|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
luik
HV vaatleja
liitunud: 20.08.2006
|
11.12.2016 16:32:29
|
|
|
| Seda ametliku lehe shippingu 4 nädalata ei maksa väga tõsiselt võtta, see on pigem mingi maksimaalne aeg, kui midagi peaks valesti minema vms. Ise tellisin 28 nov ja pidi 30dets kohale jõudma, aga sain hoopis 8dets kätte. Ma arvan, et nüüd on vähe rahulikum ka juba see müük ja vast nädalaga saab juba kätte.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.12.2016 16:32:10
Re: 3T |
|
|
| sakurock kirjutas: |
| Aleksandr kirjutas: |
| sakurock kirjutas: |
| sakurock kirjutas: |
Tellisin hommikul OnePlus 3T ära, kätte peaks jõudma 28.12.16 eks paistab |
sain siis eile kätte, kohale jõudis tegelt juba kolmap hommik kuid ei olnud aega siis.
Esmamulje päris hea, toimetab kiiresti, sõrmejälje lugeja ka superkiire. Tellisin koos musta nahast kestaga-kaantega. Norm materjal ja sobib ilusti ja kvaliteet hea.
OS on veidi selline puudulik minu jaoks aga elab üle, rohkem meeldib CM rom.
Olen rahul kokkuvõtteks. 10h näppimisega sain aku 45% pealt 23% peale. probleeme ei ole olnud telefoniga. pilte pole veel katsetanud teha. |
Viitsid kirjeldada milles seisneb OS puudulikus sinu jaoks? Tegelikult ju puhas CM peaks olema rohkem lagedam rom, custom mis põhineb CM-l on rohkemate võimalustega. Oxygen peaks olema rohkemate võimalustega, kui CM või ma eksin? |
.
...ah ma siin lihtsalt oma kasutamis harjumusest mõtlesin, ei ole midagi hullu aga lihtsalt CM meeldis rohkem nagu oneplus onel. meeldib et appid on tähestiku järjekorras ja ülevalt alla näiteks, ja muu pudi padi... nagu mainisin harjumuse asi  |
Vaheta Launcher ära ja korras. See, mida kirjeldasid ei olene ju OSist.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
13.12.2016 19:30:16
|
|
|
| Olete siis rahul oma oneplus3t ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
14.12.2016 23:05:17
... |
|
|
Homme saan telefoni garantiist kätte, teenus kiirem kui meie maal!!! esmaspäeval korjas UPS peale ja täna toodi tagasi (aga mind polnud kodus)..naguu njuh saksas käidud
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
15.12.2016 02:11:02
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Olete siis rahul oma oneplus3t ? |
Paar nädalat olemas olnud, toimib väga hästi ja olen väga rahul sellega.
Aku kestvus on väga tip-top, UI on kiire ja puhas.
Sain täna dbrand skinni ka kätte ja peale pandud
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drillerDan
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2004
|
15.12.2016 11:15:38
|
|
|
| luik kirjutas: |
| Seda ametliku lehe shippingu 4 nädalata ei maksa väga tõsiselt võtta, see on pigem mingi maksimaalne aeg, kui midagi peaks valesti minema vms. Ise tellisin 28 nov ja pidi 30dets kohale jõudma, aga sain hoopis 8dets kätte. Ma arvan, et nüüd on vähe rahulikum ka juba see müük ja vast nädalaga saab juba kätte. |
Mina tellisin päev hiljem ehk 29 nov ja kodulehe kohaselt pole veel siiani shipitud, est dispatch näitab 28 dets.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skewp
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2008
|
15.12.2016 12:21:50
|
|
|
Kas kellelgi OnePlus lisatarvikud tarvis? Sai mõni aeg tagasi üks grupitellomus tehtud (100+ eur) ja kuna endal lisamanti tarvis, siis telliks uuesti, kui keegi peale minu ka midagi soovib (kestasid vms).
_________________ Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod | |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
15.12.2016 13:52:56
|
|
|
| Skewp kirjutas: |
| Kas kellelgi OnePlus lisatarvikud tarvis? Sai mõni aeg tagasi üks grupitellomus tehtud (100+ eur) ja kuna endal lisamanti tarvis, siis telliks uuesti, kui keegi peale minu ka midagi soovib (kestasid vms). |
Kuna tellimiseks läheb? Võib-olla olen huvitatud, uurin valikut veidi.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skewp
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2008
|
15.12.2016 14:01:05
|
|
|
| newarvuti kirjutas: |
| Skewp kirjutas: |
| Kas kellelgi OnePlus lisatarvikud tarvis? Sai mõni aeg tagasi üks grupitellomus tehtud (100+ eur) ja kuna endal lisamanti tarvis, siis telliks uuesti, kui keegi peale minu ka midagi soovib (kestasid vms). |
Kuna tellimiseks läheb? Võib-olla olen huvitatud, uurin valikut veidi. |
Hiljemalt homme õhtul tellin kindlasti ära olenemata huviliste arvust.
_________________ Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod | |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skewp
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2008
|
15.12.2016 21:04:04
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| Skewp, Kust tellid? |
https://oneplus.net/ee/
// Ilmselt tellin täna ära juba, nii et kellel huvi, siis viimane aeg märku anda.
_________________ Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod | |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R.K
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2001
|
15.12.2016 23:58:18
|
|
|
| Tellitud juba? Oleks huvi kumera temp klaasi vastu...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skewp
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2008
|
16.12.2016 00:16:17
|
|
|
| R.K kirjutas: |
| Tellitud juba? Oleks huvi kumera temp klaasi vastu... |
Jäid kahjuks gramm hiljaks, just tellisin ära. Päris 100€ eest huvilisi ei leidnud nii kiirelt, aga sai augutäiteks üks Sandstone ja üks Black Apricot kest võetud, mis endale omanikke otsivad.
_________________ Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod | |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seppa
HV vaatleja
liitunud: 28.09.2006
|
17.12.2016 10:59:29
|
|
|
| Oleks pakkuda uus 3T 128gb 500.-
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.12.2016 11:22:56
|
|
|
| Kui keegi juhtumisi tellis rohkem kui vaja läheb, siis ostaks üleliigse 3T ära, võib PS saata.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
21.12.2016 17:05:46
|
|
|
Ega nö alla 500 euristest uutest klotsidest see 3T vist kõige asjalikum. Ei oskagi siia miskit kõrvale võrdluseks panna.
Mingi klotside hulgitellimuse korral odavamalt ei saa kui oneplus lehel olev tavahind vms? Ala klotsid + ka mingi lisavarustus (ekstra laadija, autolaadija, kest jms pudru) kaasa jne jutud.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
25.12.2016 23:34:00
|
|
|
Soe soovitus mitte selle 3d tempered glass ekraanikaitse peale raha raisata, liiga paks ja enamuste nonoficcial kestadega kokku ei sobi, viskasin enda oma minema, kleepsutasin küll enne pealepanekut aga mingi sitt jäi ikka sinna alla ja teistkorda paigaldades tuli veelhullem, peab ikka mingeid õhemad mingi posu tellima, mõni ikka korralikult peale saab ja ei ole nii paksud, et korpuse ääri üles ajab, kahju muidugi ametlik korpus nii mõttetu on, nad võiks sellest ikka aru saada, et kõik ekraaniääred peavad kaetud olema mitte ainult küljed.
Muidu telefoniga ise väga rahul.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
26.12.2016 17:24:16
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Soe soovitus mitte selle 3d tempered glass ekraanikaitse peale raha raisata, liiga paks ja enamuste nonoficcial kestadega kokku ei sobi, viskasin enda oma minema, kleepsutasin küll enne pealepanekut aga mingi sitt jäi ikka sinna alla ja teistkorda paigaldades tuli veelhullem, peab ikka mingeid õhemad mingi posu tellima, mõni ikka korralikult peale saab ja ei ole nii paksud, et korpuse ääri üles ajab, kahju muidugi ametlik korpus nii mõttetu on, nad võiks sellest ikka aru saada, et kõik ekraaniääred peavad kaetud olema mitte ainult küljed.
Muidu telefoniga ise väga rahul. |
+1.
Panin ise ka selle peale, aga miskipärast selle klaasiga jäid õhumullid alla, teiste klaasidega pole kordagi juhtunud.
Lisaks blokeerib see must serv veidi ekraani (mõnedes äppides jääb tekst sinna peitu).
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R.K
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2001
|
26.12.2016 21:20:42
|
|
|
| Oskab äkki keegi soovitada head tempered glassi?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
27.12.2016 17:00:07
|
|
|
| R.K kirjutas: |
| Oskab äkki keegi soovitada head tempered glassi? |
Orzly v2 on foorumites palju soovitatud.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
27.12.2016 23:58:37
|
|
|
| Teil ka kellelgi alert slider jurab? Sessuhtes, et kui panen do not disturb siis heli täitsa nulli ei saagi panna. Ehk kõned tulevad ikka. Kui panen tooni none siis ei olegi tooni kui lükkan tagasi ringi peale. Õnneks kasutan küll kella ehk pmst telefon ainult vibra peal või üldse hääletu, aga vahel võiks heli ka olla. Tundub mingi softi viga vist, aga paarist kohast lugesin ja hirmutati, et hardware probleem...
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.12.2016 00:04:35
|
|
|
| newarvuti kirjutas: |
| R.K kirjutas: |
| Oskab äkki keegi soovitada head tempered glassi? |
Orzly v2 on foorumites palju soovitatud. |
on see sama paks kui see originaal 3d tempered glass ? Või õhem ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.12.2016 00:55:34
|
|
|
| blackhawk, ei ole probleemi kasutamisel täheldanud. Helitugevust ei jälgi, kuid kui vait panna, siis püsib vait.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
28.12.2016 11:58:47
|
|
|
| Härrad, küsimus teile. Oleks tarvis KM-kohuslasele telefon tellida, aga ei leia lehelt sellist vöimalust. Ehk keegi on varem sellega kokku puutunud ja oskab aidata ? Öeldi mulle seal, et ostke alguses eraisikuna, siis kui tellimus kinnitatud, tehakse uus arve. Eelistaks kohe nii teha, et ostan ettevöttele, siis ei pea KM asjadega jamama.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
28.12.2016 14:37:50
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Soomest saaksin tuua 3t 439€, on soovijaid? |
ja kus sa nädal tagasi olid?!
nüüdseks juba otsustatud et igivana oneplus one käib kah .. senikaua kui veel kestab
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
28.12.2016 15:55:14
|
|
|
| Tanel, kas sa ostad endale ka ettevõttele ? Saad sa neil lasta koostada KM-vaba arve ? Ma ilmselt oleks soovija.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
28.12.2016 18:58:01
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Slazenger, ma saan osta oma ettevõttele ja siis pärast selle edasi müüa arvega. KM vaba arvet küll ei saa paraku.
Homme lähen linna keskusse tagasi ja võin võtta ilmselt nii 64GB kui 128GB versiooni (hinnad vastavalt 439 € ja 479 €) |
Tanel, ega sa ei tea kas porodel kuldset 3T ka on?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
28.12.2016 18:59:00
|
|
|
| Tanel, olgu, ma arvan, et ma praegu jätan siis vahele. Vaatasin, et elisa müüb ettevötetele KM vabalt ka, üritan uurida kas kirjutavad Eesti ettevöttele ka arve KM-vabalt.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.12.2016 19:49:53
|
|
|
| Seletage seda snap on ja ainult külgi katvate kestade vaimustust, need on ju täitsa mõttetud, ei kaitse midagi ja mõttetult kirved ka...
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
28.12.2016 19:57:07
|
|
|
Flipitava ümbrisega läheks telefon maru jämedaks. Ekraani kaitseks peal terve ekraani kattev klaas.
Paistab, et vaimustunuid on veelgi, hetkel näitab leht juba, et out of stock.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
28.12.2016 19:57:29
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Seletage seda snap on ja ainult külgi katvate kestade vaimustust, need on ju täitsa mõttetud, ei kaitse midagi ja mõttetult kirved ka... |
Sinu kriitika hakkab juba häirivaks muutuma, igalpool targutad. Minul tellitud originaal carbon kest, väga hästi kaitseb, käes mugav ja ei muuda telefoni liiga suureks.
Et proovi aru saada, sa EI PEA seda tellima, pole kohustatud. Topi oma telefoni ümber mida hing ihkab. Mina igatahes soovitan originaali.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.12.2016 20:00:12
|
|
|
Mine võta rahustit kui närvid läbi
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
28.12.2016 20:53:07
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Seletage seda snap on ja ainult külgi katvate kestade vaimustust, need on ju täitsa mõttetud, ei kaitse midagi ja mõttetult kirved ka... |
Kõigil pole kombeks kruvidega samas taskus telefoni kanda, seega ekraaniga ei juhtu midagi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
29.12.2016 21:46:57
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| newarvuti kirjutas: |
| R.K kirjutas: |
| Oskab äkki keegi soovitada head tempered glassi? |
Orzly v2 on foorumites palju soovitatud. |
on see sama paks kui see originaal 3d tempered glass ? Või õhem ? |
Tundub õhem olema. Kui originaali ükskord maha võtan, saan täpsemalt võrrelda.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indigo
HV vaatleja
liitunud: 14.09.2008
|
30.12.2016 14:35:35
|
|
|
| Kui kellelgi on originaalkestasid üle, oleksin huvitatud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
30.12.2016 15:08:42
|
|
|
Mul on üle see kaitseklaas, mis sai kaasa tellitud...kui keegi huvi tunneb
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
30.12.2016 21:44:23
|
|
|
Sai soetatud kasutajalt Skewp Sandstone ümbris.
Selline suhteliselt õhuke, peale pannes juba muretsesin, et murdub pooleks ära.
Samas telefoni suurus praktiliselt ei kasvanud ja palju parem kohe käes hoida
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
31.12.2016 13:25:11
|
|
|
| Kui kellelgi on Sandstone/Karbon ümbrist üle, võib teada anda.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
31.12.2016 13:52:41
|
|
|
| Keegi OP3 kasutajatest on täheldanud anomaaliat, kus telefon unustab kontaktidesse lisatud numbrid ja nimed ära? Kui kontakte täiendada/lisada siis kuvab mõnda aega korrektselt, kuid järgmiseks päevaks on kõik nagu ennem, sh uued kontaktid on kadunud ja muudetud kontaktid algseisus tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.12.2016 13:56:56
|
|
|
seda juhul, kui google haldab neid kontakte, siis on OP2 puhul juhtunud küll.
Telefonis ja SIM kaardil asuvad on ikka olemas olnud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
31.12.2016 13:59:12
|
|
|
| Kontaktid süngib mul Outlooki ja uued kontaktid teeb ta ka Outlook kontaktideks.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|