|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Ostad? |
| Juba ostetud. |
|
14% |
[ 61 ] |
| Ostan. |
|
26% |
[ 113 ] |
| Ootan hinna langust ja ostan siis. |
|
35% |
[ 149 ] |
| Ei osta. |
|
23% |
[ 98 ] |
|
| hääli kokku : 421 |
|
| autor |
|
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
15.11.2016 13:29:09
|
|
|
Nad võiksid relvi juurde lisada.... ja see klasside level tõuseb nii aeglaselt minumeelest võib-olla ma ei ole nii pro mängija ka ,mängin õhtuti paar-kolm tundi ja igapäev ei jõua üldse seda mängida ... praegu mul see igas assault või medic klass lvl on 1 ja kuna mängin rohkem suppordi ja reconiga siis seal olen jõudnud lvl2 algusesse lõpuks. ma ei tea kui suur see skoor peab olema et see lvl tõuseks kiiremini,et saaks paremaid relvi ka lõpuks muidugi püüan täita objekte ka niipalju kui võimalik ..... aga suht võimatu ka seal mingis conquestis v dominations head skoori saada,krdi snipereid ja kämpereid täis ,värdjakari Samas on mõnus neid pikali lebavaid snipereid labidaga maha nottida muidugi endale meeldib ka snipriga vahest mängida,aga kui olen ühes kohas mingi paar venda maha võtnud siis ikka liigun edasi teise kohta
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
15.11.2016 16:16:58
|
|
|
Tegelikult see bug on vana teema juba bf4 aegadest. Seal seisnes see selles, et masinasse ei tasu hiirega spawnida, pigem märkida sõiduk ja sisenemiseks kasutada enterit. Aga Bf1 on säärane lähenemine välistatud kuna sinna vahele on tekitatud veel üks kiht, kust saab laydoute valida ja see käib hiirega ja siis see bug ka välja lööma kipub.
Conquestis esinevast clusterist ei tahaks väga rääkida, pooltühjasi servereid otsingumootor ei paku- see on hetkel üsna mage. Uutel mänguritel on väga raske. Öösel oli pull vaadata, kuidas nagu servereid oli aga kui sisse läksid siis mäng ei käinudki. Tavaliselt mapivahetuse ajal kui ei saada 15 nägu kokku ja sedasi server tyhjaks jookseb ka. Mis mõte on serverit rentida kui mängu alustuseks on vaja 15 nägu...
Vaatab nüüd, mis toimuma hakkab, seoses plaastriga.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-Tream99
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.11.2016 19:06:41
|
|
|
Minul peale patchi igatahes mäng enam käima ei lähe...
"Stopped working.." ja vsjoo...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
15.11.2016 19:26:02
|
|
|
Saan sisse küll, hea märgina leidsin kohe eest HC custom? servereid. Pärstpoole hakkan neid lähemalt uurima
viimati muutis busta 15.11.2016 19:29:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.11.2016 19:29:56
|
|
|
Mul oli kaks korda mingi haige glich täna peale updatet.
Mõlemad medikamentidega ellu äratamise järgselt.
1 jäin üle seina hüppama, ühele poole ja teisele poole, ennem ei lõpetanud pendeldamist kui ära notiti.
2 jäi LMG plagesse ja palgelt maha viskama
Muidu mäng jooksis nagu ikka 5+
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.11.2016 19:36:21
|
|
|
PC: Players can now disable aim assist for controllers
Tule taevas appi PC mäng
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.11.2016 20:36:30
|
|
|
Jabur, et PC peal mingi aim-assist eksisteerib, savi, kas puldiga või rotiga...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
15.11.2016 20:42:05
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
PC: Players can now disable aim assist for controllers
Tule taevas appi PC mäng  |
Mõtlesin, mis värk selle hobuselt laskmisega on. Vahest huupi lastes saab vastase maha. Sedasi võiks ju tulevikus kraanajuhid ka ühte tuppa kutsuda. AUTOAIM = .
Kui tööle ei saa siis proovi käivitada "run as admin".
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
15.11.2016 21:05:43
|
|
|
kus need HC serverid on? Ma ei leia ühtegi.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
15.11.2016 21:12:06
|
|
|
villu70, Kui otsingusse kirjutad HC siis leiad mõned. Preset ise päris valmis veel ei ole. Kuid esimesed Custom serverid ja nendel kehtivad seadistused on näha küll(KOLLASELT).
Edit: Käisin proovimas ka, tundus nagu päris.
viimati muutis busta 15.11.2016 21:57:17, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.11.2016 21:53:00
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Tegin just update ära ja nüüd ei tööta enam ei bf1 ega origin, ma jälle ainuke? |
ei me2
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.11.2016 23:37:34
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
| Tegin just update ära ja nüüd ei tööta enam ei bf1 ega origin, ma jälle ainuke? |
ei me2 |
Sama siin, aga nüüd küsimus, teil DX12 polnud enabletud mängus?
Sellega crashib, tuleks DX11 peale kolida, selleks võtke tekstieditoriga lahti:
%UserProfile%\Documents\Battlefield 1\settings\PROFSAVE_profile
ja seal Muutke ära GstRender.Dx12Enabled väärtus 1 pealt 0.
Mul hakkas nii tööle uuesti.
Mäng ise niikaua püsti ei püsi, et settingute kallale minna, seega pidin teise mooduse selleks leidma.
Arvestades et DX12 selles mängus sittagi ei anna, pole ka eriline kaotus muidugi...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
16.11.2016 00:34:24
|
|
|
Mõned custom serverid juba on, kui keegi leiab:
FF on, Killcam off, 3d spotting off, only SL spawn, võib olla nii normal kui HC, siis andke teada
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
16.11.2016 00:56:22
|
|
|
Mul hakkas tööle pea resa aga perf=0 45fps on huumor
Jo ma jo milleks fiksida jälle töötavat asja selelks et aim assist enable = disable lisada.
Tra ei erine see kompanii teiset cod seeriast 'ittagi. Rahamasin koos paari tankiga.
Lisaks on relvad jummala paigast ää
LMG mis peaks peale pauku su sisikonna seest lennutama, omab dami vähem kui revolver, mis võtab 10m 4 laksuga, anna ikka jumal kannatust, rääkimata vindist.
Vähemasti COD-is on need asjad loogilisemad. Jah usun, et mind vihkate aga nii on.
SMG on assult klass kus on ARM ?
Mängin BF1 kuna COD on igav peale 10a kuid see on ikka laus lollus.
Balance on hüüd nagu kaevus, ainult kaja.
Isegi MOHAA oli paremini optimeeritud
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
16.11.2016 08:43:10
|
|
|
| SLI ja CF keerati tuksi selle updatega - raju flickering toodi sisse.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
16.11.2016 10:57:04
|
|
|
| busta kirjutas: |
villu70, Kui otsingusse kirjutad HC siis leiad mõned. Preset ise päris valmis veel ei ole. Kuid esimesed Custom serverid ja nendel kehtivad seadistused on näha küll(KOLLASELT).
Edit: Käisin proovimas ka, tundus nagu päris.  |
Mis päris? Olin ka u. 10 minutid sees ja kohe sain aru, et ei taha siin kauem olla. 1. Sa pead pea igat liikuvat meest, sõidukit spotima, et aru saada kas oma või vaenlane. 2. See killimise näit oli siba viivitusega, et sain surnule ikka mõned kuulid järgi anda.
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
16.11.2016 12:43:54
|
|
|
aim17, Selle määrab ära, kas HUD on sisse lülitatud või mitte. Sattusin just ühtedega HC seadetes serverit käima tõmbama. Proovisime erinevaid seadeid.... Pull oli see ka, et serveri käima tõmbamiseks on vaja 20 nägu Eesti mõistes ei tasuks sedasi Serverit pidada kui just palju rahvast ei leidu.... Veel oli 6 mapi piirang neil renditud serveritel....
WäntWõll, Enne seda ei jooksnud see ei betas ega ka peale seda kui välja tuli. Libedaks läks kui lasin kellad 4,5 peale ja volti ka natuke alla. Seda soovitati siit samast foorumist. Pead ei anna...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.11.2016 13:31:52
|
|
|
Eile lasime ka karjaga lõpuks ja päris kõva ikaldus on see Origin ikka...
Party chati pole
Party voice'i pole
Partyga liitumise kutset ei "viska üles" inimesel, vaid peab chatiakna ise avama..
Partyga ei saa korraga joinima panna mängu, igaüks peab eraldi vajutama, et jep, mine.. võiks ju olla mingi partyhaldus osa friendsis või overlays, kust paned "ready to game" või "not ready"
Kui mängu saad, siis tihti viimane vend ei mahtunud mängu, sest "meie tiimis" polnud vaba ruumi, viimane slot oli vastaste teamis ;D
Overlay avades ei saa sama kombinatsiooniga overlayd sulgeda, peab taustale klikkima.. logic.
FPS näit ei jää peale suremist peale, peab iga kord uuesti commandi kirjutama
Mängu enese suhtes.. sain lennukipommiga piki pead ja 50% elusid läks ainult... hc võiks juba laivi minna... kuigi IMHO hud võiks nats ikka peal olla, mitte täiesti null, k.a. spottimine ei tööta jm.
Graafika on impressive, ent kahjuks UI/UX ja Origini needsamused on suhteliselt kohutavad. Vennad võiks nats Steami kasutada ja õppida, kuidas asju tehakse.
Jooksmise kohapealt.. profiilikaga jookseb okeilt, 1080p, kõik Ultra, Ambient Occulsion ja AA maas. Mingi asja viskasin veel vist High peale Ultra pealt, et alla 60 ei läheks...
Kahel sõbral on uus GPU vaja osta samas... gtx 480 ja 550 ti peal olevad vennad, ühel 1200p, teisel 1280x1024. Mitte, et nad seda uue gpu vajadust teadnud ei oleks juba...
Rami ka vast, mõlemad 8 peal, 16 peale ära ja safe sellega... samas ühel ddr4 = hinnad laes hetkel ;D
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
16.11.2016 13:50:13
|
|
|
profiilikastiga ultra, aa ma peast ei tea, ja keskeltläbi 70-90 fpsi vahemikus. peale patchi halvemaks midagi ei muutunud. pildiilu ja perf on küll mängus paigas.
aga igasugusest balansist ma rääkima ei hakka, liiga emotsionaalne inimene selleks
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
16.11.2016 14:40:23
|
|
|
| tsitaat: |
| Hardcore Mode will go live on all platforms tomorrow, November 16, 2016 at 4AM PT |
meie aja järgi siis täna kell 14:00.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-Tream99
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2003
|
16.11.2016 15:16:29
|
|
|
piix küll, kas Dice/EA enam debiilsemat medalite süsteemi ei osanud luua või? Miks ei ole mul võimalik valida kõikide olemasolevate medalite hulgast seda medalit, mida ma ise trackida soovin? Praegu saab valida ainult Dice poolt eelvalitud ja kuvatud medalite hulgast, mida sa trackida saad. Täis pask
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
16.11.2016 15:24:49
|
|
|
Kahju, medalid pointless feature
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.11.2016 15:25:18
|
|
|
| X-Tream99 kirjutas: |
<b>piix</b> küll, kas Dice/EA enam debiilsemat medalite süsteemi ei osanud luua või? Miks ei ole mul võimalik valida kõikide olemasolevate medalite hulgast seda medalit, mida ma ise trackida soovin? Praegu saab valida ainult Dice poolt eelvalitud ja kuvatud medalite hulgast, mida sa trackida saad. Täis piix  |
Lisaks on neil medalitel võime end poole mängu pealt resettida ja uuesti selectida saad uue valiku hulgast...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
16.11.2016 15:52:42
|
|
|
| tsitaat: |
Lisaks on neil medalitel võime end poole mängu pealt resettida ja uuesti selectida saad uue valiku hulgast...
|
See fixiti pätsiga ära, eile enam ei kogenud seda probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
16.11.2016 20:00:51
|
|
|
Sellest driver memory probleemist saab jagu kui Nvidia Control panelist panna: Power Management Mode : Prefer Maximum Performance.
Mul on see driver peal ja probleeme pole.
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
16.11.2016 20:37:52
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
Sellest driver memory probleemist saab jagu kui Nvidia Control panelist panna: Power Management Mode : Prefer Maximum Performance.
Mul on see driver peal ja probleeme pole. |
Mul pole sellist valikut olemaski nvidia paneelis, aga samas pole mul ka probleemi, sest BF1 ja kõik muu jookseb endiselt hästi.
| aim17 kirjutas: |
| busta kirjutas: |
villu70, Kui otsingusse kirjutad HC siis leiad mõned. Preset ise päris valmis veel ei ole. Kuid esimesed Custom serverid ja nendel kehtivad seadistused on näha küll(KOLLASELT).
Edit: Käisin proovimas ka, tundus nagu päris.  |
Mis päris? Olin ka u. 10 minutid sees ja kohe sain aru, et ei taha siin kauem olla. 1. Sa pead pea igat liikuvat meest, sõidukit spotima, et aru saada kas oma või vaenlane. 2. See killimise näit oli siba viivitusega, et sain surnule ikka mõned kuulid järgi anda. |
Ei taha kõlada nagu Avot aga ikka jube on vaadata kuidas 15 aastaga on põlvkond vahetunud ja mänguritel peab igasugu abistavat tilu lilu olema, et nad üldse hakkama saaksid. Enamus noori vist ei saaks BF1942's üldse hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
16.11.2016 20:42:53
|
|
|
| mnja... peale update enam ei toimi. Serverisse loadimise ajal viskab kogu aeg mängu kinni ja desktopile. kellelgi veel see mure ?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
16.11.2016 20:47:18
|
|
|
| tsitaat: |
Sellest driver memory probleemist saab jagu kui Nvidia Control panelist panna: Power Management Mode : Prefer Maximum Performance.
|
See kõik on nVidia driverite "Manage 3D Settings" all (global settings), neile kes ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
16.11.2016 20:50:18
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
Sellest driver memory probleemist saab jagu kui Nvidia Control panelist panna: Power Management Mode : Prefer Maximum Performance.
Mul on see driver peal ja probleeme pole. |
Mul ongi nii, kontrollisin.
Aga eelmise driveriga oli FPS üle 100, uuega tiirutas 45-60 kandis.
Nüüd kõik korras, vanem versioon töötab ootuspäraselt.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
16.11.2016 22:31:45
|
|
|
| Levelxer kirjutas: |
| tsitaat: |
Sellest driver memory probleemist saab jagu kui Nvidia Control panelist panna: Power Management Mode : Prefer Maximum Performance.
|
See kõik on nVidia driverite "Manage 3D Settings" all (global settings), neile kes ei leia. |
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
16.11.2016 22:39:14
|
|
|
| Flickering jäi ikka ka kui rullisin vanemate driverite peale, nii et game update ise süüdi.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
17.11.2016 09:11:17
|
|
|
Aru ma ei saa miks HC serverid seda HC ei kasuta!? T..ra väga sitt mängida kui pead kogu aeg kõike spotima. Ja see et ei näita seda killi saamist, no miks sellist jama vaja? Ja millegi pärast näeb hc-s seda keda keegi killib vaid siis kui sa surnud oled, paremal üleval nurgas ekraanil nagu normalis. Eks proovin veel neid hc servusi.
Miks ma nii kuri olen? Ootasin neid hc servusi ja siis tuleb....
_________________ Battlelog: eesti38
viimati muutis aim17 17.11.2016 09:20:28, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.11.2016 09:16:56
|
|
|
| aim17 kirjutas: |
| Aru ma ei saa miks HC serverid seda HC ei kasuta!? T..ra väga sitt mängida kui pead kogu aeg kõike spotima. Ja see et ei näita seda killi saamist, no miks sellist jama vaja? |
Kas sa reaalses elus näed samuti "ekraanil" killi...
Igavene häda teiega, millegagi te rahul ka ei ole...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
17.11.2016 09:24:47
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| aim17 kirjutas: |
| Aru ma ei saa miks HC serverid seda HC ei kasuta!? T..ra väga sitt mängida kui pead kogu aeg kõike spotima. Ja see et ei näita seda killi saamist, no miks sellist jama vaja? |
Kas sa reaalses elus näed samuti "ekraanil" killi...
Igavene häda teiega, millegagi te rahul ka ei ole...  |
Pole ammu BF 4 mänginud aga kas ma eksin kui väidan, et seal hc nii oli? Kle mõtle nüüd ise ka siba kaasa, mängu jooksul ju neid kõhklusi oleks väga palju kas sain nüüd pihta või mitte, kui just mees su jalge ette ei lange.
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.11.2016 09:31:28
|
|
|
| aim17 kirjutas: |
| Pole ammu BF 4 mänginud aga kas ma eksin kui väidan, et seal hc nii oli? Kle mõtle nüüd ise ka siba kaasa, mängu jooksul ju neid kõhklusi oleks väga palju kas sain nüüd pihta või mitte, kui just mees su jalge ette ei lange. |
Ma ei mäleta kuidas seal oli, mängisin HC`d väga kaua aega tagasi, kuna tundus liiga lihtne ja ei pakkunud erilist pinget, siis lasin Normaliga edasi.
Spoiler 
Teeks nüüd nii, et ei hakka siin jälle sõda ülesse kiskuma, kumb on raskem/lihtsam...maitseasi...ja kohati ka tunnetus eküsimus...
Reaalsuse seiuskohalt võttes aga ei tohikski sa aru saada, kas said tüübile pihta või mitte, kui ta sulle just peale lasku kaela ei kuku...
Ise võtan seda mängu rohkem nagu lõbusat Arcade, kus ajaviiteks igasugu lollusi teha saab...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
17.11.2016 09:43:37
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| aim17 kirjutas: |
| Pole ammu BF 4 mänginud aga kas ma eksin kui väidan, et seal hc nii oli? Kle mõtle nüüd ise ka siba kaasa, mängu jooksul ju neid kõhklusi oleks väga palju kas sain nüüd pihta või mitte, kui just mees su jalge ette ei lange. |
Ma ei mäleta kuidas seal oli, mängisin HC`d väga kaua aega tagasi, kuna tundus liiga lihtne ja ei pakkunud erilist pinget, siis lasin Normaliga edasi.
Spoiler 
Teeks nüüd nii, et ei hakka siin jälle sõda ülesse kiskuma, kumb on raskem/lihtsam...maitseasi...ja kohati ka tunnetus eküsimus...
Reaalsuse seiuskohalt võttes aga ei tohikski sa aru saada, kas said tüübile pihta või mitte, kui ta sulle just peale lasku kaela ei kuku...
Ise võtan seda mängu rohkem nagu lõbusat Arcade, kus ajaviiteks igasugu lollusi teha saab...  |
Kle mulle meenub nüüd juba. Muidugi sa nägid kui killisid, näitas ka seda kas lasid pähe ja palju sa punkte said selle killi eest. Võiks ikka nii ka olla BF1-s, seda proovin öelda.
Päris eluga ei hakka võrdlema, loodan et ei pea kedagi maha lööma:))
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
17.11.2016 10:00:45
|
|
|
Mänge päris eluga on võrrelda totter. Päris elus ei jookse keegi sul nii surematult ringi. Kõik värisevad kuskil kivi taga ja kämpavad BF mängja mõttes.
Samuti ei ole päris elus oluline K/D ration või mingi muu näitaja.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.11.2016 10:04:12
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| Samuti ei ole päris elus oluline K/D ration või mingi muu näitaja. |
Kuidas ei ole, ikka on...see peab olema igal juhul suurem kui 1, muidu on sitt lugu...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
17.11.2016 10:10:33
|
|
|
Aga oskab keegi siis öelda on see hc vigane või serverite pidajad ei oska õigeid seadeid panna? Ma usun et kõigi sama kala sees nagu minul mida siin eelpool kirjeldasin? Krt miinipildujal pole kaarti ka!?
_________________ Battlelog: eesti38
viimati muutis aim17 17.11.2016 11:52:46, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
17.11.2016 10:12:44
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
| Samuti ei ole päris elus oluline K/D ration või mingi muu näitaja. |
Kuidas ei ole, ikka on...see peab olema igal juhul suurem kui 1, muidu on sitt lugu...  |
K/D alla 1 siis on üks nõue gamer girlist täidetud :
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
17.11.2016 12:00:01
|
|
|
| aim17, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
17.11.2016 12:34:56
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| aim17, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga. |
jah et peab spottima just oma mehi ja sõidukeid muidu ju ei saa aru kellega tegu, vaenlased omaette asi. Jah ja kui lased ei näita kas sain pihta ja lasin ta maha või mida!?. Minimapi pean just silmas miinipildujal. BF4 olid need kõik olemas hc-s. Kas sa ei lugenud mis kirjutasin?
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
17.11.2016 14:50:35
|
|
|
Muidu on mul pidevalt nii ,et lasen kuulipritsiga salve lähidistantsilt vaenlase pihta tühjaks ega midagi see keerab ringi ja laseb mind ühe laksuga maha.
Nüüd lõpuks avanes mul see võimalus kus vastane lasi mind lähidistantsilt pritsuga päris tükk aega. Ma oma remedyga lasin ühe lasu sisse 90hpd ja siis rahulikult laadisin uue padrini ja plaksti pritsumees kukkus. Ise imestasin kuidas ellu jäin sest ta ikka rabeles kõvasti selle relvaga ja mul hp pidevalt punases.
Nii palju siis selle mängu reaalsusest.
Puhas skill noh
viimati muutis Misfits 17.11.2016 14:53:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|