Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
luik
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2016 16:32:29 vasta tsitaadiga

Seda ametliku lehe shippingu 4 nädalata ei maksa väga tõsiselt võtta, see on pigem mingi maksimaalne aeg, kui midagi peaks valesti minema vms. Ise tellisin 28 nov ja pidi 30dets kohale jõudma, aga sain hoopis 8dets kätte. Ma arvan, et nüüd on vähe rahulikum ka juba see müük ja vast nädalaga saab juba kätte.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2016 10:16:34 vasta tsitaadiga

Kellel custom soft siis soovitan EX kernel + http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=69417941&postcount=724
Aku kestab tunduvalt paremini icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2016 16:32:10 Re: 3T vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
Aleksandr kirjutas:
sakurock kirjutas:
sakurock kirjutas:
Tellisin hommikul OnePlus 3T ära, kätte peaks jõudma 28.12.16 icon_smile.gif eks paistab


sain siis eile kätte, kohale jõudis tegelt juba kolmap hommik kuid ei olnud aega siis.
Esmamulje päris hea, toimetab kiiresti, sõrmejälje lugeja ka superkiire. Tellisin koos musta nahast kestaga-kaantega. Norm materjal ja sobib ilusti ja kvaliteet hea.
OS on veidi selline puudulik minu jaoks aga elab üle, rohkem meeldib CM rom.
Olen rahul kokkuvõtteks. 10h näppimisega sain aku 45% pealt 23% peale. probleeme ei ole olnud telefoniga. pilte pole veel katsetanud teha.


Viitsid kirjeldada milles seisneb OS puudulikus sinu jaoks? Tegelikult ju puhas CM peaks olema rohkem lagedam rom, custom mis põhineb CM-l on rohkemate võimalustega. Oxygen peaks olema rohkemate võimalustega, kui CM või ma eksin?


.
...ah ma siin lihtsalt oma kasutamis harjumusest mõtlesin, ei ole midagi hullu aga lihtsalt CM meeldis rohkem nagu oneplus onel. meeldib et appid on tähestiku järjekorras ja ülevalt alla näiteks, ja muu pudi padi... nagu mainisin harjumuse asi icon_smile.gif


Vaheta Launcher ära ja korras. See, mida kirjeldasid ei olene ju OSist.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 19:30:16 vasta tsitaadiga

Olete siis rahul oma oneplus3t ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 19:51:35 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, alates neljapäevast saan muljetada thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 14.12.2016 23:05:17 ... vasta tsitaadiga

Homme saan telefoni garantiist kätte, teenus kiirem kui meie maal!!! esmaspäeval korjas UPS peale ja täna toodi tagasi (aga mind polnud kodus)..naguu njuh saksas käidud icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2016 02:11:02 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Olete siis rahul oma oneplus3t ?


Paar nädalat olemas olnud, toimib väga hästi ja olen väga rahul sellega.
Aku kestvus on väga tip-top, UI on kiire ja puhas.

Sain täna dbrand skinni ka kätte ja peale pandud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drillerDan
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2016 11:15:38 vasta tsitaadiga

luik kirjutas:
Seda ametliku lehe shippingu 4 nädalata ei maksa väga tõsiselt võtta, see on pigem mingi maksimaalne aeg, kui midagi peaks valesti minema vms. Ise tellisin 28 nov ja pidi 30dets kohale jõudma, aga sain hoopis 8dets kätte. Ma arvan, et nüüd on vähe rahulikum ka juba see müük ja vast nädalaga saab juba kätte.


Mina tellisin päev hiljem ehk 29 nov ja kodulehe kohaselt pole veel siiani shipitud, est dispatch näitab 28 dets.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 15.12.2016 12:21:50 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi OnePlus lisatarvikud tarvis? Sai mõni aeg tagasi üks grupitellomus tehtud (100+ eur) ja kuna endal lisamanti tarvis, siis telliks uuesti, kui keegi peale minu ka midagi soovib (kestasid vms).
_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2016 13:52:56 vasta tsitaadiga

Skewp kirjutas:
Kas kellelgi OnePlus lisatarvikud tarvis? Sai mõni aeg tagasi üks grupitellomus tehtud (100+ eur) ja kuna endal lisamanti tarvis, siis telliks uuesti, kui keegi peale minu ka midagi soovib (kestasid vms).


Kuna tellimiseks läheb? Võib-olla olen huvitatud, uurin valikut veidi.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 15.12.2016 14:01:05 vasta tsitaadiga

newarvuti kirjutas:
Skewp kirjutas:
Kas kellelgi OnePlus lisatarvikud tarvis? Sai mõni aeg tagasi üks grupitellomus tehtud (100+ eur) ja kuna endal lisamanti tarvis, siis telliks uuesti, kui keegi peale minu ka midagi soovib (kestasid vms).


Kuna tellimiseks läheb? Võib-olla olen huvitatud, uurin valikut veidi.


Hiljemalt homme õhtul tellin kindlasti ära olenemata huviliste arvust.

_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2016 19:16:17 vasta tsitaadiga

Skewp, Kust tellid?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 15.12.2016 21:04:04 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Skewp, Kust tellid?


https://oneplus.net/ee/


// Ilmselt tellin täna ära juba, nii et kellel huvi, siis viimane aeg märku anda.

_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2016 23:58:18 vasta tsitaadiga

Tellitud juba? Oleks huvi kumera temp klaasi vastu...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 16.12.2016 00:16:17 vasta tsitaadiga

R.K kirjutas:
Tellitud juba? Oleks huvi kumera temp klaasi vastu...


Jäid kahjuks gramm hiljaks, just tellisin ära. Päris 100€ eest huvilisi ei leidnud nii kiirelt, aga sai augutäiteks üks Sandstone ja üks Black Apricot kest võetud, mis endale omanikke otsivad.

_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seppa
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2006




sõnum 17.12.2016 10:59:29 vasta tsitaadiga

Oleks pakkuda uus 3T 128gb 500.-
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 11:22:56 vasta tsitaadiga

Kui keegi juhtumisi tellis rohkem kui vaja läheb, siis ostaks üleliigse 3T ära, võib PS saata.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 17:05:46 vasta tsitaadiga

Ega nö alla 500 euristest uutest klotsidest see 3T vist kõige asjalikum. Ei oskagi siia miskit kõrvale võrdluseks panna.
Mingi klotside hulgitellimuse korral odavamalt ei saa kui oneplus lehel olev tavahind vms? Ala klotsid + ka mingi lisavarustus (ekstra laadija, autolaadija, kest jms pudru) kaasa jne jutud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2016 23:34:00 vasta tsitaadiga

Soe soovitus mitte selle 3d tempered glass ekraanikaitse peale raha raisata, liiga paks ja enamuste nonoficcial kestadega kokku ei sobi, viskasin enda oma minema, kleepsutasin küll enne pealepanekut aga mingi sitt jäi ikka sinna alla ja teistkorda paigaldades tuli veelhullem, peab ikka mingeid õhemad mingi posu tellima, mõni ikka korralikult peale saab ja ei ole nii paksud, et korpuse ääri üles ajab, kahju muidugi ametlik korpus nii mõttetu on, nad võiks sellest ikka aru saada, et kõik ekraaniääred peavad kaetud olema mitte ainult küljed.
Muidu telefoniga ise väga rahul.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 17:24:16 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Soe soovitus mitte selle 3d tempered glass ekraanikaitse peale raha raisata, liiga paks ja enamuste nonoficcial kestadega kokku ei sobi, viskasin enda oma minema, kleepsutasin küll enne pealepanekut aga mingi sitt jäi ikka sinna alla ja teistkorda paigaldades tuli veelhullem, peab ikka mingeid õhemad mingi posu tellima, mõni ikka korralikult peale saab ja ei ole nii paksud, et korpuse ääri üles ajab, kahju muidugi ametlik korpus nii mõttetu on, nad võiks sellest ikka aru saada, et kõik ekraaniääred peavad kaetud olema mitte ainult küljed.
Muidu telefoniga ise väga rahul.


+1.
Panin ise ka selle peale, aga miskipärast selle klaasiga jäid õhumullid alla, teiste klaasidega pole kordagi juhtunud.
Lisaks blokeerib see must serv veidi ekraani (mõnedes äppides jääb tekst sinna peitu).
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 21:20:42 vasta tsitaadiga

Oskab äkki keegi soovitada head tempered glassi?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2016 17:00:07 vasta tsitaadiga

R.K kirjutas:
Oskab äkki keegi soovitada head tempered glassi?


Orzly v2 on foorumites palju soovitatud.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 27.12.2016 23:58:37 vasta tsitaadiga

Teil ka kellelgi alert slider jurab? Sessuhtes, et kui panen do not disturb siis heli täitsa nulli ei saagi panna. Ehk kõned tulevad ikka. Kui panen tooni none siis ei olegi tooni kui lükkan tagasi ringi peale. Õnneks kasutan küll kella ehk pmst telefon ainult vibra peal või üldse hääletu, aga vahel võiks heli ka olla. Tundub mingi softi viga vist, aga paarist kohast lugesin ja hirmutati, et hardware probleem...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 00:04:35 vasta tsitaadiga

newarvuti kirjutas:
R.K kirjutas:
Oskab äkki keegi soovitada head tempered glassi?


Orzly v2 on foorumites palju soovitatud.


on see sama paks kui see originaal 3d tempered glass ? Või õhem ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.12.2016 00:55:34 vasta tsitaadiga

blackhawk, ei ole probleemi kasutamisel täheldanud. Helitugevust ei jälgi, kuid kui vait panna, siis püsib vait.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 11:58:47 vasta tsitaadiga

Härrad, küsimus teile. Oleks tarvis KM-kohuslasele telefon tellida, aga ei leia lehelt sellist vöimalust. Ehk keegi on varem sellega kokku puutunud ja oskab aidata ? Öeldi mulle seal, et ostke alguses eraisikuna, siis kui tellimus kinnitatud, tehakse uus arve. Eelistaks kohe nii teha, et ostan ettevöttele, siis ei pea KM asjadega jamama.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 14:34:05 vasta tsitaadiga

Soomest saaksin tuua 3t 439€, on soovijaid?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 14:37:50 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Soomest saaksin tuua 3t 439€, on soovijaid?

ja kus sa nädal tagasi olid?! icon_cry.gif
nüüdseks juba otsustatud et igivana oneplus one käib kah .. senikaua kui veel kestab icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 15:55:14 vasta tsitaadiga

Tanel, kas sa ostad endale ka ettevõttele ? Saad sa neil lasta koostada KM-vaba arve ? Ma ilmselt oleks soovija.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 18:04:07 vasta tsitaadiga

Slazenger, ma saan osta oma ettevõttele ja siis pärast selle edasi müüa arvega. KM vaba arvet küll ei saa paraku.
Homme lähen linna keskusse tagasi ja võin võtta ilmselt nii 64GB kui 128GB versiooni (hinnad vastavalt 439 € ja 479 €)

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 18:58:01 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Slazenger, ma saan osta oma ettevõttele ja siis pärast selle edasi müüa arvega. KM vaba arvet küll ei saa paraku.
Homme lähen linna keskusse tagasi ja võin võtta ilmselt nii 64GB kui 128GB versiooni (hinnad vastavalt 439 € ja 479 €)


Tanel, ega sa ei tea kas porodel kuldset 3T ka on?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 18:59:00 vasta tsitaadiga

Tanel, olgu, ma arvan, et ma praegu jätan siis vahele. Vaatasin, et elisa müüb ettevötetele KM vabalt ka, üritan uurida kas kirjutavad Eesti ettevöttele ka arve KM-vabalt.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 19:14:22 vasta tsitaadiga

Slazenger, selles mõttes, et KM tuleb ju lõpptarbijal ikka maksta.
Kui sa oled ise firma omanik, võid oma firmale töötelefoniks osta, saad km tagasi arvestada kui firma on km-kohuslane.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 19:34:06 vasta tsitaadiga

Tanel, "Kui müüte kaupu teisele ettevõtjale ja need kaubad saadetakse mõnda teise ELi liikmesriiki, ei pea te käibemaksu lisama – kui kliendil on kehtiv käibemaksukohustuslasena registreerimise number." http://europa.eu/youreurope/business/vat-customs/cross-border/index_et.htm Aga jah, KM tuleb maksta ikkagi, aga lihtsam arveldada vist.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 19:44:56 vasta tsitaadiga

Nahast tagaümbris ka saadaval neil lõpuks, tellisin endale ühe just.
https://oneplus.net/ee/oneplus-3-3t-leather-case-black
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 19:49:53 vasta tsitaadiga

Seletage seda snap on ja ainult külgi katvate kestade vaimustust, need on ju täitsa mõttetud, ei kaitse midagi ja mõttetult kirved ka...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 19:57:07 vasta tsitaadiga

Flipitava ümbrisega läheks telefon maru jämedaks. Ekraani kaitseks peal terve ekraani kattev klaas.
Paistab, et vaimustunuid on veelgi, hetkel näitab leht juba, et out of stock.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 19:57:29 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Seletage seda snap on ja ainult külgi katvate kestade vaimustust, need on ju täitsa mõttetud, ei kaitse midagi ja mõttetult kirved ka...

Sinu kriitika hakkab juba häirivaks muutuma, igalpool targutad. Minul tellitud originaal carbon kest, väga hästi kaitseb, käes mugav ja ei muuda telefoni liiga suureks.
Et proovi aru saada, sa EI PEA seda tellima, pole kohustatud. Topi oma telefoni ümber mida hing ihkab. Mina igatahes soovitan originaali.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 20:00:12 vasta tsitaadiga

Mine võta rahustit kui närvid läbi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 28.12.2016 20:53:07 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Seletage seda snap on ja ainult külgi katvate kestade vaimustust, need on ju täitsa mõttetud, ei kaitse midagi ja mõttetult kirved ka...

Kõigil pole kombeks kruvidega samas taskus telefoni kanda, seega ekraaniga ei juhtu midagi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 21:14:17 vasta tsitaadiga

Mis kruvid? Ekraani ääred kaitstud

http://m.imgur.com/a/yNkzu
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2016 21:46:57 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
newarvuti kirjutas:
R.K kirjutas:
Oskab äkki keegi soovitada head tempered glassi?


Orzly v2 on foorumites palju soovitatud.


on see sama paks kui see originaal 3d tempered glass ? Või õhem ?


Tundub õhem olema. Kui originaali ükskord maha võtan, saan täpsemalt võrrelda.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indigo
HV vaatleja

liitunud: 14.09.2008




sõnum 30.12.2016 14:35:35 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on originaalkestasid üle, oleksin huvitatud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2016 14:39:23 vasta tsitaadiga

Telefonid ostetud. thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 30.12.2016 15:08:42 vasta tsitaadiga

Mul on üle see kaitseklaas, mis sai kaasa tellitud...kui keegi huvi tunneb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2016 21:44:23 vasta tsitaadiga

Sai soetatud kasutajalt Skewp Sandstone ümbris.
Selline suhteliselt õhuke, peale pannes juba muretsesin, et murdub pooleks ära.
Samas telefoni suurus praktiliselt ei kasvanud ja palju parem kohe käes hoida thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2016 13:25:11 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on Sandstone/Karbon ümbrist üle, võib teada anda.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2016 13:52:41 vasta tsitaadiga

Keegi OP3 kasutajatest on täheldanud anomaaliat, kus telefon unustab kontaktidesse lisatud numbrid ja nimed ära? Kui kontakte täiendada/lisada siis kuvab mõnda aega korrektselt, kuid järgmiseks päevaks on kõik nagu ennem, sh uued kontaktid on kadunud ja muudetud kontaktid algseisus tagasi.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.12.2016 13:56:56 vasta tsitaadiga

seda juhul, kui google haldab neid kontakte, siis on OP2 puhul juhtunud küll.
Telefonis ja SIM kaardil asuvad on ikka olemas olnud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2016 13:59:12 vasta tsitaadiga

Kontaktid süngib mul Outlooki ja uued kontaktid teeb ta ka Outlook kontaktideks.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.