Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 338, 339, 340  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 17:55:40 vasta tsitaadiga

antiz, Tomorrow, korpuse soovitan korraliku/hea osta. Ja kui eelarvesse ei mahu, siis osta siit foorumist mõni Define R5 või midagi muud head. Neid ikka liigub.

1a.ee emaplaat on OK, aga ATs on hetkel Z170 plaat 85€. Jah, mitte parim (loe üks halvimaid) Z170 plaate, aga ma usun, et võrdne/parem, kui Asuse H170. Kuigi, mulle endale Gigabyte BIOS ei meeldi, aga äkki nad on midagi uut vahepeal välja mõelnud. Või siis kuluta natuke rohkem ja osta 130-150€ eest korralikum Z170 emaplaat ja jääb tulevikus üks uuendus tegemata.

https://arvutitark.ee/est/tellimine/U6M2apgTFN Mälud 60, toide 60, emaplaat 85. Korpusele saad 100€ kulutada või siis korpus 50€(mitte nii hea) ja emaplaat 135-140€ (MSI Krait, SLI PLUS vms)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 18:35:08 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
1a.ee emaplaat on OK, aga ATs on hetkel Z170 plaat 85€. Jah, mitte parim (loe üks halvimaid) Z170 plaate, aga ma usun, et võrdne/parem, kui Asuse H170.


Kas saaks ka seletust miks see giga plate on hirmus halb ja kuidas ta on parem võrreldes Asuse platega (jätame välja nüansi, et üks toetab siis K prosede kellamist ja teine mitte) või ongi siuke "ma usun, et kuu on tehtud juustust" spetsialisti jutt icon_question.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 18:39:14 vasta tsitaadiga

http://www.tomshardware.com/reviews/gigabyte-z170-hd3-lga-1151-intel-motherboard,4279.html#p7 tundub suht tavaline normaalselt töötav emaplaat olevat.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 18:53:58 vasta tsitaadiga

Auron, sest ta pole halvem ja on 30€ odavam? Kõik, mis on sellel Asuse plaadil on ka Gigabytei omal, aga Gigabyte on hea hinnaga hetkel. USB 3.1 mõlemal puudu, mõlemad "kitsad" plaadid, mõlemal kehv teine PCIe x16 pesa (x4, SLI jaoks pole hea).

40€ odavam*
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 19:23:48 vasta tsitaadiga

Küsin igaksjuhuks siit ka:

tsitaat:

Ega keegi ei tea, kus Eestis saaks arvega osta Define C aknaga ? Ostsin Arvutitargast, köigepealt anti mulle Mini C, siis anti tavaline aknata C ja löpuks öeldi, et kahjuks neil polegi aknaga versiooni müüa. Ehk mul oleks ASAP vaja uut varianti, kus ma saaksin osta. Ehk keegi teab, kust saaks tellida, oleksin näpunäidete eest väga tänulik.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 21.12.2016 20:36:07 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Küsin igaksjuhuks siit ka:

tsitaat:

Ega keegi ei tea, kus Eestis saaks arvega osta Define C aknaga ? Ostsin Arvutitargast, köigepealt anti mulle Mini C, siis anti tavaline aknata C ja löpuks öeldi, et kahjuks neil polegi aknaga versiooni müüa. Ehk mul oleks ASAP vaja uut varianti, kus ma saaksin osta. Ehk keegi teab, kust saaks tellida, oleksin näpunäidete eest väga tänulik.

Galadoris on nimekirjas olemas, kas ainult reaalselt saada on:
https://www.galador.ee/1600-korpused/3751116-fractal-design-define-c-mit-seitenfenster-schallgedammt
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j0gi
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 25.12.2016 12:53:48 vasta tsitaadiga

Plaan lauaarvuti ise kokku panna, mis jääks 1k eur ringi. Oskab keegi mingit head kooslust pakkuda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 01:02:46 vasta tsitaadiga

j0gi kirjutas:
Plaan lauaarvuti ise kokku panna, mis jääks 1k eur ringi. Oskab keegi mingit head kooslust pakkuda?

Mängimiseks? Monitor jms olemas ja ainult kasti vaja?
1080p resolutioon?
ATX või vaja midagi väiksemat?
Vaikus on oluline näitaja?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 12:27:09 vasta tsitaadiga

palju praegu veel Gigabyte 780Ti GHz Editioni eest vöiks saada ? Peaks tegema väikese uuenduskuuri ja see oleks asi, mis tahaks vahetust, kuna läksin 1440p peale üle.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 12:31:11 vasta tsitaadiga

Küsimus DDR4 mälude kohta, et mida madalam CL seda parem? (kas sellel on üldse mingi vahe?) Pigem 1.2V pingega kui 1.35V?
Kuna asjaga kiiret ei ole ja ootan Kaby Lake tulekut, siis mis kiirusega mälusid üldse piiluda tasub?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 12:36:24 vasta tsitaadiga

1 jah, aga vahed väikesed
2 1,2
3 Nii kuis rahakott kannatab, aga üldiselt väga lolliks minna ei tasu, vahed väikesed

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 13:08:58 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Küsimus DDR4 mälude kohta, et mida madalam CL seda parem? (kas sellel on üldse mingi vahe?) Pigem 1.2V pingega kui 1.35V?
Kuna asjaga kiiret ei ole ja ootan Kaby Lake tulekut, siis mis kiirusega mälusid üldse piiluda tasub?

Üldiselt jah, kuigi kuna vahed nii väikesed, siis pigem loeb takt, kui latentsus. Muidugi ideaalne oleks nende kahe hea kombo. Pigem jah 1.2V, aga 1.35V pole samuti kahjulik praegustele prosedele. Pealegi kõrgem taktiga DDR4 ongi seal 1.35 peal. Lauaarvutis pole see volt nii oluline. Kuumaks need ei lähe, prose sisemisele mälukontrale võib kahju teha alates 1,5V.

Parim takti ja latentsuse komboga kitt mille ma olen leinudnud on G.Skilli oma @ 3200Mhz CL14: https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Malud-lauaarvutile-DDR4-malud-lauaarvutile/DDR4-32GB-2x16GB-TridentZ-3200MHz-CL14-14-14-XMP2-must-246884

Muidugi see on liiga kallis, et õigustada oma hinda. 2400-2600Mhz CL15 pole märgatavalt aeglasem aga maksab 1/3 sellest hinnast.
Ainus koht kus kiirem mälu rohkem kaasa aitab on see, kui mäng või proge on prose poolt piiratud. Ehk siis igasugu benchmarkid, profiprogrammid nagu video edimine jne.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 26.12.2016 15:02:27 vasta tsitaadiga

Kuidas oleks 2400 MHz CL14?
https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Malud-lauaarvutile-DDR4-malud-lauaarvutile/Corsair-Vengeance-LPX-2x16GB-DDR4-2400MHz-C14-Memory-Kit-must-218036

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 19:53:45 vasta tsitaadiga

viimati kui ma neid DDR3 vahesi vaatasin siis küll ei näinud mingit erilist vahet neil kiiremate ja aeglasemate vahel mängudes. Mingi 1-2 FPSi oli. Kuskil maal oli sela mingi sweetpoint ja siis hakkas jälle fps kukkuma. Hinnavahe ei õigustanud end mingit moodi.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 20:38:24 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus vahele - on lappar Dell D630 VGA väljundiga, kuidas pilt telerisse saada (HDMI)? Passiivne kaabel VGA - HDMI ei töötanud.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 21:30:50 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Kiire küsimus vahele - on lappar Dell D630 VGA väljundiga, kuidas pilt telerisse saada (HDMI)? Passiivne kaabel VGA - HDMI ei töötanud.


Kui ainult pildist piisab siis üks variant on Chromecast iga cast desktop (eeldusel, et läpakas ja chromecast samas võrgus).
Pilt ja heli sünkroonis kahjuks üle ei kipu minema, viide tekib sisse.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2016 17:40:35 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Kiire küsimus vahele - on lappar Dell D630 VGA väljundiga, kuidas pilt telerisse saada (HDMI)? Passiivne kaabel VGA - HDMI ei töötanud.


Kui ainult pildist piisab siis üks variant on Chromecast iga cast desktop (eeldusel, et läpakas ja chromecast samas võrgus).
Pilt ja heli sünkroonis kahjuks üle ei kipu minema, viide tekib sisse.


Ainult pildist piisab. Veel miskit lihtsamat/odavamat, aktiivne üleminek vms? icon_rolleyes.gif Teleks WebOS3-ga.

E: Leidsin.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2016 17:46:28 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Draqula kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Kiire küsimus vahele - on lappar Dell D630 VGA väljundiga, kuidas pilt telerisse saada (HDMI)? Passiivne kaabel VGA - HDMI ei töötanud.


Kui ainult pildist piisab siis üks variant on Chromecast iga cast desktop (eeldusel, et läpakas ja chromecast samas võrgus).
Pilt ja heli sünkroonis kahjuks üle ei kipu minema, viide tekib sisse.


Ainult pildist piisab. Veel miskit lihtsamat/odavamat, aktiivne üleminek vms? icon_rolleyes.gif Teleks WebOS3-ga.

E: Leidsin.


Anna siis teada kas hakkas tööle.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4muel
HV kasutaja
s4muel

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 11:33:41 vasta tsitaadiga

Kas gtx 770 90 euro eest on hea ost?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 11:38:06 vasta tsitaadiga

s4muel, sõltub mudelist. Aga hetkel lähevad need kaardid enamasti 100+, nii et kui asi korralik ja hea jahutusega, siis halb ost pole kindlasti.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 19:47:33 vasta tsitaadiga

s4muel kirjutas:
Kas gtx 770 90 euro eest on hea ost?

Kui hea hinnaga saad ja voolutarve ei loe, siis jah. Muul juhul on uuemad parem ost.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2016 12:18:25 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
s4muel kirjutas:
Kas gtx 770 90 euro eest on hea ost?

Kui hea hinnaga saad ja voolutarve ei loe, siis jah. Muul juhul on uuemad parem ost.


Uuem ja parem 100€, räägi ikka asjast icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2016 12:34:01 vasta tsitaadiga

WäntWõll, No päris 100€ eest võrdset jõudlust ei saa. Lisaks tänu vahetuskursile hetkel 1050Ti hind tõusnud.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2016 13:53:25 vasta tsitaadiga

Mis hinnaga praegu Sapphire RX 470 8GB liiguvad? Foorumis ei näe kuskil. Omanud 4 kuud, 3 kuud kasutust saanud ehk siis 2,5a garantiid veel alles.
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2016 00:47:43 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas sellist printerit nagu Epson EPL-6100L https://www.epson.com.au/products/laser/epl6100l.asp oleks mõtet ellu äratama hakata või on mõttekam poest uus osta?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocker
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 22:02:18 vasta tsitaadiga

Tervitus.
Palun abi kasti komplekteerimisel.
Olmas on:
prose: http://www.ebay.com/itm/AMD-FX-8350-Black-Edition-4-0GHz-FD8350FRHKBOX-AM3-8-Core-Processor-New-/231225723660
video: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4882#ov

Millie emaplaat, toide, jahutus, mälud...?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2017 22:34:49 vasta tsitaadiga

https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=M7MwMbO0MrQ2NLS0NDUEMYwsTYxMQAwTSxOIiKWRuYUFkAEA
+https://www.klick.ee/cooler-master-hyper-212-evo

Või võtad mõned asjad kasutatult:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=694989&highlight=
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=695288&highlight=
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=695351&highlight=
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 05.01.2017 03:26:45 vasta tsitaadiga

Igaksjuhuks küsin (veel pole kindel, et vaja). Kas mõni foorumlane uut monitori BenQ BL3200PT 2560x1440p saab müüa tunduvalt odavamalt kui poes? Visake privasse märge seljuhul. Tänud.
_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 15:36:25 vasta tsitaadiga

võid siia postitada:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=357677&start=1400

_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 16:06:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada custom klahve (keycaps) Logitech G710+'le ? Praegustega on täpsus natuke halb, kui aus olla - tahaks kas natuke laiemaid või nögusama kujuga, aga turg tundub suur ja lai olevat ning ei tea, kust alustada otsingutega.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 09.01.2017 00:52:40 vasta tsitaadiga

Mida nendest 8GB A-DATA mäludest arvata ADDU1600W8G11-B Kas need on tegelik 1600MHz mälud või on hoopis madalamad? Ei leidnud kusagilt SPD näitajat mis ütleks millega päriselt tegu. Timing tundub nii suurte mälude kohta kahtlaselt madal. Kas asjal on mingi konks küljes v mis?
HinnaVaatluses: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/M%C3%A4lud/663104/
Kodukas: http://www.adata.com/en/dram/specification/226
PDF: http://www.adata.com/upload/downloadfile/Datasheet-DDR3L%201600%20U-DIMM_R-DIMM_SO-DIMM-20160923.pdf
Emaplaadi toetatud mälude nimekirjas on nad nii kirjas.
Chip Brand: ELPIDA
Chip NO: J4208EBBG-GN-F
Timing: 9-9-9-24

G.Skill'il on ilusti välja toonud ka tegelikud andmed mis väiksemate näitajatega http://www.gskill.com/en/product/f3-1866c10q2-64gzm
Tested Speed 1866MHz
Tested Voltage 1.50v
SPD Speed 1600MHz
SPD Voltage 1.50v
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2017 09:39:35 vasta tsitaadiga

Longero, CL9 on täitsa tavaline 1600Mhz mälu jaoks aga need on CL11. Arvan, et need ka 1600Mhz on nagu tootja ütleb. Emaplaadi QVL listis kas teised mälud või on tootja näpuka teinud. Need on CL11 mitte CL9.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2017 20:00:48 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Draqula kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Kiire küsimus vahele - on lappar Dell D630 VGA väljundiga, kuidas pilt telerisse saada (HDMI)? Passiivne kaabel VGA - HDMI ei töötanud.


Kui ainult pildist piisab siis üks variant on Chromecast iga cast desktop (eeldusel, et läpakas ja chromecast samas võrgus).
Pilt ja heli sünkroonis kahjuks üle ei kipu minema, viide tekib sisse.


Ainult pildist piisab. Veel miskit lihtsamat/odavamat, aktiivne üleminek vms? icon_rolleyes.gif Teleks WebOS3-ga.

E: Leidsin.


Anna siis teada kas hakkas tööle.


Mul ei olnud kahtlustki et aktiivlahendus (aktiivne ADC välise toite najal) ei võiks töötada. Just testisin ja töötab kenasti. Mõnus väike karbike, ei sega kah. thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2017 23:54:00 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada kompaktset printerit, oluline on just printeri laius, tahaks tolle ühte sahtlisse ära mahutada, aga ruumi väga piiratult.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.01.2017 00:30:30 vasta tsitaadiga

Canon rõhutab just selle seeria väiksust. https://www.hinnavaatlus.ee/products/Printerid+ja+tarvikud/Printerid/800486/
http://www.canon.ee/printers/pixma-photo-printers/

tsitaat:
Mõõtmed (L × S × K) u 372 x 315 x 126 mm

Mõõda oma sahtel üle. icon_wink.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 02:33:03 vasta tsitaadiga

Milline best bang for buck printer oleks kodukasutuseks? Hea oleks printer-skänner-koopiamasin pm. ja fotode printimise võimalus.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 13:24:59 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
Oskab keegi soovitada kompaktset printerit, oluline on just printeri laius, tahaks tolle ühte sahtlisse ära mahutada, aga ruumi väga piiratult.

jägaja kirjutas:
Canon rõhutab just selle seeria väiksust. https://www.hinnavaatlus.ee/products/Printerid+ja+tarvikud/Printerid/800486/
http://www.canon.ee/printers/pixma-photo-printers/

tsitaat:
Mõõtmed (L × S × K) u 372 x 315 x 126 mm

Mõõda oma sahtel üle. icon_wink.gif

Tindiprinter on vastupidi just lai. Kui tahad kitsast (aga sellevõrra kõrgemat), siis võta laserprinter.
rmc kirjutas:
Milline best bang for buck printer oleks kodukasutuseks? Hea oleks printer-skänner-koopiamasin pm. ja fotode printimise võimalus.

No kõik ühes tavaliselt väga hästi ei õnnestu. Endal on positiivsed kogemused Canoni PIXMA seeriaga aga see on tindiprinter+skänner+koopia. Tindiprinterit ei saa tänapäeval küll rohkemaks, kui ekstra fotode printimiseks soovitada (kohati võrreldakse tindi hinda vere hinnaga lol) ja taolisel juhul on juba parem võtta laserkombain mis teeb kõike mustvalgelt ja siis eraldi fotoprinter värviliste fotode jaoks. Värvilaserid on kallimad ja nende fotokvaliteet on tindi omast kehvem.

Mitte, et ma ekspert oleks aga niipalju, kui ma uurinud olen, siis sellised teadmised mul on. Ise olen pikalt plaaninud praeguse tindikombaini väljavahetamist aga pole veel nii kriitiliseks läinud tindiga (hetkel küll viimane pudel ja ise täidan, aga ega juurde eriti kuskilt ei saa). Olen vaadanud pigem enterprise kraami poole: http://thv.hv.ee/products/Printerid+ja+tarvikud/Printerid/513886/
Eelkõige mis mind huvitab võrreldes hetke odavkombainiga on duplex printing (hetkel pean ise nuputama kuidas ühe lehe mõlemale poole printida) ja duplex autoloader skänning ehk lajatan 50tk vms peale ja skännib mõlemad pooled ära. Hetkel pean ükshaaval skännima ja vahepeal poolt vahetama mis on äärmiselt tüütu ja aeganõudev.
Muidugi ka see, et ma prindin üsna vähe ja seega laserprintegiga olkeks mitu aastat muretu enne kui kassetti peab hakkama vahetama. Tindiga on kogu aeg jama. Tahan kiiresti midagi printida, siis ilmneb, et tint on ära kuivanud - pean uuesti täitma ja siis on jälle käed mustad. Laser sobib paremini sellisteks burst printimisteks mis toimuvad paar korda kuus ainult ja kus korraga on vaja väga kiiresti mitmeid lehti printida.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.01.2017 13:37:29 vasta tsitaadiga

Tindiprinter (mitte kombain), saab olla kitsas ja madal samal ajal. Laserprinteriga on keerulisem.

Kui suurus poleks takistuseks, siis soovitaks EPSONi Ink Tank süsteemiga printerit. Odavam printida kui laserprinteriga, teistest tindiprinteritest rääkimata.
Väikse masina puhul HP või Canon, mõlemal tint kallis. Laserprinter oli vist Samsungil kõige väiksem, aga see on must-valge.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 19:56:35 vasta tsitaadiga

Vaja oleks ühte kasti jälle ca 1200€ eest.
Selline sai 2 kuud tagasi kokku pandud. Kärab veel või võiks midagi ringi vahetada?[/url]
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 20:01:11 vasta tsitaadiga

Proseks 6600k või kaby kui palju kallim pole, see 88r korpus on kohutav võta parem define C fractalilt ja mälud võtaks ka 3000mhz +
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 22:05:40 vasta tsitaadiga

Tomorrow, thx for your input.
von Wu, see inktank süsteem tundub cool.

Ma tegelt mingiaeg küsisin vana laserkombaini elluäratamise mõttekuse kohta ka, ent vastust ei saanud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/posting.php?mode=quote&p=9320108

Printerite alal 0-teadmised suht icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 00:11:12 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Proseks 6600k või kaby kui palju kallim pole, see 88r korpus on kohutav võta parem define C fractalilt ja mälud võtaks ka 3000mhz +


Sellised jupid võiks omavahel sobida?
K proset pole tarvis. Mälu saab alati juurde võtta, esialgu taheti nii.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 00:42:12 vasta tsitaadiga

ei näe pointi lukus prose eest 230 euri maksta, natuke juurde ja saad K ja maast leitud tasuta jõudlus aga noh eks igaühele oma
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 11.01.2017 01:13:26 vasta tsitaadiga

Jup
Toetan pots4t4j4 arvamust.
Vähemalt tasuta jõudlus ja see on lihtne tulema.

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 11.01.2017 01:49:20 vasta tsitaadiga

Head mugavat klaverit programmeerijale vaiksesse kontorisse? US Layout, 10-keyless oleks idekas. Vim keybindingud FTW!
Pole sellest küljest kunagi klaverit valinud. Siiani on kasutuses olnud Apple wireless keyboard, mis on üllatavalt ok. Milliseid proovida tasuks? Variant, et äkki lähebki õunakas loosi uuesti.
Kodus siniste cherry'dega "gaymer", mis on ka trükkimiseks hea, aga kontoris kindel ei.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 11:04:23 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Head mugavat klaverit programmeerijale vaiksesse kontorisse? US Layout, 10-keyless oleks idekas. Vim keybindingud FTW!
Pole sellest küljest kunagi klaverit valinud. Siiani on kasutuses olnud Apple wireless keyboard, mis on üllatavalt ok. Milliseid proovida tasuks? Variant, et äkki lähebki õunakas loosi uuesti.
Kodus siniste cherry'dega "gaymer", mis on ka trükkimiseks hea, aga kontoris kindel ei.

Oot-oot. Programmeerija kes ei kasuta numpadi? Tundub veidi kummaline, aga ok.
Kas wireless on kindel nõue? mehhaaniline või tavaline? taustvalgustusega või ilma? hinnapiir? makro klahvid vajalikud?
Siin üks kokkuvõtre hetke parimatest: http://www.polygon.com/2015/2/23/7372837/mechanical-keyboards

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 11:12:58 vasta tsitaadiga

Milline kast oleks mängimiseks 400-500 euro eest kõige parem/mõistlikum?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 11:48:26 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ega sa pole kuulnud, kas kusagil Euroopas WASD Code saaks osta ? Ameerikast saatmise ja tolliga tuleb idiootne circa 260 eur kokku.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 12:05:38 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Proseks 6600k või kaby kui palju kallim pole, see 88r korpus on kohutav võta parem define C fractalilt ja mälud võtaks ka 3000mhz +


Sellised jupid võiks omavahel sobida?
K proset pole tarvis. Mälu saab alati juurde võtta, esialgu taheti nii.


INTEL Core i5-7500, Quad Core, 3.40GHz, 6MB, LGA1151, 14nm, 65W, VGA, TRAY 219.95€
FRACTAL DESIGN Define Mini C FD-CA-DEF-MINI-C-BK 76.45€
DDR4 Corsair Vengeance LPX must 16GB (2x8GB) 2400MHz PC4-19200 CL14 1.2V 109.01€
Cooler Master CPU Cooler HYPER 212 EVO 35.53€
CRUCIAL SSD SATA2.5" 525GB MX300/CT525MX300SSD1 CRUCIAL 156.72€
Asus GeForce® GTX 1070 / 8GB GDDR5 / DUAL (DUAL-GTX1070-8G) + Toolkit 447.86€
ASROCK MB B250 S1151 MATX/B250M PRO4 ASROCK €
PSU Corsair RMx seeria RM550x 550W, 80 PLUS Gold, Fully modular, 135mm 119.00€
Kokku: 1 258.47€

Arvutitargast.

2x4GB pulkade peale ei soovita raha raisata, kui ainult 8GB vaja siis võta pigem üks 8GB pulk juba.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 11.01.2017 13:27:44 vasta tsitaadiga

On plaanis oma PC'd uuendada, eesmärk on mängida uuemaid mänge vähemalt 60 fpsi ja kõrgemate sätete juures, monitori resolutsioon hetkel 1680x1050.
PC:
I3 3220 @ 3300 GHz
8GB DDR3
AMD 7850 2GB

Mõte oli I3 välja vahetada mõne neljatuumalise vastu, foorumist kasutatud i5 3*** nt. Lisaks GPU asendada millegi asisemaga, endal mõttes GTX 1060. On sääranane plaan piisav sääraste nõudmiste tarbeks? Mõtteid?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 338, 339, 340  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.