Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 381 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 158 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 33 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 580

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 09:55:03 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Kuidas Win10 ja win-mingi-muu dualboot töötab? "Sööb ikka win10 kõik teised kettad ära"?


Ei söö. Dualis W10 1607 ja Ubuntugnome 16.10.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 15:40:28 vasta tsitaadiga

MBR puhul saab vist iga tänapäevane linux dualbooti automaatselt tekitatud. (U)efi puhul on jah kuulda olnud, et kohati tekitb probleeme. Kui üle 2TB kettaid ei kasuta, siis on igal juhul mõistlik MBRi kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 23:07:00 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Vael, Mida see DX12 siis annab? Seninähtu põhjal on tegu suht feiliga. Parimal juhul langetab veidi CPU kasutust. Kindlasti mitte silmailu. Ennem istun DX11 peal kui tegelen W10 iganädalaste probleemidega (mis võtab ilmselt kauem aega, kui Dx12 "nautimine" icon_lol.gif ).


DX12 ei anna hetkel suurt midagi selle tõttu et mängude mootorid ei ole nullist seda kasutama ehitatud. Teema käib enamasti ikka üle mingi DX11/DX12 wrapperi mis jääb siis sujuvalt omakorda DX11 seatud piiride taha.

Ise siiberdan Win7/Win10 vahel.. 7 on nõks uimasem aga vähem probleeme. 10 iseeneslikud resad on väga närvi ajanud - eriti kui peale kahte päeva ebookide konverteerimist/sortimist/metaandmete parandamist Win10 otsustab omal soovil järsku resa teha ja keerab Calibre raamatukogu andmebaasifaili (SQLite) sellega sujuvalt pekki.. icon_neutral.gif

tahanteada kirjutas:
Märt. kirjutas:
Vael kirjutas:
Kuidas Win10 ja win-mingi-muu dualboot töötab? "Sööb ikka win10 kõik teised kettad ära"?


Ei söö. Dualis W10 1607 ja Ubuntugnome 16.10.

No ei ole see asi nii ühene midagi. Linuxi maailm on paksult täis erinevaid Distrosid ja on nii, et osad oskavad teha koostööd Windows 10-ga ning osad mitte.
Ehk siis - alati tuleb reaalselt järgi kontrollida kas värk töötab või mitte.

Ma ei saa tõsiselt aru mis "koostööst" sa seletad. Linuxi erinevaid distroid ühendab sama Linuxi kernel ja enamaltjaolt üheülbaline tarkvara mis sinna ümber on poogitud. Erinevus on ainult pakimajanduses ja distribuutori pakutud lisautiliitides. Windowsi failisüsteemide tugi on ka Linuxi kernelis iidamast-aadamast.. NTFS ei ole muutunud kui kaua?

Linuxi bootloader? Valdavalt GRUB. Õpid lõpuks äkki ära kus GRUBi konfifailid asuvad, kuidas neid oma soovi järele muuta ja kuidas muutusi jõustada. Siis ei pea tegelema lollusega a la otsima distrot kus levitajad on viitsinud mingit graafilist kasutajaliidest eraldi treida neile kes manuaali lugeda ei oska/viitsi/taha. Ja siis teed seda tekstiredaktoris ja kinnitad muutused ühe lihtsa korraldusega käsurealt. Mott. Need on kõikides GRUBiga distrotes kõik ühesama mustri järgi ja identsete käsurea käskudega..

Isegi NetBSD bootloader oskab Windowsi bootida, see Windowsi bootimise chainload (pmst defineerid ainult partitsiooni) on lihtsamaid asju üldse, võrreldes tekstihulga ja täpsete parameetritega mida peab bootloaderisse taguma et saada imeasju nagu näiteks Android-x86 teiste kõrvale dual/triple/quadbootima. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 22:03:45 vasta tsitaadiga

http://www.howtogeek.com/225323/how-to-add-and-monitor-a-childs-account-in-windows-10/

on keegi seda ka kasutamas? pisteti mulle näppu masin, mida 7 klassi inimene pidada kurjalt kasutama. saavat sellest kuidagi lahti / mööda. tal vist lokaalset nagu w7 l oli, pole ?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 22:47:18 vasta tsitaadiga

Miki konto peab olema, ma ei viitsinud ise siis edasi tegeleda, kui selle asja avastasin.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 11:31:59 vasta tsitaadiga

https://www.pcper.com/news/General-Tech/Windows-7-Allegedly-Gaining-Quicker-Windows-10

Win10 tammub paigal.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 21:01:31 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
ece3n kirjutas:
rmc kirjutas:
napoleon, miks ei võiks windows koguaeg teada, mis olemas on, et siis puuduvaid osasid üritada lisada SINNA JUURDE = neid, mis on, ei otsita taga enam icon_biggrin.gif
Kogu see asi tundub jabur icon_razz.gif


no kuidas saab win midagi teada, kui enamus siinseid kasutajaid vinguvad selle üle, et win luurab nende järgi ja siis keeravad 110% asjadest kinni. ainus <b>variant</b> ongi kõik uuseti peale lasta, sest win-il lasta teha seda mida ta tegema peaks, et asjad kiirelt ja valutult tehtud saaks.

Kui kõik tomib siis las luurab, tavainimesel EI OLE SALADUSI. Kui aga ongi mingid "saladused" siis need huvitavad ainult teda ennast või äärmisel juhul abikaasat. Endal samuti update on kinni keeratud, algul nagu paranes, iseeneslikud restardid lõppesid aga 2-3kuu möödudes s.o. praegu tekkisid jälle. Põhjus on teadmata: algul lülitub WIFI välja ja siis mingi aja pärast hangub, kursor ei liigu ja siis restart. icon_evil.gif


Äärmiselt sümpaatne, et tavainimeste esindaja on kah tee HV foorumisse leidnud thumbs_up.gif
Ehk oleks paslik teha online-intervjuu, sarnaselt side- ja tehnoloogiaettevõtetele?

parimat,
Tavainimene
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 22:21:29 vasta tsitaadiga

Kas mina olen ainuke, kellel on Remote Desktopiga see häda, et full screen-s näitab oma masina taskbari?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 22:39:30 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kas mina olen ainuke, kellel on Remote Desktopiga see häda, et full screen-s näitab oma masina taskbari?


Aeg-ajalt juhtub...alt-tab tundub aitavat...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 11:57:59 vasta tsitaadiga

Pole juhtunud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.11.2016 00:45:13 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Kui kõik tomib siis las luurab, tavainimesel EI OLE SALADUSI. Kui aga ongi mingid "saladused" siis need huvitavad ainult teda ennast või äärmisel juhul abikaasat.

Privaatsus ja selle hoidmine on põhimõtteline asi. Mõnele tähtis, mõnele mitte.
Ükspäev ei ole saladusi, teine päev võib neid olla. Siis pole kellegi teise asi neid veel teada.
Ja saladus võib olla ka see, et ei ole saladusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 15:29:40 vasta tsitaadiga

Kas win10 nii saab installida, et booditava usb pulga pealt kopeerin failid kõvakettale ja teen arvutile restardi ja siis hakkab sealt installima?
Oleks nagu selle kohta millalgi lugenud kusagilt, aga ei leia üles enam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 16:28:18 vasta tsitaadiga

mar6, milleks selline porno? Peale esimest restarti pole pulka põhim.tteliselt vaja enam sees hoida. Muidugi oleks hea, kui netikaabel taga oleks, aga seda niikuinii.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2016 10:51:54 vasta tsitaadiga

Macbook ja Windows 10 Anniversary uuendus on kaotanud Bluetoothi ära icon_mad.gif
Ja mitte mingi valemiga ei õnnestu enam ka taastada vana seisu ega ole driverite uuendamisest midagi kasu, korduvalt proovitud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.11.2016 11:19:27 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Macbook ja Windows 10 Anniversary uuendus on kaotanud Bluetoothi ära icon_mad.gif
Ja mitte mingi valemiga ei õnnestu enam ka taastada vana seisu ega ole driverite uuendamisest midagi kasu, korduvalt proovitud.

Ära mossitama hakka icon_cool.gif aga seda kirjutas MS suurelt ja punaselt juba enne Windows 10 Redstone 1 (Anniversary) väljatulekut, et Redsonega kaotatakse ära väga paljude seadmete (raua) toetus.

Ja sedasama kirjutasin ma ka juba ammuilma aega tagasi siinsamas - tollal siis kui kohtasin läpparit mis Windows 10 Tresholdiga töötas kuid Redstone1 ga enam mitte (video mittetoetus ja seetõttu "must pilt"). beer_yum.gif
---------------------
Nii, et kui muu ei aita, siis tee paar beer_yum.gif ning installi arvutisse vana, hea, Windows 10 Treshold (1511) tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2016 14:31:10 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
mar6, milleks selline porno? Peale esimest restarti pole pulka põhim.tteliselt vaja enam sees hoida. Muidugi oleks hea, kui netikaabel taga oleks, aga seda niikuinii.

Mul on see jama, et kui hakkan pulga pealt installima, siis tuleb kiri "we couldnt create a new partition or locate an existing one" Olen proovinud diskparti ja igasugu asju, aga ei saa installima hakatud. Kusagilt on meelde jäänud, et windows vist üritab pulga peale seda windowsit installima hakata.
Otsingu järgi tundub, et sellest asjast on siin teemas juttu olnud, aga ei leia üles kus täpsemalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2016 18:36:49 vasta tsitaadiga

Ehk on vaja GPT jaoks pulk kirjutada, Rufus aitab.
Secure boot on maas?
Legacy mode?
Neid sätid BIOSest.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 13:17:31 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Ehk on vaja GPT jaoks pulk kirjutada, Rufus aitab.
Secure boot on maas?
Legacy mode?
Neid sätid BIOSest.


Uurisin täpsemalt järele, Secure boot valikut pole, on fast boot ja selle panin katsetuseks auto peale enne oli minimal. Mingi thorough valik on ka.
Legacy mode pole kusagil ega mingit muud taolist hdd-ga seotud valikut.

Arvuti on vana dell latitude 620 ja pulk on isekirjutatud kingston usb 3.0
Gpt kohta ei oska öelda, pulk on küllalki ammu kirjutatud, aga ma arvan et see on mbr nagu ka kõvaketas.
Peaksin ikkagi midagi ümber tegema?

Tahaks just harimise mõttes selle nõmeda probleemi ära lahendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 15:23:03 vasta tsitaadiga

Või.alik,.et tahab USB 2.0 pulka,.BIOSes sätid buutjärjekorras essaks näiteks USB-HDD, pulk sisse, mine BIOSesse ja vaata, kas pulk ilmus buudivalikusse, kui ilmus, siis esimeseks ja tuld!
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 15:28:33 vasta tsitaadiga

Ouch:
http://wccftech.com/russia-antitrust-investigates-microsoft/
Varsti EU-s kah.
tsitaat:
The company also shuts down security apps and runs its own Defender if the suites are considered incompatible. Kaspersky also claimed that Windows 10 users can only run two security suites, one of them has to be Windows Defender. Even if a user turns Defender off, it will occasionally start up again.

Well that's win10 for ya icon_smile.gif . Paned midagi paika ja homme on asi ennast revertinud icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 16:00:11 vasta tsitaadiga

samal teemal:
http://arstechnica.com/information-technology/2016/11/kaspersky-accuses-microsoft-of-anticompetitive-bundling-of-antivirus-software/

tsitaat:
To remedy this, Kaspersky demands that regulators force Microsoft to "provide new versions and updates of Windows to independent developers in good time so they can maintain compatibility of their software to Windows." It's not clear why, and Kaspersky does not explain why, the Insider Preview program does not adequately fill this role. Other developers, both of software and hardware device drivers, have used the Insider Previews to ensure that their software works correctly with each major release of Windows 10 at launch.

One of Kaspersky's proposed remedies—delaying the release of major Windows updates to give antivirus developers more time to update—feels positively anti-consumer, as it means delaying the availability of bug fixes, security updates, and new features.

Even requiring explicit user confirmation before enabling Defender seems hard to justify: if anti-malware software is as essential to safe computing as anti-malware software companies would have us believe, it should run by default, without user intervention, to ensure that protection is in place. An explicit confirmation means that some users will be left unprotected and exposed, and this does not seem beneficial.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.11.2016 16:50:32 vasta tsitaadiga

paskperski tehku ise enne normaalne av valmis ja siis hakaku paukuma. thumbs_down.gif lärmab ikka see, kes ise asjadega toime ei tule ning rämpsu toodab, mida mitte keegi ei taha ja siis on kõik teised süüdi eksole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 18.11.2016 00:47:19 vasta tsitaadiga

Mu tuttaval Kaspersky Internet Security'ga jama. Filter ei lase pealtnäha turvalistele saitidele nagu Swed veebipank ja facebook üldse ligi. Mingi sigrimigri tundmatute sümbolitega tuleb ette. Kui keelata Kaspersky ära, siis toimib. Nii, et näha on jah, et need 2 ei saa hästi läbi, kelle süü, ei oska arvata. Endal Win sisseehitatud Defender peal ja pole probleemi. Tuttav, ilmselt loobub Kasperskyst aga siis jälle tekib selline tunne, et on litsentsi ostuga vastu pükse saanud- aga ise teab, ma ei suutnud teda veenda selles, et tegelikult pole enam kolmanda osapoole antiviiruseid vaja. antiviirused on raha väljapressimiseks neilt, kes ei mõista seda, et antiviirustarkvaraga tuleb kaasa tagauksi, kustkaudu pahalased sisse tulevad- win, ilmselt oma defenderiga ja ei korralda, kuna minu oletuste kohaselt on microsoft oma antiviirustarkvara välja töötanud eesmärgiga laias laastus kaitsta opsüsteemi lähtekoodi ja ka litsentsivõtmeid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2016 09:01:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

antiviirused on raha väljapressimiseks neilt, kes ei mõista seda, et antiviirustarkvaraga tuleb kaasa tagauksi, kustkaudu pahalased sisse tulevad- win, ilmselt oma defenderiga ja ei korralda, kuna minu oletuste kohaselt on microsoft oma antiviirustarkvara välja töötanud eesmärgiga laias laastus kaitsta opsüsteemi lähtekoodi ja ka litsentsivõtmeid.

icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2016 09:42:23 vasta tsitaadiga

ab79, võta https liikluse kontroll maha, võib aidata.
Muu jutt on BS.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2016 00:53:29 vasta tsitaadiga

Millest see sõltub, kas aku tooltip on x % available(plugged in, charging) või x h y min to full charge ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 14:32:41 vasta tsitaadiga

kellelgi veel tekkinud windows 10 kasutamisel heli probleemid? Tegemist siis realtek kaardiga ning olen uuendanud driverid ära. Vahel lihtsalt kaob heli ära täiesti. Enamasti youtube ja muud streaming lehtedel on heli väga moonutatud või sahiseb. Viga ei ole alati kuid väga tihti tekib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 16:20:40 vasta tsitaadiga

Oli ACER Aspire One läpaga, aitas uus ja puhas install. Siiani töötab.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 16:34:57 vasta tsitaadiga

Mul on selline tunne,et alati kui windows endal midagi märkamatult uuendab siis tekivadki heliga probleemid. Kuidagi väga ebastabiilne värk selle win10ega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 20:01:52 vasta tsitaadiga

firemark, Jep no see on W10. Ju siis MS arvab, et turvalisus kaalub ülesse selle, et (vähemalt Home versiooni kasutajad) avastavad iga hommiku, et midagi on uuendusega katki läinud. Eks see ole ka kohustusliku uuendussüsteemi võlu ja valu - kõik saavad justkui ühel ajal uuendused kätte ja kõik on turvaline, aga kui MS kuskil näpuka teeb on miljonid arvutid üks hommik pimedad... (mis on kõige turvalisem asi ever icon_lol.gif ).
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 23.11.2016 22:50:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
(vähemalt Home versiooni kasutajad) avastavad iga hommiku, et midagi on uuendusega katki läinud

Ise mõtlesid selle väite välja või.
Pole küll mingit jama W10 puhul ette tulnud ja kõik jamadega masinad mis kätte on juhtunud pärinevad ajastust kus W7 või W8 on uuenduse W10 peale saanud ja siis veel korduvalt W10 veel uuema W10 versiooni uuendanud.
Siiani on alati W10 puhul aidanud uus puhas paigaldus koos kõikide uuendustega, kui raud on vigane siis ei jookse seal ka enam ükski vanem Win versioon.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2016 04:31:38 vasta tsitaadiga

Marie, Loe teemat. Pole minu väljamõeldis.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2016 17:43:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi hiljuti proovinud Win 10 installi 7 keyga? Toimib veel see upgrade?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2016 18:13:24 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Kas keegi hiljuti proovinud Win 10 installi 7 keyga? Toimib veel see upgrade?


Vist olen mõned masinad viimase paari kuu jooksul niimoodi teinud. Aga kasutamata võti muidugi peab olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naxik
HV kasutaja
Naxik

liitunud: 04.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2016 18:27:57 vasta tsitaadiga

Olen teinud ja toimib.
Ahh ei, tegemist oli win8-ga võti bioses ja puhas win10 install ja aktiveeris ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2016 01:03:55 vasta tsitaadiga

miks see lammas viskas mulle järjest 5 korda selle teate...peale klikates ei näita mitte sittagi?

Mul pole sellist folderit nagu filmid ja telesarjad icon_lol.gif

ok, muutis mu def. playeri ära...edu.ee talle...muutsin tagasi icon_evil.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2016 01:05:28 vasta tsitaadiga

jeesus188, see on mingi windoosa äpp
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2016 01:18:02 vasta tsitaadiga

Pole ühtegi äppi tirinud. Ok ainuke on edgele AB....
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2016 01:24:13 vasta tsitaadiga

see kaasas juba
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 27.11.2016 15:10:07 vasta tsitaadiga

https://support.microsoft.com/et-ee/help/12387/windows-10-update-history?ocid=update_setting_client

Millised sealt need Redstone 1 ja 2 on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2016 15:27:59 vasta tsitaadiga

just sellepärast on sisemiste koodnimede avalik ja jätkuv kasutamine saatanast...
redstonest sai 1607 (anniversary update).
redstone 2 pole veel väljkas aga saab olema ilmselt 1703.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 27.11.2016 17:46:37 vasta tsitaadiga

Win 10 on natukese kiiksuga (restardid) aga töötab. Uuendusi EI SAA peale lasta sest uuema win 10-ne versiooni korral Autocad 2012 enam ei tööta normaalselt. Installisin maha ja peale ja ikka sama lugu...osad rippmenüüd lukus, autocad 2011 aga üldse ei avane. icon_evil.gif
Uuemate autocadi versioonidega sellist jama ei ole näiteks 2014 ja 2017a. versioonid aga teatud põhjustel 2012a. versioonist kuidagi lahkuda ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2016 18:08:43 vasta tsitaadiga

Mul abikaasa kasutab autocad 2011 nii laua kui läpaka peal. Pole küll täheldanud, et midagi ei töötaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 27.11.2016 19:04:33 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mul abikaasa kasutab autocad 2011 nii laua kui läpaka peal. Pole küll täheldanud, et midagi ei töötaks.

Win 10-l tuli uus versioon, sellega ei töötanud. Järsku mingi arvuti eripära? Praeguses 10-e versioonis kõik töötab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2016 19:34:09 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
pois11 kirjutas:
Mul abikaasa kasutab autocad 2011 nii laua kui läpaka peal. Pole küll täheldanud, et midagi ei töötaks.

Win 10-l tuli uus versioon, sellega ei töötanud. Järsku mingi arvuti eripära? Praeguses 10-e versioonis kõik töötab

Mul endal muidu kõige uuem win10 versioon. Ega ma ei tea ka täpselt mis menüü sul ei avane. Võib-olla kasutame erinevateks otstarveteks autocadi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 18:35:28 vasta tsitaadiga

Kas ISO-na allatõmmatav viimane versioon on uusim augustis välja lastud 1607?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 20:19:33 vasta tsitaadiga

Jah.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2016 15:08:43 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ühe lükke teha naise läppariga. Nimelt seal oli win 10 home peal. Tahtsin win 10 pro'le üle kolida. Installisin puhta oem pro, aga ei aktiveeru kuidagi. Ütleb, et selle hardware peal on juba win 10 home digital litsents.
Kas saaks mingi valemiga ikka selle oem pro aktiveerida?
Ja veel üks huvitav kala ilmnes, seda siis mõlemi windowsi versiooniga. Nimelt algul värske installiga töötab wifi probleemi vabalt, aga peale esimesi uuendusi näitab, et 'no internet, secured' errorit ja netti ei ole. Kuidagi ei saa pihta, mida ta tahab...?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.12.2016 15:15:48 vasta tsitaadiga

Mul pani w10 totaalselt pange. Mingeid sisemisi anomaaliaid oli kasutamise ajal juba mõnda aega näha, viimati lülitasin arvuti välja ja sisse lülitades koodi sisestamise akent enam ei ilmunudki.
Ei aidanudki muu, kui lasin paranduse käima, millest lasin oma andmed alles jätte ja muus osas on uus (puhas) W10 install. Esimest korda tegin, töötas küll. Programmid tuleb uuesti installida ainult.
See W10 pidas vist 2015 suvest vastu sedamoodi. Võimalik, et natuke kauemgi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2016 15:58:00 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Mul pani w10 totaalselt pange. Mingeid sisemisi anomaaliaid oli kasutamise ajal juba mõnda aega näha, viimati lülitasin arvuti välja ja sisse lülitades koodi sisestamise akent enam ei ilmunudki.
Ei aidanudki muu, kui lasin paranduse käima, millest lasin oma andmed alles jätte ja muus osas on uus (puhas) W10 install. Esimest korda tegin, töötas küll. Programmid tuleb uuesti installida ainult.
See W10 pidas vist 2015 suvest vastu sedamoodi. Võimalik, et natuke kauemgi.


ot:

Olid ajad, kui OS ikka vastu pidas. Mul on üks XP install aastast ca 2002, kolm korda kolis täiesti uue raua peale ja sai jälle käima aidatud ilma et oleks reinstalli teinud. Virtuaalmasinas elab see XP install mul tänase päevani ehk siis ca 14 aastat vastu pidanud. Ei kõlba need uuema aja OS-d ikka kuhugi, kui aasta-pooleteisega ära lagunevad icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.