|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
17.11.2016 03:19:37
|
|
|
| taix11 kirjutas: |
Tänud Skorzeny
Kas oneplus toetab ka mobiil-id |
Otse loomulikult
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
17.11.2016 08:07:36
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
| kaspar737 kirjutas: |
| wezz kirjutas: |
Dash car charger ja mõned teised asjad tagasi stockis. Ise oleks Bullets V2'st huvitatud.
Keegi tahaks kahe või kolme peale teha tellimuse ja postikulud jagada (või üldse saada free shipping)? Või kui keegi lähipäevil OnePlus 3T hakkab tellima, siis võiks ühendust võtta. |
Kui tellimiseks läheb, siis võtaks ka ühe curved musta screen protectori. |
Seda tahaks isegi. |
Kui keegi tellib, siis ühe Black Apricot ümbrise võtaks isegi.
Edit: Hoopis huvi selle nahkümbrise vastu, mis varsti releasetakse.
viimati muutis Éxxon 18.11.2016 14:53:21, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harrison
HV veteran

liitunud: 13.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 286 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
255 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skorzeny
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2005
|
17.11.2016 16:37:49
|
|
|
Pidu läbi.
Oneplus 3 enam USA ja Euroopa turule ei müüda.
Nüüd vahib vastu Oneplus 3T.
Odavamaks läinud muidugi ei ole ...,
Vat nii
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R.K
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2001
|
17.11.2016 22:37:53
|
|
|
Välja on tulnud uus nahast case. Tundub väga korralik olevat ning eriti meeldib, et nupud on kaetud (va mute nupp siis)
https://oneplus.net/ee/oneplus-3-3t-leather-case-black
Muideks julgen soovitada all olevat tpu caset. Olemuselt nagu oli OPO diztronic case, millel siis servades kõrgemad osad kukkumise kaitseks. Lõiked on ideaalsed ning peaks sobima ka originaal tempered curved classiga, arvestades et see klaas on sama lai, kui telefonil algselt peal olev kaitsekile.
http://www.ebay.com/itm/291860864534
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drillerDan
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2004
|
21.11.2016 10:57:32
|
|
|
| Kas keegi on Elisast kuulnud millal nad võiksid 3T mudelit müüma hakata?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
21.11.2016 11:31:08
|
|
|
| Siis, kui Eestisse Oneplusi hoolduskeskus tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.11.2016 12:49:37
|
|
|
| Miks sa kodulehelt ei telli kui 28 nov müüki tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drillerDan
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2004
|
21.11.2016 14:34:07
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| drillerDan kirjutas: |
| Või siis tahaks, et kellegi poole oleks pöörduda, kui säästutelefon saba annab. |
Parem säästu, kui saastatelefon...
Sul on vist iföön? Kui on siis viska kohe minema, sest iföönid ei anna ju kunagi saba.
700 eurised samsungid ei lähe põlema ja nii edasi. Üldse, osta lihtsalt õuna logo, nii kallilt kui võimalik,
milleks seda telefoni sinna logo külge üldse vaja on. |
eks igaüks teeb järeldusi vastavalt enda tasemele.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
21.11.2016 14:43:50
|
|
|
| drillerDan kirjutas: |
| Vondur kirjutas: |
| drillerDan kirjutas: |
| Või siis tahaks, et kellegi poole oleks pöörduda, kui säästutelefon saba annab. |
Parem säästu, kui saastatelefon...
Sul on vist iföön? Kui on siis viska kohe minema, sest iföönid ei anna ju kunagi saba.
700 eurised samsungid ei lähe põlema ja nii edasi. Üldse, osta lihtsalt õuna logo, nii kallilt kui võimalik,
milleks seda telefoni sinna logo külge üldse vaja on. |
eks igaüks teeb järeldusi vastavalt enda tasemele. |
See polnud järeldus, vaid küsimus ja tasemekontroll, aga eks sa näitasid oma "taset" juba eelmises postituses.
Tavaliselt ajavad sellist lolli joga just väga soodad õunasekti mehed, selle pärast tahtsingi täpsustada, kas sa vastad mustrile.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wezz
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2008
|
23.11.2016 13:38:06
|
|
|
Pakun müügiks uued, kiles musta värvi Bullets V2'd. Sain täna tellimuse kätte, kuid vahepeal leidsin enda eelnevalt kasutusesolevad in-earid üles, seega praeguse seisuga endal uute vastu vajadust ei ole.
Hind jääks enamvähem samaks, mis ma tasusin (19,95 € + 6,90 € postikulu ehk 26,85 €). Eelis minult ostes, on mugavus ehk siis Tallinnas H2H sobib pea igal ajal. Ise asun TTÜ kandis Mustamäel.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.11.2016 15:32:04
|
|
|
wezz, müügipositused on lubatud ainult Ärifoorumis.
Tee oma teema sinna palun.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
25.11.2016 15:45:40
|
|
|
| Peaks tellima midagi täna, "black Friday" raames soodukad. Tahaks T-särki ja curved klaasi. Oleks veel huvilisi?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
28.11.2016 18:54:33
3T |
|
|
Tellisin hommikul OnePlus 3T ära, kätte peaks jõudma 28.12.16 eks paistab
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.11.2016 20:05:34
|
|
|
Valus feil site neil, olin auto notify listis kui 3t on available ja ei mingit meili, koduleht on neil ka paras saast müüvad telefone siis võiks koduleht mobiilis ka normaalselt funktsioneerida aga kus sa sa sellega see oleks liiga palju tahetud.
See ships within 4 weeks on ka muidugi bullshit, selle ajapeale on uues telefonid müügis juba
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
28.11.2016 20:55:38
Re: 3T |
|
|
| sakurock kirjutas: |
Tellisin hommikul OnePlus 3T ära, kätte peaks jõudma 28.12.16 eks paistab |
Tellisin ise päris alguses (mõni minut peale kahte), mulle näitab, et 29.11.2016 pannakse teele ja 6.12.2016 peaks kohal olema.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
28.11.2016 22:19:26
Re: 3T |
|
|
| newarvuti kirjutas: |
| sakurock kirjutas: |
Tellisin hommikul OnePlus 3T ära, kätte peaks jõudma 28.12.16 eks paistab |
Tellisin ise päris alguses (mõni minut peale kahte), mulle näitab, et 29.11.2016 pannakse teele ja 6.12.2016 peaks kohal olema. |
...algul näitas mul ka et 29 pannakse teele ja 02.12 kohal, kuid siis muudeti koduleht ära ja sinna tekkis mingi kast kus kirjas kui valisid kas 64 või 128 mäluga ja seal oli vastavalt siis 4 või 5 nädalat mida ennem ei olnud.
ma tellisin muidu nahast kesta ka äkki sellepärast.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul
HV vaatleja
liitunud: 08.11.2001
|
29.11.2016 00:03:15
|
|
|
| Oli ka plaan Oneplus 3T tellida ja hommikul näitas, et ooteaeg 1 nädal. Jäin nagu vähe mõtlema ja kui hiljem uuesti vaatasin, siis oli juba 4 ja nüüd 5 nädalat. Ei oskagi enam seisukohta võtta ja tundub, et peab ikka midagi kohapealt vaatama. Samas hinnaklassis jälle seis suht nutune...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
29.11.2016 00:38:56
|
|
|
| Raul kirjutas: |
| Oli ka plaan Oneplus 3T tellida ja hommikul näitas, et ooteaeg 1 nädal. Jäin nagu vähe mõtlema ja kui hiljem uuesti vaatasin, siis oli juba 4 ja nüüd 5 nädalat. Ei oskagi enam seisukohta võtta ja tundub, et peab ikka midagi kohapealt vaatama. Samas hinnaklassis jälle seis suht nutune... |
...nüüd pakub juba 04.01.2017
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.11.2016 00:49:42
|
|
|
täis fail see üritus neil seal
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.11.2016 01:09:17
|
|
|
Kuna ostuhuvi puudub siis pohh..
Kuid kuna enam kutsesüsteemi pole siis astus korraga 250000 ostuhuvilist letti ja seega ongi asi pees. Mis seal imestada, keegi ei suuda hallata meeletut huviliste hulka.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
29.11.2016 01:15:46
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Kuna ostuhuvi puudub siis pohh..
Kuid kuna enam kutsesüsteemi pole siis astus korraga 250000 ostuhuvilist letti ja seega ongi asi pees. Mis seal imestada, keegi ei suuda hallata meeletut huviliste hulka. |
vahet pole palju ostjaid on, pigem see näitabki et hea asi.
sai oneplus one ka oodatud kaua ja eks see ootamine tasub ka ära vähemalt asjad mis ei lähe katki kunagi, töötavad nad ju väga hästi võrreldes mis meil siis toimub. kas kellelgi on üldse mõni oneplus katki läinud?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul
HV vaatleja
liitunud: 08.11.2001
|
29.11.2016 02:26:54
|
|
|
| Tekkis selline küsimus, et kas ja poleks lihtsam Soomest tellida? Elisa väidab, et neil on selle telefoni piisavad varud olemas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.11.2016 02:34:27
|
|
|
| Linki?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
29.11.2016 08:45:10
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Linki? |
elisa.fi ei sobi? siin juttu sellest olnud ka.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul
HV vaatleja
liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inah
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2003
|
30.11.2016 13:11:26
|
|
|
Minu oneplus hakkas liikuma juba Varssavis
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
01.12.2016 18:44:00
|
|
|
| Kellelgi head juhendit stockist betani on jagada?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
katreee
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2016
|
01.12.2016 21:41:19
|
|
|
| Raul kirjutas: |
| Tekkis selline küsimus, et kas ja poleks lihtsam Soomest tellida? Elisa väidab, et neil on selle telefoni piisavad varud olemas. |
Soome Elisast Eestisse tellida ei saa. Tegin daytripi Helsingisse ja telefon käes, ei viitsinud mina nädalate kaupa oodata. Küsisin päev varem Facebooki messengeris laoseisu üle ja minek. Garantiiasjade puhul peab tootjaga ühendust võtma.
Telefoniga muidu super rahul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
01.12.2016 22:29:54
|
|
|
Millal sa seal käisid ? Täna palusin kellelgi soomes poes uurida kas 3T on kohapeal aga olevat otsas
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
01.12.2016 22:37:44
|
|
|
Sain täna enda oma kätte, mis ametlikust poest tellisin.
Kõik toimib väga kenasti ja olen telefoniga väga rahul.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
01.12.2016 22:39:19
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Millal sa seal käisid ? Täna palusin kellelgi soomes poes uurida kas 3T on kohapeal aga olevat otsas  |
elisal on mitu poodi ju.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inah
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2003
|
03.12.2016 11:15:45
|
|
|
Paraku mulle tuli praak telefon teeb pidevalt restart te ja kiilub kinni .läheb tagasi vahetusse eks näis mis saab
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.12.2016 15:21:37
|
|
|
| Factory Reset ka proovisid?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inah
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2003
|
03.12.2016 20:03:12
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Factory Reset ka proovisid? |
jah ikka ka safe mode midagi ei aita sureb suva ajal maha täna vast juba 10 korda restart i teinud avasin lehe peal case eks vaatab mis saab
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
katreee
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2016
|
05.12.2016 00:41:42
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Millal sa seal käisid ? Täna palusin kellelgi soomes poes uurida kas 3T on kohapeal aga olevat otsas  |
Suve lõpus, kuldse 3 järel kui see OnePlusi kodukal juba otsas oli. Lihtsam on kirjutada Elisa Fi Facebooki ja otse küsida. Ütlevad kohe kus esinduses mida on. Mina sain oma vastused kiirelt igatahes ja väga sõbralikud olid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
05.12.2016 05:53:23
... |
|
|
3 kuud sain kasutada ja nüüd kolar tuksis. Laheb saksa garantiisse, eks nais kaua laheb.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
05.12.2016 14:38:55
3T |
|
|
| mis telefoni sa 3 kuud kasutasid? oneplus 3-e? või mis
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
05.12.2016 23:55:35
... |
|
|
No kuna me oleme oneplus 3 alateemas siis ilmselgelt
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.12.2016 00:01:03
|
|
|
1080p60 lõpuks siis olemas
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aurupesu
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2016
|
08.12.2016 17:26:51
|
|
|
Tere
Lõpuks samuti Oneplus 3 õnnelik omanik. Tuttav ostis Soome Elisast, kuldne ning mitte T mudel.
Selline küsimus - kasutan kahte sim kaarti, kõnede puhul pakub võimalust valida, kummalt kaardilt soovin helistada, aga SMS saatmise puhul valikuvõimalust ei ole, menüüs laseb määrata, kummalt kaardilt sõnum saata, aga kolmandat võimalust ei paku, et iga SMSi saatmisel saaks määrata, kummalt kaardilt saata.
_________________ www.aurupesu.com - peseme Sinu auto Sinu juures kodus, töökoha parklas, üldkasutatavas parklas jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitzzzz
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2010
|
09.12.2016 22:58:20
|
|
|
| Aurupesu kirjutas: |
Tere
Lõpuks samuti Oneplus 3 õnnelik omanik. Tuttav ostis Soome Elisast, kuldne ning mitte T mudel.
Selline küsimus - kasutan kahte sim kaarti, kõnede puhul pakub võimalust valida, kummalt kaardilt soovin helistada, aga SMS saatmise puhul valikuvõimalust ei ole, menüüs laseb määrata, kummalt kaardilt sõnum saata, aga kolmandat võimalust ei paku, et iga SMSi saatmisel saaks määrata, kummalt kaardilt saata. |
Minul küll võimalus olemas. Enne kui sõnumit trükkima hakkad saab valida (paremal all ringis sim-kujutis koos numbriga), aga kui juba üks täht sisestatud, siis ilmub selle asemele saatmise märk (paberlennuk).
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
10.12.2016 08:18:33
Re: 3T |
|
|
| sakurock kirjutas: |
Tellisin hommikul OnePlus 3T ära, kätte peaks jõudma 28.12.16 eks paistab |
sain siis eile kätte, kohale jõudis tegelt juba kolmap hommik kuid ei olnud aega siis.
Esmamulje päris hea, toimetab kiiresti, sõrmejälje lugeja ka superkiire. Tellisin koos musta nahast kestaga-kaantega. Norm materjal ja sobib ilusti ja kvaliteet hea.
OS on veidi selline puudulik minu jaoks aga elab üle, rohkem meeldib CM rom.
Olen rahul kokkuvõtteks. 10h näppimisega sain aku 45% pealt 23% peale. probleeme ei ole olnud telefoniga. pilte pole veel katsetanud teha.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
10.12.2016 09:53:56
Re: 3T |
|
|
| sakurock kirjutas: |
| sakurock kirjutas: |
Tellisin hommikul OnePlus 3T ära, kätte peaks jõudma 28.12.16 eks paistab |
sain siis eile kätte, kohale jõudis tegelt juba kolmap hommik kuid ei olnud aega siis.
Esmamulje päris hea, toimetab kiiresti, sõrmejälje lugeja ka superkiire. Tellisin koos musta nahast kestaga-kaantega. Norm materjal ja sobib ilusti ja kvaliteet hea.
OS on veidi selline puudulik minu jaoks aga elab üle, rohkem meeldib CM rom.
Olen rahul kokkuvõtteks. 10h näppimisega sain aku 45% pealt 23% peale. probleeme ei ole olnud telefoniga. pilte pole veel katsetanud teha. |
Viitsid kirjeldada milles seisneb OS puudulikus sinu jaoks? Tegelikult ju puhas CM peaks olema rohkem lagedam rom, custom mis põhineb CM-l on rohkemate võimalustega. Oxygen peaks olema rohkemate võimalustega, kui CM või ma eksin?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
10.12.2016 10:18:30
Re: 3T |
|
|
| Aleksandr kirjutas: |
| sakurock kirjutas: |
| sakurock kirjutas: |
Tellisin hommikul OnePlus 3T ära, kätte peaks jõudma 28.12.16 eks paistab |
sain siis eile kätte, kohale jõudis tegelt juba kolmap hommik kuid ei olnud aega siis.
Esmamulje päris hea, toimetab kiiresti, sõrmejälje lugeja ka superkiire. Tellisin koos musta nahast kestaga-kaantega. Norm materjal ja sobib ilusti ja kvaliteet hea.
OS on veidi selline puudulik minu jaoks aga elab üle, rohkem meeldib CM rom.
Olen rahul kokkuvõtteks. 10h näppimisega sain aku 45% pealt 23% peale. probleeme ei ole olnud telefoniga. pilte pole veel katsetanud teha. |
Viitsid kirjeldada milles seisneb OS puudulikus sinu jaoks? Tegelikult ju puhas CM peaks olema rohkem lagedam rom, custom mis põhineb CM-l on rohkemate võimalustega. Oxygen peaks olema rohkemate võimalustega, kui CM või ma eksin? |
.
...ah ma siin lihtsalt oma kasutamis harjumusest mõtlesin, ei ole midagi hullu aga lihtsalt CM meeldis rohkem nagu oneplus onel. meeldib et appid on tähestiku järjekorras ja ülevalt alla näiteks, ja muu pudi padi... nagu mainisin harjumuse asi
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.12.2016 11:59:01
|
|
|
| Aleksandr, Oxygen ei põhine CMil.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.12.2016 15:30:12
|
|
|
Soomes mõni elektroonikapood Eestisse saadab?
Või keegi täna Soomest Eestisse tulemas
Homme läheb küll sõber Soome, annan ostusoovi kaasa, kuid ta alles neljapäev-reede tagasi... Loodan, et neil seal Elisas seks ajaks veel 3T'sid alles.
https://oneplus.net/ee/oneplus-3t näitab shipping neli nädalat
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.12.2016 15:47:51
|
|
|
| Oleks ka huviline kui keegi soomest siiapoole peaks liikuma
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|