Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 381 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 158 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 33 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 580

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 22:31:56 vasta tsitaadiga

sama123, autocadi menüüde mittetöötamine pole nagu väga win10 süü. kui ma õigesti mäletan, siis autodeski soft üleüldiselt reeglina win10 ei toeta.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 14.12.2016 11:26:01 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
sama123, autocadi menüüde mittetöötamine pole nagu väga win10 süü. kui ma õigesti mäletan, siis autodeski soft üleüldiselt reeglina win10 ei toeta.

Aga eelmise win10 versiooniga töötab tegelikult vist vers.1607 ? (masin hetkel kinni),sellega enam mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 11:38:29 vasta tsitaadiga

Softitootjad peavad ikka ise win10 jaoks oma asju kohendama mitte MS ei pea softitootjate pilli järgi käima. Mu isiklik arvamus muidugi, teised võivad teistmoodi mõelda icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 13:00:54 vasta tsitaadiga

sama123, eelmine win oli 1511, praegu on 1607.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2016 13:24:34 vasta tsitaadiga

Eile tuli KB3206632, mis peaks IP aadressi küsimise probleemi lahendama (Addressed a service crash in CDPSVC that in some situations could lead to the machine not being able to acquire an IP address.)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2016 16:42:31 vasta tsitaadiga

Türajüra, viimane uuendus uninstallis Viber for Desktopi arvutist. icon_evil.gif
Selline asi ei meeldi kohe üldse. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 15.12.2016 20:14:15 vasta tsitaadiga

Helistage microsofti supporti huumor kuubis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 18:06:39 vasta tsitaadiga

Well done microsoft. Keeras wifi draiverid peeti viimase uuendusega thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 21:15:07 vasta tsitaadiga

Ma naise läpparit ei saanud muidu tööle, kui panin ruuterist ja läpparist staatilise ip.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 01:51:13 vasta tsitaadiga

masmre, proovi seda cmd real (cmd käivita "As Admin..."):
netsh winsock reset catalog
netsh int ipv4 reset reset.log


Siin rohkem kirjas: http://www.windowscentral.com/how-regain-internet-access-after-installing-update-windows-10

_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2016 02:05:25 vasta tsitaadiga

Huvitav millal see win10 stabiilse seisundi saavutab? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.12.2016 03:16:27 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Huvitav millal see win10 stabiilse seisundi saavutab? icon_smile.gif



Ma ei saa aru .pole mitte mingisuguseid probleeme olnud win10-ga selle aasta aprilli kuust saadik kui ma selle endale paigaldasin . Täiesti müstika.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 09:31:23 vasta tsitaadiga

sama siin icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 09:33:56 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
helpless kirjutas:
Huvitav millal see win10 stabiilse seisundi saavutab? icon_smile.gif



Ma ei saa aru .pole mitte mingisuguseid probleeme olnud win10-ga selle aasta aprilli kuust saadik kui ma selle endale paigaldasin . Täiesti müstika.


Huvitav ongi see, et mul on ka teised arvutid (1läppar ja 2lauakat) probleemivabad. Wifiga jama ainult naise acer'iga.
Neid üleval pool toodud käske proovisin ka ja ei muutnud miskit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 18:07:15 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Gap kirjutas:
helpless kirjutas:
Huvitav millal see win10 stabiilse seisundi saavutab? icon_smile.gif



Ma ei saa aru .pole mitte mingisuguseid probleeme olnud win10-ga selle aasta aprilli kuust saadik kui ma selle endale paigaldasin . Täiesti müstika.


Huvitav ongi see, et mul on ka teised arvutid (1läppar ja 2lauakat) probleemivabad. Wifiga jama ainult naise acer'iga.
Neid üleval pool toodud käske proovisin ka ja ei muutnud miskit.


Mis wifi kaart sel aceril sees on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2016 20:11:20 vasta tsitaadiga

inteli 39xx kaardi viskasin ühe vana masina seest välja kuangi, mis w10 ga töötada ei tahtnud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 22:32:31 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
masmre kirjutas:
Gap kirjutas:
helpless kirjutas:
Huvitav millal see win10 stabiilse seisundi saavutab? icon_smile.gif



Ma ei saa aru .pole mitte mingisuguseid probleeme olnud win10-ga selle aasta aprilli kuust saadik kui ma selle endale paigaldasin . Täiesti müstika.


Huvitav ongi see, et mul on ka teised arvutid (1läppar ja 2lauakat) probleemivabad. Wifiga jama ainult naise acer'iga.
Neid üleval pool toodud käske proovisin ka ja ei muutnud miskit.


Mis wifi kaart sel aceril sees on?


Miski Inteli oma on, praegu ei saa vaadata täpselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2016 22:38:45 vasta tsitaadiga

mis acer see on, eks me selle kodukalt vaatame.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2016 23:45:01 vasta tsitaadiga

Enam-vähem kaasaegne inteli kaart võiks ju normaalselt hakkama saada 10ga.
Arvasin, et midagi eksootilisemat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2016 00:09:50 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mis acer see on, eks me selle kodukalt vaatame.


acer aspire e5 572g
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2016 00:33:42 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
londiste kirjutas:
sama123, autocadi menüüde mittetöötamine pole nagu väga win10 süü. kui ma õigesti mäletan, siis autodeski soft üleüldiselt reeglina win10 ei toeta.

Aga eelmise win10 versiooniga töötab tegelikult vist vers.1607 ? (masin hetkel kinni),sellega enam mitte.

sama123, mis seal täpsemalt siis katki läheb viimases Win10 versioonis? Ja mis AutoCadist jutt jäib? Tahaks proovida...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2016 01:09:22 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kui ma õigesti mäletan, siis autodeski soft üleüldiselt reeglina win10 ei toeta.
Mäletad valesti. Vähemalt Autocadi(2015 ja uuemad) kohapealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2016 02:56:46 vasta tsitaadiga

Autocad 2010 ja 2011 LT versioonid toimivad ka normaalselt Win10 1511 buildiga.
Tahakski teada, mis seal viimases Win10 1607 buildis juhtuma hakkab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2016 18:38:23 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Autocad 2010 ja 2011 LT versioonid toimivad ka normaalselt Win10 1511 buildiga.
Tahakski teada, mis seal viimases Win10 1607 buildis juhtuma hakkab?

Mul on kahes arvutis build 1607 ja autocad 2011 töötab nii nagu peab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2016 18:55:44 vasta tsitaadiga

http://www.acersupportus.com/2016/09/acer-aspire-e5-572g-drivers-windows-7-64-bit.html masmre, oled sa kindel ,et inteli wifikaart on? lingil viitab vaid broadcomile ja atherosele.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2016 22:16:46 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
http://www.acersupportus.com/2016/09/acer-aspire-e5-572g-drivers-windows-7-64-bit.html masmre, oled sa kindel ,et inteli wifikaart on? lingil viitab vaid broadcomile ja atherosele.

olen küll kindel, aceri kodulehelt näed inteli oma ka. tõmbasin seeria numbri otsinguga sealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 24.12.2016 00:28:15 vasta tsitaadiga

Kas sellel pdf kuvajal mis edge koosseisus on saab ka teksti copy teha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 17:19:58 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
Kas sellel pdf kuvajal mis edge koosseisus on saab ka teksti copy teha

Kopib vabalt. Isegi sellisest pdf'ist, millest Acrobadiga kopides ainult sigrimigri tuleb..
Kui ükskord pdf vormide täitmise võimalus ka Edge'le tuleb, siis võiks Acrobadi juba minema visata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 17:23:23 vasta tsitaadiga

Toimib jah copy-paste vabalt. Olen juba paar kuud seda kasutanud kuna puhtalt laiskusest pole viitsinud muud pdf viewer-t installida. Aga toimib muidugi eeldusel, et tegemist on tekstiga. Mõned kontorikombainid on sellised, et kui skännides valid tüübiks dokument, siis annab pdf küll, aga tegelikult on seal pdf-s pilt ehk mingit OCRi pole icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2016 07:52:46 vasta tsitaadiga

Ärge palun suu pihta lööge. Saan ma õieti aru, et nüüd kui mul on nö tasuta uuenduse käigus saadud W10, siis arvuti (piisava) upgrade'i puhul ma seda enam aktiveerida ei saa? Seega tuleb jääda 8.1'le või osta uus Windows 10 litsents?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 25.12.2016 09:49:10 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
Ärge palun suu pihta lööge. Saan ma õieti aru, et nüüd kui mul on nö tasuta uuenduse käigus saadud W10, siis arvuti (piisava) upgrade'i puhul ma seda enam aktiveerida ei saa? Seega tuleb jääda 8.1'le või osta uus Windows 10 litsents?

Vastupidi, nüüd on see W10 tasuta litsents selle arvuti külge igavesti laulatatud, ainuke mida pead jälgima, et kumb versioon sul hetkel on, kui home siis ka paigaldamise käigus pead home valima ja seal kus võtit küsitakse vajutad rea peale, et mul võtit ei ole, mingit uut aktiveerimise võtit sisestada ei tohi.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2016 09:59:07 vasta tsitaadiga

10 on seotud emaplaadiga ehk kui seda ei uuenda siis toimib, muid komponente võid uuendada.

Kui me räägime OEMist siis 8.1 samuti seotud emaplaadiga, kas toimib ka teises arvutis ei oska öelda aga legaalne pole(7 key toimib ilusti teisel plaadil).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2016 15:05:14 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesingi, et kui sisuliselt uus arvuti (emaplaat, ssd, cpu...). Sellisel juhul tulebki ka uus Windows nüüd osta, kui Win 10't tahta?

Win 8.1, millelt praegu 10 peale olen uuendanud on OEI versioon. Sellega olen saanud hakkama 2 emaplaadi vahetust, nii 8.1>8.1 kui ka 10>10. Lihtsalt lugesin, et peale selle aasta 29.juulit jääb selline uuendatud Win 10 seotuks antud hetkel kasutusel olnud emaplaadiga ning selle vahetamisel uuel plaadil enam ei aktiveeru.

Kuna igapäevaselt selliste asjadega ei tegele, siis selguse huvides küsin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2016 16:22:11 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
Ma mõtlesingi, et kui sisuliselt uus arvuti (emaplaat, ssd, cpu...). Sellisel juhul tulebki ka uus Windows nüüd osta, kui Win 10't tahta?

Win 8.1, millelt praegu 10 peale olen uuendanud on OEI versioon. Sellega olen saanud hakkama 2 emaplaadi vahetust, nii 8.1>8.1 kui ka 10>10. Lihtsalt lugesin, et peale selle aasta 29.juulit jääb selline uuendatud Win 10 seotuks antud hetkel kasutusel olnud emaplaadiga ning selle vahetamisel uuel plaadil enam ei aktiveeru.

Kuna igapäevaselt selliste asjadega ei tegele, siis selguse huvides küsin.

https://www.microsoft.com/et-ee/accessibility/windows10upgrade
Kasuta seda! Mingi aktiveeritud win7/8 alla ja uuenda 10 peale. Hiljem võid panna puhtale ketale ja toimib nagu vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2016 17:43:41 vasta tsitaadiga

Kas win 10 puhul ei saa siis nii nagu vanemate windowsitega, et aktiveerid telefoni teel kui automaatselt ei aktiveeru?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2016 19:09:46 vasta tsitaadiga

napoleon, saab ikka, aga OEM ega upgrade toodet pole ette nähtud aktiveeruma erineva raua peal, kui see esmakordselt aktiveeriti. See muidugi ei tähenda, et MS klienditugi seda ei aktiveeriks telefoni teel - proovitud, toimis küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.12.2016 21:41:12 vasta tsitaadiga

Mul aktiveerus peale emaplaadi vahetust ise ära.
_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.12.2016 22:43:14 vasta tsitaadiga

sõltub, mis plaadi sa sisse paned. kiibistik sama on, enamasti aktiveerubki.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 04:21:25 vasta tsitaadiga

tervist, selline mure nüüd läpakaga tekkinud, et kui sisse lülitada,siis jõuab selle welcome screenini, kuhu saab parooli kirjutada ja 10 sekundi pärast teeb kuskil shut downi lihtsalt icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2016 13:20:16 vasta tsitaadiga

see on enamasti raua st. temperatuurihäda. enamasti seotud tolmuga aga mul on siin laua all üks lenovo g550, mis on jahutusest freooni välja lasknud.. kui õuest tuppa tuua, töötab seni kui üles soojeneb, toas kohati suudab sisse ka logida. vendi lööb kohe ja kiirelt vuhama. kõikvõiomalikud katsed on tehtud ning iinamaalt uus radikas tellitud, see aga tuleb max 60 päeva.

kuskil on teema " piltlikud olukorrad elust enesest" kus sellise nähtuse kirjeldamiseks ohtralt pildimaterjali on.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 15:11:57 vasta tsitaadiga

kusjuures enne siia postitamist võtsin läpaka lahti ja puhastasin ära, panin ka uue termopasta ja tolmu seal tglt polnudki icon_smile.gif
aga biosis laseb istuda tunde ilma shutdownita
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.12.2016 15:21:33 vasta tsitaadiga

pigem ikka draiveri või kerneli kala.

tee proovi mõne linuxi livecd plaadi või pulgaga. kas need jäävad käima? kui Samuti tunde lubab kasutada siis see välistab rauaprobleemi.
tagasi üles
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2016 17:21:25 vasta tsitaadiga

kui
tsitaat:

pigem ikka draiveri või kerneli kala.

see on siis teeb sinisega resa mitte ei lülita välja. sellest jääb jälg maha. iseenesest võib selle livega ka proovida.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 17:39:46 vasta tsitaadiga

metrika kirjutas:
tervist, selline mure nüüd läpakaga tekkinud, et kui sisse lülitada,siis jõuab selle welcome screenini, kuhu saab parooli kirjutada ja 10 sekundi pärast teeb kuskil shut downi lihtsalt icon_neutral.gif

Kui sisselogimisaknani jõuab, siis peaks midagi ka logidesse jääma. Safe Mode'is saad ligi?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2016 17:54:08 vasta tsitaadiga

kusjuures, ma võtsin oma selle g550 e laua alt välja ja panin UBCD sisse. ei resanud hullu vuhamise peale. masinas andmeid pole, hetkel testib ketast ja võimalik, et siiski on koodi viga. ketas puhtaks ja uus install. jahut on küll tellitud iinamaalt aga jääb järgmist ootama siis. pika vuhistamise peale hakkas sooja ka tulema sealt nagu peab.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2016 21:54:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
metrika kirjutas:
tervist, selline mure nüüd läpakaga tekkinud, et kui sisse lülitada,siis jõuab selle welcome screenini, kuhu saab parooli kirjutada ja 10 sekundi pärast teeb kuskil shut downi lihtsalt icon_neutral.gif

Kui sisselogimisaknani jõuab, siis peaks midagi ka logidesse jääma. Safe Mode'is saad ligi?

ma pole siiamaani aru saanud, kuidas win 10ga safe modesse saab icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2016 22:09:40 vasta tsitaadiga

http://www.digitalcitizen.life/4-ways-boot-safe-mode-windows-10

minu g550 soojenes üles ja hakkas ennast ikkagi kinni panema.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 27.12.2016 12:04:54 vasta tsitaadiga

metrika kirjutas:
Betamax kirjutas:
metrika kirjutas:
tervist, selline mure nüüd läpakaga tekkinud, et kui sisse lülitada,siis jõuab selle welcome screenini, kuhu saab parooli kirjutada ja 10 sekundi pärast teeb kuskil shut downi lihtsalt icon_neutral.gif

Kui sisselogimisaknani jõuab, siis peaks midagi ka logidesse jääma. Safe Mode'is saad ligi?

ma pole siiamaani aru saanud, kuidas win 10ga safe modesse saab icon_biggrin.gif

https://support.microsoft.com/en-us/help/12376/windows-10-start-your-pc-in-safe-mode
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 27.12.2016 12:31:46 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
metrika kirjutas:
Betamax kirjutas:
metrika kirjutas:
tervist, selline mure nüüd läpakaga tekkinud, et kui sisse lülitada,siis jõuab selle welcome screenini, kuhu saab parooli kirjutada ja 10 sekundi pärast teeb kuskil shut downi lihtsalt icon_neutral.gif

Kui sisselogimisaknani jõuab, siis peaks midagi ka logidesse jääma. Safe Mode'is saad ligi?

ma pole siiamaani aru saanud, kuidas win 10ga safe modesse saab icon_biggrin.gif

https://support.microsoft.com/en-us/help/12376/windows-10-start-your-pc-in-safe-mode

See õpetus ei näita kuidas safe modesse saab kui W10 sisse logimine ei õnnestu, F8 paaniline toksimine igal juhul seda parandusmenüüd ette ei too, shift + F8 samuti ei toimi.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2016 12:36:00 vasta tsitaadiga

recovery, ehk siis buudid windows installika plaadi/usbi abil üles ja valid sealsest buutimise menüüst.
fast booti kõrvalnähud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.