|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.12.2016 22:31:56
|
|
|
sama123, autocadi menüüde mittetöötamine pole nagu väga win10 süü. kui ma õigesti mäletan, siis autodeski soft üleüldiselt reeglina win10 ei toeta.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
14.12.2016 11:26:01
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| sama123, autocadi menüüde mittetöötamine pole nagu väga win10 süü. kui ma õigesti mäletan, siis autodeski soft üleüldiselt reeglina win10 ei toeta. |
Aga eelmise win10 versiooniga töötab tegelikult vist vers.1607 ? (masin hetkel kinni),sellega enam mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
14.12.2016 11:38:29
|
|
|
Softitootjad peavad ikka ise win10 jaoks oma asju kohendama mitte MS ei pea softitootjate pilli järgi käima. Mu isiklik arvamus muidugi, teised võivad teistmoodi mõelda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.12.2016 13:00:54
|
|
|
sama123, eelmine win oli 1511, praegu on 1607.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
14.12.2016 13:24:34
|
|
|
| Eile tuli KB3206632, mis peaks IP aadressi küsimise probleemi lahendama (Addressed a service crash in CDPSVC that in some situations could lead to the machine not being able to acquire an IP address.)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.12.2016 16:42:31
|
|
|
Türajüra, viimane uuendus uninstallis Viber for Desktopi arvutist.
Selline asi ei meeldi kohe üldse.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
15.12.2016 20:14:15
|
|
|
| Helistage microsofti supporti huumor kuubis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
16.12.2016 18:06:39
|
|
|
Well done microsoft. Keeras wifi draiverid peeti viimase uuendusega
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004

|
16.12.2016 21:15:07
|
|
|
| Ma naise läpparit ei saanud muidu tööle, kui panin ruuterist ja läpparist staatilise ip.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
17.12.2016 02:05:25
|
|
|
Huvitav millal see win10 stabiilse seisundi saavutab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.12.2016 03:16:27
|
|
|
| helpless kirjutas: |
Huvitav millal see win10 stabiilse seisundi saavutab?  |
Ma ei saa aru .pole mitte mingisuguseid probleeme olnud win10-ga selle aasta aprilli kuust saadik kui ma selle endale paigaldasin . Täiesti müstika.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.12.2016 09:31:23
|
|
|
sama siin
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004

|
17.12.2016 09:33:56
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| helpless kirjutas: |
Huvitav millal see win10 stabiilse seisundi saavutab?  |
Ma ei saa aru .pole mitte mingisuguseid probleeme olnud win10-ga selle aasta aprilli kuust saadik kui ma selle endale paigaldasin . Täiesti müstika. |
Huvitav ongi see, et mul on ka teised arvutid (1läppar ja 2lauakat) probleemivabad. Wifiga jama ainult naise acer'iga.
Neid üleval pool toodud käske proovisin ka ja ei muutnud miskit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.12.2016 18:07:15
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
| helpless kirjutas: |
Huvitav millal see win10 stabiilse seisundi saavutab?  |
Ma ei saa aru .pole mitte mingisuguseid probleeme olnud win10-ga selle aasta aprilli kuust saadik kui ma selle endale paigaldasin . Täiesti müstika. |
Huvitav ongi see, et mul on ka teised arvutid (1läppar ja 2lauakat) probleemivabad. Wifiga jama ainult naise acer'iga.
Neid üleval pool toodud käske proovisin ka ja ei muutnud miskit. |
Mis wifi kaart sel aceril sees on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004

|
17.12.2016 22:32:31
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| masmre kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
| helpless kirjutas: |
Huvitav millal see win10 stabiilse seisundi saavutab?  |
Ma ei saa aru .pole mitte mingisuguseid probleeme olnud win10-ga selle aasta aprilli kuust saadik kui ma selle endale paigaldasin . Täiesti müstika. |
Huvitav ongi see, et mul on ka teised arvutid (1läppar ja 2lauakat) probleemivabad. Wifiga jama ainult naise acer'iga.
Neid üleval pool toodud käske proovisin ka ja ei muutnud miskit. |
Mis wifi kaart sel aceril sees on? |
Miski Inteli oma on, praegu ei saa vaadata täpselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.12.2016 23:45:01
|
|
|
Enam-vähem kaasaegne inteli kaart võiks ju normaalselt hakkama saada 10ga.
Arvasin, et midagi eksootilisemat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004

|
18.12.2016 00:09:50
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| mis acer see on, eks me selle kodukalt vaatame. |
acer aspire e5 572g
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
18.12.2016 00:33:42
|
|
|
| sama123 kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
| sama123, autocadi menüüde mittetöötamine pole nagu väga win10 süü. kui ma õigesti mäletan, siis autodeski soft üleüldiselt reeglina win10 ei toeta. |
Aga eelmise win10 versiooniga töötab tegelikult vist vers.1607 ? (masin hetkel kinni),sellega enam mitte. |
sama123, mis seal täpsemalt siis katki läheb viimases Win10 versioonis? Ja mis AutoCadist jutt jäib? Tahaks proovida...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
18.12.2016 01:09:22
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| kui ma õigesti mäletan, siis autodeski soft üleüldiselt reeglina win10 ei toeta. |
Mäletad valesti. Vähemalt Autocadi(2015 ja uuemad) kohapealt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
18.12.2016 02:56:46
|
|
|
Autocad 2010 ja 2011 LT versioonid toimivad ka normaalselt Win10 1511 buildiga.
Tahakski teada, mis seal viimases Win10 1607 buildis juhtuma hakkab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
18.12.2016 18:38:23
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
Autocad 2010 ja 2011 LT versioonid toimivad ka normaalselt Win10 1511 buildiga.
Tahakski teada, mis seal viimases Win10 1607 buildis juhtuma hakkab? |
Mul on kahes arvutis build 1607 ja autocad 2011 töötab nii nagu peab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004

|
18.12.2016 22:16:46
|
|
|
olen küll kindel, aceri kodulehelt näed inteli oma ka. tõmbasin seeria numbri otsinguga sealt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
24.12.2016 00:28:15
|
|
|
| Kas sellel pdf kuvajal mis edge koosseisus on saab ka teksti copy teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
24.12.2016 17:19:58
|
|
|
| aixi kirjutas: |
| Kas sellel pdf kuvajal mis edge koosseisus on saab ka teksti copy teha |
Kopib vabalt. Isegi sellisest pdf'ist, millest Acrobadiga kopides ainult sigrimigri tuleb..
Kui ükskord pdf vormide täitmise võimalus ka Edge'le tuleb, siis võiks Acrobadi juba minema visata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.12.2016 17:23:23
|
|
|
Toimib jah copy-paste vabalt. Olen juba paar kuud seda kasutanud kuna puhtalt laiskusest pole viitsinud muud pdf viewer-t installida. Aga toimib muidugi eeldusel, et tegemist on tekstiga. Mõned kontorikombainid on sellised, et kui skännides valid tüübiks dokument, siis annab pdf küll, aga tegelikult on seal pdf-s pilt ehk mingit OCRi pole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
25.12.2016 07:52:46
|
|
|
| Ärge palun suu pihta lööge. Saan ma õieti aru, et nüüd kui mul on nö tasuta uuenduse käigus saadud W10, siis arvuti (piisava) upgrade'i puhul ma seda enam aktiveerida ei saa? Seega tuleb jääda 8.1'le või osta uus Windows 10 litsents?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
25.12.2016 09:49:10
|
|
|
| A-Circus. kirjutas: |
| Ärge palun suu pihta lööge. Saan ma õieti aru, et nüüd kui mul on nö tasuta uuenduse käigus saadud W10, siis arvuti (piisava) upgrade'i puhul ma seda enam aktiveerida ei saa? Seega tuleb jääda 8.1'le või osta uus Windows 10 litsents? |
Vastupidi, nüüd on see W10 tasuta litsents selle arvuti külge igavesti laulatatud, ainuke mida pead jälgima, et kumb versioon sul hetkel on, kui home siis ka paigaldamise käigus pead home valima ja seal kus võtit küsitakse vajutad rea peale, et mul võtit ei ole, mingit uut aktiveerimise võtit sisestada ei tohi.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
25.12.2016 09:59:07
|
|
|
10 on seotud emaplaadiga ehk kui seda ei uuenda siis toimib, muid komponente võid uuendada.
Kui me räägime OEMist siis 8.1 samuti seotud emaplaadiga, kas toimib ka teises arvutis ei oska öelda aga legaalne pole(7 key toimib ilusti teisel plaadil).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
25.12.2016 15:05:14
|
|
|
Ma mõtlesingi, et kui sisuliselt uus arvuti (emaplaat, ssd, cpu...). Sellisel juhul tulebki ka uus Windows nüüd osta, kui Win 10't tahta?
Win 8.1, millelt praegu 10 peale olen uuendanud on OEI versioon. Sellega olen saanud hakkama 2 emaplaadi vahetust, nii 8.1>8.1 kui ka 10>10. Lihtsalt lugesin, et peale selle aasta 29.juulit jääb selline uuendatud Win 10 seotuks antud hetkel kasutusel olnud emaplaadiga ning selle vahetamisel uuel plaadil enam ei aktiveeru.
Kuna igapäevaselt selliste asjadega ei tegele, siis selguse huvides küsin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
25.12.2016 16:22:11
|
|
|
| A-Circus. kirjutas: |
Ma mõtlesingi, et kui sisuliselt uus arvuti (emaplaat, ssd, cpu...). Sellisel juhul tulebki ka uus Windows nüüd osta, kui Win 10't tahta?
Win 8.1, millelt praegu 10 peale olen uuendanud on OEI versioon. Sellega olen saanud hakkama 2 emaplaadi vahetust, nii 8.1>8.1 kui ka 10>10. Lihtsalt lugesin, et peale selle aasta 29.juulit jääb selline uuendatud Win 10 seotuks antud hetkel kasutusel olnud emaplaadiga ning selle vahetamisel uuel plaadil enam ei aktiveeru.
Kuna igapäevaselt selliste asjadega ei tegele, siis selguse huvides küsin. |
https://www.microsoft.com/et-ee/accessibility/windows10upgrade
Kasuta seda! Mingi aktiveeritud win7/8 alla ja uuenda 10 peale. Hiljem võid panna puhtale ketale ja toimib nagu vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
25.12.2016 17:43:41
|
|
|
| Kas win 10 puhul ei saa siis nii nagu vanemate windowsitega, et aktiveerid telefoni teel kui automaatselt ei aktiveeru?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
25.12.2016 19:09:46
|
|
|
| napoleon, saab ikka, aga OEM ega upgrade toodet pole ette nähtud aktiveeruma erineva raua peal, kui see esmakordselt aktiveeriti. See muidugi ei tähenda, et MS klienditugi seda ei aktiveeriks telefoni teel - proovitud, toimis küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
25.12.2016 21:41:12
|
|
|
Mul aktiveerus peale emaplaadi vahetust ise ära.
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
metrika
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2008
|
26.12.2016 04:21:25
|
|
|
tervist, selline mure nüüd läpakaga tekkinud, et kui sisse lülitada,siis jõuab selle welcome screenini, kuhu saab parooli kirjutada ja 10 sekundi pärast teeb kuskil shut downi lihtsalt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
26.12.2016 13:20:16
|
|
|
see on enamasti raua st. temperatuurihäda. enamasti seotud tolmuga aga mul on siin laua all üks lenovo g550, mis on jahutusest freooni välja lasknud.. kui õuest tuppa tuua, töötab seni kui üles soojeneb, toas kohati suudab sisse ka logida. vendi lööb kohe ja kiirelt vuhama. kõikvõiomalikud katsed on tehtud ning iinamaalt uus radikas tellitud, see aga tuleb max 60 päeva.
kuskil on teema " piltlikud olukorrad elust enesest" kus sellise nähtuse kirjeldamiseks ohtralt pildimaterjali on.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metrika
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2008
|
26.12.2016 15:11:57
|
|
|
kusjuures enne siia postitamist võtsin läpaka lahti ja puhastasin ära, panin ka uue termopasta ja tolmu seal tglt polnudki
aga biosis laseb istuda tunde ilma shutdownita
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
26.12.2016 15:21:33
|
|
|
pigem ikka draiveri või kerneli kala.
tee proovi mõne linuxi livecd plaadi või pulgaga. kas need jäävad käima? kui Samuti tunde lubab kasutada siis see välistab rauaprobleemi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
26.12.2016 17:54:08
|
|
|
kusjuures, ma võtsin oma selle g550 e laua alt välja ja panin UBCD sisse. ei resanud hullu vuhamise peale. masinas andmeid pole, hetkel testib ketast ja võimalik, et siiski on koodi viga. ketas puhtaks ja uus install. jahut on küll tellitud iinamaalt aga jääb järgmist ootama siis. pika vuhistamise peale hakkas sooja ka tulema sealt nagu peab.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metrika
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2008
|
26.12.2016 21:54:09
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| metrika kirjutas: |
tervist, selline mure nüüd läpakaga tekkinud, et kui sisse lülitada,siis jõuab selle welcome screenini, kuhu saab parooli kirjutada ja 10 sekundi pärast teeb kuskil shut downi lihtsalt  |
Kui sisselogimisaknani jõuab, siis peaks midagi ka logidesse jääma. Safe Mode'is saad ligi? |
ma pole siiamaani aru saanud, kuidas win 10ga safe modesse saab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
27.12.2016 12:04:54
|
|
|
| metrika kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| metrika kirjutas: |
tervist, selline mure nüüd läpakaga tekkinud, et kui sisse lülitada,siis jõuab selle welcome screenini, kuhu saab parooli kirjutada ja 10 sekundi pärast teeb kuskil shut downi lihtsalt  |
Kui sisselogimisaknani jõuab, siis peaks midagi ka logidesse jääma. Safe Mode'is saad ligi? |
ma pole siiamaani aru saanud, kuidas win 10ga safe modesse saab  |
https://support.microsoft.com/en-us/help/12376/windows-10-start-your-pc-in-safe-mode
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
27.12.2016 12:31:46
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| metrika kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| metrika kirjutas: |
tervist, selline mure nüüd läpakaga tekkinud, et kui sisse lülitada,siis jõuab selle welcome screenini, kuhu saab parooli kirjutada ja 10 sekundi pärast teeb kuskil shut downi lihtsalt  |
Kui sisselogimisaknani jõuab, siis peaks midagi ka logidesse jääma. Safe Mode'is saad ligi? |
ma pole siiamaani aru saanud, kuidas win 10ga safe modesse saab  |
https://support.microsoft.com/en-us/help/12376/windows-10-start-your-pc-in-safe-mode |
See õpetus ei näita kuidas safe modesse saab kui W10 sisse logimine ei õnnestu, F8 paaniline toksimine igal juhul seda parandusmenüüd ette ei too, shift + F8 samuti ei toimi.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.12.2016 12:36:00
|
|
|
recovery, ehk siis buudid windows installika plaadi/usbi abil üles ja valid sealsest buutimise menüüst.
fast booti kõrvalnähud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|