Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2016 18:46:14 vasta tsitaadiga

Cofy kirjutas:
Pigem haisulukku klosetis. Valamud ühendasin lahti ning sulgesin otsad hermeetiliselt, hais oli jätkuvalt mitme päeva jooksul.
Hais on gaas, see ei tule sul potist niisama läbi, siis peab ikka olematult madal veetase olema. Aga tehakse ka sellist vigurit et nii vent kui õhutus on sama väljatõmbe taga ja siis tuleb see hoopis tagurpidi läbi vendi sisse.

Ja on võimalus et äravool lekib nii et kui pott on silikooniga maha kleebitud võib kogu see alune sitavett täis olla.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2016 19:04:05 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Kuni 500W küttekaablit reguleerida suutev termostaat. Minimaalselt 80C maksimum temperatuuriga. On keegi näinud? Kui ei, siis ehk mõni elektriga kodus olev kasutaja oskab konkreetset alternatiivi pakkuda.
Netis kolades leidsin vaid mingid 50kraadised.
Lisaks oleks vaja komplekti ühendada veel väljalülitamise taimer-kell. Veel parem kui oleks 2in1 lahendus.

Kuni 50 kraadi on suht loogiline, sest koolis just räägiti, et kuni 55c kraadi vett lastakse põrandasse. Vastasel juhul ei olevat väga mugav põrandal astuda.


Kasutusala ei ole põrand, ei ole lagi, ei ole seinad. On miskit muud. Kes adekvaatse vastuse annab, saab teada, mis asja otstarve on.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.11.2016 19:16:01 vasta tsitaadiga

Kopp ees krundil lume lükkamisest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.11.2016 19:26:14 vasta tsitaadiga

Kristoferr, kuna põrandakütte termostaadid on teadlikult ehitatud piiranguga, ning sul on vaja sellest ümber minna, siis tuleb sul kasutada pigem tööstuslikuks temperatuurireguleerimiseks mõeldud kontrollereid, milledele saad ise selle maksimaalse temperatuuri ette seada.

Samas, imedemaalt saad kõike tellida.
link
tsitaat:
Setting range: 5 ~ 90 degree centigrade

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 20.11.2016 19:30:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2016 19:27:37 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.06.2024 05:28:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2016 19:56:16 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
ranel kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Kuni 500W küttekaablit reguleerida suutev termostaat. Minimaalselt 80C maksimum temperatuuriga. On keegi näinud? Kui ei, siis ehk mõni elektriga kodus olev kasutaja oskab konkreetset alternatiivi pakkuda.
Netis kolades leidsin vaid mingid 50kraadised.
Lisaks oleks vaja komplekti ühendada veel väljalülitamise taimer-kell. Veel parem kui oleks 2in1 lahendus.

Kuni 50 kraadi on suht loogiline, sest koolis just räägiti, et kuni 55c kraadi vett lastakse põrandasse. Vastasel juhul ei olevat väga mugav põrandal astuda.


Kasutusala ei ole põrand, ei ole lagi, ei ole seinad. On miskit muud. Kes adekvaatse vastuse annab, saab teada, mis asja otstarve on.
kuni 99C saaks sellist kasutada http://www.emersonclimate.com/europe/ProductDocuments/DixellLiterature/XR01-02CX-GB.pdf
aga kas kaabel ise suudab sellist temperatuuri välja anda enne, kui maha põleb icon_rolleyes.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2016 20:55:53 vasta tsitaadiga

See on jah küsimus, kas kaabel kannatab.
Võib juhtuda, et tuleb mingi muu kütteelement leida.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 20:56:27 vasta tsitaadiga

Keskelt üle krundi lähevad 2 elektriliini. Kas on mingi võimalus, et Eesti Energia need ära koristaks sealt või natuke nende asukohta muudaks ? Ei ole üldse kursis asjaga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2016 21:10:33 vasta tsitaadiga

oleneb sellest, et mis pingega liin ja kui palju sul pappi on
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.11.2016 21:34:39 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
oleneb sellest, et mis pingega liin ja kui palju sul pappi on

Enda eralõbu, eriti kui veneajal paigaldatud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.11.2016 21:47:52 vasta tsitaadiga

teed USAt ja ütle et need liinid tekitavad sul unehäireid vms
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 22:16:45 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Keskelt üle krundi lähevad 2 elektriliini. Kas on mingi võimalus, et Eesti Energia need ära koristaks sealt või natuke nende asukohta muudaks ? Ei ole üldse kursis asjaga icon_rolleyes.gif


Ilmselt krunti ostes olid need asjad ka eraldi märgitud. Mul jookseb omal ka aia ääres EE kaablitoru, mind see ei häirinud ent koormatisena oli kenasti kirjas kui notaris vormistasin. Ent sul vist tegemist mingi vanema teemaga?

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 09:16:43 vasta tsitaadiga

liini talumise raha saab EEst küsida. Aga see on imeväike. icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 16:48:23 vasta tsitaadiga

Härrased, kes te olete tellinud projekteerijalt eelprojekti omavalitsusega kooskõlastamisega (ehitosloa taotlemine on osa lepingust), kelle kanda on jäänud riigilõiv?
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 18:36:49 vasta tsitaadiga

Nomaitea, ma olen oma elus 2 ehitusprojekti tellinud ja kummagi puhul ei tekkinud küsimust, et kas reegilõivu peaks äkki arhitekt maksma. icon_rolleyes.gif
Ikka tellija ehk ise maksin.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 19:10:05 vasta tsitaadiga

Kui lepingus on kirjas, et projekteerija peab ehitusloa taotlema, siis on järelikult tema kanda.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2016 19:11:33 vasta tsitaadiga

Kokkuleppe küsimus, kas töötasu sees on ka riigilõivude tasumine või mitte. Kokkuvõttes tuleb raha ikkagi projekti tellija taskust....
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 14:12:51 vasta tsitaadiga

Tänavakivi spetsialistid. Kas juhtub miskit kui kanga peale panna 5cm asemel näiteks kuni 10cm liiva. Eeldame et nii killupõhi kui liiv on korralikult tihendatud. Kivi ise 150x300.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.11.2016 14:20:04 vasta tsitaadiga

ei tohiks. Ainult siis kui sel liival kuhugi kaduda on või pole ilusti tihenenud. Aga küsi üle... tean, et afaldiga ühel objektil mässati kaua. Seal oli teema drenaazi puudumine.
Endal see kivi teema 2a plaanis ees...seni teen aluspinda.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.11.2016 19:20:39 vasta tsitaadiga

Paigalduskiht olla pigem õhem kui paksem. Miks 5cm asemel 10cm panna tahad?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2016 21:57:07 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Paigalduskiht olla pigem õhem kui paksem. Miks 5cm asemel 10cm panna tahad?


Killupadi läks arvatust rohkem kokku ja pole kogu laiuses nii ühtlane, et 5cm liivaga teha.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.11.2016 12:49:38 vasta tsitaadiga

Arvasingi, tavaline asi mis juhtub icon_biggrin.gif

Nüüd too veel kildu peale (kui kasutasid suure fraktsiooniga kildu, siis võid veel paarisendise kihi väikse fraktsiooniga kildu peale puistada, sel juhul pole kangal väga mõtetki). Kui liivakiht liiga paksuks läheb, siis on see näiteks sipelgatele suureks rõõmuks kuhu oma pesa/käigud uuristada, lisaks ärauhtumised ja teemad. Kuna ei tea mis fraktsioonid sul on, siis oletan...

Ise paneme paigalduskihiks umbes 4cm (eks mõnes kohas ole ikka vähem, mõnes rohkem).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2016 14:55:08 vasta tsitaadiga

Raunci kirjutas:
Härrased, kes te olete tellinud projekteerijalt eelprojekti omavalitsusega kooskõlastamisega (ehitosloa taotlemine on osa lepingust), kelle kanda on jäänud riigilõiv?


Loogiline et sina maksad selle. Mul oli see vist miski 150.- Samas võib olla ka erandeid. Lõiv kui selline ikka isikupõhine teema.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 27.11.2016 10:37:09 vasta tsitaadiga

Hommikust ehitusspetsid!
Kas keegi on kusagil Eesti ehituspoodides taolist torukoorikut näinud:

Võib-olla on mingi muu nime all, Climasnap'i peale kohalikud ehituspoed ei reageeri ega tule sellist ka otsinguga "torukoorik".
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.11.2016 12:53:58 vasta tsitaadiga

Märksõnale "toruisolatsioon" tuleb küll googlest analoogseid vasteid.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 27.11.2016 12:57:06 vasta tsitaadiga

Kellegi on aimu, kuskohas Tartus http://www.kesoro.eu/epood/Samottkivi-plaat-SA-96/ sama või sarnase suurusega šamottkivi võiks otsida?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 27.11.2016 15:08:19 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Märksõnale "toruisolatsioon" tuleb küll googlest analoogseid vasteid.

Ma otsin nimelt samasugust - "tapiga" kinni käivat.

Eks tuleb kellelgi paluda Soomest tuua.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 14:29:20 vasta tsitaadiga

Käis täna päästeamet ning tuvastas, et kaminat praeguses olukorras kütta ei tohi (on ühendatud kolmekordse maja kolmanda korruse ventilatsioonilõõri), oli selline kui kunagi korteri ostsin. Mis seal ikka, aastas 4-5 korda tegin ilu eesmärgil tuld, sooja andmiseks teda ehitatud ei oldud ja tühja temast. Korter on läbi kahe korruse, 60 ruutu (kasulikku pinda 100), kütab gaasiküte. Kamin allkorrusel.

On mõte, et lõhuks selle maha ja ehitaks asemele midagi väiksemat ja sooja ka andvat, aga pole üldse kursis selliste asjadega. Malm/pellet/midagi muud?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 14:35:23 vasta tsitaadiga

Fisher, päästeamet pani vast ikka sellepärast käe ette, et asi ühendatud ventlõõri? Seega pole ju vahet, mida sa kamina asemele tahaks panna. Järgmine kord võivad nad juba kurjemad olla.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 14:42:22 vasta tsitaadiga

Kamin ei tuleks samasse kohta, olemasoleva lõhuksin maha ja uus tuleks sellest 1,5meetri võrra kõrvale õige lõõri juurde.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 14:45:39 vasta tsitaadiga

Siis on valik jube lai. Mul on näiteks aastat 15 vähemalt juba kasutuses bullerjan. Aga see eeldab kas moodulkorstent, või siis vähemalt roostevaba toru uputamist korstnalõõri. Aeglase põlemisega kolle icon_wink.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 14:49:12 vasta tsitaadiga

Kas kivisillutiselt saab sisseimbunud õliplekke ära nt tavalise gaasipõletiga? Nt tilk bentsu kivile ja põletiga nats aega otsa? Või peab mingi liivapritsi meeskonnaga kohale tooma või üldse kõik uued kivid panema, kuna õigel ajal ei tegutsenud?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 30.11.2016 14:58:57 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kas kivisillutiselt saab sisseimbunud õliplekke ära nt tavalise gaasipõletiga? Nt tilk bentsu kivile ja põletiga nats aega otsa? Või peab mingi liivapritsi meeskonnaga kohale tooma või üldse kõik uued kivid panema, kuna õigel ajal ei tegutsenud?
Kuskilt meelde jäänud kuulujutt, et kive nõudepesuaine a'la "Fairy"-ga pesta, mis lahustab hästi rasvu-õlisid ja survepesuriga üle lastes pidi olema tulemusi. Ise näinud-teinud ei ole, tõepõhja ei tea - aga teoreetiliselt võiks isegi toimida.
Tartus vist ka üks peatänav tehti uhkeks aga kivi telliti odavpakkumisega Hiinast ja sellega oli sarnane jant, et välikohvikute plekid imbusid kivisse, tänav jäi laiguline ja selle jama väljapesemine pidi olema kulukas ja ajutise iseloomuga töö.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.11.2016 15:11:44 vasta tsitaadiga

kivist endast ka sõltub, aga pinna peaks puhtaks saama mõne tugeva õlieemaldajaga. Fairy't võin laos betoonil testida icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 15:26:12 vasta tsitaadiga

Huvitav idee jah, aviobensiin igatahes ei teinud suurt midagi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2016 16:05:41 vasta tsitaadiga

Kivi vahetus on üks lihtsam lahendus.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.11.2016 16:09:06 vasta tsitaadiga

Brake cleaner on ilmselt parim variant.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.12.2016 01:21:48 vasta tsitaadiga

Haapsalu peatänav oli see kuhu õnnetu Hiina kivi pandi. Plekiga tänavakivi väljavahetamine on jama- uus puhas kivi jääb vanematest kulunud kividest ikka välja paistma...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 02:35:16 vasta tsitaadiga

Nojah, sõltub kas teed omale või kliendile kes küüneviha igale poole vahele tahab ajada. Olen uut ja vana kivi segamini pannud ja paistab välja küll, aga vaatad peale et so what, puhas kivi ju.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2016 03:23:01 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.06.2024 05:28:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 15.12.2016 23:32:57 vasta tsitaadiga

Tere,

Tellisin endale köögimööbli. Panin selle kokku, aga nüüd mul olukord, kus ma ei tea, et mismoodi seinakapid kinnitada seinale.
Need joonised ei ütle ka midagi.
Seinad on krohvitud(~3cm) ja selle taga valge tellis.

Mis tüübleid kasutada? Kõige tavalisemaid nailon tüübleid, mis keskelt paisuvad või tagant laiali löövad?
Või tuleb kasutada mingisuguseid muid tüübleid? Arvestada tuleb sellega, et asjad lähevad sisse ja kapi enda raskus ka suht raske.

Ei taha katsetama hakata. Tahaks kapid ikka nii seina saada, et ei ole vaja karta nende allakukkumist.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 00:06:27 vasta tsitaadiga

Tavaline tüübel ja mida pikem kruvi seda parem.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 00:35:52 vasta tsitaadiga

Keegi teab, põrandakütte kollektori küljes saab 1 ajamit vahetada ilma et tervet kütteringi tühjaks peaks laskma? Mulle tundub et üks ei reageeri enam ja vajaks väljavahetamist.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.12.2016 00:49:29 vasta tsitaadiga

Elektrilist ajamit tahad ilmselt vahetada? Selle eemaldamiseks pole midagi vaja tühjks lasta. See tuleb klõpatseid pressides otsast ära.
Ajami all oleva klapi vahetamiseks pead küll juba väikesteks veetöödeks valmis olema, arvestades aga, et ajamid on kontuurist tükk maad kõrgemal siis tuleb vett sealt ainult siis, kui pump töötab.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 10:29:43 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9303512#9303512
Ootan kogemusi!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 10:41:36 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Mis tüübleid kasutada?

Pronkstüübleid thumbs_up.gif
Kuigi enamus kappe vist seisavad naeltüüblite varal üleval icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2016 10:44:31 vasta tsitaadiga

Mul seisavad ühes seinas ka kipsitüüblite peal, pole 8 aastaga alla sadanud icon_rolleyes.gif
Kui tellis päris liivastunud pole, siis suht kama mille otsa riputad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.12.2016 10:48:40 vasta tsitaadiga

Otse torx C4 kruviga puitseina. Kõige turvalisem. Vanad kapid olid majas 120mm naelaga pandud - neid oli "tore" alla võtta icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2016 10:49:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Seinad on krohvitud(~3cm) ja selle taga valge tellis.


_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2016 10:50:46 vasta tsitaadiga

Kui kogu aeg vaja alla võtta, siis betoonikruvi thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.