|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
12.09.2016 16:25:39
|
|
|
| Ma ka aru ei saa kuhu Lumia 925 .pdf failid salvestab, käisin läbi arvuti ka ligi, ei leidnud. Otse mailist õnneks veel oskab avada...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
12.09.2016 17:16:57
|
|
|
| kui pdf on avatud, siis vajuta sellele ja hoia kuniks hüppab lahti salvesta menüü. Siis saad valida, kuhu tahad salvestada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
17.09.2016 02:23:54
|
|
|
Tere.
Kuidas ma saan Lumia 950 Cortana tööle? Leidsin juhendist, et tuleb valida toetatud regioon ja keel. Valisin siis Ühendkuningriigid ja inglise keele. Peale taaskäivitust jäi ikkagi kõik eestikeelseks kuigi regiooni näitab Ühendkuningriigid ja valitud keeleks inglise.
Teine küsimus. Kuidas saada outlooki konto avakuvale? Üks konto seal on, kuid kuidas ma teise sinna lisada saan?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
17.09.2016 11:47:53
|
|
|
| Kopz, Cortana jaoks installi ka English klaver, mailikonto saad Pin-ida alt kolmepunktimenüüst.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
17.09.2016 15:07:11
|
|
|
taxpayer, mille alt ma ingliskeelse klaviatuuri insalleerida saan? Ja kas siis pean täpitähtedega hüvasti jätma?
Ma oma teist mailikontot ei näe praegu kusagilt mujalt kui ainult Sätted->Kontod->Maili- ja rakendusekontod. Kui teise mailikonto peale vajutan, siis ilmub kiri halda ja sealt omakorda Muuda postkasti sünkroonimissätteid, Muuda kontosätteid, Kustuta konto. Ma isegi ei saa seda postkasti avada. Nende seadete alajaotusedt ei pääse ka oma nö. tavapostkastigi.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
17.09.2016 19:43:12
|
|
|
| Kopz kirjutas: |
taxpayer, mille alt ma ingliskeelse klaviatuuri insalleerida saan? Ja kas siis pean täpitähtedega hüvasti jätma?
Ma oma teist mailikontot ei näe praegu kusagilt mujalt kui ainult Sätted->Kontod->Maili- ja rakendusekontod. Kui teise mailikonto peale vajutan, siis ilmub kiri halda ja sealt omakorda Muuda postkasti sünkroonimissätteid, Muuda kontosätteid, Kustuta konto. Ma isegi ei saa seda postkasti avada. Nende seadete alajaotusedt ei pääse ka oma nö. tavapostkastigi. |
Eesti klaver jääb ka alles.
Üldiselt tekib ta/teine meili konto ise kohe peale tegemist avakuvale.
Kui oled selle ära kustutanud. Lähed outlook maili rakendusse ja vasakul üleval hamburgeri menüüst leiad teise, hoiad peal sõrme sellel ja valid pin to start.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
17.09.2016 22:48:10
|
|
|
Leidsin teise meilikonto ka lõpuks üles ja sain avakuvale. Cortana sain ka tööle, aga poolikult. Nimelt ei reageeri ta häälkäsklustele. Kui mikrofinile vajutan, siis ilmub vist vähem, kui pooleks sekundiks mingi tekst ja peale seda juba tavapärane Cortana vaade.
Edit. Mingi hetk ütles, et telefon vajab taaskäivitamist, et süsteemi uuendused toimima hakkaksid ja peale seda hakkas ka Cortana tööle nii nagu vaja.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
20.09.2016 11:44:24
|
|
|
| 10 tuleku eel jäi kõrva et nüüd saab MS konto välja logida ka ilma, et peaks hard reseti tegema. Mina aga menüüst sellist võimalust ei leia. Tahaks oma XL'i olematu akumahu tõttu garantiisse viia aga sooviks konto eelnevalt välja logida. Oskab keegi nõu anda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
20.09.2016 15:41:33
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| 10 tuleku eel jäi kõrva et nüüd saab MS konto välja logida ka ilma, et peaks hard reseti tegema. Mina aga menüüst sellist võimalust ei leia. Tahaks oma XL'i olematu akumahu tõttu garantiisse viia aga sooviks konto eelnevalt välja logida. Oskab keegi nõu anda? |
võid reseti kodus rahumeeli ära teha, sest garantiis tehakse seda nagunii 100%
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raalifriik
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2001
|
20.09.2016 20:13:42
|
|
|
Ei leidnud kiirel uurimisel kõnede suunamise funktsiooni telefonist (950) ...ei olegi?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
21.09.2016 10:12:42
|
|
|
Let’s follow these steps below and check, if it works to fix your issue:
Tap “Phone” on the Start screen
Tap “Menu” > “Settings”
Tap “Change more settings for phone” 4.Tap the “Call forwarding” On/Off toggle to enable the feature 5.Tap the “forward calls to” field and enter the desired phone number to the forward calls.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
21.09.2016 10:42:29
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| skyhigh kirjutas: |
| 10 tuleku eel jäi kõrva et nüüd saab MS konto välja logida ka ilma, et peaks hard reseti tegema. Mina aga menüüst sellist võimalust ei leia. Tahaks oma XL'i olematu akumahu tõttu garantiisse viia aga sooviks konto eelnevalt välja logida. Oskab keegi nõu anda? |
võid reseti kodus rahumeeli ära teha, sest garantiis tehakse seda nagunii 100% |
Mul oli ekraanivahetus, ei resetitud.
_________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.09.2016 10:44:27
|
|
|
| Kurat666 kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| skyhigh kirjutas: |
| 10 tuleku eel jäi kõrva et nüüd saab MS konto välja logida ka ilma, et peaks hard reseti tegema. Mina aga menüüst sellist võimalust ei leia. Tahaks oma XL'i olematu akumahu tõttu garantiisse viia aga sooviks konto eelnevalt välja logida. Oskab keegi nõu anda? |
võid reseti kodus rahumeeli ära teha, sest garantiis tehakse seda nagunii 100% |
Mul oli ekraanivahetus, ei resetitud. |
Mis kohas seda nii tehti?
Ma olen ka aru saanud, et see käib igal pool by default.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
21.09.2016 10:55:16
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Kurat666 kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| skyhigh kirjutas: |
| 10 tuleku eel jäi kõrva et nüüd saab MS konto välja logida ka ilma, et peaks hard reseti tegema. Mina aga menüüst sellist võimalust ei leia. Tahaks oma XL'i olematu akumahu tõttu garantiisse viia aga sooviks konto eelnevalt välja logida. Oskab keegi nõu anda? |
võid reseti kodus rahumeeli ära teha, sest garantiis tehakse seda nagunii 100% |
Mul oli ekraanivahetus, ei resetitud. |
Mis kohas seda nii tehti?
Ma olen ka aru saanud, et see käib igal pool by default. |
Elisa klient olen - ja koht kus remonti tehakse on ju olenemata operaatorist sama?
_________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.09.2016 12:42:34
|
|
|
| Kurat666 kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Kurat666 kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| skyhigh kirjutas: |
| 10 tuleku eel jäi kõrva et nüüd saab MS konto välja logida ka ilma, et peaks hard reseti tegema. Mina aga menüüst sellist võimalust ei leia. Tahaks oma XL'i olematu akumahu tõttu garantiisse viia aga sooviks konto eelnevalt välja logida. Oskab keegi nõu anda? |
võid reseti kodus rahumeeli ära teha, sest garantiis tehakse seda nagunii 100% |
Mul oli ekraanivahetus, ei resetitud. |
Mis kohas seda nii tehti?
Ma olen ka aru saanud, et see käib igal pool by default. |
Elisa klient olen - ja koht kus remonti tehakse on ju olenemata operaatorist sama? |
Seda mõtlesingi, et tavaliselt läheb MTTC ja seal tehakse iga kord ka softi ülekirjutamine... Vähemalt selline mulje on jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
23.09.2016 14:29:41
|
|
|
| Täna siis lõpuks ometi saabus update, mis nõudis küll mitut restarti aga lõpuks ometi tekkis Lumia 650 dual simile double tap to wake up.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
23.09.2016 21:01:14
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Let’s follow these steps below and check, if it works to fix your issue:
Tap “Phone” on the Start screen
Tap “Menu” > “Settings”
Tap “Change more settings for phone” 4.Tap the “Call forwarding” On/Off toggle to enable the feature 5.Tap the “forward calls to” field and enter the desired phone number to the forward calls. |
Sealt saab ainult kõik kõned kuhugi minema suunata, mittevastamisel ja levist väljas suunamisteks tuleb tärnide-trellide ja koodidega mässata.
Ja üldse, miks krt ei saa uuendusi keelata? Tänaöine keeras telefoni funktsionaalsuse täiest pekki: koristas mitmed asjad avakuvalt, enam ei saa telefoniraamatust sõnumit saata ...
Lumia 640 Dual Sim W10
Otsin vist vana androidiga pilli uuesti välja.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
käbi
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2003
|
23.09.2016 23:33:31
|
|
|
| raalifriik kirjutas: |
Ei leidnud kiirel uurimisel kõnede suunamise funktsiooni telefonist (950) ...ei olegi?  |
Telefoni menüüst suunamiste tegemine on läbimõeldud kohas ja kergelt leitav
Kõik sätted -> Lisad -> Võrguteenused -> Kõnesätted [SIM ("võrk")]. <- Viimast näpuga litsuda.
või tärnidega
*21*number_kuhu_suunata#. Ennetav suunamine
(**21*number_kuhu_suunata#. Ennetav suunamine)
#21# suunamine maha
(##21# suunamine maha)
jne
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
21.12.2016 00:06:08
|
|
|
Lumia 930 omanikud, kiidelge kaua teil akud vastu peavad ?
Endal on telefon 1,5a vana juba ja peaks mainima, et hakkab nõrgaks jääma. Eriti kiiresti sööb lausa poole akuni see kuramuse eraldi messenger ilma sisselogimata facebookis.
Natukene videot ka teha vms ja ongi aku säästureziimil, pmst öhtuni ei kesta enam, vaid kuskil no 3-5 tundi. Lisaks sellele on prose hakanud kole tuliseks minema, kui delfist uudiseid lugeda...
Seal on integreeritud aku, kes seda vahetab kas seesama töökoda seal Türi tänaval ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.12.2016 09:58:17
|
|
|
| mark-lll kirjutas: |
Lumia 930 omanikud, kiidelge kaua teil akud vastu peavad ?
Endal on telefon 1,5a vana juba ja peaks mainima, et hakkab nõrgaks jääma. Eriti kiiresti sööb lausa poole akuni see kuramuse eraldi messenger ilma sisselogimata facebookis.
Natukene videot ka teha vms ja ongi aku säästureziimil, pmst öhtuni ei kesta enam, vaid kuskil no 3-5 tundi. Lisaks sellele on prose hakanud kole tuliseks minema, kui delfist uudiseid lugeda...
Seal on integreeritud aku, kes seda vahetab kas seesama töökoda seal Türi tänaval ? |
Jah.
http://www.mttc.ee/Nokia/Lumia-930.html
Aga enne kui lähed võid tutvuda ka:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=664403&highlight=MTTC
... ja
https://www.facebook.com/mttceestigarantii
Ehk siis palju "huvitavaid" kogemusi on kasutajatel selle kohaga.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NNk2
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2007
|
21.12.2016 13:37:22
|
|
|
mark-lll, 8.1 või 10?
Mul peab üle päeva ikka, õhtul laadima pannes pool akut täis.
|
|
| Kommentaarid: 208 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
173 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
21.12.2016 16:11:06
|
|
|
| NNk2 kirjutas: |
mark-lll, 8.1 või 10?
Mul peab üle päeva ikka, õhtul laadima pannes pool akut täis. |
10 ikka, kuid mitte selline mis ametlikult pakuti koduarvutitele tasuta siin eelmisest sügisest vist, vaid miski muu programmi kaudu võetud ja installitud. Jääb selline mulje, et iga kord kui mingid värskendused tulevad ja paaril korral on seal nüüd ka need hammasrattakesed displeil ringi käinud, läheb nagu imelikumaks kogu see windooza seal peal. Levi kõigub (tele2 4G), siseruumides kaob nett pidevalt, kohati nagu uimab jne. Anrdoid 6.0.1 (Moto 3 gen ), see teeb siuhti kõik asjad lahti ja jooksutab ikka kordades kiiremini asju.
Enne oli jah see 8.1 ostes peal...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
21.12.2016 18:59:47
|
|
|
mul on üks underspecced 520. seal peal viimane wp10 mis selle telefoni jaoks saada oli, ilmselt insider build. ametlikku tuge seoses mälu vähesusega ei tulnudki.
bugid kõrvale jättes (mis prerelease ja unsupported platvormi arvestades on normaalne) on kasutades sujuvus-kiirus pigem parem kui 8.1 ja aku eluiga kuidagi negatiivselt mõjutatud ei ole.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NNk2
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2007
|
21.12.2016 20:03:03
|
|
|
Hetkel peal 10.0.14977 ja kogu asi on 5+.
mark-lll, vaata, ega sul "Messaging" appis Skype sisse pole logitud. Mingi aeg on seda muudetud ja polegi enam koos Skypega.
Aga see tappis küll aku päris korralikult ära.
|
|
| Kommentaarid: 208 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
173 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
21.12.2016 22:15:09
|
|
|
| NNk2 kirjutas: |
Hetkel peal 10.0.14977 ja kogu asi on 5+.
mark-lll, vaata, ega sul "Messaging" appis Skype sisse pole logitud. Mingi aeg on seda muudetud ja polegi enam koos Skypega.
Aga see tappis küll aku päris korralikult ära. |
Minu omal on 10.0.14393.448 ja pakkus värskendust 10.0.14393.576 seda teeb just, valged hammasrattad pöörlevad taas
Muus osas on nagu on. Need värskendused tulevad ka sellised, et ainult lõpunumbrid muutuvad, muud ei midagi. Vbla peabki nii olema neil seal, ma ei tea.
Mäletan justkui, et selle 8.1 millega poest ostsin töötas nagu libedamalt....ja akut hoidis kah, aga jah eks ta on 1,5a vana ka juba ja eks peab vaatama mis edasi saab... ilmselt sahtlisse tagasi ja vanem poiss, kui kooli läheb järgmine aasta, siis saab omale ehk.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
22.12.2016 11:32:40
|
|
|
Sama vana 930 mul ja ainukesed probleemid ongi olndu akuga, viimane trall oli eelmine nädal, ei suutnudki ühel hetkel üle 30% laadida ja siis sõi selle tunni ajaga ära. Aitas ainult hard reset, nüüd peab nagu kännu taga jälle. St minul aku kestvuse vähenemist märgata pole, ainult soft on see, mis seal anomaaliaid tekitab. Uusim W10 siis.
| mark-lll kirjutas: |
Lumia 930 omanikud, kiidelge kaua teil akud vastu peavad ?
Endal on telefon 1,5a vana juba ja peaks mainima, et hakkab nõrgaks jääma. Eriti kiiresti sööb lausa poole akuni see kuramuse eraldi messenger ilma sisselogimata facebookis.
Natukene videot ka teha vms ja ongi aku säästureziimil, pmst öhtuni ei kesta enam, vaid kuskil no 3-5 tundi. Lisaks sellele on prose hakanud kole tuliseks minema, kui delfist uudiseid lugeda...
Seal on integreeritud aku, kes seda vahetab kas seesama töökoda seal Türi tänaval ? |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
22.12.2016 12:29:58
|
|
|
| mulle meenub, et ma pole sellele telefonile vist kordagi hard reseti teinud...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daeron
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2013
|
24.12.2016 23:09:49
|
|
|
Peale hard resetti tahaks asju ju ka taastada aga kahjuks see taastamine minu telefonil ei tõõta.
Jääbgi ütlema, et proovi hiljem uuesti.
Telefoniks siis lumia735 win 10
_________________ Hübriid Scott Sportster 50 müügiks, eeskujulikus korras, "L"raam. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
25.12.2016 02:45:55
|
|
|
| daeron kirjutas: |
Peale hard resetti tahaks asju ju ka taastada aga kahjuks see taastamine minu telefonil ei tõõta.
Jääbgi ütlema, et proovi hiljem uuesti.
Telefoniks siis lumia735 win 10 |
Mul juhtus sama viimati. Seega pidi puhtalt alustama.
Muidu on töötanud küll taastamine alati katsetades FAST insider builde.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daeron
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2013
|
25.12.2016 10:21:11
|
|
|
Mina olen ca 5 korda proovinud aga pole kordagi taastatud saanud.
Kui saaks taastatud teeks isegi korra telefonile hard reseti.
_________________ Hübriid Scott Sportster 50 müügiks, eeskujulikus korras, "L"raam. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
25.12.2016 11:47:42
|
|
|
Loobusin Lumiast.... aitab küll, läks sahtlisse tagasi. Kuidagi eluvõõraks on jäänud mulle see win, ja tema 10 androidi kõrval
Praegu on taskus see moto 3 gen ja 6.0 marshmallow, ideaalselt jooksutab ja toimib.
Kahju et sellele Lumiale ei saa androidi peale panna, täitsa söödav oleks siis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
27.12.2016 15:28:30
|
|
|
| väike reklaam: Soomes saab praegu Lumia 650 Giganttist 79.-e-ga
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark-lll
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2005
|
29.12.2016 20:58:47
|
|
|
Sain vihaseks ja lasin puhtaks selle 930-e. Siis tiris 20 min. uuesti omale midagi peale, lootsin et see 8.1.1 tuli tagasi, aga ei tulnudki.... nüüd hoopiski on telefonil peal ametlik win 10 mobile
Esimene tähelepanek oli, et surfates ringi ei kuumenenud enam käes nagu vanasti... jätkame otsinguid, mida on siis veel "uut"
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
08.01.2017 17:43:44
|
|
|
Nokia 930, Win 10 - ronib ise wifi peale. Paned kiirseadetest kinni - mingi ajapärast jälle istub võrgus. Kus kohast saab ära keelata?
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
08.01.2017 18:03:16
|
|
|
Kui Wifi väljas, mine WiFi sätete alla, vali Lülita WiFi taas sisse: Käsitsi
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
08.01.2017 19:02:59
|
|
|
| TT kirjutas: |
| Kui Wifi väljas, mine WiFi sätete alla, vali Lülita WiFi taas sisse: Käsitsi |
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
10.01.2017 13:44:44
|
|
|
Panin ka WP10 peale. Oh üllatust FB messenger on kaasaegne nagu IOS-l ja androdil pm. Ainuke puudus veel siis on, et ei näita kogu vestluse saadetud pilte. Saaks veel snapchati siis ei vahetaksi telefoni nii pea välja.
Muidugi nüüd telefon veits uimane appide lahtide tegemine võtab rohkem aega ja mõnikord usinalt toimeada siis esimese korraga ei teegi
Lumia 830
mobiilid-ga on probleem WP10-ga. Enne tuleb ekraan lukust lahti teha kui arvutist selle nn sõnumi teele paned, muidu ei lase avada pin-koodi sisetamis akent.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
10.01.2017 14:17:38
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
Lumia 830
mobiilid-ga on probleem WP10-ga. Enne tuleb ekraan lukust lahti teha kui arvutist selle nn sõnumi teele paned, muidu ei lase avada pin-koodi sisetamis akent. |
Kui 830 kasutasin WP10-nega, siis küll sellist probleemi ei esinenud, sai ekraani ilusti lukust lahti teha (aga sellest peaaegu aasta möödas)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
10.01.2017 22:31:12
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
Panin ka WP10 peale. Oh üllatust FB messenger on kaasaegne nagu IOS-l ja androdil pm. Ainuke puudus veel siis on, et ei näita kogu vestluse saadetud pilte. Saaks veel snapchati siis ei vahetaksi telefoni nii pea välja.
Muidugi nüüd telefon veits uimane appide lahtide tegemine võtab rohkem aega ja mõnikord usinalt toimeada siis esimese korraga ei teegi
Lumia 830
mobiilid-ga on probleem WP10-ga. Enne tuleb ekraan lukust lahti teha kui arvutist selle nn sõnumi teele paned, muidu ei lase avada pin-koodi sisetamis akent. |
Ei saa täpselt aru nüüd. Kas sa ei saa PIN koodi panna ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
11.01.2017 16:24:02
|
|
|
Jutt ilmselt mobiil-id teemal. W10 puul on jah nii, et kui jätad ekraani eelnevalt lukust lahti tegemata siis ei pruugi pin koodi sisestamise võimalust üldse pakkuda. Plõnn käib, aga teadet ette ei tule.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
11.01.2017 16:48:53
|
|
|
| WP-l on nii jah, androidil ootab too "aken" lukustuse avamise ära, wp-l on peale ekraani avamist tühjus.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
11.01.2017 17:46:21
|
|
|
| WP8.1@820 - kui plõnnile kiiresti ei reageeri, saad teate ikka ülalt alla rebides kätte ja sinna vajutades saad pärast klahviluku sisestamist ikka PIN-i sisestama hakata. Kõik toimib.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
11.01.2017 20:52:19
|
|
|
2korda2, 8.1 on jah nii, aga 10 mitte.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
11.01.2017 21:39:09
|
|
|
| mega kirjutas: |
| 2korda2, 8.1 on jah nii, aga 10 mitte. |
No mul on WM10-ga koguaeg nii olnud kui ei jõua panna saad teavituskeskusest alla lohistades jätkata PIN sisestus
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
11.01.2017 22:20:34
|
|
|
| mul ka lumia 650 käitub täpselt nii nagu Repo kirjutab. Telefoni ekraan on lukus, tuleb teade, et SIM-kaardi rakendused (all pool kiri- puudutage teabe vaatamiseks). Saan rahulikult ekraaniluku avada ja ekraani avamise koodi sisestada ning siis pin1-he sisestada (toimib isegi siis kui reageerida telefonile u. 30 sek. hiljem).
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
11.01.2017 23:43:07
|
|
|
| A siis on see asi korda tehtud/muudetud. Mul ka olid vanad mälestused, nüüd pole pikka aega kasutanud wp10 telefonis m-id`d
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
12.01.2017 16:52:50
|
|
|
| Mul on hoopis küsimus - miks kuradi pärast kuvatakse PIN-i sisestamiseks täismõõdus klaviatuuri aga mitte lihtsalt numpadi?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
12.01.2017 17:22:42
|
|
|
| Ei oska öelda, mul kuvab küll ainult numpadi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Repo
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
12.01.2017 19:28:27
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
| Ei oska öelda, mul kuvab küll ainult numpadi. |
mis võrgus mobiil ID-ga SIM kaart on ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|