Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 270, 271, 272 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 19:08:34 vasta tsitaadiga

Piisav milleks?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 19:12:42 vasta tsitaadiga

Võrdluseks vist
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 19:16:26 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:

Kas soovid väita, et iPhone 326ppi ekraan on piisav?
99,9% kasutusjuhtudel - jah, piisav.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 23:02:51 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Võrdluseks vist

Võrdluseks jah teiste sarnase või väiksema hinnaga telefonidega.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 23:31:56 vasta tsitaadiga

Edit: probleeme leidis juba lahenduse. Tsiteerin siinkohal oma kunagist füüsikaöpetajet: Palun kasutaga oma pead ka mõtlemiseks..

Tervist icon_biggrin.gif

Palun valgustage Ipone 6s teemal: kas Siri käivitumise saaks kuidagi ka ka füüsilise nupu alt ära keelata?


viimati muutis GTC 30.11.2016 00:17:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 23:40:09 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Võrdluseks vist

Võrdluseks jah teiste sarnase või väiksema hinnaga telefonidega.


No kui hind ja suurem ppi on oluline, siis osta odav telefon

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 01:23:01 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
maatriks kirjutas:
Jah, 326ppi on terav, aga 500ppi on veel teravam ja parema tekstiga.
500 ppi on nõrkadele, 806 ppi on veel parem.
Naeruvääristad minu teksti, aga reaalselt on teksti lugedes vahe sees küll, jah. Ei ole nii, et Apple leidis 326dpi juures maagilise punkti, millest alates enam suurem resolutsioon juurde ei anna.

Olen kasutanud erinevaid telefone nii Androidi kui ka iOS vallast ja väita tänasel päeval, et iPhone dpi-d ei olegi vaja enam suurendada, on lihtsalt ignorantne.

Ja lillatäpimees võiks selgitada, miks viimased argumendid ära kustutatakse aga esimesed alles jäetakse. Nii jääb teemasse moonutatud pilt nagu suurem dpi ei annaks midagi juurde, mis ei ole valiidne. Kui see teemasse ei sobi, siis tuleks kustutada terve lõim.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 01:28:08 vasta tsitaadiga

Jäägu sulle su (eksi)arvamus.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 02:00:09 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Jäägu sulle su (eksi)arvamus.
Tegemist ei ole arvamusega: https://mostly-tech.com/2013/11/08/debunking-the-retina-display-myth/
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 30.11.2016 10:27:46 vasta tsitaadiga

see dpi või ppi teema on karm BS teema. Tahate 4k ekraaniga telefoni, kasutage arvutit normaalse monitoriga.
Iphone ekraan on väga he aja silmasõbralik ja täiesti piisav igasuguste tiheduste ja muu reso poolest, tegemist siiski telefoniga.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 10:32:13 vasta tsitaadiga

ei no alati võiks rohkem olla, aga kõik taandub sellele, kas sa täheldad igapäevaselt selles probleemi või probleem tekib siis kui hinnaklubis on vaidlus, surud nina vastu telefoni ja tõded, et jah vist on küll pixxel näha.

See asi kvalifitseerub sinna numbriralli teemasse koos nende okta corede ja muu taolisega.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 11:27:32 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
ei no alati võiks rohkem olla, aga kõik taandub sellele, kas sa täheldad igapäevaselt selles probleemi või probleem tekib siis kui hinnaklubis on vaidlus, surud nina vastu telefoni ja tõded, et jah vist on küll pixxel näha.

See asi kvalifitseerub sinna numbriralli teemasse koos nende okta corede ja muu taolisega.
Täpselt. Päeva lõpuks huvitab inimesi ikka see, et telefon oleks sujuv kasutada, ekraanilt vaatab ilus pilt vastu, aparaat istub kätte ja aku peaks hästi. Aku vastupidamine on aga üsna tihedalt seotud nii aparaadi võimsuse (täpsemalt sellega, kui palju hobujõudu on vaja toiminguteks) kui ekraani tihedusega. Seega teatud piirist alates ei anna enam märgatavat võitu ei fotoka megapiksel ega ekraani piksel (ega tegelikult ka CPU kiirus).

Loomulikult oleks 10000000ppi veel parem ning kasutaks isegi. Aga seni kuni vaene väike aku kõige selle peale verd köhib... on mõistlik kuhugi pidama jääda. Ning ekraanitiheduse poolest jõuti sinna 2010 aasta kandis. Mobla pisikese sensori pealt üle 10 megapiksli väljavõlumine on ka kahtlane kaup (eriti kui jällegi mõtelda, et peamine väljund on sotsiaalmeedia). CPU poolest on enda taskus olev iPhone 5s 1,3GHz dualcore ja vägagi krapsakas - aga see on rohkem riista ja softi käsikäes arendamise teema.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeBron
HV kasutaja
LeBron

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 13:57:36 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:


Loomulikult oleks 10000000ppi veel parem ning kasutaks isegi. Aga seni kuni vaene väike aku kõige selle peale verd köhib... on mõistlik kuhugi pidama jääda. Ning ekraanitiheduse poolest jõuti sinna 2010 aasta kandis. Mobla pisikese sensori pealt üle 10 megapiksli väljavõlumine on ka kahtlane kaup (eriti kui jällegi mõtelda, et peamine väljund on sotsiaalmeedia). CPU poolest on enda taskus olev iPhone 5s 1,3GHz dualcore ja vägagi krapsakas - aga see on rohkem riista ja softi käsikäes arendamise teema.


Aga siiski väga suure tõenäosusega Apple oma järgmisel mudelil ekraanitihedust tõstab.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 30.11.2016 19:12:52 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Kuhu andsid ja eks anna teada kaua läheb asjaga

IM - nädal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 21:43:53 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
puna kirjutas:
Kuhu andsid ja eks anna teada kaua läheb asjaga

IM - nädal thumbs_up.gif

plaan on enda oma ka homme siis tegemisse viia
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 13:09:34 vasta tsitaadiga

LeBron kirjutas:
Mark0 kirjutas:


Loomulikult oleks 10000000ppi veel parem ning kasutaks isegi. Aga seni kuni vaene väike aku kõige selle peale verd köhib... on mõistlik kuhugi pidama jääda. Ning ekraanitiheduse poolest jõuti sinna 2010 aasta kandis. Mobla pisikese sensori pealt üle 10 megapiksli väljavõlumine on ka kahtlane kaup (eriti kui jällegi mõtelda, et peamine väljund on sotsiaalmeedia). CPU poolest on enda taskus olev iPhone 5s 1,3GHz dualcore ja vägagi krapsakas - aga see on rohkem riista ja softi käsikäes arendamise teema.


Aga siiski väga suure tõenäosusega Apple oma järgmisel mudelil ekraanitihedust tõstab.

vaevalt - pole põhjust.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 21:54:38 vasta tsitaadiga

akuteema nüüd ka sn baasil tuvastatav
https://www.apple.com/support/iphone6s-unexpectedshutdown/
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 22:12:25 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
akuteema nüüd ka sn baasil tuvastatav
https://www.apple.com/support/iphone6s-unexpectedshutdown/

Täitsa huvitav, telefoni SN järgi saaks nagu aku välja vahetada. Samas erilisi probleeme akuga pole olnud. Kui aku suht tühi (~10%), siis pilte tehes on telefon ennast välja lülitanud. Samas pärast seda on võimalik telefon veel tööle panna ning mingit aega kasutada. Aga seda on vist vaid korra või kaks juhtunud. Üldiselt üritan enne 20% peale jõudmist fööni laadima panna.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 23:16:57 vasta tsitaadiga

No kui vahetatakse tasuta välja siis tasub enne programmi lõppu see vahetus igal juhul ära teha. Saab tasuta uue aku.

Ma sain 5'le niimoodi 2a peale ostu.

Ehk siis kui hetkel vaja pole siis hoia vähemalt meeles, et see programm on ja kunagi tulevikus saad tasuta värske aku.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2016 00:29:11 vasta tsitaadiga

Minu tel ei kuulunud küll sinna programmi alla kuid pärast nõupidamist läks asi siiski tegemisse
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 02.12.2016 12:09:55 vasta tsitaadiga

Kust 6s tagumist korpust võiks leida Eestist ? Vahetaks roosa millegi muu vastu välja thumbs_up.gif
_________________
xxx
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2016 12:49:41 vasta tsitaadiga

see nö tagukorpus on tegelikult terve telefoni karkass, mis aluklotsist välja freesitud. Vahetamiseks peaksid kogu telefoni sisu ümber viskama teise kesta. Lihtsam ilmselt roosa ära müüa ja sobivat tooni telefon asemele osta.

Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2016 13:12:08 vasta tsitaadiga


Link


siin põhimõtteliselt näha, kuidas see korpuse vahetus välja näeb
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 02.12.2016 13:26:41 vasta tsitaadiga

Seda tean, et terve sisu peab ümber viskama. Käed jalad otsas sellise töö jaoks ja ei karda seda teha beer_yum.gif
Roosa müük on nii ja naa ning selle vahetusega ei tea kunagi mis seisus klotsi vastu võid saada.
Samas 64gb vahetus mingi teise värvuse vastu mis vähe väiksem tundub tõesti lihtsam.

ebays on nii ainult kaasi müügil, kui ka koos vastava värvusega nuppudega (pool sisu ka sees). Tellima veel ei kuku.

_________________
xxx
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2016 16:13:41 vasta tsitaadiga

Kas seda aku vahetust saabki teha ainult Tallinnas ja Tartus?
Ise elan Pärnus ja siin minu teada ametlikku esindust ei ole.
Paaril korral on 18% pildi tasku visanud, tel on ostetud kohe esimesel päeval kui neid
müüma hakati.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 15:06:56 vasta tsitaadiga

Vanemale inimesele nutitelefon, kas osta 5S, SE või 6?
Praegu kasutusel mitte-nuti puutetundlik telefon.
Põhifunktsiooniks oleks helistamine ja pildistamine.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 15:19:01 vasta tsitaadiga

6 kuna hea suur ekraan
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 05.12.2016 15:20:40 vasta tsitaadiga

Töötavad kõik samahästi, 6 suurem ja kallim (4.7"), 5s odavam ja väiksem (4", SE samasuur).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 15:22:19 vasta tsitaadiga

SE sisu poolest kõige uuem.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 05.12.2016 15:24:54 vasta tsitaadiga

Ma sellisel juhul vaataks 5SE poole, sest 5S korpuses kuue sisu. Teeb pilti okeilt, pole väga labidas ka. Hea tasku pista ja/või kaela
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 15:26:34 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Ma sellisel juhul vaataks 5SE poole, sest 5S korpuses kuue sisu. Teeb pilti okeilt, pole väga labidas ka. Hea tasku pista ja/või kaela

5S korpuses peaks siiski 6S sisu olema.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 15:32:43 vasta tsitaadiga

Vanale inimesele kindlasti väga oluline, et sees kuus essi protsessor.
6 parim variant. hea suure ekraaniga, vajadusel saad display zoomiga ikoone suuremaks teha ja värki. Vanadele inimstele ei meeldi kribud asjad. thumbs_down.gif
Ja vanem inimene kasutab nagunii telefoni kahe käega mis nullib selle 5S/SE kompaktsuse ära. Pigem 6 sellises olukorras paremgi.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 05.12.2016 15:35:33 vasta tsitaadiga

Suhteline- telefoni suurus loeb ka siiski(mõõtmed). Üldiselt ei harjuta uute asjadega nii kergesti ehk labidatega aga tõesti,kui ikkagi 6 kätte anda, küll harjub selle kasutamisega ära tasakesi.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 16:38:58 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Vanemale inimesele nutitelefon, kas osta 5S, SE või 6?
Praegu kasutusel mitte-nuti puutetundlik telefon.
Põhifunktsiooniks oleks helistamine ja pildistamine.


http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5685&idPhone2=7969&idPhone3=6378

Minu hääl läheb SE'le kuna:
- 2 aastat uuem kui iPhone 6, seega pikemalt tuge saada
- 12MP kaamera (vs teiste 8MP), mainitud oli, et pildistamine oluline
- Uuem BT - võib olla vajalik osade aktiivsusmonitoride puhul, BT LE tugi ka olemas, kui inimene tunneb huvi oma tervise vastu siis see võib olla oluline
- Vähemalt GSM arena järgi parim aku pidamine
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 18:02:31 vasta tsitaadiga

Draqula, see on tore jutt aga VANEMALE INIMESELE on vähe tolku sellest, mis kapoti all on :). Ning kenad ja sujuvad on 5S ja uuemad kõik. Ehk siis ma ütleks, et kõik taandub rahakotile - kui raha on siis 6, 6S, 7 või hoopis mõni "plus" kuna ekraanid on kenad ja suured. Või kui sobib väiksem ekraan ja raha vähem siis kasutatud 5S.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 18:22:42 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Draqula, see on tore jutt aga VANEMALE INIMESELE on vähe tolku sellest, mis kapoti all on icon_smile.gif. Ning kenad ja sujuvad on 5S ja uuemad kõik. Ehk siis ma ütleks, et kõik taandub rahakotile - kui raha on siis 6, 6S, 7 või hoopis mõni "plus" kuna ekraanid on kenad ja suured. Või kui sobib väiksem ekraan ja raha vähem siis kasutatud 5S.


Üldistamine on kena lihtne lähenemine, aga ei pruugi anda konkreetsel juhul parimat tulemust.

Kapotialune on seotud konkreetsete asjadega mida saab või ei saa teha või saab paremini/halvemini teha reaalses maailmas.
Oma postituses tõin välja ainult need parameetrid, mis omavad rohkemal või vähemal määral konkreetset mõju telefoni kasutamisel.
Ühtegi näitajat pole välja toodud lihtsalt selle pärast, et see on äge asi näitaja kapoti all.

Jah, loomulikult saab hakkama ka 5S'ga, mina tõin lihtsalt punkt haaval välja miks võiks eelistada teist. Ostja otsustab, kas väljatoodu on tema jaoks marginaalne või piisavalt oluline, et suuremat kulutust õigustada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 05.12.2016 20:42:35 vasta tsitaadiga

Mis hinnaga uued iPhone 7 ja 7 Plus mudelid liiguvad? Põhimõtteliselt turuuuring, kuna 23. detsembril oleks võimalik mõni Saudi Araabiast Eesti müügiks tuua. On veel mingeid kindlaid mudeleid, mille järele Eestis nõudlus suurem, kui pakkumine? Mis tähtsam, on küsimus sageduste kohta

Võrkude sagedused:
Eesti
2G - GSM 900, GSM 1800
3G - UMTS 900, UMTS 2100
4G - LTE 800, LTE 1800, LTE 2600

Saudi Araabia
2G - GSM 900, GSM 1800
3G - UMTS 2100
4G - LTE 1800, LTE 2300, LTE 2600

Ma eeldan, et Saudi telefonid peaks Eestis ka kõikides võrkudes töötama, sest kuna enamus kattub siis tõenäoliselt on sama speciga telefonid, mis Euroopas...on kellelgi kogemusi?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 20:43:10 vasta tsitaadiga

Ekraani suurus ei ole väga oluline. Saab panna ka zoom funktsiooni, kui tõesti peaks liiga kribu olema.
5S ja SE hinnavahe ~100€. Mõistlikum viimane ikkagi? Aku vastupidavust oskab keegi kommenteerida?

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 20:48:31 vasta tsitaadiga

see saudi, eesti jne... võrdlus pole eriti mõttekas kuna töötavad need siin kõikides saadaolevates võrkudes
samamoodi kõrval naaberriigis on kasutusel veel sagedusi mida üldsus ei tea
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 20:54:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Saudi Araabia
4G - LTE 1800, LTE 2300, LTE 2600

800MHz puudu thumbs_down.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 05.12.2016 21:01:32 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Saudi Araabia
4G - LTE 1800, LTE 2300, LTE 2600

800MHz puudu thumbs_down.gif
Minu võrgud on need, mida antud riigis kasutatakse. See et Saudis ei kasutata 800MHz võrku on täiesti ükskõik ma arvan icon_biggrin.gif. Küsimus on selles, et kui palju eksisteerib erinevate sagedustega iPhone mudeleid - kuna võrgud suhteliselt saransed, siis eeldaks, et nendes riikides samad mudelid kasutusel. Tõsi?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 21:02:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See et Saudis ei kasutata 800MHz võrku on täiesti ükskõik ma arvan

Saudi versioon ei toeta Eesti 800MHz sagedust.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 05.12.2016 21:05:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

See et Saudis ei kasutata 800MHz võrku on täiesti ükskõik ma arvan

Saudi versioon ei toeta Eesti 800MHz sagedust.
Ühesõnga on iPhone mudel, mis toetab muidu samu võrke, aga special 800MHz sagedust ei toeta? Ma arvan,et sa said valesti aru. Ma tõin välja võrgud, mida Saudis kasutatakse, mitte need võrgud, mis saudi iPhonedel kasutusel (sest neid ma veel ei tea).
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 21:23:05 vasta tsitaadiga

No kui Saudi-Araabiasse kolid ja seal seda kasutama hakkad, siis muidugi OK thumbs_up.gif
Eestis 4G 800MHz on piisavalt tähtis, et seda mitte ignoreerida.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 21:25:21 vasta tsitaadiga

eestis 800MHz vist suht valdavas enamuses 4G sagedus
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 23:34:11 vasta tsitaadiga

Ta kirjutas need sagedused mis seal kasutusel on operaatorite poolt. Võibolla telefonis endas siiski 800mhz tugi olemas. Aga seda peaks enne kindlasti selgeks tegema, muidu siin neid müüa pole mõtet kui maakohas 4g oluline.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 05.12.2016 23:43:49 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Ta kirjutas need sagedused mis seal kasutusel on operaatorite poolt. Võibolla telefonis endas siiski 800mhz tugi olemas.
Täpselt seda ma mõtlesingi. thumbs_up.gif

olafsand kirjutas:
Aga seda peaks enne kindlasti selgeks tegema, muidu siin neid müüa pole mõtet kui maakohas 4g oluline.
Lähipäevil nüüd tuleb kohapeal kõik mudelikoodid vaadata ja siis sellele vastavalt mis sagedusi konkreetsed mudelid võimaldavad.


Aga mis hindadega need Eesti järelturul uuena liiguvad? Kas on veel mingeid defitsiitseid mudeleid?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 23:58:48 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Ekraani suurus ei ole väga oluline. Saab panna ka zoom funktsiooni, kui tõesti peaks liiga kribu olema.
5S ja SE hinnavahe ~100€. Mõistlikum viimane ikkagi? Aku vastupidavust oskab keegi kommenteerida?


Muidugi, uus või 4a vana raud.. Aku peab väga hästi. Kui mõni aasta plaanid kasutada ka veel.. ja müügis tahad midagi saada tagasi..

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2016 13:13:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lähipäevil nüüd tuleb kohapeal kõik mudelikoodid vaadata ja siis sellele vastavalt mis sagedusi konkreetsed mudelid võimaldavad.

Ilmselt kahjuks sa ei saa sealt seda 4g 800mhz sagedust.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ch
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2004




sõnum 06.12.2016 17:25:23 vasta tsitaadiga

Täna viskas 6S jälle pildi eest, 27% oli akut. Läksin IM-i ja saadeti pikalt. Öeldi et seerianumbri järgi garantii alla ei lähe ja ongi kõik. Telefoni enda garantii sai paar nädalat tagasi läbi. Polegi siis enam midagi teha? Telefon firma nimele ostetud, siis ju garantii ainult 1 aasta?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 270, 271, 272 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.