|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Ostad? |
| Juba ostetud. |
|
14% |
[ 61 ] |
| Ostan. |
|
26% |
[ 113 ] |
| Ootan hinna langust ja ostan siis. |
|
35% |
[ 149 ] |
| Ei osta. |
|
23% |
[ 98 ] |
|
| hääli kokku : 421 |
|
| autor |
|
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
17.11.2016 14:53:29
|
|
|
| LKits, Selline HC oleks küll kuldaväärt kogemus. Hetkel ise veel mängu ei oma, seega settingutest suurt midagi ei tea, kuid kas on võimalik selliseks mäng reaalselt tweakida et ongi puhas pilt ees? Tuleb varsti ligi võtta, seems pretty good.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
17.11.2016 15:24:09
|
|
|
| aim17 kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
| aim17, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga. |
jah et peab spottima just oma mehi ja sõidukeid muidu ju ei saa aru kellega tegu, vaenlased omaette asi. Jah ja kui lased ei näita kas sain pihta ja lasin ta maha või mida!?. Minimapi pean just silmas miinipildujal. BF4 olid need kõik olemas hc-s. Kas sa ei lugenud mis kirjutasin? |
Valib siis serveri, kus oleks HUD lubatud. Bf4's tõesti seda jama ei olnud, omad tundis kohe ära.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
17.11.2016 15:59:21
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| aim17 kirjutas: |
| Aru ma ei saa miks HC serverid seda HC ei kasuta!? T..ra väga sitt mängida kui pead kogu aeg kõike spotima. Ja see et ei näita seda killi saamist, no miks sellist jama vaja? |
Kas sa reaalses elus näed samuti "ekraanil" killi...
Igavene häda teiega, millegagi te rahul ka ei ole...  |
Ka HC mode on MÄNG! Saa sellest aru, Etz! Või on mängu puudustele viitamine Normal Mode'i mängijate privileeg?
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
17.11.2016 16:06:44
|
|
|
Ja hakkab pihta jälle...
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
17.11.2016 17:02:47
|
|
|
| aim17 kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
| aim17, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga. |
jah et peab spottima just oma mehi ja sõidukeid muidu ju ei saa aru kellega tegu, vaenlased omaette asi. Jah ja kui lased ei näita kas sain pihta ja lasin ta maha või mida!?. Minimapi pean just silmas miinipildujal. BF4 olid need kõik olemas hc-s. Kas sa ei lugenud mis kirjutasin? |
...
Omad tunned mundri järgi ära, kui aru ei saa, ADS ja pea kohale tekib klassi ikoon. Kui kellegi maha lased, selle jaoks on helisignaal.
Mängisin just 3h HC conquesti, ei tekkinud küll kordagi kahtlust, kes on oma, kes vastane, kas vastane ikka suri minu lasu tagajärjel jne.
Ülemõeldud probleemid teil
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
17.11.2016 17:30:20
|
|
|
Te olete ikka jumala kobakäpad, tahtsite hullult "realistliku" hardcore , saitegi ilma hud'ita ja peate oma/vastase mundreid eristama ja nimesi ega muid vidinaid pole ja nüüd nutate nagu kaheaastased. Üha rohkem ja rohkem selgub, et need hc peded on ikka julmad sitavaresed ja virisevadki KOGUAEG. "Normalis lasin kuulipritsiga 100 laskemoona ja vastane eikukkund", muidugi ei kuku kui sa sitt eioska lasta ega mängida .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
17.11.2016 18:49:51
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
| Te olete ikka jumala kobakäpad, tahtsite hullult "realistliku" hardcore , saitegi ilma hud'ita ja peate oma/vastase mundreid eristama ja nimesi ega muid vidinaid pole ja nüüd nutate nagu kaheaastased. Üha rohkem ja rohkem selgub, et need hc peded on ikka julmad sitavaresed ja virisevadki KOGUAEG. "Normalis lasin kuulipritsiga 100 laskemoona ja vastane eikukkund", muidugi ei kuku kui sa sitt eioska lasta ega mängida . |
Deem son
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2016 19:05:12
|
|
|
Vihmausss, viitsid pritsi vähem sappi.. mind nt. häirib, et normalis lasen 3m pealt headshoti (roosat värvi tuleb hit, seega raske missida) mardile ja 14 dmg.. riflega ja igast imeasju veel + ise olin kahuri taga ja sain lennukipommi tabamuse ka samma auku dmg... jne.
mürsuga otsetabamus ja snaipriga pähe peaks ikka suht killid olema..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
17.11.2016 19:23:49
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Vihmausss, viitsid pritsi vähem sappi.. mind nt. häirib, et normalis lasen 3m pealt headshoti (roosat värvi tuleb hit, seega raske missida) mardile ja 14 dmg.. riflega ja igast imeasju veel + ise olin kahuri taga ja sain lennukipommi tabamuse ka samma auku dmg... jne.
mürsuga otsetabamus ja snaipriga pähe peaks ikka suht killid olema.. |
See on optimeerimise viga, mida tehakse iga mänguga jooksvalt, loodetavasti ka Dice.
Jah mulle ka ei meeldi ja olen seda siin teemas juba kurtnud, aeg annab aru.
COD-is optimeeritakse relvasid terve elutsükli oskan võrdluseks öelda.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
17.11.2016 19:25:01
|
|
|
rmc, Aga ongi ju nii. Mul on alati killinud.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.11.2016 19:35:26
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| rmc, Aga ongi ju nii. Mul on alati killinud. |
Sama siin...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
17.11.2016 19:35:49
|
|
|
Mulle selline HC raskelt meeldib.
Kui kellegi maha lased siis see ekraanil ei kajastu , peab omade/vastase mundreid eristama.... "mõtle ennem kui lased" ..... jne.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2016 19:48:23
|
|
|
SilQ, Etz, eile lasin samas mäpis, mis betas oli... d sait, rongi peal olles mingi 5 sammu eemal olevale vennale riflest 2 hs'i, üks tegi 14 ja teine mingi 25 dmg ning veel 4x pihta ja vend ei surnud
lennukimürsuga sain pihta olles kahuri taga ise ja ka mingi paarteist dmg, mürsk ei lennanud kahuri ette, vaid mu peale sisuliselt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.11.2016 19:57:15
|
|
|
Ma viimasel ajal kütan ainult Operationsit (Blitz/Forest), seal nagu probleemi pole...
Samas, ma sügavalt kahtlen, et see nüüd gamemodest või mäpist sõltub...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
17.11.2016 20:05:11
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Vihmausss, viitsid pritsi vähem sappi.. mind nt. häirib, et normalis lasen 3m pealt headshoti (roosat värvi tuleb hit, seega raske missida) mardile ja 14 dmg.. riflega ja igast imeasju veel + ise olin kahuri taga ja sain lennukipommi tabamuse ka samma auku dmg... jne.
mürsuga otsetabamus ja snaipriga pähe peaks ikka suht killid olema.. |
Need on need eliit klassid, nende vastu rohi on assault rocketiga 1 direct hit - dead v annad nuga v jooksed bayonetiga sisse
Cavalary vastu on sniper 1 shot headshot + eelnevad mainitud .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
17.11.2016 20:16:00
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| aim17 kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
| aim17, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga. |
jah et peab spottima just oma mehi ja sõidukeid muidu ju ei saa aru kellega tegu, vaenlased omaette asi. Jah ja kui lased ei näita kas sain pihta ja lasin ta maha või mida!?. Minimapi pean just silmas miinipildujal. BF4 olid need kõik olemas hc-s. Kas sa ei lugenud mis kirjutasin? |
...
Omad tunned mundri järgi ära, kui aru ei saa, ADS ja pea kohale tekib klassi ikoon. Kui kellegi maha lased, selle jaoks on helisignaal.
Mängisin just 3h HC conquesti, ei tekkinud küll kordagi kahtlust, kes on oma, kes vastane, kas vastane ikka suri minu lasu tagajärjel jne.
Ülemõeldud probleemid teil |
Really!? jah mundri järgi küll, mapid vahetuvad jälle uued mundrid j.n.e. Mis helist sa räägid? Pole mingit heli kas said vastase maha või ei. ajad vist siba sousti suust välja. Kuida sa aru saad kui vastane müüri või kivi taga sa lased teda ja saad v-o pihta kuidas sa aru saad kas ta sai haavata või surma, äkki peitis hoopis ennast sinna ära.
Hetkel ei leidnud sellist hc servut kus HUD sees oleks.
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.11.2016 20:34:56
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
| Cavalary vastu on sniper 1 shot headshot + eelnevad mainitud . |
Ma olen isiklikult nii kehv snaiper, et ma olen tavaliselt hobuse alustuseks niimoodi poolkogemata maha lasnud....
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
17.11.2016 20:59:38
|
|
|
| aim17 kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
| aim17 kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
| aim17, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga. |
jah et peab spottima just oma mehi ja sõidukeid muidu ju ei saa aru kellega tegu, vaenlased omaette asi. Jah ja kui lased ei näita kas sain pihta ja lasin ta maha või mida!?. Minimapi pean just silmas miinipildujal. BF4 olid need kõik olemas hc-s. Kas sa ei lugenud mis kirjutasin? |
...
Omad tunned mundri järgi ära, kui aru ei saa, ADS ja pea kohale tekib klassi ikoon. Kui kellegi maha lased, selle jaoks on helisignaal.
Mängisin just 3h HC conquesti, ei tekkinud küll kordagi kahtlust, kes on oma, kes vastane, kas vastane ikka suri minu lasu tagajärjel jne.
Ülemõeldud probleemid teil |
. Mis helist sa räägid? Pole mingit heli kas said vastase maha või ei. ajad vist siba sousti suust välja. . |
Vastase tapmisel on kosta metalset kilinat, nagu mündi klõbin vms. Keera heli valjemaks või ole tähelepanelikum. Muidugi korralik helisüsteem/headset annab ka asjale juurde.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
17.11.2016 21:09:46
|
|
|
Ok proovin veel, loobusin hc mängimisest olin normalis pool päeva. Klapid mul head razer 7.1.
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
17.11.2016 21:48:11
|
|
|
rmc, Kui sa lased raudrüüs venda siis sa ei hitiga one shotiga. Nagu eelnevalt mainitud (hobuse mees, flamer, kuulipildujaga). Ülejäänuid hitib, või siis tõesti lased nii vinklisse. Või kolmas variant, ping nii suur, et tabad suurt varvast. Muid variante mina ei näe.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2016 21:55:18
|
|
|
SilQ, eks ma kuulan tähelepanelikult teinekord siis, kas tuleb raudne heli, ei tundunud küll mingi erimart olevat.. ja hit näitas roosat ju, mis ainult HS peale tuleb ;D
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
18.11.2016 01:29:21
|
|
|
Sain ma nüüd õigesti aru.. HC ongi ilma mingisuguse HUD-ita?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
18.11.2016 08:36:15
|
|
|
Mu meelest ka kogu aeg mingi imelik heli käinud tapmisel. Aga kas see ka HC-s on, ei oska öelda.
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
18.11.2016 09:14:25
|
|
|
| KurjaJuur kirjutas: |
| Mu meelest ka kogu aeg mingi imelik heli käinud tapmisel. Aga kas see ka HC-s on, ei oska öelda. |
On täiesti olemas see "kolin", kui ära tapad vastase. Isegi mu 4 aastat vana soundbar annab selle välja.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
18.11.2016 14:28:00
|
|
|
Peab fakti nentima, et juba 3ndat korda on hea meel EA-le mitte pappi andes, lugedes foorumeid ja redditit
Vihmausss
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.11.2016 14:44:15
|
|
|
parm, ma ei tea.. igast asjad ikaldavad, samas mäng on ülikõva ikkagi... lihtsalt koosmängides tuleb mäng käima panna ja siis overlaylt join party & game panna alles, muidu võib ikaldada.. kuigi eile oli overlay blank white esimest korda nt., samas mängu sai ikka jne.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
18.11.2016 14:53:00
|
|
|
| parm kirjutas: |
Peab fakti nentima, et juba 3ndat korda on hea meel EA-le mitte pappi andes, lugedes foorumeid ja redditit
Vihmausss  |
Tasuta meelelahutusi ei tohi olla . Pead hakkama HV'le annetusi siis selle asemel tegema
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
18.11.2016 22:41:57
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| SilQ, eks ma kuulan tähelepanelikult teinekord siis, kas tuleb raudne heli, ei tundunud küll mingi erimart olevat.. ja hit näitas roosat ju, mis ainult HS peale tuleb ;D |
neid värve saab optionsis oma tahte järgi muuta ka
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-Tream99
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2003
|
19.11.2016 00:11:46
|
|
|
| Mäng on ikka korralikult katki nii mitmest erinevast aspektist. Unlockisin täna Light Tankil ühe Package. Raha läks maha, aga package ei avanenud...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
19.11.2016 00:28:19
|
|
|
| X-Tream99 kirjutas: |
| Mäng on ikka korralikult katki nii mitmest erinevast aspektist. Unlockisin täna Light Tankil ühe Package. Raha läks maha, aga package ei avanenud... |
Ou nou, selline mure, et mängida ei saa enam
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ece3n
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2005
|
19.11.2016 00:35:19
|
|
|
| Naysayer kirjutas: |
Sain ma nüüd õigesti aru.. HC ongi ilma mingisuguse HUD-ita?  |
HC on ükstas puha mis mängus ilma HUD-ida, või teab mu keegi mingit mängu kus HC on olemas HUD?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
19.11.2016 01:09:04
|
|
|
| ece3n kirjutas: |
| Naysayer kirjutas: |
Sain ma nüüd õigesti aru.. HC ongi ilma mingisuguse HUD-ita?  |
HC on ükstas puha mis mängus ilma HUD-ida, või teab mu keegi mingit mängu kus HC on olemas HUD? |
BanZore.com HCHARDCORE Conquest Popular Maps
BadBoys Hardcore Germany |HudOn-HcOn-SpottingOn|
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
19.11.2016 01:42:58
|
|
|
| pole tükk aega mängind,et nüüd jälle mängida pean hakkama drivereid uuendma ja viimased nvidia driveritega veel mingi jama on ? lugesin siit ükspäev et viletsad driverid need viimased ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
19.11.2016 02:04:05
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| pole tükk aega mängind,et nüüd jälle mängida pean hakkama drivereid uuendma ja viimased nvidia driveritega veel mingi jama on ? lugesin siit ükspäev et viletsad driverid need viimased ? |
Ma viimast ei võtnud, võtsin sellest eelneva. Originile sobis, mäng töötab
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.11.2016 02:36:46
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
| neid värve saab optionsis oma tahte järgi muuta ka |
Tean, roosa ongi enda pandud ju.
| SilQ kirjutas: |
Ou nou, selline mure, et mängida ei saa enam  |
Ei, a see ei muuda fakti, et jälle on tegemist betaga, mis releasetud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
19.11.2016 11:15:08
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| pole tükk aega mängind,et nüüd jälle mängida pean hakkama drivereid uuendma ja viimased nvidia driveritega veel mingi jama on ? lugesin siit ükspäev et viletsad driverid need viimased ? |
Tiri hotfix driverid. Guru3D nt aitab. Mul jookseb hästi nendega kõik.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
19.11.2016 13:59:27
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
| pole tükk aega mängind,et nüüd jälle mängida pean hakkama drivereid uuendma ja viimased nvidia driveritega veel mingi jama on ? lugesin siit ükspäev et viletsad driverid need viimased ? |
Tiri hotfix driverid. Guru3D nt aitab. Mul jookseb hästi nendega kõik. |
tänud,aga tirisin need viimased ja mäng jookseb ilusti ... alguses nagu natuke hakkis ja siis hakkas ilusti jooksma ma arvan et mul ei ole seda hotfixi vaja see on eelkõige pascal kaartide omanikele ja need kes mängivad 144hz ja 165 hz monitoridega
http://www.guru3d.com/files-details/geforce-375-95-hotfix-driver-download.html
| tsitaat: |
his is GeForce Hot Fix driver version 375.95 that addresses the following:
Low memory clocks on certain factory-overclocked Pascal cards.
Game Ready
Provides the optimal experience for Tom Clancy’s The Division Survival DLC, Battlefield 1, Steep: Open Beta, and Civilization VI
Application SLI Profiles Added or updated the following SLI profiles:
Call of Duty: Infinite Warfare - added temporal SLI profile
Windows 10 Fixed Issues
[375.70] Smearing and ghosting reported with latest NVIDIA drivers. [1834593]
[375.63, GeForce GTX 980 Ti] Artifacts in GIFs after driver update. [1831043]
[SLI, GeForce GTX 1080] Unable to enable Surround with SLI HB bridge; singleribbon SLI bridge works fine. [1827915]
Battle Carnival is falsely detected as Bionic Commando. [1825885]
[G-SYNC, 372.70, GeForce GTX 1080] G-SYNC monitor flickers at 144 Hz, not reproduced with 368.81. [1822079]
[SLI, 372.54] Wrong memory usage values in games on Pascal GPUs in SLI mode. [1801306]
[G-SYNC, GP102] Periodic flickering on desktop at 165 Hz when dragging or resizing windows with G-SYNC enabled. [1799297]
Windows 8.1/Windows 8/Windows 7 Fixed Issues
GeForce Experience icon missing on system notification tray. [200248470]
[GeForce GTX 980 Ti] Unable to detect multiple TV models from Loewe Technologies GmbH. [1788948] |
Kahjuks ei oma eelnimetatud kaarte,arvan et esiaalgu ei ole vajadust selle hotfixi järgi ... mäng oli muidu kõik korras,peale uute driverite installi .väljaarvtud et see field of view oli paigast ära naljakas et bf4-ga oli mul samamoodi et peale patchi oli see fov paigast ära ... oli selle keeranud mingi 20 peale,muidu mul mingi 75 peal ... ma ei teagi mis nr peale see peaks olema mis oleks hea või see vist maitse järgi kuidas kellelegi meeldib panin korra selle vaatekauguse siis mingi 105 peale ja oh sa krt selline tunne oli nagu mängiks mingi 100 meetri kaugusel monitorist
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
19.11.2016 16:34:57
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Ei, a see ei muuda fakti, et jälle on tegemist betaga, mis releasetud  |
Näita mulle mängu (MP) mis tuleb välja veatuna tänapäeval. Kõigil on jube kiire selle realasiga.
Arvestades eelnevaid BF'e siis praegune on ikka üsna bug free. Mina ei ütleks, et vead teeksid mängu mängimatuks, nagu siis mõni armastab öelda.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.11.2016 17:23:46
|
|
|
SilQ, mind ei huvita argumendid nagu "kõik tulevad betana välja" või "vähem buge kui eelmistes bf'ides"
Mängimatu pole, ent bugisid on, sesmõttes on ok rantida, a mitte üle ka. Endale käivad pigem Origini bugid pinda kui BF1 enda..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
20.11.2016 03:05:14
|
|
|
ei tea kas see ka korda tehakse või olen mina ainuke et mängust väljumisel jääbki loadima et peamenüüsse saada ja tuleb alt+ctrl+del väljuda desktopile ja task managerist mäng kinni panna ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.11.2016 03:14:34
|
|
|
Gap, alt+f4 aitab ka.. mulle tundub, et ta laeb justkui uude mäppi juba jne., kaua oodata, siis "kickib idlemise eest".. ehk siis jääb servusse ja ei exiti sealt
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
20.11.2016 14:54:23
|
|
|
| Oodake kuni uus map laetud ja siis quit, muidu jääbki ringi keerutama seni kuni server time out teid välja kickib. Selliseid väikeseid nüansse on veel palju, loodetavasti juba tegeletakse nendega. Mängimist need ei sega.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
20.11.2016 18:21:25
|
|
|
Kel huvi classic mode vastu, siis meil server üleval (Dead-Friends otsingusse).
Kuna eraldi preseti veel ei pakuta, siis on server "custom". Ainus mida ei saanud classicu järgi sättida on sündimine ainult rühmajuhi peale.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
20.11.2016 20:53:35
|
|
|
| tsitaat: |
viimane patch tegi väikse graafika donwgrade arvutil...
|
no shit...
ei saanud aru muidugi, ja hädasti oli vaja puldu pedesid näppida PC peal.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
20.11.2016 23:57:35
|
|
|
--- sedasi tõmmati siis pc vendadele kott pähe --
Pc vennad on kehvas seisus ja ka korralikus vähemuses, mis omakorda seletab, miks neist sedasi üle lennatakse
Bf1 currently online players
PC: 88,600 (24h peak: 90,600)
XBOXONE: 154,533 (24h peak: 154,620)
PS4: 217,397 (24h peak: 220,295)
Total: 460,530
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
21.11.2016 00:59:10
|
|
|
Enne pre/post patch tapselt sama playerbase pc peal, keda kotib see downgrade kui sa jooksed nagu segane kaardi peal ringi ja ei m2rka, kui sa just graafikapede pole . Ega see downgrade nii suur ka pole ja PC peal on igas mangus poole vahem mangijaid kui konsool ka sees, sest konsool hulga odavam . 90k on ikka suur number ja kui christmas ka saabumas siis tuleb neid noobe rohkem .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
21.11.2016 01:20:07
|
|
|
asi rohkem ikka kuidas kotitakse... mäng oli ju super ilus ja jooksis väga hästi ... milleks minna graafika kallale?
see ei andnud ju meile miskit juurde.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.11.2016 14:01:22
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
| Enne pre/post patch tapselt sama playerbase pc peal, keda kotib see downgrade kui sa jooksed nagu segane kaardi peal ringi ja ei m2rka, kui sa just graafikapede pole . Ega see downgrade nii suur ka pole ja PC peal on igas mangus poole vahem mangijaid kui konsool ka sees, sest konsool hulga odavam . 90k on ikka suur number ja kui christmas ka saabumas siis tuleb neid noobe rohkem . |
Palun lõpeta oma loll jutt ära... mängu koledamaks teha, kui see tegelikult olla võiks, on idiootne ja tegelikult ka ebamoraalne. Viitsid keera kõik low peale ja "jookse ringi nagu segane ning ära märka seda, sest sa pole graafikapede".
Ma märkan seadete mahatõmbamist küll + tundus just, et pole enam nii suurt emotsiooni graafika-wow'indust sisselogides peale patchi...
_________________

viimati muutis rmc 21.11.2016 17:33:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
21.11.2016 15:12:53
|
|
|
Lol, väga koledaks tehti nagu minecraft nüüd, kõlbmatu mäng.
Muidugi idiootsus, et nii tehakse mingi konsoolinärakate pärast aga ega see vingumine seda tagasi eituua kui just kuskile ei tehta mingi häälekogumiskampaania.
Mängingi low graafikaga, isegi lowil mäng hämmastavalt kaunis + 130 res scale.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|