16:01:47 vasta tsitaadiga

Siis kui ma oma redmi tellisin oli hind arvutitargas 50 eurot kallim. Hetkel kui käibemaks hiinast tellides ära maksta, tuleb hiinast võttes 2 euri kallim icon_cool.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 16:21:38 vasta tsitaadiga

Krt see redmi note 3 tundub päris asjalik. Hetkel G4 dual sim, aga sõrmejäljelugejat pole ja elu pini toksides keeruline. Mingit top of the line asja ei raatsi osta - redmi note 3 tundub näitajate poolt sama võimas, kaamera küllap jääb vast natuke alla ainult. Sõrmejäljelugeja on taga, mis on 5+. Ainuke häda, et see krt on AT s kuldne... hõbedast tahaks... kuldne natuke liiga bling.
Kuidas tagumine külg on - metall küll, aga libe ka?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 22.12.2016 16:34:05 vasta tsitaadiga

Natuke on libe. Aga kuldne on tegelikult päris šeff icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 16:37:24 vasta tsitaadiga

Vist isegi hakkan sulama selle kohapealt juba, hõbe+must tundub liiga iphonelik (vanakooli). G4 on nahast tagakaas, grip maru hea. AT s müüdaval ütleb, et lte 800 sagedus ka olemas, see juba päris kõva plusspunkt. Lisaks muidugi custom romide tugi, mis nt g4 dual simil üldse puudub, ja 4k mah aku... veel tunnike mõtlen, ehk seab siis sammud poe poole.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 20:15:18 vasta tsitaadiga

Blackview BV6000-le on oodata Android 7
Siit teemast ma selle hiinaka suvel ülesse korjasin. Nüüd siis paar kuud kasutanud. Käinud lumes, liivas, korduvalt basseinis ja Punases meres (hiljem kraani all sool maha pestud) ning töötab siiani. Ekraanil kaitsekile ei kasuta, kuid ekraanile kriime ei ole tekkinud.
Mõningad nüansid on, aga üldiselt olen siiani rahul.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 20:24:12 vasta tsitaadiga

PitBull kirjutas:
Blackview BV6000-le on oodata Android 7
Siit teemast ma selle hiinaka suvel ülesse korjasin. Nüüd siis paar kuud kasutanud. Käinud lumes, liivas, korduvalt basseinis ja Punases meres (hiljem kraani all sool maha pestud) ning töötab siiani. Ekraanil kaitsekile ei kasuta, kuid ekraanile kriime ei ole tekkinud.
Mõningad nüansid on, aga üldiselt olen siiani rahul.

Kuidas sellel mudelil kuuldavus on? Üldiselt veekindlad tel. kuular ja mic on suht vaikselt kuulda.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 21:22:13 vasta tsitaadiga

Pigem on kuular liiga vali ning ei ole keegi kurtnud, et ta mind ei kuuleks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 08:29:56 vasta tsitaadiga

Liikvel on kõlakad tulekul oleva väiksemamõõdulise, 4,6" ekraaniga Xiaomi kohta:
http://www.androidheadlines.com/2016/12/rumor-xiaomi-mi-s-4-6-display-128gb-storage-leaked.html
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 16:17:13 vasta tsitaadiga

AT-s oli ka hõbedane Redmi Note 3 olemas.
Väga hea esmamulje jättis. Ekraaniaega lausa 9 tundi

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 27.12.2016 18:50:38 vasta tsitaadiga

Jõuluvana jäi hiljaks aga pole hullu..

Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2016 18:55:36 vasta tsitaadiga

Täpsemalt paluks, kust pärit ja mis siis massis icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 28.12.2016 10:27:55 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
AT-s oli ka hõbedane Redmi Note 3 olemas.
Väga hea esmamulje jättis. Ekraaniaega lausa 9 tundi


Vesse AT-s öeldi, et redmi Note 3 nende kõige müüdum Xiaomi...

link

jõuluvana käis liiga vara?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 16:07:44 vasta tsitaadiga

Krt, mi5s oleks juba okei, aga lte800 tugi puudub. Elisa kliendina on see vist ikkagi üks vajalik sagedus. On kellelgi kogemusi, et kui palju levi muutus ilma 800ta?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 16:12:39 vasta tsitaadiga

Teema pealkirja võiks muuta "kas telefonil on 4G ühenduvus või mitte?"
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 16:25:51 vasta tsitaadiga

Ühenduvus on vast olemas ikka, aga jutud räägivad, et 800mhz kasutatakse nö maapiirkondade ja ka majadesse parema levi jaoks.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 28.12.2016 17:20:33 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Krt, mi5s oleks juba okei, aga lte800 tugi puudub. Elisa kliendina on see vist ikkagi üks vajalik sagedus. On kellelgi kogemusi, et kui palju levi muutus ilma 800ta?


See on vast ikka andmeside jaoks vajalik? Inimesed kasutavad ju helistamiseks üldse ilma 4G sagedusteta telefone ja midagi pole häda. Ka maapiirkonnas.
Kui tahad 4G andmesidet kasutada sellistel ...4G kiirustel, siis maapiirkondades jääd hätta, kui telefon 800 MHz ala ei tunnista.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xecroy
HV kasutaja
xecroy

liitunud: 23.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 17:36:05 BV5000 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
siilike3d kirjutas:
Juhtus siis selline asi enda Blackview BV5000,et kukkus maha ja ekraanil kohe mõra sees.Kirjutasin siis poodi kust tellitud sai ,et telefon ei ole põrutus kindel.Vastus oli selline ,et lase ära vahetada saada arve ja nad maksavad kinni.Enne seda sai Blackview-i kodulehe foorumisse kirjutatud,sealt ei tulnud kipu ega kõppu.Mõtlesin las see ekraan esialgu jääb ,nagunii telefon koguaeg taskus.Eelmine nädal sai siis telefonile uuendus peale pandud android 6,peale seda telefon enam ei lae,laeb aga aeglasti.Ja see probleem on kõigil http://bbs.blackview.hk/viewtopic.php?f=96&t=23599
Telefon seisab nukralt kapi peal thumbs_down.gif

Just kõike seda jama ma mõni aeg tagasi lugesin ja seetõttu jätsin ka tellimata icon_biggrin.gif


BV5000 puudus on küll aeglane laadimine, umbes 12 h on täis laadimine, aga pärast seda peab pmst nädal aega vastu ka. Veekindlus on täitsa OK, minu oma paar korda porilombis ujumas käinud. 4G-ga ülekuumenemist pole täheldanud, pigem vastupidi 4G+BT+Waze+Spotify ja telefon peale 3 tundi sõitu täiesti jahe ikka ja ainult 10% akust läinud. Ekraani põrutuskindlaks ei saa pidada, üks kukkumine ekraani poolega krobelisele betoonile ja kohe katki.

PitBull kirjutas:
Blackview BV6000-le on oodata Android 7
Siit teemast ma selle hiinaka suvel ülesse korjasin. Nüüd siis paar kuud kasutanud. Käinud lumes, liivas, korduvalt basseinis ja Punases meres (hiljem kraani all sool maha pestud) ning töötab siiani. Ekraanil kaitsekile ei kasuta, kuid ekraanile kriime ei ole tekkinud.
Mõningad nüansid on, aga üldiselt olen siiani rahul.


Kuidas BV6000 koostekvaliteet on? Millised nüansid?

Kas keegi sellist asja on proovinud?
http://www.blackview.hk/blackview-173/

_________________
Kõige suurem pidur on alati ketas. Naudi inimväärset elu, osta SSD!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 19:15:57 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
Tänapäeval on see funktsioon üsna mõttetu. Tõmbad Telia minutv äpi, maksad 5 euri kuus ja vaata palju tahad, nii otse kui järele.


Kes pakub praegu 5 euroga kuus piiramatut mobiilinternetti?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 20:38:47 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
On kellelgi kogemusi, et kui palju levi muutus ilma 800ta?


Proovisin Hiiumaal paar nädalat tagasi:
Spoiler Spoiler Spoiler


Nagu näha, siis 4G on küll kiirem, aga tavakasutuses ei ole seda tunda. YouTubes full hd streamib ilma probleemideta mõlemaga. 4G puhul veel märkasin, et levi on ainult 3 pulka, kuid 3G puhul alati 5 pulka. 4G puhul tundus kiirus kõikuvat üsna palju, eriti upload oli aeg-ajalt väga nigel. 3G kiirused olid aeglasemad, kuid stabiilsed. Seega võiks väita, et kui sa pole hardcore streamer või allalaadija, siis saab ka ilma 4G sagedusteta täiesti hakkama.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 21:35:07 Re: BV5000 vasta tsitaadiga

xecroy kirjutas:

Kuidas BV6000 koostekvaliteet on? Millised nüansid?
Koostekvaliteet on pigem väga hea.
Mind häirib, et bluetooth on suht kehva leviga. 2 korrusega eramajas katkeb vahetevahel nutikellal levi (HTC M8ga probleemi polnud). PPT ja SOS nuppudele ei saa ise funktsioone seadistada. Tahaks taskulampi nt PPT nupu alla.
Aku on 4500mAh. Seega on seade tõsiselt raske ning mõistliku aja jooksul saab laadida vaid orig. või mõne tahvli laadijaga. Samas laadida tuleb harva.
USB ja audio pistik on sügaval korpuses ning sobivad vaid peenikese otsaga juhtmed.

Paar olulist plussi, millest varem ei osanud midagi arvata, kuid on osutunud väga kasulikuks
- Äratus toimib ka siis, kui telefon on täiseti välja lülitatud. Nagu vana hea Nokia E51ga.
- Telefoni saab seadistada end öösel välja lülitama ja hommikul sisse lülitama.
- 2 SIM kaardiga toimib ideaalselt. Oli välismaal asendamatu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2016 08:40:09 vasta tsitaadiga

PitBull, kui viitsid jageleda, siis ehk õnnestub masin ära rootida ja häkkida ning asjale xPosed + mõned vastavad moodulid külge toppida, mis läbi saab kõiki nuppe ümber mäppida.

Need 3 plussi on vist kõigil androididel mõnda aega olemas olnud. Ise ka veidi aega tagasi imestasin, kui oukitel k4000 pro hommikul karjuma hakkas, kui olin juba uue telefoni kasutusele võtnud.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UKoort
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2016 15:38:18 vasta tsitaadiga

4.jaanuar algab Umi Z presale.
www.umidigi.com
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2017 19:01:17 vasta tsitaadiga

UKoort kirjutas:
4.jaanuar algab Umi Z presale.
www.umidigi.com

Üsna huvitav mudel. Kõik sagedused tunduvad ka olemas olema.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2017 19:34:36 vasta tsitaadiga

UKoort kirjutas:
4.jaanuar algab Umi Z presale.
www.umidigi.com


Hmmm, alis on juba müügil https://www.aliexpress.com/item/Original-Umi-Z-Helio-x27-Deca-core-2-6GHZ-Full-Metal-Unibody-Smartphone-5-5-13MP/32780293271.html
E:
pois11 kirjutas:

Üsna huvitav mudel. Kõik sagedused tunduvad ka olemas olema.

Avastasin, et päris paljudel UMI lutsudel on kõik sagedused olemas 4G: FDD-LTE: 800/1800/2100/2600 (B20,B3,B1,B7)
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2017 21:20:59 vasta tsitaadiga

Lukksepp kirjutas:
UKoort kirjutas:
4.jaanuar algab Umi Z presale.
www.umidigi.com


Hmmm, alis on juba müügil https://www.aliexpress.com/item/Original-Umi-Z-Helio-x27-Deca-core-2-6GHZ-Full-Metal-Unibody-Smartphone-5-5-13MP/32780293271.html
E:
pois11 kirjutas:

Üsna huvitav mudel. Kõik sagedused tunduvad ka olemas olema.

Avastasin, et päris paljudel UMI lutsudel on kõik sagedused olemas 4G: FDD-LTE: 800/1800/2100/2600 (B20,B3,B1,B7)


Vaatasin kah, et on müügis aga kallim. Huvitav kuidas see ostmine käib siit: http://www.umidigi.com/ , peaks saama paari päeva pärast osta ja posti pannakse 25 jaanuaril.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 13:23:19 vasta tsitaadiga

Huvitav kuidas Umi'del mobiili-ID toega on? Iseeneses Umi Super on ka suht OK näitajatage asi. Kõik vajalikud sagedused vist ka olemas.

Praegu saab EU laost 175€ eest kätte.

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_361292.html?wid=3

Edit: nüüd natuke ülevaateid lugedes hakkas asi ikka väga meeldima. Kui teaks, et mobiili-ID kindlasti töötab, siis telliks vist ühe kohe ära. eusa_think.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 13:35:21 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Huvitav kuidas Umi'del mobiili-ID toega on? Iseeneses Umi Super on ka suht OK näitajatage asi. Kõik vajalikud sagedused vist ka olemas.

Praegu saab EU laost 175€ eest kätte.

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_361292.html?wid=3

Edit: nüüd natuke ülevaateid lugedes hakkas asi ikka väga meeldima. Kui teaks, et mobiili-ID kindlasti töötab, siis telliks vist ühe kohe ära. eusa_think.gif


Nonii otsi kuskilt vastus icon_biggrin.gif Telliks ka ära.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 17:45:10 vasta tsitaadiga

Ah, krt ma vist lähen riski peale välja ja tellin ära. Kui teistel hiinakatel enamasti töötab, siis miks sellel ei peaks. Ja kui ei tööta, annan telefoni pojale, tal mobiili-ID nagunii ei ole.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 20:05:39 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Edit: nüüd natuke ülevaateid lugedes hakkas asi ikka väga meeldima. Kui teaks, et mobiili-ID kindlasti töötab, siis telliks vist ühe kohe ära. eusa_think.gif


Anna teada kuidas asi töötab ka kui asi käes ja testitud. Endale hakkas ka see asi meeldima icon_lol.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 21:17:27 vasta tsitaadiga

Umi ironil töötab hästi.
Üldiselt on UMI puhas seest ja Google originaal launcheriga, suht kindlalt töötab.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 21:57:16 vasta tsitaadiga

Tellimus tehtud. Näeb siis, kas DHL toob nädalaga ära. thumbs_up.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tener
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2008




sõnum 03.01.2017 15:03:45 vasta tsitaadiga

Sain kätte oma Lenovo Zuk Z2.

Ise täiesti rahul, leviga pole probleeme olnud, kuigi ka B20 puudub.

Maksis alla 200 euro, aga toll sai kätte ja lajatas 40 otsa.


Selline küsimus muidu, et kellelgi veel mõni selline hiinakas Mobiil-ID kontrollkoodi ekraanil ei näita?
Kõik nagu töötaks, ilus emakeelne tekst tuleb ette ka, et paneks PIN ja muud koodid, aga kontrollkoodi ei leia.

Saan vaid sellise pildi:
Spoiler Spoiler Spoiler


Proovisin sisse logida, see töötas ka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.