|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.10.2016 14:18:02
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| oleneb ka mis postitusviis amazonist valiti. kas standard või express. odavama puhul läheb omniva kätte kallima puhul peaks UPS tooma. |
siiani täpselt nii alati olnud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
27.10.2016 17:25:23
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
globostrat, träkitavat asja saab ju vaadata
sooty, vihjas sellele, et juba kätte saadud pakile (lähed x pakile järgi ja öeldakse, et teile on veel y,z jne. pakk) saadetakse teavitus. |
Nii ta oli jah.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
31.10.2016 00:19:49
|
|
|
Mõtlesin siis kah, et peaks järksu selle popi e-lugeri hankima. Võrdlesin mudeleid Paperwhite ja Voyage ja ilusti kirjas (ilma reklaamideta mudelitel) et "This item can be delivered to Estonia". Reklaamiga mudelitel ütles kohe ära et Eestisse ei saa.
Mõtlesin siis, et panen selle ilma reklaamita mudeli, mida nagu peaks Eestisse saadetama ostukorvi ja vaatan, et palju shipping maksab. Aga kui ostukorvis ja tahad shippingu hinda vaadata ütleb, et "Some of the items in your order cannot be delivered to the address".
Mös jama see siis on? Saab seda jublakat Eestisse või ei?
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
31.10.2016 00:22:30
|
|
|
| Saab ikka, oleneb kust lehelt ostad muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
31.10.2016 00:30:59
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Saab ikka, oleneb kust lehelt ostad muidugi. |
amazon.de vaatasin. Panebki imestama, et toote juures ütleb, et saab Eestisse. Aga kui panna korvi siis ei taha shippingut arvutada.
Ei hakanud ostuprotsessiga ka külalt kaugele minema järsku tellin kogemata ära.
Oskab järku öelda keegi miks nii teeb ja palju see shipping sellisel jublakal maksab amazon.de-st?
Ja kontrollisin amazon.co.uk käitub täpselt samamoodi.
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
viimati muutis udumees 31.10.2016 00:33:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
31.10.2016 00:34:14
|
|
|
amazon.de
See saadab ilma special offeriteta, koos postiga 150€
amazon.co.uk
See saadab ka ilma special offeriteta, koos postiga 140€ ( pane pay in pounds muidu kasutab nende enda mingit kurssi )
Just proovisin, jäi ainult order vajutamatta.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
31.10.2016 00:41:37
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
amazon.de
See saadab ilma special offeriteta, koos postiga 150€
amazon.co.uk
See saadab ka ilma special offeriteta, koos postiga 140€ ( pane pay in pounds muidu kasutab nende enda mingit kurssi )
Just proovisin, jäi ainult order vajutamatta. |
Naljakas, et kui vajutada estimate vat, postage and packaging saan mõlemal juhul ikka: Some of the items in your order cannot be delivered to the address selected. Please select a different address to see the estimated order total.
Ju siis seda teadet ei maksa alati uskuda kuna jah kui vajutada, et ostan siis tõesti arvutab shippingu välja ja oleks nagu nõus asja ära saatma.
Nüüd tuleb veel välja mõelda kas olen nõus selle Vayage eest rohkem maksma ja kas maksab mingid jõulueelsed aled ära oodata. Teab keegi kas eelmsitel aastatel on neid jullasid jõulude aeg odavamalt müüdud?
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
viimati muutis udumees 31.10.2016 00:54:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
31.10.2016 00:42:42
|
|
|
| Huvitav, vanasti sai Kindle lugereid ja e-raamatuid Eestisse tellida ainult USA Amazonist, kuigi muu tehnikaga on tavaliselt vastupidi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
31.10.2016 09:27:29
|
|
|
| udumees kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
amazon.de
See saadab ilma special offeriteta, koos postiga 150€
amazon.co.uk
See saadab ka ilma special offeriteta, koos postiga 140€ ( pane pay in pounds muidu kasutab nende enda mingit kurssi )
Just proovisin, jäi ainult order vajutamatta. |
Naljakas, et kui vajutada estimate vat, postage and packaging saan mõlemal juhul ikka: Some of the items in your order cannot be delivered to the address selected. Please select a different address to see the estimated order total.
Ju siis seda teadet ei maksa alati uskuda kuna jah kui vajutada, et ostan siis tõesti arvutab shippingu välja ja oleks nagu nõus asja ära saatma.
Nüüd tuleb veel välja mõelda kas olen nõus selle Vayage eest rohkem maksma ja kas maksab mingid jõulueelsed aled ära oodata. Teab keegi kas eelmsitel aastatel on neid jullasid jõulude aeg odavamalt müüdud? |
Iga aasta soodukad olnud, ma ise valiks pigem kobo aura one
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
31.10.2016 09:57:51
|
|
|
| bitCON kirjutas: |
Iga aasta soodukad olnud, ma ise valiks pigem kobo aura one |
Läheb nati offtopikuks aga see tundub veel tüki kallim. Lisakas mul amazoni juba hulk raamatuid muretsetud. Kas need saab kuidagi lihtsalt Kobosse ümber?
Lisaks Amazonis aegajalt raamatuid lausa tasuta saab või väga väikse hinnaga. Kuda Koboga on?
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
viimati muutis udumees 31.10.2016 20:06:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
31.10.2016 18:39:59
|
|
|
| mingis paari kuu taguses digi-s oli sellest juttu nendest ja nende raamatute ülekandmisest
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nozerror
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2007
|
27.11.2016 13:44:00
|
|
|
kasutanud ja soovitan - saadavad vist läbi tšehhi, saatmiskulu erinevus on ametlikku amazoni transat kasutades väikse, kerge paki puhul küll minimaalselt odavam (paar €) / ise kasutasin ebay-st ainult-saksamaale-toodete ostul, hiljuti võrdlesin amazoni hinnakirjaga;
küll kerkis hiljutise osturalli tõttu taoline küss:
ostsin amazon.co.uk-st eseme, mida enam siiski ei soovi, praegu on ostetu transas ja peaks jõudma dets alguses kohale. hea meelega tühistaks kohe kogu diili ja seega kiirendaks ka refund protsessi, paraku vastavas sektsioonis pakub amazon enne lõplikku kinnitamist refund label'i printimist, mida ilmselgelt kasutada ei saa.
seega kui kellelgi on kogemusi amazonist veel jõudmata kauba tühistamisega - kuidas toimida edasi? oodata kuni kaup eestis ja siis sildistamise/kulleri/postkontoriga tegeleda või saaks ikkagi kohe ära öelda?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
27.11.2016 14:50:23
|
|
|
| nozerror, minule on Amazon öelnud, et ära võta pakki vastu ja siis saadetakse see tagasi neile. Pole küll viitsinud seda protsessi siiski nii teha, olen vastu võtnud ja midagi ikka sellega lõpuks teinud.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
12.12.2016 16:46:16
|
|
|
| Kas Amazonist maksab ressiiverit tellida? Viimati sai kaks õuelampi tellitud ja vaatamata punasele "fragile" teibile oli ühel nurk kolksu saanud. Return on valutu, aga kogemused sellega näidanud, et vaatamata puuduste selgitamisele tuleb täpselt samas pakendis ja saab reeglina samamoodi kahjustada.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.12.2016 16:52:03
|
|
|
No ress on ise juba üldjuhul hästi pakitud.
Suurema mänguasja olen sealt tellinud, siis tuli küll korralik pakk kohale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
12.12.2016 22:33:47
|
|
|
| Võimu olen tellinud, töötab siiani. Võimu kast oli omakorda pakitud suurema kasti sisse, mis oli mingit pehmendavat sodi täis, see kast omakorda kilekotis. Kuller tõi koju.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.12.2016 12:11:03
|
|
|
Tellisin Amazon.co.uk-st ühe BD box'i - saabus vigastatult. Andsin neile sellest teada ja lubasid asenduspaki teele panna ning katkine box paluti neile tagasi saata.
Mäletan paari aasta tagusest tagastusest, et neil oli mingi x-summa, mille ulatuses nad postikulud hüvitavad - nüüd ei leia seda kuskilt; oskab keegi suunata/aidata?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
13.12.2016 17:49:50
|
|
|
Märtsis sain tagasi 3,88€
Boonusena asendustoode lisakuluta kiirkulleriga.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.12.2016 19:10:56
|
|
|
sooty, kui suure/raske esemega oli tegu?
Mul üle kilo ja tähitult saates 16eur
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
13.12.2016 21:14:12
|
|
|
800lk kriidipaberil kõva kaanega raamat. Kaalus vähemalt kilo. Läks omniva kaudu, hind umbes samas suurusjärgus.
Võisin ka mingi sammu tegemata jätta/valesti teha, ei mäleta seda shippingu refundi checklisti enam.
Samamoodi IIRC oli see tagastamisele minev piir natuke kõrgem.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
13.12.2016 21:40:30
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
sooty, kui suure/raske esemega oli tegu?
Mul üle kilo ja tähitult saates 16eur  |
Täna saatsin 9,7kg paki Uus-Meremaale, läks 97€
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krmk
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2012
|
20.12.2016 12:17:04
|
|
|
| nozerror kirjutas: |
kasutanud ja soovitan - saadavad vist läbi tšehhi, saatmiskulu erinevus on ametlikku amazoni transat kasutades väikse, kerge paki puhul küll minimaalselt odavam (paar €) / ise kasutasin ebay-st ainult-saksamaale-toodete ostul, hiljuti võrdlesin amazoni hinnakirjaga;
|
Lisaks mailboxde-le nüüd ka leedukate Venipaki opereeritav http://www.eshopwedrop.ee/ mis toimetab ka UK-st, Poolast ja Itaaliast. Korra kasutanud ja toimib.
Saksa Amazoni tagastuste jaoks olen kasutanud https://www.parcelfellows.com/, neil hind omajagu soodsam kui Omnival, toimib samuti.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
20.12.2016 12:25:26
|
|
|
See kalkulaator näitab Omniva hindade kohta küll "aiateibaid"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.12.2016 12:49:38
|
|
|
http://www.eshopwedrop.ee/ hinnad ei olegi nii kirved
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cuda
HV vaatleja
liitunud: 14.04.2009
|
29.12.2016 14:14:34
|
|
|
Kas amazonile toote (defektne) tagastamisel tuleb postikulu claimimiseks midagi kuhugi saata, mingi linnuke kuhugi teha etc? või kannavad mingi standardsumma automaatselt üle, kui tagastus käes neil?
Lugesin kodulehelt, et kompenseerivad, aga kuidas see protsess konkreetselt käib, ei hakanud silma.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
29.12.2016 14:42:20
|
|
|
cuda, tundub, et nüüd mingi standard summa - tagastasin ühe katkise BD box'i (tähitud post pea 17eur) ja tagasi sain 3,85eur
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sansam
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2003
|
31.12.2016 12:07:12
|
|
|
| Endal käsil Amazon.co.uk tagasisaatmine ja võtsin nendega ühendust, et hüvitataks kogu postikulu. Niiet soovitan kontakteeruda Amazoniga.[/user]
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
31.12.2016 15:56:51
|
|
|
Teisipäeval (27.12) sai läbi amazon.de tellitud uus ressiiver, tavatranspordiga. Müüjaks polnud küll amazon ise, vaid üks nende partneritest Saksamaal.
Tarneajaks prognoositi 9-16.jaanuar mistõttu oligi üsna üllatav, et eile (30.12) hommikul saatis DPD sõnumi, et pakk saabub peale lõunat. Ja kohal ta oligi.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
04.01.2017 18:49:15
|
|
|
| Huvitav, tegin 02.01 Amazon.co.uk-st tellimuse, 9 itemit summas 290 EUR, krediitkaardi väljavõttel kajastus esialgu ainult broneering summas 16 EUR. Tänaseks on see broneering üldse kadunud ja nagu polekski midagi tellinud. Amazoni lehel order olemas aga not dispatched staatus. Delivery estimate 19 Jan. Amazonil võtabki nii kaua aega enne kui raha maha võtavad?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.01.2017 18:53:06
|
|
|
ennem raha ei võeta kui "asi pakitud ja teele pandud" linnuke on tehtud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shushlik
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2014
|
04.01.2017 23:17:59
|
|
|
Enne kontrollivad, kas kaart toimib, siis broneerivad täissumma. Mul oli sama lugu, kui polnud tükk aega sealt ostnud. Võttis see üksjagu aega jah.
| _marek kirjutas: |
| Huvitav, tegin 02.01 Amazon.co.uk-st tellimuse, 9 itemit summas 290 EUR, krediitkaardi väljavõttel kajastus esialgu ainult broneering summas 16 EUR. Tänaseks on see broneering üldse kadunud ja nagu polekski midagi tellinud. Amazoni lehel order olemas aga not dispatched staatus. Delivery estimate 19 Jan. Amazonil võtabki nii kaua aega enne kui raha maha võtavad? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
04.01.2017 23:54:27
|
|
|
| Siis ilmselt valuuta konverteerimine (EUR=>GBP) toimub ka alles selle juhusliku päeva kursiga, millal reaalseks bronniks asi läheb.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
05.01.2017 16:35:34
|
|
|
Raha võetakse jah alles siis maha kui välja saadetakse. Ning kui oled valinud aeglasema postiviisi (odavama) siis vahest panevad alles paar päeva enne eeldatava tähtaja kukkumist nt. kulleriga teele. Samas on mul ka juhtunud, et pannakse paar päeva ennem ikkagi aeglasemaga posti, ning küsimise peale öeldakse, et see on eeldatav tarneaeg ainult.
Raha broneeritakse esmalt kaardil broneerimise hetkel kehtiva kursiga, ning kui broneeringust maha läheb ehk nö. "päriselt kontolt maha" siis lõplikult sellel hetkel oleva kursiga.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
16.01.2017 14:58:26
|
|
|
Ei soovita seda teenust. Katsetasin suure hurraaga ja väga väga pettunud. Igal sammul küsivad paari euro kaupa raha juurde ja kokku oleks odavam amazonis kohe rohkem maksta ja võtta kaupmees, kes otse EE saadab. Hetkel 45€ postikulust saanud 60€ ja ei ole üldse kindel, et enne saatmist veel täiendavid tasusid kaela ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
16.01.2017 15:02:04
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Ei soovita seda teenust. Katsetasin suure hurraaga ja väga väga pettunud. Igal sammul küsivad paari euro kaupa raha juurde ja kokku oleks odavam amazonis kohe rohkem maksta ja võtta kaupmees, kes otse EE saadab. Hetkel 45€ postikulust saanud 60€ ja ei ole üldse kindel, et enne saatmist veel täiendavid tasusid kaela ei saa. |
Mille eest nad raha juurde küsinud on?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
17.02.2017 14:30:26
|
|
|
Heh. Oli vaja tellida amazon.de-st koss porta pro porolonist patju. Võtsin kolmese komplekti. Krt - 4 päeva peale tellimist oli kuller uksetaga. Saksamaalt pandi teele
Kunagi sai tellitud be quiet vurre - nii kohalikust OX.ee`st kui ka amazonist. Amazoni omad jõudsid umbes nädalaga. OX-i oma saabus tsipake üle kuu (tootel märge juures, et 2-4 tööpäeva)
Ja siis imestavad, et miks rahvas välismaalt kaupa tellib tonnide viisi.....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
17.02.2017 14:40:52
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Ei soovita seda teenust. Katsetasin suure hurraaga ja väga väga pettunud. Igal sammul küsivad paari euro kaupa raha juurde ja kokku oleks odavam amazonis kohe rohkem maksta ja võtta kaupmees, kes otse EE saadab. Hetkel 45€ postikulust saanud 60€ ja ei ole üldse kindel, et enne saatmist veel täiendavid tasusid kaela ei saa. |
Mul pole midagi ulmet juurde pandud aga borderlinx.com on samuti, suurem firma ja nendega pole vähemalt mul endil samuti probleeme olnud
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
07.03.2017 16:59:32
|
|
|
| JRISETH kirjutas: |
| Mul pole midagi ulmet juurde pandud aga borderlinx.com on samuti, suurem firma ja nendega pole vähemalt mul endil samuti probleeme olnud |
Jään arvamuse juurde. Kokkuvõttes oli ääretult ebameeldiv.
Kui pakid kätte sain, siis selgus, et asjad olid amazon market sellerite poolt mõttetult suurtesse karpidesse pandud. Kuna karbid olid vähemalt korra lahti võetud (eeldatavasti edastaja juures), siis oleks nende (tasulise) ümberpakendamise (Consolidation) teenuse raames ju võinud märgata, et tegelikud saadetised olid väiksemad ja mahtunuks ühe saadetise alla. Sain selle consolidation raha tagasi, aga maksin ikkagi 2x kulleri ja vahenduse. Tracking number oli vale, sest anti mingi pisema vahekulleri oma, mis kuskile ei sobinud ja olin pikalt teadmatuses, nemad ainult kinnitasid, et oodake. Kohale tõi vist lõpuks DPD.
Sain ühes tükis kätte. See oli positiivne.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
12.03.2017 17:50:44
|
|
|
| Saksa Amazon on ikka laisk asutus. Juba mitmendat korda täheldan kui tellin midagi mis neil (mitte 3rd party seller) laos olemas: tuleb oodata 3+ päeva kuni nad viitsivad asja teele panna. Amazon UK millegipärast jõuab ühe päevaga ära saata.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
12.03.2017 18:01:05
|
|
|
| globostrat kirjutas: |
| Saksa Amazon on ikka laisk asutus. Juba mitmendat korda täheldan kui tellin midagi mis neil (mitte 3rd party seller) laos olemas: tuleb oodata 3+ päeva kuni nad viitsivad asja teele panna. Amazon UK millegipärast jõuab ühe päevaga ära saata. |
Mul oli UK Amazoniga sarnane juhtum mõni aeg tagasi - reedel tellisin, kolmapäevaks ei olnud midagi liikuma hakanud.
Võtsin siis suppordiga ühendust, misjärel viisakalt vabandati ja kompensatsiooniks saatmiskulu tühistati. Järgmine päev pandi pakk teele kah.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
13.03.2017 11:22:42
|
|
|
| Sul vedas, mul mitte. Kirjutasin ja 15 minutiga sain vastuse et blah-blah logistika keskuses tehniline probleem, hamster põgenes ja näris läbi tähtsad andmekaablid. Nüüd oodaku veel 2 päeva ja kui ka siis teele ei panda, siis mulle pakutakse mingi salapärane "lahendus". Äkki tasuks suunata need nobedad vastajad sinna lattu hoopis et asjad liiguksid kiiremini?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.04.2017 18:47:23
|
|
|
Kui pikk Amazon UK'st ostetud elektroonikale (kaamera) garantii on (eraisikule)?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.04.2017 19:41:21
|
|
|
2a nagu eestis peaks olema. Nad ju endiselt veel EUs
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
16.04.2017 19:53:15
|
|
|
| sarl, e. tegelikult šveitsis, aga reeglid peaks vist samad olema?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.04.2017 20:14:38
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
2a nagu eestis peaks olema. Nad ju endiselt veel EUs  |
Nad (veel) EU-s kuid osad seadused "mööndustega" - mõtlesin, et äkki kellelgi siit foorumist reaalset kokkupuudet olnud...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
16.04.2017 20:18:51
|
|
|
| Amazon vastas mulle konkreetselt, et peale 30 päeva möödumist pöördu otse tootja poole. Tootja käskis Amazoni pöörduda.. lõpuks ajas tootja ikkagi asja korda.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.04.2017 20:25:58
|
|
|
Ollaz, millega tegu oli ja kaua see "pendeldamine" aega võttis?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
17.04.2017 10:31:23
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| Ollaz, millega tegu oli ja kaua see "pendeldamine" aega võttis? |
Kõrvaklapid (veits kallimad, mitte mingid 10 eurosed). Mingi poolteist-kaks nädalat läks lahenduseni.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|