Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.11.2016 21:38:59 vasta tsitaadiga

Kas see mitte ainult aasia regioonile ei ole? icon_rolleyes.gif Head-Fi`s t sain aru nagu et ainult "Asian-deal". Ei viitsi hetkel MD-sse sisse logida, et kontrollida.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 22:50:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
This drop is limited to 5,000 units. The first 500 purchasers will receive a pair of headphones with a serial number under 550.

This drop will be available to both US and international members. Domestic orders are expected to arrive by December 25th.

Nagu arvata oli, sai see 5000tk müüdud paari tunniga.
Hetkeseisuga ca 6000+ huvilist oleks veel. thumbs_up.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 10:20:23 vasta tsitaadiga

Selliste kohta oskab keegi midagi öelda ? https://www.aliexpress.com/item/-/32734763728.html?spm=a2g01.8206454.acba0a8.121.ozAHtd&scm=1007.14110.63256.0&pvid=64c635d4-358b-4c86-955a-6b6e4194c490

Tahaks midagi sportimise jaoks, et ei peaks juhtmega järel olema. Samas ei taha palju investeerida nendesse..
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 10:56:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi kusagilt soodsamalt HD 800-sid on saanud ?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 11:51:32 vasta tsitaadiga

Sixten, sportimise jaoks vaata midagi mis üle kõrva käib. Püsivad paremini ja ei kipu niisama ära kukkuma.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 11.11.2016 14:58:23 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Selliste kohta oskab keegi midagi öelda ? https://www.aliexpress.com/item/-/32734763728.html?spm=a2g01.8206454.acba0a8.121.ozAHtd&scm=1007.14110.63256.0&pvid=64c635d4-358b-4c86-955a-6b6e4194c490

Tahaks midagi sportimise jaoks, et ei peaks juhtmega järel olema. Samas ei taha palju investeerida nendesse..


Mul on Awei A920BL, ja ülirahul nendega. Sellise hinna kvaliteedi suhtega klappi on väga raske leida. 980BL tundub uus mudel olema, 990BL on wishlistis juba pikemat aega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 15:47:32 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:

Mul on Awei A920BL, ja ülirahul nendega. Sellise hinna kvaliteedi suhtega klappi on väga raske leida. 980BL tundub uus mudel olema, 990BL on wishlistis juba pikemat aega.

+1 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 23:24:09 vasta tsitaadiga

Kuidas awei heli on. Mängib madalama otsa heli ka hästi?

Aku peab kui kaua?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.11.2016 00:26:18 vasta tsitaadiga

Bassi on niiet tapab, aku peab 4-5h kenasti.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 13:52:25 vasta tsitaadiga

Olen vaadanud Beyerdynamic DT-770 PRO kõrvaklappe. Kas 80 oomi on mõistlik võtta lauaarvuti külge või peaks olema 32 oomi?
Hind on neil sama ,aga 80 oomistel on kohe pehmemad kõrvapadjad kaasas.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 16.11.2016 14:17:31 vasta tsitaadiga

oksakoor, 32 on paras. suurema takistusega klappe ei pruugi enam ära toita.
tagasi üles
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 14:48:41 vasta tsitaadiga

Olen üsna võhik sellel alal. Aga kui ei toida ära siis lihtsalt heli ja bass nt vaiksemad?
Kõrvaklapid ühendaks läbi logitech z200 kõlarite (http://www.logitech.com/en-us/product/multimedia-speakers-z200). Selline variant ka vist olulist võimendus juurde ei anna?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 16.11.2016 15:45:11 vasta tsitaadiga

oksakoor, vot see asi ongi, et mängib vaiksemalt.

Ära laiatarbe asjade hulgast neile võimendit otsi.. see: https://www.thomann.de/intl/art_headamp_4.htm oleks üks sootsamaid.
Thomanni poe arvates toidab ära ka 250 oomi klapid. 32 oomi ja väiksema takistusega klappe ei tohigi järgi ülendada.
tagasi üles
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 16.11.2016 16:14:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ära laiatarbe asjade hulgast neile võimendit otsi.. see


WTF ? Laiatarbes on vägagi võimekaid võime, näiteks Fiio e09k, see laseb sul 600 oomised ka pilbasteks, kui vaja. Mis krdi statement see on, et ainult stutsi asjad on midagi väärt ? Ja no see on ka omaette tase, et milleks võim ühele paarile, kui võiks olla kohe neljale eks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 16.11.2016 17:28:56 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
Olen vaadanud Beyerdynamic DT-770 PRO kõrvaklappe. Kas 80 oomi on mõistlik võtta lauaarvuti külge või peaks olema 32 oomi?
Hind on neil sama ,aga 80 oomistel on kohe pehmemad kõrvapadjad kaasas.
Oleneb, mis sul seal lauaarvuti küljes heli tekitab. Tänapäeval mõned integreeritud saavad suurema takistusega hakkama küll, isegi 600 oomi märgitakse tihti andmetesse. 32 ja 80 oomi maksimaalse helitugevuse vahe muude tingimuste samaks jäädes on tegelikult suhteliselt tühine - alla 4 dB põlve otsast arvutades. See ei saa olla määrav suurus.
Oma kogemusest võin väita, et minule jalgu jäänud integreeritud helikaardid on enamjaolt üsna rahuldavalt hakkama saanud ka 250oomiste Beyeritega. Ja see on juba märkimisväärne vahe võrreldes 32 oomiga. 80 pole väga tõenäoliselt probleem.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 17:34:03 vasta tsitaadiga

Praegu tuleb sellest. https://www.asus.com/Motherboards/H97ME/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.11.2016 18:07:27 vasta tsitaadiga

see 80ohm klapp on su emaplaadiga tiptop
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2016 19:15:02 vasta tsitaadiga

Ei ole ju, endal samad klapid ja emaplaadi küljes suht meh.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.11.2016 19:27:53 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ei ole ju, endal samad klapid ja emaplaadi küljes suht meh.
mismõttes meh, sul on 600ohm'istele klapivõim emaplaadil olemas
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 16.11.2016 19:50:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei usu, et laiatarbe rauale pannakse külge klapivõim, mis toidab ära klapid, missugused mõeldud monitori kontrolleri küljes pruukimiseks.


viimati muutis olavsu1 16.11.2016 20:06:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2016 20:05:25 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Ei ole ju, endal samad klapid ja emaplaadi küljes suht meh.
mismõttes meh, sul on 600ohm'istele klapivõim emaplaadil olemas


Kui viimati kõrvaklapid emaplaadi küljes olid, siis oli emaplaadiks asuse z170a seal taga need 80 oomised küll vãga valjult ei mänginud, praeguse emaplaadi küljes pole proovinud, pole vajadust, vaevalt sellel H seeria plaadil mingit ampi on.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 21:05:41 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, soft olemas ? Enda Hero Alphal on selline programm nimega Sonic Suite, kus saad valida, mis takistusega klapid on.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dj z.z.
HV kasutaja
dj z.z.

liitunud: 28.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2016 15:33:20 vasta tsitaadiga

Kuulan hetkel Beyerdynamic DT-770 PRO 80 oomistega otse emaplaadilt muusikat ja ei saa küll väita, et valjususest vms puudu jääks...

Telefonist kuulates on ehk tõsti 80 oomine takistus natukene liiast.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.11.2016 22:26:14 vasta tsitaadiga

Tihtipeale ei ole asi ainult "valjususes" vaid kas selles kuidas element "korralikult" tööle hakkab (oleneb mA/V/gain "tasemest"). Lisaks siis veel võimendi "kiibi" "helisignatuur" jms.

PS, need kes endale Senfer 4in1 on muretsenud ning leiavad kõrgsagedused tibake "karmid" olevat (head-fi`s paljudele tiba "pinnuks" kõrvas nende puhul), siis nii mina kui ka mõnigi teine, kes ei tunne sellist "teravust" kõrgetes, asi on selles, et kasutame teistsugust kaablit millel kõrgem takistus (minu omal nt. 1.2 Ohm) ning lisaks kõrgeid "siluvaid" otsikuid nagu Spiral Dot, mis kokku annavad suht ideaalse tulemuse. Et enne kui "karjuma" kukute, et ei meeldi jne. siis proovige teisi kaableid ning otsikuid (kui on) icon_wink.gif
Endale sai siis tellitud ilma kaablita Senfer 4in1 ning võetud Tennmak Upgrade Cable (läbipaistev valge ilma mikrita). Proovides oma teise MMCX kaabliga, millel poole väiksem takistus, on minu kõrva jaoks kõrged tibake "teravamad" ning kui veel kasutada stock otsikuid, siis pole ime, et nii mõnelegi tibake "kriiskav" kõrgsagedustes.

Edit: Ahjaa, pole mõnda aega kribanud odavate nööpide kohta. Seda, et kes tahab sigaodavalt head bäng-for-buck`i saada, siis KZ ATR on gearbestis 4+$ eest saadaval ja koos KZ "Starline" silikoon otsikutega (olemuselt sarnase efektiga Spiral Dot`idele) on põmst. sama helikvaliteedi tasemega kui Senfer 4in1 (eelkõige tibake moditult). Soovitan soojalt selle raha eest - suht nö. no-brainer diil thumbs_up.gif
Ainuke asi on neil kehva stock kaabel (mille takistus on 1 Ohm) ning mis suht "kummine" ning kipub takerduma/vetruma. Siiski kaablit on neil lihtne vahetada kui vähekegi jootmisoskust ning võimalik ka MMCX`ks ümber teha:


PS, enda käest juba 8 x ATR läbi käinud ja 2tk veel tulemas ning heli/kooste-kvaliteet neil kõigil sama hea olnud.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 23:20:41 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
libe kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
Lawnmeower kirjutas:
Tänks soovituste eest.

Otsustasin natuke hiljem ikka need kurikuulsad Senferi 4in1 tellida AliExpressist icon_biggrin.gif Nüüd on staatus umbes nädal aega olnud "awaiting shipment". Saatsin müüjale (NiceHCK) kirja täna ja küsisin mis toimub. Kas kellelgi on selluse olukorraga kogemusi olnud?
Sama siin. Juhe on juba üle nädala käes, tellisin ka 19.09. Aga loodame parimat.
tellisin vist 17.09 ja hetkel seis
tsitaat:


2016.10.08 13:42 (GMT-7): 【广州】Shipped by air
2016.10.07 22:42 (GMT-7): Shipped by air
2016.10.07 18:07 (GMT-7): Shipment from country of departure
2016.10.07 13:37 (GMT-7): 【广州】Export customs clearance complete
2016.10.07 10:28 (GMT-7): 【广州】arrive export exchange
2016.10.06 22:37 (GMT-7): Export customs clearance complete
2016.10.06 19:28 (GMT-7): arrive export exchange
2016.10.06 00:09 (GMT-7): 【深圳】arrive export exchange
2016.10.05 12:57 (GMT-7): Successful departure from Warehouse
2016.10.05 12:54 (GMT-7): Warehouse processing complete
2016.10.05 09:13 (GMT-7): Successful package received by Warehouse
2016.10.05 09:13 (GMT-7): Acceptance of packet from client
2016.10.05 09:09 (GMT-7): arrive export exchange



Minul hakkas ka liikuma...allles täna.

2016-10-13 13:25:41 Successful departure from Warehouse
2016-10-13 13:24:54 Warehouse processing complete
2016-10-13 13:12:18 Successful package received by Warehouse


Huumor jätkub. Septembris tellitutel hakkab buyer protection otsa saama (60 päeva).

Seller's Proposal
Proposal: No return & No refund
My friend, Your order is being sent from China's road to your country, please be patient to wait for some time, thank you! Please be assured that if the final order can not be delivered, we will give you resend or full refund to you, thank you for your understanding! Sincere apologies! Jim NiceHCK
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 01:25:21 vasta tsitaadiga

Küsi pikendust protectionile või raha.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 02:41:52 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:

Edit: Ahjaa, pole mõnda aega kribanud odavate nööpide kohta. Seda, et kes tahab sigaodavalt head bäng-for-buck`i saada, siis KZ ATR on gearbestis 4+$ eest saadaval ja koos KZ "Starline" silikoon otsikutega (olemuselt sarnase efektiga Spiral Dot`idele) on põmst. sama helikvaliteedi tasemega kui Senfer 4in1 (eelkõige tibake moditult). Soovitan soojalt selle raha eest - suht nö. no-brainer diil thumbs_up.gif
Ainuke asi on neil kehva stock kaabel (mille takistus on 1 Ohm) ning mis suht "kummine" ning kipub takerduma/vetruma. Siiski kaablit on neil lihtne vahetada kui vähekegi jootmisoskust ning võimalik ka MMCX`ks ümber teha:


PS, enda käest juba 8 x ATR läbi käinud ja 2tk veel tulemas ning heli/kooste-kvaliteet neil kõigil sama hea olnud.

Kiirelt need KZ ATR sul gearbestist tulid? Oletan, et nagu iga teine hiina toode.(Miinimum 2 nädalat?)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 16:42:40 vasta tsitaadiga

Minu viimane Aliexpress ost, Awei 990BL:
Shipped by the seller on 2016.11.12 03:37
Täna tuli Omniva SMS. thumbs_up.gif

2016-11-16 05:10:21 【8】Despatched to overseas (Country code: EE)
2016-11-16 05:10:00 【EETLL】Transit to Air Transit Centre
2016-11-13 23:00:00 Hand over to airline
2016-11-13 10:14:00 Notification of shipment confirmation
2016-11-13 09:54:22 Successful departure from warehouse
2016-11-13 09:24:22 Warehouse processing complete
2016-11-13 01:37:05 Successful package pick-up

Gearbest on parajad koomikud kohati, 3-7 tööpäeva kulub tavaliselt et asi üldse posti pandaks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 16:59:26 vasta tsitaadiga

mul jällegist alist nüüd pea 2 kuud tulnud ja pole veel kohale jõudnud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.11.2016 20:17:04 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:

Kiirelt need KZ ATR sul gearbestist tulid? Oletan, et nagu iga teine hiina toode.(Miinimum 2 nädalat?)

2 nädalat umbes.

Siiani ei ole gearbestiga probleeme olnud ega ka AE-ga. GB`st olen miski 4-5 korda tellinud.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 18:42:22 vasta tsitaadiga

Sennheiser HD 598CS - 110€ koos saatmisega - https://www.amazon.de/gp/product/B01JP436TS/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
Pakkumine kehtib veel kuni 01:00-ni öösel.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 26.11.2016 12:34:48 vasta tsitaadiga

Eks neid pakkumisi vanale seerial tuleb veel kuna Sennul uuendatud HD 599 ja ülejäänud seeriad.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 13:23:42 vasta tsitaadiga

CoiL, HD 598CS tuli alles sel sügisel välja.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 26.11.2016 17:23:40 vasta tsitaadiga

Asoh, vabandust, arvasin, et vana seeriaga tegu.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 23:18:24 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Küsi pikendust protectionile või raha.


NiceHCK, SENFER 4in1, refund. (usd/eur kursi kukkumisega kaotasid küll oma 10€, aga vähemalt sain tagasi)

Seega, pakkuge uusi droppe, mmcx'ga. Uurin ise ka hifi foorumit.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.11.2016 23:20:49 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
rmc kirjutas:
Küsi pikendust protectionile või raha.


NiceHCK, SENFER 4in1, refund. (usd/eur kursi kukkumisega kaotasid küll oma 10€, aga vähemalt sain tagasi)

Seega, pakkuge uusi droppe, mmcx'ga. Uurin ise ka hifi foorumit.
ma kaotasin enda omad ära icon_lol.gif
plaanin uued tellida, harjusin juba helipildiga ära rsk

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 23:44:39 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
jaani8 kirjutas:
rmc kirjutas:
Küsi pikendust protectionile või raha.


NiceHCK, SENFER 4in1, refund. (usd/eur kursi kukkumisega kaotasid küll oma 10€, aga vähemalt sain tagasi)

Seega, pakkuge uusi droppe, mmcx'ga. Uurin ise ka hifi foorumit.
ma kaotasin enda omad ära icon_lol.gif
plaanin uued tellida, harjusin juba helipildiga ära rsk


Samasid mujalt tellida ei taha, äkki jõuavad ikka millaski pärale. Uurin Head-Fi foorumit edasi.
Hetkel KZ ATE S ja FiiO E17 mängib kõrvus.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 00:28:04 vasta tsitaadiga

Zavvis: link
Sennheiser HD 558 70,79€ koos postiga ehk tasuta saatmine (norm. hind 150-160€)

Saksas: https://www.amazon.de/Sennheiser-HD-558-Stereo-Kopfh%C3%B6rer/dp/B004FEEY9A/ref=sr_1_1?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1480281907&sr=1-1&keywords=sennheiser+HD+558
Eestis: http://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/korvaklapid_arvutikolarid/arvuti_korvaklapid/sennheiser_hd_558
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 02:13:13 vasta tsitaadiga

virx, Zavvis ei ole enam tasuta saatmist:
http://www.zavvi.com/articles/international-delivery.list

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 10:21:08 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
virx, Zavvis ei ole enam tasuta saatmist:
http://www.zavvi.com/articles/international-delivery.list


Delivery: €0.00
Total Cost: €70.79

Läks teele.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2016 16:00:55 vasta tsitaadiga

jaani8, nii ta oli, tänaseks hind tõusnud ~83€ peale, mida võib endiselt poole hinnaga nimetada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 00:03:35 vasta tsitaadiga

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-hifiman-he-350

Mis neist oskate arvata ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.11.2016 00:14:09 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-hifiman-he-350

Mis neist oskate arvata ? icon_razz.gif
tsitaat:
Impedance: 19 ohm
Sensitivity: 93 dB at 1 mW
Frequency response: 20 Hz – 20 kHz

võta zavist sennheiserid

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 17:31:59 vasta tsitaadiga

Päris zavist ikka ei võta. Tahaks midagi mis kõlaks soojemalt kui AKG Q701.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 18:54:25 vasta tsitaadiga

Need hifimanid pidid olema viletsad vs kõik teised...
Need Sennud Zavvist tundub päris hea diil olevat.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 19:53:25 vasta tsitaadiga

Pigem mõtlesin midagi Beyeri DT880 poole
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.11.2016 21:56:03 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:

Hetkel KZ ATE S ja FiiO E17 mängib kõrvus.

S versioon tiba bassisena ei kõla? Küsin, sest ise S versioonist eemale hoidnud kuna mitmete poolt mainitud liiga bassisena.
ATR muidu väga hea ja üsna balansis neutraalse heliga (ainult kübeke V-shaped).
Enda omad modifitseerisin tiba ära ja kübeke kehvema heliga kui ATE FF-mod aga siiski väga väga hea heliga ja minu nr.2 klapid:

Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 22:15:27 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
jaani8 kirjutas:

Hetkel KZ ATE S ja FiiO E17 mängib kõrvus.

S versioon tiba bassisena ei kõla? Küsin, sest ise S versioonist eemale hoidnud kuna mitmete poolt mainitud liiga bassisena.
ATR muidu väga hea ja üsna balansis neutraalse heliga (ainult kübeke V-shaped).


Vaatasin järele. KZ-ATE HIFI RQ:016N8M, a-Jay silikoonid, FiiO gain +6, bass/treble 0db. Mängivad ikka väga madalale, S versiooniga kokkupuude puudub.

-edit-

Kas MMCX connectori lisasid ka ise? Mul vedeleb nüüd Tennmak'i silver MMCX kaabel üle. Vahetaks KZ jubeda kummise välja.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2016 23:07:45 vasta tsitaadiga

Võtsin kätte ja müüsin enda dt770 pro klapid just nõrga bassi pärast siin foorumis kiiresti maha ja tellisin paar päeva tagasi Jaapanist Jvc ha-sz2000, mis siis peaks olema siis ühed kõige võimsamad 'bass klapid maailmas.. Eks kui kohale jõiuavad siis jagan muljeid siinse foorumi väiteid bassiste dt770pro vs nende jvc vahel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.11.2016 23:31:30 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
Kas MMCX connectori lisasid ka ise? Mul vedeleb nüüd Tennmak'i silver MMCX kaabel üle. Vahetaks KZ jubeda kummise välja.

Jep, MMCX`i panin ise, seda suht lihtne teha aga Tennmak`i "silver" kaabel on üsna kõrge takistusega - 1.2 Ohm, Senfer 4in1 puhul töötab see kasuks aga ATR/ATE puhul võiks see olla vähemalt 0.7 Ohm või madalam, et kõrgsagedused "puhtamaks" jääks ja rohkem detaile esile tuleks.
Endal ATR`ga hetkel see kaabel kasutuses: http://bit.ly/2fNRFhY
Spoiler Spoiler Spoiler

MMCX ühendused võtsin muidu oomipoest - ei viitsinud oodata. Hiinast muidugi hulka odavam tellida neid (ilmselt ise tellin varsti hiinast hunnikuga kuna sõpradele lähevad ATR`id nagu soe sai - kõigile meeldivad väga ja 4€ eest mõni ei usugi, et kuidas see võimalik on ;D ).
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.