Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 433, 434, 435 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 13:18:13 vasta tsitaadiga

maatriks, ega otseselt ei näegi seda. Aga no vaevalt nüüd viimastel päevadel äkitselt TK vms paljud tegema hakkasid.

WoT oleks võinud koos selle Fair Play juurutamisega miski patchi välja lasta mis modid (korraks) katki teeb ja töölesaamiseks oleks pidanud neid kindlasti uuendama.
Ehk et kellelgi ei jääks midagi vanast ajast tööle ega saaks end sel viisil välja vabandada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.11.2016 13:34:00 vasta tsitaadiga

sama seis oleks tulnud. kõik oleks parandatud modi peale lasknud ja poleks teadvustanud endale seda keelatud tegevusena. suur enamus ei käi wot lehel midagi lugemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 13:37:10 vasta tsitaadiga

igastahes eile kui t6 stronki sai tehtud siis saime me palju vähem igast kriitilisi vigastusi kui varem. Muidu varem pani iga tomat sulle järjest hoo pealt ammoracke ja muid kriitilisi laske. icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 13:46:09 vasta tsitaadiga

vipu, ega seaduse mitteteadmine ei vabasta vastutusest.
Pealegi selle Fair Play kohta tuli mängu avades ka vastav teavitusaken korra ette.
Ehk et teadmatuse taha ei saa nüüd küll keegi pugeda.

kr6ll, eks see autoaim+ puudumine annab mõnda aega veel tunda. Hoo pealt lukustuse saamine on algupärase funktsionaalsusega tunduvalt keerulisem. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 13:50:22 vasta tsitaadiga

autoaim ei puutu asjasse, see ei sihi automaatselt kriitilisi kohti. See on ikka suht syytu asi. Varem oli tavaline et pea iga tank sai 2-3 kriitilist vigastust. Enamus neist nii et need tehti 50 kildiga kihutava vastase poolt. nüüd on ikka olukord parem, mulle tundub
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 14:55:43 vasta tsitaadiga

Modid pandi kinni ja manuaalselt enam ei oska? icon_smile.gif

vipu kirjutas:
bänniga ei tohiks midagi näidata, kui konto lukku pannakse siis peaks viskama ette teate, et selle kasutaja andmeid ei saa vaadata.

aga mis artydesse puutub, siis midagi on väga muutunud. abs pihta ei saa, kõik lasud lendavad tanki taha ja woti foorumis on üks ka sellest video teinud. pmst artyga hetkel ongi sedasi nagu videos.
kui saabki pihta siis täiesti ajukast lasust. aga sedasi nagu varem sihtisid seisva tanki ära ja said ikkagi pihta, siis nüüd eile mängisin vist 5 mängu ja ühes mängus tegin üle tuhande dämmi. kõik teised 4 oli 200 dämmi kanti nii palju kui splashist sai.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 30.11.2016 15:00:16 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FAME'is nagu ei näinud kedagi bännituna. Tundub, et tomatid cheativad ikkagi rohkem kui superuunikumid icon_razz.gif


Jään oma varasemale arvamusele, et aimbot jne cheat'id annavad pigem noobidele juurde. FAME'i tasemel vennad suudavad paremin prioritiseerida, mis tanki osa peaks tabama, kui mis tahes aimbot hetkel. Aimbot'il pole aimugi, kas hetkel oleks mõistlik trackida või lasta tanki keskmesse või last kuhugi mujale...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.11.2016 15:13:28 vasta tsitaadiga

tabavuse osas annab aimbot kindlasti juurde...seega väga tervitav, et neid banaane tuleb lõpuks thumbs_up.gif
huvitavam on see mida nad weakspoti modiga teevad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.11.2016 15:19:11 vasta tsitaadiga

Teavituses ei olnud midagi konkreetset kirjas. No see on mäng, alaealiste mäng ja fair play on uus asi, see ei ole mingi põhiseadus mida ju ka enamus inimesi ei tea. kui vaja läheb siis hakkad alles uurima.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.11.2016 15:20:46 vasta tsitaadiga

Nojah...need 18-28.a tüübid ei suuda ka juhendeid lugeda hiljem icon_lol.gif
Selles suhtes tubli algatus, kui enne bännid kätte saavad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GaZmO
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 30.11.2016 16:40:46 vasta tsitaadiga

Sellest ei saa aru, miks ei võiks WG öelda millise modi eest bänniti. Ei ole nende keelatud modide nimekiri nii konkreetne midagi, vabalt võib kogemata midagi keelatut kasutada.
Muidugi on võimalik, et bännitakse ainult nende modide eest, mille puhul kahtlust ei saa tekkida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.11.2016 16:41:18 vasta tsitaadiga

Päris konkreetne oli ju... ainuke hall ala on hetkel weakspot, aga sellest antakse teada kui mingi nende oma arendus tuleb.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 16:43:08 vasta tsitaadiga

mul on selline tunne, et alustuseks bänniti need kes kasutasid aimbotte(tundra jne - ei mina nende nimesi tea) kui nad oleks bännind neid kes on kasutanud aim+ ja reload timerit siis oleks bännitud kontode hulk olnud 450k+ ma pakun icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 30.11.2016 19:33:06 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
mul on selline tunne, et alustuseks bänniti need kes kasutasid aimbotte(tundra jne - ei mina nende nimesi tea) kui nad oleks bännind neid kes on kasutanud aim+ ja reload timerit siis oleks bännitud kontode hulk olnud 450k+ ma pakun icon_rolleyes.gif icon_lol.gif


Sama siin ..vahel vaatad , et ok sama tank , kuid vaenlase tankil ju ei saa olla reload nii palju kiirem ..

Kellelegi eespool .. banni võiks kõigi abivahendite eest saada , mis on nö. ebaloomulik või kujundab vastas ja / või oma tiimi omadega ebavõrdsuse ..

Kui peaks olema abivahendid , mis on WG poolt lubatud ja lausa toodetud ning , mida saab kulla või raha - eest , siis TERE HOMMIKUST küll icon_smile.gif

Business icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 19:38:50 vasta tsitaadiga

kusjuures reload saab küll ikka väga suure kääriga olla. näiteks sul on 75% meeskond(või madamam isegi ehk), pole kiiremat laadimist, pole venti, pole brother in arms perki, pole prem sööki. Kui vastasel need kõik on olemas võib see kahur tal lasta 2 korda kiiremini kui sinu, samasugune, kahur icon_rolleyes.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.11.2016 21:09:24 vasta tsitaadiga

Overmatch mechanics

Based on your input from the 1st Common Test, we decided to cancel this feature.
Initially, we planned to revise the ricochet and overmatch mechanics for all vehicles. However, tests showed that it will cause increased ricochets on thinly armored tanks (the IS-3, IS-4, etc.) that used to be generally bad at angling. This disrupted gameplay overall (a lot more ricochets where chances of them used to be zero), which you reported to us during the Common Test. We analyzed your feedback and decided to stick to the old, time-proven mechanic for all vehicles including the tier VIII–X Swedish tank destroyers.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/601252-28-11-16-micropatch-info/page__pid__13438772#entry13438772

Aga see näitab ikkagi ära kui ajudeta seltskond seda mängu seal kujundab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 21:22:11 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:



Aga see näitab ikkagi ära kui ajudeta seltskond seda mängu seal kujundab.


Jah jah, arvestades kui ropult raha nad teenivad... Krdi lollid ikka... kopp.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 30.11.2016 21:29:09 vasta tsitaadiga

Raha teeb turundusosakond kes teeb suurt reklaami, teeb uhked videoklipid uutest premmikatest jne. Aga see tiimi osa kes seal mängu kujundab, need teevad asju kuidagi puusalt. Ah mingil Ivanil tuli mingi idee, no progeme ära ja viskame mängu kuigi mängijad ei taha selliseid muudatusi. Pärast tühistavad muudatused. Kas siis neil omakorda mingit pisikeste testi gruppi polegi kes testib uued lahendused läbi?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 21:53:06 vasta tsitaadiga

Aimboti eest ilmselt ei saadud bänni.
link - viimane mäng täna icon_biggrin.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 30.11.2016 23:00:01 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Raha teeb turundusosakond kes teeb suurt reklaami, teeb uhked videoklipid uutest premmikatest jne. Aga see tiimi osa kes seal mängu kujundab, need teevad asju kuidagi puusalt. Ah mingil Ivanil tuli mingi idee, no progeme ära ja viskame mängu kuigi mängijad ei taha selliseid muudatusi. Pärast tühistavad muudatused. Kas siis neil omakorda mingit pisikeste testi gruppi polegi kes testib uued lahendused läbi?


Eks tiblade maal on pelajaid ilmselt palju .

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 01.12.2016 07:57:23 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Overmatch mechanics

Based on your input from the 1st Common Test, we decided to cancel this feature.
Initially, we planned to revise the ricochet and overmatch mechanics for all vehicles. However, tests showed that it will cause increased ricochets on thinly armored tanks (the IS-3, IS-4, etc.) that used to be generally bad at angling. This disrupted gameplay overall (a lot more ricochets where chances of them used to be zero), which you reported to us during the Common Test. We analyzed your feedback and decided to stick to the old, time-proven mechanic for all vehicles including the tier VIII–X Swedish tank destroyers.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/601252-28-11-16-micropatch-info/page__pid__13438772#entry13438772

Aga see näitab ikkagi ära kui ajudeta seltskond seda mängu seal kujundab.


Sain aru, et nad tahtsid overmatch loogikat muuta eelkõige seetõttu, et kuidagi paremini uued rootsi TD'd mängu sobitada, anda siis seeläbi buffi neile. Probleem oli selles, et sellega koos sai buffi kogu vene pask, mis nagunii üli OP juba praegu. Nii, et tegid sellele mõttele rollbacki. Mis mängu balansi mõttes õiges samm..See, et nad testserveris mingeid asju proovivad, pole ju halb!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.12.2016 11:42:12 vasta tsitaadiga

Mulle jäi The Chieftaini selgitustest isegi mulje, et testserverisse läks bugine variant uuest overmatch mehhaanikast, mis muutis dingimise eriti lihtsaks. Muidugi feedback mängijatelt oli nii valus sellele, et kahtlen, kas nad üldse oma algset visiooni enam näidata julgevad.

Ja võibolla parem ongi. Overmatch mehhanika on oluline mängubalansi komponent ja kui ümber selle on 3 aastat ehitatud weakspotte ja balansseeritud terveid tanke, siis selge see, et igasugusel muutusel on väga suured tagajärjed. Olemasolev overmatch on minu arust piisavalt täpne ja hea, et tekiks huvitavaid võimalusi. Näiteks E100 sõites on võimalik pennida paljusid heavy tanke, sh ka teisi E100sid, aga ka IS-4 ja IS-7 tagumisse mootorikattesse, ülevalt, tavalise APga.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.12.2016 12:33:45 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
vipu kirjutas:
Overmatch mechanics

Based on your input from the 1st Common Test, we decided to cancel this feature.
Initially, we planned to revise the ricochet and overmatch mechanics for all vehicles. However, tests showed that it will cause increased ricochets on thinly armored tanks (the IS-3, IS-4, etc.) that used to be generally bad at angling. This disrupted gameplay overall (a lot more ricochets where chances of them used to be zero), which you reported to us during the Common Test. We analyzed your feedback and decided to stick to the old, time-proven mechanic for all vehicles including the tier VIII–X Swedish tank destroyers.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/601252-28-11-16-micropatch-info/page__pid__13438772#entry13438772

Aga see näitab ikkagi ära kui ajudeta seltskond seda mängu seal kujundab.


Sain aru, et nad tahtsid overmatch loogikat muuta eelkõige seetõttu, et kuidagi paremini uued rootsi TD'd mängu sobitada, anda siis seeläbi buffi neile. Probleem oli selles, et sellega koos sai buffi kogu vene piix, mis nagunii üli OP juba praegu. Nii, et tegid sellele mõttele rollbacki. Mis mängu balansi mõttes õiges samm..See, et nad testserveris mingeid asju proovivad, pole ju halb!


Seepärast ongi neil see seltskond seal nagu ajudeta. Tahetakse, aga välja kukub nagu CCCP. Perspektiivne mõtlemine on nõrk neil. Kui midagi muudavad, kuidas terve mäng hakkab olema.
Vähemalt EU wot foorumis on igal nädalal teemad uute mappide osas ja vot seda ei taheta teha. Joonistagu kaarte mida rahvas tahab, aga ei. Vaikus vaikus vaikus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 12:52:39 vasta tsitaadiga

Üle ühe posti saab lugeda, kuidas kõik on ikka nii halvasti. Milles siis lõpuks mure seisneb? Et kõik on küll kole paha aga midagi ikka selles põnevat on, et tagasi kisub? Miks Sa pead end piinama mingisuguse kole halva asjaga kogu aeg? Jäta see mäng maha ja rahu majas. icon_smile.gif



vipu kirjutas:
thomak28 kirjutas:
vipu kirjutas:
Overmatch mechanics

Based on your input from the 1st Common Test, we decided to cancel this feature.
Initially, we planned to revise the ricochet and overmatch mechanics for all vehicles. However, tests showed that it will cause increased ricochets on thinly armored tanks (the IS-3, IS-4, etc.) that used to be generally bad at angling. This disrupted gameplay overall (a lot more ricochets where chances of them used to be zero), which you reported to us during the Common Test. We analyzed your feedback and decided to stick to the old, time-proven mechanic for all vehicles including the tier VIII–X Swedish tank destroyers.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/601252-28-11-16-micropatch-info/page__pid__13438772#entry13438772

Aga see näitab ikkagi ära kui ajudeta seltskond seda mängu seal kujundab.


Sain aru, et nad tahtsid overmatch loogikat muuta eelkõige seetõttu, et kuidagi paremini uued rootsi TD'd mängu sobitada, anda siis seeläbi buffi neile. Probleem oli selles, et sellega koos sai buffi kogu vene piix, mis nagunii üli OP juba praegu. Nii, et tegid sellele mõttele rollbacki. Mis mängu balansi mõttes õiges samm..See, et nad testserveris mingeid asju proovivad, pole ju halb!


Seepärast ongi neil see seltskond seal nagu ajudeta. Tahetakse, aga välja kukub nagu CCCP. Perspektiivne mõtlemine on nõrk neil. Kui midagi muudavad, kuidas terve mäng hakkab olema.
Vähemalt EU wot foorumis on igal nädalal teemad uute mappide osas ja vot seda ei taheta teha. Joonistagu kaarte mida rahvas tahab, aga ei. Vaikus vaikus vaikus.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 13:09:38 vasta tsitaadiga

mul on tegelt ysna savi mida nad teevad. Kui muudatused puudutavad kõiki siis on ju kõik ok. Seega tehku mida tahavad, mul absull kama2 icon_cool.gif icon_razz.gif

Peaasi et saaks tulistada, kui tuju tuleb icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 13:14:49 vasta tsitaadiga

Arusaamatu. 44,5k lahinguga kutt läheb ähmi täis sellest, et ma ta artyga 50m pealt ära lasin (ise olen 2k midagi teinud healjuhul).

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 13:42:46 vasta tsitaadiga

vaatasin et mis toimub http://worldoftanks.com lehel ja etskae mis seal kirjas on uudistes icon_eek.gif

New Premium Tanks

Beyond a shadow of a doubt, uber-rare and never-before seen tanks are coming to the Premium Shop this month. Keep an eye out on the following dates:

Dec. 2-12

Dec. 9-19

Dec. 20 - Jan. 9

Dec. 21 - Jan. 2
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.12.2016 14:17:53 vasta tsitaadiga

krt bingoga ei võitnud, muidu ostaks kõik advendikalendri värgid ära icon_lol.gif

advendikalendril on mingi boonuskoodi mäng: tänane kood on QD
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 14:27:20 vasta tsitaadiga

ma tahaks aint seda kv220 -te. Muud on mul olemas, neid mida pole, ma ei tahagi icon_razz.gif , seega jätab see kalender kylmaks. Aga selle kv ostaks küll. Kunagi vist see oli isegi myygis aga siis ostsin need breliini tankid ja arvasin et seda kv -d pole vaja. Aga vahest tegelt sellega sõidaks, nii järele mõeldes icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.12.2016 14:30:57 vasta tsitaadiga

mis sellel kv head on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 14:33:37 vasta tsitaadiga

max t6 ja hea kere soomus. Hea tsillida sellisega ja loota et vastas on sellised uued mängijad kellel on stock kahurid ja kes lasevad aint keret icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.12.2016 17:46:36 vasta tsitaadiga

Üks vend teeb väikest võistlust http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/601514-xans-christmas-climbing-contest-10k-gold-first-prize/


Link


T8 on proto ikka väga mõnus saan. Sõida ja tapa http://wotreplays.com/site/3128421#erlenberg-p6kk-t-54_first_prototype
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 18:50:52 vasta tsitaadiga

Vaatasin just crespiksi striimi. Jõle aus mm ikka küll. Tema meeskonnal 2 lillat, 2 sinist, 4 oranzi ja kõik ylejäänud rohelised. Vastas 6 rohelist ja teised punased valdavalt. See on siis see mm wg-l icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 19:20:06 vasta tsitaadiga

MM pannakse kokku tankidest mis parasjagu ootejärjekorras on. Ju siis oli seis parasjagu selline. Kindlasti saaks seda "tuunida" pikema ooteaja arvelt.
http://wiki.wargaming.net/en/Matchmaker_(WoT)
Samas see jutt on seal veidi ajast maas.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 19:24:38 vasta tsitaadiga

ootejärjekord oleks sama pikk olnd kui need saadaolevad mängijad võrdselt ära jagada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 01.12.2016 19:27:49 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
ootejärjekord oleks sama pikk olnd kui need saadaolevad mängijad võrdselt ära jagada icon_rolleyes.gif


Siis poleks enam tegu juhusliku lahinguga...

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 19:40:07 vasta tsitaadiga

mul on juba vaikselt kopp ees nendest nn. võrdsetes bingo loto lahingutes. Enamus mänge on emmale kummale poolele 5-15 või nii. Väga harva kui lahingud võrdsed on. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.12.2016 19:47:43 vasta tsitaadiga

Sellised on mitu päeva mängud olnud. Just praegu lõpetasin sellise mängu.
Mõnus nimi on ühel: Megatros icon_biggrin.gif Kõik hevid kärvasid niisama ära ja nad läksid kõik suure pundiga peale. Vastik kui palju expi nad saavad mitte kui millegi eest. Neil peaks exp sama suur olema kui kaotajatel.
Samas mõlemas tiimis oli 5000 dämmi mees.

Spoiler Spoiler Spoiler


või see mäng otsa kus t8 medikaga teeb mängus top damage ja t10 jälle surevad. need ei saa olla inimmängijad

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis vipu 01.12.2016 19:58:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 19:53:49 vasta tsitaadiga

Eriti grindides on jah nõme see XP jagamine, kus teed kaotavas tiimis ulmelist tööd, rassid vere ninast välja ja meeskond lihtsalt hävib. Tulemus: saad paarsada XP-d.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 19:57:47 vasta tsitaadiga

Kui sa saad paarsada XPi'i "ulmelise töö" eest siis ma pigem arvan et su panus oli pigem alla keskmise...
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 01.12.2016 20:20:49 vasta tsitaadiga

Klannide novembri kokkuvõte.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 20:32:28 vasta tsitaadiga

kalm kirjutas:
Kui sa saad paarsada XPi'i "ulmelise töö" eest siis ma pigem arvan et su panus oli pigem alla keskmise...
Eks see oli näitlik number. Reaalselt saad ca 600-700 vist.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 21:27:25 vasta tsitaadiga

LOL

IS-6 Black on 22 euro eest myygil icon_eek.gif
No see on ikka rämedalt soodne diil. Rabage kellel pole veel premmi. icon_eek.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 21:32:22 vasta tsitaadiga

Uus test on üleval. Enam ei ole rootslased kaugeltki OP minuarust. Päris tugeva nerfi said. 50b ja 50 120 sai buffi depressioni arvelt ning lisaks said ka veel osad premmid.

Spoiler Spoiler Spoiler


kr6ll kirjutas:
LOL

IS-6 Black on 22 euro eest myygil icon_eek.gif
No see on ikka rämedalt soodne diil. Rabage kellel pole veel premmi. icon_eek.gif


icon_eek.gif Ma küll näen ainult musta T34'ja müügis.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 21:41:19 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
LOL

IS-6 Black on 22 euro eest myygil icon_eek.gif
No see on ikka rämedalt soodne diil. Rabage kellel pole veel premmi. icon_eek.gif


edit: 50% ale on neile kellel see tavaline IS6 olemas on, seega ... ma ei kavatse küll 2 korda sama tanki osta icon_lol.gif thumbs_down.gif

edit:

Huvitav, kui ma ostan selle oma soodsa alega aga kingin selle kellelegi, kellel seda tava is6 -t pole ... ei tea kas siis ka see odav hind kehtib? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
EDIT: jah, saabki, vähemalt täna. Arvatavasti homseks asi korras wg -l


viimati muutis kr6ll 02.12.2016 01:04:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 21:55:24 vasta tsitaadiga

Keskendusin ka nüüd sellele uudisele. Kui on jah olemas sama tank siis saab sama tanki (aga musta!!! icon_biggrin.gif ) poole odavamalt. Aga positiivne on iseenesest see, et päris mitu korda on vabandatud ühes artiklis, et panid korralikult pange icon_biggrin.gif

kr6ll kirjutas:



edit:

Huvitav, kui ma ostan selle oma soodsa alega aga kingin selle kellelegi, kellel seda tava is6 -t pole ... ei tea kas siis ka see odav hind kehtib? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif


Ise mõelnud IS6 ligi võtta.
Aga proovisin Black T34. Maksmiseni päris ei läinud, kuid sinnamaani küll tundus, et võiks nagu saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.12.2016 22:17:21 vasta tsitaadiga

ossa mis ime on sündinud, et löwe saab 1000 hp mootori. no ma teen lausa õlle lahti sellise uudise peale või peaks kohe kuuajalise premmi tegema, et SerB ka saaks six packi osta icon_lol.gif

Mingit vahet ju IS6 vs IS6 black ju ei ole peale värvi, miks peaks teda ostma?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 22:46:44 vasta tsitaadiga

No sain M kätte. Selgelt parim mäng mul selle asjaga icon_smile.gif
6 killi, 6,8k dämmi, 1,2k spotti
Mingi missiooni tegin ka ära ja sain 150k
http://wotreplays.com/site/3129043#fisherman_s_bay-sakslane-rheinmetall_skorpion_g

Victory!
Battle: Fisherman's Bay
Vehicles: Rheinmetall Skorpion G
Experience received: 2 946
Credits earned: 165 674
Battle achievements: 1 Mark of Excellence, Top Gun, High Caliber, Mastery Badge: "Ace Tanker"
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 02.12.2016 02:35:54 vasta tsitaadiga

Sa kr6ll, oled täitsa asjalik oma WR poolest, aga sinu jutt, et kuni 7T on kõik WR 57+, on pullikaka jutt. Tee 5K mänge kuni 7T WR 57% ja ma annan sulle 100 eurot. Muidugi puhta mänguga, ilma modideta, ilma kullata. Sittagi sa teed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2016 08:52:15 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Tee 5K mänge kuni 7T WR 57% ja ma annan sulle 100 eurot. Muidugi puhta mänguga, ilma modideta, ilma kullata. Sittagi sa teed.


teeksin vabalt aga 100 eurot teenin ma oluliselt kiiremini midagi muud tehes, kui mängides 5k mängu wotis. Kui aus olla. Tõsta summa 20k peale ja teeme ära thumbs_up.gif

edit: Muide ma vaatasin kiire pilguga oma t7 ja madalamate tankide wr ja suuremas osa on neil wr yle 60 -ne. Ja igasuguste tankidega mitte 5k yhte ja sama tanki mängides icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 433, 434, 435 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.