|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
21.12.2016 17:55:40
|
|
|
antiz, Tomorrow, korpuse soovitan korraliku/hea osta. Ja kui eelarvesse ei mahu, siis osta siit foorumist mõni Define R5 või midagi muud head. Neid ikka liigub.
1a.ee emaplaat on OK, aga ATs on hetkel Z170 plaat 85€. Jah, mitte parim (loe üks halvimaid) Z170 plaate, aga ma usun, et võrdne/parem, kui Asuse H170. Kuigi, mulle endale Gigabyte BIOS ei meeldi, aga äkki nad on midagi uut vahepeal välja mõelnud. Või siis kuluta natuke rohkem ja osta 130-150€ eest korralikum Z170 emaplaat ja jääb tulevikus üks uuendus tegemata.
https://arvutitark.ee/est/tellimine/U6M2apgTFN Mälud 60, toide 60, emaplaat 85. Korpusele saad 100€ kulutada või siis korpus 50€(mitte nii hea) ja emaplaat 135-140€ (MSI Krait, SLI PLUS vms)
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
21.12.2016 18:35:08
|
|
|
| koiott kirjutas: |
| 1a.ee emaplaat on OK, aga ATs on hetkel Z170 plaat 85€. Jah, mitte parim (loe üks halvimaid) Z170 plaate, aga ma usun, et võrdne/parem, kui Asuse H170. |
Kas saaks ka seletust miks see giga plate on hirmus halb ja kuidas ta on parem võrreldes Asuse platega (jätame välja nüansi, et üks toetab siis K prosede kellamist ja teine mitte) või ongi siuke "ma usun, et kuu on tehtud juustust" spetsialisti jutt
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
21.12.2016 18:53:58
|
|
|
Auron, sest ta pole halvem ja on 30€ odavam? Kõik, mis on sellel Asuse plaadil on ka Gigabytei omal, aga Gigabyte on hea hinnaga hetkel. USB 3.1 mõlemal puudu, mõlemad "kitsad" plaadid, mõlemal kehv teine PCIe x16 pesa (x4, SLI jaoks pole hea).
40€ odavam*
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
21.12.2016 19:23:48
|
|
|
Küsin igaksjuhuks siit ka:
| tsitaat: |
Ega keegi ei tea, kus Eestis saaks arvega osta Define C aknaga ? Ostsin Arvutitargast, köigepealt anti mulle Mini C, siis anti tavaline aknata C ja löpuks öeldi, et kahjuks neil polegi aknaga versiooni müüa. Ehk mul oleks ASAP vaja uut varianti, kus ma saaksin osta. Ehk keegi teab, kust saaks tellida, oleksin näpunäidete eest väga tänulik.
|
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
21.12.2016 20:36:07
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
Küsin igaksjuhuks siit ka:
| tsitaat: |
Ega keegi ei tea, kus Eestis saaks arvega osta Define C aknaga ? Ostsin Arvutitargast, köigepealt anti mulle Mini C, siis anti tavaline aknata C ja löpuks öeldi, et kahjuks neil polegi aknaga versiooni müüa. Ehk mul oleks ASAP vaja uut varianti, kus ma saaksin osta. Ehk keegi teab, kust saaks tellida, oleksin näpunäidete eest väga tänulik.
|
|
Galadoris on nimekirjas olemas, kas ainult reaalselt saada on:
https://www.galador.ee/1600-korpused/3751116-fractal-design-define-c-mit-seitenfenster-schallgedammt
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j0gi
HV vaatleja
liitunud: 18.01.2012
|
25.12.2016 12:53:48
|
|
|
| Plaan lauaarvuti ise kokku panna, mis jääks 1k eur ringi. Oskab keegi mingit head kooslust pakkuda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
26.12.2016 12:27:09
|
|
|
| palju praegu veel Gigabyte 780Ti GHz Editioni eest vöiks saada ? Peaks tegema väikese uuenduskuuri ja see oleks asi, mis tahaks vahetust, kuna läksin 1440p peale üle.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
26.12.2016 12:31:11
|
|
|
Küsimus DDR4 mälude kohta, et mida madalam CL seda parem? (kas sellel on üldse mingi vahe?) Pigem 1.2V pingega kui 1.35V?
Kuna asjaga kiiret ei ole ja ootan Kaby Lake tulekut, siis mis kiirusega mälusid üldse piiluda tasub?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.12.2016 12:36:24
|
|
|
1 jah, aga vahed väikesed
2 1,2
3 Nii kuis rahakott kannatab, aga üldiselt väga lolliks minna ei tasu, vahed väikesed
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
26.12.2016 13:08:58
|
|
|
| KoldK kirjutas: |
Küsimus DDR4 mälude kohta, et mida madalam CL seda parem? (kas sellel on üldse mingi vahe?) Pigem 1.2V pingega kui 1.35V?
Kuna asjaga kiiret ei ole ja ootan Kaby Lake tulekut, siis mis kiirusega mälusid üldse piiluda tasub? |
Üldiselt jah, kuigi kuna vahed nii väikesed, siis pigem loeb takt, kui latentsus. Muidugi ideaalne oleks nende kahe hea kombo. Pigem jah 1.2V, aga 1.35V pole samuti kahjulik praegustele prosedele. Pealegi kõrgem taktiga DDR4 ongi seal 1.35 peal. Lauaarvutis pole see volt nii oluline. Kuumaks need ei lähe, prose sisemisele mälukontrale võib kahju teha alates 1,5V.
Parim takti ja latentsuse komboga kitt mille ma olen leinudnud on G.Skilli oma @ 3200Mhz CL14: https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Malud-lauaarvutile-DDR4-malud-lauaarvutile/DDR4-32GB-2x16GB-TridentZ-3200MHz-CL14-14-14-XMP2-must-246884
Muidugi see on liiga kallis, et õigustada oma hinda. 2400-2600Mhz CL15 pole märgatavalt aeglasem aga maksab 1/3 sellest hinnast.
Ainus koht kus kiirem mälu rohkem kaasa aitab on see, kui mäng või proge on prose poolt piiratud. Ehk siis igasugu benchmarkid, profiprogrammid nagu video edimine jne.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.12.2016 19:53:45
|
|
|
viimati kui ma neid DDR3 vahesi vaatasin siis küll ei näinud mingit erilist vahet neil kiiremate ja aeglasemate vahel mängudes. Mingi 1-2 FPSi oli. Kuskil maal oli sela mingi sweetpoint ja siis hakkas jälle fps kukkuma. Hinnavahe ei õigustanud end mingit moodi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
26.12.2016 20:38:24
|
|
|
Kiire küsimus vahele - on lappar Dell D630 VGA väljundiga, kuidas pilt telerisse saada (HDMI)? Passiivne kaabel VGA - HDMI ei töötanud.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.12.2016 21:30:50
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| Kiire küsimus vahele - on lappar Dell D630 VGA väljundiga, kuidas pilt telerisse saada (HDMI)? Passiivne kaabel VGA - HDMI ei töötanud. |
Kui ainult pildist piisab siis üks variant on Chromecast iga cast desktop (eeldusel, et läpakas ja chromecast samas võrgus).
Pilt ja heli sünkroonis kahjuks üle ei kipu minema, viide tekib sisse.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
27.12.2016 17:40:35
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
| Kiire küsimus vahele - on lappar Dell D630 VGA väljundiga, kuidas pilt telerisse saada (HDMI)? Passiivne kaabel VGA - HDMI ei töötanud. |
Kui ainult pildist piisab siis üks variant on Chromecast iga cast desktop (eeldusel, et läpakas ja chromecast samas võrgus).
Pilt ja heli sünkroonis kahjuks üle ei kipu minema, viide tekib sisse. |
Ainult pildist piisab. Veel miskit lihtsamat/odavamat, aktiivne üleminek vms? Teleks WebOS3-ga.
E: Leidsin.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
27.12.2016 17:46:28
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
| Kiire küsimus vahele - on lappar Dell D630 VGA väljundiga, kuidas pilt telerisse saada (HDMI)? Passiivne kaabel VGA - HDMI ei töötanud. |
Kui ainult pildist piisab siis üks variant on Chromecast iga cast desktop (eeldusel, et läpakas ja chromecast samas võrgus).
Pilt ja heli sünkroonis kahjuks üle ei kipu minema, viide tekib sisse. |
Ainult pildist piisab. Veel miskit lihtsamat/odavamat, aktiivne üleminek vms? Teleks WebOS3-ga.
E: Leidsin. |
Anna siis teada kas hakkas tööle.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4muel
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2008
|
28.12.2016 11:33:41
|
|
|
| Kas gtx 770 90 euro eest on hea ost?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
28.12.2016 11:38:06
|
|
|
| s4muel, sõltub mudelist. Aga hetkel lähevad need kaardid enamasti 100+, nii et kui asi korralik ja hea jahutusega, siis halb ost pole kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
29.12.2016 12:18:25
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| s4muel kirjutas: |
| Kas gtx 770 90 euro eest on hea ost? |
Kui hea hinnaga saad ja voolutarve ei loe, siis jah. Muul juhul on uuemad parem ost. |
Uuem ja parem 100€, räägi ikka asjast
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
30.12.2016 13:53:25
|
|
|
Mis hinnaga praegu Sapphire RX 470 8GB liiguvad? Foorumis ei näe kuskil. Omanud 4 kuud, 3 kuud kasutust saanud ehk siis 2,5a garantiid veel alles.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocker
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2011
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy
HV veteran
liitunud: 02.07.2011
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
05.01.2017 03:26:45
|
|
|
Igaksjuhuks küsin (veel pole kindel, et vaja). Kas mõni foorumlane uut monitori BenQ BL3200PT 2560x1440p saab müüa tunduvalt odavamalt kui poes? Visake privasse märge seljuhul. Tänud.
_________________ Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy
HV veteran
liitunud: 02.07.2011
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
06.01.2017 16:06:39
|
|
|
| Kas keegi oskab soovitada custom klahve (keycaps) Logitech G710+'le ? Praegustega on täpsus natuke halb, kui aus olla - tahaks kas natuke laiemaid või nögusama kujuga, aga turg tundub suur ja lai olevat ning ei tea, kust alustada otsingutega.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
09.01.2017 20:00:48
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Killhoven kirjutas: |
| Kiire küsimus vahele - on lappar Dell D630 VGA väljundiga, kuidas pilt telerisse saada (HDMI)? Passiivne kaabel VGA - HDMI ei töötanud. |
Kui ainult pildist piisab siis üks variant on Chromecast iga cast desktop (eeldusel, et läpakas ja chromecast samas võrgus).
Pilt ja heli sünkroonis kahjuks üle ei kipu minema, viide tekib sisse. |
Ainult pildist piisab. Veel miskit lihtsamat/odavamat, aktiivne üleminek vms? Teleks WebOS3-ga.
E: Leidsin. |
Anna siis teada kas hakkas tööle. |
Mul ei olnud kahtlustki et aktiivlahendus (aktiivne ADC välise toite najal) ei võiks töötada. Just testisin ja töötab kenasti. Mõnus väike karbike, ei sega kah.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
09.01.2017 23:54:00
|
|
|
| Oskab keegi soovitada kompaktset printerit, oluline on just printeri laius, tahaks tolle ühte sahtlisse ära mahutada, aga ruumi väga piiratult.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.01.2017 02:33:03
|
|
|
Milline best bang for buck printer oleks kodukasutuseks? Hea oleks printer-skänner-koopiamasin pm. ja fotode printimise võimalus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
10.01.2017 13:24:59
|
|
|
| Fisher kirjutas: |
| Oskab keegi soovitada kompaktset printerit, oluline on just printeri laius, tahaks tolle ühte sahtlisse ära mahutada, aga ruumi väga piiratult. |
Tindiprinter on vastupidi just lai. Kui tahad kitsast (aga sellevõrra kõrgemat), siis võta laserprinter.
| rmc kirjutas: |
| Milline best bang for buck printer oleks kodukasutuseks? Hea oleks printer-skänner-koopiamasin pm. ja fotode printimise võimalus. |
No kõik ühes tavaliselt väga hästi ei õnnestu. Endal on positiivsed kogemused Canoni PIXMA seeriaga aga see on tindiprinter+skänner+koopia. Tindiprinterit ei saa tänapäeval küll rohkemaks, kui ekstra fotode printimiseks soovitada (kohati võrreldakse tindi hinda vere hinnaga lol) ja taolisel juhul on juba parem võtta laserkombain mis teeb kõike mustvalgelt ja siis eraldi fotoprinter värviliste fotode jaoks. Värvilaserid on kallimad ja nende fotokvaliteet on tindi omast kehvem.
Mitte, et ma ekspert oleks aga niipalju, kui ma uurinud olen, siis sellised teadmised mul on. Ise olen pikalt plaaninud praeguse tindikombaini väljavahetamist aga pole veel nii kriitiliseks läinud tindiga (hetkel küll viimane pudel ja ise täidan, aga ega juurde eriti kuskilt ei saa). Olen vaadanud pigem enterprise kraami poole: http://thv.hv.ee/products/Printerid+ja+tarvikud/Printerid/513886/
Eelkõige mis mind huvitab võrreldes hetke odavkombainiga on duplex printing (hetkel pean ise nuputama kuidas ühe lehe mõlemale poole printida) ja duplex autoloader skänning ehk lajatan 50tk vms peale ja skännib mõlemad pooled ära. Hetkel pean ükshaaval skännima ja vahepeal poolt vahetama mis on äärmiselt tüütu ja aeganõudev.
Muidugi ka see, et ma prindin üsna vähe ja seega laserprintegiga olkeks mitu aastat muretu enne kui kassetti peab hakkama vahetama. Tindiga on kogu aeg jama. Tahan kiiresti midagi printida, siis ilmneb, et tint on ära kuivanud - pean uuesti täitma ja siis on jälle käed mustad. Laser sobib paremini sellisteks burst printimisteks mis toimuvad paar korda kuus ainult ja kus korraga on vaja väga kiiresti mitmeid lehti printida.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
10.01.2017 13:37:29
|
|
|
Tindiprinter (mitte kombain), saab olla kitsas ja madal samal ajal. Laserprinteriga on keerulisem.
Kui suurus poleks takistuseks, siis soovitaks EPSONi Ink Tank süsteemiga printerit. Odavam printida kui laserprinteriga, teistest tindiprinteritest rääkimata.
Väikse masina puhul HP või Canon, mõlemal tint kallis. Laserprinter oli vist Samsungil kõige väiksem, aga see on must-valge.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
10.01.2017 19:56:35
|
|
|
Vaja oleks ühte kasti jälle ca 1200€ eest.
Selline sai 2 kuud tagasi kokku pandud. Kärab veel või võiks midagi ringi vahetada?[/url]
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
10.01.2017 20:01:11
|
|
|
| Proseks 6600k või kaby kui palju kallim pole, see 88r korpus on kohutav võta parem define C fractalilt ja mälud võtaks ka 3000mhz +
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
11.01.2017 00:11:12
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Proseks 6600k või kaby kui palju kallim pole, see 88r korpus on kohutav võta parem define C fractalilt ja mälud võtaks ka 3000mhz + |
Sellised jupid võiks omavahel sobida?
K proset pole tarvis. Mälu saab alati juurde võtta, esialgu taheti nii.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
11.01.2017 00:42:12
|
|
|
| ei näe pointi lukus prose eest 230 euri maksta, natuke juurde ja saad K ja maast leitud tasuta jõudlus aga noh eks igaühele oma
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
11.01.2017 01:13:26
|
|
|
Jup
Toetan pots4t4j4 arvamust.
Vähemalt tasuta jõudlus ja see on lihtne tulema.
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
11.01.2017 01:49:20
|
|
|
Head mugavat klaverit programmeerijale vaiksesse kontorisse? US Layout, 10-keyless oleks idekas. Vim keybindingud FTW!
Pole sellest küljest kunagi klaverit valinud. Siiani on kasutuses olnud Apple wireless keyboard, mis on üllatavalt ok. Milliseid proovida tasuks? Variant, et äkki lähebki õunakas loosi uuesti.
Kodus siniste cherry'dega "gaymer", mis on ka trükkimiseks hea, aga kontoris kindel ei.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.01.2017 11:04:23
|
|
|
| siinus kirjutas: |
Head mugavat klaverit programmeerijale vaiksesse kontorisse? US Layout, 10-keyless oleks idekas. Vim keybindingud FTW!
Pole sellest küljest kunagi klaverit valinud. Siiani on kasutuses olnud Apple wireless keyboard, mis on üllatavalt ok. Milliseid proovida tasuks? Variant, et äkki lähebki õunakas loosi uuesti.
Kodus siniste cherry'dega "gaymer", mis on ka trükkimiseks hea, aga kontoris kindel ei. |
Oot-oot. Programmeerija kes ei kasuta numpadi? Tundub veidi kummaline, aga ok.
Kas wireless on kindel nõue? mehhaaniline või tavaline? taustvalgustusega või ilma? hinnapiir? makro klahvid vajalikud?
Siin üks kokkuvõtre hetke parimatest: http://www.polygon.com/2015/2/23/7372837/mechanical-keyboards
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
11.01.2017 11:12:58
|
|
|
| Milline kast oleks mängimiseks 400-500 euro eest kõige parem/mõistlikum?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
11.01.2017 11:48:26
|
|
|
| Tomorrow, ega sa pole kuulnud, kas kusagil Euroopas WASD Code saaks osta ? Ameerikast saatmise ja tolliga tuleb idiootne circa 260 eur kokku.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
11.01.2017 12:05:38
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Proseks 6600k või kaby kui palju kallim pole, see 88r korpus on kohutav võta parem define C fractalilt ja mälud võtaks ka 3000mhz + |
Sellised jupid võiks omavahel sobida?
K proset pole tarvis. Mälu saab alati juurde võtta, esialgu taheti nii. |
INTEL Core i5-7500, Quad Core, 3.40GHz, 6MB, LGA1151, 14nm, 65W, VGA, TRAY 219.95€
FRACTAL DESIGN Define Mini C FD-CA-DEF-MINI-C-BK 76.45€
DDR4 Corsair Vengeance LPX must 16GB (2x8GB) 2400MHz PC4-19200 CL14 1.2V 109.01€
Cooler Master CPU Cooler HYPER 212 EVO 35.53€
CRUCIAL SSD SATA2.5" 525GB MX300/CT525MX300SSD1 CRUCIAL 156.72€
Asus GeForce® GTX 1070 / 8GB GDDR5 / DUAL (DUAL-GTX1070-8G) + Toolkit 447.86€
ASROCK MB B250 S1151 MATX/B250M PRO4 ASROCK €
PSU Corsair RMx seeria RM550x 550W, 80 PLUS Gold, Fully modular, 135mm 119.00€
Kokku: 1 258.47€
Arvutitargast.
2x4GB pulkade peale ei soovita raha raisata, kui ainult 8GB vaja siis võta pigem üks 8GB pulk juba.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
11.01.2017 13:27:44
|
|
|
On plaanis oma PC'd uuendada, eesmärk on mängida uuemaid mänge vähemalt 60 fpsi ja kõrgemate sätete juures, monitori resolutsioon hetkel 1680x1050.
PC:
I3 3220 @ 3300 GHz
8GB DDR3
AMD 7850 2GB
Mõte oli I3 välja vahetada mõne neljatuumalise vastu, foorumist kasutatud i5 3*** nt. Lisaks GPU asendada millegi asisemaga, endal mõttes GTX 1060. On sääranane plaan piisav sääraste nõudmiste tarbeks? Mõtteid?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|