Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 235, 236, 237 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 16:45:47 vasta tsitaadiga

karlgx kirjutas:
Telia totaalse kirumise kõrvale ka mõni positiivne kogemus.
Telia ehitas oma kulul pilootprojekti käigus vanade eramajade piirkonnas Nõmme mõnes kvartalis optikal baseeruva võrgu. Suurem magistraal maakaablis, klientideni viiv osa valdavalt postide otsas oleva õhuliinina. Aasta alguses pakuti liitumisvõimalust hinnaga 234 eurot, järelmaksuga 19.50 eurot kuus. Vaid mõned üksikud tellisid. Sügisel sai juba 100m fiibrit keevituste, sisendkarbi ja ONTi paigaldusega peremehele sobivasse kohta maja sees kätte 0 euroga. Kuid kaugeltki kõik ei ole täiesti tasuta saadavast kiiremast ja töökindlamast ühendusest huvitatud. Vaskjuhtmed ripuvad enamikul endiselt maja ees ja paistab, et ADSL-st piisab.
Kui Inteno interneti ja wifi osas ei rahulda, võib peale ONTi switchi vahele panna ja jätta Elioni ruuteri, sobib ka vana TG784, vaid telefoni ja teleri jaoks. Vähemalt praegu Telia võimaldab veel sellist konfi.


Nii ongi, kui Telia otsustab mingi võrgu piirkonna vana vase renoveerida ja teha seda õhuliini optikaga, siis seda ka tehakse.
liitumistasu on muidu standard aga kuramuse Telia röövlid otsustasid vahepeal ka kampaaniat teha mistõttu klient saab 0€ eest kogu liitumise ja paigalduse kätte.
Peab neile tagasisidet andma, et liiga kergekäeliselt tasuta asju ei antaks, muidu arvatakse, et see on normaalne.


------------------------------
Minu siseinfo küll ei paljasta, et DG400 peaks müügis olema. Kodulehel on seadmete valikuse DG400 lisatud aga MITTE veel müüki ega renti.
Ma ei oska öelda kes kinnitas siin, et seade väljas on, lugege kasvõi teemades tagasi.

Mina võin teada anda mis päevast või nädalast seade väljas on, seniks pole mõtet helpdeski või esindusi nende küsimustega tüüdata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 17:02:26 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

liitumistasu on muidu standard aga kuramuse Telia röövlid otsustasid vahepeal ka kampaaniat teha mistõttu klient saab 0€ eest kogu liitumise ja paigalduse kätte.
Peab neile tagasisidet andma, et liiga kergekäeliselt tasuta asju ei antaks, muidu arvatakse, et see on normaalne.




indrekp kirjutas:

seniks pole mõtet helpdeski või esindusi nende küsimustega tüüdata.

Anna neile selle kohta ka tagasisidet, et pole mõtet veebilehele toppida seadmeid mida ei müüda. Teaduslikult tõestatud, et väheneb helpdeski ja esinduse tüütamine.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 17:05:42 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Anna neile selle kohta ka tagasisidet, et pole mõtet veebilehele toppida seadmeid mida ei müüda. Teaduslikult tõestatud, et väheneb helpdeski ja esinduse tüütamine.


Mulle väitis helldesk, et seade on väljas, mine ainult esindusse ning kraba ligi... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 17:10:37 vasta tsitaadiga

Etz, tundub tüüpiline telia, üks käsi ei tea mis teine teeb. Helpdeskis üks info, esinduses teine, tehnikutel kolmas ja libedakeelstel müügimeestel veel oma info ja süsteemid.

Kunagi oli võimalik helistada esindusse, enam mitte, nüüd saad mussi kuulata helpdeskis, maailmalõpp on siis vbl ühendavad esindusse ka icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 17:34:00 vasta tsitaadiga

Mingid sepad otsustasid sestap infoliini asemel otse esindusse helistada, et küsida arvete , whatnot kohta. Viimane tekitas olukorra, kus kohapealsed ei saanudki muuga tegeleda , kui telefonile vastamisega.

Kirjutasin veebimeistritele https://www.telia.ee/era/tv/seadmed#ruuter. Enam ei peaks kuvama.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 17:45:37 vasta tsitaadiga

Pailaps, thumbs_up.gif

Esinduse asemele võiks pakiautomaadid teha. Kust saaks siis kaardiga makstes võtta ruutereid, digibokse ja pulte. Mingist pilust sülitaks sim kaarte ka välja, niikaua kuni neid veel kasutatkse.
Mingi return box ka kuhu saad sisse valada ruuterid ja muud tehnika, kui isu täis saab.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 17:56:36 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, Mingi suure riigifirma juhiks ei ole mõelnud kandideerida?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 18:01:01 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
KillFrenzy, Mingi suure riigifirma juhiks ei ole mõelnud kandideerida?


Teleportatsiooniametit pole veel loodud... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 18:24:23 vasta tsitaadiga

sooty, ei ole, ilmselt poleks ka väga mõistlik tegu mind mõne suure firma juhiks lasta icon_lol.gif

Aga idee on ju hea, järjest kolitakse kõik teenused veebi, miks seal esinduses keegi kohapeal peab passima. Infot saad telefoni teel või netist. Seadmed saad automaadist.

Mis seal esinduses tegemas käiakse üldse?

Ma täna käisin, tahtsin ruuterit, pidin ootama, teenindaja rääkis telefoniga, ütles pole. Läksin käed taskus minema.

Sama hästi oleks võinud minna automaati, valida ekraanilt seadmed->ruuterid-> vaatad ainult DG200 ja DG301. Ja jalutad käed taskus minema.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 21.11.2016 19:53:35 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
sooty, ei ole, ilmselt poleks ka väga mõistlik tegu mind mõne suure firma juhiks lasta icon_lol.gif

Aga idee on ju hea, järjest kolitakse kõik teenused veebi, miks seal esinduses keegi kohapeal peab passima. Infot saad telefoni teel või netist. Seadmed saad automaadist.

Mis seal esinduses tegemas käiakse üldse?

Ma täna käisin, tahtsin ruuterit, pidin ootama, teenindaja rääkis telefoniga, ütles pole. Läksin käed taskus minema.

Sama hästi oleks võinud minna automaati, seista tunnike automaadikasutussabas, valida ekraanilt seadmed->ruuterid-> vaatad ainult DG200 ja DG301. Ja jalutad käed taskus minema.
Täiendasin veidi su stsenaariumi icon_wink.gif icon_cool.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 20:01:49 vasta tsitaadiga

Mnator, Siin nii väike koht, et ilmselt poleks probleem, tallinnas vast aga küll. Aga automaati saab öösel ka minna, siis suurem võimalus löögile saada, siin keevitatakse 18.00 esinduse uks hermeetiliselt kinni. Ja kui laupäeval peale 15 peaks ruuter või pult plahvatama siis istud ilma netita/pildita või sama kanaliga esmaspäeval kella 10ni icon_cool.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 21.11.2016 22:17:51 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
wiinanina kirjutas:
indrekp kirjutas:
....Rootsis sama töö mis meil 2000€ on peaks ikkagi 20000€ olema. Või eeldame, et seal on kõik soodsam kui Eestis?....


Rootsis on töö kindlasti kallim kui siin, aga seal on hinnad ka reaalsete kulude ning oodatava tuluga seotud.


Mis paneb arvama et siin ei ole kulud ja tulud paigas?
Hinnad on klindlasti erinevad nagu iga teise asja puhul.
Oletan, et kui ma hakkan fiibrit majja tellima, siis teen hinnapäringu mitmele kaablipaigaldajale otse, mitte läbi vahendajate.
Eltel ja corle on mul läheldalt võtta, linnades ilmselt valik kirjum. Ma ise kahtlen, et kartelli tehakse ja mingit stamphinda pannakse.


Tore, et ise aru saad, et vahendaja, mille nimi ka teema pealkirjas olemas korrutab tegelikud kulud mitte mõistliku kasumi vaid sangpommiga läbi.
Kui nüüd veel mõtiskleda näiteks teemadel, et enamus inimesi ei ole teemaga nii tuttavad, otsimaks ise kraavikaevajaid, kaablipaigaldajaid, optikakeevitajaid jnejnejne....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2016 03:23:16 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
sooty, ei ole, ilmselt poleks ka väga mõistlik tegu mind mõne suure firma juhiks lasta icon_lol.gif

Aga idee on ju hea, järjest kolitakse kõik teenused veebi, miks seal esinduses keegi kohapeal peab passima. Infot saad telefoni teel või netist. Seadmed saad automaadist.

Mis seal esinduses tegemas käiakse üldse?

Ma täna käisin, tahtsin ruuterit, pidin ootama, teenindaja rääkis telefoniga, ütles pole. Läksin käed taskus minema.

Sama hästi oleks võinud minna automaati, seista tunnike automaadikasutussabas, valida ekraanilt seadmed->ruuterid-> vaatad ainult DG200 ja DG301. Ja jalutad käed taskus minema.
Täiendasin veidi su stsenaariumi icon_wink.gif icon_cool.gif icon_wink.gif

Millise automaadi sabas sina tund aega oled seisnud?
Minul pole ei panga ega pakiautomaadi sabas kauem läinud kui 5min max.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 12:21:01 vasta tsitaadiga

Sa pole kunagi pensionäride eri näinud?
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2016 13:26:27 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Sa pole kunagi pensionäride eri näinud?

Automaatide juures eriti mitte. Pangaautomaatide juures veel ehk jah aga pigem seal, kus kontor on mitte kuskil kaubanduskeskuse juures vms. Pakiautomaaatidest hoiavad nad vist heaga kaugemale icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 13:29:40 vasta tsitaadiga

Istusin mingipäev Omniva putka ees, et oma seadmeid kätte saada. Muide infoliini pealt annab tellida ja lasta saata pakiautomaati. Kulleriga koju on 2.5€ Ees oli 5-6 inimest, enamus 50+. Ilmselt hansapostist seemneid tellinud. Igatahes viskas lõpuks nii üle ootamine, et läksin eesolevat vanapaari aitama.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 13:41:27 vasta tsitaadiga

Pole küll internetiga seotud, küll aga telia ja kaubaga.
Pühapäeval tellisin netist telefoni, pakiautomaati seda ei saanud tellida, ok. Võtsin kulleri, esmaspäevaks ei saa, loogiline, teisipäev ja kolmapäev kontorist väljas, valin kättetoimetamise ajaks neljapäev.
Teisipäeval helistab kuller ta pakiga ukse taga kohe thumbs_up.gif
Mille jaoks see kättetoimetamise aja valik seal üldse on? kopp.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 14:05:41 vasta tsitaadiga

Jäta tagasiside siia aadressile epood@telia.ee. Kauba kättetoimetamise asjad on minu jaoks tume teema. Tellin tavaliselt asjad pakiautomaati, sest Omniva kullerid ei tunne kellaaegu, mida saatelehele märgitud.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 15:08:39 vasta tsitaadiga

laupäeval tellisin telefoni. Pakiautomaati ja kulleriga pakkus teisipäevaks. kuna tasuta ja planeerisin kodus olla valisin kulleri. Epoes pakus aega 11:30 - 14:30. Teisipäeva hommikul 08:34 tuli sms et kuller tuleb 11:53-12:53. Kuller helistas 11:50 ja 11:54 oli ukse taga. Minul läks hästi. Ei pidanud lisa 2,5 tundi ootama icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2016 19:56:22 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Istusin mingipäev Omniva putka ees, et oma seadmeid kätte saada. Muide infoliini pealt annab tellida ja lasta saata pakiautomaati. Kulleriga koju on 2.5€ Ees oli 5-6 inimest, enamus 50+. Ilmselt hansapostist seemneid tellinud. Igatahes viskas lõpuks nii üle ootamine, et läksin eesolevat vanapaari aitama.

Pole kogemusi. Kasutan ainult SmartPOST-i. Sellega pole veel selliseid probleeme olnud. Vb Lasnamäel vene baabad ei teagi mis asi internet ja pakiautomaat on, seega mul veab icon_cool.gif
Pailaps kirjutas:
Jäta tagasiside siia aadressile epood@telia.ee. Kauba kättetoimetamise asjad on minu jaoks tume teema. Tellin tavaliselt asjad pakiautomaati, sest Omniva kullerid ei tunne kellaaegu, mida saatelehele märgitud.

Vol 2. Ei kasuta Omniva teenuseid. DPD-ga on seni edasilükkamine ilusti toiminud.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2016 22:23:55 vasta tsitaadiga

TG784, vilgutab vahepeal punast või oranzi powerit ja etherneti. Restart äratab jälle ellu. Ruuter suremas?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2016 23:19:10 vasta tsitaadiga

raxz, võta kruvikas kätte, vaata kas kondekad on punnis, kui on, siis löö kohe kuvaldaga puruks ja sebi uus ruuter.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 25.11.2016 16:51:26 vasta tsitaadiga

Telia lõpetab ADSL-internetiühenduse pakkumise
(aastaks 2020)
http://tehnika.postimees.ee/3924259/telia-lopetab-adsl-internetiuehenduse-pakkumise
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 18:35:19 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Telia lõpetab ADSL-internetiühenduse pakkumise
(aastaks 2020)
http://tehnika.postimees.ee/3924259/telia-lopetab-adsl-internetiuehenduse-pakkumise


Mulle ka paar päeva tagasi jagati infot, et suvel läheb optika maase maja kõrvale.
Kas ma kõlan nüüd liiga naiivselt, kui arvan, et et ei peagi tuhandeid otsa tuppa saamise eest maksma, kuna plaanis on ju ADSL ära lõpetada?

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 25.11.2016 18:49:12 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
seeru kirjutas:
Telia lõpetab ADSL-internetiühenduse pakkumise
(aastaks 2020)
http://tehnika.postimees.ee/3924259/telia-lopetab-adsl-internetiuehenduse-pakkumise


Mulle ka paar päeva tagasi jagati infot, et suvel läheb optika maase maja kõrvale.
Kas ma kõlan nüüd liiga naiivselt, kui arvan, et et ei peagi tuhandeid otsa tuppa saamise eest maksma, kuna plaanis on ju ADSL ära lõpetada?

Maakodu juures külas (~200 elanikku, kellest ~140 tihedas grupis koos) leidis Telia, et kaabel on igand ja sisuliselt loobutud kaabelvõrgu hooldamisest - kel mingi probleem tekib lükatakse 4G peale ja kõik.
ELASA optika jookseb läbi, kuid teenendab vaid läheduses olevat masti...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 18:55:06 vasta tsitaadiga

Kui sa vähemalt 5 aastat oodata soovid, siis küll. Tõenäoliselt valmistatakse VDSL laiahaardelisemat levikut ette.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 19:10:52 vasta tsitaadiga

Siis elab üle.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 25.11.2016 19:48:44 vasta tsitaadiga

telia uudistes ütles et valguskaabli saab 300€-ga eramajja, andke valu icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 20:02:42 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
telia uudistes ütles et valguskaabli saab 300€-ga eramajja, andke valu icon_lol.gif icon_lol.gif


Selline jutt eeldaks ka linki uudisele.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 20:05:50 vasta tsitaadiga

Eh, läksin ka optilise peale üle.

Viimane aeg oli oma 15a vana dsl modem minema visata, mis ei suutnud üle 7mbit'i läbi lastagi.

Nüüd 300/300 on ikka "kergelt tuntav" vahe. Nii umbes 40x+ kiirem nett. Feelsgoodman.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2016 20:08:04 vasta tsitaadiga

Rääkides kiirest VDSL alternatiivist:
tsitaat:
Neudorfi sõnul on firma G.fast tehnoloogiat testides saanud reaalse kiirusena alla- ja üleslaadimise korral kokku tulemuseks 870 Mbit/s.

“Selle tehnoloogia lansseerimise puhul on aga täna peamine probleem see, et seadmetootjate poolt puuduvad endiselt kommertskasutuse nõudmistele vastavad seadmed,” selgitas Neudorf.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 25.11.2016 20:30:37 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
kevku kirjutas:
telia uudistes ütles et valguskaabli saab 300€-ga eramajja, andke valu icon_lol.gif icon_lol.gif


Selline jutt eeldaks ka linki uudisele.

Ometi, peaksin mina korrutama antud summa 16,7'ga... icon_rolleyes.gif
Maksaks see vaid 300€, oleks ammu optika tellinud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 21:49:14 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
ivokas kirjutas:
kevku kirjutas:
telia uudistes ütles et valguskaabli saab 300€-ga eramajja, andke valu icon_lol.gif icon_lol.gif


Selline jutt eeldaks ka linki uudisele.

Ometi, peaksin mina korrutama antud summa 16,7'ga... icon_rolleyes.gif
Maksaks see vaid 300€, oleks ammu optika tellinud. icon_biggrin.gif
Nüüd saad ERRi videolõigu kaasa võtta ja uue pakkumise küsida. See max 300€ hinna ütleja peaks ju ometi teadma mida räägib icon_smile.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 11:39:47 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
kevku kirjutas:
telia uudistes ütles et valguskaabli saab 300€-ga eramajja, andke valu icon_lol.gif icon_lol.gif


Selline jutt eeldaks ka linki uudisele.

Palun: http://uudised.err.ee/v/majandus/765c0b0e-c0a4-4927-8484-5b797f17aff5/adsl-uhendus-kaob-ajalukku

Sai kah just eramajas töö finaliseeritud ja kokku läks 500€ (projekti alguses oli hinnaks 4000€)
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 26.11.2016 14:24:30 vasta tsitaadiga

Huvitav palju selline 500€ eurone investeering potentsiaalsete huviliste silmis kinnisvara hinda võiks tõsta. Ilmselt rohkem kui kulutus.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 20:31:04 vasta tsitaadiga

Hmm, välismaailmaga teil on ühendus? Mul vaid eesti servereid suudab avada icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 26.11.2016 20:31:54 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hmm, välismaailmaga teil on ühendus? Mul vaid eesti servereid suudab avada icon_rolleyes.gif

sama
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 20:34:02 vasta tsitaadiga

Asjad kukuvad järjest tagant- skype, mumble
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 20:37:29 vasta tsitaadiga

Eesti lehed töötavad. Välismaa omad mitte.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
buteobuteo
HV kasutaja
buteobuteo

liitunud: 05.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 20:37:46 vasta tsitaadiga

Alles paar päeva tagasi oli samasugune kala
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 20:38:41 vasta tsitaadiga

Mul on sama asi juba mingi kümnes kord poole aasta jooksul.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 20:38:53 vasta tsitaadiga

Tundub ,et asi on korras.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 20:39:08 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hmm, välismaailmaga teil on ühendus? Mul vaid eesti servereid suudab avada icon_rolleyes.gif


sama siin, pole enne täheldanud sellist probleemi. nüüd tundub korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 20:39:44 vasta tsitaadiga

Katgi on
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 20:39:49 vasta tsitaadiga

~10 minutit oli välismaailm kadunud, jep.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 20:42:26 vasta tsitaadiga

jah nagu näha, kui facebook ikka ei tööta siis on kogu nett maas. Mis siis, et eesti sisene toimis icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 21:05:49 vasta tsitaadiga

Tundub, et Eesti-Rootsi vaheline ühendus oli umbes.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 21:17:56 vasta tsitaadiga

Zlatanilt tuli uus video välja?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.11.2016 22:40:32 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Tundub, et Eesti-Rootsi vaheline ühendus oli umbes.

bladerunner kirjutas:
Zlatanilt tuli uus video välja?


Jah, internet sai otsa. Telia ostis mahtu juurde.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 22:50:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Tundub, et Eesti-Rootsi vaheline ühendus oli umbes.

bladerunner kirjutas:
Zlatanilt tuli uus video välja?


Jah, internet sai otsa. Telia ostis mahtu juurde.

Sms teavitus jäi hiljaks neile , ämber oma õuele? icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 235, 236, 237 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.