Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 03:19:37 vasta tsitaadiga

taix11 kirjutas:
Tänud Skorzeny
Kas oneplus toetab ka mobiil-id


Otse loomulikult
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 08:07:36 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
kaspar737 kirjutas:
wezz kirjutas:
Dash car charger ja mõned teised asjad tagasi stockis. Ise oleks Bullets V2'st huvitatud.

Keegi tahaks kahe või kolme peale teha tellimuse ja postikulud jagada (või üldse saada free shipping)? Või kui keegi lähipäevil OnePlus 3T hakkab tellima, siis võiks ühendust võtta.

Kui tellimiseks läheb, siis võtaks ka ühe curved musta screen protectori.

Seda tahaks isegi.


Kui keegi tellib, siis ühe Black Apricot ümbrise võtaks isegi.

Edit: Hoopis huvi selle nahkümbrise vastu, mis varsti releasetakse.


viimati muutis Éxxon 18.11.2016 14:53:21, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 10:33:11 vasta tsitaadiga

Hiina telefonidele tõmmati just veits vett peale: http://thehackernews.com/2016/11/hacking-android-smartphone.html
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 255
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 16:37:49 vasta tsitaadiga

Pidu läbi.
Oneplus 3 enam USA ja Euroopa turule ei müüda.
Nüüd vahib vastu Oneplus 3T.
Odavamaks läinud muidugi ei ole ..., icon_biggrin.gif
Vat nii
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 22:37:53 vasta tsitaadiga

Välja on tulnud uus nahast case. Tundub väga korralik olevat ning eriti meeldib, et nupud on kaetud (va mute nupp siis)
https://oneplus.net/ee/oneplus-3-3t-leather-case-black

Muideks julgen soovitada all olevat tpu caset. Olemuselt nagu oli OPO diztronic case, millel siis servades kõrgemad osad kukkumise kaitseks. Lõiked on ideaalsed ning peaks sobima ka originaal tempered curved classiga, arvestades et see klaas on sama lai, kui telefonil algselt peal olev kaitsekile.

http://www.ebay.com/itm/291860864534
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drillerDan
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 10:57:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi on Elisast kuulnud millal nad võiksid 3T mudelit müüma hakata?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 11:31:08 vasta tsitaadiga

Siis, kui Eestisse Oneplusi hoolduskeskus tuleb.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 12:49:37 vasta tsitaadiga

Miks sa kodulehelt ei telli kui 28 nov müüki tuleb?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drillerDan
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 14:34:07 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
drillerDan kirjutas:
Või siis tahaks, et kellegi poole oleks pöörduda, kui säästutelefon saba annab.

Parem säästu, kui saastatelefon... icon_smile.gif
Sul on vist iföön? Kui on siis viska kohe minema, sest iföönid ei anna ju kunagi saba.
700 eurised samsungid ei lähe põlema ja nii edasi. Üldse, osta lihtsalt õuna logo, nii kallilt kui võimalik,
milleks seda telefoni sinna logo külge üldse vaja on.


eks igaüks teeb järeldusi vastavalt enda tasemele.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 21.11.2016 14:43:50 vasta tsitaadiga

drillerDan kirjutas:
Vondur kirjutas:
drillerDan kirjutas:
Või siis tahaks, et kellegi poole oleks pöörduda, kui säästutelefon saba annab.

Parem säästu, kui saastatelefon... icon_smile.gif
Sul on vist iföön? Kui on siis viska kohe minema, sest iföönid ei anna ju kunagi saba.
700 eurised samsungid ei lähe põlema ja nii edasi. Üldse, osta lihtsalt õuna logo, nii kallilt kui võimalik,
milleks seda telefoni sinna logo külge üldse vaja on.


eks igaüks teeb järeldusi vastavalt enda tasemele.

See polnud järeldus, vaid küsimus ja tasemekontroll, aga eks sa näitasid oma "taset" juba eelmises postituses.
Tavaliselt ajavad sellist lolli joga just väga soodad õunasekti mehed, selle pärast tahtsingi täpsustada, kas sa vastad mustrile.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wezz
HV vaatleja
wezz

liitunud: 05.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2016 13:38:06 vasta tsitaadiga

Pakun müügiks uued, kiles musta värvi Bullets V2'd. Sain täna tellimuse kätte, kuid vahepeal leidsin enda eelnevalt kasutusesolevad in-earid üles, seega praeguse seisuga endal uute vastu vajadust ei ole. icon_biggrin.gif
Hind jääks enamvähem samaks, mis ma tasusin (19,95 € + 6,90 € postikulu ehk 26,85 €). Eelis minult ostes, on mugavus ehk siis Tallinnas H2H sobib pea igal ajal. Ise asun TTÜ kandis Mustamäel.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2016 15:32:04 vasta tsitaadiga

wezz, müügipositused on lubatud ainult Ärifoorumis.
Tee oma teema sinna palun.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 15:45:40 vasta tsitaadiga

Peaks tellima midagi täna, "black Friday" raames soodukad. Tahaks T-särki ja curved klaasi. Oleks veel huvilisi?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 18:54:33 3T vasta tsitaadiga

Tellisin hommikul OnePlus 3T ära, kätte peaks jõudma 28.12.16 icon_smile.gif eks paistab
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 20:05:34 vasta tsitaadiga

Valus feil site neil, olin auto notify listis kui 3t on available ja ei mingit meili, koduleht on neil ka paras saast müüvad telefone siis võiks koduleht mobiilis ka normaalselt funktsioneerida aga kus sa sa sellega see oleks liiga palju tahetud.

See ships within 4 weeks on ka muidugi bullshit, selle ajapeale on uues telefonid müügis juba icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 20:55:38 Re: 3T vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
Tellisin hommikul OnePlus 3T ära, kätte peaks jõudma 28.12.16 icon_smile.gif eks paistab


Tellisin ise päris alguses (mõni minut peale kahte), mulle näitab, et 29.11.2016 pannakse teele ja 6.12.2016 peaks kohal olema.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 22:19:26 Re: 3T vasta tsitaadiga

newarvuti kirjutas:
sakurock kirjutas:
Tellisin hommikul OnePlus 3T ära, kätte peaks jõudma 28.12.16 icon_smile.gif eks paistab


Tellisin ise päris alguses (mõni minut peale kahte), mulle näitab, et 29.11.2016 pannakse teele ja 6.12.2016 peaks kohal olema.

...algul näitas mul ka et 29 pannakse teele ja 02.12 kohal, kuid siis muudeti koduleht ära ja sinna tekkis mingi kast kus kirjas kui valisid kas 64 või 128 mäluga ja seal oli vastavalt siis 4 või 5 nädalat mida ennem ei olnud.
ma tellisin muidu nahast kesta ka äkki sellepärast.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 29.11.2016 00:03:15 vasta tsitaadiga

Oli ka plaan Oneplus 3T tellida ja hommikul näitas, et ooteaeg 1 nädal. Jäin nagu vähe mõtlema ja kui hiljem uuesti vaatasin, siis oli juba 4 ja nüüd 5 nädalat. Ei oskagi enam seisukohta võtta ja tundub, et peab ikka midagi kohapealt vaatama. Samas hinnaklassis jälle seis suht nutune...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 00:38:56 vasta tsitaadiga

Raul kirjutas:
Oli ka plaan Oneplus 3T tellida ja hommikul näitas, et ooteaeg 1 nädal. Jäin nagu vähe mõtlema ja kui hiljem uuesti vaatasin, siis oli juba 4 ja nüüd 5 nädalat. Ei oskagi enam seisukohta võtta ja tundub, et peab ikka midagi kohapealt vaatama. Samas hinnaklassis jälle seis suht nutune...

...nüüd pakub juba 04.01.2017
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 00:49:42 vasta tsitaadiga

täis fail see üritus neil seal thumbs_down.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.11.2016 01:09:17 vasta tsitaadiga

Kuna ostuhuvi puudub siis pohh..
Kuid kuna enam kutsesüsteemi pole siis astus korraga 250000 ostuhuvilist letti ja seega ongi asi pees. Mis seal imestada, keegi ei suuda hallata meeletut huviliste hulka.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 01:15:46 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kuna ostuhuvi puudub siis pohh..
Kuid kuna enam kutsesüsteemi pole siis astus korraga 250000 ostuhuvilist letti ja seega ongi asi pees. Mis seal imestada, keegi ei suuda hallata meeletut huviliste hulka.

vahet pole palju ostjaid on, pigem see näitabki et hea asi.
sai oneplus one ka oodatud kaua ja eks see ootamine tasub ka ära vähemalt asjad mis ei lähe katki kunagi, töötavad nad ju väga hästi võrreldes mis meil siis toimub. kas kellelgi on üldse mõni oneplus katki läinud?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 29.11.2016 02:26:54 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küsimus, et kas ja poleks lihtsam Soomest tellida? Elisa väidab, et neil on selle telefoni piisavad varud olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 02:34:27 vasta tsitaadiga

Linki?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 08:45:10 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Linki?

elisa.fi ei sobi? siin juttu sellest olnud ka.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 29.11.2016 08:58:07 vasta tsitaadiga

https://elisa.fi/kauppa/#!/puhelimet/OnePlus-3T-64-Gt
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inah
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 13:11:26 vasta tsitaadiga

Minu oneplus hakkas liikuma juba Varssavis icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 13:25:42 vasta tsitaadiga

Oneplus 3 omanikele siis Android 7 Nougat beta http://forum.xda-developers.com/oneplus-3/how-to/rom-community-build-3-5-5-t3490939
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 18:44:00 vasta tsitaadiga

Kellelgi head juhendit stockist betani on jagada?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
katreee
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2016




sõnum 01.12.2016 21:41:19 vasta tsitaadiga

Raul kirjutas:
Tekkis selline küsimus, et kas ja poleks lihtsam Soomest tellida? Elisa väidab, et neil on selle telefoni piisavad varud olemas.


Soome Elisast Eestisse tellida ei saa. Tegin daytripi Helsingisse ja telefon käes, ei viitsinud mina nädalate kaupa oodata. Küsisin päev varem Facebooki messengeris laoseisu üle ja minek. Garantiiasjade puhul peab tootjaga ühendust võtma.

Telefoniga muidu super rahul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 22:29:54 vasta tsitaadiga

Millal sa seal käisid ? Täna palusin kellelgi soomes poes uurida kas 3T on kohapeal aga olevat otsas icon_confused.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 22:37:44 vasta tsitaadiga

Sain täna enda oma kätte, mis ametlikust poest tellisin.
Kõik toimib väga kenasti ja olen telefoniga väga rahul.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 22:39:19 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Millal sa seal käisid ? Täna palusin kellelgi soomes poes uurida kas 3T on kohapeal aga olevat otsas icon_confused.gif

elisal on mitu poodi ju.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inah
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2016 11:15:45 vasta tsitaadiga

Paraku mulle tuli praak telefon teeb pidevalt restart te ja kiilub kinni .läheb tagasi vahetusse eks näis mis saab thumbs_down.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2016 15:21:37 vasta tsitaadiga

Factory Reset ka proovisid?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inah
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2016 20:03:12 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Factory Reset ka proovisid?
jah ikka ka safe mode midagi ei aita sureb suva ajal maha täna vast juba 10 korda restart i teinud avasin lehe peal case eks vaatab mis saab
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
katreee
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2016




sõnum 05.12.2016 00:41:42 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Millal sa seal käisid ? Täna palusin kellelgi soomes poes uurida kas 3T on kohapeal aga olevat otsas icon_confused.gif


Suve lõpus, kuldse 3 järel kui see OnePlusi kodukal juba otsas oli. Lihtsam on kirjutada Elisa Fi Facebooki ja otse küsida. Ütlevad kohe kus esinduses mida on. Mina sain oma vastused kiirelt igatahes ja väga sõbralikud olid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 05.12.2016 05:53:23 ... vasta tsitaadiga

3 kuud sain kasutada ja nüüd kolar tuksis. Laheb saksa garantiisse, eks nais kaua laheb. icon_sad.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 14:38:55 3T vasta tsitaadiga

mis telefoni sa 3 kuud kasutasid? oneplus 3-e? või mis
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 05.12.2016 23:55:35 ... vasta tsitaadiga

No kuna me oleme oneplus 3 alateemas siis ilmselgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.12.2016 00:01:03 vasta tsitaadiga

1080p60 lõpuks siis olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aurupesu
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2016




sõnum 08.12.2016 17:26:51 vasta tsitaadiga

Tere
Lõpuks samuti Oneplus 3 õnnelik omanik. Tuttav ostis Soome Elisast, kuldne ning mitte T mudel.
Selline küsimus - kasutan kahte sim kaarti, kõnede puhul pakub võimalust valida, kummalt kaardilt soovin helistada, aga SMS saatmise puhul valikuvõimalust ei ole, menüüs laseb määrata, kummalt kaardilt sõnum saata, aga kolmandat võimalust ei paku, et iga SMSi saatmisel saaks määrata, kummalt kaardilt saata.

_________________
www.aurupesu.com - peseme Sinu auto Sinu juures kodus, töökoha parklas, üldkasutatavas parklas jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.12.2016 19:32:26 vasta tsitaadiga

Aurupesu, proovi neid kahte ja tee valik.
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.pixelrush.dualsimselector&hl=et

ja
https://play.google.com/store/apps/details?id=pixelrush.xphonefree&hl=et

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 09.12.2016 22:58:20 vasta tsitaadiga

Aurupesu kirjutas:
Tere
Lõpuks samuti Oneplus 3 õnnelik omanik. Tuttav ostis Soome Elisast, kuldne ning mitte T mudel.
Selline küsimus - kasutan kahte sim kaarti, kõnede puhul pakub võimalust valida, kummalt kaardilt soovin helistada, aga SMS saatmise puhul valikuvõimalust ei ole, menüüs laseb määrata, kummalt kaardilt sõnum saata, aga kolmandat võimalust ei paku, et iga SMSi saatmisel saaks määrata, kummalt kaardilt saata.


Minul küll võimalus olemas. Enne kui sõnumit trükkima hakkad saab valida (paremal all ringis sim-kujutis koos numbriga), aga kui juba üks täht sisestatud, siis ilmub selle asemele saatmise märk (paberlennuk).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2016 08:18:33 Re: 3T vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
Tellisin hommikul OnePlus 3T ära, kätte peaks jõudma 28.12.16 icon_smile.gif eks paistab


sain siis eile kätte, kohale jõudis tegelt juba kolmap hommik kuid ei olnud aega siis.
Esmamulje päris hea, toimetab kiiresti, sõrmejälje lugeja ka superkiire. Tellisin koos musta nahast kestaga-kaantega. Norm materjal ja sobib ilusti ja kvaliteet hea.
OS on veidi selline puudulik minu jaoks aga elab üle, rohkem meeldib CM rom.
Olen rahul kokkuvõtteks. 10h näppimisega sain aku 45% pealt 23% peale. probleeme ei ole olnud telefoniga. pilte pole veel katsetanud teha.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aleksandr
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2016 09:53:56 Re: 3T vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
sakurock kirjutas:
Tellisin hommikul OnePlus 3T ära, kätte peaks jõudma 28.12.16 icon_smile.gif eks paistab


sain siis eile kätte, kohale jõudis tegelt juba kolmap hommik kuid ei olnud aega siis.
Esmamulje päris hea, toimetab kiiresti, sõrmejälje lugeja ka superkiire. Tellisin koos musta nahast kestaga-kaantega. Norm materjal ja sobib ilusti ja kvaliteet hea.
OS on veidi selline puudulik minu jaoks aga elab üle, rohkem meeldib CM rom.
Olen rahul kokkuvõtteks. 10h näppimisega sain aku 45% pealt 23% peale. probleeme ei ole olnud telefoniga. pilte pole veel katsetanud teha.


Viitsid kirjeldada milles seisneb OS puudulikus sinu jaoks? Tegelikult ju puhas CM peaks olema rohkem lagedam rom, custom mis põhineb CM-l on rohkemate võimalustega. Oxygen peaks olema rohkemate võimalustega, kui CM või ma eksin?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2016 10:18:30 Re: 3T vasta tsitaadiga

Aleksandr kirjutas:
sakurock kirjutas:
sakurock kirjutas:
Tellisin hommikul OnePlus 3T ära, kätte peaks jõudma 28.12.16 icon_smile.gif eks paistab


sain siis eile kätte, kohale jõudis tegelt juba kolmap hommik kuid ei olnud aega siis.
Esmamulje päris hea, toimetab kiiresti, sõrmejälje lugeja ka superkiire. Tellisin koos musta nahast kestaga-kaantega. Norm materjal ja sobib ilusti ja kvaliteet hea.
OS on veidi selline puudulik minu jaoks aga elab üle, rohkem meeldib CM rom.
Olen rahul kokkuvõtteks. 10h näppimisega sain aku 45% pealt 23% peale. probleeme ei ole olnud telefoniga. pilte pole veel katsetanud teha.


Viitsid kirjeldada milles seisneb OS puudulikus sinu jaoks? Tegelikult ju puhas CM peaks olema rohkem lagedam rom, custom mis põhineb CM-l on rohkemate võimalustega. Oxygen peaks olema rohkemate võimalustega, kui CM või ma eksin?

.
...ah ma siin lihtsalt oma kasutamis harjumusest mõtlesin, ei ole midagi hullu aga lihtsalt CM meeldis rohkem nagu oneplus onel. meeldib et appid on tähestiku järjekorras ja ülevalt alla näiteks, ja muu pudi padi... nagu mainisin harjumuse asi icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.12.2016 11:59:01 vasta tsitaadiga

Aleksandr, Oxygen ei põhine CMil.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2016 15:30:12 vasta tsitaadiga

Soomes mõni elektroonikapood Eestisse saadab?
Või keegi täna Soomest Eestisse tulemas thumbs_up.gif

Homme läheb küll sõber Soome, annan ostusoovi kaasa, kuid ta alles neljapäev-reede tagasi... Loodan, et neil seal Elisas seks ajaks veel 3T'sid alles.

https://oneplus.net/ee/oneplus-3t näitab shipping neli nädalat thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2016 15:47:51 vasta tsitaadiga

Oleks ka huviline kui keegi soomest siiapoole peaks liikuma
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 3/3T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.