Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Amazon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 14:18:02 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
oleneb ka mis postitusviis amazonist valiti. kas standard või express. odavama puhul läheb omniva kätte kallima puhul peaks UPS tooma.

siiani täpselt nii alati olnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 17:25:23 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
globostrat, träkitavat asja saab ju vaadata icon_wink.gif
sooty, vihjas sellele, et juba kätte saadud pakile (lähed x pakile järgi ja öeldakse, et teile on veel y,z jne. pakk) saadetakse teavitus.

Nii ta oli jah.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2016 00:19:49 vasta tsitaadiga

Mõtlesin siis kah, et peaks järksu selle popi e-lugeri hankima. Võrdlesin mudeleid Paperwhite ja Voyage ja ilusti kirjas (ilma reklaamideta mudelitel) et "This item can be delivered to Estonia". Reklaamiga mudelitel ütles kohe ära et Eestisse ei saa.
Mõtlesin siis, et panen selle ilma reklaamita mudeli, mida nagu peaks Eestisse saadetama ostukorvi ja vaatan, et palju shipping maksab. Aga kui ostukorvis ja tahad shippingu hinda vaadata ütleb, et "Some of the items in your order cannot be delivered to the address".

Mös jama see siis on? Saab seda jublakat Eestisse või ei?

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2016 00:22:30 vasta tsitaadiga

Saab ikka, oleneb kust lehelt ostad muidugi.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2016 00:30:59 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Saab ikka, oleneb kust lehelt ostad muidugi.


amazon.de vaatasin. Panebki imestama, et toote juures ütleb, et saab Eestisse. Aga kui panna korvi siis ei taha shippingut arvutada.
Ei hakanud ostuprotsessiga ka külalt kaugele minema järsku tellin kogemata ära. icon_rolleyes.gif

Oskab järku öelda keegi miks nii teeb ja palju see shipping sellisel jublakal maksab amazon.de-st?

Ja kontrollisin amazon.co.uk käitub täpselt samamoodi.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect


viimati muutis udumees 31.10.2016 00:33:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2016 00:34:14 vasta tsitaadiga

amazon.de

See saadab ilma special offeriteta, koos postiga 150€

amazon.co.uk

See saadab ka ilma special offeriteta, koos postiga 140€ ( pane pay in pounds muidu kasutab nende enda mingit kurssi )

Just proovisin, jäi ainult order vajutamatta.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2016 00:41:37 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
amazon.de

See saadab ilma special offeriteta, koos postiga 150€

amazon.co.uk

See saadab ka ilma special offeriteta, koos postiga 140€ ( pane pay in pounds muidu kasutab nende enda mingit kurssi )

Just proovisin, jäi ainult order vajutamatta.


Naljakas, et kui vajutada estimate vat, postage and packaging saan mõlemal juhul ikka: Some of the items in your order cannot be delivered to the address selected. Please select a different address to see the estimated order total.
Ju siis seda teadet ei maksa alati uskuda kuna jah kui vajutada, et ostan siis tõesti arvutab shippingu välja ja oleks nagu nõus asja ära saatma.

Nüüd tuleb veel välja mõelda kas olen nõus selle Vayage eest rohkem maksma ja kas maksab mingid jõulueelsed aled ära oodata. Teab keegi kas eelmsitel aastatel on neid jullasid jõulude aeg odavamalt müüdud?

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect


viimati muutis udumees 31.10.2016 00:54:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2016 00:42:42 vasta tsitaadiga

Huvitav, vanasti sai Kindle lugereid ja e-raamatuid Eestisse tellida ainult USA Amazonist, kuigi muu tehnikaga on tavaliselt vastupidi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2016 09:27:29 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
amazon.de

See saadab ilma special offeriteta, koos postiga 150€

amazon.co.uk

See saadab ka ilma special offeriteta, koos postiga 140€ ( pane pay in pounds muidu kasutab nende enda mingit kurssi )

Just proovisin, jäi ainult order vajutamatta.


Naljakas, et kui vajutada estimate vat, postage and packaging saan mõlemal juhul ikka: Some of the items in your order cannot be delivered to the address selected. Please select a different address to see the estimated order total.
Ju siis seda teadet ei maksa alati uskuda kuna jah kui vajutada, et ostan siis tõesti arvutab shippingu välja ja oleks nagu nõus asja ära saatma.

Nüüd tuleb veel välja mõelda kas olen nõus selle Vayage eest rohkem maksma ja kas maksab mingid jõulueelsed aled ära oodata. Teab keegi kas eelmsitel aastatel on neid jullasid jõulude aeg odavamalt müüdud?


Iga aasta soodukad olnud, ma ise valiks pigem kobo aura one
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2016 09:57:51 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:

Iga aasta soodukad olnud, ma ise valiks pigem kobo aura one


Läheb nati offtopikuks aga see tundub veel tüki kallim. Lisakas mul amazoni juba hulk raamatuid muretsetud. Kas need saab kuidagi lihtsalt Kobosse ümber?
Lisaks Amazonis aegajalt raamatuid lausa tasuta saab või väga väikse hinnaga. Kuda Koboga on?

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect


viimati muutis udumees 31.10.2016 20:06:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2016 18:39:59 vasta tsitaadiga

mingis paari kuu taguses digi-s oli sellest juttu nendest ja nende raamatute ülekandmisest
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 16:14:10 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuidas oleks võimalik saksa amazonis olevat kaupa siia tellida, ametlikult nad siia ei saada ja mujal antud tooteid väga saada pole. Nimelt tahaks mõnda sunny health and fitness spinbike ratast tellida, paki kaaluks vast seal ~50kg, või kui kellelgi on võimalus, see mõnele saksamaa aadressile tellida ja seejärel näiteks autopeale visata ja siia tuua. Mõistagi maksaks selle aja ja vaeva eest ka tasu.

https://www.amazon.de/Sunny-Health-Fitness-Cycling-SF-B1002/dp/B00467H5YW/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1478956372&sr=8-5&keywords=sunny+health+and+fitness

Midagi sellist aga pole veel mudelivalikus päris kindel, või ehk mõni firma pakub sellist teenust?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 12.11.2016 23:10:24 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kas keegi teab kuidas oleks võimalik saksa amazonis olevat kaupa siia tellida, ametlikult nad siia ei saada ja mujal antud tooteid väga saada pole. Nimelt tahaks mõnda sunny health and fitness spinbike ratast tellida, paki kaaluks vast seal ~50kg, või kui kellelgi on võimalus, see mõnele saksamaa aadressile tellida ja seejärel näiteks autopeale visata ja siia tuua. Mõistagi maksaks selle aja ja vaeva eest ka tasu.

https://www.amazon.de/Sunny-Health-Fitness-Cycling-SF-B1002/dp/B00467H5YW/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1478956372&sr=8-5&keywords=sunny+health+and+fitness

Midagi sellist aga pole veel mudelivalikus päris kindel, või ehk mõni firma pakub sellist teenust?


https://www.mailboxde.com/estonia.html

Itellaga peaksid saama selle siia tellida nende kaudu.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nozerror
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2007




sõnum 27.11.2016 13:44:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:
https://www.mailboxde.com/estonia.html

Itellaga peaksid saama selle siia tellida nende kaudu.


kasutanud ja soovitan - saadavad vist läbi tšehhi, saatmiskulu erinevus on ametlikku amazoni transat kasutades väikse, kerge paki puhul küll minimaalselt odavam (paar €) / ise kasutasin ebay-st ainult-saksamaale-toodete ostul, hiljuti võrdlesin amazoni hinnakirjaga;

küll kerkis hiljutise osturalli tõttu taoline küss:
ostsin amazon.co.uk-st eseme, mida enam siiski ei soovi, praegu on ostetu transas ja peaks jõudma dets alguses kohale. hea meelega tühistaks kohe kogu diili ja seega kiirendaks ka refund protsessi, paraku vastavas sektsioonis pakub amazon enne lõplikku kinnitamist refund label'i printimist, mida ilmselgelt kasutada ei saa.
seega kui kellelgi on kogemusi amazonist veel jõudmata kauba tühistamisega - kuidas toimida edasi? oodata kuni kaup eestis ja siis sildistamise/kulleri/postkontoriga tegeleda või saaks ikkagi kohe ära öelda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2016 14:50:23 vasta tsitaadiga

nozerror, minule on Amazon öelnud, et ära võta pakki vastu ja siis saadetakse see tagasi neile. Pole küll viitsinud seda protsessi siiski nii teha, olen vastu võtnud ja midagi ikka sellega lõpuks teinud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2016 16:46:16 vasta tsitaadiga

Kas Amazonist maksab ressiiverit tellida? Viimati sai kaks õuelampi tellitud ja vaatamata punasele "fragile" teibile oli ühel nurk kolksu saanud. Return on valutu, aga kogemused sellega näidanud, et vaatamata puuduste selgitamisele tuleb täpselt samas pakendis ja saab reeglina samamoodi kahjustada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2016 16:52:03 vasta tsitaadiga

No ress on ise juba üldjuhul hästi pakitud.
Suurema mänguasja olen sealt tellinud, siis tuli küll korralik pakk kohale

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2016 22:33:47 vasta tsitaadiga

Võimu olen tellinud, töötab siiani. Võimu kast oli omakorda pakitud suurema kasti sisse, mis oli mingit pehmendavat sodi täis, see kast omakorda kilekotis. Kuller tõi koju.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2016 12:11:03 vasta tsitaadiga

Tellisin Amazon.co.uk-st ühe BD box'i - saabus vigastatult. Andsin neile sellest teada ja lubasid asenduspaki teele panna ning katkine box paluti neile tagasi saata.
Mäletan paari aasta tagusest tagastusest, et neil oli mingi x-summa, mille ulatuses nad postikulud hüvitavad - nüüd ei leia seda kuskilt; oskab keegi suunata/aidata?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 17:49:50 vasta tsitaadiga

Märtsis sain tagasi 3,88€
Boonusena asendustoode lisakuluta kiirkulleriga.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2016 19:10:56 vasta tsitaadiga

sooty, kui suure/raske esemega oli tegu?
Mul üle kilo ja tähitult saates 16eur icon_sad.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2016 21:14:12 vasta tsitaadiga

800lk kriidipaberil kõva kaanega raamat. Kaalus vähemalt kilo. Läks omniva kaudu, hind umbes samas suurusjärgus.

Võisin ka mingi sammu tegemata jätta/valesti teha, ei mäleta seda shippingu refundi checklisti enam.
Samamoodi IIRC oli see tagastamisele minev piir natuke kõrgem.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 13.12.2016 21:40:30 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
sooty, kui suure/raske esemega oli tegu?
Mul üle kilo ja tähitult saates 16eur icon_sad.gif

Täna saatsin 9,7kg paki Uus-Meremaale, läks 97€ icon_lol.gif

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krmk
HV vaatleja
krmk

liitunud: 11.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 12:17:04 vasta tsitaadiga

nozerror kirjutas:
tsitaat:
https://www.mailboxde.com/estonia.html

Itellaga peaksid saama selle siia tellida nende kaudu.


kasutanud ja soovitan - saadavad vist läbi tšehhi, saatmiskulu erinevus on ametlikku amazoni transat kasutades väikse, kerge paki puhul küll minimaalselt odavam (paar €) / ise kasutasin ebay-st ainult-saksamaale-toodete ostul, hiljuti võrdlesin amazoni hinnakirjaga;



Lisaks mailboxde-le nüüd ka leedukate Venipaki opereeritav http://www.eshopwedrop.ee/ mis toimetab ka UK-st, Poolast ja Itaaliast. Korra kasutanud ja toimib.

Saksa Amazoni tagastuste jaoks olen kasutanud https://www.parcelfellows.com/, neil hind omajagu soodsam kui Omnival, toimib samuti.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2016 12:25:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Saksa Amazoni tagastuste jaoks olen kasutanud https://www.parcelfellows.com/ neil hind omajagu soodsam kui Omnival, toimib samuti.

See kalkulaator näitab Omniva hindade kohta küll "aiateibaid" thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 12:49:38 vasta tsitaadiga

http://www.eshopwedrop.ee/ hinnad ei olegi nii kirved thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cuda
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2016 14:14:34 vasta tsitaadiga

Kas amazonile toote (defektne) tagastamisel tuleb postikulu claimimiseks midagi kuhugi saata, mingi linnuke kuhugi teha etc? või kannavad mingi standardsumma automaatselt üle, kui tagastus käes neil?
Lugesin kodulehelt, et kompenseerivad, aga kuidas see protsess konkreetselt käib, ei hakanud silma.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.12.2016 14:42:20 vasta tsitaadiga

cuda, tundub, et nüüd mingi standard summa - tagastasin ühe katkise BD box'i (tähitud post pea 17eur) ja tagasi sain 3,85eur thumbs_down.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sansam
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2003




sõnum 31.12.2016 12:07:12 vasta tsitaadiga

Endal käsil Amazon.co.uk tagasisaatmine ja võtsin nendega ühendust, et hüvitataks kogu postikulu. Niiet soovitan kontakteeruda Amazoniga.[/user]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2016 15:56:51 vasta tsitaadiga

Teisipäeval (27.12) sai läbi amazon.de tellitud uus ressiiver, tavatranspordiga. Müüjaks polnud küll amazon ise, vaid üks nende partneritest Saksamaal.
Tarneajaks prognoositi 9-16.jaanuar mistõttu oligi üsna üllatav, et eile (30.12) hommikul saatis DPD sõnumi, et pakk saabub peale lõunat. Ja kohal ta oligi. thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 18:49:15 vasta tsitaadiga

Huvitav, tegin 02.01 Amazon.co.uk-st tellimuse, 9 itemit summas 290 EUR, krediitkaardi väljavõttel kajastus esialgu ainult broneering summas 16 EUR. Tänaseks on see broneering üldse kadunud ja nagu polekski midagi tellinud. Amazoni lehel order olemas aga not dispatched staatus. Delivery estimate 19 Jan. Amazonil võtabki nii kaua aega enne kui raha maha võtavad?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 18:53:06 vasta tsitaadiga

ennem raha ei võeta kui "asi pakitud ja teele pandud" linnuke on tehtud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shushlik
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 23:17:59 vasta tsitaadiga

Enne kontrollivad, kas kaart toimib, siis broneerivad täissumma. Mul oli sama lugu, kui polnud tükk aega sealt ostnud. Võttis see üksjagu aega jah.

_marek kirjutas:
Huvitav, tegin 02.01 Amazon.co.uk-st tellimuse, 9 itemit summas 290 EUR, krediitkaardi väljavõttel kajastus esialgu ainult broneering summas 16 EUR. Tänaseks on see broneering üldse kadunud ja nagu polekski midagi tellinud. Amazoni lehel order olemas aga not dispatched staatus. Delivery estimate 19 Jan. Amazonil võtabki nii kaua aega enne kui raha maha võtavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2017 23:54:27 vasta tsitaadiga

Siis ilmselt valuuta konverteerimine (EUR=>GBP) toimub ka alles selle juhusliku päeva kursiga, millal reaalseks bronniks asi läheb.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2017 16:35:34 vasta tsitaadiga

Raha võetakse jah alles siis maha kui välja saadetakse. Ning kui oled valinud aeglasema postiviisi (odavama) siis vahest panevad alles paar päeva enne eeldatava tähtaja kukkumist nt. kulleriga teele. Samas on mul ka juhtunud, et pannakse paar päeva ennem ikkagi aeglasemaga posti, ning küsimise peale öeldakse, et see on eeldatav tarneaeg ainult.

Raha broneeritakse esmalt kaardil broneerimise hetkel kehtiva kursiga, ning kui broneeringust maha läheb ehk nö. "päriselt kontolt maha" siis lõplikult sellel hetkel oleva kursiga.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2017 14:58:26 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:
https://www.mailboxde.com/estonia.html

Itellaga peaksid saama selle siia tellida nende kaudu.

Ei soovita seda teenust. Katsetasin suure hurraaga ja väga väga pettunud. Igal sammul küsivad paari euro kaupa raha juurde ja kokku oleks odavam amazonis kohe rohkem maksta ja võtta kaupmees, kes otse EE saadab. Hetkel 45€ postikulust saanud 60€ ja ei ole üldse kindel, et enne saatmist veel täiendavid tasusid kaela ei saa.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2017 15:02:04 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
JRISETH kirjutas:
https://www.mailboxde.com/estonia.html

Itellaga peaksid saama selle siia tellida nende kaudu.

Ei soovita seda teenust. Katsetasin suure hurraaga ja väga väga pettunud. Igal sammul küsivad paari euro kaupa raha juurde ja kokku oleks odavam amazonis kohe rohkem maksta ja võtta kaupmees, kes otse EE saadab. Hetkel 45€ postikulust saanud 60€ ja ei ole üldse kindel, et enne saatmist veel täiendavid tasusid kaela ei saa.

Mille eest nad raha juurde küsinud on?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2017 14:30:26 vasta tsitaadiga

Heh. Oli vaja tellida amazon.de-st koss porta pro porolonist patju. Võtsin kolmese komplekti. Krt - 4 päeva peale tellimist oli kuller uksetaga. Saksamaalt pandi teele thumbs_up.gif

Kunagi sai tellitud be quiet vurre - nii kohalikust OX.ee`st kui ka amazonist. Amazoni omad jõudsid umbes nädalaga. OX-i oma saabus tsipake üle kuu (tootel märge juures, et 2-4 tööpäeva) icon_biggrin.gif

Ja siis imestavad, et miks rahvas välismaalt kaupa tellib tonnide viisi.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 17.02.2017 14:40:52 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
JRISETH kirjutas:
https://www.mailboxde.com/estonia.html

Itellaga peaksid saama selle siia tellida nende kaudu.

Ei soovita seda teenust. Katsetasin suure hurraaga ja väga väga pettunud. Igal sammul küsivad paari euro kaupa raha juurde ja kokku oleks odavam amazonis kohe rohkem maksta ja võtta kaupmees, kes otse EE saadab. Hetkel 45€ postikulust saanud 60€ ja ei ole üldse kindel, et enne saatmist veel täiendavid tasusid kaela ei saa.


Mul pole midagi ulmet juurde pandud aga borderlinx.com on samuti, suurem firma ja nendega pole vähemalt mul endil samuti probleeme olnud
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2017 16:59:32 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:
Mul pole midagi ulmet juurde pandud aga borderlinx.com on samuti, suurem firma ja nendega pole vähemalt mul endil samuti probleeme olnud


Jään arvamuse juurde. Kokkuvõttes oli ääretult ebameeldiv.
Kui pakid kätte sain, siis selgus, et asjad olid amazon market sellerite poolt mõttetult suurtesse karpidesse pandud. Kuna karbid olid vähemalt korra lahti võetud (eeldatavasti edastaja juures), siis oleks nende (tasulise) ümberpakendamise (Consolidation) teenuse raames ju võinud märgata, et tegelikud saadetised olid väiksemad ja mahtunuks ühe saadetise alla. Sain selle consolidation raha tagasi, aga maksin ikkagi 2x kulleri ja vahenduse. Tracking number oli vale, sest anti mingi pisema vahekulleri oma, mis kuskile ei sobinud ja olin pikalt teadmatuses, nemad ainult kinnitasid, et oodake. Kohale tõi vist lõpuks DPD.

Sain ühes tükis kätte. See oli positiivne.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 12.03.2017 17:50:44 vasta tsitaadiga

Saksa Amazon on ikka laisk asutus. Juba mitmendat korda täheldan kui tellin midagi mis neil (mitte 3rd party seller) laos olemas: tuleb oodata 3+ päeva kuni nad viitsivad asja teele panna. Amazon UK millegipärast jõuab ühe päevaga ära saata.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2017 18:01:05 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Saksa Amazon on ikka laisk asutus. Juba mitmendat korda täheldan kui tellin midagi mis neil (mitte 3rd party seller) laos olemas: tuleb oodata 3+ päeva kuni nad viitsivad asja teele panna. Amazon UK millegipärast jõuab ühe päevaga ära saata.

Mul oli UK Amazoniga sarnane juhtum mõni aeg tagasi - reedel tellisin, kolmapäevaks ei olnud midagi liikuma hakanud.
Võtsin siis suppordiga ühendust, misjärel viisakalt vabandati ja kompensatsiooniks saatmiskulu tühistati. Järgmine päev pandi pakk teele kah. icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 13.03.2017 11:22:42 vasta tsitaadiga

Sul vedas, mul mitte. Kirjutasin ja 15 minutiga sain vastuse et blah-blah logistika keskuses tehniline probleem, hamster põgenes ja näris läbi tähtsad andmekaablid. Nüüd oodaku veel 2 päeva ja kui ka siis teele ei panda, siis mulle pakutakse mingi salapärane "lahendus". Äkki tasuks suunata need nobedad vastajad sinna lattu hoopis et asjad liiguksid kiiremini?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2017 18:47:23 vasta tsitaadiga

Kui pikk Amazon UK'st ostetud elektroonikale (kaamera) garantii on (eraisikule)?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 19:41:21 vasta tsitaadiga

2a nagu eestis peaks olema. Nad ju endiselt veel EUs icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 19:53:15 vasta tsitaadiga

sarl, e. tegelikult šveitsis, aga reeglid peaks vist samad olema?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2017 20:14:38 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
2a nagu eestis peaks olema. Nad ju endiselt veel EUs icon_rolleyes.gif

Nad (veel) EU-s kuid osad seadused "mööndustega" - mõtlesin, et äkki kellelgi siit foorumist reaalset kokkupuudet olnud...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 20:18:51 vasta tsitaadiga

Amazon vastas mulle konkreetselt, et peale 30 päeva möödumist pöördu otse tootja poole. Tootja käskis Amazoni pöörduda.. lõpuks ajas tootja ikkagi asja korda.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.04.2017 20:25:58 vasta tsitaadiga

Ollaz, millega tegu oli ja kaua see "pendeldamine" aega võttis?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 10:31:23 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Ollaz, millega tegu oli ja kaua see "pendeldamine" aega võttis?

Kõrvaklapid (veits kallimad, mitte mingid 10 eurosed). Mingi poolteist-kaks nädalat läks lahenduseni.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Amazon mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.