Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 12.09.2016 16:25:39 vasta tsitaadiga

Ma ka aru ei saa kuhu Lumia 925 .pdf failid salvestab, käisin läbi arvuti ka ligi, ei leidnud. Otse mailist õnneks veel oskab avada...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 12.09.2016 17:16:57 vasta tsitaadiga

kui pdf on avatud, siis vajuta sellele ja hoia kuniks hüppab lahti salvesta menüü. Siis saad valida, kuhu tahad salvestada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 17.09.2016 02:23:54 vasta tsitaadiga

Tere.

Kuidas ma saan Lumia 950 Cortana tööle? Leidsin juhendist, et tuleb valida toetatud regioon ja keel. Valisin siis Ühendkuningriigid ja inglise keele. Peale taaskäivitust jäi ikkagi kõik eestikeelseks kuigi regiooni näitab Ühendkuningriigid ja valitud keeleks inglise.
Teine küsimus. Kuidas saada outlooki konto avakuvale? Üks konto seal on, kuid kuidas ma teise sinna lisada saan?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.09.2016 11:47:53 vasta tsitaadiga

Kopz, Cortana jaoks installi ka English klaver, mailikonto saad Pin-ida alt kolmepunktimenüüst.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 17.09.2016 15:07:11 vasta tsitaadiga

taxpayer, mille alt ma ingliskeelse klaviatuuri insalleerida saan? Ja kas siis pean täpitähtedega hüvasti jätma?
Ma oma teist mailikontot ei näe praegu kusagilt mujalt kui ainult Sätted->Kontod->Maili- ja rakendusekontod. Kui teise mailikonto peale vajutan, siis ilmub kiri halda ja sealt omakorda Muuda postkasti sünkroonimissätteid, Muuda kontosätteid, Kustuta konto. Ma isegi ei saa seda postkasti avada. Nende seadete alajaotusedt ei pääse ka oma nö. tavapostkastigi.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2016 19:43:12 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
taxpayer, mille alt ma ingliskeelse klaviatuuri insalleerida saan? Ja kas siis pean täpitähtedega hüvasti jätma?
Ma oma teist mailikontot ei näe praegu kusagilt mujalt kui ainult Sätted->Kontod->Maili- ja rakendusekontod. Kui teise mailikonto peale vajutan, siis ilmub kiri halda ja sealt omakorda Muuda postkasti sünkroonimissätteid, Muuda kontosätteid, Kustuta konto. Ma isegi ei saa seda postkasti avada. Nende seadete alajaotusedt ei pääse ka oma nö. tavapostkastigi.


Eesti klaver jääb ka alles.

Üldiselt tekib ta/teine meili konto ise kohe peale tegemist avakuvale.
Kui oled selle ära kustutanud. Lähed outlook maili rakendusse ja vasakul üleval hamburgeri menüüst leiad teise, hoiad peal sõrme sellel ja valid pin to start.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 17.09.2016 22:48:10 vasta tsitaadiga

Leidsin teise meilikonto ka lõpuks üles ja sain avakuvale. Cortana sain ka tööle, aga poolikult. Nimelt ei reageeri ta häälkäsklustele. Kui mikrofinile vajutan, siis ilmub vist vähem, kui pooleks sekundiks mingi tekst ja peale seda juba tavapärane Cortana vaade.

Edit. Mingi hetk ütles, et telefon vajab taaskäivitamist, et süsteemi uuendused toimima hakkaksid ja peale seda hakkas ka Cortana tööle nii nagu vaja.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 20.09.2016 11:44:24 vasta tsitaadiga

10 tuleku eel jäi kõrva et nüüd saab MS konto välja logida ka ilma, et peaks hard reseti tegema. Mina aga menüüst sellist võimalust ei leia. Tahaks oma XL'i olematu akumahu tõttu garantiisse viia aga sooviks konto eelnevalt välja logida. Oskab keegi nõu anda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2016 15:41:33 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
10 tuleku eel jäi kõrva et nüüd saab MS konto välja logida ka ilma, et peaks hard reseti tegema. Mina aga menüüst sellist võimalust ei leia. Tahaks oma XL'i olematu akumahu tõttu garantiisse viia aga sooviks konto eelnevalt välja logida. Oskab keegi nõu anda?


võid reseti kodus rahumeeli ära teha, sest garantiis tehakse seda nagunii 100%
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raalifriik
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2016 20:13:42 vasta tsitaadiga

Ei leidnud kiirel uurimisel kõnede suunamise funktsiooni telefonist (950) ...ei olegi? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2016 10:12:42 vasta tsitaadiga

Let’s follow these steps below and check, if it works to fix your issue:

Tap “Phone” on the Start screen
Tap “Menu” > “Settings”
Tap “Change more settings for phone” 4.Tap the “Call forwarding” On/Off toggle to enable the feature 5.Tap the “forward calls to” field and enter the desired phone number to the forward calls.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 21.09.2016 10:42:29 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
skyhigh kirjutas:
10 tuleku eel jäi kõrva et nüüd saab MS konto välja logida ka ilma, et peaks hard reseti tegema. Mina aga menüüst sellist võimalust ei leia. Tahaks oma XL'i olematu akumahu tõttu garantiisse viia aga sooviks konto eelnevalt välja logida. Oskab keegi nõu anda?


võid reseti kodus rahumeeli ära teha, sest garantiis tehakse seda nagunii 100%


Mul oli ekraanivahetus, ei resetitud.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2016 10:44:27 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
olafsand kirjutas:
skyhigh kirjutas:
10 tuleku eel jäi kõrva et nüüd saab MS konto välja logida ka ilma, et peaks hard reseti tegema. Mina aga menüüst sellist võimalust ei leia. Tahaks oma XL'i olematu akumahu tõttu garantiisse viia aga sooviks konto eelnevalt välja logida. Oskab keegi nõu anda?


võid reseti kodus rahumeeli ära teha, sest garantiis tehakse seda nagunii 100%


Mul oli ekraanivahetus, ei resetitud.


Mis kohas seda nii tehti?
Ma olen ka aru saanud, et see käib igal pool by default.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 21.09.2016 10:55:16 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
olafsand kirjutas:
skyhigh kirjutas:
10 tuleku eel jäi kõrva et nüüd saab MS konto välja logida ka ilma, et peaks hard reseti tegema. Mina aga menüüst sellist võimalust ei leia. Tahaks oma XL'i olematu akumahu tõttu garantiisse viia aga sooviks konto eelnevalt välja logida. Oskab keegi nõu anda?


võid reseti kodus rahumeeli ära teha, sest garantiis tehakse seda nagunii 100%


Mul oli ekraanivahetus, ei resetitud.


Mis kohas seda nii tehti?
Ma olen ka aru saanud, et see käib igal pool by default.


Elisa klient olen - ja koht kus remonti tehakse on ju olenemata operaatorist sama?

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2016 12:42:34 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Draqula kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
olafsand kirjutas:
skyhigh kirjutas:
10 tuleku eel jäi kõrva et nüüd saab MS konto välja logida ka ilma, et peaks hard reseti tegema. Mina aga menüüst sellist võimalust ei leia. Tahaks oma XL'i olematu akumahu tõttu garantiisse viia aga sooviks konto eelnevalt välja logida. Oskab keegi nõu anda?


võid reseti kodus rahumeeli ära teha, sest garantiis tehakse seda nagunii 100%


Mul oli ekraanivahetus, ei resetitud.


Mis kohas seda nii tehti?
Ma olen ka aru saanud, et see käib igal pool by default.


Elisa klient olen - ja koht kus remonti tehakse on ju olenemata operaatorist sama?


Seda mõtlesingi, et tavaliselt läheb MTTC ja seal tehakse iga kord ka softi ülekirjutamine... Vähemalt selline mulje on jäänud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 23.09.2016 14:29:41 vasta tsitaadiga

Täna siis lõpuks ometi saabus update, mis nõudis küll mitut restarti aga lõpuks ometi tekkis Lumia 650 dual simile double tap to wake up.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 23.09.2016 21:01:14 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Let’s follow these steps below and check, if it works to fix your issue:

Tap “Phone” on the Start screen
Tap “Menu” > “Settings”
Tap “Change more settings for phone” 4.Tap the “Call forwarding” On/Off toggle to enable the feature 5.Tap the “forward calls to” field and enter the desired phone number to the forward calls.

Sealt saab ainult kõik kõned kuhugi minema suunata, mittevastamisel ja levist väljas suunamisteks tuleb tärnide-trellide ja koodidega mässata.

Ja üldse, miks krt ei saa uuendusi keelata? Tänaöine keeras telefoni funktsionaalsuse täiest pekki: koristas mitmed asjad avakuvalt, enam ei saa telefoniraamatust sõnumit saata ...
Lumia 640 Dual Sim W10

Otsin vist vana androidiga pilli uuesti välja.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
käbi
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003




sõnum 23.09.2016 23:33:31 vasta tsitaadiga

raalifriik kirjutas:
Ei leidnud kiirel uurimisel kõnede suunamise funktsiooni telefonist (950) ...ei olegi? icon_biggrin.gif

Telefoni menüüst suunamiste tegemine on läbimõeldud kohas ja kergelt leitav icon_wink.gif
Kõik sätted -> Lisad -> Võrguteenused -> Kõnesätted [SIM ("võrk")]. <- Viimast näpuga litsuda.


või tärnidega
*21*number_kuhu_suunata#. Ennetav suunamine
(**21*number_kuhu_suunata#. Ennetav suunamine)
#21# suunamine maha
(##21# suunamine maha)
jne
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 21.12.2016 00:06:08 vasta tsitaadiga

Lumia 930 omanikud, kiidelge kaua teil akud vastu peavad ?
Endal on telefon 1,5a vana juba ja peaks mainima, et hakkab nõrgaks jääma. Eriti kiiresti sööb lausa poole akuni see kuramuse eraldi messenger ilma sisselogimata facebookis.
Natukene videot ka teha vms ja ongi aku säästureziimil, pmst öhtuni ei kesta enam, vaid kuskil no 3-5 tundi. Lisaks sellele on prose hakanud kole tuliseks minema, kui delfist uudiseid lugeda...

Seal on integreeritud aku, kes seda vahetab kas seesama töökoda seal Türi tänaval ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 09:58:17 vasta tsitaadiga

mark-lll kirjutas:
Lumia 930 omanikud, kiidelge kaua teil akud vastu peavad ?
Endal on telefon 1,5a vana juba ja peaks mainima, et hakkab nõrgaks jääma. Eriti kiiresti sööb lausa poole akuni see kuramuse eraldi messenger ilma sisselogimata facebookis.
Natukene videot ka teha vms ja ongi aku säästureziimil, pmst öhtuni ei kesta enam, vaid kuskil no 3-5 tundi. Lisaks sellele on prose hakanud kole tuliseks minema, kui delfist uudiseid lugeda...

Seal on integreeritud aku, kes seda vahetab kas seesama töökoda seal Türi tänaval ?


Jah.
http://www.mttc.ee/Nokia/Lumia-930.html

Aga enne kui lähed võid tutvuda ka:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=664403&highlight=MTTC

... ja
https://www.facebook.com/mttceestigarantii

Ehk siis palju "huvitavaid" kogemusi on kasutajatel selle kohaga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 13:37:22 vasta tsitaadiga

mark-lll, 8.1 või 10?
Mul peab üle päeva ikka, õhtul laadima pannes pool akut täis.
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 21.12.2016 16:11:06 vasta tsitaadiga

NNk2 kirjutas:
mark-lll, 8.1 või 10?
Mul peab üle päeva ikka, õhtul laadima pannes pool akut täis.


10 ikka, kuid mitte selline mis ametlikult pakuti koduarvutitele tasuta siin eelmisest sügisest vist, vaid miski muu programmi kaudu võetud ja installitud. Jääb selline mulje, et iga kord kui mingid värskendused tulevad ja paaril korral on seal nüüd ka need hammasrattakesed displeil ringi käinud, läheb nagu imelikumaks kogu see windooza seal peal. Levi kõigub (tele2 4G), siseruumides kaob nett pidevalt, kohati nagu uimab jne. Anrdoid 6.0.1 (Moto 3 gen ), see teeb siuhti kõik asjad lahti ja jooksutab ikka kordades kiiremini asju.

Enne oli jah see 8.1 ostes peal...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.12.2016 18:53:04 vasta tsitaadiga

mark-lll, verivärske artikkel teema kohta http://www.windowscentral.com/how-well-does-windows-10-mobile-perform-older-hardware
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.12.2016 18:59:47 vasta tsitaadiga

mul on üks underspecced 520. seal peal viimane wp10 mis selle telefoni jaoks saada oli, ilmselt insider build. ametlikku tuge seoses mälu vähesusega ei tulnudki.
bugid kõrvale jättes (mis prerelease ja unsupported platvormi arvestades on normaalne) on kasutades sujuvus-kiirus pigem parem kui 8.1 ja aku eluiga kuidagi negatiivselt mõjutatud ei ole.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2016 20:03:03 vasta tsitaadiga

Hetkel peal 10.0.14977 ja kogu asi on 5+.
mark-lll, vaata, ega sul "Messaging" appis Skype sisse pole logitud. Mingi aeg on seda muudetud ja polegi enam koos Skypega.
Aga see tappis küll aku päris korralikult ära.
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 21.12.2016 22:15:09 vasta tsitaadiga

NNk2 kirjutas:
Hetkel peal 10.0.14977 ja kogu asi on 5+.
mark-lll, vaata, ega sul "Messaging" appis Skype sisse pole logitud. Mingi aeg on seda muudetud ja polegi enam koos Skypega.
Aga see tappis küll aku päris korralikult ära.



Minu omal on 10.0.14393.448 ja pakkus värskendust 10.0.14393.576 seda teeb just, valged hammasrattad pöörlevad taas icon_smile.gif
Muus osas on nagu on. Need värskendused tulevad ka sellised, et ainult lõpunumbrid muutuvad, muud ei midagi. Vbla peabki nii olema neil seal, ma ei tea.
Mäletan justkui, et selle 8.1 millega poest ostsin töötas nagu libedamalt....ja akut hoidis kah, aga jah eks ta on 1,5a vana ka juba ja eks peab vaatama mis edasi saab... ilmselt sahtlisse tagasi ja vanem poiss, kui kooli läheb järgmine aasta, siis saab omale ehk.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2016 11:32:40 vasta tsitaadiga

Sama vana 930 mul ja ainukesed probleemid ongi olndu akuga, viimane trall oli eelmine nädal, ei suutnudki ühel hetkel üle 30% laadida ja siis sõi selle tunni ajaga ära. Aitas ainult hard reset, nüüd peab nagu kännu taga jälle. St minul aku kestvuse vähenemist märgata pole, ainult soft on see, mis seal anomaaliaid tekitab. Uusim W10 siis.
mark-lll kirjutas:
Lumia 930 omanikud, kiidelge kaua teil akud vastu peavad ?
Endal on telefon 1,5a vana juba ja peaks mainima, et hakkab nõrgaks jääma. Eriti kiiresti sööb lausa poole akuni see kuramuse eraldi messenger ilma sisselogimata facebookis.
Natukene videot ka teha vms ja ongi aku säästureziimil, pmst öhtuni ei kesta enam, vaid kuskil no 3-5 tundi. Lisaks sellele on prose hakanud kole tuliseks minema, kui delfist uudiseid lugeda...

Seal on integreeritud aku, kes seda vahetab kas seesama töökoda seal Türi tänaval ?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 22.12.2016 12:29:58 vasta tsitaadiga

mulle meenub, et ma pole sellele telefonile vist kordagi hard reseti teinud...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daeron
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2013




sõnum 24.12.2016 23:09:49 vasta tsitaadiga

Peale hard resetti tahaks asju ju ka taastada aga kahjuks see taastamine minu telefonil ei tõõta.
Jääbgi ütlema, et proovi hiljem uuesti.
Telefoniks siis lumia735 win 10

_________________
Hübriid Scott Sportster 50 müügiks, eeskujulikus korras, "L"raam.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2016 02:45:55 vasta tsitaadiga

daeron kirjutas:
Peale hard resetti tahaks asju ju ka taastada aga kahjuks see taastamine minu telefonil ei tõõta.
Jääbgi ütlema, et proovi hiljem uuesti.
Telefoniks siis lumia735 win 10


Mul juhtus sama viimati. Seega pidi puhtalt alustama.
Muidu on töötanud küll taastamine alati katsetades FAST insider builde.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daeron
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2013




sõnum 25.12.2016 10:21:11 vasta tsitaadiga

Mina olen ca 5 korda proovinud aga pole kordagi taastatud saanud.
Kui saaks taastatud teeks isegi korra telefonile hard reseti.

_________________
Hübriid Scott Sportster 50 müügiks, eeskujulikus korras, "L"raam.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 25.12.2016 11:47:42 vasta tsitaadiga

Loobusin Lumiast.... aitab küll, läks sahtlisse tagasi. Kuidagi eluvõõraks on jäänud mulle see win, ja tema 10 androidi kõrval icon_rolleyes.gif
Praegu on taskus see moto 3 gen ja 6.0 marshmallow, ideaalselt jooksutab ja toimib.

Kahju et sellele Lumiale ei saa androidi peale panna, täitsa söödav oleks siis icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2016 15:28:30 vasta tsitaadiga

väike reklaam: Soomes saab praegu Lumia 650 Giganttist 79.-e-ga
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 29.12.2016 20:58:47 vasta tsitaadiga

Sain vihaseks ja lasin puhtaks selle 930-e. Siis tiris 20 min. uuesti omale midagi peale, lootsin et see 8.1.1 tuli tagasi, aga ei tulnudki.... nüüd hoopiski on telefonil peal ametlik win 10 mobile icon_smile.gif
Esimene tähelepanek oli, et surfates ringi ei kuumenenud enam käes nagu vanasti... jätkame otsinguid, mida on siis veel "uut" icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 08.01.2017 17:43:44 vasta tsitaadiga

Nokia 930, Win 10 - ronib ise wifi peale. Paned kiirseadetest kinni - mingi ajapärast jälle istub võrgus. Kus kohast saab ära keelata?
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2017 18:03:16 vasta tsitaadiga

Kui Wifi väljas, mine WiFi sätete alla, vali Lülita WiFi taas sisse: Käsitsi
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 08.01.2017 19:02:59 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
Kui Wifi väljas, mine WiFi sätete alla, vali Lülita WiFi taas sisse: Käsitsi

thumbs_up.gif

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 13:44:44 vasta tsitaadiga

Panin ka WP10 peale. Oh üllatust FB messenger on kaasaegne nagu IOS-l ja androdil pm. Ainuke puudus veel siis on, et ei näita kogu vestluse saadetud pilte. Saaks veel snapchati siis ei vahetaksi telefoni nii pea välja. thumbs_up.gif
Muidugi nüüd telefon veits uimane appide lahtide tegemine võtab rohkem aega ja mõnikord usinalt toimeada siis esimese korraga ei teegi icon_rolleyes.gif
Lumia 830
mobiilid-ga on probleem WP10-ga. Enne tuleb ekraan lukust lahti teha kui arvutist selle nn sõnumi teele paned, muidu ei lase avada pin-koodi sisetamis akent.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 14:17:38 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Lumia 830
mobiilid-ga on probleem WP10-ga. Enne tuleb ekraan lukust lahti teha kui arvutist selle nn sõnumi teele paned, muidu ei lase avada pin-koodi sisetamis akent.

Kui 830 kasutasin WP10-nega, siis küll sellist probleemi ei esinenud, sai ekraani ilusti lukust lahti teha (aga sellest peaaegu aasta möödas)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 22:31:12 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Panin ka WP10 peale. Oh üllatust FB messenger on kaasaegne nagu IOS-l ja androdil pm. Ainuke puudus veel siis on, et ei näita kogu vestluse saadetud pilte. Saaks veel snapchati siis ei vahetaksi telefoni nii pea välja. thumbs_up.gif
Muidugi nüüd telefon veits uimane appide lahtide tegemine võtab rohkem aega ja mõnikord usinalt toimeada siis esimese korraga ei teegi icon_rolleyes.gif
Lumia 830
mobiilid-ga on probleem WP10-ga. Enne tuleb ekraan lukust lahti teha kui arvutist selle nn sõnumi teele paned, muidu ei lase avada pin-koodi sisetamis akent.

Ei saa täpselt aru nüüd. Kas sa ei saa PIN koodi panna ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 16:24:02 vasta tsitaadiga

Jutt ilmselt mobiil-id teemal. W10 puul on jah nii, et kui jätad ekraani eelnevalt lukust lahti tegemata siis ei pruugi pin koodi sisestamise võimalust üldse pakkuda. Plõnn käib, aga teadet ette ei tule.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 16:48:53 vasta tsitaadiga

WP-l on nii jah, androidil ootab too "aken" lukustuse avamise ära, wp-l on peale ekraani avamist tühjus.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 17:46:21 vasta tsitaadiga

WP8.1@820 - kui plõnnile kiiresti ei reageeri, saad teate ikka ülalt alla rebides kätte ja sinna vajutades saad pärast klahviluku sisestamist ikka PIN-i sisestama hakata. Kõik toimib.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 20:52:19 vasta tsitaadiga

2korda2, 8.1 on jah nii, aga 10 mitte.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 21:39:09 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
2korda2, 8.1 on jah nii, aga 10 mitte.


No mul on WM10-ga koguaeg nii olnud kui ei jõua panna saad teavituskeskusest alla lohistades jätkata PIN sisestus
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 22:20:34 vasta tsitaadiga

mul ka lumia 650 käitub täpselt nii nagu Repo kirjutab. Telefoni ekraan on lukus, tuleb teade, et SIM-kaardi rakendused (all pool kiri- puudutage teabe vaatamiseks). Saan rahulikult ekraaniluku avada ja ekraani avamise koodi sisestada ning siis pin1-he sisestada (toimib isegi siis kui reageerida telefonile u. 30 sek. hiljem).
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 23:43:07 vasta tsitaadiga

A siis on see asi korda tehtud/muudetud. Mul ka olid vanad mälestused, nüüd pole pikka aega kasutanud wp10 telefonis m-id`d
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 16:52:50 vasta tsitaadiga

Mul on hoopis küsimus - miks kuradi pärast kuvatakse PIN-i sisestamiseks täismõõdus klaviatuuri aga mitte lihtsalt numpadi?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 12.01.2017 17:22:42 vasta tsitaadiga

Ei oska öelda, mul kuvab küll ainult numpadi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2017 19:28:27 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Ei oska öelda, mul kuvab küll ainult numpadi.


mis võrgus mobiil ID-ga SIM kaart on ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.