|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
12.12.2016 15:59:18
|
|
|
hippokrates, mina just arvan, et seal on ühed unimütsid tööl. Pool tuleb läbi ja pool ei tule läbi, ning see 20% pole tõesti suur summa. Aga küsimus, et kui sul juhuslikult peaks ka kaup tollist niisama läbi tulema, kas sul plaanis kohe neile helistada peale seda ja rõhutada oma soovi tollimaksu maksta? Siiski pole ju aus, kui kaup ilma maksudeta läbi tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
12.12.2016 17:09:26
|
|
|
| Kui nüüd punktuaalselt täpne olla, siis tuleb maksta käibemaksu. Tollimaksu ei pea telefonide puhul maksma.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
n3wb0y
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2009
|
13.12.2016 19:26:17
|
|
|
sain ka oma Redmi 3S geekbuyingust kätte. 129€ ja kuller tõi koju ära ka, superlux ja kui vana Motorolaga võrrelda siis tundub ikka väga äss diil!
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joos
HV kasutaja
liitunud: 25.05.2002
|
14.12.2016 11:49:35
|
|
|
| n3wb0y kirjutas: |
sain ka oma Redmi 3S geekbuyingust kätte. 129€ ja kuller tõi koju ära ka, superlux ja kui vana Motorolaga võrrelda siis tundub ikka väga äss diil! |
Kas selline hind koju kätte? Euro variant või?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
n3wb0y
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2009
|
14.12.2016 16:54:10
|
|
|
Laoks oli Hiina kui ei eksi. Saadetud EU Priority Mail - Tax included (hinnaks 7.28€). Telefon ise: [Official International Version] XIAOMI Redmi 3S 5.0inch HD 4G LTE MIUI 7 Smartphone Qualcomm Snapdragon 430 Octa Core 3GB 32GB 13.0MP Touch ID Fast Charge 4100mAh - Dark Gray Kokku kogu kraam: EUR 128.73 (DPD tõi koju )
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.12.2016 17:53:26
|
|
|
n3wb0y, viska link
Also: kaua läks?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
n3wb0y
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2009
|
14.12.2016 18:59:02
|
|
|
See alega tellitud ja ale nüüdseks läbi (http://www.geekbuying.com/item/International-Version-Xiaomi-Redmi-3S-3GB-32GB-Smartphone---Dark-Gray-371273.html)
Aega läks 10.nov õhtul maksin ja 12.dets lõunaks käes.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
16.12.2016 15:50:50
|
|
|
| Athunik kirjutas: |
Murdock, ma tellisin sama müüja poolt Redmi 3S Prime'i.
Las müüja paneb pakile väärtuseks $20 või midagi. Mul pani mingi $25 ja vist sellepärast jäi ka tollile rohkem silma, pidin igatahes tollideklaratsiooni ära tegema. |
Ei aita. Müüja pani (omal algatusel) hinnaks 20 taala ja "gift". Täna tuli teade, et kaup tollilaos ja ootab maksude tasumist
Kirjutasin müüjale, et saatku normaalne arve.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.12.2016 16:01:27
|
|
|
| tsitaat: |
Ei tasu arvata, et tollis päris eilased tööl on... Ja kammoon piipol, kui on raha telefon osta peaks olema ka see +20% et oma maksud ausalt ära maksta.
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.12.2016 16:06:17
|
|
|
Murdock, pane kaardi väljavõte neile arveks, peaks sobima
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
16.12.2016 17:19:22
|
|
|
Piisab ka täiesti aliexpressi poe tellimuse trükist.
Ma enamasti selle info tollimisel saadan ja senini on sobinud.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
16.12.2016 18:00:03
|
|
|
| Spott kirjutas: |
Piisab ka täiesti aliexpressi poe tellimuse trükist.
Ma enamasti selle info tollimisel saadan ja senini on sobinud. |
Tavaliselt saan ka nii hakkama aga täna küsiti ladustamise teadet koos paki sildiga. Tähendas kohe +1 päeva lisaaega kuna omniva materjalid saatis.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
21.12.2016 13:36:25
|
|
|
| Redmi note 3 kohal. Esmamulje on hea. Kiire, soliidne. Aga pakub kohe süsteemi uuendust. Huvitav kas lasta uuendada või on oht et midagi läheb tuksi?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.12.2016 13:49:09
|
|
|
Miks peaks midagi tuksi minema?
Mine käi xiaomi foorumis, sealt lugedes peaks kohe selge olema, kas on probleeme või mitte
http://en.miui.com/forum-86-1.html
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
21.12.2016 19:11:09
|
|
|
| Murdock, ma tellisin samalt müüjalt Redmi 3S Prime'i. Mul oli peal MIUI 8 Global Beta, niiet ma soovitan flashida üle ja panna MIUI 8 Global Stable peale. Endal lihtsam, vähem katki asjad ja uuendused tulevad ehk kord kuus - muidu iga paari päeva tagant.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
21.12.2016 22:17:32
|
|
|
| Lasin uuenduse peale. Ja ei olnud enam MIUI 8 beeta, oli juba stable versioon. Hetkel kõik toimib.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raatz
HV vaatleja
liitunud: 13.01.2016
|
22.12.2016 00:30:11
|
|
|
Mul kukkus S tolli kinni Müüa oli pannud mingi arusaamatu väärtuse pakile - 45 taala
Üldiselt mul käibeka maksmise vastu pole midagi ka. Loodan homme kätte saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kenkauksi
HV veteran
liitunud: 30.08.2009
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
22.12.2016 16:01:47
|
|
|
Siis kui ma oma redmi tellisin oli hind arvutitargas 50 eurot kallim. Hetkel kui käibemaks hiinast tellides ära maksta, tuleb hiinast võttes 2 euri kallim
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
22.12.2016 16:21:38
|
|
|
Krt see redmi note 3 tundub päris asjalik. Hetkel G4 dual sim, aga sõrmejäljelugejat pole ja elu pini toksides keeruline. Mingit top of the line asja ei raatsi osta - redmi note 3 tundub näitajate poolt sama võimas, kaamera küllap jääb vast natuke alla ainult. Sõrmejäljelugeja on taga, mis on 5+. Ainuke häda, et see krt on AT s kuldne... hõbedast tahaks... kuldne natuke liiga bling.
Kuidas tagumine külg on - metall küll, aga libe ka?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
22.12.2016 16:34:05
|
|
|
Natuke on libe. Aga kuldne on tegelikult päris šeff
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
22.12.2016 16:37:24
|
|
|
Vist isegi hakkan sulama selle kohapealt juba, hõbe+must tundub liiga iphonelik (vanakooli). G4 on nahast tagakaas, grip maru hea. AT s müüdaval ütleb, et lte 800 sagedus ka olemas, see juba päris kõva plusspunkt. Lisaks muidugi custom romide tugi, mis nt g4 dual simil üldse puudub, ja 4k mah aku... veel tunnike mõtlen, ehk seab siis sammud poe poole.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
22.12.2016 20:15:18
|
|
|
Blackview BV6000-le on oodata Android 7
Siit teemast ma selle hiinaka suvel ülesse korjasin. Nüüd siis paar kuud kasutanud. Käinud lumes, liivas, korduvalt basseinis ja Punases meres (hiljem kraani all sool maha pestud) ning töötab siiani. Ekraanil kaitsekile ei kasuta, kuid ekraanile kriime ei ole tekkinud.
Mõningad nüansid on, aga üldiselt olen siiani rahul.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
22.12.2016 20:24:12
|
|
|
| PitBull kirjutas: |
Blackview BV6000-le on oodata Android 7
Siit teemast ma selle hiinaka suvel ülesse korjasin. Nüüd siis paar kuud kasutanud. Käinud lumes, liivas, korduvalt basseinis ja Punases meres (hiljem kraani all sool maha pestud) ning töötab siiani. Ekraanil kaitsekile ei kasuta, kuid ekraanile kriime ei ole tekkinud.
Mõningad nüansid on, aga üldiselt olen siiani rahul. |
Kuidas sellel mudelil kuuldavus on? Üldiselt veekindlad tel. kuular ja mic on suht vaikselt kuulda.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
22.12.2016 21:22:13
|
|
|
| Pigem on kuular liiga vali ning ei ole keegi kurtnud, et ta mind ei kuuleks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
26.12.2016 16:17:13
|
|
|
AT-s oli ka hõbedane Redmi Note 3 olemas.
Väga hea esmamulje jättis. Ekraaniaega lausa 9 tundi
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
27.12.2016 18:50:38
|
|
|
Jõuluvana jäi hiljaks aga pole hullu..
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.12.2016 18:55:36
|
|
|
Täpsemalt paluks, kust pärit ja mis siis massis
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onuivar
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2010
|
28.12.2016 10:27:55
|
|
|
| riaak kirjutas: |
AT-s oli ka hõbedane Redmi Note 3 olemas.
Väga hea esmamulje jättis. Ekraaniaega lausa 9 tundi |
Vesse AT-s öeldi, et redmi Note 3 nende kõige müüdum Xiaomi...
link
jõuluvana käis liiga vara?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.12.2016 16:07:44
|
|
|
Krt, mi5s oleks juba okei, aga lte800 tugi puudub. Elisa kliendina on see vist ikkagi üks vajalik sagedus. On kellelgi kogemusi, et kui palju levi muutus ilma 800ta?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
28.12.2016 16:12:39
|
|
|
| Teema pealkirja võiks muuta "kas telefonil on 4G ühenduvus või mitte?"
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.12.2016 16:25:51
|
|
|
Ühenduvus on vast olemas ikka, aga jutud räägivad, et 800mhz kasutatakse nö maapiirkondade ja ka majadesse parema levi jaoks.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
28.12.2016 17:20:33
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Krt, mi5s oleks juba okei, aga lte800 tugi puudub. Elisa kliendina on see vist ikkagi üks vajalik sagedus. On kellelgi kogemusi, et kui palju levi muutus ilma 800ta? |
See on vast ikka andmeside jaoks vajalik? Inimesed kasutavad ju helistamiseks üldse ilma 4G sagedusteta telefone ja midagi pole häda. Ka maapiirkonnas.
Kui tahad 4G andmesidet kasutada sellistel ...4G kiirustel, siis maapiirkondades jääd hätta, kui telefon 800 MHz ala ei tunnista.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xecroy
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2008
|
28.12.2016 17:36:05
BV5000 |
|
|
| ranel kirjutas: |
| siilike3d kirjutas: |
Juhtus siis selline asi enda Blackview BV5000,et kukkus maha ja ekraanil kohe mõra sees.Kirjutasin siis poodi kust tellitud sai ,et telefon ei ole põrutus kindel.Vastus oli selline ,et lase ära vahetada saada arve ja nad maksavad kinni.Enne seda sai Blackview-i kodulehe foorumisse kirjutatud,sealt ei tulnud kipu ega kõppu.Mõtlesin las see ekraan esialgu jääb ,nagunii telefon koguaeg taskus.Eelmine nädal sai siis telefonile uuendus peale pandud android 6,peale seda telefon enam ei lae,laeb aga aeglasti.Ja see probleem on kõigil http://bbs.blackview.hk/viewtopic.php?f=96&t=23599
Telefon seisab nukralt kapi peal  |
Just kõike seda jama ma mõni aeg tagasi lugesin ja seetõttu jätsin ka tellimata  |
BV5000 puudus on küll aeglane laadimine, umbes 12 h on täis laadimine, aga pärast seda peab pmst nädal aega vastu ka. Veekindlus on täitsa OK, minu oma paar korda porilombis ujumas käinud. 4G-ga ülekuumenemist pole täheldanud, pigem vastupidi 4G+BT+Waze+Spotify ja telefon peale 3 tundi sõitu täiesti jahe ikka ja ainult 10% akust läinud. Ekraani põrutuskindlaks ei saa pidada, üks kukkumine ekraani poolega krobelisele betoonile ja kohe katki.
| PitBull kirjutas: |
Blackview BV6000-le on oodata Android 7
Siit teemast ma selle hiinaka suvel ülesse korjasin. Nüüd siis paar kuud kasutanud. Käinud lumes, liivas, korduvalt basseinis ja Punases meres (hiljem kraani all sool maha pestud) ning töötab siiani. Ekraanil kaitsekile ei kasuta, kuid ekraanile kriime ei ole tekkinud.
Mõningad nüansid on, aga üldiselt olen siiani rahul. |
Kuidas BV6000 koostekvaliteet on? Millised nüansid?
Kas keegi sellist asja on proovinud?
http://www.blackview.hk/blackview-173/
_________________ Kõige suurem pidur on alati ketas. Naudi inimväärset elu, osta SSD! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tohoh
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2010
|
28.12.2016 19:15:57
|
|
|
| l2bukast kirjutas: |
| Tänapäeval on see funktsioon üsna mõttetu. Tõmbad Telia minutv äpi, maksad 5 euri kuus ja vaata palju tahad, nii otse kui järele. |
Kes pakub praegu 5 euroga kuus piiramatut mobiilinternetti?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
28.12.2016 20:38:47
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| On kellelgi kogemusi, et kui palju levi muutus ilma 800ta? |
Proovisin Hiiumaal paar nädalat tagasi:
Spoiler 
Nagu näha, siis 4G on küll kiirem, aga tavakasutuses ei ole seda tunda. YouTubes full hd streamib ilma probleemideta mõlemaga. 4G puhul veel märkasin, et levi on ainult 3 pulka, kuid 3G puhul alati 5 pulka. 4G puhul tundus kiirus kõikuvat üsna palju, eriti upload oli aeg-ajalt väga nigel. 3G kiirused olid aeglasemad, kuid stabiilsed. Seega võiks väita, et kui sa pole hardcore streamer või allalaadija, siis saab ka ilma 4G sagedusteta täiesti hakkama.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
28.12.2016 21:35:07
Re: BV5000 |
|
|
| xecroy kirjutas: |
Kuidas BV6000 koostekvaliteet on? Millised nüansid?
|
Koostekvaliteet on pigem väga hea.
Mind häirib, et bluetooth on suht kehva leviga. 2 korrusega eramajas katkeb vahetevahel nutikellal levi (HTC M8ga probleemi polnud). PPT ja SOS nuppudele ei saa ise funktsioone seadistada. Tahaks taskulampi nt PPT nupu alla.
Aku on 4500mAh. Seega on seade tõsiselt raske ning mõistliku aja jooksul saab laadida vaid orig. või mõne tahvli laadijaga. Samas laadida tuleb harva.
USB ja audio pistik on sügaval korpuses ning sobivad vaid peenikese otsaga juhtmed.
Paar olulist plussi, millest varem ei osanud midagi arvata, kuid on osutunud väga kasulikuks
- Äratus toimib ka siis, kui telefon on täiseti välja lülitatud. Nagu vana hea Nokia E51ga.
- Telefoni saab seadistada end öösel välja lülitama ja hommikul sisse lülitama.
- 2 SIM kaardiga toimib ideaalselt. Oli välismaal asendamatu.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
29.12.2016 08:40:09
|
|
|
PitBull, kui viitsid jageleda, siis ehk õnnestub masin ära rootida ja häkkida ning asjale xPosed + mõned vastavad moodulid külge toppida, mis läbi saab kõiki nuppe ümber mäppida.
Need 3 plussi on vist kõigil androididel mõnda aega olemas olnud. Ise ka veidi aega tagasi imestasin, kui oukitel k4000 pro hommikul karjuma hakkas, kui olin juba uue telefoni kasutusele võtnud.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UKoort
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
01.01.2017 19:01:17
|
|
|
Üsna huvitav mudel. Kõik sagedused tunduvad ka olemas olema.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
01.01.2017 21:20:59
|
|
|
Vaatasin kah, et on müügis aga kallim. Huvitav kuidas see ostmine käib siit: http://www.umidigi.com/ , peaks saama paari päeva pärast osta ja posti pannakse 25 jaanuaril.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
02.01.2017 13:23:19
|
|
|
Huvitav kuidas Umi'del mobiili-ID toega on? Iseeneses Umi Super on ka suht OK näitajatage asi. Kõik vajalikud sagedused vist ka olemas.
Praegu saab EU laost 175€ eest kätte.
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_361292.html?wid=3
Edit: nüüd natuke ülevaateid lugedes hakkas asi ikka väga meeldima. Kui teaks, et mobiili-ID kindlasti töötab, siis telliks vist ühe kohe ära.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
02.01.2017 13:35:21
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
Huvitav kuidas Umi'del mobiili-ID toega on? Iseeneses Umi Super on ka suht OK näitajatage asi. Kõik vajalikud sagedused vist ka olemas.
Praegu saab EU laost 175€ eest kätte.
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_361292.html?wid=3
Edit: nüüd natuke ülevaateid lugedes hakkas asi ikka väga meeldima. Kui teaks, et mobiili-ID kindlasti töötab, siis telliks vist ühe kohe ära.  |
Nonii otsi kuskilt vastus Telliks ka ära.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
02.01.2017 17:45:10
|
|
|
Ah, krt ma vist lähen riski peale välja ja tellin ära. Kui teistel hiinakatel enamasti töötab, siis miks sellel ei peaks. Ja kui ei tööta, annan telefoni pojale, tal mobiili-ID nagunii ei ole.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
02.01.2017 20:05:39
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
Edit: nüüd natuke ülevaateid lugedes hakkas asi ikka väga meeldima. Kui teaks, et mobiili-ID kindlasti töötab, siis telliks vist ühe kohe ära.  |
Anna teada kuidas asi töötab ka kui asi käes ja testitud. Endale hakkas ka see asi meeldima
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.01.2017 21:17:27
|
|
|
Umi ironil töötab hästi.
Üldiselt on UMI puhas seest ja Google originaal launcheriga, suht kindlalt töötab.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
02.01.2017 21:57:16
|
|
|
Tellimus tehtud. Näeb siis, kas DHL toob nädalaga ära.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
03.01.2017 15:03:45
|
|
|
Sain kätte oma Lenovo Zuk Z2.
Ise täiesti rahul, leviga pole probleeme olnud, kuigi ka B20 puudub.
Maksis alla 200 euro, aga toll sai kätte ja lajatas 40 otsa.
Selline küsimus muidu, et kellelgi veel mõni selline hiinakas Mobiil-ID kontrollkoodi ekraanil ei näita?
Kõik nagu töötaks, ilus emakeelne tekst tuleb ette ka, et paneks PIN ja muud koodid, aga kontrollkoodi ei leia.
Saan vaid sellise pildi:
Spoiler 
Proovisin sisse logida, see töötas ka.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|