Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad mängu?
Pole otsustanud.
17%
 17%  [ 38 ]
Juba ostetud.
20%
 20%  [ 43 ]
Ootan hinna langemist.
20%
 20%  [ 43 ]
Ei osta.
35%
 35%  [ 75 ]
Olen piraat!
6%
 6%  [ 14 ]
hääli kokku : 213

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2016 19:35:04 vasta tsitaadiga

Kaua te mängite seda jura, need retardidest devvid ei õpi ju oma vigadest
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.07.2016 00:14:40 vasta tsitaadiga

Ega iga päevaga aina vähem huvi tekib selle mängu peale küll jah.
Hetkel pole 3 päeva mänginud seda, aga hoian end kursis toimuvaga icon_razz.gif

Edit:
Homme tuleb jälle serveri hooldus ja kaks muudatust
http://forums.ubi.com/showthread.php/1471196-Changelog-July-14th-Maintenance?p=11831624#post11831624



tsitaat:
Modified PvP weapon damage modifier so players will deal about 20% more weapon damage to each other (note that this change does not impact skill damage)
Added more kill volumes to Dragon’s Nest map. When exiting the map area, characters will be automatically killed


Ehk siis need kellele juba praegu ei meeldi PVP osa DZ-is, siis neil pole enam üldse asja sinna tsooni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TavalinePC
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2016




sõnum 14.07.2016 19:11:59 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kaua te mängite seda jura, need retardidest devvid ei õpi ju oma vigadest


Ubisoft on palju häid mänge teinud, samas Divsion jälle sattunud mingite wannabe IT spetside kätte.

Samas jälle kui vaatada teisi Tom Clancy's mänge, siis mõnel lihtsalt väga head ratingut, olenemata aastast.

Ootan ise Ghost Recon Wildlandsi, samad mehed õnneks teevad icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.07.2016 20:23:24 vasta tsitaadiga

See season pass omanikud saavad iga kuu 1-l ja 15-l supply drop-I väljaspool tumedat tsooni.
Ja kui sul on rohkem kui üks karakter tehtud level 30, siis saad mõlemaga neid lahti teha.
Mul on pmst 2 level 30 peal ja kolmas on level 14 et ainult DZ mängida level 14 peal olles.

Pmst esimese karakteriga sain mingi 229GS gear kollase ja mingi 229 AUG saastade talentidega ja siis 268GS tactician vesti.
Teise karakteriga sain ühe alphabridge 268 GS ja teine oli nomad mingine 268GS ja mp7 229 relva.

Esimese karakteriga ei olnud isegi botte ja sain drop-I avatud lihtsalt.
Teise karakteriga oli vist 4-5 level 32 botti kaitsmas.
Need supply drop-id ei kao kuhugi ja võid avada neid 2 nädala jooksul kuni uus tekib.
Kui uus tekib siis vana kaob.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 28.07.2016 07:03:40 vasta tsitaadiga

See on küll hea icon_smile.gif

http://forums.ubi.com/showthread.php/1475294

Here are the list of changes to be implemented with the July 28th maintenance.
Fixed a bug where players could initiate 1 Phase Operations in Heroic difficulty by pressing a combination of buttons on their input device.
Rewards from Underground Operation Directives will now also include all gear sets from Updates 1.1 and 1.2 and you have a chance to receive additional loot when completing Operations with 4+ Directives.
Rewards from Underground Sealed Caches will now include all weapon types as well as all Underground and Update 1.3 gear sets.
Named NPCs in the Underground now have increased drop rates across all difficulties and doing multiple phase operations will give you a better chance at higher quality gear.”
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2016 20:00:25 vasta tsitaadiga

kellegi mingi grupp kellel ruumi uue mängija jaoks?
Uplays nimega J2nksta
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.08.2016 23:34:51 vasta tsitaadiga


Link


Suhteliselt kasulik glitch. Hoiab intelit kokku, kui lampi terve tiim maha tõmmatakse.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 12:44:37 vasta tsitaadiga

Kui katki võib üks mäng olla?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 13:39:39 vasta tsitaadiga

greencow kirjutas:
Kui katki võib üks mäng olla?


nii katki ,et kui välja tulin mängisin 2nädalat ja sain aru ,et asi on lootusetu.
mäng ammu unistallitud möödas mingi 2 kuud ja ei mõtle ka peale panna.
unustatud teema never again ubish1t
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 16:43:03 vasta tsitaadiga

Mäletan siven kui algus eitahtnud uskuda mind ja pedereerisid mind, et ole vait see game of the year mäng icon_biggrin.gif Keegi eusknud mind tegelt aga see selleks.

Ise loodan siiski siiralt, et watch dogs tuleb korralik ja southpark, see wildlands on minuarust ikka jube puine ja jääb isegi divisionile alla.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 16:45:28 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Mäletan siven kui algus eitahtnud uskuda mind ja pedereerisid mind, et ole vait see game of the year mäng icon_biggrin.gif Keegi eusknud mind tegelt aga see selleks.

Ise loodan siiski siiralt, et watch dogs tuleb korralik ja southpark, see wildlands on minuarust ikka jube puine ja jääb isegi divisionile alla.



mäng oli fun 2 nädalat ei kurda lihtsalt on siiralt kahju ,et sellise massive potentsiaaliga asi rikutakse ära:S
wildlands on jah kahjuks juba maha kantud. watch dog tundub ka selline 5/10 pela olevat 20 euri maks.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 18:24:40 vasta tsitaadiga

Kõige parem on see, et teevad expansione MAA ALLA.. kui nende mängu ilu oli terves hämmastavalt suures New Yorki linnas.. icon_lol.gif fuck dis.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 18:30:54 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Kõige parem on see, et teevad expansione MAA ALLA.. kui nende mängu ilu oli terves hämmastavalt suures New Yorki linnas.. icon_lol.gif fuck dis.



suht naljakas jah:D teeme open world pelast TUNNEL VISION mängu sest end game ju seal jooksed lineaarselt edasi tagasi xD
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 18:34:16 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib see mäng! Ainuke asi mis häirib on see, et DZ vastane nii tugevaks tehti Kuradi rakse on arvuti vastu seal saada. Ise grindin Metroos enamasti.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 18:37:32 vasta tsitaadiga

mcmarta kirjutas:
Mulle meeldib see mäng! Ainuke asi mis häirib on see, et DZ vastane nii tugevaks tehti Kuradi rakse on arvuti vastu seal saada. Ise grindin Metroos enamasti.


grindiks ka aga mis point on?
ausalt teel selles mängus kaugele ei jõua...
kuradi haxorid ja exploiterid jooksevad sellise geariga ringi ,et paha... sa ei grindi elus neile järgi.
ja kaua sa seda pve ikka toksid põhirõhk siiski ju pvp osal vähemalt minu jaoks.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.08.2016 10:38:31 vasta tsitaadiga

Jabur on lugeda ja vaadata seda steam mängijate numbreid. Kahju et uplay's seda pole.
Mis teeb asja veel jaburamaks on see, et mäng koos sp-ga on ikka 60 euro.
Kui see langeks kuskile 40 peale, siis ehk saaks mängijaid juurde ka.
Algse hype-ga sai see mäng kindlasti kuldseid kasumeid. Nüüd lihtsalt suurem osa mänguritest on huvi selle mängu vastu kaotanud.
Eile olin jälle mingis Hiina serveris vist, kuna level 29 olles, ei saanud teist mängurit maha.
Ega mul midagi erilist ka polnud 80K dps, 114K toughness ja 13K skill power icon_razz.gif level 29 rank 55.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 18.09.2016 11:23:32 vasta tsitaadiga

Turgutame teemat

Mis lähiajal muutuma hakkab.....


Link
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 18.09.2016 20:53:04 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Kui see langeks kuskile 40 peale, siis ehk saaks mängijaid juurde ka.

Eestis või mujal maailmas? Meil on uued Ubi mängud tihti kohapeal odavamad, kui uplays, Division on Gamestaris 35€ (varem 45€).

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.09.2016 01:03:41 vasta tsitaadiga

The Man kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Kui see langeks kuskile 40 peale, siis ehk saaks mängijaid juurde ka.

Eestis või mujal maailmas? Meil on uued Ubi mängud tihti kohapeal odavamad, kui uplays, Division on Gamestaris 35€ (varem 45€).


Vaatasid postituse kuupäeva ka ? Kui see pool aastat tagasi on, siis hinnad on muutunud selle ajaga kõvasti.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 19.09.2016 05:40:14 vasta tsitaadiga

Olen ikka aeg ajalt jälginud hinna kõikumisi siis mõni päev tagasi oli võimalik soetada seda 45 euro tuuri millesse mahtus juba ka season pass.

allkeyshop-i andmete põhjal siis.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2016 13:09:19 vasta tsitaadiga

Lehys, tavamäng mingi 23euri.. üsna okei. Õnneks tundub, et päris alla pole veel antud ja ikka tegeletakse mängu kallal.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 19.09.2016 20:20:08 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Vaatasid postituse kuupäeva ka ? Kui see pool aastat tagasi on, siis hinnad on muutunud selle ajaga kõvasti.

Su postitus pole kuu aega vanagi.

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.09.2016 21:53:17 vasta tsitaadiga

Ok ma lugesin pisut valesti seda.

Praegu saab division uplay versiooni 25 euro eest ka.
https://www.kinguin.net/category/24885/tom-clancy-s-the-division-uplay-cd-key/

Ja Eesti poed pole välja laske päeval odavamalt võtmeid müünud, kui kasvõi see sama sait.
Olen vaadanud ja hinnad pidevalt 5-10 euro kallimad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 21.09.2016 07:51:13 vasta tsitaadiga

Jah päris alla pole antud et kes pidevalt on teemat jälgib see teab mis toimub.
Õnneks avas massive ennast ja otsitakse pidevalt lahendusi et core gameplay korda saaks,kes veel ei tea siis natuke aega tagasi hakati ka kommuuniga tihedamalt suhtlema ja nende ettepanekuid kuulama.
Mille tulemusena loodi elite task force kutsuti casual mangijaid ja hardcore mängijaid ning ka kuulsaid ja vähem kuulsaid juutuubereid rootsi et nad annaks enda nägemuse ja ideid mida muuta mängus,kogu tegevus toimus suletud uste taga mille tulemusena siis paar posti ülesse poole ka video selle kohta.
Ning sellel nädalal peaks avanema ka public test serverid kõikidele kes on mängu soetanud,kus siis hakatakse testima fixe jne jne,mis lõpuks jõuavad mängu (sarnaselt nagu BF4-l oli )

Marcostyle(youtuber) rääkis ka paljudest muudatustest ja andis mõista et väga palju asju on veel tulemas aga nad hetkel NDA all ja väga palju rääkida ei saa.

Eks elame ja näeme mis sealt sünnib.


Edit:


Link
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2016 08:57:15 vasta tsitaadiga

Seda oleks võinud 6 kuud tagasi teha kui selgus et devvid autistid on.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 21.09.2016 23:31:13 vasta tsitaadiga

Täna siis toimus PTS-demo järgi saab vaadata all lingilt.
Seda kas devid on autistid ei oska kahjuks kommenteerida ehk sul vähe parem siseinfo.

https://www.twitch.tv/thedivisiongame/v/90586066
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 22.09.2016 00:37:21 vasta tsitaadiga

http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-GB/news/detail.aspx?c=tcm:154-268296-16&ct=tcm:148-76770-32
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 26.09.2016 18:04:52 vasta tsitaadiga

Public test servers on avatud tänasest kõigile kes omab PC koopiat.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2016 20:41:12 vasta tsitaadiga

Praegu steamis 35,99. Ei tea kas on mõtet võtta v mitte. Suhteliselt negatiivne tundub see toon olevat. On kellelgi midagi positiivset ka öelda?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.09.2016 20:46:29 vasta tsitaadiga

ally key shoppist vaadates saab ka 20 euriga kätte . 20 euriga võid ligi võtta küll
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 29.09.2016 22:26:22 vasta tsitaadiga

Võta allkeyshopist ligi 20 euriga saad praegust buildi mängda ja avaneb ka sulle PTS kus testitakse järgmise update builde,senimaani võiks öelda et PTS-sis nüüd mängides päris nauditav.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 00:50:35 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Praegu steamis 35,99. Ei tea kas on mõtet võtta v mitte. Suhteliselt negatiivne tundub see toon olevat. On kellelgi midagi positiivset ka öelda?

Mulle stoori ja gameplay meeldisid. Mäng jooksis hästi, nägi väga hea välja ja mulle meeldis seda mängida. Multiplayer osa jättis mind külmaks. Kolasin peamiselt maailmas ringi ja mängisin singleplayer mänguna. Minu silmis oleks nt 25€ mäng väärt.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2016 00:54:06 vasta tsitaadiga

See parim sait tellimiseks, ülimalt usaldusväärne ja korralik koht ning alati haigelt head hinnad. Division 19€ kopikatega icon_razz.gif http://www.cdkeys.com/pc/games/tom-clancy-s-the-division-pc-cd-key-uplay tee omale FB ja mine nende fännilehele ja tee 5% või 10% soodus kood ka icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 30.09.2016 07:43:30 vasta tsitaadiga

Mis on vahepeal muutunud

Global 1.4 PTS Patch Notes

http://forums.ubi.com/showthread.php/1499869-Global-1-4-PTS-Patch-Notes
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2016 14:31:47 vasta tsitaadiga

tasub mängima uuesti hakata?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 01.10.2016 15:47:36 vasta tsitaadiga

Tasub ikka see mäng mida teadsite ennem on täielikult muutunud PTS keskonnas,põhimängu peaksid uuendused jõudma ehk alles oktoobris või novembris aga elame ja näeme.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2016 15:49:17 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
Tasub ikka see mäng mida teadsite ennem on täielikult muutunud PTS keskonnas,põhimängu peaksid uuendused jõudma ehk alles oktoobris või novembris aga elame ja näeme.


no pts mõttetu toksida ju... arvasin ,et ikka mängus ka juba olemas... mida nad uimavad nii kaua
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 27.10.2016 23:20:42 vasta tsitaadiga

PTS on nädal väljas old ja arvad et nädalaga on asjad nii korras et põhimängu visata?

1.4 update on tulemas icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler




Edit:

Jah ei saa mainimata jätta et päris heaks on 1.4 update selle teinud,rohkem fun mängida seda.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2016 20:37:32 vasta tsitaadiga

nii kuidas see 1.4 on siis??
redditis kiidetakse väga räigelt massive ....
''I can't play anything else right now... and all I think about when I'm at work is The Division''
''Mine's been calling it "Tom Clancy's The Divorce".

sellised teemad seal lausa kas tõesti lõpuks saadi valmis asi mida me kõik ootasime?
endal on siiamaani olnud lausa kurb ,et see mäng nii pekki läks... meeldis ikka kohutavalt alguses...
kuni said aru kui halb see tegelt on ja muidugi need cheaterid exploiterid...
kuidas praegu on? kas ikka ei teha normaalselt raid rune ja hackerid lasevad darkzones ringi?
tasub tulla tagasi ja hakata oma aega investeerima mängu???
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 07.11.2016 06:17:59 vasta tsitaadiga

Tasub ikka,teha on nüüd igalpool midagi kui lz oli enne välja surnud siis nüüd jagub ka seal tegevusi kui DZ ei soovita minna,kuigi DZ dropib rohkem looti.

Gearid on ümber disainitud et suhteliselt need mis enne olid metad on muutunud,pole enam sellist OP geari vaid kõik on kasutavad,mõni rohkem,mõni vähem kasulikumaks.
Sisuliselt tuleb hakata uuesti ülesse ehitama.

hackereid pole viimasel ajal isiklkult kohanud,aga eks neid ikka on nagu igas online mängus.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2016 16:00:24 vasta tsitaadiga

otsin 2 aktiivset liiget juurde...
ise sõbraga võtame asja uuesti käsile aga oleks 2 juurde vaja kellega koos grindida.
kindlasti on kohustuslik mikker ja suhtlemine;)

uplay nick peaks sivenest olema.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.11.2016 16:06:14 vasta tsitaadiga

Täna tuli välja PTS test server survival dlc jaoks vist.
Arvatavasti mängitakse meil täna seda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 07.11.2016 18:39:08 vasta tsitaadiga

Muidu meil jah pundis 4-7 liiget pidevalt aktiivsed ja vaikselt tuleb juurde,tänagi liitus üks uus mängija.

Kõik siis loomulikult varustatud kommunikatsiooni vahenditega
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 07.11.2016 22:01:09 vasta tsitaadiga

Uue geari on pidanud iga uuendusega omale ülesse ehitama seda ka viimasega kuigi sai ka vanaga hakkama. PVP on palju võrdsem ja on täiesti võimalik üksida DZ06 farmimine.

Edit: Survival
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 09.11.2016 22:46:08 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
Võta allkeyshopist ligi 20 euriga saad praegust buildi mängda ja avaneb ka sulle PTS kus testitakse järgmise update builde,senimaani võiks öelda et PTS-sis nüüd mängides päris nauditav.

kui praegult osta 20 euriga kas siis on expansionid ka seal sees`mis välja tulnud?

_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2016 23:20:30 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
Lehys kirjutas:
Võta allkeyshopist ligi 20 euriga saad praegust buildi mängda ja avaneb ka sulle PTS kus testitakse järgmise update builde,senimaani võiks öelda et PTS-sis nüüd mängides päris nauditav.

kui praegult osta 20 euriga kas siis on expansionid ka seal sees`mis välja tulnud?


Ei ole.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 03:41:11 vasta tsitaadiga

Peaks ka ehk peale laskma taas kui see Survival väljas on
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 11.11.2016 07:03:15 vasta tsitaadiga

paistab huvitav jah, tagasi peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 11.11.2016 09:36:58 vasta tsitaadiga

See survival tuleb alles healjuhul detsembris.
Kõigepealt lastakse 1.5 välja ja siis pisut aega hiljem alles see survival.
Tänasest ei saa enam seda Survival ka mängida läbi PTS test serverite.
Kuna tahetakse testida dark zone-I ja muud ümbrust, siis pidid selle survival kinni panema, kuna enamus mängisid seda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2016 13:34:52 vasta tsitaadiga

peale tasub tagasi panna ja juba praegu mängida...
1.4 tegi ikka päris mängitavaks asja:)
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.