|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.10.2016 11:14:22
|
|
|
enda seni veel ps3 ja ps4 vastu pidanud kenasti, garantii sisuliselt on 1 aasta kui midagi tehakse , saadetakse. helista otse sony centrisse ja küsi järgi äkki oskavad suunata.
pms garantii puudub, peale 1 aasta on pretensioonide esitamise aeg ja soovitati minna IT bussi mille peale ütleks, et odavam on vastu seina visata ja uus osta.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
23.10.2016 11:31:19
|
|
|
Ega otseselt mingit probleemi polegi, mõtlesin, et järsku kellelgi siinsetest kasutajatest kogemusi/infot antud teemal. Seega vist kõige mõistlikum osta ikka Eestist?
Hetkel näiteks Hansapost.ee's odavamad hinnad kui Sony Centeris või Euronics'is.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
23.10.2016 13:45:21
|
|
|
| Oma kogemuste puhul soovitan Euronicist osta, olen saanud kõikide oma pretensioonidele uued tooted vastu (1x konsool ise, 2x pult)
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
08.11.2016 13:32:39
|
|
|
Oota ikka bundled ära, mis sa kiirustad.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
08.11.2016 13:41:02
|
|
|
| tsitaat: |
Oota ikka bundled ära, mis sa kiirustad.
|
Nendest pole nagu kuskil juttu olnud. Kes teab, kaua neid veel ootama peaks...
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
08.11.2016 13:53:12
|
|
|
| weasel kirjutas: |
Oota ikka bundled ära, mis sa kiirustad. |
Meie andmetel bundleid see aasta ei tule, vähemalt siiamaile.
12 kuu PSN kaardid saabumas. Pro-d täna/homme laos olemas. 20 eurised kaardid tulevad novembri lõpus
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
08.11.2016 13:56:44
|
|
|
| Saan ka lõpuks neljapäev oma PS4 pro kätte kui kõik hästi ikka läheb. Soov teha ka kohe siis plus ja osta Battlefield 1. Aga kas plus oleks mõistlik teha usa või uk alla? Plaan oli hakata amazonist digitaalseid mänge ostma ja plusi ka seal.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
08.11.2016 13:57:46
|
|
|
| mariokuu kirjutas: |
| Saan ka lõpuks neljapäev oma PS4 pro kätte kui kõik hästi ikka läheb. Soov teha ka kohe siis plus ja osta Battlefield 1. Aga kas plus oleks mõistlik teha usa või uk alla? Plaan oli hakata amazonist digitaalseid mänge ostma ja plusi ka seal. |
võid vast mitu kontot ka teha konsoolile. Üks USA ja teine UK alla. Muidu väga vahet ei ole. Ise kasutan FIN ja UK kontosid.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.11.2016 13:58:39
|
|
|
1080p peal mängides saab enamik mänge PS4 Pro'st frame rate i juurde või ainult teatud mängud, mis hetkelgi unlocked või valikulise fps piirajaga?
Ehk saaks lõpuks konsooli peal sellest 30fps'i limiidist juba lahti.. üle viskab
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
08.11.2016 14:03:35
|
|
|
need mängud, millele dev patchi teeb. reliisil oli/on see list vist 49 nimetust.
kas lisandub fps, pildikvaliteet, reso või midagi kolmandat on devi teha.
kui patchi pole, siis töötab ps4 pro gpu samade ressursside hulgaga ja samal taktil nagu tavaline ps4. ehk siis täpselt sama tulemusega.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
08.11.2016 14:04:46
|
|
|
Ma olen ikka veel PS3-me peal ja nüüd ei teagi, kas on mõtet PRO osta või tavaline, mille saab ikka üsna hea hinnaga + bundlena... 4K telekat pole ja lähiajal väga ei plaani osta ka.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.11.2016 14:06:22
|
|
|
kui parem silmailu antakse ja 60fpsi siis on juba nagu mid range pc peal mängimine... seega vast tasuks Pro võtta. Vanad PS4'jad tulevad vist varsti lademetes müüki hea hinnaga... kui enamik Pro peale liiguvad.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
08.11.2016 15:10:39
|
|
|
| mariokuu kirjutas: |
| Saan ka lõpuks neljapäev oma PS4 pro kätte kui kõik hästi ikka läheb. Soov teha ka kohe siis plus ja osta Battlefield 1. Aga kas plus oleks mõistlik teha usa või uk alla? Plaan oli hakata amazonist digitaalseid mänge ostma ja plusi ka seal. |
viimasel ajal on UK/FI poodides pidevalt "deal of the week", "save up to xx%"
US poes pole eraldi välja toodud. Samas mõnikord võib heale hinnale peale sattuda.
UK poes vast nõksa odavamad hinnad (mis brexit toob ei ole teada) aga FI kaarte on Eestis mugavam soetada. (samas netist ostes vahet pole)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
08.11.2016 15:59:05
|
|
|
Kuskilt lugesin, et PS4 puldid saavad ka maru kiiresti tühjaks.. On see reaalselt probleem ka?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.11.2016 16:04:51
|
|
|
weasel, mis see "maru kiiresti" on?
Oleneb mängust, kuid 5-6 tundi peavad ilusti vastu ("vibra" sees)...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
08.11.2016 16:08:49
|
|
|
Pigem mõtlesin, et "ootamatult". A la mängid ja ütleb, et 1 pulk ja 10 mintsa pärast tühi.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
08.11.2016 16:12:29
|
|
|
kui ekraanile ilmub tühi aku märk siis saab veel tunnikese mängida kui mitte rohkem.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
08.11.2016 16:48:48
|
|
|
| Võrreldes PS3-ga kestavad lootusetult vähe.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
08.11.2016 17:17:23
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| Võrreldes PS3-ga kestavad lootusetult vähe. |
see lamp seal taga vajab ka voolu. Sellepärast ma küsisingi miks seda välja ei saa lülitada. 110% m6ttetu asi. Jabur design aju poolt.
A 6nneks mul nüüd kaabliga variant, pole probleeme enam.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
08.11.2016 17:47:50
|
|
|
Uus pult kestab tõesti märgatavalt vähem, ilmselt nii tuli kui ka see kasutult seisev puuteplaat võtavad oma.
Ma tõesti ei ole kahe aasta jooksul, mis mul uus konsool on, leidnud ühtegi mängu, kus puuteplaat oleks puuteplaadina kasutust leidnud, seni on seda kasutatud kui nuppu.
Samas ei saa öelda, et mänguelamus palju kannataks ... või olen ma lihtsalt leplik kasutaja
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
08.11.2016 17:49:22
|
|
|
| Selle puuteplaadi asemel võiks olla väike LCD ekraan kus oleks näha näiteks mõnes mängus kaarti,elujoont vms.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
08.11.2016 18:08:43
|
|
|
Võrreldes xboxiga ja ka ps3ga kestab tõesti lootusetult vähe... (lugesin reviewsid), aga mulle isiklikult pole kunagi probleemiks olnud aku kestvus...nädalas korras vast vaja laadida! Kui sedagi!
EDIT: Aga jah, puldi seadetes saab palju ära teha, et väheke kauem kestaks, ala dimmida tulukest, idle aega, kõlari heli ja vast miskit oli veel...
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.11.2016 18:24:57
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Selle puuteplaadi asemel võiks olla väike LCD ekraan kus oleks näha näiteks mõnes mängus kaarti,elujoont vms. |
Wii U pead siis soetama
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
10.11.2016 15:44:34
|
|
|
On siis olemas ka kuskil?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raymk5
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2015
|
10.11.2016 18:05:47
|
|
|
| Tegin eeltellimuse epoest konsoolid.com ja enne laupäeva minuni ei jõua. Samas ikkagi parem variant, kui maksta 50€ rohkem ja saada kaks päeva varem kätte.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
10.11.2016 19:43:21
|
|
|
Sattusin täna Klicki ja teenindajaga juttu rääkides tuli info, et homme peaks neil ka olemas olema.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
11.11.2016 01:39:13
|
|
|
| euronicust vaikus täna, ei saa selle 50 lisaeuro eest varem kätte midagi. ka ei ole teada, et selle lisakulu eest midagi komplekt rohkem sisaldaks.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
11.11.2016 15:09:48
|
|
|
| Soovitage mingit korralikku laadimisdokki PS4-le. Krdi Speedlinkid ja Trustid ei anna pea üldse kontakti minu pultidega.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
11.11.2016 15:26:26
|
|
|
| tsitaat: |
Eestis siis PS4 PRO 500GB 399€ ja 1TB 449€?
|
1TB on ju PRO ainukeseks mudeliks
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raymk5
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2015
|
11.11.2016 15:28:30
|
|
|
| terminator kirjutas: |
Eestis siis PS4 PRO 500GB 399€ ja 1TB 449€?
Iseenesest piisaks ka 500GB kuna köik mängud niikuinii plaatidel.
Kas kellelgi infot kas kuskilt (nt Soomest) saaks odavamalt kui 399€? |
PS4 PRO-st 500GB varianti ei ole, ainult 1TB. Suur osa Eesti poode paneb mõlema uue konsooli hinnale 50€ otsa, aga on ka neid poode, mis müüvad sony poolt soovitatud hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
11.11.2016 23:52:08
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
| Soovitage mingit korralikku laadimisdokki PS4-le. Krdi Speedlinkid ja Trustid ei anna pea üldse kontakti minu pultidega. |
sony original 2 puldi laadija on ka igavene sitanikerdis.
pro ka käes euronicust, kahjuks pold aega enne homset testida, jõudsin ainult ssd sisse panna.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
12.11.2016 00:44:13
|
|
|
| gj kirjutas: |
| ents75 kirjutas: |
| Soovitage mingit korralikku laadimisdokki PS4-le. Krdi Speedlinkid ja Trustid ei anna pea üldse kontakti minu pultidega. |
sony original 2 puldi laadija on ka igavene sitanikerdis.
pro ka käes euronicust, kahjuks pold aega enne homset testida, jõudsin ainult ssd sisse panna. |
kui suure ssd panid? mängud võtavad niipalju ruumi... endal mingi 20+ plaadimängu kodus ja tahaks kõik nagu peale installida...
muidu suht nõme sõber tleb külla tahab proovida miskit ja hakka installima.
ise kaalun 2TB hybriid keta ostu.
viimati muutis siven 12.11.2016 13:11:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
12.11.2016 01:42:26
|
|
|
| mulle piisab ja jääb ülegi 500gb, see ka sees! paar mp mängu ja sp mängin alati ühe lõpuni ja siis turgu (ei leiaks kusagilt aega kõide mängude mp teha või sp teist korda). aga täiesti arusaadav, et kes kogu oma nodi koos meediaga üritab kettal hoida jääb ka 2tb väheks.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
12.11.2016 03:51:55
|
|
|
| kui "grasshoper" siis 500 on ehough. Kuii on plaanis mängida mitmeid mänge ja ka sõpradega koos siis jääb vähemks
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
12.11.2016 17:28:12
|
|
|
Ootan ka Pro arvamusi
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
12.11.2016 19:04:43
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Ootan ka Pro arvamusi  |
mida täpsemalt, pakkisin ise just lahti panin käima paar pelu tegin ka ja võin öelda same old same old...
netis ülevaateid küllaga ,et ei oska küll midagi lisada.
ise ostsin ka ainult sellepärast kuna esimene konsool oli 2+ aastat vana ja sain hea rahaga maha müüdud.
paned natuke otsa saad võimsama konsooli + ikkagi uus.
kui kellelgi on mingi alla aasta vanune ps4 siis kindlalt ei tasu vahetada sest osad mängud jooksevad pro peal hetkel kehvemini kui vanal konsoolil:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
12.11.2016 19:41:19
|
|
|
| siven kirjutas: |
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Ootan ka Pro arvamusi  |
mida täpsemalt, pakkisin ise just lahti panin käima paar pelu tegin ka ja võin öelda same old same old...
netis ülevaateid küllaga ,et ei oska küll midagi lisada.
ise ostsin ka ainult sellepärast kuna esimene konsool oli 2+ aastat vana ja sain hea rahaga maha müüdud.
paned natuke otsa saad võimsama konsooli + ikkagi uus.
kui kellelgi on mingi alla aasta vanune ps4 siis kindlalt ei tasu vahetada sest osad mängud jooksevad pro peal hetkel kehvemini kui vanal konsoolil:D |
mis telku sul on,suur osa oleneb sellest kui full hd telku siis pole asjal mõtet,aga kui korralik 4k telku hdr-ga mitte alla 1600 eurine telkudel pole hdr-i on ikka suur edasiminek näha pildiliselt,pilt on ikka ilus puhas mitte karvane nagu vanal ps4jal,aga just need mängud mis prole mõeldud ja vr mängud jooksevad ka paremini
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
12.11.2016 20:05:07
|
|
|
| Alla 1000€ telekatel on ka HDR
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
13.11.2016 13:13:55
|
|
|
Kas juba on mänge, mis jooksevad Pro peal paremini (FPS-i arvestades)? Või hetkel ongi eeliseks pmst see 4K support?
Kui juba on mänge, millel on ka FPSi tõstetud, on mõnda listi nendest mängudest kuskil?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
13.11.2016 13:15:09
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Kas juba on mänge, mis jooksevad Pro peal paremini (FPS-i arvestades)? Või hetkel ongi eeliseks pmst see 4K support?
Kui juba on mänge, millel on ka FPSi tõstetud, on mõnda listi nendest mängudest kuskil? |
see suht hea list:
http://www.ign.com/wikis/playstation-4/PS4_Pro_Games_List
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
13.11.2016 15:11:36
|
|
|
| Saan ma õigesti aru, et päris mitmed seal listis olevatel mängudel (ja ilmselt ka tulevastel) on see värk, et kui 1080p-ga võimaldatakse stabiilset 60fps-i, siis 4K peal on lockitud 30fps-ile? Siis ma küll ei näe erilist mõtet soetada 4K toega monitori-telekat ju. Vähemalt mitte siis antud konsooli generatsiooni puhul, kuna ju siis ilmselt ei ole ka Pro veel nii võimas, et suudaks 60fps-ga 4K-s enamus mänge välja jooksutada.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.11.2016 15:37:53
|
|
|
4k ja 60fps (veryhigh/ultra seadetel) saab arvutite maailmas mõistlikult hakkama titan x (pascal), 1300 raha maksev tipp-videokaart.
gpu ps4-s on üsna täpselt väiksemal taktil töötav rx480 (jõudluselt vastab ps4 pro gpu-le nvidia poolt umbes 1060 3gb). need on titanist 2-2.5x aeglasemad.
sellise reso juures on pc-l enamasti abiks ka kõrgema otsa prosed, mille kõrval ps4 sees olev jaguar on väga-väga nõder.
igasugune korraliku 4k@60fps ootus ka ps4 prost on alusetu optimism.
jah, kindlasti juba on ja tuleb veel mänge, mis sellega hakkama saavad. küll aga on nende puhul tehtud üsna valuseid kompromisse pildikvaliteedi osas.
nimekirja vaadates on 4k@60fps oodata peamiselt vaid indie mängudest.
eelnevas siis 4k all mõeldud native 4k.
teine külg ps4 pro 4k-st on upscale, mida pea kõik ps4 pro jaoks patchitud/tehtud suuremad "4k" mängud kasutavad.
upscale algoritmid on läinud päris heaks ja mängijate ootused tegelikult ei ole native ja ilus 4k. konsoolidel niigi valdav "piisavalt hea" ootus saab täidetud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
13.11.2016 21:53:36
|
|
|
INB4 kui hakatakse tavalise PS4 peal mänge meelega alla igasugust arvestust jooksutama, et Pro müüginumbreid tõsta.
viimati muutis Kapitan 14.11.2016 01:30:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
13.11.2016 23:48:22
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
INB4 kui hakatakse meelega tavalise PS4 peal mänge meelega alla igasugust arvestust jooksutama, et Pro müüginumbreid tõsta.  |
See on ohtlik mäng, sest mängutootjate eesmärk on ka siiski kasumi teenimine.
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|