Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2004 13:43:17 vasta tsitaadiga

ma valetasin ennem natuke , mitte GeForce 4 vaid nForce 2 chip oopis pidi sisse pandama
arvutil peaks sees olema sellised asjad : Protsessor AMD Athlon XP 2200+, emaplaat Shuttle MN31N, nVidia nForce 2 chip, USB2.0, Firewire, operatiivmälu 256MB DDR 333MHz, kõvaketas 40GB 7200rpm, integreeritud GeForce 4 MX videokaart, Dual VGA, vaba AGP 8X, 52x CD-Rom, disketiseade, integreeritud helikaart 6 kanaliga, 10/100Mbps võrgukaart.....käisin laadisin nVidia kodulehelt alla vajalikud driverid aga asi ytleb et et leitud yhtegi asja mis on toodetud nVIDIA poolt icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 27.03.2004 14:00:39 vasta tsitaadiga

256MB DDR 333MHz + integreeritud GeForce 4 MX videokaart, Dual VGA, vaba AGP 8X icon_eek.gif
jääd ajale jalgu...palju selline pill üldse maksis ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 27.03.2004 21:26:28 vasta tsitaadiga

see nüüd küll mingi püss ei ole icon_lol.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 00:05:12 vasta tsitaadiga

Tõeliselt kõva pela on.
Sõbraga ükspäev mõtlesime, et tulek nfsu2 ka, u. mingi nfs Porsche ja nfsu segu, ideaalne mäng oleks.
Ma muidu lõpetan kohe teist korda mängimise ära...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 30.03.2004 16:25:41 vasta tsitaadiga

oi, me oleme palju arutanud rahvaga, et kui mingid kindlad mängud kokku panna, saaks ikka ülikõva pela....
aga jah ma teen praegu 2 korda seda mängu läbi, aga see liiklus käib ikka pinda küll icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 31.03.2004 19:49:13 vasta tsitaadiga

mängude kokkupanemistest veel seda, et oleks tõesti tore kui tuleksid mingid segud,

ise kunagi gta ajal mõtlesin, et kas poleks lahe kui gta ja nfs oleks koos samas mängus, kui tahad osaled streetrace'del icon_wink.gif
suuremad kompaniid teeksid ühisprojekti.... tore ju
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 31.03.2004 23:36:15 vasta tsitaadiga

ja siis tõmbad hiirega kõik autod plokki ja paned "move" või " attack" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.04.2004 03:12:50 vasta tsitaadiga

mille kuradi p2rast mul kuradi escape ei tööta?
päris ausalt p2ris jama
reinstall midagi ei aita - kopp ees juba k6iki ebaõnnestunud algusega s6ite l6puni s6ita

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2004 22:46:39 vasta tsitaadiga

vabandust et küsin siin vanast teemast, aga tahaks teada, kus kataloogis see save asub, et saaks oma sõidud alles jätta.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2004 22:54:38 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
vabandust et küsin siin vanast teemast, aga tahaks teada, kus kataloogis see save asub, et saaks oma sõidud alles jätta.

loe eestpoolt, mitmeid kordi nüüdseks juba öeldud...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2004 22:54:55 vasta tsitaadiga

q2 ja nfsu segu võiks tulla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 13.04.2004 00:00:24 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
q2 ja nfsu segu võiks tulla icon_biggrin.gif


GTA: Vice City? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noface
HV kasutaja
noface

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2004 09:02:54 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
mängude kokkupanemistest veel seda, et oleks tõesti tore kui tuleksid mingid segud,

ise kunagi gta ajal mõtlesin, et kas poleks lahe kui gta ja nfs oleks koos samas mängus, kui tahad osaled streetrace'del icon_wink.gif
suuremad kompaniid teeksid ühisprojekti.... tore ju

Nu aga gta,s on ju streetrace'id sees?

_________________
TYU
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2004 14:11:47 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
project kirjutas:
q2 ja nfsu segu võiks tulla icon_biggrin.gif


GTA: Vice City? icon_rolleyes.gif

kus sa vice citys nitrot raili ja chainguni näed icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noface
HV kasutaja
noface

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2004 14:44:06 vasta tsitaadiga

Natuke sügavust autode osas võiks gta's küll muiduig olla, et ostad lisasid ja tuunid oma käru...
_________________
TYU
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2004 16:46:13 vasta tsitaadiga

Metsa, tõesti maitse asi nagu kukk seal eespool juba nokkis, krt, see nfsu käib täiega pinda, metsa, ise sõidad sajaga , näed kudas taga vastased sõidavad puusse ja sis mingi paari sekundiga sul jälle sabas on, kuigi ise pole kiirust sugugi mitte alla võtnud,aga muidugi graph rulez seal küll jah!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noface
HV kasutaja
noface

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2004 10:04:53 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
Metsa, tõesti maitse asi nagu kukk seal eespool juba nokkis, krt, see nfsu käib täiega pinda, metsa, ise sõidad sajaga , näed kudas taga vastased sõidavad puusse ja sis mingi paari sekundiga sul jälle sabas on, kuigi ise pole kiirust sugugi mitte alla võtnud


See käib tõesti seal hullult pinda.


NB! kas kellelgi on võimalus müüa mulle Undergroundi esimest cd-d. Mul sõber lõhkus ära ja mul sai vahepeal uus masin ka ostetud - mäng jäi mul endal kusagil 80% peal pooleli icon_cry.gif
tahaks himrsasti karjääri lõpuni mängida.
icon_rolleyes.gif

_________________
TYU
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TORR
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2004 17:17:26 vasta tsitaadiga

Väga norm mäng!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.04.2004 18:13:13 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
Metsa, tõesti maitse asi nagu kukk seal eespool juba nokkis, krt, see nfsu käib täiega pinda, metsa, ise sõidad sajaga , näed kudas taga vastased sõidavad puusse ja sis mingi paari sekundiga sul jälle sabas on, kuigi ise pole kiirust sugugi mitte alla võtnud,aga muidugi graph rulez seal küll jah!

jah... see on küll jama...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2004 23:37:03 vasta tsitaadiga

Kas undergroundile autosi juurde tõmmata saab või ise teha icon_question.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2004 22:39:12 vasta tsitaadiga

parim näide on see vana hea sõit nr. 103 ... vend keerab viimases kurvis ette ja rammib ennast ninatpidi seina, masin põrkab tagasi, jääb õhus seisma, laksti nagu lingust lastuna lendab mingid 3 sekki enne minu võidukat finishit yle võidujoone, mul oli sees 300, ja tema läks minust mööd anagu postist icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadMan
Kreisi kasutaja
MadMan

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.04.2004 01:08:49 vasta tsitaadiga

deem praegu vihastasin täiega. no kuidas saab olla, et mingi Pesukott ronib RX-7-st mööda??? icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Siiamaani kannatasin välja, et AI on teatud "eelisseisundis", aga praegu viskas täiega üle. Krdi krt.
Varem on NFS seeria AI enam-vähem, kuid nüüd on küll tõsiselt puusse pandud. AI näeb läbi seinte ja ei eksi kunagi + sõidab veel mööda ka nigu postist.

_________________
Ikka Saab
~~NetMusique~~
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2004 01:25:10 vasta tsitaadiga

MadMan, AI ga on kuidas on, see on tõesti haige, et kui ise matsu paned, teed 10 tiiru ja siis alles saad sõita. vastane aga paneb , siis on kohe rajal tagasi. Mis aga 206 ja rx7messe puutub, siis 206 võib vabalt ära teha ;P
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadMan
Kreisi kasutaja
MadMan

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.04.2004 01:34:32 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif tõesti?!?
Peugeot on ikka paras käkk võrreldes insenerikunsti meistriteose RX-7-ga. Veidi erinevast klassist ja erinevat päritolu masinad. Ühed idikad hakkasid kunagi Ferrari 355 ja Mersu S AMG-d võrdlema. Oops - mersul tuli pööretepiiraja peale... ja aih - Ferraril on nii kõvad vedrud. Raske on võrrelda võrreldamatuid asju. NFS seerias oli kunagi Lister Storm nimeline auto, mis tegi kõigile ära hoolima oma puuduvast aerodünaamikast jne...
Tegijatel juhtub mänge kirjutades apse - andestatav. Elame ja mängime edasi.

_________________
Ikka Saab
~~NetMusique~~
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2004 01:51:17 vasta tsitaadiga

ei taha mingit mõtetut vaidlust alustada, aga kõik asjad maailmas on resoluutsed. 206 võib vabalt ära teha (nt gti), palju oleneb ka sõitjast. ja kui 206 nii käkk on, ei tea miks ta niivõrd populaarne siis on? isegi wrc kasutati teda mitu head aastat icon_rolleyes.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2004 12:35:20 vasta tsitaadiga

MadMan kirjutas:
deem praegu vihastasin täiega. no kuidas saab olla, et mingi Pesukott ronib RX-7-st mööda??? icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Siiamaani kannatasin välja, et AI on teatud "eelisseisundis", aga praegu viskas täiega üle. Krdi krt.
Varem on NFS seeria AI enam-vähem, kuid nüüd on küll tõsiselt puusse pandud. AI näeb läbi seinte ja ei eksi kunagi + sõidab veel mööda ka nigu postist.


kusjuures endalgi tulnud mõnda race'i teha u 6 korda otsast peale, kuna otse finiśijoonel läheb miskit perse... ja AI on absurd küll. Ise saan vastulööke anda niiviisi, et sõites seestvaates, on peeglist näha kui keegi tuleb, rammin tolle kuhugi seina (eks see paras täpsuslaskmine ole) ja jätkan liidrina...Ja mõnel rajal tähendab võit seda, et juhid kõik ringid, kordagi eksida ei tohi, kui keegi ette paneb, on aamen.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2004 14:08:58 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Ja mõnel rajal tähendab võit seda, et juhid kõik ringid, kordagi eksida ei tohi, kui keegi ette paneb, on aamen.


Justnimelt ja mõnel rajal on ka siis tüübid alati per*es kinni koguaeg,ning üritavad veel möödagi sõita icon_evil.gif Eks see kuulu selle juurde ,et mängu ei suudetud loomulikult raskemaks teha,siis lihtsalt pannakse vastase autod võimatut tegema.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2004 15:12:55 vasta tsitaadiga

sa võid nad ju seina lasta, 3 sekki hiljem on nad uuesti sabas icon_evil.gif

lihtne arvutis.... 300 kilti tunnis = 83, midagi meetrit sekundis, 3 sekiga läbid sina seega 250 meetrit. arvuti jõuab kolme sekundiga sulle sappa, seega arendab kolmanda sekundi lõpuks kiirust 300 kilomeetrit tunnis, kuna aga sina oled juba liikunud edasi 250 meetri võtta, peab arvuti katma 250 meetrit, mis sina oled selle 3 sekundiga eest ära liikunud ja ikkagi olema kiirusega 300 km/h! vendade kiirendus peab olema ligikaudu 400 - 600km/h, misjärel nad pidurdavad hoo 300 km/h peale, et sulle sappa karata ja enamasti ka mööda lennata... loogiline? icon_eek.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti tiib
HV vaatleja
anti tiib

liitunud: 27.02.2004




sõnum 18.04.2004 15:16:04 vasta tsitaadiga

kui see arvutus nüüd vett pidas siis icon_eek.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.04.2004 16:32:17 vasta tsitaadiga

Võtke options maha "Catch up" või mis see seal oligi, mina isiklikult ei leia midagi ebavõrdset kui ned ikka sein asõita on edu üsna suur, te võibolla ei sõida korralikult. Algul vaatasin küll et kuidas nad sellise hooga mõnest kurvist läbi lasevad, ise panin pasa kogu aeg. Aga hiljem kui õige kiirus ja nurk välja arvuta oli isegi neist selles kurvis võimalik mööda sõita.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2004 16:39:27 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Võtke options maha "Catch up" või mis see seal oligi, mina isiklikult ei leia midagi ebavõrdset kui ned ikka sein asõita on edu üsna suur, te võibolla ei sõida korralikult. Algul vaatasin küll et kuidas nad sellise hooga mõnest kurvist läbi lasevad, ise panin pasa kogu aeg. Aga hiljem kui õige kiirus ja nurk välja arvuta oli isegi neist selles kurvis võimalik mööda sõita.


kurvist sirgele välja keerates läheb masin, mis 3 sekki tagasi samas kurvis ennast seisma rammis, minust mööda, mul sees 300 + nitro icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2004 17:59:44 vasta tsitaadiga

Õige jutt scart ja selle kiirenduse kohapealt on jah nii,et tüüpidel ulmekiirus paari sekiga uuesti sees.Paljudel vanematel võidu kimamise mängudel oli üldse selline süsteem kus algul vastaste autod kadusid imekombel eest ära ja hiljem,siis jõudsid neile järgi.Mõndasid selliseid mänge sai vähe editud ja oma kiirus miski 600 peale pandud, niiet siuke lendstart oli algul ja siis oli hästi näha kuda esimesi autosid lihtsalt nö. tõsteti algul kiiresti teatud kohtadesse raja peal edasi ja siis alles sõitsid nad oma sõitu edasi.NFSU's sarnane värk,et kui tüübid sul pildis on,siis nad nagu ei teegi niiväga ulmesohki,käib siuke rebimine,panevad matsu jne. aga kui kuigipalju edumaad saavutada,siis radari pealt näha kuda tüüp nigu miski 700 torus läheneb,loomulikult absoluutselt vigadeta sõites.Selle kiiruse juures mis radarilt paistab,kui tüüp järgi tuleb peaks ta must nagu postist mööda panema aga imekombel siis kiirus kustub ära kui jälle lähedal mul on.

@Pihv Muteada see catch up underground mode küll ei mõjuta.Ise jõuad vastastele järgi ja vastased sulle niikuinii.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 18.04.2004 18:26:34 vasta tsitaadiga

täna sai kahekesi mängitud gran turismo 2 playstationi peal ja umbes sama ulme mis nfsu's
1 saab mingi 20 sekki ette
ja siis hakkab teine järgi tulema kuigi esikohal sõitjal on koguaeg suurem kiirus

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2004 18:30:00 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
täna sai kahekesi mängitud gran turismo 2 playstationi peal ja umbes sama ulme mis nfsu's
1 saab mingi 20 sekki ette
ja siis hakkab teine järgi tulema kuigi esikohal sõitjal on koguaeg suurem kiirus


siin ikka viga sõiduoskuses, või on viletsam auto kui vastasel icon_wink.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitboy
HV vaatleja
bitboy

liitunud: 09.12.2003




sõnum 18.04.2004 19:59:50 vasta tsitaadiga

üks loll küsimus. kust ma pc variandil tahavaatepeegli sisse saan lülitada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2004 21:36:23 vasta tsitaadiga

bitboy kirjutas:
üks loll küsimus. kust ma pc variandil tahavaatepeegli sisse saan lülitada?


Seda saad teha nii, et vahetad kaameranurga "seest vaatele" (või kuidas seda vaadet nimetadagi), ESC>Display vms, kusagil seal peaks olema. Ja minu mäletamist mööda pidi kaameravaate kindlasti stardis ümber vahetama, ja seda saab teha alles mängus, nii et kui online'is teha, peab maru kiiresti tegema icon_confused.gif
Loodan, et said aru, mida mõtlen icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2004 15:24:21 vasta tsitaadiga

Selline küssa rahvale:

Üks mu sõber siis mängis mängu läbi ja kordagi ei kaotanud miskit, kogu aeg hard-leveliga ja lõpus tuli välja, et sõite oli kokku 114(???). Ta ise vannub, et nii see oli (polnud laksu all ega hudijalavett manustanud).
Et on kellelgi veel ssellist asja ette tulnud?
Kui jah, sis tahaks teada kuda see võimalik.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2004 15:30:16 vasta tsitaadiga

AI tugevus sõltub sinu masina lisadest, kui sinu masin on suunatud teepüsivusele, mitte kiirusele, on ka AI aeglane
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2004 15:55:48 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Selline küssa rahvale:

Üks mu sõber siis mängis mängu läbi ja kordagi ei kaotanud miskit, kogu aeg hard-leveliga ja lõpus tuli välja, et sõite oli kokku 114(???). Ta ise vannub, et nii see oli (polnud laksu all ega hudijalavett manustanud).
Et on kellelgi veel ssellist asja ette tulnud?
Kui jah, sis tahaks teada kuda see võimalik.



kui ma ei eksi oli mul 113 sõitu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 19.04.2004 16:19:35 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
wa666ou kirjutas:
Selline küssa rahvale:

Üks mu sõber siis mängis mängu läbi ja kordagi ei kaotanud miskit, kogu aeg hard-leveliga ja lõpus tuli välja, et sõite oli kokku 114(???). Ta ise vannub, et nii see oli (polnud laksu all ega hudijalavett manustanud).
Et on kellelgi veel ssellist asja ette tulnud?
Kui jah, sis tahaks teada kuda see võimalik.



kui ma ei eksi oli mul 113 sõitu icon_rolleyes.gif


kuda mis võimalik- et ta ei kaotanud?-- pole just raske ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2004 21:50:24 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Selline küssa rahvale:

Üks mu sõber siis mängis mängu läbi ja kordagi ei kaotanud miskit, kogu aeg hard-leveliga ja lõpus tuli välja, et sõite oli kokku 114(???). Ta ise vannub, et nii see oli (polnud laksu all ega hudijalavett manustanud).
Et on kellelgi veel ssellist asja ette tulnud?
Kui jah, sis tahaks teada kuda see võimalik.


Tjah, just! 1 sõber mul saavutas samamoodi ulmelisi tulemusi, kuid kui tema poole asja uurima läksin avastasin et mäng jooksis tal gf4 mx440-ga lausa teokiirusel, nii et kui 3 sotti rauas oli sis mina ütleksin tolle kiiruseks mingi 60-70 km\h! Vastavalt sellele polnud enam probleem kurve võtta ja õigel ajal reageerida!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 20.04.2004 22:31:29 vasta tsitaadiga

ise tegin ka gf4 mx440 läbi selle. kõik efektid olid maas, aint see neoonvalgus oli autopõhjast paista, resu oli 800x600 ja arvti ise on P3 800.ning liikus korralikult, kuigi mõnes kohas võttis tal hinge miski 2sek kinni ja siis edasi
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 07:41:43 vasta tsitaadiga

Endal mängis ka üks sõber asja läbi ja tal tavaline geefoors 2 masinas.Ninn-nänn kõik maha keeratud niiet rattad nägid välja nagu mutrid aga jooksis OK'ilt icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 21.04.2004 18:06:57 vasta tsitaadiga

mul GeForce2 mx 400 (täpsemalt masina kohta profiili all) mängisin ka kenasti mängu mitu korda läbi kasutasin reso 800x600 ja kõik efektid polnud sugugi maha võetud(kõik olid mediumi peal vähemalt) ja mäng jooksis koguaeg ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 19:31:53 vasta tsitaadiga

Muidugi vend kellel 3 sotti tundus nagu 60 km/h- tal oli ka mängul kõik põhja pandud mida kaart võimaldas ning sis 1024x768 ka vel otsax32paljulist värvi taha!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 23.04.2004 13:14:17 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
Muidugi vend kellel 3 sotti tundus nagu 60 km/h- tal oli ka mängul kõik põhja pandud mida kaart võimaldas ning sis 1024x768 ka vel otsax32paljulist värvi taha!


mul küll oli täiesti normaalse kiirusega icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.04.2004 13:18:28 vasta tsitaadiga

sama siin... samas kiiruse vahe on väljast vaadates ja seest vaadates vahel icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2004 15:22:30 vasta tsitaadiga

seest vaates oli ikka s*taks kiirem, aga kurve andis paremini võtta icon_wink.gif
ja väljast vaatega IMO auto ujus kuidagi palju icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2004 00:12:43 vasta tsitaadiga

nüüd siis ka NFSU 2 tegemisel juba
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 24.04.2004 00:32:31 vasta tsitaadiga

tegin katse
jätsin end 45 seci taha hardiga ja voilaa 4 ringiga oli vahe 2,5s aga mööda ei saanud peaaegu võimatu lihtsalt ei saanud aga vahel sõidavad jah arvutid väga imelikult kiirelt, btw mis on teie arust parim auto NFSU-s? ise arvan et acura see teine mitte rsx
skyline on kah hea aga ujub teel... :S

_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.