|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
06.11.2016 09:55:03
|
|
|
| Vael kirjutas: |
| Kuidas Win10 ja win-mingi-muu dualboot töötab? "Sööb ikka win10 kõik teised kettad ära"? |
Ei söö. Dualis W10 1607 ja Ubuntugnome 16.10.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.11.2016 15:40:28
|
|
|
| MBR puhul saab vist iga tänapäevane linux dualbooti automaatselt tekitatud. (U)efi puhul on jah kuulda olnud, et kohati tekitb probleeme. Kui üle 2TB kettaid ei kasuta, siis on igal juhul mõistlik MBRi kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
06.11.2016 23:07:00
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Vael, Mida see DX12 siis annab? Seninähtu põhjal on tegu suht feiliga. Parimal juhul langetab veidi CPU kasutust. Kindlasti mitte silmailu. Ennem istun DX11 peal kui tegelen W10 iganädalaste probleemidega (mis võtab ilmselt kauem aega, kui Dx12 "nautimine" ). |
DX12 ei anna hetkel suurt midagi selle tõttu et mängude mootorid ei ole nullist seda kasutama ehitatud. Teema käib enamasti ikka üle mingi DX11/DX12 wrapperi mis jääb siis sujuvalt omakorda DX11 seatud piiride taha.
Ise siiberdan Win7/Win10 vahel.. 7 on nõks uimasem aga vähem probleeme. 10 iseeneslikud resad on väga närvi ajanud - eriti kui peale kahte päeva ebookide konverteerimist/sortimist/metaandmete parandamist Win10 otsustab omal soovil järsku resa teha ja keerab Calibre raamatukogu andmebaasifaili (SQLite) sellega sujuvalt pekki..
| tahanteada kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
| Vael kirjutas: |
| Kuidas Win10 ja win-mingi-muu dualboot töötab? "Sööb ikka win10 kõik teised kettad ära"? |
Ei söö. Dualis W10 1607 ja Ubuntugnome 16.10. |
No ei ole see asi nii ühene midagi. Linuxi maailm on paksult täis erinevaid Distrosid ja on nii, et osad oskavad teha koostööd Windows 10-ga ning osad mitte.
Ehk siis - alati tuleb reaalselt järgi kontrollida kas värk töötab või mitte.
|
Ma ei saa tõsiselt aru mis "koostööst" sa seletad. Linuxi erinevaid distroid ühendab sama Linuxi kernel ja enamaltjaolt üheülbaline tarkvara mis sinna ümber on poogitud. Erinevus on ainult pakimajanduses ja distribuutori pakutud lisautiliitides. Windowsi failisüsteemide tugi on ka Linuxi kernelis iidamast-aadamast.. NTFS ei ole muutunud kui kaua?
Linuxi bootloader? Valdavalt GRUB. Õpid lõpuks äkki ära kus GRUBi konfifailid asuvad, kuidas neid oma soovi järele muuta ja kuidas muutusi jõustada. Siis ei pea tegelema lollusega a la otsima distrot kus levitajad on viitsinud mingit graafilist kasutajaliidest eraldi treida neile kes manuaali lugeda ei oska/viitsi/taha. Ja siis teed seda tekstiredaktoris ja kinnitad muutused ühe lihtsa korraldusega käsurealt. Mott. Need on kõikides GRUBiga distrotes kõik ühesama mustri järgi ja identsete käsurea käskudega..
Isegi NetBSD bootloader oskab Windowsi bootida, see Windowsi bootimise chainload (pmst defineerid ainult partitsiooni) on lihtsamaid asju üldse, võrreldes tekstihulga ja täpsete parameetritega mida peab bootloaderisse taguma et saada imeasju nagu näiteks Android-x86 teiste kõrvale dual/triple/quadbootima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
08.11.2016 22:47:18
|
|
|
Miki konto peab olema, ma ei viitsinud ise siis edasi tegeleda, kui selle asja avastasin.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
10.11.2016 21:01:31
|
|
|
| sama123 kirjutas: |
| ece3n kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
napoleon, miks ei võiks windows koguaeg teada, mis olemas on, et siis puuduvaid osasid üritada lisada SINNA JUURDE = neid, mis on, ei otsita taga enam
Kogu see asi tundub jabur  |
no kuidas saab win midagi teada, kui enamus siinseid kasutajaid vinguvad selle üle, et win luurab nende järgi ja siis keeravad 110% asjadest kinni. ainus <b>variant</b> ongi kõik uuseti peale lasta, sest win-il lasta teha seda mida ta tegema peaks, et asjad kiirelt ja valutult tehtud saaks. |
Kui kõik tomib siis las luurab, tavainimesel EI OLE SALADUSI. Kui aga ongi mingid "saladused" siis need huvitavad ainult teda ennast või äärmisel juhul abikaasat. Endal samuti update on kinni keeratud, algul nagu paranes, iseeneslikud restardid lõppesid aga 2-3kuu möödudes s.o. praegu tekkisid jälle. Põhjus on teadmata: algul lülitub WIFI välja ja siis mingi aja pärast hangub, kursor ei liigu ja siis restart.  |
Äärmiselt sümpaatne, et tavainimeste esindaja on kah tee HV foorumisse leidnud
Ehk oleks paslik teha online-intervjuu, sarnaselt side- ja tehnoloogiaettevõtetele?
parimat,
Tavainimene
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.11.2016 22:21:29
|
|
|
| Kas mina olen ainuke, kellel on Remote Desktopiga see häda, et full screen-s näitab oma masina taskbari?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.11.2016 22:39:30
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Kas mina olen ainuke, kellel on Remote Desktopiga see häda, et full screen-s näitab oma masina taskbari? |
Aeg-ajalt juhtub...alt-tab tundub aitavat...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
11.11.2016 11:57:59
|
|
|
Pole juhtunud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
12.11.2016 00:45:13
|
|
|
| sama123 kirjutas: |
| Kui kõik tomib siis las luurab, tavainimesel EI OLE SALADUSI. Kui aga ongi mingid "saladused" siis need huvitavad ainult teda ennast või äärmisel juhul abikaasat. |
Privaatsus ja selle hoidmine on põhimõtteline asi. Mõnele tähtis, mõnele mitte.
Ükspäev ei ole saladusi, teine päev võib neid olla. Siis pole kellegi teise asi neid veel teada.
Ja saladus võib olla ka see, et ei ole saladusi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
12.11.2016 15:29:40
|
|
|
Kas win10 nii saab installida, et booditava usb pulga pealt kopeerin failid kõvakettale ja teen arvutile restardi ja siis hakkab sealt installima?
Oleks nagu selle kohta millalgi lugenud kusagilt, aga ei leia üles enam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.11.2016 16:28:18
|
|
|
mar6, milleks selline porno? Peale esimest restarti pole pulka põhim.tteliselt vaja enam sees hoida. Muidugi oleks hea, kui netikaabel taga oleks, aga seda niikuinii.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.11.2016 11:19:27
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Macbook ja Windows 10 Anniversary uuendus on kaotanud Bluetoothi ära
Ja mitte mingi valemiga ei õnnestu enam ka taastada vana seisu ega ole driverite uuendamisest midagi kasu, korduvalt proovitud. |
Ära mossitama hakka aga seda kirjutas MS suurelt ja punaselt juba enne Windows 10 Redstone 1 (Anniversary) väljatulekut, et Redsonega kaotatakse ära väga paljude seadmete (raua) toetus.
Ja sedasama kirjutasin ma ka juba ammuilma aega tagasi siinsamas - tollal siis kui kohtasin läpparit mis Windows 10 Tresholdiga töötas kuid Redstone1 ga enam mitte (video mittetoetus ja seetõttu "must pilt").
---------------------
Nii, et kui muu ei aita, siis tee paar ning installi arvutisse vana, hea, Windows 10 Treshold (1511) tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
14.11.2016 14:31:10
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| mar6, milleks selline porno? Peale esimest restarti pole pulka põhim.tteliselt vaja enam sees hoida. Muidugi oleks hea, kui netikaabel taga oleks, aga seda niikuinii. |
Mul on see jama, et kui hakkan pulga pealt installima, siis tuleb kiri "we couldnt create a new partition or locate an existing one" Olen proovinud diskparti ja igasugu asju, aga ei saa installima hakatud. Kusagilt on meelde jäänud, et windows vist üritab pulga peale seda windowsit installima hakata.
Otsingu järgi tundub, et sellest asjast on siin teemas juttu olnud, aga ei leia üles kus täpsemalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.11.2016 18:36:49
|
|
|
Ehk on vaja GPT jaoks pulk kirjutada, Rufus aitab.
Secure boot on maas?
Legacy mode?
Neid sätid BIOSest.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
15.11.2016 13:17:31
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
Ehk on vaja GPT jaoks pulk kirjutada, Rufus aitab.
Secure boot on maas?
Legacy mode?
Neid sätid BIOSest. |
Uurisin täpsemalt järele, Secure boot valikut pole, on fast boot ja selle panin katsetuseks auto peale enne oli minimal. Mingi thorough valik on ka.
Legacy mode pole kusagil ega mingit muud taolist hdd-ga seotud valikut.
Arvuti on vana dell latitude 620 ja pulk on isekirjutatud kingston usb 3.0
Gpt kohta ei oska öelda, pulk on küllalki ammu kirjutatud, aga ma arvan et see on mbr nagu ka kõvaketas.
Peaksin ikkagi midagi ümber tegema?
Tahaks just harimise mõttes selle nõmeda probleemi ära lahendada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.11.2016 15:23:03
|
|
|
Või.alik,.et tahab USB 2.0 pulka,.BIOSes sätid buutjärjekorras essaks näiteks USB-HDD, pulk sisse, mine BIOSesse ja vaata, kas pulk ilmus buudivalikusse, kui ilmus, siis esimeseks ja tuld!
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
15.11.2016 16:00:11
|
|
|
samal teemal:
http://arstechnica.com/information-technology/2016/11/kaspersky-accuses-microsoft-of-anticompetitive-bundling-of-antivirus-software/
| tsitaat: |
To remedy this, Kaspersky demands that regulators force Microsoft to "provide new versions and updates of Windows to independent developers in good time so they can maintain compatibility of their software to Windows." It's not clear why, and Kaspersky does not explain why, the Insider Preview program does not adequately fill this role. Other developers, both of software and hardware device drivers, have used the Insider Previews to ensure that their software works correctly with each major release of Windows 10 at launch.
One of Kaspersky's proposed remedies—delaying the release of major Windows updates to give antivirus developers more time to update—feels positively anti-consumer, as it means delaying the availability of bug fixes, security updates, and new features.
Even requiring explicit user confirmation before enabling Defender seems hard to justify: if anti-malware software is as essential to safe computing as anti-malware software companies would have us believe, it should run by default, without user intervention, to ensure that protection is in place. An explicit confirmation means that some users will be left unprotected and exposed, and this does not seem beneficial. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
15.11.2016 16:50:32
|
|
|
paskperski tehku ise enne normaalne av valmis ja siis hakaku paukuma. lärmab ikka see, kes ise asjadega toime ei tule ning rämpsu toodab, mida mitte keegi ei taha ja siis on kõik teised süüdi eksole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
18.11.2016 00:47:19
|
|
|
| Mu tuttaval Kaspersky Internet Security'ga jama. Filter ei lase pealtnäha turvalistele saitidele nagu Swed veebipank ja facebook üldse ligi. Mingi sigrimigri tundmatute sümbolitega tuleb ette. Kui keelata Kaspersky ära, siis toimib. Nii, et näha on jah, et need 2 ei saa hästi läbi, kelle süü, ei oska arvata. Endal Win sisseehitatud Defender peal ja pole probleemi. Tuttav, ilmselt loobub Kasperskyst aga siis jälle tekib selline tunne, et on litsentsi ostuga vastu pükse saanud- aga ise teab, ma ei suutnud teda veenda selles, et tegelikult pole enam kolmanda osapoole antiviiruseid vaja. antiviirused on raha väljapressimiseks neilt, kes ei mõista seda, et antiviirustarkvaraga tuleb kaasa tagauksi, kustkaudu pahalased sisse tulevad- win, ilmselt oma defenderiga ja ei korralda, kuna minu oletuste kohaselt on microsoft oma antiviirustarkvara välja töötanud eesmärgiga laias laastus kaitsta opsüsteemi lähtekoodi ja ka litsentsivõtmeid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.11.2016 09:01:46
|
|
|
| tsitaat: |
antiviirused on raha väljapressimiseks neilt, kes ei mõista seda, et antiviirustarkvaraga tuleb kaasa tagauksi, kustkaudu pahalased sisse tulevad- win, ilmselt oma defenderiga ja ei korralda, kuna minu oletuste kohaselt on microsoft oma antiviirustarkvara välja töötanud eesmärgiga laias laastus kaitsta opsüsteemi lähtekoodi ja ka litsentsivõtmeid.
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
18.11.2016 09:42:23
|
|
|
ab79, võta https liikluse kontroll maha, võib aidata.
Muu jutt on BS.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.11.2016 00:53:29
|
|
|
| Millest see sõltub, kas aku tooltip on x % available(plugged in, charging) või x h y min to full charge ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
22.11.2016 14:32:41
|
|
|
| kellelgi veel tekkinud windows 10 kasutamisel heli probleemid? Tegemist siis realtek kaardiga ning olen uuendanud driverid ära. Vahel lihtsalt kaob heli ära täiesti. Enamasti youtube ja muud streaming lehtedel on heli väga moonutatud või sahiseb. Viga ei ole alati kuid väga tihti tekib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
22.11.2016 16:20:40
|
|
|
Oli ACER Aspire One läpaga, aitas uus ja puhas install. Siiani töötab.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
22.11.2016 16:34:57
|
|
|
| Mul on selline tunne,et alati kui windows endal midagi märkamatult uuendab siis tekivadki heliga probleemid. Kuidagi väga ebastabiilne värk selle win10ega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
22.11.2016 20:01:52
|
|
|
firemark, Jep no see on W10. Ju siis MS arvab, et turvalisus kaalub ülesse selle, et (vähemalt Home versiooni kasutajad) avastavad iga hommiku, et midagi on uuendusega katki läinud. Eks see ole ka kohustusliku uuendussüsteemi võlu ja valu - kõik saavad justkui ühel ajal uuendused kätte ja kõik on turvaline, aga kui MS kuskil näpuka teeb on miljonid arvutid üks hommik pimedad... (mis on kõige turvalisem asi ever ).
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
23.11.2016 22:50:46
|
|
|
| tsitaat: |
| (vähemalt Home versiooni kasutajad) avastavad iga hommiku, et midagi on uuendusega katki läinud |
Ise mõtlesid selle väite välja või.
Pole küll mingit jama W10 puhul ette tulnud ja kõik jamadega masinad mis kätte on juhtunud pärinevad ajastust kus W7 või W8 on uuenduse W10 peale saanud ja siis veel korduvalt W10 veel uuema W10 versiooni uuendanud.
Siiani on alati W10 puhul aidanud uus puhas paigaldus koos kõikide uuendustega, kui raud on vigane siis ei jookse seal ka enam ükski vanem Win versioon.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
24.11.2016 17:43:32
|
|
|
| Kas keegi hiljuti proovinud Win 10 installi 7 keyga? Toimib veel see upgrade?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
24.11.2016 18:13:24
|
|
|
| rewer kirjutas: |
| Kas keegi hiljuti proovinud Win 10 installi 7 keyga? Toimib veel see upgrade? |
Vist olen mõned masinad viimase paari kuu jooksul niimoodi teinud. Aga kasutamata võti muidugi peab olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Naxik
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2003
|
24.11.2016 18:27:57
|
|
|
Olen teinud ja toimib.
Ahh ei, tegemist oli win8-ga võti bioses ja puhas win10 install ja aktiveeris ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.11.2016 01:03:55
|
|
|
miks see lammas viskas mulle järjest 5 korda selle teate...peale klikates ei näita mitte sittagi?
Mul pole sellist folderit nagu filmid ja telesarjad
ok, muutis mu def. playeri ära...edu.ee talle...muutsin tagasi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
27.11.2016 01:05:28
|
|
|
| jeesus188, see on mingi windoosa äpp
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.11.2016 01:18:02
|
|
|
Pole ühtegi äppi tirinud. Ok ainuke on edgele AB....
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
27.11.2016 01:24:13
|
|
|
see kaasas juba
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.11.2016 15:27:59
|
|
|
just sellepärast on sisemiste koodnimede avalik ja jätkuv kasutamine saatanast...
redstonest sai 1607 (anniversary update).
redstone 2 pole veel väljkas aga saab olema ilmselt 1703.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
27.11.2016 17:46:37
|
|
|
Win 10 on natukese kiiksuga (restardid) aga töötab. Uuendusi EI SAA peale lasta sest uuema win 10-ne versiooni korral Autocad 2012 enam ei tööta normaalselt. Installisin maha ja peale ja ikka sama lugu...osad rippmenüüd lukus, autocad 2011 aga üldse ei avane.
Uuemate autocadi versioonidega sellist jama ei ole näiteks 2014 ja 2017a. versioonid aga teatud põhjustel 2012a. versioonist kuidagi lahkuda ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
27.11.2016 18:08:43
|
|
|
| Mul abikaasa kasutab autocad 2011 nii laua kui läpaka peal. Pole küll täheldanud, et midagi ei töötaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
27.11.2016 19:04:33
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Mul abikaasa kasutab autocad 2011 nii laua kui läpaka peal. Pole küll täheldanud, et midagi ei töötaks. |
Win 10-l tuli uus versioon, sellega ei töötanud. Järsku mingi arvuti eripära? Praeguses 10-e versioonis kõik töötab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
27.11.2016 19:34:09
|
|
|
| sama123 kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| Mul abikaasa kasutab autocad 2011 nii laua kui läpaka peal. Pole küll täheldanud, et midagi ei töötaks. |
Win 10-l tuli uus versioon, sellega ei töötanud. Järsku mingi arvuti eripära? Praeguses 10-e versioonis kõik töötab |
Mul endal muidu kõige uuem win10 versioon. Ega ma ei tea ka täpselt mis menüü sul ei avane. Võib-olla kasutame erinevateks otstarveteks autocadi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
28.11.2016 18:35:28
|
|
|
Kas ISO-na allatõmmatav viimane versioon on uusim augustis välja lastud 1607?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
28.11.2016 20:19:33
|
|
|
Jah.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004

|
04.12.2016 15:08:43
|
|
|
Mõtlesin ühe lükke teha naise läppariga. Nimelt seal oli win 10 home peal. Tahtsin win 10 pro'le üle kolida. Installisin puhta oem pro, aga ei aktiveeru kuidagi. Ütleb, et selle hardware peal on juba win 10 home digital litsents.
Kas saaks mingi valemiga ikka selle oem pro aktiveerida?
Ja veel üks huvitav kala ilmnes, seda siis mõlemi windowsi versiooniga. Nimelt algul värske installiga töötab wifi probleemi vabalt, aga peale esimesi uuendusi näitab, et 'no internet, secured' errorit ja netti ei ole. Kuidagi ei saa pihta, mida ta tahab...?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.12.2016 15:15:48
|
|
|
Mul pani w10 totaalselt pange. Mingeid sisemisi anomaaliaid oli kasutamise ajal juba mõnda aega näha, viimati lülitasin arvuti välja ja sisse lülitades koodi sisestamise akent enam ei ilmunudki.
Ei aidanudki muu, kui lasin paranduse käima, millest lasin oma andmed alles jätte ja muus osas on uus (puhas) W10 install. Esimest korda tegin, töötas küll. Programmid tuleb uuesti installida ainult.
See W10 pidas vist 2015 suvest vastu sedamoodi. Võimalik, et natuke kauemgi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.12.2016 15:58:00
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Mul pani w10 totaalselt pange. Mingeid sisemisi anomaaliaid oli kasutamise ajal juba mõnda aega näha, viimati lülitasin arvuti välja ja sisse lülitades koodi sisestamise akent enam ei ilmunudki.
Ei aidanudki muu, kui lasin paranduse käima, millest lasin oma andmed alles jätte ja muus osas on uus (puhas) W10 install. Esimest korda tegin, töötas küll. Programmid tuleb uuesti installida ainult.
See W10 pidas vist 2015 suvest vastu sedamoodi. Võimalik, et natuke kauemgi. |
| ot: |
Olid ajad, kui OS ikka vastu pidas. Mul on üks XP install aastast ca 2002, kolm korda kolis täiesti uue raua peale ja sai jälle käima aidatud ilma et oleks reinstalli teinud. Virtuaalmasinas elab see XP install mul tänase päevani ehk siis ca 14 aastat vastu pidanud. Ei kõlba need uuema aja OS-d ikka kuhugi, kui aasta-pooleteisega ära lagunevad
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|