Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Juba ostetud.
14%
 14%  [ 61 ]
Ostan.
26%
 26%  [ 113 ]
Ootan hinna langust ja ostan siis.
35%
 35%  [ 149 ]
Ei osta.
23%
 23%  [ 98 ]
hääli kokku : 421

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 17.11.2016 14:53:29 vasta tsitaadiga

LKits, Selline HC oleks küll kuldaväärt kogemus. Hetkel ise veel mängu ei oma, seega settingutest suurt midagi ei tea, kuid kas on võimalik selliseks mäng reaalselt tweakida et ongi puhas pilt ees? Tuleb varsti ligi võtta, seems pretty good.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 17.11.2016 15:24:09 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
puik17 kirjutas:
aim17, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga.


jah et peab spottima just oma mehi ja sõidukeid muidu ju ei saa aru kellega tegu, vaenlased omaette asi. Jah ja kui lased ei näita kas sain pihta ja lasin ta maha või mida!?. Minimapi pean just silmas miinipildujal. BF4 olid need kõik olemas hc-s. Kas sa ei lugenud mis kirjutasin?


Valib siis serveri, kus oleks HUD lubatud. Bf4's tõesti seda jama ei olnud, omad tundis kohe ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 17.11.2016 15:59:21 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
aim17 kirjutas:
Aru ma ei saa miks HC serverid seda HC ei kasuta!? T..ra väga sitt mängida kui pead kogu aeg kõike spotima. Ja see et ei näita seda killi saamist, no miks sellist jama vaja?


Kas sa reaalses elus näed samuti "ekraanil" killi...
Igavene häda teiega, millegagi te rahul ka ei ole... icon_lol.gif


kopp.gif Ka HC mode on MÄNG! Saa sellest aru, Etz! Või on mängu puudustele viitamine Normal Mode'i mängijate privileeg?

_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 17.11.2016 16:06:44 vasta tsitaadiga

Ja hakkab pihta jälle...
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 17:02:47 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
puik17 kirjutas:
aim17, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga.


jah et peab spottima just oma mehi ja sõidukeid muidu ju ei saa aru kellega tegu, vaenlased omaette asi. Jah ja kui lased ei näita kas sain pihta ja lasin ta maha või mida!?. Minimapi pean just silmas miinipildujal. BF4 olid need kõik olemas hc-s. Kas sa ei lugenud mis kirjutasin?


...
Omad tunned mundri järgi ära, kui aru ei saa, ADS ja pea kohale tekib klassi ikoon. Kui kellegi maha lased, selle jaoks on helisignaal.
Mängisin just 3h HC conquesti, ei tekkinud küll kordagi kahtlust, kes on oma, kes vastane, kas vastane ikka suri minu lasu tagajärjel jne.
Ülemõeldud probleemid teil
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 17:30:20 vasta tsitaadiga

Te olete ikka jumala kobakäpad, tahtsite hullult "realistliku" hardcore , saitegi ilma hud'ita ja peate oma/vastase mundreid eristama ja nimesi ega muid vidinaid pole ja nüüd nutate nagu kaheaastased. Üha rohkem ja rohkem selgub, et need hc peded on ikka julmad sitavaresed ja virisevadki KOGUAEG. "Normalis lasin kuulipritsiga 100 laskemoona ja vastane eikukkund", muidugi ei kuku kui sa sitt eioska lasta ega mängida .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 18:49:51 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Te olete ikka jumala kobakäpad, tahtsite hullult "realistliku" hardcore , saitegi ilma hud'ita ja peate oma/vastase mundreid eristama ja nimesi ega muid vidinaid pole ja nüüd nutate nagu kaheaastased. Üha rohkem ja rohkem selgub, et need hc peded on ikka julmad sitavaresed ja virisevadki KOGUAEG. "Normalis lasin kuulipritsiga 100 laskemoona ja vastane eikukkund", muidugi ei kuku kui sa sitt eioska lasta ega mängida .

Deem son icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 19:05:12 vasta tsitaadiga

Vihmausss, viitsid pritsi vähem sappi.. mind nt. häirib, et normalis lasen 3m pealt headshoti (roosat värvi tuleb hit, seega raske missida) mardile ja 14 dmg.. riflega icon_biggrin.gif ja igast imeasju veel + ise olin kahuri taga ja sain lennukipommi tabamuse ka samma auku dmg... jne.

mürsuga otsetabamus ja snaipriga pähe peaks ikka suht killid olema..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 19:23:49 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Vihmausss, viitsid pritsi vähem sappi.. mind nt. häirib, et normalis lasen 3m pealt headshoti (roosat värvi tuleb hit, seega raske missida) mardile ja 14 dmg.. riflega icon_biggrin.gif ja igast imeasju veel + ise olin kahuri taga ja sain lennukipommi tabamuse ka samma auku dmg... jne.

mürsuga otsetabamus ja snaipriga pähe peaks ikka suht killid olema..

See on optimeerimise viga, mida tehakse iga mänguga jooksvalt, loodetavasti ka Dice.
Jah mulle ka ei meeldi ja olen seda siin teemas juba kurtnud, aeg annab aru.
COD-is optimeeritakse relvasid terve elutsükli oskan võrdluseks öelda.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.11.2016 19:25:01 vasta tsitaadiga

rmc, Aga ongi ju nii. Mul on alati killinud.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 19:35:26 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
rmc, Aga ongi ju nii. Mul on alati killinud.


Sama siin... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 19:35:49 vasta tsitaadiga

Mulle selline HC raskelt meeldib. thumbs_up.gif
Kui kellegi maha lased siis see ekraanil ei kajastu thumbs_up.gif , peab omade/vastase mundreid eristama.... "mõtle ennem kui lased" ..... jne.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 19:48:23 vasta tsitaadiga

SilQ, Etz, eile lasin samas mäpis, mis betas oli... d sait, rongi peal olles mingi 5 sammu eemal olevale vennale riflest 2 hs'i, üks tegi 14 ja teine mingi 25 dmg ning veel 4x pihta ja vend ei surnud icon_biggrin.gif
lennukimürsuga sain pihta olles kahuri taga ise ja ka mingi paarteist dmg, mürsk ei lennanud kahuri ette, vaid mu peale sisuliselt.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 19:57:15 vasta tsitaadiga

Ma viimasel ajal kütan ainult Operationsit (Blitz/Forest), seal nagu probleemi pole...
Samas, ma sügavalt kahtlen, et see nüüd gamemodest või mäpist sõltub...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 20:05:11 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Vihmausss, viitsid pritsi vähem sappi.. mind nt. häirib, et normalis lasen 3m pealt headshoti (roosat värvi tuleb hit, seega raske missida) mardile ja 14 dmg.. riflega icon_biggrin.gif ja igast imeasju veel + ise olin kahuri taga ja sain lennukipommi tabamuse ka samma auku dmg... jne.

mürsuga otsetabamus ja snaipriga pähe peaks ikka suht killid olema..


Need on need eliit klassid, nende vastu rohi on assault rocketiga 1 direct hit - dead v annad nuga v jooksed bayonetiga sisse
Cavalary vastu on sniper 1 shot headshot + eelnevad mainitud .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 17.11.2016 20:16:00 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
aim17 kirjutas:
puik17 kirjutas:
aim17, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga.


jah et peab spottima just oma mehi ja sõidukeid muidu ju ei saa aru kellega tegu, vaenlased omaette asi. Jah ja kui lased ei näita kas sain pihta ja lasin ta maha või mida!?. Minimapi pean just silmas miinipildujal. BF4 olid need kõik olemas hc-s. Kas sa ei lugenud mis kirjutasin?


...
Omad tunned mundri järgi ära, kui aru ei saa, ADS ja pea kohale tekib klassi ikoon. Kui kellegi maha lased, selle jaoks on helisignaal.
Mängisin just 3h HC conquesti, ei tekkinud küll kordagi kahtlust, kes on oma, kes vastane, kas vastane ikka suri minu lasu tagajärjel jne.
Ülemõeldud probleemid teil


Really!? jah mundri järgi küll, mapid vahetuvad jälle uued mundrid j.n.e. Mis helist sa räägid? Pole mingit heli kas said vastase maha või ei. ajad vist siba sousti suust välja. Kuida sa aru saad kui vastane müüri või kivi taga sa lased teda ja saad v-o pihta kuidas sa aru saad kas ta sai haavata või surma, äkki peitis hoopis ennast sinna ära.

Hetkel ei leidnud sellist hc servut kus HUD sees oleks.

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 20:34:56 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Cavalary vastu on sniper 1 shot headshot + eelnevad mainitud .


Ma olen isiklikult nii kehv snaiper, et ma olen tavaliselt hobuse alustuseks niimoodi poolkogemata maha lasnud.... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 20:59:38 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
puik17 kirjutas:
aim17 kirjutas:
puik17 kirjutas:
aim17, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga.


jah et peab spottima just oma mehi ja sõidukeid muidu ju ei saa aru kellega tegu, vaenlased omaette asi. Jah ja kui lased ei näita kas sain pihta ja lasin ta maha või mida!?. Minimapi pean just silmas miinipildujal. BF4 olid need kõik olemas hc-s. Kas sa ei lugenud mis kirjutasin?


...
Omad tunned mundri järgi ära, kui aru ei saa, ADS ja pea kohale tekib klassi ikoon. Kui kellegi maha lased, selle jaoks on helisignaal.
Mängisin just 3h HC conquesti, ei tekkinud küll kordagi kahtlust, kes on oma, kes vastane, kas vastane ikka suri minu lasu tagajärjel jne.
Ülemõeldud probleemid teil


. Mis helist sa räägid? Pole mingit heli kas said vastase maha või ei. ajad vist siba sousti suust välja. .


Vastase tapmisel on kosta metalset kilinat, nagu mündi klõbin vms. Keera heli valjemaks või ole tähelepanelikum. Muidugi korralik helisüsteem/headset annab ka asjale juurde.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 17.11.2016 21:09:46 vasta tsitaadiga

Ok proovin veel, loobusin hc mängimisest olin normalis pool päeva. Klapid mul head razer 7.1.
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.11.2016 21:48:11 vasta tsitaadiga

rmc, Kui sa lased raudrüüs venda siis sa ei hitiga one shotiga. Nagu eelnevalt mainitud (hobuse mees, flamer, kuulipildujaga). Ülejäänuid hitib, või siis tõesti lased nii vinklisse. Või kolmas variant, ping nii suur, et tabad suurt varvast. Muid variante mina ei näe.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 21:55:18 vasta tsitaadiga

SilQ, eks ma kuulan tähelepanelikult teinekord siis, kas tuleb raudne heli, ei tundunud küll mingi erimart olevat.. ja hit näitas roosat ju, mis ainult HS peale tuleb ;D
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 18.11.2016 01:29:21 vasta tsitaadiga

Sain ma nüüd õigesti aru.. HC ongi ilma mingisuguse HUD-ita? icon_eek.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 18.11.2016 08:36:15 vasta tsitaadiga

Mu meelest ka kogu aeg mingi imelik heli käinud tapmisel. Aga kas see ka HC-s on, ei oska öelda.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 18.11.2016 09:14:25 vasta tsitaadiga

KurjaJuur kirjutas:
Mu meelest ka kogu aeg mingi imelik heli käinud tapmisel. Aga kas see ka HC-s on, ei oska öelda.


On täiesti olemas see "kolin", kui ära tapad vastase. Isegi mu 4 aastat vana soundbar annab selle välja.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2016 14:28:00 vasta tsitaadiga

Peab fakti nentima, et juba 3ndat korda on hea meel EA-le mitte pappi andes, lugedes foorumeid ja redditit icon_biggrin.gif

Vihmausss thumbs_up.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2016 14:44:15 vasta tsitaadiga

parm, ma ei tea.. igast asjad ikaldavad, samas mäng on ülikõva ikkagi... lihtsalt koosmängides tuleb mäng käima panna ja siis overlaylt join party & game panna alles, muidu võib ikaldada.. kuigi eile oli overlay blank white esimest korda nt., samas mängu sai ikka jne.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 18.11.2016 14:53:00 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Peab fakti nentima, et juba 3ndat korda on hea meel EA-le mitte pappi andes, lugedes foorumeid ja redditit icon_biggrin.gif
Vihmausss thumbs_up.gif


Tasuta meelelahutusi ei tohi olla icon_cool.gif . Pead hakkama HV'le annetusi siis selle asemel tegema icon_lol.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2016 22:41:57 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
SilQ, eks ma kuulan tähelepanelikult teinekord siis, kas tuleb raudne heli, ei tundunud küll mingi erimart olevat.. ja hit näitas roosat ju, mis ainult HS peale tuleb ;D


neid värve saab optionsis oma tahte järgi muuta ka
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2016 00:11:46 vasta tsitaadiga

Mäng on ikka korralikult katki nii mitmest erinevast aspektist. Unlockisin täna Light Tankil ühe Package. Raha läks maha, aga package ei avanenud...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.11.2016 00:28:19 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Mäng on ikka korralikult katki nii mitmest erinevast aspektist. Unlockisin täna Light Tankil ühe Package. Raha läks maha, aga package ei avanenud...


Ou nou, selline mure, et mängida ei saa enam icon_lol.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2016 00:35:19 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
Sain ma nüüd õigesti aru.. HC ongi ilma mingisuguse HUD-ita? icon_eek.gif


HC on ükstas puha mis mängus ilma HUD-ida, või teab mu keegi mingit mängu kus HC on olemas HUD?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 19.11.2016 01:09:04 vasta tsitaadiga

ece3n kirjutas:
Naysayer kirjutas:
Sain ma nüüd õigesti aru.. HC ongi ilma mingisuguse HUD-ita? icon_eek.gif


HC on ükstas puha mis mängus ilma HUD-ida, või teab mu keegi mingit mängu kus HC on olemas HUD?

BanZore.com HCHARDCORE Conquest Popular Maps
BadBoys Hardcore Germany |HudOn-HcOn-SpottingOn|
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.11.2016 01:42:58 vasta tsitaadiga

pole tükk aega mängind,et nüüd jälle mängida pean hakkama drivereid uuendma ja viimased nvidia driveritega veel mingi jama on ? lugesin siit ükspäev et viletsad driverid need viimased ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2016 02:04:05 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
pole tükk aega mängind,et nüüd jälle mängida pean hakkama drivereid uuendma ja viimased nvidia driveritega veel mingi jama on ? lugesin siit ükspäev et viletsad driverid need viimased ?


Ma viimast ei võtnud, võtsin sellest eelneva. Originile sobis, mäng töötab
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2016 02:36:46 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
neid värve saab optionsis oma tahte järgi muuta ka

Tean, roosa ongi enda pandud ju.

SilQ kirjutas:
Ou nou, selline mure, et mängida ei saa enam icon_lol.gif

Ei, a see ei muuda fakti, et jälle on tegemist betaga, mis releasetud icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.11.2016 11:15:08 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
pole tükk aega mängind,et nüüd jälle mängida pean hakkama drivereid uuendma ja viimased nvidia driveritega veel mingi jama on ? lugesin siit ükspäev et viletsad driverid need viimased ?


Tiri hotfix driverid. Guru3D nt aitab. Mul jookseb hästi nendega kõik.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.11.2016 13:59:27 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Gap kirjutas:
pole tükk aega mängind,et nüüd jälle mängida pean hakkama drivereid uuendma ja viimased nvidia driveritega veel mingi jama on ? lugesin siit ükspäev et viletsad driverid need viimased ?


Tiri hotfix driverid. Guru3D nt aitab. Mul jookseb hästi nendega kõik.



tänud,aga tirisin need viimased ja mäng jookseb ilusti ... alguses nagu natuke hakkis ja siis hakkas ilusti jooksma icon_rolleyes.gif ma arvan et mul ei ole seda hotfixi vaja see on eelkõige pascal kaartide omanikele ja need kes mängivad 144hz ja 165 hz monitoridega


http://www.guru3d.com/files-details/geforce-375-95-hotfix-driver-download.html

tsitaat:
his is GeForce Hot Fix driver version 375.95 that addresses the following:

Low memory clocks on certain factory-overclocked Pascal cards.
Game Ready
Provides the optimal experience for Tom Clancy’s The Division Survival DLC, Battlefield 1, Steep: Open Beta, and Civilization VI

Application SLI Profiles Added or updated the following SLI profiles:

Call of Duty: Infinite Warfare - added temporal SLI profile
Windows 10 Fixed Issues

[375.70] Smearing and ghosting reported with latest NVIDIA drivers. [1834593]
[375.63, GeForce GTX 980 Ti] Artifacts in GIFs after driver update. [1831043]
[SLI, GeForce GTX 1080] Unable to enable Surround with SLI HB bridge; singleribbon SLI bridge works fine. [1827915]
Battle Carnival is falsely detected as Bionic Commando. [1825885]
[G-SYNC, 372.70, GeForce GTX 1080] G-SYNC monitor flickers at 144 Hz, not reproduced with 368.81. [1822079]
[SLI, 372.54] Wrong memory usage values in games on Pascal GPUs in SLI mode. [1801306]
[G-SYNC, GP102] Periodic flickering on desktop at 165 Hz when dragging or resizing windows with G-SYNC enabled. [1799297]
Windows 8.1/Windows 8/Windows 7 Fixed Issues

GeForce Experience icon missing on system notification tray. [200248470]
[GeForce GTX 980 Ti] Unable to detect multiple TV models from Loewe Technologies GmbH. [1788948]



Kahjuks ei oma eelnimetatud kaarte,arvan et esiaalgu ei ole vajadust selle hotfixi järgi ... mäng oli muidu kõik korras,peale uute driverite installi .väljaarvtud et see field of view oli paigast ära icon_smile.gif naljakas et bf4-ga oli mul samamoodi et peale patchi oli see fov paigast ära ... oli selle keeranud mingi 20 peale,muidu mul mingi 75 peal ... ma ei teagi mis nr peale see peaks olema mis oleks hea või see vist maitse järgi kuidas kellelegi meeldib icon_cool.gif panin korra selle vaatekauguse siis mingi 105 peale ja oh sa krt selline tunne oli nagu mängiks mingi 100 meetri kaugusel monitorist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.11.2016 16:34:57 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ei, a see ei muuda fakti, et jälle on tegemist betaga, mis releasetud icon_wink.gif


Näita mulle mängu (MP) mis tuleb välja veatuna tänapäeval. Kõigil on jube kiire selle realasiga.
Arvestades eelnevaid BF'e siis praegune on ikka üsna bug free. Mina ei ütleks, et vead teeksid mängu mängimatuks, nagu siis mõni armastab öelda.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2016 17:23:46 vasta tsitaadiga

SilQ, mind ei huvita argumendid nagu "kõik tulevad betana välja" või "vähem buge kui eelmistes bf'ides" icon_biggrin.gif

Mängimatu pole, ent bugisid on, sesmõttes on ok rantida, a mitte üle ka. Endale käivad pigem Origini bugid pinda kui BF1 enda..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.11.2016 03:05:14 vasta tsitaadiga

ei tea kas see ka korda tehakse või olen mina ainuke et mängust väljumisel jääbki loadima et peamenüüsse saada ja tuleb alt+ctrl+del väljuda desktopile ja task managerist mäng kinni panna ? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2016 03:14:34 vasta tsitaadiga

Gap, alt+f4 aitab ka.. mulle tundub, et ta laeb justkui uude mäppi juba jne., kaua oodata, siis "kickib idlemise eest".. ehk siis jääb servusse ja ei exiti sealt
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 20.11.2016 14:54:23 vasta tsitaadiga

Oodake kuni uus map laetud ja siis quit, muidu jääbki ringi keerutama seni kuni server time out teid välja kickib. Selliseid väikeseid nüansse on veel palju, loodetavasti juba tegeletakse nendega. Mängimist need ei sega.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2016 18:21:25 vasta tsitaadiga

Kel huvi classic mode vastu, siis meil server üleval (Dead-Friends otsingusse).
Kuna eraldi preseti veel ei pakuta, siis on server "custom". Ainus mida ei saanud classicu järgi sättida on sündimine ainult rühmajuhi peale.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2016 19:03:42 vasta tsitaadiga

viimane patch tegi väikse graafika donwgrade arvutil...
http://thisgengaming.com/2016/11/18/battlefield-1-patch-has-also-severely-downgraded-the-pc-version-fans-are-furious/

rumor on ,et ps4 pro ei suutnud jooksutada niihästi kui vaja oli ja siis pidi pc nerfima ,et ps4 pro ikka parem välja näeks lol.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2016 20:53:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:


viimane patch tegi väikse graafika donwgrade arvutil...

no shit...
ei saanud aru muidugi, ja hädasti oli vaja puldu pedesid näppida PC peal.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 20.11.2016 23:57:35 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
viimane patch tegi väikse graafika donwgrade arvutil...
http://thisgengaming.com/2016/11/18/battlefield-1-patch-has-also-severely-downgraded-the-pc-version-fans-are-furious/

rumor on ,et ps4 pro ei suutnud jooksutada niihästi kui vaja oli ja siis pidi pc nerfima ,et ps4 pro ikka parem välja näeks lol.


--- sedasi tõmmati siis pc vendadele kott pähe --

Pc vennad on kehvas seisus ja ka korralikus vähemuses, mis omakorda seletab, miks neist sedasi üle lennatakse icon_sad.gif

Bf1 currently online players

PC: 88,600 (24h peak: 90,600)

XBOXONE: 154,533 (24h peak: 154,620)

PS4: 217,397 (24h peak: 220,295)

Total: 460,530
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 00:59:10 vasta tsitaadiga

Enne pre/post patch tapselt sama playerbase pc peal, keda kotib see downgrade kui sa jooksed nagu segane kaardi peal ringi ja ei m2rka, kui sa just graafikapede pole . Ega see downgrade nii suur ka pole ja PC peal on igas mangus poole vahem mangijaid kui konsool ka sees, sest konsool hulga odavam . 90k on ikka suur number ja kui christmas ka saabumas siis tuleb neid noobe rohkem .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 01:20:07 vasta tsitaadiga

asi rohkem ikka kuidas kotitakse... mäng oli ju super ilus ja jooksis väga hästi ... milleks minna graafika kallale?
see ei andnud ju meile miskit juurde.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 14:01:22 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Enne pre/post patch tapselt sama playerbase pc peal, keda kotib see downgrade kui sa jooksed nagu segane kaardi peal ringi ja ei m2rka, kui sa just graafikapede pole . Ega see downgrade nii suur ka pole ja PC peal on igas mangus poole vahem mangijaid kui konsool ka sees, sest konsool hulga odavam . 90k on ikka suur number ja kui christmas ka saabumas siis tuleb neid noobe rohkem .


Palun lõpeta oma loll jutt ära... mängu koledamaks teha, kui see tegelikult olla võiks, on idiootne ja tegelikult ka ebamoraalne. Viitsid keera kõik low peale ja "jookse ringi nagu segane ning ära märka seda, sest sa pole graafikapede".
Ma märkan seadete mahatõmbamist küll + tundus just, et pole enam nii suurt emotsiooni graafika-wow'indust sisselogides peale patchi...

_________________


viimati muutis rmc 21.11.2016 17:33:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2016 15:12:53 vasta tsitaadiga

Lol, väga koledaks tehti nagu minecraft nüüd, kõlbmatu mäng.

Muidugi idiootsus, et nii tehakse mingi konsoolinärakate pärast aga ega see vingumine seda tagasi eituua kui just kuskile ei tehta mingi häälekogumiskampaania.

Mängingi low graafikaga, isegi lowil mäng hämmastavalt kaunis + 130 res scale.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.