|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.10.2016 14:43:42
|
|
|
Me oleme vales teemas..........keegi võiks need õigesse auku tõsta
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=654705&highlight=
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
26.10.2016 14:59:02
|
|
|
LKits, mina ostsin siit http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_362705.html Kindlasti originaal.
Unetsükleid arvestav asi kadus mingi firmware uuendusega ära, pole päris kindel, aga võimalik, et ka varasemal mudelil. Ju polnud siis piisavalt hea (early bird alarm oli vist nimi).
Need randmelt näitavad ongi ebatäpsed ja ilmselt ka jäävad, isegi 500€ spordikell ei suuda randmenäitu alati õigesti kuvada, rääkimata 30€ hiinakast.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
26.10.2016 17:55:28
|
|
|
LKits, mina olen omanud ainult esimest Xiaomi Mibandi, see millel veel pulsimõõtjat polnud.
Selle kohta võin nii öelda, et äratus oli okei - äratas täpselt õigel kellaajal ülesse. Dünaamilise äratuse kohta ma paraku ei tea midagi..
Veekindel oli ta samuti, sai pidevalt käidud nii ujumas kui ka saunas - ei tea muidugi kas see kuumus talle meeldib, aga minu oma töötas laitmatult edasi.
Seade ise rihma seest naljalt välja ei kuku, aga rihm paraku kulub siiski. Ainuke asi mis rihmal katki läheb on see ümmargune aas, läbi mille tõmbad rihma ja kinnitad. Aga see pole probleemiks, mingi 2-3 kuu jooksul läks ainult üks rihm katki ja neid saab osta Aliexpressist kõigest mõne dollariga.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
27.10.2016 12:40:45
|
|
|
Kes on veel turul alla 30€ nutivõru otsingul võiks kirjutada oma leidudest ka siia.
Mulle on silma jäänud iwown seeria, i5plus, i5 pro, i6, pro...
Band2 miinus on vaid väike ekraan, teistel on jälle omad probleemid, küll ei pea aku sama kaua, pole pulsimõõtjat jne...
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
csprtl
HV vaatleja
liitunud: 26.03.2003
|
27.10.2016 18:13:22
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Kas keegi on viimasel ajal mi band 2 ostnud? Tahaks teda, kas on mõtet osta (lootus kätte saada), või võtab toll kõik ära? |
16. tellisin täna tuli kohale.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
27.10.2016 19:32:25
|
|
|
| csprtl kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Kas keegi on viimasel ajal mi band 2 ostnud? Tahaks teda, kas on mõtet osta (lootus kätte saada), või võtab toll kõik ära? |
16. tellisin täna tuli kohale. |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
30.10.2016 17:19:25
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
Kes on veel turul alla 30€ nutivõru otsingul võiks kirjutada oma leidudest ka siia.
Mulle on silma jäänud iwown seeria, i5plus, i5 pro, i6, pro...
Band2 miinus on vaid väike ekraan, teistel on jälle omad probleemid, küll ei pea aku sama kaua, pole pulsimõõtjat jne... |
Värskemad uudised on INew P1 ja Zeblaze Zeband, presale, ülevaateid veel kahjuks pole.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KarTmaN
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2006
|
01.11.2016 23:00:23
|
|
|
Soetasin endale ka Mi Band 2 ja akut on 43% alles viimasest laadimisest 23 päeva tagasi. Kui vähem liikumist on siis käel ei hoia ja automaatne pulsimõõtja on ka maas.
Kas iPhonele pole mingit Mi Band Tools äppi?
Ametlik äpp Mi Fit on suht piiratud. Võiks ju viberit, gmaili, messengeri jms ka toetada teadetega
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
11.11.2016 11:30:03
|
|
|
| No Nii, kes viimati kust ja mis hinnaga Band 2 tellis? Tundub, et peab ikka ühe veel võtma, aga seekord mingit teist karva kui musta.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.11.2016 11:31:25
|
|
|
banggoost võtsin 1, mul seal oli punkte suht palju, sai hea hinnaga
gearbest ka võimalus või siitsamast forumist
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.11.2016 14:58:46
|
|
|
lightbluefox, sai 23ga gearbestist võetud.
Lisaks üks roosakuldne käerihm, selle võin maha ärida, korra käele vistud ja endale väga ei istunud.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
11.11.2016 16:05:08
|
|
|
Vaatan praegu aliexpressi poole, värvivalik hea, gearis ainult must.
Edit: Alist ikkagi võetud, hind 26,6€ pole kõige hullem, hinnas lisa strap ja ekraanikaitse.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
12.11.2016 00:08:57
|
|
|
| Alist paar tükki 21 kopkatega tulemas.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
13.11.2016 19:45:15
|
|
|
Ametlikule Mi Fit rakendusele tuli üks tühine uuendus, kõigest pidev pulsimõõtmine ja jooksurežiim
Pidin kohe ära proovima.
Paar nädisklõpsu
Spoiler 
Spoiler 
Ehk jah, seade mis paari sammu juures pulssi tuvastada ei suutnud, teeb nüüd seda pidevalt ja samas klappidega joostes raporteerib ka pulssi, tempot ja kilomeetreid sulle kõrva.
Saab panna ka värisema kui pulss üle teatud piiri läheb.
Display on aga ikka väljalülitatud, ehk jooksu ajal näidu vaatamiseks, tuleb ikka läbi valikute kerida, kinnastega muidugi lootusetu üritus.
Pulsinäit ise, vähemalt keskmise järgi, ei tundu väga mööda, sest naeltega mööda lörtsist soppa joosta on tips suurem pingutus kui mööda siledat asfalti.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
24.11.2016 00:51:36
|
|
|
| ajuNolk postitatud: P 16 okt, 16 9:14 kirjutas: |
| ajuNolk kirjutas: |
| Mina ei jõudnud rohkem tegeleda selle jamaga ja kogu kaup saadetakse tagasi hiina, eks näis mis rahast saab. Viimane meil nende poolt oli, et olge kena, oodake 5-7 päeva, me uurime tootjalt selle asja kohta. Minul paraku tiksub tollilaos ladustamise päevatasu samal ajal. |
Pakk jõudis kenasti saatjale tagasi ning raha kanti ka ilma pikema jututa tagasi
Kui midagi positiivset veel välja tuua, siis tellimuse esitasin 21 sept, teele pandi 22 sept, tallinna jõudis 26 sept, tagasi palusin saata 29 sept, teele pandi 30 sept. 10 okt sain kirja, et pakk hiinas. 11 okt oli raha kontol Teinekord ootad pakki sama kaua  |
Ei jätnud jonni ning sai uuesti proovitud. Seekord kell käe peal
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
24.11.2016 08:51:36
|
|
|
| Kus tellisid, mis hinnaga said kas lasid paki peale panna midagi erilist ka kirja( hind või millega tegu)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
24.11.2016 13:58:18
|
|
|
| Vahepeal sai soodukoodiga 19 peale, kuid ei leia fb seda lehte kus soodukoodiga olid Itaalia leht oli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
26.11.2016 13:32:29
|
|
|
Tellisin omale xiaomi mi band 2e koos veel ühe asjaga gearbestiat. Toll nõudis deklareerimist, panin sinna hinnad, mis olid Gearbeatist antud arvel (ehk kaks korda väiksem hind) aga siis toll nõudis ka pangast konto väljavõtet, et palju ma tegelikult maksin. Saatsin just ära, vaatab, kas saan üldse kätte oma asjad
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
26.11.2016 13:37:23
|
|
|
Edu Läheb vaja
Toll ei ole loll, neid need monkeyde kirjutatud arved ei huvita, ikka pangaväljavõtet küsivad. Been there, done that.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
26.11.2016 13:45:15
|
|
|
ajuNolk, eks vaatab, äkki vaatavad veel sisse ja ei leia CE märgistust jne
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.11.2016 15:02:13
|
|
|
| eddvin kirjutas: |
Tellisin omale xiaomi mi band 2e koos veel ühe asjaga gearbestiat. Toll nõudis deklareerimist, panin sinna hinnad, mis olid Gearbeatist antud arvel (ehk kaks korda väiksem hind) aga siis toll nõudis ka pangast konto väljavõtet, et palju ma tegelikult maksin. Saatsin just ära, vaatab, kas saan üldse kätte oma asjad  |
Ikka saad, pead deklaratsiooni uuesti tegema või parandama õigete hindadega. Samas alles nad saatsid tagasi, et CE oli puudu...saa neist siis aru
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
28.11.2016 19:17:58
|
|
|
| Mul siiani pdf kuju arvet aktsepteeritud. Ja sain täna kätte ka CE märgisega Mi Band kahe.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.11.2016 19:19:42
|
|
|
Green_Day, Mi2 enda peal on see märgis? Mul küll (veel) ei olnud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
02.12.2016 12:32:55
|
|
|
Mul MiBand2 juba kolm korda käepealt maha kukkunud. Korra ka seguämbrisse Huvitav kas mõni aftermarket rihm on parem kui ta enda originaal? Esimese versiooni rihm oli kindlamalt kinni.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.12.2016 12:58:38
|
|
|
| Murdock kirjutas: |
Mul MiBand2 juba kolm korda käepealt maha kukkunud. Korra ka seguämbrisse Huvitav kas mõni aftermarket rihm on parem kui ta enda originaal? Esimese versiooni rihm oli kindlamalt kinni. |
soovitan metallraamiga rihma https://www.fasttech.com/products/0/10027958/6111800-replacement-stainless-steel-wristband-for-xiaomi
Ebays jne kohtades ka müügil.
See ei tule sealt kindlasti välja. Sisse käib alt poolt ja kaas alt peale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
02.12.2016 14:04:17
|
|
|
| Murdock kirjutas: |
Mul MiBand2 juba kolm korda käepealt maha kukkunud. Korra ka seguämbrisse Huvitav kas mõni aftermarket rihm on parem kui ta enda originaal? Esimese versiooni rihm oli kindlamalt kinni. |
Mul tuli ka pidevalt välja sealt seest, kuna see plastikkinnitus oli lahti tulnud. Liimisin superliimiga kinni tagasi ja nüüd pole probleeme olnud.
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cky2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
02.12.2016 14:05:59
|
|
|
Mul läks tolliga kuidagi väga hästi - sain ali-st tellitud kaks mi band2-te ja kuna kaks karpi olid ühte pakki üksteise peale kokku pakitud siis toll vist ei hakanud kahtlustama midagi ( mõtlen just paki kuju ja kaalu) või siis lihtsalt vedas.
Ja teine asi, et sellel mi band 2-l tõesti kehv rihm, selle kummist hoidiku sees veel mingi õhuke kummilaadne asi mis seda band tegelikult üldse kinni hoiab ja peale mitmendat pesus käiku tuli see lihtsalt lahti - tellisin kohe uue paela kuid hetkel aitas ka kummiliim - siiani hoiab kinni
|
|
| Kommentaarid: 140 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003

|
02.12.2016 14:37:54
|
|
|
cky2k, rihm on saast tõesti:
Esiteks tuleb see kinnitus lahti mul pidevalt, mida vana mudeliga kunagi ei juhtunud.
Teiseks pidin ka ka seda kummiriba liimima, aga see lagunes ära enda süü peale vist. Andur tuleb rihma altpoolt välja võtta, ma kiskusin sed alati ülevalt poolt välja
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
02.12.2016 14:42:28
|
|
|
Igal juhul peale seda, kui ma sain ka Omnivast kauba pildi ja saatsin selle tolliametile, siis nad mõtlesid 3 päeva ning vabastasid kauba. Neil oleks nagu kopp ees sellest ning enam ei huvita, kas saavad makse või ei
Ma peaks lähipäevil mi band 2'e kätte saama, siis vaatan, kas sellel on CE märgistus nüüd või ei.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
02.12.2016 23:49:47
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Green_Day, Mi2 enda peal on see märgis? Mul küll (veel) ei olnud. |
Ei kakkunud pakendist välja. Müüsin juba edasi. Alis lihtsalt märgitud International version vms. Ja et omab CE märgist. Üle ei kontrollinud. Pakendil oli sama asi kirjas. Seda ei tea, kas seadmel endal ka.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
05.12.2016 16:29:56
|
|
|
Tellisin ka endale nähes asja hinda.
Esimene päev nüüd kasutusel ja peab ütlema, et päris huvitav. Sammude tracker on suht ok mul näitab 3,1km google mapsi järgi ma umbes vaatan siis peaks olema vast 2,6km kõnnitud. 4004 sammu siis.
Sleep tracker - päris huvitav, seda featuuri ei uurinudki ostes ja nüüd juba tuli reaalset datat.
Äratuskell - homme hommikul proovin äratamise funktsiooni ka ära.
Negatiivse poole pealt, et see kummirihm on parajalt tüütu, jääb nagu kinni igalepoole ja pole väga mugav. Vaatan nahka või riidest rihma.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.12.2016 19:34:34
|
|
|
| Wireless charging, aga kõhu all on 4 kuldkontakti?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.12.2016 19:39:18
|
|
|
wireless ta jah pole päriselt. kuid veits mugavam ikka kui MiBand laadimine.
muidugi IMO kõige parem laadimislahendus on mu i5Plus-il - rihmast välja ja otse USB-sse, ei mingeid lisakaableid ega -vidinaid
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.12.2016 20:15:16
|
|
|
No USB pesas istuv laadimisdokk ka just tülikas pole.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.12.2016 20:44:03
|
|
|
eks sõltub sellest mis varustus kasutada on. kui mul olekski ainult läpakas, siis sellele küll ei tahaks pidevalt mingit laadimisdokki külge tolknema. ennem laeks siis juba telefonilaadijaga või telekast vmt
kui aga lauamasin (või läpaka dokk) ja pordipuudus ei kimbuta, siis muidugi on lihtne.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.12.2016 00:59:23
|
|
|
USB pesa puhul ei pea isegi arvuti küljes laadima, võid otse seina-/autoadapterisse pista
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AO199
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2012
|
07.12.2016 12:53:42
|
|
|
Xiaomi Mi Band 1S - 3 kuud vana, enam ei tracki midagi, olen proovinud uuesti seadistada nii seadet kui appi.
Xiaomi Mi Band 2 - 2 kuud vana, enam ei lae akut.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
07.12.2016 23:18:17
|
|
|
Mi band 1A - 1 aasta vana. Toimis perfektselt, kuni ära kadus.
Mi band 2 - 4 kuud vana. Toimib perfektselt.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
07.12.2016 23:49:21
|
|
|
miband 1S, seisis 2 kuud, enam ei hakanud laadima.
miband 1 - värviliste tulukestega - kaotasin ära
miband 2 toimib, kuid sammude lugemist on korrigeeritud.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
11.12.2016 21:01:28
|
|
|
| tsitaat: |
| Meizu promises a 15-day battery life with the heart rate monitor turned off, and half that with the feature activated. |
Naljakoht. Minu Xiaomi Mi Band 2 aku kestab 35-40 päeva ja seda igapäevase äratusega ja koos sisse lülitatud südame- ja unejälgiga. Kui need välja lülitada, siis ilmselt poleks 60 päeva ka probleem.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
11.12.2016 21:20:17
|
|
|
| targemad andke nõu. Kas miband 2 ka mingit clip laadset kinnitusvarianti eksisteerib?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.12.2016 21:32:02
|
|
|
| VR53, kas Mi Band 2 mõõdab sul püsivalt pulssi või iga mõne aja tagant lihtsalt?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.12.2016 21:36:53
|
|
|
Anti, miskisuguseid googeldades leiab, alates sellistest.
Ehh, Miband2 jaoks kohe ei leidnudki. Mi band omasid on küll.
Spoiler 
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
11.12.2016 22:19:22
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| VR53, kas Mi Band 2 mõõdab sul püsivalt pulssi või iga mõne aja tagant lihtsalt? |
Ainult siis, kui ise valin ehk mõned korrad päevas. Samas väga ei kasuta seda funktsiooni, enim meeldib vaikne äratus ja sammu/distantsilugeja. Ahjaa, kasutan ka seda käe tõstmisel aja näitamist, mis töötab üllatavalt hästi.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|