Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Juba ostetud.
14%
 14%  [ 61 ]
Ostan.
26%
 26%  [ 113 ]
Ootan hinna langust ja ostan siis.
35%
 35%  [ 149 ]
Ei osta.
23%
 23%  [ 98 ]
hääli kokku : 421

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.11.2016 13:29:09 vasta tsitaadiga

Nad võiksid relvi juurde lisada.... ja see klasside level tõuseb nii aeglaselt minumeelest icon_neutral.gif võib-olla ma ei ole nii pro mängija ka ,mängin õhtuti paar-kolm tundi ja igapäev ei jõua üldse seda mängida ... praegu mul see igas assault või medic klass lvl on 1 ja kuna mängin rohkem suppordi ja reconiga siis seal olen jõudnud lvl2 algusesse lõpuks. ma ei tea kui suur see skoor peab olema et see lvl tõuseks kiiremini,et saaks paremaid relvi ka lõpuks icon_rolleyes.gif muidugi püüan täita objekte ka niipalju kui võimalik ..... aga suht võimatu ka seal mingis conquestis v dominations head skoori saada,krdi snipereid ja kämpereid täis ,värdjakari icon_evil.gif Samas on mõnus neid pikali lebavaid snipereid labidaga maha nottida icon_razz.gif muidugi endale meeldib ka snipriga vahest mängida,aga kui olen ühes kohas mingi paar venda maha võtnud siis ikka liigun edasi teise kohta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 15.11.2016 14:44:40 vasta tsitaadiga

Päts jaa,a 2giga midagi. Kerge ülevaate saab: https://level1.ee/2016/11/mida-toob-kaasa-battlefield-1-novembrikuu-uuendus/

Häirib ka see bug, kui tanki asemel tekid jalamehena- peos mutrivõti ja tongipüss. Eile juhtus 2x järjest.

Gap, Algus on päris raske, eriti veel kui paljudel on juba 50 ranki käes .
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 15:41:44 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Päts jaa,a 2giga midagi. Kerge ülevaate saab: https://level1.ee/2016/11/mida-toob-kaasa-battlefield-1-novembrikuu-uuendus/

Häirib ka see bug, kui tanki asemel tekid jalamehena- peos mutrivõti ja tongipüss. Eile juhtus 2x järjest.

Gap, Algus on päris raske, eriti veel kui paljudel on juba 50 ranki käes .

See pole veel midagi, kaardist välja taevasse ilma lennukita on tore spawnida

Mängus minujaoks relvi ja unlocke vähe võrreldes eelmiste osadega, pmst kõik juba lahti seal 60h juures ning vaikselt on huvi mängu vastu endal ka kahanemas.

Patchi muudatused http://forum.symthic.com/battlefield-1-general-discussion/battlefield-1-technical-discussion/10859-15th-november-2016-battlefield-1-patch-notes-symthic-style/

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 15.11.2016 16:16:58 vasta tsitaadiga

Tegelikult see bug on vana teema juba bf4 aegadest. Seal seisnes see selles, et masinasse ei tasu hiirega spawnida, pigem märkida sõiduk ja sisenemiseks kasutada enterit. Aga Bf1 on säärane lähenemine välistatud kuna sinna vahele on tekitatud veel üks kiht, kust saab laydoute valida ja see käib hiirega ja siis see bug ka välja lööma kipub.

Conquestis esinevast clusterist ei tahaks väga rääkida, pooltühjasi servereid otsingumootor ei paku- see on hetkel üsna mage. Uutel mänguritel on väga raske. Öösel oli pull vaadata, kuidas nagu servereid oli aga kui sisse läksid siis mäng ei käinudki. Tavaliselt mapivahetuse ajal kui ei saada 15 nägu kokku ja sedasi server tyhjaks jookseb ka. Mis mõte on serverit rentida kui mängu alustuseks on vaja 15 nägu...

Vaatab nüüd, mis toimuma hakkab, seoses plaastriga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 17:29:05 vasta tsitaadiga

Tundub et Battlefield 1 Battlelog on pärast update lolliks läinud, viimased 4h juba sama seis
http://pasteboard.co/ryeNOShjU.png
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 19:06:41 vasta tsitaadiga

Minul peale patchi igatahes mäng enam käima ei lähe...

"Stopped working.." ja vsjoo... icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 15.11.2016 19:26:02 vasta tsitaadiga

Saan sisse küll, hea märgina leidsin kohe eest HC custom? servereid. Pärstpoole hakkan neid lähemalt uurima thumbs_up.gif

viimati muutis busta 15.11.2016 19:29:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 19:29:56 vasta tsitaadiga

Mul oli kaks korda mingi haige glich täna peale updatet.
Mõlemad medikamentidega ellu äratamise järgselt.
1 jäin üle seina hüppama, ühele poole ja teisele poole, ennem ei lõpetanud pendeldamist kui ära notiti.
2 jäi LMG plagesse ja palgelt maha viskama

icon_neutral.gif

Muidu mäng jooksis nagu ikka 5+
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.11.2016 19:31:16 vasta tsitaadiga

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/58616/battlefield-1-fall-update-notes-11152016
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 19:36:21 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/58616/battlefield-1-fall-update-notes-11152016

PC: Players can now disable aim assist for controllers
Tule taevas appi PC mäng okse.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 20:36:30 vasta tsitaadiga

Jabur, et PC peal mingi aim-assist eksisteerib, savi, kas puldiga või rotiga... icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 15.11.2016 20:42:05 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Gap kirjutas:
https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/58616/battlefield-1-fall-update-notes-11152016

PC: Players can now disable aim assist for controllers
Tule taevas appi PC mäng okse.gif

Mõtlesin, mis värk selle hobuselt laskmisega on. Vahest huupi lastes saab vastase maha. Sedasi võiks ju tulevikus kraanajuhid ka ühte tuppa kutsuda. AUTOAIM = rofl.gif.

Kui tööle ei saa siis proovi käivitada "run as admin".
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 21:05:43 vasta tsitaadiga

kus need HC serverid on? Ma ei leia ühtegi. icon_evil.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 15.11.2016 21:12:06 vasta tsitaadiga

villu70, Kui otsingusse kirjutad HC siis leiad mõned. Preset ise päris valmis veel ei ole. Kuid esimesed Custom serverid ja nendel kehtivad seadistused on näha küll(KOLLASELT).
Edit: Käisin proovimas ka, tundus nagu päris. thumbs_up.gif


viimati muutis busta 15.11.2016 21:57:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 21:50:59 vasta tsitaadiga

Tegin just update ära ja nüüd ei tööta enam ei bf1 ega origin, ma jälle ainuke?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 21:53:00 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Tegin just update ära ja nüüd ei tööta enam ei bf1 ega origin, ma jälle ainuke?

ei me2
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2016 23:37:34 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Tegin just update ära ja nüüd ei tööta enam ei bf1 ega origin, ma jälle ainuke?

ei me2


Sama siin, aga nüüd küsimus, teil DX12 polnud enabletud mängus?
Sellega crashib, tuleks DX11 peale kolida, selleks võtke tekstieditoriga lahti:
%UserProfile%\Documents\Battlefield 1\settings\PROFSAVE_profile
ja seal Muutke ära GstRender.Dx12Enabled väärtus 1 pealt 0.
Mul hakkas nii tööle uuesti.
Mäng ise niikaua püsti ei püsi, et settingute kallale minna, seega pidin teise mooduse selleks leidma.
Arvestades et DX12 selles mängus sittagi ei anna, pole ka eriline kaotus muidugi... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 16.11.2016 00:34:24 vasta tsitaadiga

Mõned custom serverid juba on, kui keegi leiab:
FF on, Killcam off, 3d spotting off, only SL spawn, võib olla nii normal kui HC, siis andke teada icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 00:56:22 vasta tsitaadiga

Mul hakkas tööle pea resa aga perf=0 45fps on huumor icon_lol.gif
Jo ma jo milleks fiksida jälle töötavat asja icon_eek.gif selelks et aim assist enable = disable lisada.
Tra ei erine see kompanii teiset cod seeriast 'ittagi. Rahamasin koos paari tankiga.

Lisaks on relvad jummala paigast ää
LMG mis peaks peale pauku su sisikonna seest lennutama, omab dami vähem kui revolver, mis võtab 10m 4 laksuga, anna ikka jumal kannatust, rääkimata vindist.
Vähemasti COD-is on need asjad loogilisemad. Jah usun, et mind vihkate aga nii on.
SMG on assult klass rofl.gif kus on ARM ?

Mängin BF1 kuna COD on igav peale 10a kuid see on ikka laus lollus.
Balance on hüüd nagu kaevus, ainult kaja.
Isegi MOHAA oli paremini optimeeritud icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 08:43:10 vasta tsitaadiga

SLI ja CF keerati tuksi selle updatega - raju flickering toodi sisse.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 16.11.2016 10:57:04 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
villu70, Kui otsingusse kirjutad HC siis leiad mõned. Preset ise päris valmis veel ei ole. Kuid esimesed Custom serverid ja nendel kehtivad seadistused on näha küll(KOLLASELT).
Edit: Käisin proovimas ka, tundus nagu päris. thumbs_up.gif


Mis päris? Olin ka u. 10 minutid sees ja kohe sain aru, et ei taha siin kauem olla. 1. Sa pead pea igat liikuvat meest, sõidukit spotima, et aru saada kas oma või vaenlane. 2. See killimise näit oli siba viivitusega, et sain surnule ikka mõned kuulid järgi anda.

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 16.11.2016 12:43:54 vasta tsitaadiga

aim17, Selle määrab ära, kas HUD on sisse lülitatud või mitte. Sattusin just ühtedega HC seadetes serverit käima tõmbama. Proovisime erinevaid seadeid.... Pull oli see ka, et serveri käima tõmbamiseks on vaja 20 nägu icon_sad.gif Eesti mõistes ei tasuks sedasi Serverit pidada kui just palju rahvast ei leidu.... Veel oli 6 mapi piirang neil renditud serveritel....

WäntWõll, Enne seda ei jooksnud see ei betas ega ka peale seda kui välja tuli. Libedaks läks kui lasin kellad 4,5 peale ja volti ka natuke alla. Seda soovitati siit samast foorumist. Pead ei anna...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 13:31:52 vasta tsitaadiga

Eile lasime ka karjaga lõpuks ja päris kõva ikaldus on see Origin ikka...
Party chati pole
Party voice'i pole
Partyga liitumise kutset ei "viska üles" inimesel, vaid peab chatiakna ise avama..
Partyga ei saa korraga joinima panna mängu, igaüks peab eraldi vajutama, et jep, mine.. võiks ju olla mingi partyhaldus osa friendsis või overlays, kust paned "ready to game" või "not ready"
Kui mängu saad, siis tihti viimane vend ei mahtunud mängu, sest "meie tiimis" polnud vaba ruumi, viimane slot oli vastaste teamis ;D
Overlay avades ei saa sama kombinatsiooniga overlayd sulgeda, peab taustale klikkima.. logic.
FPS näit ei jää peale suremist peale, peab iga kord uuesti commandi kirjutama icon_biggrin.gif

Mängu enese suhtes.. sain lennukipommiga piki pead ja 50% elusid läks ainult... hc võiks juba laivi minna... kuigi IMHO hud võiks nats ikka peal olla, mitte täiesti null, k.a. spottimine ei tööta jm.
Graafika on impressive, ent kahjuks UI/UX ja Origini needsamused on suhteliselt kohutavad. Vennad võiks nats Steami kasutada ja õppida, kuidas asju tehakse.

Jooksmise kohapealt.. profiilikaga jookseb okeilt, 1080p, kõik Ultra, Ambient Occulsion ja AA maas. Mingi asja viskasin veel vist High peale Ultra pealt, et alla 60 ei läheks...
Kahel sõbral on uus GPU vaja osta samas... gtx 480 ja 550 ti peal olevad vennad, ühel 1200p, teisel 1280x1024. Mitte, et nad seda uue gpu vajadust teadnud ei oleks juba...
Rami ka vast, mõlemad 8 peal, 16 peale ära ja safe sellega... samas ühel ddr4 = hinnad laes hetkel ;D

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 13:50:13 vasta tsitaadiga

profiilikastiga ultra, aa ma peast ei tea, ja keskeltläbi 70-90 fpsi vahemikus. peale patchi halvemaks midagi ei muutunud. pildiilu ja perf on küll mängus paigas.
aga igasugusest balansist ma rääkima ei hakka, liiga emotsionaalne inimene selleks icon_lol.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 14:40:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hardcore Mode will go live on all platforms tomorrow, November 16, 2016 at 4AM PT


meie aja järgi siis täna kell 14:00.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 15:16:29 vasta tsitaadiga

piix küll, kas Dice/EA enam debiilsemat medalite süsteemi ei osanud luua või? Miks ei ole mul võimalik valida kõikide olemasolevate medalite hulgast seda medalit, mida ma ise trackida soovin? Praegu saab valida ainult Dice poolt eelvalitud ja kuvatud medalite hulgast, mida sa trackida saad. Täis pask icon_evil.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 15:24:49 vasta tsitaadiga

Kahju, medalid pointless feature
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 15:25:18 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
<b>piix</b> küll, kas Dice/EA enam debiilsemat medalite süsteemi ei osanud luua või? Miks ei ole mul võimalik valida kõikide olemasolevate medalite hulgast seda medalit, mida ma ise trackida soovin? Praegu saab valida ainult Dice poolt eelvalitud ja kuvatud medalite hulgast, mida sa trackida saad. Täis piix icon_evil.gif


Lisaks on neil medalitel võime end poole mängu pealt resettida ja uuesti selectida saad uue valiku hulgast... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 15:52:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lisaks on neil medalitel võime end poole mängu pealt resettida ja uuesti selectida saad uue valiku hulgast...


See fixiti pätsiga ära, eile enam ei kogenud seda probleemi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 17:40:54 vasta tsitaadiga

NV Drivudest siis, kala teada https://www.guru3d.com/news-story/nvidia-geforce-375-86-whql-drivers-have-major-issues.html
Ei olnud Dice pätsi viga.
Hea seegi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 16.11.2016 20:00:51 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
NV Drivudest siis, kala teada https://www.guru3d.com/news-story/nvidia-geforce-375-86-whql-drivers-have-major-issues.html
Ei olnud Dice pätsi viga.
Hea seegi icon_rolleyes.gif


Sellest driver memory probleemist saab jagu kui Nvidia Control panelist panna: Power Management Mode : Prefer Maximum Performance.
Mul on see driver peal ja probleeme pole.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 16.11.2016 20:37:52 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
NV Drivudest siis, kala teada https://www.guru3d.com/news-story/nvidia-geforce-375-86-whql-drivers-have-major-issues.html
Ei olnud Dice pätsi viga.
Hea seegi icon_rolleyes.gif


Sellest driver memory probleemist saab jagu kui Nvidia Control panelist panna: Power Management Mode : Prefer Maximum Performance.
Mul on see driver peal ja probleeme pole.


Mul pole sellist valikut olemaski nvidia paneelis, aga samas pole mul ka probleemi, sest BF1 ja kõik muu jookseb endiselt hästi.

aim17 kirjutas:
busta kirjutas:
villu70, Kui otsingusse kirjutad HC siis leiad mõned. Preset ise päris valmis veel ei ole. Kuid esimesed Custom serverid ja nendel kehtivad seadistused on näha küll(KOLLASELT).
Edit: Käisin proovimas ka, tundus nagu päris. thumbs_up.gif


Mis päris? Olin ka u. 10 minutid sees ja kohe sain aru, et ei taha siin kauem olla. 1. Sa pead pea igat liikuvat meest, sõidukit spotima, et aru saada kas oma või vaenlane. 2. See killimise näit oli siba viivitusega, et sain surnule ikka mõned kuulid järgi anda.


Ei taha kõlada nagu Avot aga ikka jube on vaadata kuidas 15 aastaga on põlvkond vahetunud ja mänguritel peab igasugu abistavat tilu lilu olema, et nad üldse hakkama saaksid. Enamus noori vist ei saaks BF1942's üldse hakkama.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 16.11.2016 20:42:53 vasta tsitaadiga

mnja... peale update enam ei toimi. Serverisse loadimise ajal viskab kogu aeg mängu kinni ja desktopile. kellelgi veel see mure ?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 16.11.2016 20:47:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Sellest driver memory probleemist saab jagu kui Nvidia Control panelist panna: Power Management Mode : Prefer Maximum Performance.

See kõik on nVidia driverite "Manage 3D Settings" all (global settings), neile kes ei leia.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 20:50:18 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
NV Drivudest siis, kala teada https://www.guru3d.com/news-story/nvidia-geforce-375-86-whql-drivers-have-major-issues.html
Ei olnud Dice pätsi viga.
Hea seegi icon_rolleyes.gif


Sellest driver memory probleemist saab jagu kui Nvidia Control panelist panna: Power Management Mode : Prefer Maximum Performance.
Mul on see driver peal ja probleeme pole.

Mul ongi nii, kontrollisin.
Aga eelmise driveriga oli FPS üle 100, uuega tiirutas 45-60 kandis.
Nüüd kõik korras, vanem versioon töötab ootuspäraselt.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 16.11.2016 22:31:45 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
tsitaat:


Sellest driver memory probleemist saab jagu kui Nvidia Control panelist panna: Power Management Mode : Prefer Maximum Performance.

See kõik on nVidia driverite "Manage 3D Settings" all (global settings), neile kes ei leia.


Tänud
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2016 22:39:14 vasta tsitaadiga

Flickering jäi ikka ka kui rullisin vanemate driverite peale, nii et game update ise süüdi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 17.11.2016 09:11:17 vasta tsitaadiga

Aru ma ei saa miks HC serverid seda HC ei kasuta!? T..ra väga sitt mängida kui pead kogu aeg kõike spotima. Ja see et ei näita seda killi saamist, no miks sellist jama vaja? Ja millegi pärast näeb hc-s seda keda keegi killib vaid siis kui sa surnud oled, paremal üleval nurgas ekraanil nagu normalis. Eks proovin veel neid hc servusi.

Miks ma nii kuri olen? Ootasin neid hc servusi ja siis tuleb....

_________________
Battlelog: eesti38


viimati muutis aim17 17.11.2016 09:20:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 09:16:56 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Aru ma ei saa miks HC serverid seda HC ei kasuta!? T..ra väga sitt mängida kui pead kogu aeg kõike spotima. Ja see et ei näita seda killi saamist, no miks sellist jama vaja?


Kas sa reaalses elus näed samuti "ekraanil" killi...
Igavene häda teiega, millegagi te rahul ka ei ole... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 17.11.2016 09:24:47 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
aim17 kirjutas:
Aru ma ei saa miks HC serverid seda HC ei kasuta!? T..ra väga sitt mängida kui pead kogu aeg kõike spotima. Ja see et ei näita seda killi saamist, no miks sellist jama vaja?


Kas sa reaalses elus näed samuti "ekraanil" killi...
Igavene häda teiega, millegagi te rahul ka ei ole... icon_lol.gif


Pole ammu BF 4 mänginud aga kas ma eksin kui väidan, et seal hc nii oli? Kle mõtle nüüd ise ka siba kaasa, mängu jooksul ju neid kõhklusi oleks väga palju kas sain nüüd pihta või mitte, kui just mees su jalge ette ei lange.

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 09:31:28 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Pole ammu BF 4 mänginud aga kas ma eksin kui väidan, et seal hc nii oli? Kle mõtle nüüd ise ka siba kaasa, mängu jooksul ju neid kõhklusi oleks väga palju kas sain nüüd pihta või mitte, kui just mees su jalge ette ei lange.


Ma ei mäleta kuidas seal oli, mängisin HC`d väga kaua aega tagasi, kuna tundus liiga lihtne ja ei pakkunud erilist pinget, siis lasin Normaliga edasi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Reaalsuse seiuskohalt võttes aga ei tohikski sa aru saada, kas said tüübile pihta või mitte, kui ta sulle just peale lasku kaela ei kuku... icon_rolleyes.gif
Ise võtan seda mängu rohkem nagu lõbusat Arcade, kus ajaviiteks igasugu lollusi teha saab... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 17.11.2016 09:43:37 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
aim17 kirjutas:
Pole ammu BF 4 mänginud aga kas ma eksin kui väidan, et seal hc nii oli? Kle mõtle nüüd ise ka siba kaasa, mängu jooksul ju neid kõhklusi oleks väga palju kas sain nüüd pihta või mitte, kui just mees su jalge ette ei lange.


Ma ei mäleta kuidas seal oli, mängisin HC`d väga kaua aega tagasi, kuna tundus liiga lihtne ja ei pakkunud erilist pinget, siis lasin Normaliga edasi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Reaalsuse seiuskohalt võttes aga ei tohikski sa aru saada, kas said tüübile pihta või mitte, kui ta sulle just peale lasku kaela ei kuku... icon_rolleyes.gif
Ise võtan seda mängu rohkem nagu lõbusat Arcade, kus ajaviiteks igasugu lollusi teha saab... icon_lol.gif


Kle mulle meenub nüüd juba. Muidugi sa nägid kui killisid, näitas ka seda kas lasid pähe ja palju sa punkte said selle killi eest. Võiks ikka nii ka olla BF1-s, seda proovin öelda.
Päris eluga ei hakka võrdlema, loodan et ei pea kedagi maha lööma:))

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.11.2016 10:00:45 vasta tsitaadiga

Mänge päris eluga on võrrelda totter. Päris elus ei jookse keegi sul nii surematult ringi. Kõik värisevad kuskil kivi taga ja kämpavad BF mängja mõttes.
Samuti ei ole päris elus oluline K/D ration või mingi muu näitaja.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 10:04:12 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Samuti ei ole päris elus oluline K/D ration või mingi muu näitaja.


Kuidas ei ole, ikka on...see peab olema igal juhul suurem kui 1, muidu on sitt lugu... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 17.11.2016 10:10:33 vasta tsitaadiga

Aga oskab keegi siis öelda on see hc vigane või serverite pidajad ei oska õigeid seadeid panna? Ma usun et kõigi sama kala sees nagu minul mida siin eelpool kirjeldasin? Krt miinipildujal pole kaarti ka!?
_________________
Battlelog: eesti38


viimati muutis aim17 17.11.2016 11:52:46, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 10:12:44 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
SilQ kirjutas:
Samuti ei ole päris elus oluline K/D ration või mingi muu näitaja.


Kuidas ei ole, ikka on...see peab olema igal juhul suurem kui 1, muidu on sitt lugu... icon_lol.gif


K/D alla 1 siis on üks nõue gamer girlist täidetud icon_smile.gif :

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 12:00:01 vasta tsitaadiga

aim17, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 17.11.2016 12:34:56 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
aim17, oota mis sul probleem on siis? Et HC's peab spottima? Minimapi ei ole? Ei peagi olema minimapi. Muu on paigas ju, ma küll ühtegi häda ei näe hc'ga.


jah et peab spottima just oma mehi ja sõidukeid muidu ju ei saa aru kellega tegu, vaenlased omaette asi. Jah ja kui lased ei näita kas sain pihta ja lasin ta maha või mida!?. Minimapi pean just silmas miinipildujal. BF4 olid need kõik olemas hc-s. Kas sa ei lugenud mis kirjutasin?

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 13:07:26 vasta tsitaadiga

Minu ettekujutus HC-st on järgnev.
Ekraanil pole ühte ainsatki "minimäppi", laskemoona kujutavaid numbreid, suunanäitusid jms. Ongi ainult relv ja ise loed "püssilaske", kui soovid järge pidada.
Samuti kuul tapab kiiremini.

Jah, see võib soodustada "kämpimist", aga mis siis - see osa mängust. Nooremana tekitas kämpimine jubedat frustatsiooni - nüüd olen aru saanud, et see ongi reaalselt osa mängust ja kui ei saa selle vastu, siis oledki n00b.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2016 14:50:35 vasta tsitaadiga

Muidu on mul pidevalt nii ,et lasen kuulipritsiga salve lähidistantsilt vaenlase pihta tühjaks ega midagi see keerab ringi ja laseb mind ühe laksuga maha.
Nüüd lõpuks avanes mul see võimalus kus vastane lasi mind lähidistantsilt pritsuga päris tükk aega. Ma oma remedyga lasin ühe lasu sisse 90hpd ja siis rahulikult laadisin uue padrini ja plaksti pritsumees kukkus. Ise imestasin kuidas ellu jäin sest ta ikka rabeles kõvasti selle relvaga ja mul hp pidevalt punases.
Nii palju siis selle mängu reaalsusest. icon_lol.gif
Puhas skill noh icon_cool.gif


viimati muutis Misfits 17.11.2016 14:53:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.