|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
27.03.2004 13:43:17
|
|
|
ma valetasin ennem natuke , mitte GeForce 4 vaid nForce 2 chip oopis pidi sisse pandama
arvutil peaks sees olema sellised asjad : Protsessor AMD Athlon XP 2200+, emaplaat Shuttle MN31N, nVidia nForce 2 chip, USB2.0, Firewire, operatiivmälu 256MB DDR 333MHz, kõvaketas 40GB 7200rpm, integreeritud GeForce 4 MX videokaart, Dual VGA, vaba AGP 8X, 52x CD-Rom, disketiseade, integreeritud helikaart 6 kanaliga, 10/100Mbps võrgukaart.....käisin laadisin nVidia kodulehelt alla vajalikud driverid aga asi ytleb et et leitud yhtegi asja mis on toodetud nVIDIA poolt
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
27.03.2004 14:00:39
|
|
|
256MB DDR 333MHz + integreeritud GeForce 4 MX videokaart, Dual VGA, vaba AGP 8X
jääd ajale jalgu...palju selline pill üldse maksis ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
27.03.2004 21:26:28
|
|
|
see nüüd küll mingi püss ei ole
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
28.03.2004 00:05:12
|
|
|
Tõeliselt kõva pela on.
Sõbraga ükspäev mõtlesime, et tulek nfsu2 ka, u. mingi nfs Porsche ja nfsu segu, ideaalne mäng oleks.
Ma muidu lõpetan kohe teist korda mängimise ära...
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
30.03.2004 16:25:41
|
|
|
oi, me oleme palju arutanud rahvaga, et kui mingid kindlad mängud kokku panna, saaks ikka ülikõva pela....
aga jah ma teen praegu 2 korda seda mängu läbi, aga see liiklus käib ikka pinda küll
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
31.03.2004 19:49:13
|
|
|
mängude kokkupanemistest veel seda, et oleks tõesti tore kui tuleksid mingid segud,
ise kunagi gta ajal mõtlesin, et kas poleks lahe kui gta ja nfs oleks koos samas mängus, kui tahad osaled streetrace'del
suuremad kompaniid teeksid ühisprojekti.... tore ju
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
31.03.2004 23:36:15
|
|
|
ja siis tõmbad hiirega kõik autod plokki ja paned "move" või " attack"
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.04.2004 03:12:50
|
|
|
mille kuradi p2rast mul kuradi escape ei tööta?
päris ausalt p2ris jama
reinstall midagi ei aita - kopp ees juba k6iki ebaõnnestunud algusega s6ite l6puni s6ita
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
12.04.2004 22:46:39
|
|
|
| vabandust et küsin siin vanast teemast, aga tahaks teada, kus kataloogis see save asub, et saaks oma sõidud alles jätta.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.04.2004 22:54:38
|
|
|
| X kirjutas: |
| vabandust et küsin siin vanast teemast, aga tahaks teada, kus kataloogis see save asub, et saaks oma sõidud alles jätta. |
loe eestpoolt, mitmeid kordi nüüdseks juba öeldud...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
12.04.2004 22:54:55
|
|
|
q2 ja nfsu segu võiks tulla
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
13.04.2004 00:00:24
|
|
|
| project kirjutas: |
q2 ja nfsu segu võiks tulla  |
GTA: Vice City?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noface
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004
|
13.04.2004 09:02:54
|
|
|
| Ra* kirjutas: |
mängude kokkupanemistest veel seda, et oleks tõesti tore kui tuleksid mingid segud,
ise kunagi gta ajal mõtlesin, et kas poleks lahe kui gta ja nfs oleks koos samas mängus, kui tahad osaled streetrace'del
suuremad kompaniid teeksid ühisprojekti.... tore ju |
Nu aga gta,s on ju streetrace'id sees?
_________________ TYU |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
13.04.2004 14:11:47
|
|
|
| madis kirjutas: |
| project kirjutas: |
q2 ja nfsu segu võiks tulla  |
GTA: Vice City?  |
kus sa vice citys nitrot raili ja chainguni näed
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noface
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004
|
13.04.2004 14:44:06
|
|
|
Natuke sügavust autode osas võiks gta's küll muiduig olla, et ostad lisasid ja tuunid oma käru...
_________________ TYU |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
13.04.2004 16:46:13
|
|
|
| Metsa, tõesti maitse asi nagu kukk seal eespool juba nokkis, krt, see nfsu käib täiega pinda, metsa, ise sõidad sajaga , näed kudas taga vastased sõidavad puusse ja sis mingi paari sekundiga sul jälle sabas on, kuigi ise pole kiirust sugugi mitte alla võtnud,aga muidugi graph rulez seal küll jah!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noface
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004
|
14.04.2004 10:04:53
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
| Metsa, tõesti maitse asi nagu kukk seal eespool juba nokkis, krt, see nfsu käib täiega pinda, metsa, ise sõidad sajaga , näed kudas taga vastased sõidavad puusse ja sis mingi paari sekundiga sul jälle sabas on, kuigi ise pole kiirust sugugi mitte alla võtnud |
See käib tõesti seal hullult pinda.
NB! kas kellelgi on võimalus müüa mulle Undergroundi esimest cd-d. Mul sõber lõhkus ära ja mul sai vahepeal uus masin ka ostetud - mäng jäi mul endal kusagil 80% peal pooleli
tahaks himrsasti karjääri lõpuni mängida.
_________________ TYU |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TORR
HV vaatleja
liitunud: 23.02.2004
|
14.04.2004 17:17:26
|
|
|
| Väga norm mäng!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.04.2004 18:13:13
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
| Metsa, tõesti maitse asi nagu kukk seal eespool juba nokkis, krt, see nfsu käib täiega pinda, metsa, ise sõidad sajaga , näed kudas taga vastased sõidavad puusse ja sis mingi paari sekundiga sul jälle sabas on, kuigi ise pole kiirust sugugi mitte alla võtnud,aga muidugi graph rulez seal küll jah! |
jah... see on küll jama...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
16.04.2004 23:37:03
|
|
|
Kas undergroundile autosi juurde tõmmata saab või ise teha
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.04.2004 22:39:12
|
|
|
parim näide on see vana hea sõit nr. 103 ... vend keerab viimases kurvis ette ja rammib ennast ninatpidi seina, masin põrkab tagasi, jääb õhus seisma, laksti nagu lingust lastuna lendab mingid 3 sekki enne minu võidukat finishit yle võidujoone, mul oli sees 300, ja tema läks minust mööd anagu postist
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
18.04.2004 01:08:49
|
|
|
deem praegu vihastasin täiega. no kuidas saab olla, et mingi Pesukott ronib RX-7-st mööda???
Siiamaani kannatasin välja, et AI on teatud "eelisseisundis", aga praegu viskas täiega üle. Krdi krt.
Varem on NFS seeria AI enam-vähem, kuid nüüd on küll tõsiselt puusse pandud. AI näeb läbi seinte ja ei eksi kunagi + sõidab veel mööda ka nigu postist.
_________________ Ikka Saab
~~NetMusique~~ |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
18.04.2004 01:25:10
|
|
|
MadMan, AI ga on kuidas on, see on tõesti haige, et kui ise matsu paned, teed 10 tiiru ja siis alles saad sõita. vastane aga paneb , siis on kohe rajal tagasi. Mis aga 206 ja rx7messe puutub, siis 206 võib vabalt ära teha ;P
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
18.04.2004 01:34:32
|
|
|
tõesti?!?
Peugeot on ikka paras käkk võrreldes insenerikunsti meistriteose RX-7-ga. Veidi erinevast klassist ja erinevat päritolu masinad. Ühed idikad hakkasid kunagi Ferrari 355 ja Mersu S AMG-d võrdlema. Oops - mersul tuli pööretepiiraja peale... ja aih - Ferraril on nii kõvad vedrud. Raske on võrrelda võrreldamatuid asju. NFS seerias oli kunagi Lister Storm nimeline auto, mis tegi kõigile ära hoolima oma puuduvast aerodünaamikast jne...
Tegijatel juhtub mänge kirjutades apse - andestatav. Elame ja mängime edasi.
_________________ Ikka Saab
~~NetMusique~~ |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
18.04.2004 01:51:17
|
|
|
ei taha mingit mõtetut vaidlust alustada, aga kõik asjad maailmas on resoluutsed. 206 võib vabalt ära teha (nt gti), palju oleneb ka sõitjast. ja kui 206 nii käkk on, ei tea miks ta niivõrd populaarne siis on? isegi wrc kasutati teda mitu head aastat
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
18.04.2004 12:35:20
|
|
|
| MadMan kirjutas: |
deem praegu vihastasin täiega. no kuidas saab olla, et mingi Pesukott ronib RX-7-st mööda???
Siiamaani kannatasin välja, et AI on teatud "eelisseisundis", aga praegu viskas täiega üle. Krdi krt.
Varem on NFS seeria AI enam-vähem, kuid nüüd on küll tõsiselt puusse pandud. AI näeb läbi seinte ja ei eksi kunagi + sõidab veel mööda ka nigu postist. |
kusjuures endalgi tulnud mõnda race'i teha u 6 korda otsast peale, kuna otse finiśijoonel läheb miskit perse... ja AI on absurd küll. Ise saan vastulööke anda niiviisi, et sõites seestvaates, on peeglist näha kui keegi tuleb, rammin tolle kuhugi seina (eks see paras täpsuslaskmine ole) ja jätkan liidrina...Ja mõnel rajal tähendab võit seda, et juhid kõik ringid, kordagi eksida ei tohi, kui keegi ette paneb, on aamen.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
18.04.2004 14:08:58
|
|
|
| wa666ou kirjutas: |
| Ja mõnel rajal tähendab võit seda, et juhid kõik ringid, kordagi eksida ei tohi, kui keegi ette paneb, on aamen. |
Justnimelt ja mõnel rajal on ka siis tüübid alati per*es kinni koguaeg,ning üritavad veel möödagi sõita Eks see kuulu selle juurde ,et mängu ei suudetud loomulikult raskemaks teha,siis lihtsalt pannakse vastase autod võimatut tegema.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.04.2004 15:12:55
|
|
|
sa võid nad ju seina lasta, 3 sekki hiljem on nad uuesti sabas
lihtne arvutis.... 300 kilti tunnis = 83, midagi meetrit sekundis, 3 sekiga läbid sina seega 250 meetrit. arvuti jõuab kolme sekundiga sulle sappa, seega arendab kolmanda sekundi lõpuks kiirust 300 kilomeetrit tunnis, kuna aga sina oled juba liikunud edasi 250 meetri võtta, peab arvuti katma 250 meetrit, mis sina oled selle 3 sekundiga eest ära liikunud ja ikkagi olema kiirusega 300 km/h! vendade kiirendus peab olema ligikaudu 400 - 600km/h, misjärel nad pidurdavad hoo 300 km/h peale, et sulle sappa karata ja enamasti ka mööda lennata... loogiline?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti tiib
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004
|
18.04.2004 15:16:04
|
|
|
kui see arvutus nüüd vett pidas siis
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
18.04.2004 16:32:17
|
|
|
| Võtke options maha "Catch up" või mis see seal oligi, mina isiklikult ei leia midagi ebavõrdset kui ned ikka sein asõita on edu üsna suur, te võibolla ei sõida korralikult. Algul vaatasin küll et kuidas nad sellise hooga mõnest kurvist läbi lasevad, ise panin pasa kogu aeg. Aga hiljem kui õige kiirus ja nurk välja arvuta oli isegi neist selles kurvis võimalik mööda sõita.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.04.2004 16:39:27
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Võtke options maha "Catch up" või mis see seal oligi, mina isiklikult ei leia midagi ebavõrdset kui ned ikka sein asõita on edu üsna suur, te võibolla ei sõida korralikult. Algul vaatasin küll et kuidas nad sellise hooga mõnest kurvist läbi lasevad, ise panin pasa kogu aeg. Aga hiljem kui õige kiirus ja nurk välja arvuta oli isegi neist selles kurvis võimalik mööda sõita. |
kurvist sirgele välja keerates läheb masin, mis 3 sekki tagasi samas kurvis ennast seisma rammis, minust mööda, mul sees 300 + nitro
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
18.04.2004 17:59:44
|
|
|
Õige jutt scart ja selle kiirenduse kohapealt on jah nii,et tüüpidel ulmekiirus paari sekiga uuesti sees.Paljudel vanematel võidu kimamise mängudel oli üldse selline süsteem kus algul vastaste autod kadusid imekombel eest ära ja hiljem,siis jõudsid neile järgi.Mõndasid selliseid mänge sai vähe editud ja oma kiirus miski 600 peale pandud, niiet siuke lendstart oli algul ja siis oli hästi näha kuda esimesi autosid lihtsalt nö. tõsteti algul kiiresti teatud kohtadesse raja peal edasi ja siis alles sõitsid nad oma sõitu edasi.NFSU's sarnane värk,et kui tüübid sul pildis on,siis nad nagu ei teegi niiväga ulmesohki,käib siuke rebimine,panevad matsu jne. aga kui kuigipalju edumaad saavutada,siis radari pealt näha kuda tüüp nigu miski 700 torus läheneb,loomulikult absoluutselt vigadeta sõites.Selle kiiruse juures mis radarilt paistab,kui tüüp järgi tuleb peaks ta must nagu postist mööda panema aga imekombel siis kiirus kustub ära kui jälle lähedal mul on.
@Pihv Muteada see catch up underground mode küll ei mõjuta.Ise jõuad vastastele järgi ja vastased sulle niikuinii.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
18.04.2004 18:26:34
|
|
|
täna sai kahekesi mängitud gran turismo 2 playstationi peal ja umbes sama ulme mis nfsu's
1 saab mingi 20 sekki ette
ja siis hakkab teine järgi tulema kuigi esikohal sõitjal on koguaeg suurem kiirus
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
18.04.2004 18:30:00
|
|
|
| AMD kirjutas: |
täna sai kahekesi mängitud gran turismo 2 playstationi peal ja umbes sama ulme mis nfsu's
1 saab mingi 20 sekki ette
ja siis hakkab teine järgi tulema kuigi esikohal sõitjal on koguaeg suurem kiirus |
siin ikka viga sõiduoskuses, või on viletsam auto kui vastasel
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitboy
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2003
|
18.04.2004 19:59:50
|
|
|
| üks loll küsimus. kust ma pc variandil tahavaatepeegli sisse saan lülitada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
18.04.2004 21:36:23
|
|
|
| bitboy kirjutas: |
| üks loll küsimus. kust ma pc variandil tahavaatepeegli sisse saan lülitada? |
Seda saad teha nii, et vahetad kaameranurga "seest vaatele" (või kuidas seda vaadet nimetadagi), ESC>Display vms, kusagil seal peaks olema. Ja minu mäletamist mööda pidi kaameravaate kindlasti stardis ümber vahetama, ja seda saab teha alles mängus, nii et kui online'is teha, peab maru kiiresti tegema
Loodan, et said aru, mida mõtlen
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
19.04.2004 15:24:21
|
|
|
Selline küssa rahvale:
Üks mu sõber siis mängis mängu läbi ja kordagi ei kaotanud miskit, kogu aeg hard-leveliga ja lõpus tuli välja, et sõite oli kokku 114(???). Ta ise vannub, et nii see oli (polnud laksu all ega hudijalavett manustanud).
Et on kellelgi veel ssellist asja ette tulnud?
Kui jah, sis tahaks teada kuda see võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.04.2004 15:30:16
|
|
|
| AI tugevus sõltub sinu masina lisadest, kui sinu masin on suunatud teepüsivusele, mitte kiirusele, on ka AI aeglane
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
19.04.2004 15:55:48
|
|
|
| wa666ou kirjutas: |
Selline küssa rahvale:
Üks mu sõber siis mängis mängu läbi ja kordagi ei kaotanud miskit, kogu aeg hard-leveliga ja lõpus tuli välja, et sõite oli kokku 114(???). Ta ise vannub, et nii see oli (polnud laksu all ega hudijalavett manustanud).
Et on kellelgi veel ssellist asja ette tulnud?
Kui jah, sis tahaks teada kuda see võimalik. |
kui ma ei eksi oli mul 113 sõitu
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
19.04.2004 16:19:35
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| wa666ou kirjutas: |
Selline küssa rahvale:
Üks mu sõber siis mängis mängu läbi ja kordagi ei kaotanud miskit, kogu aeg hard-leveliga ja lõpus tuli välja, et sõite oli kokku 114(???). Ta ise vannub, et nii see oli (polnud laksu all ega hudijalavett manustanud).
Et on kellelgi veel ssellist asja ette tulnud?
Kui jah, sis tahaks teada kuda see võimalik. |
kui ma ei eksi oli mul 113 sõitu  |
kuda mis võimalik- et ta ei kaotanud?-- pole just raske ju
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
20.04.2004 21:50:24
|
|
|
| wa666ou kirjutas: |
Selline küssa rahvale:
Üks mu sõber siis mängis mängu läbi ja kordagi ei kaotanud miskit, kogu aeg hard-leveliga ja lõpus tuli välja, et sõite oli kokku 114(???). Ta ise vannub, et nii see oli (polnud laksu all ega hudijalavett manustanud).
Et on kellelgi veel ssellist asja ette tulnud?
Kui jah, sis tahaks teada kuda see võimalik. |
Tjah, just! 1 sõber mul saavutas samamoodi ulmelisi tulemusi, kuid kui tema poole asja uurima läksin avastasin et mäng jooksis tal gf4 mx440-ga lausa teokiirusel, nii et kui 3 sotti rauas oli sis mina ütleksin tolle kiiruseks mingi 60-70 km\h! Vastavalt sellele polnud enam probleem kurve võtta ja õigel ajal reageerida!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
20.04.2004 22:31:29
|
|
|
| ise tegin ka gf4 mx440 läbi selle. kõik efektid olid maas, aint see neoonvalgus oli autopõhjast paista, resu oli 800x600 ja arvti ise on P3 800.ning liikus korralikult, kuigi mõnes kohas võttis tal hinge miski 2sek kinni ja siis edasi
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
21.04.2004 07:41:43
|
|
|
Endal mängis ka üks sõber asja läbi ja tal tavaline geefoors 2 masinas.Ninn-nänn kõik maha keeratud niiet rattad nägid välja nagu mutrid aga jooksis OK'ilt
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
21.04.2004 18:06:57
|
|
|
mul GeForce2 mx 400 (täpsemalt masina kohta profiili all) mängisin ka kenasti mängu mitu korda läbi kasutasin reso 800x600 ja kõik efektid polnud sugugi maha võetud(kõik olid mediumi peal vähemalt) ja mäng jooksis koguaeg ilusti
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
21.04.2004 19:31:53
|
|
|
| Muidugi vend kellel 3 sotti tundus nagu 60 km/h- tal oli ka mängul kõik põhja pandud mida kaart võimaldas ning sis 1024x768 ka vel otsax32paljulist värvi taha!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
23.04.2004 13:14:17
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
| Muidugi vend kellel 3 sotti tundus nagu 60 km/h- tal oli ka mängul kõik põhja pandud mida kaart võimaldas ning sis 1024x768 ka vel otsax32paljulist värvi taha! |
mul küll oli täiesti normaalse kiirusega
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.04.2004 13:18:28
|
|
|
sama siin... samas kiiruse vahe on väljast vaadates ja seest vaadates vahel
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.04.2004 15:22:30
|
|
|
seest vaates oli ikka s*taks kiirem, aga kurve andis paremini võtta
ja väljast vaatega IMO auto ujus kuidagi palju
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.04.2004 00:12:43
|
|
|
| nüüd siis ka NFSU 2 tegemisel juba
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd2500
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
24.04.2004 00:32:31
|
|
|
tegin katse
jätsin end 45 seci taha hardiga ja voilaa 4 ringiga oli vahe 2,5s aga mööda ei saanud peaaegu võimatu lihtsalt ei saanud aga vahel sõidavad jah arvutid väga imelikult kiirelt, btw mis on teie arust parim auto NFSU-s? ise arvan et acura see teine mitte rsx
skyline on kah hea aga ujub teel... :S
_________________ powerd by: AMD&ATI
[b] |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|