Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 11:14:22 vasta tsitaadiga

enda seni veel ps3 ja ps4 vastu pidanud kenasti, garantii sisuliselt on 1 aasta kui midagi tehakse , saadetakse. helista otse sony centrisse ja küsi järgi äkki oskavad suunata.

pms garantii puudub, peale 1 aasta on pretensioonide esitamise aeg ja soovitati minna IT bussi mille peale ütleks, et odavam on vastu seina visata ja uus osta. icon_lol.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 11:31:19 vasta tsitaadiga

Ega otseselt mingit probleemi polegi, mõtlesin, et järsku kellelgi siinsetest kasutajatest kogemusi/infot antud teemal. Seega vist kõige mõistlikum osta ikka Eestist?
Hetkel näiteks Hansapost.ee's odavamad hinnad kui Sony Centeris või Euronics'is.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2016 13:45:21 vasta tsitaadiga

Oma kogemuste puhul soovitan Euronicist osta, olen saanud kõikide oma pretensioonidele uued tooted vastu (1x konsool ise, 2x pult)
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2016 16:56:37 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-playstation-4-pro-review
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.11.2016 13:24:15 vasta tsitaadiga

Paistab, et peab neljapäeval sammud Euronicsisse seadma. Keegi siit töötas ka seal poes - on ladu juba kaupa täis?
PS Plus 12 kuulisi soome kaarte pole enam üldse Eestis saada?

e: Vaatasin valesti, poes täitsa olemas paistab https://www.euronics.ee/t/71817/aja-ja-rahakaardid/playstation-plus-liikmekaart-sony-12-kuud/711719807544

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 08.11.2016 13:32:39 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Paistab, et peab neljapäeval sammud Euronicsisse seadma. Keegi siit töötas ka seal poes - on ladu juba kaupa täis?
PS Plus 12 kuulisi soome kaarte pole enam üldse Eestis saada?

e: Vaatasin valesti, poes täitsa olemas paistab https://www.euronics.ee/t/71817/aja-ja-rahakaardid/playstation-plus-liikmekaart-sony-12-kuud/711719807544


Oota ikka bundled ära, mis sa kiirustad.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.11.2016 13:41:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oota ikka bundled ära, mis sa kiirustad.


Nendest pole nagu kuskil juttu olnud. Kes teab, kaua neid veel ootama peaks...

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 13:53:12 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
strohher kirjutas:
Paistab, et peab neljapäeval sammud Euronicsisse seadma. Keegi siit töötas ka seal poes - on ladu juba kaupa täis?
PS Plus 12 kuulisi soome kaarte pole enam üldse Eestis saada?

e: Vaatasin valesti, poes täitsa olemas paistab https://www.euronics.ee/t/71817/aja-ja-rahakaardid/playstation-plus-liikmekaart-sony-12-kuud/711719807544


Oota ikka bundled ära, mis sa kiirustad.

Meie andmetel bundleid see aasta ei tule, vähemalt siiamaile.

12 kuu PSN kaardid saabumas. Pro-d täna/homme laos olemas. 20 eurised kaardid tulevad novembri lõpus

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokuu
HV vaatleja
mariokuu

liitunud: 03.07.2009




sõnum 08.11.2016 13:56:44 vasta tsitaadiga

Saan ka lõpuks neljapäev oma PS4 pro kätte kui kõik hästi ikka läheb. Soov teha ka kohe siis plus ja osta Battlefield 1. Aga kas plus oleks mõistlik teha usa või uk alla? Plaan oli hakata amazonist digitaalseid mänge ostma ja plusi ka seal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 13:57:46 vasta tsitaadiga

mariokuu kirjutas:
Saan ka lõpuks neljapäev oma PS4 pro kätte kui kõik hästi ikka läheb. Soov teha ka kohe siis plus ja osta Battlefield 1. Aga kas plus oleks mõistlik teha usa või uk alla? Plaan oli hakata amazonist digitaalseid mänge ostma ja plusi ka seal.


võid vast mitu kontot ka teha konsoolile. Üks USA ja teine UK alla. Muidu väga vahet ei ole. Ise kasutan FIN ja UK kontosid.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 13:58:39 vasta tsitaadiga

1080p peal mängides saab enamik mänge PS4 Pro'st frame rate i juurde või ainult teatud mängud, mis hetkelgi unlocked või valikulise fps piirajaga?

Ehk saaks lõpuks konsooli peal sellest 30fps'i limiidist juba lahti.. üle viskab icon_mad.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 14:03:35 vasta tsitaadiga

need mängud, millele dev patchi teeb. reliisil oli/on see list vist 49 nimetust.
kas lisandub fps, pildikvaliteet, reso või midagi kolmandat on devi teha.

kui patchi pole, siis töötab ps4 pro gpu samade ressursside hulgaga ja samal taktil nagu tavaline ps4. ehk siis täpselt sama tulemusega.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 08.11.2016 14:04:46 vasta tsitaadiga

Ma olen ikka veel PS3-me peal ja nüüd ei teagi, kas on mõtet PRO osta või tavaline, mille saab ikka üsna hea hinnaga + bundlena... 4K telekat pole ja lähiajal väga ei plaani osta ka.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 14:06:22 vasta tsitaadiga

kui parem silmailu antakse ja 60fpsi siis on juba nagu mid range pc peal mängimine... seega vast tasuks Pro võtta. Vanad PS4'jad tulevad vist varsti lademetes müüki hea hinnaga... kui enamik Pro peale liiguvad.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 15:10:39 vasta tsitaadiga

mariokuu kirjutas:
Saan ka lõpuks neljapäev oma PS4 pro kätte kui kõik hästi ikka läheb. Soov teha ka kohe siis plus ja osta Battlefield 1. Aga kas plus oleks mõistlik teha usa või uk alla? Plaan oli hakata amazonist digitaalseid mänge ostma ja plusi ka seal.


viimasel ajal on UK/FI poodides pidevalt "deal of the week", "save up to xx%"
US poes pole eraldi välja toodud. Samas mõnikord võib heale hinnale peale sattuda.

UK poes vast nõksa odavamad hinnad (mis brexit toob ei ole teada) aga FI kaarte on Eestis mugavam soetada. (samas netist ostes vahet pole)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 08.11.2016 15:59:05 vasta tsitaadiga

Kuskilt lugesin, et PS4 puldid saavad ka maru kiiresti tühjaks.. On see reaalselt probleem ka?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 16:04:51 vasta tsitaadiga

weasel, mis see "maru kiiresti" on?
Oleneb mängust, kuid 5-6 tundi peavad ilusti vastu ("vibra" sees)...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 08.11.2016 16:08:49 vasta tsitaadiga

Pigem mõtlesin, et "ootamatult". A la mängid ja ütleb, et 1 pulk ja 10 mintsa pärast tühi.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 16:12:29 vasta tsitaadiga

kui ekraanile ilmub tühi aku märk siis saab veel tunnikese mängida kui mitte rohkem.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 08.11.2016 16:48:48 vasta tsitaadiga

Võrreldes PS3-ga kestavad lootusetult vähe.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 08.11.2016 17:17:23 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Võrreldes PS3-ga kestavad lootusetult vähe.


see lamp seal taga vajab ka voolu. Sellepärast ma küsisingi miks seda välja ei saa lülitada. 110% m6ttetu asi. Jabur design aju poolt.
A 6nneks mul nüüd kaabliga variant, pole probleeme enam.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.11.2016 17:47:50 vasta tsitaadiga

Uus pult kestab tõesti märgatavalt vähem, ilmselt nii tuli kui ka see kasutult seisev puuteplaat võtavad oma.
Ma tõesti ei ole kahe aasta jooksul, mis mul uus konsool on, leidnud ühtegi mängu, kus puuteplaat oleks puuteplaadina kasutust leidnud, seni on seda kasutatud kui nuppu.
Samas ei saa öelda, et mänguelamus palju kannataks ... või olen ma lihtsalt leplik kasutaja icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 17:49:22 vasta tsitaadiga

Selle puuteplaadi asemel võiks olla väike LCD ekraan kus oleks näha näiteks mõnes mängus kaarti,elujoont vms.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 08.11.2016 18:08:43 vasta tsitaadiga

Võrreldes xboxiga ja ka ps3ga kestab tõesti lootusetult vähe... (lugesin reviewsid), aga mulle isiklikult pole kunagi probleemiks olnud aku kestvus...nädalas korras vast vaja laadida! Kui sedagi!

EDIT: Aga jah, puldi seadetes saab palju ära teha, et väheke kauem kestaks, ala dimmida tulukest, idle aega, kõlari heli ja vast miskit oli veel...

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2016 18:24:57 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Selle puuteplaadi asemel võiks olla väike LCD ekraan kus oleks näha näiteks mõnes mängus kaarti,elujoont vms.

Wii U pead siis soetama icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.11.2016 15:44:34 vasta tsitaadiga

On siis olemas ka kuskil?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 15:48:00 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
On siis olemas ka kuskil?


kirjade järgi peaks olemas olema...

https://www.miterassa.ee/sonycenter/sony-1tb-playstation-4-pro-mangukonsool-ps4pro/

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 18:05:47 vasta tsitaadiga

Tegin eeltellimuse epoest konsoolid.com ja enne laupäeva minuni ei jõua. Samas ikkagi parem variant, kui maksta 50€ rohkem ja saada kaks päeva varem kätte.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2016 19:43:21 vasta tsitaadiga

Sattusin täna Klicki ja teenindajaga juttu rääkides tuli info, et homme peaks neil ka olemas olema. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 01:39:13 vasta tsitaadiga

euronicust vaikus täna, ei saa selle 50 lisaeuro eest varem kätte midagi. ka ei ole teada, et selle lisakulu eest midagi komplekt rohkem sisaldaks.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 05:39:14 vasta tsitaadiga

Eestis siis PS4 PRO 500GB 399€ ja 1TB 449€?

Iseenesest piisaks ka 500GB kuna köik mängud niikuinii plaatidel.

Kas kellelgi infot kas kuskilt (nt Soomest) saaks odavamalt kui 399€?

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 15:09:48 vasta tsitaadiga

Soovitage mingit korralikku laadimisdokki PS4-le. Krdi Speedlinkid ja Trustid ei anna pea üldse kontakti minu pultidega.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 15:26:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eestis siis PS4 PRO 500GB 399€ ja 1TB 449€?

1TB on ju PRO ainukeseks mudeliks icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 15:28:30 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Eestis siis PS4 PRO 500GB 399€ ja 1TB 449€?

Iseenesest piisaks ka 500GB kuna köik mängud niikuinii plaatidel.

Kas kellelgi infot kas kuskilt (nt Soomest) saaks odavamalt kui 399€?


PS4 PRO-st 500GB varianti ei ole, ainult 1TB. Suur osa Eesti poode paneb mõlema uue konsooli hinnale 50€ otsa, aga on ka neid poode, mis müüvad sony poolt soovitatud hinnaga.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 23:52:08 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
Soovitage mingit korralikku laadimisdokki PS4-le. Krdi Speedlinkid ja Trustid ei anna pea üldse kontakti minu pultidega.

sony original 2 puldi laadija on ka igavene sitanikerdis.

pro ka käes euronicust, kahjuks pold aega enne homset testida, jõudsin ainult ssd sisse panna.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 00:44:13 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
ents75 kirjutas:
Soovitage mingit korralikku laadimisdokki PS4-le. Krdi Speedlinkid ja Trustid ei anna pea üldse kontakti minu pultidega.

sony original 2 puldi laadija on ka igavene sitanikerdis.

pro ka käes euronicust, kahjuks pold aega enne homset testida, jõudsin ainult ssd sisse panna.


kui suure ssd panid? mängud võtavad niipalju ruumi... endal mingi 20+ plaadimängu kodus ja tahaks kõik nagu peale installida...
muidu suht nõme sõber tleb külla tahab proovida miskit ja hakka installima.
ise kaalun 2TB hybriid keta ostu.


viimati muutis siven 12.11.2016 13:11:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 01:42:26 vasta tsitaadiga

mulle piisab ja jääb ülegi 500gb, see ka sees! paar mp mängu ja sp mängin alati ühe lõpuni ja siis turgu (ei leiaks kusagilt aega kõide mängude mp teha või sp teist korda). aga täiesti arusaadav, et kes kogu oma nodi koos meediaga üritab kettal hoida jääb ka 2tb väheks.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 03:51:55 vasta tsitaadiga

kui "grasshoper" siis 500 on ehough. Kuii on plaanis mängida mitmeid mänge ja ka sõpradega koos siis jääb vähemks
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 17:28:12 vasta tsitaadiga

Ootan ka Pro arvamusi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 19:04:43 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Ootan ka Pro arvamusi thumbs_up.gif


mida täpsemalt, pakkisin ise just lahti panin käima paar pelu tegin ka ja võin öelda same old same old...
netis ülevaateid küllaga ,et ei oska küll midagi lisada.
ise ostsin ka ainult sellepärast kuna esimene konsool oli 2+ aastat vana ja sain hea rahaga maha müüdud.
paned natuke otsa saad võimsama konsooli + ikkagi uus.
kui kellelgi on mingi alla aasta vanune ps4 siis kindlalt ei tasu vahetada sest osad mängud jooksevad pro peal hetkel kehvemini kui vanal konsoolil:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 12.11.2016 19:41:19 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Ootan ka Pro arvamusi thumbs_up.gif


mida täpsemalt, pakkisin ise just lahti panin käima paar pelu tegin ka ja võin öelda same old same old...
netis ülevaateid küllaga ,et ei oska küll midagi lisada.
ise ostsin ka ainult sellepärast kuna esimene konsool oli 2+ aastat vana ja sain hea rahaga maha müüdud.
paned natuke otsa saad võimsama konsooli + ikkagi uus.
kui kellelgi on mingi alla aasta vanune ps4 siis kindlalt ei tasu vahetada sest osad mängud jooksevad pro peal hetkel kehvemini kui vanal konsoolil:D


mis telku sul on,suur osa oleneb sellest kui full hd telku siis pole asjal mõtet,aga kui korralik 4k telku hdr-ga mitte alla 1600 eurine telkudel pole hdr-i on ikka suur edasiminek näha pildiliselt,pilt on ikka ilus puhas mitte karvane nagu vanal ps4jal,aga just need mängud mis prole mõeldud ja vr mängud jooksevad ka paremini

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2016 20:05:07 vasta tsitaadiga

Alla 1000€ telekatel on ka HDR
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 12.11.2016 20:44:28 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Alla 1000€ telekatel on ka HDR


need hdr-d võid sisse istuda,nad ei toeta ps4 prod,toon näite siia,selline telekas ei toeta näiteks ps4jal hdr-i

https://www.euronics.ee/t/73347/televiisorid/55-nogus-ultra-hd-led-lcd-teler-samsung/ue55ku6652uxxhHDR mis toimib ps4jal algab 7000 seeria telkudel

odavamatest leidsin sellise millel on korralik hdr-tugi ps4 prole.hdr-i tugi algabki samsungitel hdr 1000dest
https://www.euronics.ee/t/73203/televiisorid/49-ultra-hd-led-lcd-teler-samsung/ue49ks8002txxh

igasugused odavamad ja hdr premiumid ja muud ei toeta,hdr seal on aga see teeb pildi ähmaseks

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 13.11.2016 12:58:49 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
firemark kirjutas:
Alla 1000€ telekatel on ka HDR


need hdr-d võid sisse istuda,nad ei toeta ps4 prod,toon näite siia,selline telekas ei toeta näiteks ps4jal hdr-i

https://www.euronics.ee/t/73347/televiisorid/55-nogus-ultra-hd-led-lcd-teler-samsung/ue55ku6652uxxhHDR mis toimib ps4jal algab 7000 seeria telkudel

odavamatest leidsin sellise millel on korralik hdr-tugi ps4 prole.hdr-i tugi algabki samsungitel hdr 1000dest
https://www.euronics.ee/t/73203/televiisorid/49-ultra-hd-led-lcd-teler-samsung/ue49ks8002txxh

igasugused odavamad ja hdr premiumid ja muud ei toeta,hdr seal on aga see teeb pildi ähmaseks
HDR on ka erinevaid versioone, PS4 puhul pead vaatama, et teler toetaks HDR 10 versiooni.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2016 13:13:55 vasta tsitaadiga

Kas juba on mänge, mis jooksevad Pro peal paremini (FPS-i arvestades)? Või hetkel ongi eeliseks pmst see 4K support?

Kui juba on mänge, millel on ka FPSi tõstetud, on mõnda listi nendest mängudest kuskil?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2016 13:15:09 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kas juba on mänge, mis jooksevad Pro peal paremini (FPS-i arvestades)? Või hetkel ongi eeliseks pmst see 4K support?

Kui juba on mänge, millel on ka FPSi tõstetud, on mõnda listi nendest mängudest kuskil?


see suht hea list:

http://www.ign.com/wikis/playstation-4/PS4_Pro_Games_List
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2016 15:11:36 vasta tsitaadiga

Saan ma õigesti aru, et päris mitmed seal listis olevatel mängudel (ja ilmselt ka tulevastel) on see värk, et kui 1080p-ga võimaldatakse stabiilset 60fps-i, siis 4K peal on lockitud 30fps-ile? Siis ma küll ei näe erilist mõtet soetada 4K toega monitori-telekat ju. Vähemalt mitte siis antud konsooli generatsiooni puhul, kuna ju siis ilmselt ei ole ka Pro veel nii võimas, et suudaks 60fps-ga 4K-s enamus mänge välja jooksutada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2016 15:37:53 vasta tsitaadiga

4k ja 60fps (veryhigh/ultra seadetel) saab arvutite maailmas mõistlikult hakkama titan x (pascal), 1300 raha maksev tipp-videokaart.
gpu ps4-s on üsna täpselt väiksemal taktil töötav rx480 (jõudluselt vastab ps4 pro gpu-le nvidia poolt umbes 1060 3gb). need on titanist 2-2.5x aeglasemad.
sellise reso juures on pc-l enamasti abiks ka kõrgema otsa prosed, mille kõrval ps4 sees olev jaguar on väga-väga nõder.

igasugune korraliku 4k@60fps ootus ka ps4 prost on alusetu optimism.

jah, kindlasti juba on ja tuleb veel mänge, mis sellega hakkama saavad. küll aga on nende puhul tehtud üsna valuseid kompromisse pildikvaliteedi osas.
nimekirja vaadates on 4k@60fps oodata peamiselt vaid indie mängudest.

eelnevas siis 4k all mõeldud native 4k.
teine külg ps4 pro 4k-st on upscale, mida pea kõik ps4 pro jaoks patchitud/tehtud suuremad "4k" mängud kasutavad.
upscale algoritmid on läinud päris heaks ja mängijate ootused tegelikult ei ole native ja ilus 4k. konsoolidel niigi valdav "piisavalt hea" ootus saab täidetud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2016 21:53:36 vasta tsitaadiga

INB4 kui hakatakse tavalise PS4 peal mänge meelega alla igasugust arvestust jooksutama, et Pro müüginumbreid tõsta. beer_yum.gif

viimati muutis Kapitan 14.11.2016 01:30:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 13.11.2016 23:48:22 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
INB4 kui hakatakse meelega tavalise PS4 peal mänge meelega alla igasugust arvestust jooksutama, et Pro müüginumbreid tõsta. beer_yum.gif


See on ohtlik mäng, sest mängutootjate eesmärk on ka siiski kasumi teenimine.

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.