Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 14:43:42 vasta tsitaadiga

Me oleme vales teemas..........keegi võiks need õigesse auku tõsta icon_rolleyes.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=654705&highlight=

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 14:48:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Me oleme vales teemas..........keegi võiks need õigesse auku tõsta icon_rolleyes.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=654705&highlight=
Jah, vabandan, millegipärast ei leidnud kohe.

Kui ehk mõni mode viitsib tõsta viimased postitused puudutavalt Mi Band 2, õigesse foorumiteemasse.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 14:59:02 vasta tsitaadiga

LKits, mina ostsin siit http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_362705.html Kindlasti originaal.
Unetsükleid arvestav asi kadus mingi firmware uuendusega ära, pole päris kindel, aga võimalik, et ka varasemal mudelil. Ju polnud siis piisavalt hea (early bird alarm oli vist nimi).
Need randmelt näitavad ongi ebatäpsed ja ilmselt ka jäävad, isegi 500€ spordikell ei suuda randmenäitu alati õigesti kuvada, rääkimata 30€ hiinakast.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2016 17:24:12 vasta tsitaadiga

Early Bird just täpselt selle nimega. Eks tean, et võtan automaatse uuendamise maha enda Mi Band 1s ning uurin, mis oli viimane versioon, kus see veel eksisteeris.
Hetkel on igatahes nii, et Mi Band 2 jääb selle funktsiooni puuduse tõttu ostmata, kuna see oli minu jaoks väga mugav ja innovaatiline lahendus, mis ka reaalelus olulist rolli mängis.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 26.10.2016 17:55:28 vasta tsitaadiga

LKits, mina olen omanud ainult esimest Xiaomi Mibandi, see millel veel pulsimõõtjat polnud.
Selle kohta võin nii öelda, et äratus oli okei - äratas täpselt õigel kellaajal ülesse. Dünaamilise äratuse kohta ma paraku ei tea midagi..
Veekindel oli ta samuti, sai pidevalt käidud nii ujumas kui ka saunas - ei tea muidugi kas see kuumus talle meeldib, aga minu oma töötas laitmatult edasi.
Seade ise rihma seest naljalt välja ei kuku, aga rihm paraku kulub siiski. Ainuke asi mis rihmal katki läheb on see ümmargune aas, läbi mille tõmbad rihma ja kinnitad. Aga see pole probleemiks, mingi 2-3 kuu jooksul läks ainult üks rihm katki ja neid saab osta Aliexpressist kõigest mõne dollariga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 12:40:45 vasta tsitaadiga

Kes on veel turul alla 30€ nutivõru otsingul võiks kirjutada oma leidudest ka siia.

Mulle on silma jäänud iwown seeria, i5plus, i5 pro, i6, pro...
Band2 miinus on vaid väike ekraan, teistel on jälle omad probleemid, küll ei pea aku sama kaua, pole pulsimõõtjat jne...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
csprtl
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 27.10.2016 18:13:22 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Kas keegi on viimasel ajal mi band 2 ostnud? Tahaks teda, kas on mõtet osta (lootus kätte saada), või võtab toll kõik ära?

16. tellisin täna tuli kohale.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2016 19:32:25 vasta tsitaadiga

csprtl kirjutas:
alpha kirjutas:
Kas keegi on viimasel ajal mi band 2 ostnud? Tahaks teda, kas on mõtet osta (lootus kätte saada), või võtab toll kõik ära?

16. tellisin täna tuli kohale.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2016 17:19:25 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kes on veel turul alla 30€ nutivõru otsingul võiks kirjutada oma leidudest ka siia.

Mulle on silma jäänud iwown seeria, i5plus, i5 pro, i6, pro...
Band2 miinus on vaid väike ekraan, teistel on jälle omad probleemid, küll ei pea aku sama kaua, pole pulsimõõtjat jne...


Värskemad uudised on INew P1 ja Zeblaze Zeband, presale, ülevaateid veel kahjuks pole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KarTmaN
HV vaatleja
KarTmaN

liitunud: 23.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2016 23:00:23 vasta tsitaadiga

Soetasin endale ka Mi Band 2 ja akut on 43% alles viimasest laadimisest 23 päeva tagasi. Kui vähem liikumist on siis käel ei hoia ja automaatne pulsimõõtja on ka maas.

Kas iPhonele pole mingit Mi Band Tools äppi?
Ametlik äpp Mi Fit on suht piiratud. Võiks ju viberit, gmaili, messengeri jms ka toetada teadetega icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 11:30:03 vasta tsitaadiga

No Nii, kes viimati kust ja mis hinnaga Band 2 tellis? Tundub, et peab ikka ühe veel võtma, aga seekord mingit teist karva kui musta.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 11:31:25 vasta tsitaadiga

banggoost võtsin 1, mul seal oli punkte suht palju, sai hea hinnaga icon_biggrin.gif
gearbest ka võimalus või siitsamast forumist

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 14:58:46 vasta tsitaadiga

lightbluefox, sai 23ga gearbestist võetud.
Lisaks üks roosakuldne käerihm, selle võin maha ärida, korra käele vistud ja endale väga ei istunud.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 16:05:08 vasta tsitaadiga

Vaatan praegu aliexpressi poole, värvivalik hea, gearis ainult must.
Edit: Alist ikkagi võetud, hind 26,6€ pole kõige hullem, hinnas lisa strap ja ekraanikaitse.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 12.11.2016 00:08:57 vasta tsitaadiga

Alist paar tükki 21 kopkatega tulemas.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2016 19:45:15 vasta tsitaadiga

Ametlikule Mi Fit rakendusele tuli üks tühine uuendus, kõigest pidev pulsimõõtmine ja jooksurežiim icon_lol.gif

Pidin kohe ära proovima.

Paar nädisklõpsu

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk jah, seade mis paari sammu juures pulssi tuvastada ei suutnud, teeb nüüd seda pidevalt ja samas klappidega joostes raporteerib ka pulssi, tempot ja kilomeetreid sulle kõrva.
Saab panna ka värisema kui pulss üle teatud piiri läheb.
Display on aga ikka väljalülitatud, ehk jooksu ajal näidu vaatamiseks, tuleb ikka läbi valikute kerida, kinnastega muidugi lootusetu üritus.

Pulsinäit ise, vähemalt keskmise järgi, ei tundu väga mööda, sest naeltega mööda lörtsist soppa joosta on tips suurem pingutus kui mööda siledat asfalti.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.11.2016 00:51:36 vasta tsitaadiga

ajuNolk postitatud: P 16 okt, 16 9:14 kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Mina ei jõudnud rohkem tegeleda selle jamaga ja kogu kaup saadetakse tagasi hiina, eks näis mis rahast saab. Viimane meil nende poolt oli, et olge kena, oodake 5-7 päeva, me uurime tootjalt selle asja kohta. Minul paraku tiksub tollilaos ladustamise päevatasu samal ajal.


Pakk jõudis kenasti saatjale tagasi ning raha kanti ka ilma pikema jututa tagasi thumbs_up.gif

Kui midagi positiivset veel välja tuua, siis tellimuse esitasin 21 sept, teele pandi 22 sept, tallinna jõudis 26 sept, tagasi palusin saata 29 sept, teele pandi 30 sept. 10 okt sain kirja, et pakk hiinas. 11 okt oli raha kontol icon_biggrin.gif thumbs_up.gif Teinekord ootad pakki sama kaua icon_cool.gif


Ei jätnud jonni ning sai uuesti proovitud. Seekord kell käe peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 24.11.2016 08:51:36 vasta tsitaadiga

Kus tellisid, mis hinnaga said kas lasid paki peale panna midagi erilist ka kirja( hind või millega tegu)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2016 12:49:38 vasta tsitaadiga

hea hind €21.55
http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_362705.html?wid=21
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 24.11.2016 13:58:18 vasta tsitaadiga

Vahepeal sai soodukoodiga 19 peale, kuid ei leia fb seda lehte kus soodukoodiga olid Itaalia leht oli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 13:32:29 vasta tsitaadiga

Tellisin omale xiaomi mi band 2e koos veel ühe asjaga gearbestiat. Toll nõudis deklareerimist, panin sinna hinnad, mis olid Gearbeatist antud arvel (ehk kaks korda väiksem hind) aga siis toll nõudis ka pangast konto väljavõtet, et palju ma tegelikult maksin. Saatsin just ära, vaatab, kas saan üldse kätte oma asjad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 13:37:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi Meizu Bong HR -i on katsetanud - http://www.xiaomitoday.com/bong-3-hr-smartband-review/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 26.11.2016 13:37:23 vasta tsitaadiga

Edu thumbs_up.gif Läheb vaja icon_biggrin.gif

Toll ei ole loll, neid need monkeyde kirjutatud arved ei huvita, ikka pangaväljavõtet küsivad. Been there, done that.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 13:45:15 vasta tsitaadiga

ajuNolk, eks vaatab, äkki vaatavad veel sisse ja ei leia CE märgistust jne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 15:02:13 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Tellisin omale xiaomi mi band 2e koos veel ühe asjaga gearbestiat. Toll nõudis deklareerimist, panin sinna hinnad, mis olid Gearbeatist antud arvel (ehk kaks korda väiksem hind) aga siis toll nõudis ka pangast konto väljavõtet, et palju ma tegelikult maksin. Saatsin just ära, vaatab, kas saan üldse kätte oma asjad icon_biggrin.gif

Ikka saad, pead deklaratsiooni uuesti tegema või parandama õigete hindadega. Samas alles nad saatsid tagasi, et CE oli puudu...saa neist siis aru icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 28.11.2016 19:17:58 vasta tsitaadiga

Mul siiani pdf kuju arvet aktsepteeritud. Ja sain täna kätte ka CE märgisega Mi Band kahe.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.11.2016 19:19:42 vasta tsitaadiga

Green_Day, Mi2 enda peal on see märgis? Mul küll (veel) ei olnud.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 22:30:33 vasta tsitaadiga

Huami, mis toodab Band2 -e Xiaomi -le, lasi välja nüüd välja enda nime all trackeri Amazfit Arc, mis on stiilse välimusega, hea akuga, paremate anduritega, veekindel, kuid natuke kallim - https://www.amazfit.com/shop/arc

Nende kell Amazfit PACE on veel vingem - https://www.amazfit.com/shop/pace
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 02.12.2016 12:32:55 vasta tsitaadiga

Mul MiBand2 juba kolm korda käepealt maha kukkunud. Korra ka seguämbrisse icon_razz1.gif Huvitav kas mõni aftermarket rihm on parem kui ta enda originaal? Esimese versiooni rihm oli kindlamalt kinni.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2016 12:58:38 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Mul MiBand2 juba kolm korda käepealt maha kukkunud. Korra ka seguämbrisse icon_razz1.gif Huvitav kas mõni aftermarket rihm on parem kui ta enda originaal? Esimese versiooni rihm oli kindlamalt kinni.

soovitan metallraamiga rihma https://www.fasttech.com/products/0/10027958/6111800-replacement-stainless-steel-wristband-for-xiaomi
Ebays jne kohtades ka müügil.
See ei tule sealt kindlasti välja. Sisse käib alt poolt ja kaas alt peale

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2016 14:04:17 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Mul MiBand2 juba kolm korda käepealt maha kukkunud. Korra ka seguämbrisse icon_razz1.gif Huvitav kas mõni aftermarket rihm on parem kui ta enda originaal? Esimese versiooni rihm oli kindlamalt kinni.


Mul tuli ka pidevalt välja sealt seest, kuna see plastikkinnitus oli lahti tulnud. Liimisin superliimiga kinni tagasi ja nüüd pole probleeme olnud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cky2k
Kreisi kasutaja
cky2k

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2016 14:05:59 vasta tsitaadiga

Mul läks tolliga kuidagi väga hästi - sain ali-st tellitud kaks mi band2-te ja kuna kaks karpi olid ühte pakki üksteise peale kokku pakitud siis toll vist ei hakanud kahtlustama midagi ( mõtlen just paki kuju ja kaalu) või siis lihtsalt vedas.

Ja teine asi, et sellel mi band 2-l tõesti kehv rihm, selle kummist hoidiku sees veel mingi õhuke kummilaadne asi mis seda band tegelikult üldse kinni hoiab ja peale mitmendat pesus käiku tuli see lihtsalt lahti - tellisin kohe uue paela kuid hetkel aitas ka kummiliim - siiani hoiab kinni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.12.2016 14:37:54 vasta tsitaadiga

cky2k, rihm on saast tõesti:

Esiteks tuleb see kinnitus lahti mul pidevalt, mida vana mudeliga kunagi ei juhtunud.

Teiseks pidin ka ka seda kummiriba liimima, aga see lagunes ära enda süü peale vist. Andur tuleb rihma altpoolt välja võtta, ma kiskusin sed alati ülevalt poolt välja icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2016 14:42:28 vasta tsitaadiga

Igal juhul peale seda, kui ma sain ka Omnivast kauba pildi ja saatsin selle tolliametile, siis nad mõtlesid 3 päeva ning vabastasid kauba. Neil oleks nagu kopp ees sellest ning enam ei huvita, kas saavad makse või ei icon_biggrin.gif
Ma peaks lähipäevil mi band 2'e kätte saama, siis vaatan, kas sellel on CE märgistus nüüd või ei.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 02.12.2016 23:49:47 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Green_Day, Mi2 enda peal on see märgis? Mul küll (veel) ei olnud.

Ei kakkunud pakendist välja. Müüsin juba edasi. Alis lihtsalt märgitud International version vms. Ja et omab CE märgist. Üle ei kontrollinud. Pakendil oli sama asi kirjas. Seda ei tea, kas seadmel endal ka.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2016 16:29:56 vasta tsitaadiga

Tellisin ka endale nähes asja hinda. icon_smile.gif

Esimene päev nüüd kasutusel ja peab ütlema, et päris huvitav. Sammude tracker on suht ok mul näitab 3,1km google mapsi järgi ma umbes vaatan siis peaks olema vast 2,6km kõnnitud. 4004 sammu siis.
Sleep tracker - päris huvitav, seda featuuri ei uurinudki ostes ja nüüd juba tuli reaalset datat. icon_smile.gif
Äratuskell - homme hommikul proovin äratamise funktsiooni ka ära.

Negatiivse poole pealt, et see kummirihm on parajalt tüütu, jääb nagu kinni igalepoole ja pole väga mugav. Vaatan nahka või riidest rihma.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2016 17:51:37 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/mi_band_beware__the_meizu_band_is_here-blog-22022.php

kui ma peaks MiBand2 ja tolle Meizu vahel valima, siis ilmselt võtaks pigem Meizu...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.12.2016 19:34:34 vasta tsitaadiga

Wireless charging, aga kõhu all on 4 kuldkontakti?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2016 19:39:18 vasta tsitaadiga

wireless ta jah pole päriselt. kuid veits mugavam ikka kui MiBand laadimine.
muidugi IMO kõige parem laadimislahendus on mu i5Plus-il - rihmast välja ja otse USB-sse, ei mingeid lisakaableid ega -vidinaid icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.12.2016 20:15:16 vasta tsitaadiga

No USB pesas istuv laadimisdokk ka just tülikas pole.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2016 20:44:03 vasta tsitaadiga

eks sõltub sellest mis varustus kasutada on. kui mul olekski ainult läpakas, siis sellele küll ei tahaks pidevalt mingit laadimisdokki külge tolknema. ennem laeks siis juba telefonilaadijaga või telekast vmt icon_razz.gif
kui aga lauamasin (või läpaka dokk) ja pordipuudus ei kimbuta, siis muidugi on lihtne.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.12.2016 00:59:23 vasta tsitaadiga

USB pesa puhul ei pea isegi arvuti küljes laadima, võid otse seina-/autoadapterisse pista icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AO199
HV vaatleja
AO199

liitunud: 01.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2016 12:53:42 vasta tsitaadiga

Xiaomi Mi Band 1S - 3 kuud vana, enam ei tracki midagi, olen proovinud uuesti seadistada nii seadet kui appi.

Xiaomi Mi Band 2 - 2 kuud vana, enam ei lae akut.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 07.12.2016 23:18:17 vasta tsitaadiga

Mi band 1A - 1 aasta vana. Toimis perfektselt, kuni ära kadus.
Mi band 2 - 4 kuud vana. Toimib perfektselt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2016 23:49:21 vasta tsitaadiga

miband 1S, seisis 2 kuud, enam ei hakanud laadima.
miband 1 - värviliste tulukestega - kaotasin ära
miband 2 toimib, kuid sammude lugemist on korrigeeritud.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2016 21:01:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Meizu promises a 15-day battery life with the heart rate monitor turned off, and half that with the feature activated.

Naljakoht. Minu Xiaomi Mi Band 2 aku kestab 35-40 päeva ja seda igapäevase äratusega ja koos sisse lülitatud südame- ja unejälgiga. Kui need välja lülitada, siis ilmselt poleks 60 päeva ka probleem.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2016 21:20:17 vasta tsitaadiga

targemad andke nõu. Kas miband 2 ka mingit clip laadset kinnitusvarianti eksisteerib?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.12.2016 21:32:02 vasta tsitaadiga

VR53, kas Mi Band 2 mõõdab sul püsivalt pulssi või iga mõne aja tagant lihtsalt?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.12.2016 21:36:53 vasta tsitaadiga

Anti, miskisuguseid googeldades leiab, alates sellistest.
Ehh, Miband2 jaoks kohe ei leidnudki. Mi band omasid on küll.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2016 22:19:22 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
VR53, kas Mi Band 2 mõõdab sul püsivalt pulssi või iga mõne aja tagant lihtsalt?

Ainult siis, kui ise valin ehk mõned korrad päevas. Samas väga ei kasuta seda funktsiooni, enim meeldib vaikne äratus ja sammu/distantsilugeja. Ahjaa, kasutan ka seda käe tõstmisel aja näitamist, mis töötab üllatavalt hästi.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.