|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.11.2016 16:45:47
|
|
|
| karlgx kirjutas: |
Telia totaalse kirumise kõrvale ka mõni positiivne kogemus.
Telia ehitas oma kulul pilootprojekti käigus vanade eramajade piirkonnas Nõmme mõnes kvartalis optikal baseeruva võrgu. Suurem magistraal maakaablis, klientideni viiv osa valdavalt postide otsas oleva õhuliinina. Aasta alguses pakuti liitumisvõimalust hinnaga 234 eurot, järelmaksuga 19.50 eurot kuus. Vaid mõned üksikud tellisid. Sügisel sai juba 100m fiibrit keevituste, sisendkarbi ja ONTi paigaldusega peremehele sobivasse kohta maja sees kätte 0 euroga. Kuid kaugeltki kõik ei ole täiesti tasuta saadavast kiiremast ja töökindlamast ühendusest huvitatud. Vaskjuhtmed ripuvad enamikul endiselt maja ees ja paistab, et ADSL-st piisab.
Kui Inteno interneti ja wifi osas ei rahulda, võib peale ONTi switchi vahele panna ja jätta Elioni ruuteri, sobib ka vana TG784, vaid telefoni ja teleri jaoks. Vähemalt praegu Telia võimaldab veel sellist konfi. |
Nii ongi, kui Telia otsustab mingi võrgu piirkonna vana vase renoveerida ja teha seda õhuliini optikaga, siis seda ka tehakse.
liitumistasu on muidu standard aga kuramuse Telia röövlid otsustasid vahepeal ka kampaaniat teha mistõttu klient saab 0€ eest kogu liitumise ja paigalduse kätte.
Peab neile tagasisidet andma, et liiga kergekäeliselt tasuta asju ei antaks, muidu arvatakse, et see on normaalne.
------------------------------
Minu siseinfo küll ei paljasta, et DG400 peaks müügis olema. Kodulehel on seadmete valikuse DG400 lisatud aga MITTE veel müüki ega renti.
Ma ei oska öelda kes kinnitas siin, et seade väljas on, lugege kasvõi teemades tagasi.
Mina võin teada anda mis päevast või nädalast seade väljas on, seniks pole mõtet helpdeski või esindusi nende küsimustega tüüdata.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.11.2016 17:02:26
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
liitumistasu on muidu standard aga kuramuse Telia röövlid otsustasid vahepeal ka kampaaniat teha mistõttu klient saab 0€ eest kogu liitumise ja paigalduse kätte.
Peab neile tagasisidet andma, et liiga kergekäeliselt tasuta asju ei antaks, muidu arvatakse, et see on normaalne.
|
| indrekp kirjutas: |
seniks pole mõtet helpdeski või esindusi nende küsimustega tüüdata.
|
Anna neile selle kohta ka tagasisidet, et pole mõtet veebilehele toppida seadmeid mida ei müüda. Teaduslikult tõestatud, et väheneb helpdeski ja esinduse tüütamine.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.11.2016 17:05:42
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Anna neile selle kohta ka tagasisidet, et pole mõtet veebilehele toppida seadmeid mida ei müüda. Teaduslikult tõestatud, et väheneb helpdeski ja esinduse tüütamine. |
Mulle väitis helldesk, et seade on väljas, mine ainult esindusse ning kraba ligi...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.11.2016 17:10:37
|
|
|
Etz, tundub tüüpiline telia, üks käsi ei tea mis teine teeb. Helpdeskis üks info, esinduses teine, tehnikutel kolmas ja libedakeelstel müügimeestel veel oma info ja süsteemid.
Kunagi oli võimalik helistada esindusse, enam mitte, nüüd saad mussi kuulata helpdeskis, maailmalõpp on siis vbl ühendavad esindusse ka
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
21.11.2016 17:34:00
|
|
|
Mingid sepad otsustasid sestap infoliini asemel otse esindusse helistada, et küsida arvete , whatnot kohta. Viimane tekitas olukorra, kus kohapealsed ei saanudki muuga tegeleda , kui telefonile vastamisega.
Kirjutasin veebimeistritele https://www.telia.ee/era/tv/seadmed#ruuter. Enam ei peaks kuvama.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.11.2016 17:45:37
|
|
|
Pailaps,
Esinduse asemele võiks pakiautomaadid teha. Kust saaks siis kaardiga makstes võtta ruutereid, digibokse ja pulte. Mingist pilust sülitaks sim kaarte ka välja, niikaua kuni neid veel kasutatkse.
Mingi return box ka kuhu saad sisse valada ruuterid ja muud tehnika, kui isu täis saab.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
21.11.2016 17:56:36
|
|
|
| KillFrenzy, Mingi suure riigifirma juhiks ei ole mõelnud kandideerida?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.11.2016 18:01:01
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| KillFrenzy, Mingi suure riigifirma juhiks ei ole mõelnud kandideerida? |
Teleportatsiooniametit pole veel loodud...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.11.2016 18:24:23
|
|
|
sooty, ei ole, ilmselt poleks ka väga mõistlik tegu mind mõne suure firma juhiks lasta
Aga idee on ju hea, järjest kolitakse kõik teenused veebi, miks seal esinduses keegi kohapeal peab passima. Infot saad telefoni teel või netist. Seadmed saad automaadist.
Mis seal esinduses tegemas käiakse üldse?
Ma täna käisin, tahtsin ruuterit, pidin ootama, teenindaja rääkis telefoniga, ütles pole. Läksin käed taskus minema.
Sama hästi oleks võinud minna automaati, valida ekraanilt seadmed->ruuterid-> vaatad ainult DG200 ja DG301. Ja jalutad käed taskus minema.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
21.11.2016 19:53:35
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
sooty, ei ole, ilmselt poleks ka väga mõistlik tegu mind mõne suure firma juhiks lasta
Aga idee on ju hea, järjest kolitakse kõik teenused veebi, miks seal esinduses keegi kohapeal peab passima. Infot saad telefoni teel või netist. Seadmed saad automaadist.
Mis seal esinduses tegemas käiakse üldse?
Ma täna käisin, tahtsin ruuterit, pidin ootama, teenindaja rääkis telefoniga, ütles pole. Läksin käed taskus minema.
Sama hästi oleks võinud minna automaati, seista tunnike automaadikasutussabas, valida ekraanilt seadmed->ruuterid-> vaatad ainult DG200 ja DG301. Ja jalutad käed taskus minema. |
Täiendasin veidi su stsenaariumi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.11.2016 20:01:49
|
|
|
Mnator, Siin nii väike koht, et ilmselt poleks probleem, tallinnas vast aga küll. Aga automaati saab öösel ka minna, siis suurem võimalus löögile saada, siin keevitatakse 18.00 esinduse uks hermeetiliselt kinni. Ja kui laupäeval peale 15 peaks ruuter või pult plahvatama siis istud ilma netita/pildita või sama kanaliga esmaspäeval kella 10ni
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
21.11.2016 22:17:51
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| wiinanina kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| ....Rootsis sama töö mis meil 2000€ on peaks ikkagi 20000€ olema. Või eeldame, et seal on kõik soodsam kui Eestis?.... |
Rootsis on töö kindlasti kallim kui siin, aga seal on hinnad ka reaalsete kulude ning oodatava tuluga seotud. |
Mis paneb arvama et siin ei ole kulud ja tulud paigas?
Hinnad on klindlasti erinevad nagu iga teise asja puhul.
Oletan, et kui ma hakkan fiibrit majja tellima, siis teen hinnapäringu mitmele kaablipaigaldajale otse, mitte läbi vahendajate.
Eltel ja corle on mul läheldalt võtta, linnades ilmselt valik kirjum. Ma ise kahtlen, et kartelli tehakse ja mingit stamphinda pannakse. |
Tore, et ise aru saad, et vahendaja, mille nimi ka teema pealkirjas olemas korrutab tegelikud kulud mitte mõistliku kasumi vaid sangpommiga läbi.
Kui nüüd veel mõtiskleda näiteks teemadel, et enamus inimesi ei ole teemaga nii tuttavad, otsimaks ise kraavikaevajaid, kaablipaigaldajaid, optikakeevitajaid jnejnejne....
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
22.11.2016 03:23:16
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
sooty, ei ole, ilmselt poleks ka väga mõistlik tegu mind mõne suure firma juhiks lasta
Aga idee on ju hea, järjest kolitakse kõik teenused veebi, miks seal esinduses keegi kohapeal peab passima. Infot saad telefoni teel või netist. Seadmed saad automaadist.
Mis seal esinduses tegemas käiakse üldse?
Ma täna käisin, tahtsin ruuterit, pidin ootama, teenindaja rääkis telefoniga, ütles pole. Läksin käed taskus minema.
Sama hästi oleks võinud minna automaati, seista tunnike automaadikasutussabas, valida ekraanilt seadmed->ruuterid-> vaatad ainult DG200 ja DG301. Ja jalutad käed taskus minema. |
Täiendasin veidi su stsenaariumi  |
Millise automaadi sabas sina tund aega oled seisnud?
Minul pole ei panga ega pakiautomaadi sabas kauem läinud kui 5min max.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
22.11.2016 12:21:01
|
|
|
Sa pole kunagi pensionäride eri näinud?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
22.11.2016 13:29:40
|
|
|
Istusin mingipäev Omniva putka ees, et oma seadmeid kätte saada. Muide infoliini pealt annab tellida ja lasta saata pakiautomaati. Kulleriga koju on 2.5€ Ees oli 5-6 inimest, enamus 50+. Ilmselt hansapostist seemneid tellinud. Igatahes viskas lõpuks nii üle ootamine, et läksin eesolevat vanapaari aitama.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.11.2016 13:41:27
|
|
|
Pole küll internetiga seotud, küll aga telia ja kaubaga.
Pühapäeval tellisin netist telefoni, pakiautomaati seda ei saanud tellida, ok. Võtsin kulleri, esmaspäevaks ei saa, loogiline, teisipäev ja kolmapäev kontorist väljas, valin kättetoimetamise ajaks neljapäev.
Teisipäeval helistab kuller ta pakiga ukse taga kohe
Mille jaoks see kättetoimetamise aja valik seal üldse on?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
22.11.2016 14:05:41
|
|
|
Jäta tagasiside siia aadressile epood@telia.ee. Kauba kättetoimetamise asjad on minu jaoks tume teema. Tellin tavaliselt asjad pakiautomaati, sest Omniva kullerid ei tunne kellaaegu, mida saatelehele märgitud.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
22.11.2016 15:08:39
|
|
|
laupäeval tellisin telefoni. Pakiautomaati ja kulleriga pakkus teisipäevaks. kuna tasuta ja planeerisin kodus olla valisin kulleri. Epoes pakus aega 11:30 - 14:30. Teisipäeva hommikul 08:34 tuli sms et kuller tuleb 11:53-12:53. Kuller helistas 11:50 ja 11:54 oli ukse taga. Minul läks hästi. Ei pidanud lisa 2,5 tundi ootama
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
22.11.2016 19:56:22
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Istusin mingipäev Omniva putka ees, et oma seadmeid kätte saada. Muide infoliini pealt annab tellida ja lasta saata pakiautomaati. Kulleriga koju on 2.5€ Ees oli 5-6 inimest, enamus 50+. Ilmselt hansapostist seemneid tellinud. Igatahes viskas lõpuks nii üle ootamine, et läksin eesolevat vanapaari aitama. |
Pole kogemusi. Kasutan ainult SmartPOST-i. Sellega pole veel selliseid probleeme olnud. Vb Lasnamäel vene baabad ei teagi mis asi internet ja pakiautomaat on, seega mul veab
| Pailaps kirjutas: |
| Jäta tagasiside siia aadressile epood@telia.ee. Kauba kättetoimetamise asjad on minu jaoks tume teema. Tellin tavaliselt asjad pakiautomaati, sest Omniva kullerid ei tunne kellaaegu, mida saatelehele märgitud. |
Vol 2. Ei kasuta Omniva teenuseid. DPD-ga on seni edasilükkamine ilusti toiminud.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
24.11.2016 22:23:55
|
|
|
| TG784, vilgutab vahepeal punast või oranzi powerit ja etherneti. Restart äratab jälle ellu. Ruuter suremas?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.11.2016 23:19:10
|
|
|
| raxz, võta kruvikas kätte, vaata kas kondekad on punnis, kui on, siis löö kohe kuvaldaga puruks ja sebi uus ruuter.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
25.11.2016 18:35:19
|
|
|
Mulle ka paar päeva tagasi jagati infot, et suvel läheb optika maase maja kõrvale.
Kas ma kõlan nüüd liiga naiivselt, kui arvan, et et ei peagi tuhandeid otsa tuppa saamise eest maksma, kuna plaanis on ju ADSL ära lõpetada?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
25.11.2016 18:49:12
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Mulle ka paar päeva tagasi jagati infot, et suvel läheb optika maase maja kõrvale.
Kas ma kõlan nüüd liiga naiivselt, kui arvan, et et ei peagi tuhandeid otsa tuppa saamise eest maksma, kuna plaanis on ju ADSL ära lõpetada? |
Maakodu juures külas (~200 elanikku, kellest ~140 tihedas grupis koos) leidis Telia, et kaabel on igand ja sisuliselt loobutud kaabelvõrgu hooldamisest - kel mingi probleem tekib lükatakse 4G peale ja kõik.
ELASA optika jookseb läbi, kuid teenendab vaid läheduses olevat masti...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
25.11.2016 18:55:06
|
|
|
Kui sa vähemalt 5 aastat oodata soovid, siis küll. Tõenäoliselt valmistatakse VDSL laiahaardelisemat levikut ette.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
25.11.2016 19:10:52
|
|
|
Siis elab üle.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
25.11.2016 19:48:44
|
|
|
telia uudistes ütles et valguskaabli saab 300€-ga eramajja, andke valu
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
25.11.2016 20:02:42
|
|
|
| kevku kirjutas: |
telia uudistes ütles et valguskaabli saab 300€-ga eramajja, andke valu  |
Selline jutt eeldaks ka linki uudisele.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
25.11.2016 20:05:50
|
|
|
Eh, läksin ka optilise peale üle.
Viimane aeg oli oma 15a vana dsl modem minema visata, mis ei suutnud üle 7mbit'i läbi lastagi.
Nüüd 300/300 on ikka "kergelt tuntav" vahe. Nii umbes 40x+ kiirem nett. Feelsgoodman.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
25.11.2016 20:08:04
|
|
|
Rääkides kiirest VDSL alternatiivist:
| tsitaat: |
Neudorfi sõnul on firma G.fast tehnoloogiat testides saanud reaalse kiirusena alla- ja üleslaadimise korral kokku tulemuseks 870 Mbit/s.
“Selle tehnoloogia lansseerimise puhul on aga täna peamine probleem see, et seadmetootjate poolt puuduvad endiselt kommertskasutuse nõudmistele vastavad seadmed,” selgitas Neudorf. |
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
25.11.2016 20:30:37
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| kevku kirjutas: |
telia uudistes ütles et valguskaabli saab 300€-ga eramajja, andke valu  |
Selline jutt eeldaks ka linki uudisele. |
Ometi, peaksin mina korrutama antud summa 16,7'ga...
Maksaks see vaid 300€, oleks ammu optika tellinud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
25.11.2016 21:49:14
|
|
|
| LongHorn kirjutas: |
| ivokas kirjutas: |
| kevku kirjutas: |
telia uudistes ütles et valguskaabli saab 300€-ga eramajja, andke valu  |
Selline jutt eeldaks ka linki uudisele. |
Ometi, peaksin mina korrutama antud summa 16,7'ga...
Maksaks see vaid 300€, oleks ammu optika tellinud.  |
Nüüd saad ERRi videolõigu kaasa võtta ja uue pakkumise küsida. See max 300€ hinna ütleja peaks ju ometi teadma mida räägib
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
26.11.2016 14:24:30
|
|
|
| Huvitav palju selline 500€ eurone investeering potentsiaalsete huviliste silmis kinnisvara hinda võiks tõsta. Ilmselt rohkem kui kulutus.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.11.2016 20:31:04
|
|
|
Hmm, välismaailmaga teil on ühendus? Mul vaid eesti servereid suudab avada
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mamba
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2012
|
26.11.2016 20:31:54
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Hmm, välismaailmaga teil on ühendus? Mul vaid eesti servereid suudab avada  |
sama
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuccu
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
26.11.2016 20:34:02
|
|
|
| Asjad kukuvad järjest tagant- skype, mumble
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
26.11.2016 20:37:29
|
|
|
| Eesti lehed töötavad. Välismaa omad mitte.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buteobuteo
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2007
|
26.11.2016 20:37:46
|
|
|
| Alles paar päeva tagasi oli samasugune kala
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amputech.
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2006
|
26.11.2016 20:38:41
|
|
|
| Mul on sama asi juba mingi kümnes kord poole aasta jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
26.11.2016 20:38:53
|
|
|
| Tundub ,et asi on korras.
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oggy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2004
|
26.11.2016 20:39:08
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Hmm, välismaailmaga teil on ühendus? Mul vaid eesti servereid suudab avada  |
sama siin, pole enne täheldanud sellist probleemi. nüüd tundub korras
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.11.2016 20:39:44
|
|
|
Katgi on
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
26.11.2016 20:39:49
|
|
|
| ~10 minutit oli välismaailm kadunud, jep.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.11.2016 20:42:26
|
|
|
jah nagu näha, kui facebook ikka ei tööta siis on kogu nett maas. Mis siis, et eesti sisene toimis
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
26.11.2016 21:05:49
|
|
|
Tundub, et Eesti-Rootsi vaheline ühendus oli umbes.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
26.11.2016 21:17:56
|
|
|
Zlatanilt tuli uus video välja?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.11.2016 22:40:32
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Tundub, et Eesti-Rootsi vaheline ühendus oli umbes. |
| bladerunner kirjutas: |
| Zlatanilt tuli uus video välja? |
Jah, internet sai otsa. Telia ostis mahtu juurde.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.11.2016 22:50:12
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Tundub, et Eesti-Rootsi vaheline ühendus oli umbes. |
| bladerunner kirjutas: |
| Zlatanilt tuli uus video välja? |
Jah, internet sai otsa. Telia ostis mahtu juurde. |
Sms teavitus jäi hiljaks neile , ämber oma õuele?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|