|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
30.11.2016 13:18:13
|
|
|
maatriks, ega otseselt ei näegi seda. Aga no vaevalt nüüd viimastel päevadel äkitselt TK vms paljud tegema hakkasid.
WoT oleks võinud koos selle Fair Play juurutamisega miski patchi välja lasta mis modid (korraks) katki teeb ja töölesaamiseks oleks pidanud neid kindlasti uuendama.
Ehk et kellelgi ei jääks midagi vanast ajast tööle ega saaks end sel viisil välja vabandada.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
30.11.2016 13:34:00
|
|
|
| sama seis oleks tulnud. kõik oleks parandatud modi peale lasknud ja poleks teadvustanud endale seda keelatud tegevusena. suur enamus ei käi wot lehel midagi lugemas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
30.11.2016 13:37:10
|
|
|
igastahes eile kui t6 stronki sai tehtud siis saime me palju vähem igast kriitilisi vigastusi kui varem. Muidu varem pani iga tomat sulle järjest hoo pealt ammoracke ja muid kriitilisi laske.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
30.11.2016 13:46:09
|
|
|
vipu, ega seaduse mitteteadmine ei vabasta vastutusest.
Pealegi selle Fair Play kohta tuli mängu avades ka vastav teavitusaken korra ette.
Ehk et teadmatuse taha ei saa nüüd küll keegi pugeda.
kr6ll, eks see autoaim+ puudumine annab mõnda aega veel tunda. Hoo pealt lukustuse saamine on algupärase funktsionaalsusega tunduvalt keerulisem.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
30.11.2016 13:50:22
|
|
|
| autoaim ei puutu asjasse, see ei sihi automaatselt kriitilisi kohti. See on ikka suht syytu asi. Varem oli tavaline et pea iga tank sai 2-3 kriitilist vigastust. Enamus neist nii et need tehti 50 kildiga kihutava vastase poolt. nüüd on ikka olukord parem, mulle tundub
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
30.11.2016 14:55:43
|
|
|
Modid pandi kinni ja manuaalselt enam ei oska?
| vipu kirjutas: |
bänniga ei tohiks midagi näidata, kui konto lukku pannakse siis peaks viskama ette teate, et selle kasutaja andmeid ei saa vaadata.
aga mis artydesse puutub, siis midagi on väga muutunud. abs pihta ei saa, kõik lasud lendavad tanki taha ja woti foorumis on üks ka sellest video teinud. pmst artyga hetkel ongi sedasi nagu videos.
kui saabki pihta siis täiesti ajukast lasust. aga sedasi nagu varem sihtisid seisva tanki ära ja said ikkagi pihta, siis nüüd eile mängisin vist 5 mängu ja ühes mängus tegin üle tuhande dämmi. kõik teised 4 oli 200 dämmi kanti nii palju kui splashist sai.
Spoiler 
|
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
30.11.2016 15:00:16
|
|
|
| erick kirjutas: |
FAME'is nagu ei näinud kedagi bännituna. Tundub, et tomatid cheativad ikkagi rohkem kui superuunikumid  |
Jään oma varasemale arvamusele, et aimbot jne cheat'id annavad pigem noobidele juurde. FAME'i tasemel vennad suudavad paremin prioritiseerida, mis tanki osa peaks tabama, kui mis tahes aimbot hetkel. Aimbot'il pole aimugi, kas hetkel oleks mõistlik trackida või lasta tanki keskmesse või last kuhugi mujale...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.11.2016 15:13:28
|
|
|
tabavuse osas annab aimbot kindlasti juurde...seega väga tervitav, et neid banaane tuleb lõpuks
huvitavam on see mida nad weakspoti modiga teevad.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
30.11.2016 15:19:11
|
|
|
| Teavituses ei olnud midagi konkreetset kirjas. No see on mäng, alaealiste mäng ja fair play on uus asi, see ei ole mingi põhiseadus mida ju ka enamus inimesi ei tea. kui vaja läheb siis hakkad alles uurima.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.11.2016 15:20:46
|
|
|
Nojah...need 18-28.a tüübid ei suuda ka juhendeid lugeda hiljem
Selles suhtes tubli algatus, kui enne bännid kätte saavad.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GaZmO
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
30.11.2016 16:40:46
|
|
|
Sellest ei saa aru, miks ei võiks WG öelda millise modi eest bänniti. Ei ole nende keelatud modide nimekiri nii konkreetne midagi, vabalt võib kogemata midagi keelatut kasutada.
Muidugi on võimalik, et bännitakse ainult nende modide eest, mille puhul kahtlust ei saa tekkida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.11.2016 16:41:18
|
|
|
| Päris konkreetne oli ju... ainuke hall ala on hetkel weakspot, aga sellest antakse teada kui mingi nende oma arendus tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
30.11.2016 16:43:08
|
|
|
mul on selline tunne, et alustuseks bänniti need kes kasutasid aimbotte(tundra jne - ei mina nende nimesi tea) kui nad oleks bännind neid kes on kasutanud aim+ ja reload timerit siis oleks bännitud kontode hulk olnud 450k+ ma pakun
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
30.11.2016 19:33:06
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
mul on selline tunne, et alustuseks bänniti need kes kasutasid aimbotte(tundra jne - ei mina nende nimesi tea) kui nad oleks bännind neid kes on kasutanud aim+ ja reload timerit siis oleks bännitud kontode hulk olnud 450k+ ma pakun  |
Sama siin ..vahel vaatad , et ok sama tank , kuid vaenlase tankil ju ei saa olla reload nii palju kiirem ..
Kellelegi eespool .. banni võiks kõigi abivahendite eest saada , mis on nö. ebaloomulik või kujundab vastas ja / või oma tiimi omadega ebavõrdsuse ..
Kui peaks olema abivahendid , mis on WG poolt lubatud ja lausa toodetud ning , mida saab kulla või raha - eest , siis TERE HOMMIKUST küll
Business
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
30.11.2016 19:38:50
|
|
|
kusjuures reload saab küll ikka väga suure kääriga olla. näiteks sul on 75% meeskond(või madamam isegi ehk), pole kiiremat laadimist, pole venti, pole brother in arms perki, pole prem sööki. Kui vastasel need kõik on olemas võib see kahur tal lasta 2 korda kiiremini kui sinu, samasugune, kahur
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
30.11.2016 21:09:24
|
|
|
Overmatch mechanics
Based on your input from the 1st Common Test, we decided to cancel this feature.
Initially, we planned to revise the ricochet and overmatch mechanics for all vehicles. However, tests showed that it will cause increased ricochets on thinly armored tanks (the IS-3, IS-4, etc.) that used to be generally bad at angling. This disrupted gameplay overall (a lot more ricochets where chances of them used to be zero), which you reported to us during the Common Test. We analyzed your feedback and decided to stick to the old, time-proven mechanic for all vehicles including the tier VIII–X Swedish tank destroyers.
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/601252-28-11-16-micropatch-info/page__pid__13438772#entry13438772
Aga see näitab ikkagi ära kui ajudeta seltskond seda mängu seal kujundab.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
30.11.2016 21:22:11
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Aga see näitab ikkagi ära kui ajudeta seltskond seda mängu seal kujundab. |
Jah jah, arvestades kui ropult raha nad teenivad... Krdi lollid ikka...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
30.11.2016 21:29:09
|
|
|
| Raha teeb turundusosakond kes teeb suurt reklaami, teeb uhked videoklipid uutest premmikatest jne. Aga see tiimi osa kes seal mängu kujundab, need teevad asju kuidagi puusalt. Ah mingil Ivanil tuli mingi idee, no progeme ära ja viskame mängu kuigi mängijad ei taha selliseid muudatusi. Pärast tühistavad muudatused. Kas siis neil omakorda mingit pisikeste testi gruppi polegi kes testib uued lahendused läbi?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
30.11.2016 21:53:06
|
|
|
Aimboti eest ilmselt ei saadud bänni.
link - viimane mäng täna
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
30.11.2016 23:00:01
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| Raha teeb turundusosakond kes teeb suurt reklaami, teeb uhked videoklipid uutest premmikatest jne. Aga see tiimi osa kes seal mängu kujundab, need teevad asju kuidagi puusalt. Ah mingil Ivanil tuli mingi idee, no progeme ära ja viskame mängu kuigi mängijad ei taha selliseid muudatusi. Pärast tühistavad muudatused. Kas siis neil omakorda mingit pisikeste testi gruppi polegi kes testib uued lahendused läbi? |
Eks tiblade maal on pelajaid ilmselt palju .
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
01.12.2016 07:57:23
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Overmatch mechanics
Based on your input from the 1st Common Test, we decided to cancel this feature.
Initially, we planned to revise the ricochet and overmatch mechanics for all vehicles. However, tests showed that it will cause increased ricochets on thinly armored tanks (the IS-3, IS-4, etc.) that used to be generally bad at angling. This disrupted gameplay overall (a lot more ricochets where chances of them used to be zero), which you reported to us during the Common Test. We analyzed your feedback and decided to stick to the old, time-proven mechanic for all vehicles including the tier VIII–X Swedish tank destroyers.
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/601252-28-11-16-micropatch-info/page__pid__13438772#entry13438772
Aga see näitab ikkagi ära kui ajudeta seltskond seda mängu seal kujundab. |
Sain aru, et nad tahtsid overmatch loogikat muuta eelkõige seetõttu, et kuidagi paremini uued rootsi TD'd mängu sobitada, anda siis seeläbi buffi neile. Probleem oli selles, et sellega koos sai buffi kogu vene pask, mis nagunii üli OP juba praegu. Nii, et tegid sellele mõttele rollbacki. Mis mängu balansi mõttes õiges samm..See, et nad testserveris mingeid asju proovivad, pole ju halb!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
01.12.2016 11:42:12
|
|
|
Mulle jäi The Chieftaini selgitustest isegi mulje, et testserverisse läks bugine variant uuest overmatch mehhaanikast, mis muutis dingimise eriti lihtsaks. Muidugi feedback mängijatelt oli nii valus sellele, et kahtlen, kas nad üldse oma algset visiooni enam näidata julgevad.
Ja võibolla parem ongi. Overmatch mehhanika on oluline mängubalansi komponent ja kui ümber selle on 3 aastat ehitatud weakspotte ja balansseeritud terveid tanke, siis selge see, et igasugusel muutusel on väga suured tagajärjed. Olemasolev overmatch on minu arust piisavalt täpne ja hea, et tekiks huvitavaid võimalusi. Näiteks E100 sõites on võimalik pennida paljusid heavy tanke, sh ka teisi E100sid, aga ka IS-4 ja IS-7 tagumisse mootorikattesse, ülevalt, tavalise APga.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.12.2016 12:33:45
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
| vipu kirjutas: |
Overmatch mechanics
Based on your input from the 1st Common Test, we decided to cancel this feature.
Initially, we planned to revise the ricochet and overmatch mechanics for all vehicles. However, tests showed that it will cause increased ricochets on thinly armored tanks (the IS-3, IS-4, etc.) that used to be generally bad at angling. This disrupted gameplay overall (a lot more ricochets where chances of them used to be zero), which you reported to us during the Common Test. We analyzed your feedback and decided to stick to the old, time-proven mechanic for all vehicles including the tier VIII–X Swedish tank destroyers.
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/601252-28-11-16-micropatch-info/page__pid__13438772#entry13438772
Aga see näitab ikkagi ära kui ajudeta seltskond seda mängu seal kujundab. |
Sain aru, et nad tahtsid overmatch loogikat muuta eelkõige seetõttu, et kuidagi paremini uued rootsi TD'd mängu sobitada, anda siis seeläbi buffi neile. Probleem oli selles, et sellega koos sai buffi kogu vene piix, mis nagunii üli OP juba praegu. Nii, et tegid sellele mõttele rollbacki. Mis mängu balansi mõttes õiges samm..See, et nad testserveris mingeid asju proovivad, pole ju halb! |
Seepärast ongi neil see seltskond seal nagu ajudeta. Tahetakse, aga välja kukub nagu CCCP. Perspektiivne mõtlemine on nõrk neil. Kui midagi muudavad, kuidas terve mäng hakkab olema.
Vähemalt EU wot foorumis on igal nädalal teemad uute mappide osas ja vot seda ei taheta teha. Joonistagu kaarte mida rahvas tahab, aga ei. Vaikus vaikus vaikus.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
01.12.2016 12:52:39
|
|
|
Üle ühe posti saab lugeda, kuidas kõik on ikka nii halvasti. Milles siis lõpuks mure seisneb? Et kõik on küll kole paha aga midagi ikka selles põnevat on, et tagasi kisub? Miks Sa pead end piinama mingisuguse kole halva asjaga kogu aeg? Jäta see mäng maha ja rahu majas.
| vipu kirjutas: |
| thomak28 kirjutas: |
| vipu kirjutas: |
Overmatch mechanics
Based on your input from the 1st Common Test, we decided to cancel this feature.
Initially, we planned to revise the ricochet and overmatch mechanics for all vehicles. However, tests showed that it will cause increased ricochets on thinly armored tanks (the IS-3, IS-4, etc.) that used to be generally bad at angling. This disrupted gameplay overall (a lot more ricochets where chances of them used to be zero), which you reported to us during the Common Test. We analyzed your feedback and decided to stick to the old, time-proven mechanic for all vehicles including the tier VIII–X Swedish tank destroyers.
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/601252-28-11-16-micropatch-info/page__pid__13438772#entry13438772
Aga see näitab ikkagi ära kui ajudeta seltskond seda mängu seal kujundab. |
Sain aru, et nad tahtsid overmatch loogikat muuta eelkõige seetõttu, et kuidagi paremini uued rootsi TD'd mängu sobitada, anda siis seeläbi buffi neile. Probleem oli selles, et sellega koos sai buffi kogu vene piix, mis nagunii üli OP juba praegu. Nii, et tegid sellele mõttele rollbacki. Mis mängu balansi mõttes õiges samm..See, et nad testserveris mingeid asju proovivad, pole ju halb! |
Seepärast ongi neil see seltskond seal nagu ajudeta. Tahetakse, aga välja kukub nagu CCCP. Perspektiivne mõtlemine on nõrk neil. Kui midagi muudavad, kuidas terve mäng hakkab olema.
Vähemalt EU wot foorumis on igal nädalal teemad uute mappide osas ja vot seda ei taheta teha. Joonistagu kaarte mida rahvas tahab, aga ei. Vaikus vaikus vaikus. |
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.12.2016 13:09:38
|
|
|
mul on tegelt ysna savi mida nad teevad. Kui muudatused puudutavad kõiki siis on ju kõik ok. Seega tehku mida tahavad, mul absull kama2
Peaasi et saaks tulistada, kui tuju tuleb
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
01.12.2016 13:14:49
|
|
|
Arusaamatu. 44,5k lahinguga kutt läheb ähmi täis sellest, et ma ta artyga 50m pealt ära lasin (ise olen 2k midagi teinud healjuhul).
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.12.2016 13:42:46
|
|
|
vaatasin et mis toimub http://worldoftanks.com lehel ja etskae mis seal kirjas on uudistes
New Premium Tanks
Beyond a shadow of a doubt, uber-rare and never-before seen tanks are coming to the Premium Shop this month. Keep an eye out on the following dates:
Dec. 2-12
Dec. 9-19
Dec. 20 - Jan. 9
Dec. 21 - Jan. 2
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.12.2016 14:17:53
|
|
|
krt bingoga ei võitnud, muidu ostaks kõik advendikalendri värgid ära
advendikalendril on mingi boonuskoodi mäng: tänane kood on QD
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.12.2016 14:27:20
|
|
|
ma tahaks aint seda kv220 -te. Muud on mul olemas, neid mida pole, ma ei tahagi , seega jätab see kalender kylmaks. Aga selle kv ostaks küll. Kunagi vist see oli isegi myygis aga siis ostsin need breliini tankid ja arvasin et seda kv -d pole vaja. Aga vahest tegelt sellega sõidaks, nii järele mõeldes
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.12.2016 14:30:57
|
|
|
| mis sellel kv head on?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.12.2016 14:33:37
|
|
|
max t6 ja hea kere soomus. Hea tsillida sellisega ja loota et vastas on sellised uued mängijad kellel on stock kahurid ja kes lasevad aint keret
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.12.2016 18:50:52
|
|
|
Vaatasin just crespiksi striimi. Jõle aus mm ikka küll. Tema meeskonnal 2 lillat, 2 sinist, 4 oranzi ja kõik ylejäänud rohelised. Vastas 6 rohelist ja teised punased valdavalt. See on siis see mm wg-l
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.12.2016 19:20:06
|
|
|
MM pannakse kokku tankidest mis parasjagu ootejärjekorras on. Ju siis oli seis parasjagu selline. Kindlasti saaks seda "tuunida" pikema ooteaja arvelt.
http://wiki.wargaming.net/en/Matchmaker_(WoT)
Samas see jutt on seal veidi ajast maas.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.12.2016 19:24:38
|
|
|
ootejärjekord oleks sama pikk olnd kui need saadaolevad mängijad võrdselt ära jagada
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
01.12.2016 19:27:49
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
ootejärjekord oleks sama pikk olnd kui need saadaolevad mängijad võrdselt ära jagada  |
Siis poleks enam tegu juhusliku lahinguga...
_________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.12.2016 19:40:07
|
|
|
mul on juba vaikselt kopp ees nendest nn. võrdsetes bingo loto lahingutes. Enamus mänge on emmale kummale poolele 5-15 või nii. Väga harva kui lahingud võrdsed on.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.12.2016 19:47:43
|
|
|
Sellised on mitu päeva mängud olnud. Just praegu lõpetasin sellise mängu.
Mõnus nimi on ühel: Megatros Kõik hevid kärvasid niisama ära ja nad läksid kõik suure pundiga peale. Vastik kui palju expi nad saavad mitte kui millegi eest. Neil peaks exp sama suur olema kui kaotajatel.
Samas mõlemas tiimis oli 5000 dämmi mees.
Spoiler 
või see mäng otsa kus t8 medikaga teeb mängus top damage ja t10 jälle surevad. need ei saa olla inimmängijad
Spoiler 
viimati muutis vipu 01.12.2016 19:58:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
01.12.2016 19:53:49
|
|
|
| Eriti grindides on jah nõme see XP jagamine, kus teed kaotavas tiimis ulmelist tööd, rassid vere ninast välja ja meeskond lihtsalt hävib. Tulemus: saad paarsada XP-d.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalm
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2004
|
01.12.2016 19:57:47
|
|
|
Kui sa saad paarsada XPi'i "ulmelise töö" eest siis ma pigem arvan et su panus oli pigem alla keskmise...
_________________ Mina panin kunagi kaa hästi |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlueQ
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2014
|
01.12.2016 20:20:49
|
|
|
Klannide novembri kokkuvõte.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
01.12.2016 20:32:28
|
|
|
| kalm kirjutas: |
| Kui sa saad paarsada XPi'i "ulmelise töö" eest siis ma pigem arvan et su panus oli pigem alla keskmise... |
Eks see oli näitlik number. Reaalselt saad ca 600-700 vist.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.12.2016 21:27:25
|
|
|
LOL
IS-6 Black on 22 euro eest myygil
No see on ikka rämedalt soodne diil. Rabage kellel pole veel premmi.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.12.2016 21:41:19
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
LOL
IS-6 Black on 22 euro eest myygil
No see on ikka rämedalt soodne diil. Rabage kellel pole veel premmi.  |
edit: 50% ale on neile kellel see tavaline IS6 olemas on, seega ... ma ei kavatse küll 2 korda sama tanki osta
edit:
Huvitav, kui ma ostan selle oma soodsa alega aga kingin selle kellelegi, kellel seda tava is6 -t pole ... ei tea kas siis ka see odav hind kehtib?
EDIT: jah, saabki, vähemalt täna. Arvatavasti homseks asi korras wg -l
viimati muutis kr6ll 02.12.2016 01:04:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
01.12.2016 21:55:24
|
|
|
Keskendusin ka nüüd sellele uudisele. Kui on jah olemas sama tank siis saab sama tanki (aga musta!!! ) poole odavamalt. Aga positiivne on iseenesest see, et päris mitu korda on vabandatud ühes artiklis, et panid korralikult pange
| kr6ll kirjutas: |
edit:
Huvitav, kui ma ostan selle oma soodsa alega aga kingin selle kellelegi, kellel seda tava is6 -t pole ... ei tea kas siis ka see odav hind kehtib?  |
Ise mõelnud IS6 ligi võtta.
Aga proovisin Black T34. Maksmiseni päris ei läinud, kuid sinnamaani küll tundus, et võiks nagu saada
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.12.2016 22:17:21
|
|
|
ossa mis ime on sündinud, et löwe saab 1000 hp mootori. no ma teen lausa õlle lahti sellise uudise peale või peaks kohe kuuajalise premmi tegema, et SerB ka saaks six packi osta
Mingit vahet ju IS6 vs IS6 black ju ei ole peale värvi, miks peaks teda ostma?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
01.12.2016 22:46:44
|
|
|
No sain M kätte. Selgelt parim mäng mul selle asjaga
6 killi, 6,8k dämmi, 1,2k spotti
Mingi missiooni tegin ka ära ja sain 150k
http://wotreplays.com/site/3129043#fisherman_s_bay-sakslane-rheinmetall_skorpion_g
Victory!
Battle: Fisherman's Bay
Vehicles: Rheinmetall Skorpion G
Experience received: 2 946
Credits earned: 165 674
Battle achievements: 1 Mark of Excellence, Top Gun, High Caliber, Mastery Badge: "Ace Tanker"
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
02.12.2016 02:35:54
|
|
|
| Sa kr6ll, oled täitsa asjalik oma WR poolest, aga sinu jutt, et kuni 7T on kõik WR 57+, on pullikaka jutt. Tee 5K mänge kuni 7T WR 57% ja ma annan sulle 100 eurot. Muidugi puhta mänguga, ilma modideta, ilma kullata. Sittagi sa teed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
02.12.2016 08:52:15
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
| Tee 5K mänge kuni 7T WR 57% ja ma annan sulle 100 eurot. Muidugi puhta mänguga, ilma modideta, ilma kullata. Sittagi sa teed. |
teeksin vabalt aga 100 eurot teenin ma oluliselt kiiremini midagi muud tehes, kui mängides 5k mängu wotis. Kui aus olla. Tõsta summa 20k peale ja teeme ära
edit: Muide ma vaatasin kiire pilguga oma t7 ja madalamate tankide wr ja suuremas osa on neil wr yle 60 -ne. Ja igasuguste tankidega mitte 5k yhte ja sama tanki mängides
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|